ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله 1401

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاعیه مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله 1401 منتشر شد. کلیه پذیرفته شدگان این دانشگاه لازم است، پس از دعوت به مصاحبه ، مطابق با کارتی که خود دانشگاه در اختیار آن ها قرار می دهد، در مکان مورد نظر، به انجام معاینات اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که انجام معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله تنها توسط تیم مورد تائید این دانشگاه قابل انجام و مورد تائید خواهد بود.

کلیه داوطلبانی که دعوت به مصاحبه شده اند، در صورتی که در معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله صلاحیت آنان به تائید این دانشگاه برسد و همچنین در مصاحبه علمی و گزینشی نیز موفقیت لازم را کسب نموده باشند؛ و از رتبه بهتری نسبت به سایر رقبای خود برخوردار باشند، احتمال قبولی آنان حتمی خواهد بود. برای دریافت مشاوره در رابطه با معاینات پزشکی این دانشگاه می توانید با کارشناسان ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله و همچنین شرایط جسمانی مورد نظر دانشگاه دریافت مشاوره سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

در صورتی که در برخی مراحل معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله سلامتی داوطلب به تائید نرسد، بر روی کارت معاینه او، مهر مردودی زده خواهد شد.

 

معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله به چه صورتی است؟

 

معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله به چه صورتی است؟

پس از اعلام نتایج، از سوی سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان پذیرفته شده می توانند نسبت به  مصاحبه و انجام معاینات پزشکی اقدام نمایند. همانگونه که در سازمان سنجش و آموزش کشور اطلاعیه ای مبنی بر شروع مصاحبه قرار گرفته شده است، داوطلبان لازم است به سایت دانشگاه بقیه الله مراجعه نموده و از زمان مصاحبه آگاه شوند.

در نظر داشته باشید که در هر یک از رشته های مورد پذیرش دانشگاه بقیه الله، با توجه به شرایط خاص بودن آن و همچنین امکان استخدام برای کلیه داوطلبان سخت گیری های بیشتری نسبت به پذیرش و امکان تحصیل در این دانشگاه وجود خواهد داشت. همچنین داوطلبان باید از صحت و سلامت کافی از نظر جسمانی و روانی برخوردار باشند تا امکان تحصیل در این دانشگاه را داشته باشد.

همزمان با انجام مصاحبه لازم است جهت معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله و انجام آزمایشات لازم نسبت به مراحل مختلف اقدام کنید. صحت و سلامت کلیه پذیرفته شدگان مرحله اولیه دانشگاه بقیه الله و تایید آن بر عهده پزشکان و تیم در نظر گرفته این دانشگاه خواهد بود به همین دلیل اخذ نامه و انجام آزمایشات در مکان های خارج از  مراکز مربوطه مورد تایید نمی باشد.

 

برای اطلاع از حقوق دانشگاه افسری سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

 

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

1. برای طی کردن مراحل معاینات پزشکی، ابتدا نامه‌ای به شما مبنی بر آغاز مراحل کار ارائه خواهد شد که بر اساس آن، لازم است تمامی مراحل مورد نظر را پس سر هم طی نمایید. برای انجام معاینات پزشکی داوطلبان پذیرفته شده، لازم است به چندین مرحله را طی نمایند همچنین مطابق با جدولی در ادامه ارائه خواهیم نمود تمامی موارد زیر مورد بررسی قرا خواهن گرفت.

 2. هر داوطلب با همراه داشتن یک کارت، پس از ورود به محل مورد نظر، لباس هایش را در خواهد آورد و به صف مراجعه کنندگان می پیوندد. مراجعین برای انجام معاینات پس از نوبت خود باید به پزشک مراجعه نمایند. در این مرحله، اضافه وزن و کاهش بیش از حد وزن قد فرد مورد سنجش قرار می گیرد. همچنین جهت اطلاع از جراحات ناشی از چاقو یا تیر یا فاصله بین زانوها بررسی های لازم انجام خواهد شد.

3. در صورتی که برخی از داوطلبان فاصله بین زانوهایشان از یک عرض قندان تفنگ بیشتر باشد و یا اینکه افرادی دارای سابقه شکستگی در بدن باشند مردود شناخته می‌شود و در صورتی که شرایطی که در مرحله اولیه و پس از مراجعه به پزشک اول نداشته باشند می‌توانند مراحل بعدی را مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله را پشت سر بگذارند.

4. پس از مراجعه به پزشک دوم، داوطلبان در اتاقکی مخصوص نزد پزشک می روند. اندام جنسی آنها توسط پزشک معاینه می شود در صورتی که فردی دارای سابقه بیماری ام اس باشد و یا مشکل خود ارضایی داشته باشد، در این مرحله پذیرفته نخواهد شد و کارت فرد مهر و امضا نمی گردد. اما اگر مشکلی وجود نداشته باشد به پزشک بعدی و لازم است مراجعه نمایید.

5. پزشک سوم برای انجام معاینات چشم خواهد بود. در این مرحله یک چشم پزشک چشم های داوطلب را در سه مرحله مورد معاینه قرار می دهد که در این مرحله میزان دیده افراد ، آستیگمات و همچنین کوررنگی را مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند و متناسب با شرایط و اطلاعات او را در کارت مربوطه درج می کنند.

 

برای اطلاع از رشته های دانشگاه افسری سپاه بر روی لینک کلیک کنید.

 

6. پزشکان چهارم به معاینه دندان و لثه های افراد می‌پردازد در صورتی که دندان های پر شده بیش از ۴ دندان باشند و یا یکی از دندان های آنها کم شده باشد؛ در معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله رد خواهد شد. همچنین در صورت داشتن عفونت دندان و یا دهان این مسائل موجب رد شدن داوطلب می شود. در واقع دیدگاه آنها این است هر فردی که مسواک می زند دچار بیماری های دهان و دندان می باشد.

7. پزشک چهارم برای معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله در واقع متخصص قلب و عروق می باشد که بر اساس معاینات پزشکی فشار خون و همچنین سابقه داشتن بیماری های قلبی داوطلب را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورتی که داوطلب مورد نظر دچار مشکل باشد، مردود خواهد شد.

8. پزشک ششم در واقع اعصاب داوطلب را مورد سنجش قرار می دهد. انجام نوار مغز و یا استفاده از برخی ابزارها برای سنجش اعصاب داوطلب از موارد ضروری می باشد.

9. پزشک بعدی که شما را مورد بررسی قرار خواهد داد، در واقع متخصص حلق و بینی می باشد. در این مرحله با توجه به نظر پزشک مورد نظر و انجام بررسی شرایط داوطلب در صورتی که تنگی نفس یا سینوزیت وجود داشته باشد، داوطلب از انجام معاینات رد خواهد شد.

10. آخرین پزشکی که باید برای معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله به او مراجعه کنید، معاینه گوش می باشد. در این مرحله که فرد از نظر شناسایی مورد سنجش قرار می گیرد و در صورتی که مشکلی وجود نداشته باشد، تایید خواهد شد و بدون مشکل بودن او مشخص خواهد شد. در غیر این صورت بر اساس نظرات هر یک از پزشکان تصمیم‌گیری می‌شود .

11. انجام معاینات پزشکی مطابق با دستورالعمل اجرایی و بر اساس دفترچه معاینات استخدامی صورت می پذیرد. تناسب قد و وزن داوطلبان با توجه به سن آنها و همچنین نظامی بودن این دانشگاه باید متناسب باشد و داوطلبان نباید از ۱۶۰ سانتیمتر برای آقایان و ۱۵۵ سانتی متر برای خانم ها قد کوتاه تر از آن داشته باشند.

نکته مهم : هرگاه داوطلبی دچار بیماری و یا نقص عضو باشد و این موضوع را پزشکانی که فرد را مورد معاینه قرار می‌دهند، پنهان نماید. به توصیه مرکز معاینات پزشکی و بر اساس شرایط تعیین شده و روش های جاری از خدمت اخراج و کلیه هزینه‌ها و خسارات مربوط به دانشگاه را در هر زمان پس از محرز شدن این موضوع باید پرداخت نماید.

 

جهت اطلاع از نحوه گزینش دانشگاه بقیه الله 1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

چه نوع بیماری هایی در معاینات پزشکی دانشگاه بقیه الله مورد ارزیابی قرار می گیرد؟

لیست بیماری‌هایی که این دانشگاه به بررسی آنها می پردازند، بسیار زیاد می باشد و تقریبا می‌توان گفت در تمامی زمینه ها دانشگاه بقیه الله به بررسی شرایط جسمانی داوطلب برای نداشتن نقص جسمانی خواهد پرداخت. به همین دلیل ما برای آشنایی داوطلبان و پذیرفته شدگان مرحله اولیه اطلاعاتی در این زمینه ارائه خواهیم نمود.

 

جهت انجام ثبت نام سامانه ملی کارآموزی karamouz.irost.org برروی لینک کلیک کنید.

بررسی بیماری های پوست در معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

 • آکنۀ شدید صورت و بدن – جوش های بزرگ و عفونی
 • اگزمای سرشتی شدید
 • اگزمای وسیع – حساسیت های پوستی شدید
 •  عفونت قارچی گسترده و مقاوم به درمان
 • فرونکولوز متعدد در عودکننده و مزمن
 • گانگرن های پوستی و زخم هائی که اختلالات مثل دیابت توأم باشد.
 • جذام و سل های پوستی و ضایعات سفلیسی
 • پورفیری های جلدی
 • خال های مادرزادی و تومورهای عروق و آنژیوم ها بیش از 2 سانتی متر
 • ضایعات هیپرپیگمانتاسیون پوستی در مواردی که کراهت منظر شدید ایجاد کند.
 • بیماری هوچکین لوسمی ها رتیکولوزهای بدخیم التیام های پوستی (کلوئید) وسیع و عمیق (محل های ترمیم سوختگی و جراحی های بزرگ) اسکلرودرمی ها
 • کهیرهای پوستی مزمن و عود کننده
 • زگیل های متعدد در بدن
 • هر نوع بدخیمی های پوستی
 • در مورد زنان هیرسوتیسم از درجه 3 به بالا
 • الفانتیازیس یا لنف ادم مزمن
 • تعریق شدید و مزمن دست و پا
 • ایکتیوز اکتسابی و مادرزادی گسترده و شدید
 • لیکن پلان پوستی و مخاطی شدید و گسترده
 • پسوریازیس به هر صورت
 • درماتوزهای بولوز غیر میکروبی اکتسابی و مادرزادی
 • لوپوس سیستمیک و اریتماتوی دیسکوئید
 • رکلینگهاوزن (نوروفیبروماتوز) و توبروز اسکلروزیس
 • تومورهای خوش خیم و کیست های پوستی
 • میخچه کف پا مانع پوشیدن کفش گردد.
 • گزانتوماتوز های هیپرکلسترولمیک و ثانوی
 • آلبینیسم آلوپسی یونیورسالیس و توتالیسم آره آتاوسیع

 

برای اطلاع از شرایط و مراحل انصراف از دانشگاه دولتی بر روی لینک کلیک کنید.

 

بررسی بیماری های فک و صورت و دهان

 

بررسی بیماری های فک و صورت و دهان

 

ناهنجاری های فک و صورت با کراهت منظر (جلوو عقب بودن فک تحتانی نسبت به فک فوقانی )
انکیلوز مفصل تمپورومندیبولر و دررفتگی عود کننده فک
تومورهای بدخیم فکین تومورهای خوش خیم نسبتاً حجیم با مشکلات زیبائی بیماری های بافت اطراف دندان و پیوره پیشرفته با تخریب استخوانی
زخم های دهانی ناشی از پمفیگوس ولیکن پلان لب شکری و شکاف کام با کراهت منظر
انسداد مجاری غدد بزاقی و سنگ ها و تومورهای غدد بزاقی فقدان تعدادی از دندان ها
ناهنجاری های دندانی درمان نشده (کرودینک دندانی دیپ بایت دندان قروچه کراس بایت های خلفی و قدامی) ماکروگلوسیا با اختلال در بیان و عملکدر دندان ها

 

برای اطلاع از ثبت نام در دانشگاه اطلاعات و امنیت امام باقر(ع) 1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

دستگاه بینائی در معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

 

 • اختلالات بینایی شدید (میوپی هیپرمتروپی آستیگماتیسم) ضعف بینایی چشم بیشتر از یک برای دیپلم و نظامی بیشتر از 2 برای لیسانس و بالاتر و غیر نظامی
 • سلامت و طبیعی بودن ته چشم و کره چشم
 • بلفاریت ها تغییرات التیامی حاصله از چسبندگی پلک ها به یکدیگر یا به کره چشم
 • تومورهای پلک آنتروپیون الکتروپیون پنوز یکطرفه یا دوطرفه کنژکیتویت بهاره ناخنک تراخم کراتوکونوس یک یا دو چشم کراتیت
 • هر نوع عمل جراحی روی قرنیه
 • کدورت های مرکزی قرنیه
 • التهاب پرده های عروقی چشم ناهنجاری های مادرزادی پرده های عروقی آلبینیسم اونیورسال
 • فقدان عدسی یک یا دو چشم (مادرزادی یا اکتسابی) در رفتگی عدسی یک یا هر دو چشم
 • کاتاراکت و ناهنجاری های مادرزادی عدسی
 • التهاب، دژنرسانس، خونریزی های زجاجیه ای و دکولمان زجاجیه
 • رتینوپاتی و رتینیت پیگمانتر، آنژیوماتوز های شبکیه، تومورها، کیست ها و تغییرات مادرزادی و ارثی شبکیه
 • نقص میدان دید، اختلالات رفلکس مردمک (بیماری هرنر، سندرم آدی آرگان روبرتسون)
 • استرابیسم داخلی یا خارجی، دوبینی یک یا دو چشم، نیستاگموس دائمی، ناهنجاریهای مادرزادی عضلات چشم
 • اگزوفتالمی دوطرفه یا یک طرفه، تومورهای داخل کاسه چشم
 • گلوکوم های ابتدایی یا ثانویه
 • فقدان عضوی و یا عملی یک چشم
 • داکریوآدنیت ها (حاد و مزمن)، داکریوسیستیت حاد و مزمن
 • تومورهای غدد اشکی و مجاری اشکی و ناهنجاری های مادرزادی و اکتسابی
 • سندرم چشم خشک (شوگرن)
 • اختلال دید رنگ، کوررنگی

 

جهت مشاهده کارنامه پذیرفته شدگان دانشگاه فرهنگیان 1401 بر روی لینک کلیک کنید.

 

بیماری های استخوان ها و مفاصل

 • استئومیلیت، استئیت، تومورهای خوش خیم، کیست های استخوانی، آرتریت ها، جمودها و …(عفونت های مزمن استخوانی)
 • محدودیت حرکات یا دفرمیتی، فقدان یا قطع یکی از اندام ها
 • در رفتگی های مکرر مفاصل بزرگ و شست هر یک از دست ها
 • پارگی یا شلی لیگمانهای اطراف شانه، زانوها، مچ پا
 • فلج بعد از ابتلا به پولیومیلیت(فلج اطفال)
 • ناهنجاریهای مادرزادی اندام ها (کوتاهی نسبی اندام ها)
 • تنوسینوویت ها، اسکولیوز و اسپوندیلولیستزیس، اسپوندیلیت، اسپوندیلولیزیس
 • شکستگی حفره استابولوم و لگن، تورتیکولی مادرزادی و ا کتسابی
 • سابقه هر نوع عمل جراحی روی ستون فقرات
 • ساکرالیزاسیون و اسپینابیفیدا بدون علائم عصبی
 • سل ستون فقرات پیشرونده یا خاموش
 • ناهنجاریهای مادرزادی ستون فقرات
 • شکستگی استخوان دنبالچه
 • شکستگی ترقوه، بالا بودن مادرزادی استخوان کتف
 • شکستگی حفره گلنوئید استخوان شانه
 • پارگی کلی و جزئی عضلانی و ترس مفصل شانه، پارگی عضله دو سر بازوئی
 • در رفتگی یا فقدان سر استخوان رادیوس
 • تحت فشار بودن عصب مدیان در غلاف مچ دست
 • پارگی یکی از تاندون های هر یک از انگشتان دست و پا
 • انقباض نیام کف دست، سندرم و لکمن
 • قطع یا فقدان یک بند و یا یکی از انگشتان دست و پا
 • سینداکتیلی، شش انگشتی، تغییر شکل ساعد و مچ دست
 • هر نوع ضایعه ای که منجر به اختلال اعمال دست شود، سیکاتریس های بدشکل اندام فوقانی
 • اریب و کج بودن مفصل مچ پا
 • کف پای مسطح
 • هالوس والگوس، شست پا
 • کوتاهی یا پارگی تاندون آشیل پای افتاده پای چنبری کوتاهی و عدم تساوی پاها
 • کوکساوارا کوکساوالگا جوش نخوردن توبروزیته و اپیفزیت استخوان تی بیا
 • ژنوواروم (پا پرانتزی) و ژنووالگوم و چرخش های غیرطبیعی ساق پا
 • سابقه عمل جراحی روی لیگامانها و مفصل زانو
 • قطع یا فقدان انگشتان از هر پا
 • شش انگشتی در پا

 

برای اطلاع از نحوه دریافت انتقالی از دانشگاه آزاد به دانشگاه سراسری بر روی لینک کلیک کنید.

 

بیماری های دستگاه ادراری تناسلی معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

 • تومورهای خوش خیم و بدخیم دستگاه ادراری تناسلی
 • سل دستگاه ادراری تناسلی فیستولهای ادراری تناسلی ناهنجاری های مادرزادی و اکتسابی کلیه های کیستیک
 • یکطرفه یا دو طرفه سنگ کلیه یک طرفه و دو طرفه هیدرونفروز کلیوی کوچکی کلیه نفرکتومی پیوند کلیه
 • تنگی یا اتساع حالب ها اورتروسل سیستیت های حاد و مزمن سنگ های مثانه مثانه نوروژنیک پروستاتیت مزمن سنگ های پروستات
 • تنگی مجرای ادراری دیورتیکول اختلال مادرزادی مجرای ادراری سنگ های مجرای ادراری
 • هرمامرودیسم فقدان یا مخفی بودن بیضه یکطرفه یا دو طرفه واریکوسل هیدروسل اسپرماتوسل
 • کوچکی بیضه یکطرفه با دوطرفه

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش کردیم تا مهم ترین اطلاعات مربوط به معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله را به شما داوطلبان و علاقه مندان به این دانشگاه ارائه نماییم. در صورتی که مایل به اطلاع از مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله  می باشید و یا اینکه به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در این زمینه هستید، می توانید با کارشناسان دانشگاه بقیه الله ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط مردودی معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله بررسی سایر بیماری های دیگر و دریافت مشاوره سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

راهنمای صدور گواهی اشتغال به تحصیل

دانشگاه یادگار امام

مزایا و معایب دانشگاه بقیه الله

دانشجویان دختر دانشگاه بقیه الله

ثبت نام دانشگاه الزهرا تهران

رشته های دانشگاه بقیه الله

معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله

 

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله چه زمانی صورت می پذیرد؟

انجام معاینات پزشکی زمانی صورت خواهد پذیرفت که داوطلبان دعوت به مصاحبه شوند و برای انجام مصاحبه به دانشگاه بقیه الله مراجعه نموده باشند.

مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله چگونه است؟

برای انجام معاینات پزشکی این دانشگاه، باید به 8 پزشک متخصص مراجعه نمایید و هر یک از آن ها با توجه به تخصص خود، شما را مورد معاینه قرار خواهند داد.

آیا ممکن است به دلیل معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله از مصاحبه رد شویم؟

با توجه به حساسیت این دانشگاه، کلیه داوطلبان لازم است از سلامت جسمانی کامل برخوردار باشند. اما در صورتی که مشکلی وجود داشته باشد، احتمال رد شدن داوطلب وجود خواهد داشت.

آیا در صورت عدم مشکل جسمانی، ممکن است به دلیل وجود مشکلات مصاحبه گزینش و یا علمی رد شویم؟

بله. هر دو تیم و گروه، با یکدیگر نسبت به این دانشگاه تصمیم گیری می نمایند و چنانچه مشکلی وجود داشته باشد، نتایج هر دو تیم مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

نظرات

 1. ma
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام خسته نباشید . من سه سال پیش زخم معده داشتم و عمل کردم و الان الحمدلله خوبم و آندوسکوپی هم که گرفتم ، دکتر گفت معدت هیچ مشکلی نداره . الان برای اینکه قسمت شکمم بخیه دشته ، در معاینه پزشکی قبول نمیشم؟

  • مشاور عباسیان
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقتتون بخیر
   شانس قبولی تقریبا کمی دارید .

 2. فاطمه
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام اگه کسی دیابت داشته باشه توی مرحله گزینش رد میشه

  • isaei
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام بستگی به درجه دیابت دارد

 3. صدرا
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام من درمعاینه چشم به خاطر نمره بالای چشمم درکمسیون مردودشناخته شدم برای قبول شدن وتائیدیه گرفتن میشه تعهد بدم بعدا چشممو لیزیک کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر مراحل و جزییات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله را با دقت مطالعه کنید.

 4. عسل
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام برای رد شدن در معاینه حتی اگه یکی از پزشکان هم تایید نکنه مردود میشیم و اینکه من شماره چشمم ۵ هست احتمال داره برای اون رد بشم؟

  • behrouzi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام برای اطلاع از شرایط قبولسی مقاله را مطالعه کنید

 5. behrouzi
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  خیر برای اطلاعاع بیشتر تماس بگیرید

 6. ندا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام وقت بخیر
  اگه اضافه وزن وزن داشته باشیم
  در حد ۴۰کیلو مردود میشیم
  دیگه نمی‌تونیم بقیه ی مراحل مصاحبه رو طی کنیم
  یا فقط امتیازمون کم میشه ؟؟
  و اینکه چشممون ضعیف باشه شماره اش دو باشه هم مردود میشیم؟؟

  • isaei
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. اکبری
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام وقت بخیر
  ببخشید معاینات پزشکی برای خانم ها هم هست؟

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر
   معاینات برای همه افراد یکسان است.

 8. وکیلی
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام وقتتون بخیر ،
  من بخاطر پشت کنکور بودن چاق شدم وBMI بیشتر از 30عه حدودای 40عه
  و تا مصاحبه خیلی نمیتونم کاهش وزن شدید داشته باشم،
  میخواستم بپرسم،
  امکانش نیست که این مورد رو از من بپذیرن؟؟؟

  • bahraii
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر پزشک مربوطه اضافه وزن شما را بررسی میکند و به شما اطلاع می دهند برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 9. ابوالفضل
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام من ۷ تا دندون پر کردم ۲ تا عصب کشی آیا رد میشوم

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط سلامت دانشگاه را دارا باشید.

 10. امیر
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام کسی که الان خودارضایی میکنه یعنی توی معاینات رد میشه؟؟

 11. پیام قرایی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  باسلام.من همه مراحل گزینش باموفقیت پشت سر گذاشتم فقط چشم سمت چپم یکم ضعیفه.بنظرشما امکان رد شدنم وجود داره؟

  • bahraii
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله مراحل و جزییات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله 1401 را با دقت مطالعه کنید

 12. ابوالفضل
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  اگر دندان بگذاریم مشکلی دارد

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   باسلام در مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله 1401 امتیاز منفی دارد

  • Reza makenali
   ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   من کلاس دوم استخوان ترقوه شکسته الان کلاس دوازده هستم بنظرتون رد میشم

   • مشاور بهروزی
    ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

    سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله بستگی به میزان شکستگی دارد

 13. فاطمه
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام خسته نباشین ، برای رشته های علوم پزشکی بقیه الله شرط قد برای خانم ها چه قدر هست؟ و اینکه برای معاینه چشم پزشکی اگر عینکی باشیم و تعهد بدیم برای عمل لیزیک ممکنه باز هم مردود بشیم؟ و کلا تا شماره چند مردود نمیشه؟

  • ekhlasi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز لیزیک مشکلی ندارد و شرط قد حداقل 165 میباشد

 14. طاها
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام داشتن بسیج فعال و یا حکم های معاونت های بسیج در مصاحبه تاثیر دارد

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام بله میتوانید در زمان دعوت به مصاحبه دانشگاه بقیه الله حکم ها و مدارک فعالیت در بسیج خود را همراهتان ببرید.

 15. دانیال اسدی
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۹

  با سلام
  متاسفانه من در کودکی ۸ تا از دندونام پوسیدگی ایجاد شد آیا به غیر دانشگاه بقیه الله می تونم تو دانشگاه های علوم پزشکی تهران،شهید بهشتی،ایران و البرز درس بخونم ؟آیا اون ها هم من رو رد می کنند ؟با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   با سلام.مشکلی برای شرکت در دانشگاه های غیر نظامی ندارید.

 16. Zahra
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  ببخشید اگه دندون نیاز به ارتودنسی داشته باشه رد میشیم؟؟
  اگه عینکی باشیم رد میشیم؟
  اگه وزنمون کم یا زیادتر از حد باشه وقت میدن درستش کنیم یا دیگه حذف میشیم؟؟؟ ممکنه بدلیل اینکه امتیاز مصاحبه‌مون بالا باشه نادیده بگیرن یه سری ایتم های جسمانی رو؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   با سلام.بستگی به نمره چشم شما دارد.

 17. ابوالفضل
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  من تا 16سالگی خود ارضایی میکردم اما 2ساله ترک کردم یا در امتحان قبول میشم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت بخیر منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • ابوالفضل
    ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۷

    یعنی میتونم

 18. امیر
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام خسته نباشید، در اثر حادثه تصادف چند تا دندونمو از دست دادم، مورد قبول هست یا رد میشم؟ چه شرایطی داره

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر در معاینات پزشکی بستگی به نظر پزشک و کمیسیون داره ولی در صورت اختلال در تکلم امکان رد شدن هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 19. محمد
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام خسته نباشید من دیسک کمر دارم ایا این در قبولی پزشکی دانشگاه بقیه الله مشکل میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

   سلام . بستگی به شدت بیماری دارد . شدید باشد رد میشوید

 20. ناشناس
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

  سلام برای قبولی در پزشکی بقیه الله اگر آستیگماتیسم داشته باشی و با لنز حل شده باشه باز هم میتوان قبول شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر اگر درمان شده اید مشکلی نیست

 21. حسن
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۷

  برای سنجش زانوها باید درحالت ایستاده باشی یا نشسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر
   معاینات پزشکی دانشگاه بقیه الله با جزئیات است و تمام موارد جسمانی مورد بررسی قرار می گیرد.

 22. حسن
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۳

  سلام وقت بخیر
  ببخشید حقوق دریافتی دانشجویان پزشکی دانشگاه بقیه‌الله تقریبا چقدره؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 23. جابر
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام
  برای رشته پزشکی هم فاصله بین زانوها مورد سنجش قرار میگیره؟ یا اینکه واسه رشته پزشکی، رو این قضیه زیاد فوکوس ندارن؟؟

  واینکه این سنجش رو از حالت نشسته اندازه‌گیری میکنن یا ایستاده؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام مراحل و جزئیات معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله1400 از همه جهات پذیرفته شدگان را مورد بررسی قرار میدهد.

 24. nazanin
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام وقت بخیر
  اگر شخصی جراحی لثه داشته و چند دندان روکش کرده رد میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقتتون بخیر.
   مشکل شما در کمیسیون پزشکی بررسی خواهد شد و این تصمیم گیری توسط کمیسیون انجام خواهد شد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور