لیست رشته های تجربی بدون کنکور
لیست رشته های تجربی بدون کنکور

لیست رشته‌های تجربی بدون کنکور و بهترین رشته های بدون آزمون تجربی یکی از مواردی است که ذهن داوطلبین کنکور تجربی را به خود مشغول کرده است. مشاورین مادر سایت ایران تحصیل مطالب متنوعی در مورد رشته‌های تجربی، ثبت‌نام رشته‌های پزشکی بدون کنکور برای شما فراهم آورده‌اند. اما هنوز هم سوالاتی ذهن داوطلبین را به خود مشغول کرده است. ما از زمان ثبت‌نام کنکور تا هنگام رسیدن شما به هدف موردنظرتان با شما همراه خواهیم بود. مشاورین ما به تمامی سؤالات شما پاسخگو خواهند بود. فقط کافی است که با مشاورین ما تماس برقرار نمایید تا هر ساعت از شبانه روز به سؤالات شما پاسخگو باشند. چنانچه قصد دارید به صورت کامل از  لیست رشته‌های تجربی بدون کنکور آگاه شوید، با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

برای کسب اطلاع بیشتر از لیست رشته های تجربی بدون کنکور در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران)  پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

آخرین مهلت ثبت‌نام در لیست رشته های تجربی بدون کنکور

لیست رشته های تجربی بدون کنکور فراوان هستند و این رشته ها شامل رشته‌های پزشکی و پیراپیزشکی مانند مامايي بدون كنكور ، ثبت نام  فیزیوتراپی بدون کنکور و…می شوند. داوطلبانی که در کنکور سراسری مجاز به انتخاب رشته نشده اند یا نتوانسته اند رتبه موردنظر برای قبولی را کسب کنند، گرایش بیشتری برای شرکت در رشته‌های تجربی بدون کنکور دارند. هزینه ثبت‌نام و شهریه دانشگاه‌های بدون کنکور در رشته‌های مختلف متفاوت است و همانند انتخاب رشته در کنکور سراسری می توانید در لیست رشته های تجربی بدون کنکور براساس اولویت خود اقدام به انتخاب رشته نمایید.

داوطلبنی که موفق به ثبت‌نام در لیست رشته های تجربی بدون کنکور نشده اند، یا در جلسه آزمون غیبت داشته اند و حاضر نشده اند، ممکن است نگران ثبت‌نام خود باشند. اما جای نگرانی در این مورد وجود ندارد. اگر شما در کنکور سراسری ثبت‌نام کرده‌اید، نیازی به ثبت‌نام مجدد نخواهد بود. می‌توانید بدون ثبت‌نام اقدام نمایند. در دفترچه انتخاب رشته می‌توانید لیست رشته های تجربی بدون کنکور را ملاحظه نمایید و بهترین رشته‌های بدون آزمون تجربی را انتخاب نمایید. اما بهتر است با مشاورین ما در تماس باشید تا به شما  لیست رشته های تجربی بدون کنکور را ارائه دهند و از این طریق بدون اینکه نیازی باشد تا زمان انتخاب رشته صبرکنید، در کوتاه ترین زمان بهترین رشته های بدون کنکور تجربی را انتخاب نمایید.

بهترین رشته های بدون ازمون تجربی شامل چه رشته‌هایی می‌شود؟

لیست رشته های تجربی بدون کنکور به دلیل تنوع رشته تجربی فراوان می‌باشد و شاید نام بردن از تمامی این رشته ها کار سختی باشد و همچنین در سایت نمی‌توان تمامی این رشته ها را درج نمود. ما تعدادی از این رشته ها را برای شما ذکر می‌نماییم و اگر می خواهید از لیست رشته های بدون کنکور تجربی به صورت کامل آگاه شوید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

  • زیست شناسی
  • مهندسی طبیعت
  • مهندسی علوم دامی
  • شیمی محض
  • ترویج و اموزش کشاورزی پایدار
  • علوم مهندسی باغبانی
  • مهندسی تولیدات ژنتیک گیاهی
  • مهندسی فضای سبز

این لیست گوشه ای از لیست رشته های تجربی بدون کنکور می باشد. بهترین رشته های بدون کنکور تجربی چه رشته هایی هستند؟ و شرایط ثبت نام و  معدل لازم برای رشته تجربی؟ سوالاتی هستند که نمی توان یک پاسخ واحد برای تمامی رشته های تجربی داشت. بنابراین بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید. مشاورین ما به شما آگاهی کامل از رشته های مختلف تجربی را می دهند و به شما کمک می کنند تا در لیست رشته های تجربی بدون کنکور بهترین انتخاب را داشته باشید. برای دانلود لیست رشته های بدون کنکور تجربی دانشگاه آزاد می توانید وارد سامنه azmoon.org شوید .

کانال اظلاع رسانی لیست رشته های تجربی بدون کنکور
کانال اظلاع رسانی لیست رشته های تجربی بدون کنکور

شرایط انتخاب رشته بدون آزمون کنکور تجربی

دفترچه های انتخاب رشته کنکور به دلیل لحن رسمی و قانونی که در ارائه مطلب دارند، ممکن است برای داوطلبین قابل فهم و کاملا مفهوم نباشد. این نامفهومی در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود. داوطلبین فراوانی را ملاحظه نموده ام که به دلیل همین عدم آگاهی به رشته ای غیر از رشته مورد علاقه خود هدایت شده اند و یا اینکه بدون اطلاع از قوانین رشته مورد انتخابی خود بعدها در هنگام فارغ التحصیلی دچار مشکل شده اند و این مشکلات پس از تمام زحماتی که در طول چهار سال درس و تلاشی که داشته اند مشخص شده است. اگر می خواهید شما نیز در دام این چنین مشکلات و گرفتاری هایی نباشید و قربانی این عدم آگاهی نشویدو در رشته ی مورد علاقه خود بدون کنکور ثبت نام نمایید ، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا به شما شرایط کامل و قوانین همه رشته ها را توضیح دهند.

ذکر این نکته ضرورری است که هر ساله برخی از رشته ها به لیست رشته های تجربی بدون کنکور اضافه می شود. این رشته های جدید به تبع قوانین جدیدی با خود به همراه دارند و نیازمند اطلاع از این قوانین امری ضروری به نظر می رسد. در این زمینه بهتر است با کارشناسان ما درتماس باشید تا شرایط و معرفی رشته را به صورت کامل به شما ارائه دهند. این مقاله با عنوان لیست رشته های تجربی بدون کنکور به پایان رسید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه لیست رشته های تجربی بدون کنکور  آماده خدمت رسانی به شما خواهیم بود.

برای کسب اطلاع بیشتر از لیست رشته های تجربی بدون کنکور در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی 

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد  

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال اول 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی 

ضرایب دروس کنکور تجربی 98

لیست رشته های تجربی بدون کنکور 97 – 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.