ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مصاحبه دانشگاه رضوی ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
مصاحبه دانشگاه رضوی 98
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این مقاله از سایت ایران تحصیل به موضوع مصاحبه دانشگاه رضوی  اختصاص خواهد داشت . آن دسته از داوطلبان و متقاضیان دانشگاه رضوی که مایل به شرکت در هر یک از رشته های این دانشگاه می باشند، لازم است علاوه بر مصاحبه دانشگاه رضوی ، از نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی ، نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی ، فرم مصاحبه دانشگاه رضوی ، نتایج مصاحبه دانشگاه رضوی ، مدارک لازم برای مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد اطلاعات لازم را کسب نمایند. در ادامه به عنوان اولین موضوع به مدارک مورد نیاز برای مصاحبه دانشگاه رضوی خواهیم پرداخت.

 

 

جهت اطلاع دقیق از مصاحبه دانشگاه رضوی  – نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی ، دریافت سوالات مصاحبه با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مدارک مصاحبه دانشگاه رضوی

آن دسته از داوطلبانی که واجد شرایط ثبت نام دانشگاه رضوی می باشند ، در صورت پذیرش در آزمون ورودی این دانشگاه، لازم است نسبت به ارائه مدرک به هنگام مصاحبه اقدام نمایند. به هنگام مصاحبه دانشگاه رضوی   همراه داشتن دو قطعه عکس 3.4 ، همراه داشتن مدارک هویتی و کارت شناسایی و کپی آن برای شرکت در مصاحبه الزامی می باشد.

دارا بودن کارنامه آزمون تستی که از سایت دانشگاه پرینت گرفته شده و به همراه داشتن آن الزامی می باشد. آن دسته از داوطلبانی که در مقطع کارشناسی ارشد پذیرفته شده اند نیز، لازم است تاییدیه معدل کارشناسی و ریز نمرات دوره کارشناسی را در زمان مصاحبه دانشگاه رضوی به همراه داشته باشند.

از جمله مواردی که لازم است به هنگام مصاحبه دانشگاه رضوی به همراه داشته باشید ، خودکار مشکی و یا آبی رنگ در روز مصاحبه است. بنابراین کلیه متقاضیان عزیز می توانند در صورت دارا بودن مدارک و پاسخ درست به سوالات ، نسبت به شرکت در مصاحبه اقدام نمایند و در دانشگاه خود پذیرفته شوند.

 

 

 

سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی  با توجه به هر یک از رشته ها و همچنین گرایش های مختلف متفاوت می باشد

 

 

 

سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد

 

سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد
سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد

 

همانطور که می دانید رشته های دانشگاه رضوی متفاوت می باشد. بنابراین فرم مصاحبه دانشگاه رضوی به تناسب هر یک از رشته ها و مقاطع تحصیلی متفاوت می باشد. مصاحبه علمی برای متقاضیان مقطع کارشناسی طلاب از جلدین شرح لعمه – اصول فقه مظفر – منطق – بلاغت و ادبیات عرب در حد سطح یک حوزه می باشد. بنابراین داوطلبان عزیز شرکت کننده در این مقطع لازم است مطالعه دقیقی قبل از مصاحبه داشته باشند.

داوطلبان و متقاضیان مقطع کارشناسی ارشد از جلدین شرح لعمه – اصول فقه مظفر – منطق – بلاغت و ادبیات عرب در حد سطح یک حوزه و مصاحبه تخصصی از منابع دروس تخصصی همان رشته مندرج در دفترچه راهنمای آزمون دانشگاه می باشد. نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی نیز از همین منابع طرح می گردد و مطالعه دقیق این منابع ضروری می باشد.

داوطلبان طلاب که تا پایان شهریور 1397 موفق به ارائه گواهی اتمام دروس پایه ششم از مراکز سه گانه حوزه علمیه (قم – مشهد- اصفهان) نشوند ، ثبت نام آنان کان لم یکن تلقی خواهد شد. مصاحبه شوندگان لازم است در زمان مقرر که برای هر یک از داوطلبان تعیین شده است نسبت به آمادگی در مصاحبه دانشگاه رضوی آمادگی لازم را کسب نمایند.

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

فرم مصاحبه دانشگاه رضوی

فرم مصاحبه دانشگاه رضوی برای هر یک از داوطلبان به تناسب رشته های دانشگاه رضوی و همچنین داوطلبان در مقاطع مختلف متفاوت می باشد. دارا بودن شرایط ثبت نام دانشگاه رضوی برای هر یک از داوطلبان در رشته های مختلف الزامی می باشد. فرم مصاحبه تا حدود زیادی وابسته به منابع مصاحبه خواهد بود.

نتایح مصاحبه دانشگاه رضوی به صورت الکترونیکی برای کلیه متقاضیان قابل دریافت خواهد بود. مصاحبه برای کلیه داوطلبان به صورت حضوری و در صحن مطهر رضوی صورت خواهد پذیرفت. متقاضیان برای دریافت نتایج داوطلبان می توانند با استفاده ازشماره های تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل جهت دریافت نتایج اقدام نمایید.

 

نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی

 

نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی 98
نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی

 

آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام دانشگاه رضوی شرکت نموده اند ، در هر یک از مقاطع چنانچه موفق به کسب رتبه مورد نظر شوند، می توانند نسبت به انجام مراحل مصاحبه اقدام نمایند. نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی با سایر دانشگاه ها تا حدودی متفاوت می باشد. با توجه به محل این دانشگاه که در مشهد مقدس قرار دارد، داوطلبان محترم لازم است جهت حضور در زمان مصاحبه ، در شهر مقدس حضور یابند.

داوطلبان عزیز لازم است به هنگام مصاحبه دانشگاه رضوی  مدارک لازم را جهت ثبت نام ارائه نمایند. مصاحبه به دو صورت انجام می شود. یکی از بخش های آن مربوط به سوالات علمی می باشد که در این مورد داوطلبان با توجه به رشته های مورد نظر خود لازم است از اطلاعات لازم جهت پاسخ دادن به سوالات مورد نظر آگاه باشند.

 

جهت اطلاع از نمونه سوالات آزمون ورودی دانشگاه رضوی کلیک کنید.

 

بخش دوم مصاحبه شامل سوالات عمومی می باشد که از مصاحبه شوندگان سوالاتی همچون احکام ، سوالات روانشناسی ، سوالات عمومی که برای تمامی داوطلبان پرسیده می شود را شامل می گردد. نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی با توجه سوالات مختلف در حوزه های تعیین شده به صورت متفاوت خواهد بود.

 

مشاوره قبولی در مصاحبه دانشگاه رضوی

قبولی در دانشگاه رضوی شرایط مخصوص به خود را خواهد داشت. پذیرش در این دانشگاه به نسبت سایر دانشگاه ها متفاوت می باشد. به همین دلیل قبولی در هر یک از رشته های این دانشگاه ، منوط به گذراندن تمامی این مراحل است. متخصصین ایران تحصیل ضمن ارائه مشاوره قبولی در مصاحبه دانشگاه رضوی کلیه نمونه سوالات مصاحبه این دانشگاه را نیز در اختیار شما قرار خواهند داد.

اطلاع از زمان مصاحبه دانشگاه رضوی نیز از جمله موارد مهمی است که متقاضیان ورود به این دانشگاه لازم است از آن اطلاع یابند. چنانچه شما نسبت به سوالات آزمون و مصاحبه اطلاعات لازم را داشته باشید، خواهید توانست به موفقیت لازم برای قبولی دست یابید. اگر اطلاعات شما در برخی از موارد کم می باشد، می توانید از منابع معتبر که به افزایش اطلاعات شما برای قبولی کمک می نماید با استفاده از تماس با متخصصین ایران تحصیل آگاه شوید.

 

آیا زمان مصاحبه دانشگاه رضوی در کلیه مقاطع تحصیلی همزمان می باشد؟

خیر. دانشگاه رضوی در طی روزهای معین برای هر یک از رشته ها به انجام مصاحبه می پردازد.

مصاحبه به صورت استانی برگزار می شود یا به صورت کشوری ؟

مصاحبه برای کلیه شرکت کنندگان در شهر مقدس مشهد و در صحن حضرت رضا (ع) برگزار می گردد و در هیچ یک از استان ها و یا شهرستان های دیگر مصاحبه صورت نخواهد پذیرفت.

چه تعداد سوال در مصاحبه پرسیده می شود؟

آیا سهمیه های مختلف در پذیرش مصاحبه نیز تاثیر گذار می باشد؟

آیا دارندگان مدرک کارشناسی باز هم می توانند در ثبت نام دانشگاه رضوی شرکت نمایند؟

مصاحبه دانشگاه رضوی در چند مرحله صورت می پذیرد؟

 

جهت اطلاع و یافتن پاسخ این سوالات با مرکز مشاوره ایران تحصیل با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل؛ تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال تلگرامی جزوه تضمینی مصاحبه دانشگاه رضوی 98
کانال تلگرامی جزوه تضمینی مصاحبه دانشگاه رضوی

 

 

مطالب مرتبط

مزایای دانشگاه رضوی

ثبت نام حوزه علمیه برادران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

نمونه سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی

فرم مصاحبه دانشگاه رضوی

نتایج مصاحبه دانشگاه رضوی

سوالات مصاحبه دانشگاه رضوی مشهد

نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی

مصاحبه دانشگاه رضوی

 

 

 

 

 

 

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه مصاحبه دانشگاه رضوی چگونه است؟

مصاحبه به دو صورت انجام می شود. سوالات علمی و عمومی.

مدارک مصاحبه دانشگاه رضوی چیست؟

دو قطعه عکس 3.4 ، همراه داشتن مدارک هویتی و کارت شناسایی و کپی آن

فرم مصاحبه دانشگاه رضوی چگونه است؟

نسبت به دانشگا های دیگر مفاوت است که به اختصار به آن پرداختیم.

 

 

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • معدل پایین کارشناسی

  اهمیت معدل کارشناسی + ایا معدل لیسانس مهم است؟ | ایران تحصیل

  اهمیت معدل پایین کارشناسی ممکن است برای بسیاری از دانشجویان موضوعی نگران‌کننده باشد و می‌تواند تاثیر قابل‌توجهی بر فرصت‌های آتی تحصیلی و شغلی فرد داشته باشد. دانشجویانی که معدل بالایی دارند، شانس بیشتری برای پذیرش در رشته‌ها و دانشگاه‌های معتبر...
 • آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 + نمونه کارنامه ها

  کارنامه‌‌های آخرین تراز قبولی پزشکی 1402 از اطلاعات مفیدی است که در مسیر کنکور سراسری می‌تواند به داوطلبان کمک شایانی کند. طبق پیش بینی‌های مشاوران ایران تحصیل، مقدار تراز مجاز برای پذیرش کلیه رشته‌های پزشکی 1403 تا مقدار 7000 برای...
 • شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟

  دانش‌جویان دانشگاه‌های غیر دولتی، اغلب این سوال برایشان پیش می‌آید که شهریه دانشگاه آزاد بیشتر است یا پردیس خودگردان؟ دانشجویان قبل از تصمیم‌گیری، باید هزینه‌های تحصیلی و امکانات ارائه‌ شده‌ توسط هر دو نوع موسسه را مقایسه کنند تا انتخابی...
تماس با مشاور