ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت مختص فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری عمومی رشته های پزشکی و پیراپزشکی بوده و تحت شرایط و ضوابط مشخصی انجام می گیرد. ثبت نام در این طرح تا ۳ ماه پس از فارغ التحصیلی دانشجویان امکان پذیر می باشد. طبق قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان، دارندگان مدرک فوق دیپلم و بالاتر رشته های پزشکی، پیراپزشکی و رشته های وابسته می بایست بعد از فراغت از تحصیل خود در داخل کشور و در مناطق مورد نیاز وزارت بهداشت و تشکیلات تابعه آن خدمت نمایند.

 در واقع این افراد مشمول طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت بوده و می بایست مطابق شرایط و ضوابط اعلام شده نسبت به ثبت نام در این طرح اقدام نمایند. لازم به ذکر است نحوه ثبت نام و بکارگیری مشمولین طرح قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان به صورت اینترنتی و بر اساس دستوالعمل مشخصی صورت می گیرد. به همین جهت به منظور راهنمایی بیشتر مشمولان در ادامه به بررسی جزئیات ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت می پردازیم. 

 

برای اتصال به سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

نام نویسی مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان از طریق سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت به آدرس tarhreg.behdasht.gov.ir انجام می گیرد. مشمولان این قانون می بایست با مراجعه به این سایت، اقدامات لازم را جهت نام نویسی در طرح انجام دهند. توجه داشته باشید که متقاضیان در رشته های دارای طرح اجباری، تنها سه ماه پس از فراغت از تحصیل خود فرصت ثبت نام دارند و در غیر این صورت، مشمول ۳ تا ۶ ماه اضافه خدمت در مناطق محروم (بر اساس رای دانشگاه) خواهند شد.
پس از ورود به سامانه و پیش از آغاز ثبت نام، می بایست فایلی را که حاوی دستورالعمل های ثبت نام شامل: شرایط عمومی و اختصاصی، مراحل نام نویسی و به کارگیری، مدارک مورد نیاز، مدت زمان انجام طرح و … می باشد را دریافت و به دقت مطالعه نمایید. مطالعه این دفترچه به منظور جلوگیری از بروز هر گونه مشکل در ادامه مراحل و به کارگیری داوطلبان، اکیدا توصیه می گردد.

بخش های مختلف سامانه ثبت نام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

در صفحه نخست سایت tarhreg.behdasht.gov.ir چند لینک قرار داده شده است که باید با توجه به رشته تحصیلی خود، یکی از لینک های “ثبت نام مشمولین غیر پزشک و غیر دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح)” و “ثبت نام مشمولین پزشک و دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح)” را انتخاب کنید. با کلیک روی هر یک از لینک های فوق، به صفحه نام نویسی آن ها هدایت می شوید. هر یک از این صفحات دارای چهار بخش می باشد که هر کدام خدماتی را در اختیار داوطلبان قرار می دهد.

ثبت نام طرح نیروی انسانی

بعد از مطالعه دستورالعمل ها و آگاهی از شرایط و ضوابط مربوطه، می توانید با کلیک روی عبارت “ثبت نام” و وارد کردن کد ملی، تاریخ تولد و انتخاب دوره مورد نظر خود، فرآیند نام نویسی را که شامل مراحلی نظیر تکمیل صفحات ثبت نام و بارگذاری مدارک مورد نیاز می باشد، آغاز نمایید. پس از انجام فرآیند نام نویسی، سامانه کدی را تحت عنوان “کد رهگیری” در اختیار شما قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید. در صورتی که ضمن انجام نام نویسی سوالی داشته باشید می توانید برای دریافت راهنمایی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی ایران تحصیل تماس بگیرید.

شرایط تمدید و ثبت درخواست طرح نیروی انسانی

دانشجویانی که در حال اتمام طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت می باشند، در صورت وجود ظرفیت خالی و به شرط نبودن داوطلبی در صف انتظار بکارگیری در مراکز درمانی، می توانند درخواست تمدید مهلت طرح خدمت پزشکی و پیراپزشکی خود را ارائه نمایند. به این منظور پس از کسب اطلاعات تداوم طرح از محل خدمت، می بایست در سامانه رشد وزارت بهداشت مجددا ثبت نام نمایند.

دانشجویانی که در رشته های دارای طرح نیروی انسانی در حال خدمت هستند، این امکان را داشته تا در صورت تمایل، به ثبت نام در تمدید طرح خدمت خود بپردازند. به طور معمول مهلت طرح وزارت بهداشت تا ۲ سال بوده که در صورت ارائه درخواست داوطلبان این مهلت می تواند افزایش پیدا کند. به منظور تداوم خدمت در طرح نیروی انسانی در ابتدا باید پیش از اتمام طرح به سایت سامانه رشد وزارت بهداشت مراجعه کرده و سپس مدارک ثبت نامی را مجددا همراه با مشخصات فردی و تحصیلی در سامانه بارگذاری نمود. در ادامه مقاله برای آشنایی بیشتر متقاضیان به توضیح نحوه تمدید طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت می پردازیم.

تمدید طرح وزارت بهداشت

تمدید طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت، برای داوطلبانی که در حال سپری کردن طرح خدمت خود هستند بلامانع بوده و با ارائه درخواست به سازمان تامین و توزیع نیروی انسانی از طریق سامانه رشد وزارت بهداشت انجام می گردد. تمدید طرح خدمت پزشکی و پیراپزشکی بستگی به تعداد متقاضیانی دارد که در نوبت بکارگیری هر رشته برای اعزام به خدمت هستند.
به عبارت دیگر متقاضیان تداوم طرح خدمت وزارت بهداشت در صورتی به طور مجدد به کار گرفته می شوند که پیش از آن ها داوطلب دیگری در صف به کارگیری نبوده و مرکز درمانی دارای ظرفیت خالی برای پذیرش متقاضی باشد. گاهی تمدید طرح خدمت نیروی انسانی  وابسته به شرایط محیطی جامعه نیز می باشد. به عنوان مثال در سال ۹۸ تمدید طرح پرستاری وزارت بهداشت ممنوع گردید، اما با شروع بیماری کرونا و فشار زیادی که کادر درمان در این دوره متحمل شدند، مجددا اجازه تمدید طرح پرستاری ( پرستاری، اتاق عمل، هوشبری، فوریت های پزشکی ) و رشته های علوم آزمایشگاهی و رادیولوژی تا سقف ۳۰ ماه برای کارشناسی به بالا و ۱۸ ماه برای مقاطع کاردانی به بالا صادر گردید.

نحوه تمدید طرح وزارت بهداشت

متقاضیان برای تمدید طرح خدمت وزارت بهداشت می بایست به سامانه رشد وزارت بهداشت یا همان سامانه طرح نیروی انسانی مراجعه کرده و از بین گزینه های موجود، مانند راهنمای تصویری زیر بر روی ثبت نام مشمولین غیرپزشک جهت اعزام به خدمت یا تداوم آن کلیک کنند.

زمان ثبت نام طرح نیروی انسانی

فارغ التحصیلان رشته های دارای طرح اجباری حداکثر ۳ ماه پس از اتمام تحصیلات خود فرصت دارند تا در سامانه مربوطه، نسبت به ثبت نام طرح خود اقدام نمایند. در صورت عدم ثبت نام در بازه زمانی مذکور، داوطلب مشمول ۳ تا ۶ ماه اضافه خدمت در مناطق محروم بر اساس رای دانشگاه خواهد شد. رشته هایی که دارای طرح اجباری هستند عبارت اند از:

● اتاق عمل
● پرستاری
● تکنولوژی پرتوشناسی (رادیولوژی)
● داروسازی
● علوم آزمایشگاهی
● فناوری تصویر برداری پزشکی (MRI)
● فوریت های پزشکی
● هوشبری

به همین منظور چنانچه در هر یک از رشته های فوق تحصیل کرده اید، توصیه می کنیم در اولین فرصت، ثبت نام خود را انجام دهید تا مشمول اضافه خدمت نشوید.

شرایط ثبت نام طرح انسانی وزارت بهداشت

پیش از انجام فرآیند ثبت نام لازم است تا شرایط عمومی و اختصاصی را در نظر بگیرید و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایید.

■ شرایط عمومی

داوطلب می بایست در ابتدا با دانشگاه محل تحصیل خود تسویه و حتما از طریق معاونت آموزشی دانشگاه از درج اطلاعات فارغ التحصیلی خود در سامانه آموزشی وزارت بهداشت، اطمینان حاصل نماید. در غیر این صورت امکان ثبت نام در سامانه و شروع طرح برای وی امکان پذیر نخواهد بود. افرادی که طرح خود را در مقطع تحصیلی قبلی انجام داده و گواهی پایان طرح دریافت کرده اند، مشمول طرح نمی باشند.

علاوه بر هر یک از موارد فوق، آقایان می بایست واجد شرایط زیر هم باشند و در غیر این صورت اجازه ثبت نام در آزمون را نخواهند داشت.

داشتن کارت پایان خدمت نظام وظیفه قبل از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی از دیگر شرایط عمومی ثبت نام می باشد. توجه داشته باشید که با توجه به مدت زمان خدمت سربازی گذرانده شده، پس از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی، افراد کمتر از حدنصاب مدت طرح (کمتر از ۲۴ ماه جهت مقاطع کارشناسی و بالاتر و کمتر از ۱۲ ماه جهت کاردانی) می توانند مدت مورد نظر را سپری کنند. در این حالت می بایست کارت پایان خدمت پس از فارغ التحصیلی در رشته های پزشکی و پیراپزشکی به عنوان مدرک لازم ارائه شود. توجه داشته باشید در صورت عدم صدور کارت پایان خدمت، ارائه نامه معتبر از ستاد کل نیروهای مسلح یا کارت موقت ترخیص از خدمت قابل قبول است.

دارا بودن کارت معافیت از خدمت نظام وظیفه، در صورت سپری شدن خدمت نظام وظیفه و داشتن شرایط لازم، امکان معافیت برای رشته های اجباری وجود دارد.

■ شرایط اختصاصی فارغ التحصیلان دانشگاه های تحت نظر وزارت علوم

این دسته از فارغ التحصیلان می بایست به منظور تایید اصل مدرک یا گواهی موقت تحصیلی خود، به وزارت علوم به نشانی تهران، خیابان انقلاب، ضلع شرقی میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، سازمان امور دانشجویان مراجعه نمایند.

پس از تایید مدرک تحصیلی، اطلاعات مورد نیاز در سامانه فارغ التحصیلان وزارت بهداشت قرار می گیرد و متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. انجام این عملیات نیاز به زمان دارد و ممکن است کمی طول بکشد.

مراحل ثبت نام طرح نیروی انسانی

ثبت نام و دریافت معرفی نامه طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت شامل ۴ مرحله می شود که در ادامه شرح داده شده است.

◇ مرحله اول: ثبت نام اینترنتی

داوطلبان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سایت tarhreg.behdasht.gov.ir ثبت نام خود را به انجام برسانند. برای این منظور پس از ورود به سایت فوق، در بخش “ثبت نام مشمولین غیرپزشک و غیر دندانپزشک عمومی قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان (طرح)” روی عبارت “اطلاعات بیشتر، ثبت نام و پیگیری” کلیک کنید. توصیه می کنیم حتما پیش از نام نویسی، شرایط اختصاصی دانشگاه هایی که قصد دارید برای آن ها ثبت نام کنید را به دقت مطالعه نمایید. اطلاعات مربوطه پیرامون شرایط مذکور، از بخش “حوزه های دارای شرایط اختصاصی” قابل مشاهده می باشند.
پس از آگاهی از شرایط عمومی و اختصاصی و طی دو مرحله ای که در ابتدای این بخش ذکر کردیم، روی گزینه “ثبت نام” کلیک کنید. در صفحه پیش رو می بایست دوره ای که مایل به ثبت نام در آن هستید را انتخاب کرده و پس از وارد نمودن کد ملی و تاریخ تولد، کلید “شروع ثبت نام” را بفشارید. جهت انتخاب محل خدمت برای رشته های اجباری لازم است شرایطی را در نظر بگیرید. ثبت نام در مناطق مختلف برای رشته های اجباری صرفا با توجه به سهمیه قبولی داوطلب در کنکور سراسری (منطقه ۱، ۲ یا ۳) به صورت زیر انجام می پذیرد.

□ اگر سهمیه قبولی داوطلب در کنکور منطقه ۱ باشد، می تواند در مناطق ۱، ۲ و ۳ خدمت نماید.
□ چنانچه داوطلبی دارای سهمیه قبولی منطقه ۲ در کنکور سراسری باشد، می تواند در مناطق ۲ و ۳ به خدمت بپردازد.
□ در صورتی که سهمیه قبولی داوطلب منطقه ۳ باشد، می تواند در منطقه ۳ خدمت کند.
□ اگر سهمیه قبولی متقاضی شاهد و یا فارغ التحصیل دانشگاه آزاد به جز رشته های پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی می باشد، می تواند در هر یک از مناطق ۱، ۲ و ۳ خدمت کند.
□ کارمندان رسمی دولت از انجام خدمات روستایی معاف هستند.
□ بانوان متاهل و کارکنان رسمی دولت می توانند در هر یک از مناطق ۱، ۲ و ۳ خدمت نمایند.
□ تنها بانوان متاهل فارغ التحصیل رشته های پزشکی، دندانپزشکی، داروسازی و متخصصان رشته های مختلف پزشکی می توانند در شهرهای اصفهان، تبریز، تهران، شیراز و مشهد خدمت کنند.
□ فارغ التحصیلان رشته های اتاق عمل، پرستاری و هوشبری که سهمیه قبولی آنان ۲ و ۳ می باشد، می توانند تا اطلاع ثانوی در منطقه ۱ مشغول به خدمت شوند.

پس از این بخش لازم است تا داوطلبان مدارک مورد نیاز ثبت نام را در سامانه بارگذاری نمایند. این مدارک شامل اسکن پشت و روی کارت ملی، عکس پرسنلی ۴*۳، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و… می باشد.
توجه داشته باشید که فایل اسکن از کپی هیچ یک از مدارک قابل قبول نبوده و می بایست از اصل مدارک اسکن تهیه شود. در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شود، سامانه یک کد رهگیری در اختیارتان قرار می دهد که لازم است آن را نزد خود نگه دارید.

◇ مرحله دوم: قرارگیری در نوبت

پس از طی مراحل ثبت نام در سامانه، داوطلبان در نوبت بکارگیری محلی که به عنوان حوزه ثبت نام انتخاب کرده اند، قرار می گیرند و می توانند بر اساس امتیاز بندی یا تاریخ نام نویسی مشخص شده (مطابق با نظر دانشگاه محل ثبت نام) دوران خدمت خود را آغاز نمایند. نکات مهمی که لازم است در این مرحله به آن ها توجه کنید به شرح زیر می باشند:

□ ثبت نام در تمامی رشته ها به جز پزشکی و دندانپزشکی بر اساس شهرستان صورت می گیرد و دانشگاه ها در معرفی داوطلبان به هر یک از واحدهای تحت نظارت خود در این شهرستان ها و در هر یک از حوزه های بهداشت، درمان و … مختار هستند. بنابراین اعتراض داوطلب نسبت به خدمت در محل مشخص شده باعث از دست دادن نوبت در صف انتظار، انتقال به انتهای صف ثبت نام و حذف کلیه امتیازات وی به مدت یک ماه می شود.
□ در صورت انصراف از ثبت نام، داوطلب تا یک ماه امکان نام نویسی مجدد در حوزه ثبت نامی را نخواهد داشت.
□ در صورتی که متقاضیان رشته های اجباری به جز پزشکی و دندانپزشکی، تا چهار ماه در صف انتظار یک دانشگاه قرار داشته باشند و دانشگاه ها به خدمات آن ها در هیچ یک از واحدهای تابع خود نه صرفا شهرستان محل ثبت نام، نیاز نداشته باشند و هم چنین داوطلبان بومی محل ثبت نام خود باشند، می توانند نسبت به درخواست معافیت مازاد بر نیاز اقدام نمایند.
□هر یک از دانشگاه هایی که دارای شرایط خاصی می باشند، در شرایط اختصاصی خود به آن ها اشاره کرده اند.
□دانشگاه ها در رد درخواست متقاضیان و بکارگیری آن ها آزاد هستند و داوطلب می تواند برای خدمت در دانشگاه دیگری ثبت نام کند. به همین منظور ممکن است جهت بررسی های تکمیلی برای مصاحبه توسط مسئولین مربوطه (مترون، مدیر و یا رئیس بیمارستان یا شبکه) معرفی شوند.

◇ مرحله سوم: ثبت موافقت یا عدم موافقت داوطلب با محل پیشنهادی

پس از رسیدن نوبت داوطلب، محل خدمت پیش بینی شده برای متقاضی معین و پیامی برای وی جهت ثبت موافقت یا عدم موافقت با آن در سامانه ارسال می گردد. در این مرحله داوطلب می بایست به سایت مراجعه کرده و از بخش “پیگیری وضعیت”، موافقت خود را با محل خدمت و تعهدات مشخص شده اعلام نماید.

◇ مرحله چهارم: صادر شدن معرفی نامه به محل خدمت

معرفی نامه داوطلب توسط دانشگاه صادر و تصویر معرفی نامه در قسمت “پیگیری وضعیت سایت” قرار داده می شود. متقاضی در این مرحله باید با چاپ معرفی نامه حداکثر به مدت یک هفته به محل مورد نظر مراجعه و شروع به کار نماید.

مدت زمان انجام طرح

مدت زمان طرح برای فارغ التحصیلان مقطع کاردانی ۱۲ ماه و برای مقاطع کارشناسی و بالاتر ۲۴ ماه می باشد. البته این میزان می تواند با توجه به ضریب منطقه خدمت کاهش پیدا کند. مدت زمان طرح با در نظر گرفتن ضریب هر منطقه به صورت زیر تعیین می شود. (کاهش می یابد.)

○ ۲۴ ماه در منطقه چهار و نیم پنجم به مدت ۲۱ ماه و ۱۸ روز
○ ۲۴ ماه در منطقه چهار پنجم به مدت ۱۹ ماه و ۶ روز
○ ۲۴ ماه در منطقه سه و نیم پنجم به مدت ۱۶ ماه و ۲۴ روز
○ ۲۴ ماه در منطقه سه پنجم به مدت ۱۴ ماه و ۱۲ روز
○ ۱۲ ماه در منطقه چهار و نیم پنجم به مدت ۱۰ ماه و ۲۴ روز
○ ۱۲ ماه در منطقه چهار پنجم به مدت ۹ ماه و ۱۸ روز
○ ۱۲ ماه در منطقه سه و نیم پنجم به مدت ۸ ماه و ۱۲ روز
○ ۱۲ ماه در منطقه سه پنجم به مدت ۷ ماه و ۶ روز

چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

 

برای اتصال به سامانه تامین و توزیع نیروی انسانی وزارت بهداشت و همچنین دریافت راهنمای کامل ورود به سامانه با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط:

رشته های کنکور ارشد وزارت بهداشت

دفترچه کنکور ارشد وزارت بهداشت

دفترچه آزمون دکتری وزارت بهداشت

طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  جابر محمدی
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

  باسلام.برای تمدید طرح اختیاری مراجعه کردیم،میگن از وزارتخونه سایت رو برای تمدید بستند.درسته؟خانمم ماما هستش،دوسال اول طرحش رو گذرونده،شش ماه تمدیدش کردن،الان برای تمدید مجدد میگن نمیتونیم تمدید کنیم.لطفا راهنماییمون کنید.

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی اگر خودتون بخوایین میتونین تا 4 سال تمدید انجام بدین.

 2. Avatar photo
  ناشناس
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام وقت بخیر، من کارشناسی وزارت علوم رشته مهندسی هستم که شامل طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت هست آیا حقوقم از یک وزارت بهداشتی کمتره؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بله به احتمال زیاد .

 3. Avatar photo
  زهرا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام وقتتون بخیر، من تهران بدنیا اومدم و تا قبل اینکه لیسانس بگیرم رشت زندگی میکردم و کلا رشت بزرگ شدم، واسه لیسانس رفتم اصفهان و بعدش ساکن لنگرود شدم، در مرحله تکمیلی ثبت نام طرح بخش شرایط بومی 4 گزینه هست که باید انتخاب کنم اما هیچکدوم ننوشته بومی، نوشته غیر بومی، روی این مرحله هم گیر کردم، دلیلش چی میتونه باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقتتون بخیر شرایط بومی گزینی و رشته ی مور انتخاب شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 4. Avatar photo
  Shiva
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام.من ارشد روانشناسی بالینی هستم حدودا یک هفتس در طرح ثبت نام کردم،میخواستم بدونم حدودا چقد زمان میبره بررسی بشه و پاسخ بدن؟شرایط پذیرش در آذربایجانغربی به چه صورته؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  Shiva
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام.من ارشد رشته روانشناسی بالینی دانشگاه ازاد هستم تازه فارغ التحصیل شدم برا ثبتنام طرح باید ابتدا مدارکم در دانشگاه تهران مرکز تایید بشه بعد بره وزارت بهداشت ولی الان حدود ۲۰ روزه تایید نشده از کجا میتونم پیگیری کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   از طریق سامانه رشد وزارت بهداشت می توانید پیگیری کنید .

 6. Avatar photo
  تینا
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم بعد از اعلام اسم و‌مشخص شدن محل طرح چقد زمان داریم که موافقت یا عدم موافقت رو برنیم؟

  • Avatar photo
   behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 7. Avatar photo
  Sin
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام. کسی که فارغ تحصیل پرستاری باشه و سربازی رو به صورت امریه در بیمارستان گدرونده باشه امکان داره طرحش تمدید بشه؟ یا خیر

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع از شرایط طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  مریم.ش
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  باسلام و احترام وعرض خسته نباشید من برای طرح کووید19ثبت نام کردم بعد از یکسال ویک ماه نفریکم از35نفر شدم و دانشگاه برای من عدم نیاز زد و گفتند مجدد ثبت نام کنید با این تفسیر اگر مجدد ثبت نام کنم نفر آخر می شوم و اگر وضعیت قرمز شود دوباره باید صف حرکت کند تا نوبت من شود و حق ما کسانی که یکسال در نوبت بودیم ضایع میشود مسئول طرح ولایحه گفتند این دستور وزارتخانه است و مشکل ما نیست برای ثبت نام یک تایم در نظر گرفته شده و ما شما را عدم نیاز میزنیم و شما دوباره ثبت نام کنید این طبق بخشنامه است آیا این حرف صحت دارد مگر من باید چند بار ثبت نام کنم لطفا خواهشمند است پیگیری نمائید با تشکر

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام این قانونه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. Avatar photo
  مریم@
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۹

  سلام من طرحم شامل قانون پیرا پزشکی بودش و رشته م کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی،، 19 شهریور امسال هم طرحم تموم میشه و 21 ماه بود طرحم میتونم مجددا تمدید طرح رو ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 10. Avatar photo
  مریم@
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۸

  سلام من طرحم شامل قانون پیرا پزشکی هستش و رشته م کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی،، 19 شهریور امسال هم طرحم تموم میشه و 21 ماه بود طرحم میتونم مجددا تمدید طرح رو ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 11. Avatar photo
  مریم@
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۷

  سلام من طرحم پیرا پزشکی هستش و رشته م کارشناسی ارشد روانشناسی بالین،، 19 شهریور امسال هم طرحم تموم میشه و 21 ماه بود طرحم میتونم مجددا تمدید طرح رو ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. Avatar photo
  محدثه
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام من طرح دوران کاردانی رو گذراندم وپایان طرح گرفتم الان در مقطع کارشناسی ناپیوسته بهداشت عمومی فارغ تحصیل شدم میتونم ادامه طرح رو برم؟؟؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Avatar photo
  Karbar
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۵

  امکان‌ثبت نام مجدد طرح برای کسی که قبلن طرح اختیاری گذرانده و اکنون طرح پرستاری دارد وجود دارد؟ دارای دو لیسانس از علوم پزشکی هستم

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام بله احتمالا از خود دانشگاه هم سوال کنید

 14. Avatar photo
  یاس
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام
  خسته نباشید
  من فارغ التحصیل اتاق عمل هستم.
  با توجه به چیزهایی که نوشتید،من دیپلمم منطقه دو هست.میتونم منطقه یک تهران طرح برم؟دانشگاهمم تهران بوده.محل سکونتمم تهرانه.

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 15. Avatar photo
  تارا
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  سلام، واسه تمدید طرح کوید فقط مرکز استان میتونیم ثبت نام کنیم یا شهرستان هم میشه، من دو سال پیش طرحم تموم شد الان میتونم واسه تمدید کوید ثبت نام کنم؟؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 16. Avatar photo
  Reza fathi
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام
  من بعداز دوره کاردانی خدمت سربازی رو ب صورت پیام آور بهداشت گذروندم حالا بعد از دوره کارشناسی میتونم برم طرح؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید.

 17. Avatar photo
  Nader
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام. سقف تمدید طرح چندماه می باشد؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقتتون بخیر .لطفا مقاله طرح نیروی انسانی را با دقت مطالعه کنید

 18. Avatar photo
  ندا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

  باسلام من الان پنج روزه وضعیتم برای تمدید طرح در حال بکارگیریه ولی ابلاغیه نیومده چکار کنم

 19. Avatar photo
  نیوشا
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام مم طرحی علوم ازمایشگاهی هستم از تیر ۱۳۹۸ تا آبان۱۳۹۸ انتقال خون طرح رفتم به علت مریضی تا ۱۲ تیر ۱۴۰۰مابقی طرح یعنی۸ ماه رو نتوستم برم الان ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ حکمم خورده تموم میشه ولی میام میبینم ۶ ماه اصافه خدمت الکی زدن میگن به خاطر دو تیکه شدن طرحت….میخواستم ببینم این قانون کجاست؟؟؟؟؟؟
  مملکت بی سرو صاحبی داریم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

   برای پیدا کردن قانون متن داخل مقاله را مطالعه نمایید

   • Avatar photo
    زهرا
    ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

    سلام خسته نباشید ببخشید من ثبت نام کردم واسه طرح اما میخوام شهری که انتخاب کردمو عوض کنم باید گزینه ویرایشوبزنم یاانصراف بدم بازثبتنام کنم؟اگر انصراف بدم محروم نمیشم؟؟

  • Avatar photo
   زهرا
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

   سلام خسته نباشید ببخشید من ثبت نام کردم واسه طرح اما میخوام شهری که انتخاب کردمو عوض کنم باید گزینه ویرایشوبزنم یاانصراف بدم بازثبتنام کنم؟اگر انصراف بدم محروم نمیشم؟؟

   • Avatar photo
    fathollahi
    ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

    سلام میتونید از طریق سامانه رشد وزارت بهداشت اقدام به ویرایش اطلاعات خودتون بکنید

 20. Avatar photo
  Ati
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

  با سلام
  مبلغِ حقوق ِ ماهیانه طرحی در مقطعِ دکتری ِ داروسازی می دونید چقدره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام
   وقت بخیر
   با داخلی 110 تماس بگیرید. (از ساعت 9 صبح تا 5 عصر)

 21. Avatar photo
  Omid
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۸

  الان کسی که سه پنجم باشه ۷ ماه طرح میره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 22. Avatar photo
  سما
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۵

  سلام .وقت به خیر ممنون میشم ازتون پاسخ بدید من ۸ ماه از طرح احباریم گذروندم به نظرت راهی هست من بدون موافقت بیمارستان بخاهم توقف طرح بزنم یا انصراف چون اینا اصلا بامن موافقت نمیکنن میگن نیرو نداریم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت به خیر
   فارغ التحصیلان رشته های پیراپزشکی که موظف به گذراندن طرح اجباری هستند در صورت موافقت محل خدمت میتوانند توقف بزنند.

 23. Avatar photo
  رضوان
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

  سلام وقت بخیر،من اصل معرفی نامه رو گم کردم ممکنه مشکلی پیش بیاد الان فقط یه کپی ازش دارم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت بخیر بستگی به جایی که معرفی شدین دارد که قبول میکنن یا خیر

 24. Avatar photo
  محمد حاجی ابادی
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۶

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من منطقه سه بودم اما توی کنکور از سهمیه پنج درصد استفاده کردم و قبول شدم
  الان من جزو سهمیه شاهد حساب میشم و میتونم طرحم رو منطقه یک برم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی شرایطتان لطفا با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 25. Avatar photo
  هدیه
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۰

  سلام و خسته نباشید .من طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت ثبت نام کردم حالا پیام اومده ک در وصضعیت عدم نیاز قرار گرفت.شما میدونید الان باید چی کار کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۸

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز در صورت مشاهده پیغام عدم نیاز در صف انتظار بمانید و در زمان بندی های اعلام شده فصلی مجدد اقدام نمایید

 26. Avatar photo
  علی
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام شرایط پذیرش در استان آذربایجان شرقی بر اساس زمان ثبت نام هست یا امتیاز

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام براساس امتیاز

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)