ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد vadafa.iauec.ac.ir | ایران تحصیل

مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امکان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد از طریق سامانه vadafa.iauec.ac.ir برای دانشجویان فراهم شد. جلسه پیش دفاع دکتری طی دو سال اخیر از طریق واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد برگزار می‌شود و دارای مشابهت‌هایی با جلسه دفاع اصلی می‌باشد. هدف از برگزاری جلسات پیش دفاع، ارزیابی دانشجویان این مقطع و بالا بردن کیفیت پایان نامه‌های دوره دکتری می‌باشد.

آن دسته از دانشجویانی که در جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد از طریق سامانه ودافا شرکت می‌کنند، امکان مشاهده نتایج برای آنها در سامانه مذکور وجود دارد. از آنجا که برخی از دانشجویان ممکن است در ارتباط با نحوه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد اطلاعات کافی نداشته باشند، در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در این خصوص ارائه خواهیم کرد.

اطلاعیه

مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری از طریق سامانه ودافا به آدرس vadafa.ec.iau.ir امکان‌پذیر است.

 

سامانه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

در سال‌های اخیر جلسات پیش دفاع دکتری از طریق سامانه ودافا که مربوط به واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد است برگزار می‌گردد. دانشجویان باید قبل از حضور در جلسه اصلی دفاع رساله خود، در این جلسه شرکت نموده و توسط مسئولین دفاع بررسی و ارزیابی شوند. یکی از مهمترین اهداف برگزاری جلسات پیش دفاع مقطع دکتری دانشگاه آزاد، ارتقاء سطح کیفی پایان نامه‌ها و افزایش آمادگی دانشجویان می باسد تا بهترین عملکرد را در روز اصلی دفاع خود داشته باشند.

سامانه vadafa.iauec.ac.ir که توسط واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد ایجاد شده است، محل برگزاری پیش دفاع دکتری می‌باشد و افراد باید در زمان مقرر اعلام شده به صورت مجازی در این جلسه حضور یابند. آن دسته از افرادی که مایل به مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند، می‌توانند پس از شرکت در این جلسه، به نتایج پیش دفاع خود دسترسی داشته باشند. اما بسیاری در ارتیاط با زمان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد و همچنین چگونگی بررسی نتایج اطلاعات کافی ندارند که در ادامه بیشتر به این موضوع خواهیم پرداخت.

"سامانه

برای اطلاع از ثبت‌نام دانشگاه مجازی بدون کنکور وارد لینک شوید.

 

زمان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

همانطور که اشاره شد جلسه پیش دفاع دکتری از طریق سامانه وادفا به آدرس vadafa.iauec.ac.ir انجام می‌شود. پس از به پایان رسیدن پيش دفاع، دانشجویان می‌توانند نتايج جلسه پيش دفاع خود را مشاهده کنند. نتايج جلسه پيش دفاع به سه دسته كفايت يا عدم كفايت يا كفايت داراي اصلاحات تقسيم می‌شود.

در صورت اعلام  نتيجه به صورت كفايت با اصلاحات، حداكثر 8 روز فرصت خواهید داشت تا فایل‌های مورد نظر خود را آپلود کرده و براي استاد راهنماي اول خود ارسال کنید. پساز آن،  استاد راهنما88  ساعت زمان دارد اصلاحات صورت گرفته را بررسی و تأیید کند. در صورت عدم ارسال اصلاحات به استاد راهنما در مدت زمان 8 روز، نتيجه نهايی جلسه دفاع  عدم كفايت ثبت می‌شود. علاوه بر این  عدم ثبت نظر از سوی استاد راهنماي اول در طول مدت  88 ساعت، نتيجه نهايی جلسه به شکل عدم كفايت ثبت می‌شود.

از این رو مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری بعد از  48 ساعت پس از  تاريخ پيش دفاع در شرایط مشخص شدن نتيجه نهايی دفاع (كفايت و يا عدم كفايت) براي همه دانشجويای که در این جلسه حضور داشته‌اند، قابل مشاهده می‌باشد (براي دانشجويان كفايت با اصلاحات، بعد از بررسی مجدد راهنماي اول و اعضاي هيات تخصصی نتيجه مشخص خواهد شد.)

"زمان

جهت اطلاع از مصاحبه دکتری دانشگاه آزادبر روی لینک کلیک کنید.

نحوه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد از طریق سامانه ودافا به نشانی vadafa.iauec.ac.ir برای دانشجویان مقطع دکتری امکان پذیر است اما بسیاری از داوطلبان به طور دقیق با چگونگی مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد آشنایی ندارند. دستیابی به نتایج این جلسه برای دانشجویان بسیار اهمیت دارد تا بتوانند عملکرد خود را بهتر ارزیابی کنند و براساس نظر مسئولین و اساتید خود را برای جلسه دفاع اصلی آماده کنند و چنانچه نقطه ضعف و نقصی در پایان نامه باشد، این دانشجویان تا روز دفاع فرصت دارند که اصلاحات را انجام دهند و با آمادگی بیشتری از رساله خود دفاع کنند. در ادامه برای آن دسته از دانشجویانی که با نحوه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد آشنایی کافی ندارند، راهنمای تصویری مشاهده وصعیت پس از شرکت در جلسه پیش دفاع ارائه شده است.

دانشجویانی که در جلسه پیش دفاع شرکت کرده‌اند، می‌توانند از طریق سامانه ودافا از قسمت ” نتیجه پیش دفاع ” برای مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد اقدام نمایند. همانطور که اشاره شد نتیجه جلسه به صورت 3 حالت كفايت يا عدم كفايت يا كفايت داراي اصلاحات به دانشجویان ابلاغ می‌گردد.

گام اول مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

چنانچه نتيجه جلسه پيش دفاع داراي كفايت با اصلاحات باشد،  پنل اصلاحات پيش دفاع را مشاهده خواهید کرد، در غير اين صورت نتيجه جلسه پيش دفاع براي شما قابل مشاهده خواهد بود.

گام دوم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

در قسمت نمایش نظرات می‌توانید نظرات هیأت تخصصی را در ارتباط با نحوه دفاع و ارزیابی کار خود مشاهده نمایید.

گام سوم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

در صورت کسب نتيجه كفايت با اصلاحات، شما باید طی 8 روز فایل‌های خود را آپلود نمایید و براي استاد راهنماي اول خود بفرستید. در مرحله بعد، استاد راهنما 88 ساعت فرصت دارد اصلاحات صورت گرفته را بررسی و تأیید کند. در شرایطی که اصلاحات را برای به استاد راهنما نفرستید، در مدت زمان 8 روز نتيجه نهايی جلسه به صورت عدم كفايت ثبت خواهد شد. لازم به ذکر است که اگر نظر استاد راهنماي اول ظرف مدت  88 ساعت ثبت نشود، نتيجه نهايی جلسه پیش دفاع شما به صورت عدم كفايت ثبت می‌گردد.

علاوه بر این مسئوليت پيگيري ثبت نظر استاد راهنما، بعد از ارسال فايل بر عهده دانشجویان خواهد بود و در غير اين صورت نتيجه عدم كفايت برای دانشجویان ثبت خواهد شد.

گام چهارم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

نتایج کفایت یا عدم کفایت پس از 24 ساعت اعلام می‌شود، از طریق سامانه ودافا در بخش ” نتیجه پیش دفاع” قابل مشاهده است. می‌باشد.

گام پنجم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

براي دانشجويان كفايت با اصلاحات نیز بعد از ارزیابی مجدد استاد راهنماي اول و اعضاي هيات تخصصی دانشگاه، نتيجه مشخص خواهد شد. با ورود به مرحله بعد شما می‌توانید برای دیدن وضعیت پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد اقدام کنید.

گام ششم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

علاوه بر این دانشجويان داراي كفايت با اصلاحات دو گزينه (نتيجه اوليه و نتيجه نهايی) را مشاهده خواهند کرد؛ كه در گزينه نتيجه اول، نظرات اعضا هيات تخصصی بعد از برگزاري پيش دفاع و گزينه نتيجه نهايی، نظرات اعضاي هيات تخصصی پس از اعلام کردن اصلاحات مورد نظر قابل مشاهده خواهد بود. لازم به ذکر است که پرینت صورتجلسه نظرات هیئت تخصصی دانشگاه در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

گام هفتم مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

برای اینکه بدانید طول دوره دکتری دانشگاه آزاد چقدر است؟ وارد لینک مربوطه شوید.

 

مشاوره مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

جلسه پیش دفاع دکتری یکی از مهمترین جلساتی است که بسیار شباهت به جلسه اصلی دفاع دانشجویان مقطع دکتری دارد. در این جلسه دانشجویان باید عملکرد خود را ارائه کنند و چنانچه رساله آنها نقصی نداشته باشد، از سوی اساتید و هیأت تخصصی دارای کفایت خواهد بود و دانشجو می‌تواند خود را برای برگزاری جلسه اصلی دفاع آماده کند.

اما چنانچه رساله دارای مشکل و نقص باشد، دانشجو باشد دانشجو باید فایل اصلاح شده را در اختیار استاد راهنما قرار دهد. استاد راهنما در طی 88 روز فرصت دارد که نظر خود را اعمال کند. چنانچه در طی این مدت نظر خود را ثبت نکند، نتيجه نهايی جلسه پیش دفاع به صورت عدم كفايت ثبت خواهد شد

زمان اعلام نتایج 24 ساعت پس از جلسه دفاع خواهد بود و امکان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد برای دانشجویان فراهم می‌باشد.

برای آمادگی برای جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد و همچنین نحوه مشاهده نتیجه جلسه پیش دفاع دکتری آزاد می‌توانید با کارشناسان خبره به عنوان مشاور تحصیلی در اربتط باشید. اگر شما دانشجویان گرامی مقطع دکتری نیازمند کسب راهنمایی و مشاوره در این زمینه هستید، می‌توانید با مشاوران آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را در ارتباط با مراحل مشاهده نتیجه جلسه پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد راهنمایی کنند.

اطلاعیه

برای اطلاع از نحوه دسترسی به نتایج جلسه یش دفاع دکتری دانشگاه آزاد می‌توانید با مشاوران برجسته آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

"مشاوره

جدیدترین اخبار پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

ارزیابی عملکرد اساتید در جلسات پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

محمد علی‌اکبری، سرپرست معاونت علوم و مهندسی دانشگاه آزاد در ارتباط با ارزیابی عملکرد دانشجویان و اساتید در جلسات پیش‌دفاع متمرکز دانشجویان گفت: تاکنون ۸ دوره جلسه پیش ‌دفاع دانشجویان مقطع دکتری آزاد در طول دو سال گذشته صورت گرفته و هدف از برپایی این جلسات، سنجش دانشجویان مقطع دکتری و افزایش سطح کیفییت پایان نامه‌های این مقطع می‌باشد که در راستای برنامه‌های نوآورانه این دانشگاه اجرایی شده و تا به الان نتایج خوبی داشته است.

تاریخ ثبت درخواست پیش دفاع دکتری در سامانه ودافا

زمان ثبت درخواست برای جلسات پیش دفاع دکتری هر سال از طریق کمیه دانشگاه آزاد و سامانه پژوهشیار به داوطلبان اعلام می‌شود. داوطلبان می‌توانند از طریق ارتباط با پشتیبانی سامانه پژوهشیار مراحل ثبت درخواست خود را انجام دهند.

جدیدترین اخبار پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد

خلاصه مطالب

در این مقاله در ارتباط با مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد توضیحات کامل را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. جلسه پیش دفاع دکتری از طریق سامانه ودافای واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد به آدرس vadafa.iauec.ac.ir برگزار می‌شود. دانشجویانی که در جلسه پیش دفاع دوره دکتری شرکت می‌کنند، پس از 24 ساعت می‌توانند به نتایج پیش دفاع دسترسی داشته باشند.

مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد برای دانشجویان بسیار اهمیت دارد، چراکه می‌توانند از نظر هیئت تخصصی و اساتید راهنمای خود مطلع شده و برای ایجاد اصلاحات در بازه زمانی تعیین شده از سوی دانشگاه، اقدام نمایند. در این مطلب به طور کامل در ارتباط با نحوه دسترسی به نتایج این جلسه توضیح دادیم. چنانچه پس از مطالعه مطالب این مقاله سؤال و بهامی دارید، کافی است با مشاوران مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را راهنمایی کنند.

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد چیست؟

سامانه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد به نشانیvadafa.iauec.ac.ir است.

زمان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد چه تاریخ است؟

زمان مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد 24 ساعت پس از جلسه دفاع است.

نحوه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد چگونه است؟

در این مقاله به طور کامل به نحوه مشاهده نتایج پیش دفاع دکتری دانشگاه آزاد اشاره کردیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • منابع آزمون جهشی

  منابع آزمون جهشی 1403 + ابتدایی و متوسطه | ایران تحصیل

  اگر دانش آموزی در مقاطع مختلف تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول یا دوم احساس کند که توانایی یادگیری او بیشتر از سطح حال حاضر است و می‌تواند در مدت زمان کوتاه‌تری تحصیلات خود را به اتمام برساند، می‌تواند در آزمون جهش...
 • رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار

  رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار {راهنمای تصویری} | ایران تحصیل

  رفع مشکل مشابهت یابی در پژوهشیار برای دانشجویانی که در حال انتخاب موضوع پایان‌نامه یا رساله خود هستند، اهمیت بسیار بالایی دارد. یکی از مشکلات اساسی که دانشجوها ممکن است با آن مواجه شوند، مشابهت‌یابی برای پروپوزال است. سامانه پژوهشیار،...
 • تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه چیست؟

  تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه چیست؟ | مشاوره ایران تحصیل

  تفاوت دیپلم بزرگسالان با روزانه یکی از موضوعات ابهام برانگیز است که همیشه در مورد آن سوال می‌شود. عده‌ای از دانش‌آموزان ممکن است شرایط تحصیل در مدارس عادی را نداشته باشند و به همین دلیل مدارس بزرگسالان را انتخاب کنند....
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
تماس با مشاور