لیست رشته های تجربی بدون کنکور
لیست رشته های تجربی بدون کنکور

 

علوم تجربی به دلیل تعهد استخدامی که برای پذیرفته شدگان دارد، رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد را ایجاد نموده است. تعهد استخدام تنها در برخی از رشته های بدون کنکور تجربی 99 وجود دارد به همین دلیل در صورتی که استخدام برای شما خیلی ضروروی است بهتر است به انتخاب لیست رشته های تجربی بدون کنکور بپردازید که تعهد استخدام دارند.

 

برای کسب اطلاع بیشتر از لیست رشته های تجربی بدون کنکور در تمامی دانشگاه و اطلاع از شرایط و ضوابط پذیرش بدون آزمون در کلیه دانشگاه های کشور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

لیست رشته‌های تجربی بدون کنکور و بهترین رشته های بدون آزمون تجربی یکی از مواردی است که ذهن داوطلبین کنکور تجربی را به خود مشغول کرده است. مشاورین مادرسایت ایران تحصیل مطالب متنوعی در مورد رشته‌های تجربی، ثبت‌نام رشته‌های پزشکی بدون کنکوربرای شما فراهم آورده‌اند. اما هنوز هم سوالاتی ذهن داوطلبین را به خود مشغول کرده است. ما از زمان ثبت‌نام کنکور تا هنگام رسیدن شما به هدف موردنظرتان با شما همراه خواهیم بود.

 

 

آخرین مهلت ثبت‌نام در لیست رشته های تجربی بدون کنکور

لیست رشته های تجربی بدون کنکور فراوان هستند و این رشته ها شامل رشته‌های پزشکی و پیراپیزشکی مانند مامايي بدون كنكور ، ثبت نام فیزیوتراپی بدون کنکور و…می شوند. داوطلبانی که در کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته نشده اند یا نتوانسته اند رتبه موردنظر برای قبولی را کسب نمایند، گرایش بیشتری برای شرکت در رشته‌های تجربی بدون کنکور دارند. هزینه ثبت‌نام و شهریه دانشگاه‌های بدون کنکور در رشته‌های مختلف متفاوت است و همانند انتخاب رشته در کنکور سراسری می توانید در لیست رشته های تجربی بدون کنکور براساس اولویت خود دست به انتخاب بزنید.

 

داوطلبنی که موفق به ثبت‌نام در لیست رشته های تجربی بدون کنکور نشده اند، یا در جلسه آزمون غیبت داشته اند، ممکن است نگران ثبت‌نام خود باشند. اما جای نگرانی در این مورد وجود ندارد. اگر شما درکنکور سراسری ثبت‌نام کرده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد نخواهید داشت و می‌توانید در زشته های بدون کنکور ثبت‌نام اقدام نمایید.

 

در دفترچه راهنما لیست رشته های تجربی بدون کنکور قابل مشاهده می باشد و بهترین رشته‌های بدون آزمون تجربی را انتخاب نمایید. اما بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما لیست رشته های تجربی بدون کنکور را ارائه دهند و از این طریق بدون اینکه نیازی باشد تا زمان انتخاب رشته صبرکنید، در کوتاه ترین زمان بهترین رشته های بدون کنکور تجربیرا انتخاب نمایید.

 

 

بهترین رشته های بدون آزمون تجربی شامل چه رشته‌هایی می‌شود؟

لیست رشته های تجربی بدون کنکور به دلیل تنوع فراوان آن و شاید نام بردن از تمامی این رشته ها کار سختی باشد و همچنین در سایت نمی‌توان تمامی این رشته ها را درج نمود. ما تعدادی از این رشته ها را برای شما ذکر می‌نماییم و اگر می خواهید ازلیست رشته های بدون کنکور تجربیبه صورت کامل آگاه شوید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

 

  • زیست شناسی
  • مهندسی طبیعت
  • مهندسی علوم دامی
  • شیمی محض
  • ترویج و اموزش کشاورزی پایدار
  • علوم مهندسی باغبانی
  • مهندسی تولیدات ژنتیک گیاهی
  • مهندسی فضای سبز

 

این لیست تنها شامل تعدادی از لیست رشته های تجربی بدون کنکور می باشد. بهترین رشته های بدون کنکور تجربی چه رشته هایی هستند؟ و شرایط ثبت نام و معدل لازم برای رشته تجربی؟ سوالاتی هستند که نمی توان یک پاسخ واحد برای تمامی رشته های تجربی داشت. بنابراین بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید. مشاورین ما به شما آگاهی کامل از رشته های مختلف تجربی را می دهند و به شما کمک می کنند تا در لیست رشته های تجربی بدون کنکور بهترین انتخاب را داشته باشید. برای دانلود لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد می توانید وارد سامنه azmoon.orgشوید .

کانال اظلاع رسانی لیست رشته های تجربی بدون کنکور
کانال اظلاع رسانی لیست رشته های تجربی بدون کنکور

 

شرایط انتخاب رشته بدون آزمون کنکور تجربی

دفترچه های انتخاب رشته کنکور به دلیل لحن رسمی که در ارائه مطلب دارند، ممکن است برای داوطلبین قابل فهم و نامفهوم باشد. این نامفهومی در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود. داوطلبین فراوانی را ملاحظه نموده ام که به دلیل همین عدم آگاهی به رشته ای غیر از رشته مورد علاقه خود هدایت شده اند و یا اینکه بدون اطلاع از قوانین رشته مورد انتخابی خود بعدها در هنگام فارغ التحصیلی دچار مشکل شده اند و این مشکلات پس از تمام زحماتی که در طول چهار سال درس و تلاشی که داشته اند مشخص شده است. اگر می خواهید شما نیز در دام این چنین مشکلات و گرفتاری هایی نباشید و قربانی این عدم آگاهی نشوید، در رشته ی بدون کنکور ثبت نام نمایید ، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا به شما شرایط کامل و قوانین همه رشته ها را توضیح دهند.

 

ذکر این نکته ضرورری است که هر ساله برخی از رشته ها به لیست رشته های تجربی بدون کنکور اضافه می شود. این رشته های جدید به تبع قوانین جدیدی را با خود به همراه دارند و اطلاع از این قوانین امری ضروری به نظر می رسد. در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما در تماس باشید تا شرایط و معرفی رشته را به صورت کامل به شما ارائه دهند. این مقاله با عنوان لیست رشته های تجربی بدون کنکور به پایان رسید.

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از لیست رشته های تجربی بدون کنکور در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

ضرایب دروس کنکور تجربی

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد به شما عزیزان مطالبی را ارائه نماییم. برای ثبت نام و انتخاب رشته های تجربی بدون آزمون آزاد می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید. همچنین پس از برقراری ارتباط با مشاوران ما می توانید از نحوه پذیرش در رشته های بدون کنکور تجربی 99 اطلاع یابید.

ظرفیت در رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد به چه صورتی است؟

تعداد ظرفیت رشته های تجربی بدون کنکور زیاد نخواهد بود به همین دلیل معدل شما تا حدود زیادی برای پذیرس در رشته های تجربی بدون آزمون آزاد تعیین کننده خواهد بود.

 

پذیرش در رشته های بدون کنکور تجربی 99 در چه مقاطعی صورت می پذیرد؟

داوطلبان می توانند در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد برای ثبت نام اقدام نمایند.

 

آیا در لیست رشته های تجربی بدون کنکور رشته پزشکی وجود دارد؟

خیر. رشته پزشکی از جمله رشته های با آزمون دانشگاه آزاد می باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *