مامايي بدون كنكور 99

مامايي بدون كنكور 97
مامايي بدون كنكور 99

برای اطلاع از شرایط ثبت نام کاردانی و کارشناسی مامايي بدون كنكور مراحل – زمان و شرایط پذیرش با سوابق تحصیلی در این رشته

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با شماره : 9099072952 (تماس از سراسر کشور) 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

جزئیات پذیرش رشته مامایی بدون کنکور در سال 99

مامايي بدون كنكوررا می توان یکی از مهم ترین رشته های گروه پزشکی بدون کنکور دانست چرا که همه سال دانشجویان زیادی در این رشته مشغول به تحصیل مس شوند و برای ادامه تحصیل نیز ممکن است به رشته کاردانی مامایی بدون آزمون نیاز داشته باشند.

پذیرش با سوابق تحصیلی مامایی برای افراد زیادی که به این رشته علاقه دارند و یا به مدرک این رشته نیاز دارند اما وقت و زمان کافی برای درس خواندن و شرکت در کنکور مقاطع مختلف و رقابت با بقیه را ندارند نیز بسیار مهم است. این افراد با داشتن شرایط خاصی می توانند بدون نیاز به اینکه در کنکور های سراسری شرکت کنند، وارد رشته مامایی شده و در رشته مورد علاقه خود ادامه تحصیل دهند و یا به مدرک مورد نیاز خود برسند.

مامايي بدون كنكور در چند سال گذشته بسیار محبوب شده است چرا که این رشته تقاضای بالایی دارد و همه افراد نمی توانند از طریق کنکور سراسری وارد این رشته شوند. بنابراین دانشگاه های مختلف در سراسر کشور رشته مامايي بدون كنكور را در میان رشته های بدون کنکور خود قرار داده اند تا افراد بتوانند در رشته مورد علاقه خود تحصیل نمایند و وقت و انرژی خود را صرف کنکور و پشت کنکور ماندن هدر ندهند.

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام مامايي بدون كنكور و لیست شهرهای مامایی بدون کنکور

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با شماره : 9099072952 ( استان تهران) و 9099072952 (تماس از سراسر کشور)

زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل .

 

اهداف پذیرش رشته مامایی با سوابق تحصیلی

مامایی از زیر رشته های علوم پزشکی می باشد و در دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور موجود می باشد. مامایی نقش های بسیار گسترده ای دارد اعم از نقش های مشاوره ای آموزشی، حمایتی، مراقبتی، درمانگری و … . تمامی این نقش ها در باب ارتباط مادر و کودک و آموزش به دختران در دوران بلوغ در زمینه های بهداشتی می باشند. هدف از رشته مامایی تربیت کارشناسانی می باشد که با کارآیی و مهارت لازم بتوانند سلامت مادران و کودکان و بهداشت آنان در جامعه اسلامی ایران را تقویت کنند.

با توجه به نیاز مناطق محروم کشور به برخی رشته های پیراپزشکی همچون مامایی در چند سال اخیر شاهد ثبت نام رشته مامایی با سوابق تحصیلی با شرایط ویژه متقاضیان انجام می گیرد از جمله شرایط ویژه پذیرش این رشته با سوابق تحصیلی تعهد به خدمت به مدت دو برابر مدت تحصیل در همان منظقه محل تحصیل است ضمنا باید بدانید شرایط سنی داوطلبان نیز از جمله موارد مهم پذیرش در این رشته ها است.

 

 

جهت اطلاع از شرایط کنکور مجدد بعد از لیسانس روی موضوع کلیک کنید

 

 

شرایط و ضوابط ثبت نام مامایی بدون کنکور

  • داوطلبان برای پذیرش در این رشته می بایست از سلامت جسمی و روحی برخوردار باشند و نقص جسمانی و نقص عضو نداشته باشند و از لحاظ روحی و روانی در سلامت کامل باشند.
  • داوطلبان برای پذیرش در رشته کاردانی مامايي با سوابق تحصیلی با توجه به نیمه متمرکز بودن رشته های علوم پزشکی و قبولی داوطلبان بر اساس سوابق تحصیلی و مصاحبه، می بایست آمادگی لازم برای شرکت در مصاحبه ورودی را داشته باشند.
  • متقاضیان پذیرش در این رشتهدر هنگام پذیرش در دانشگاه مورد نظر، 3 برابر دوران تحصیل خود، تعهد خدمت خود را به دانشگاه ارایه می دهند.
  • داوطلبان مامايي بدون كنكور در دانشگاه مورد نظر میبایست بومی به حساب بیایند.
  • حداکثر سن برای آقایان 27 سال و برای خانم ها 25 سال می باشد.
  • تحصیل در دانشگاه های علوم پزشکی در رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی ممکن نمی باشد و فقط در مقطع کاردانی امکان پذیر است.

 

برای اطلاع از نحوه پذیرش با سوابق تحصیلی در رشته مامایی ، دانشگاه های علوم پزشکی ارائه دهنده این رشته، هزینه ها، شرایط، تراز قبولی مامایی ، شرایط پذیرش در مامايي بدون كنكور در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و ..

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از سراسر کشور با شماره : 9099072952 ( استان تهران) و 9099072952 (تماس از سراسر کشور)

زمان پاسخگویی ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل.

کانال اظلاع رسانی ثبت نام مامايي بدون كنكور 97
کانال اظلاع رسانی ثبت نام مامايي بدون كنكور

مطالب مرتبط با مامایی بدون کنکور :

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

سایت وزارت بهداشت و درمان

دوره های پاره وقت و تمام وقت دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پزشکی

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

پذیرش مامایی با سوابق تحصیلی کاردانی

ثبت نام بدون کنکور مامایی کارشناسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *