مشاوره انتخاب رشته دکتری 98
مشاوره انتخاب رشته دکتری 99

آن دسته از داوطلبانی که در ثبت نام آزمون دکتری 99 شرکت نموده اند، با استفاده از مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 می توانند از کلیه اطلاعات لازم برای انتخاب رشته آگاه شوند. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 ، انتخاب رشته آزمون دکتری 98 ، دفترچه انتخاب رشته دکتری ، اصول صحیح انتخاب رشته ، اختصاص داده ایم تا بتوانیم اطلاعات مفیدی را در این زمینه به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

خدمات مشاوره انتخاب رشته دکتری 99  شامل چه مواردی می باشد؟

دفترچه انتخاب رشته دکتری چه زمانی منتشر می گردد؟

نحوه صحیح انتخاب رشته دکتری چگونه است؟

شرایط انتخاب رشته آزمون دکتری چگونه است؟

 

 

جهت دریافت خدمات مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 و انتخاب رشته آزمون دکتری 99 با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشاوره انتخاب رشته دکتری 99

 

انتخاب رشته دکتری با انتخاب رشته در سایر مقاطع تحصیلی کاملا متفاوت می باشد. در انتخاب رشته کارشناسی و کارشناسی ارشد، شما تعداد انتخاب های بیشتر و همچنین تعداد دانشگاه های بیشتری جهت انتخاب خواهید داشت. اما انتخاب رشته دکتری محدودیت هایی بیشتری نسبت به سایر مقاطع تحصیلی خواهد داشت به همین دلیل تبعا حساسیت این امر  بسیار بالاتر خواهد بود.

انتخاب رشته دانشگاه های آزاد و سراسری به دو صورت امکان پذیر خواهد بود. آن دسته از داوطلبانی که استعداد درخشان می باشند و یا از شرایط دکتری بدون آزمون برخوردار می باشند، می توانند با استفاده از برخورداری از این شرایط ، تنها در دانشگاه هایی که فراخوان جذب دانشجو دارند شرکت نمایند. پذیرش برای این دسته از داوطلبان بسته به شرایط مصاحبه ای آنها متفاوت خواهد بود. بنابراین مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 برای مصاحبه نیز از جمله خدمات این مشاوره خواهد بود.

با توجه به مصاحبه دکتری 99 برای پذیرش در رشته های مختلف ، یکی از اقداماتی که در  مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 صورت می پذیرد، آمادگی داوطلبان برای جلسه مصاحبه و همچنین ارائه نمونه سوالاتی در این زمینه که از متقاضیان در رشته های مختلف سوال می شود خواهد بود. زیرا در برخی از رشته ها 50 درصد قبولی در برخی دیگر 30 درصد قبولی داوطلبان منوط به مصاحبه خواهد بود.

 

 

 

مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 علاوه بر انجام انتخاب رشته ، به داوطلبان عزیز کمک می نماید تا بتوانند در رشته های مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

دفترچه انتخاب رشته دکتری 99

 

دفترچه انتخاب رشته دکتری برای هر یک از دانشگاه ها به صورت جداگانه منتشر می گردد. همانند سایر مقاطع تحصیلی ، چند روز پس از انتشار کارنامه کنکور دکتری ، دفترچه هر یک از دانشگاه ها منتشر می شود. دفترچه انتخاب رشته دکتری سراسری در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور ، که شامل رشته های دانشگاه های دولتی (روزانه و شبانه ) می باشد منتشر خواهد گردید.

آن دسته از متقاضیانی که مایل به ورود به دانشگا های آزاد می باشند ، لازم است برای انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد   با دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، کد رشته محل های هر یک از واحدهای دانشگاهای را مشاهده نمایند. دفترچه ثبت نام شامل موارد مختلفی ، از جمله شهریه هر یک از رشته ها خواهد بود.

داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که قبل از انتخاب رشته، حتما به خوبی دفترچه را با دقت تمام در هر یک از دانشگاه ها مطالعه نمایند تا در آینده دچار مشکل نگردند. چنانچه ابهام و یا سوالی در زمینه های مختلف در رابطه با مفاد دفترچه راهنمای انتخاب رشته برای شما به وجود آمد، می توانید با استفاده از مشاوره انتخاب رشته دکتری 99  به پاسخ مناسبی برای سوالات خود به پاسخ مناسبی دست یابید.

 

 

مشاوره نحوه صحیح انتخاب رشته دکتری 99

 

انتخاب رشته در مقطع دکتری ، پیچیدگی های مخصوص به خود را خواهد داشت به همین دلیل، منظور  و هدف ما از مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 تنها انتخاب چند کد رشته نخواهد بود. اغلب داوطلبان و متقاضیان آزمون دکتری ، متاهل و شاغل می باشند و همین مسئله آنان را دچار مشکل می نماید. همچنین اهداف هر یک از آنان متفاوت است که با توجه به آن باید برای کد رشته و یا محل انتخابی خود این مورد را منظور نمایند.

چنانچه شما داوطلب و متقاضی دانشگاه آزاد می باشید، بهتر است ابتدا در رابطه با شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاعات جامع تری را کسب نمایید. زیرا هزینه ادامه تحصیل دکتری ، تنها مربوط به تعداد واحدهای انتخابی نمی باشد و با توجه به پژوهش و همچنین هزینه های مربوط به آن، داوطلبان هزینه های اضافه تری را متقبل خواهند شد همچنین بعد مسافت می تواند بسیاری از موارد را تحت تاثیر قرار دهد.

 

 

کانال مشاوره انتخاب رشته دکتری 98 - 99
کانال مشاوره انتخاب رشته دکتری 99

انتقالی و یا مهمانی در هر یک از دانشگاه برای مقاطع دکتری بسیار سخت تر از سایر مقاطع تحصیلی می باشد. به همین دلیل چنانچه با مکان پذیرش دانشگاه خود مشکلی دارید، بهتر است به شرایط دانشگاه مذکور حتما توجه نمایید. همچنین مورد دیگری که ما در انتخاب رشته آزمون دکتری و مشاوره انتخاب رشته دکتری 98 بسیار مورد تاکید قرار می دهیم؛ امکانات رفاهی همچون خوابگاه دانشجویی و میزان هزینه این خوابگاه ها برای داوطلبان می باشد.

 

برای دریافت راهنمای قبولی در مصاحبه دکتری 99 کلیک کنید

 

راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته آزمون دکتری 99

 

انتخاب رشته آزمون دکتری 99 تنها یکی از مراحل مهم برای قبولی در این مقطع خواهد بود. هر یک از دانشگاه ها با توجه به رتبه علمی خود، ممکن است از شرایط مصاحبه و پذیرش مختلفی برخوردار باشند. رتبه داوطلبان برای رشته های مختلف به میزان تاثیر 30 تا 50 درصد در انتخاب رشته محل ها تاثیر گذار خواهد بود. به همین دلیل رزومه تاثیر بسیار زیادی را می تواند در پذیرش و یا عدم پذیرش شما داشته باشد.

با توجه به تاثیر بسیار زیادی که رزومه در پذیرش انتخاب رشته آزمون دکتری 98 خواهد داشت، داوطلبانی که از رزومه کافی در این زمینه برخوردار نباشند، ممکن است دچار اضطراب گردنند. اما در مشاوره انتخاب رشته دکتری 98 ما راه های میانبری را به داوطلبان عزیز ارائه می نماییم که می توانند در مدت زمان کوتاهی ، قبل از از مصاحبه، رزومه لازم را گرد آوری نمایند.

جهت دریافت مشاوره تحصیلی تلفنی دکتری و همچنین انتخاب رشته آزمون دکتری 98 می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نماییدو. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید. تا متخصصین ما علاوه بر انجام انتخاب رشته ، شما را در جمع آوری رزومه و همچنین سوالات مصاحبه آگاه نمایند.

 

 

جهت مشاهده و اطلاع از نتایج انتخاب رشته دکتری کلیک کنید

 

 

آیا در صورت برخورداری از یک رزومه قوی، خواهیم توانست در مصاحبه دکتری پذیرفته شویم؟

با توجه به میزان تاثیر رزومه در هر یک از رشته ها ، نمی توان با قطعیت در این رابطه سخن گفت. اما آنچه مسلم و مشخص می باشد این است که برخورداری از یک رزومه قوی می تواند به میزان بسیار زیادی شما در این مرحله جلو بیندازد. در برخی از رشته ها شاهد بوده ایم که بسیاری از داوطلبانی که رزومه قوی داشته اند ، حتی با وجود برخورداری از رتبه نامناسب ، موفق به پذیرش در این مقطع شده اند.

 

چه سوالاتی در زمان مصاحبه دکتری پرسیه می شود؟

در رابطه با سوالات آزمون دکتری نمی توان با قاطعیت و به صورت تیتر وار در رابطه با سوالات مصاحبه سخن نمود. اما به صورت کلی می توان گفت یکی از سوالات عمده و معمولی که در مصاحبه دکتری پرسیده می شود، همانند سوال در رابطه با پایان نامه ، مقاله ها و همچنین سوالات تخصصی در رابطه با رشته هر فرد اشاره نمود. به همین دلیل لازم است به خوبی از رشته تخصصی خود ، اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

 

آیا می توان همزمان برای مصاحبه دانشگاه آزاد و سراسری شرکت نمود؟

چگونه می توانیم به انتخاب رشته اصولی دست یابیم؟

در کدام یک از رشته ها میزان تاثیر آزمون دکتری 30 درصد می باشد؟

آیا مقطع دکتری تکمیل ظرفیت دارد؟

تعداد ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته در مقطع دکتری چند می باشد؟

آیا می توان همزمان با ادامه تحصیل در مقطع دکتری ، در رشته های ارشد و دانشگاه های کارشناسی شرکت نمود؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات و همچنین دریافت خدمات مشاوره انتخاب رشته دکتری 99 ، با مشاوربن و متخصصین ایران تحصیل با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

شهریه دکتری دانشگاه آزاد

تکمیل ظرفیت آزمون دکتری

منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی 99

انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد 99

مشاوره انتخاب رشته دکتری 99

انتخاب رشته آزمون دکتری 99

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.