ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

تحصیل در دوره ارشد فراگیر پیام نور در گرو پرداخت شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور است. در نتیجه، هر فرد داوطلب باید پیش از اقدام برای تحصیل در ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور از جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و هزینه ی فراگیر پیام نور در هر ترم تحصیلی اطلاع حاصل کند. فراموش نکنید که شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور (علی رغم نام آن) و همین طور نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور هر ساله بالاتر می روند و تغییر پیدا می کنند.

اما شاید این سؤال ذهن شما داوطلب عزیز را نیز به خود مشغول کند که آیا هزینه ی فراگیر پیام نور با شهریه پرداختی از طریق ورود به دوره ارشد پیام نور از طریق کنکور سراسری با یکدیگر فرق دارند؟ یا نه شهریه ثابت و متغیر پرداختی برای هر دو دوره کوچکترین تفاوتی با یکدیگر ندارند و مبالغ در هر دو مورد با هم مشابه هستند. در این نوشته، به طور مفصل  توضیحاتی را در رابطه با شهریه فراگیر ارشد و همین طور تفاوت یا عدم تفاوت بین شهریه فراگیر ارشد و همین طور شهریه دوره با کنکور پیام نور خدمت شما عزیزان ارائه می کنیم.

البته بنا به نیاز شما دوستان عزیز داوطلب قصد داریم کمی هم در رابطه با وام های دانشجویی پرداخت شهریه و مواردی از این قبیل هم با شما صحبت کنیم تا بدین ترتیب اطلاعات کامل تری را در رابطه با این مسائل بدست آورید. 

 

 

جهت آشنایی با مبلغ پرداختی برای درس پایان نامه ارشد فراگیر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

 

 

آيا شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با شهریه دوره با کنکور دانشگاه پیام نور فرق دارد؟

حتماً شماری از شما عزیزان قصد ادامه تحصیل در دوره ارشد بدون کنکور پیام نور را دارید.

اما مدام به این قضیه فکر می کنید که آیا شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور تفاوتی با شهریه پرداختی برای دوره های با کنکور دارد یا نه؟

در این صورت، آیا این تفاوت در جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با دوره با کنکور بسیار فاحش و چشمگیر است با نه فقط تفاوتی اندک بین هزینه ی فراگیر پیام نور با دوره با کنکور ورودی دانشگاه پیام نور وجود دارد؟

به هر حال یافتن پاسخی درست برای این پرسش در رابطه با تفاوت و یا عدم تفاوت بین جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور با دوره با کنکور از جمله موارد بسیار مهمی است که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دوره تحصیلی باید از آن مطلع شوید.

اگر به دنبال پاسخی درست و قانع کننده برای این سؤال در رابطه با وجود یا عدم وجود تفاوت بین شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور و همین طور نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور با همین شهریه ها در دوره با کنکور هستید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ایران تحصیل می توانند به خوبی شما را از این موضوع آگاه کنند و اطلاعاتی به روز را در این رابطه در اختیار شما دوستان مایل به گذراندن مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور آن هم از طریق شرکت در دوره فراگیر قرار دهند.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه کارشناسی بدون کنکور آزاد وارد شوید.

 

 

شهریه فراگیر پیام نور چقدر است؟

همان گونه که در بالا گفتیم با توجه به نیمه دولتی بودن دانشگاه پیام نور ادامه تحصیل در آن از جمله مقطع ارشد فراگیر بدون پرداخت شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور به هیچ وجه امکان پذیر نیست.

به این ترتیب که، هر فرد در صورت قبولی و پذیرش در ارشد فراگیر پیام نور ملزم به پرداخت شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور و همین طور نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور با توجه به جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور است.

مبلغ شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در قالب شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور و همین طور نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور به اطلاع داوطلبان و متقاضیان مایل به شرکت در آزمون فراگیر می رسد.

در واقع، داوطلبان می توانند بعد از کسب اطلاعاتی دقیق و به روز از هزینه ی فراگیر پیام نور اقدام به انجام ثبت نام و انتخاب رشته مورد علاقه خود در دانشگاه پیام نور برای ادامه تحصیل در دوره ارشد فراگیر کنند.

مورد بسیار مهم دیگر این که، این گونه نیست که تا اتمام دوره فراگیر ارشد پیام نور مبلغ ثابتی شهریه را پرداخت کنید.

بلکه نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور و برخلاف تصور خیلی ها مبلغ شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور هر ساله و با شروع ترم تحصیلی مهر ماه افزایش پیدا می کند.

در نتیجه، باید خود را برای افزایش شهریه فراگیر پیام نور با گذشت هر دو نیمسال تحصیلی آماده کنید.

در ادامه با ذکر شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در قالب شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور و همین طور نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور در خدمت شما عزیزان داوطلب شرکت در فراگیر ارشد پیام نور هستیم.

 

 

مبلغ شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور (برای تمامی رشته های تحصیلی)
 

 

تمامی رشته های تحصیلی

مبلغ شهریه ثابت نرخ شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور
         

 

11408837

 

درس های عملی کم هزینه

 

درس های عملی با هزینه بالا و پایان نامه دانشجویی

مبلغ شهریه درس های نظری
3.323507 5.192.231 1.122.033

 

 

در بالا شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را در قالب جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خدمتتان آوردیم.

 اما دو نکته مهم را باید در رابطه با شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ذکر شده در قالب جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور خدمت شما دوستان عرض کنیم.

اولین مورد این که، مبالغ شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ذکر شده در بالا به صورت ریال نوشته اند و دومین مورد این که، این هزینه ی فراگیر پیام نور با توجه به مبلغ اعلام شده در سال گذشته نوشته شده است.

در نتیجه، برای شهریه فراگیر پیام نور پرداختی در سال جاری نمی توان به این مبالغ استناد کرد. زیرا مسلماً هزینه ی فراگیر پیام نور در سال جدید افزایش پیدا می کند.

برای اطلاع دقیق از مبلغ شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال جاری و آشنایی با مبالغ به روز پرداختی برای تحصیل در دوره ارشد فراگیر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

برای کسب اطلاعات درباره نتایج قبولی ارشدفراگیر پیام نور وارد شوید.

 

اگر در پرداخت هزینه ی فراگیر پیام نور مشکلی داشتم چه کاری باید انجام دهم؟

پرداخت شهریه های دانشگاه های مختلف به علت بالا بودن اکثر مبالغ پرداختی در هر ترم تحصیلی معمولاً ‌به معضلی برای داوطلبان تبدیل شده است.

معضلی که گاهی دانشجویان را آزار می دهد و آن ها نمی دانند چگونه باید از عهده پرداخت شهریه دانشگاه خود بربیایند.

درست است که شهریه دانشگاه هایی مانند پیام نور در دوره های مختلف از جمله ارشد فراگیر تقریباً بالاست.

اما این گونه هم نیست که در صورت داشتن مشکل مالی به هیچ طریقی نتوان شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور را برای تحصیل در رشته های مختلف پرداخت کرد.

حتماً می پرسید که در صورت داشتن مشکل مالی چگونه می توانم از عهده پرداخت هزینه ی فراگیر پیام نور بربیایم؟

در جواب باید خدمت شما دوستان عزیز داوطلب تحصیل ارشد بدون کنکور فراگیر عرض کنیم که دوستان عزیز شما می توانید در صورت داشتن شرایط لازم برای دریافت وام از طریق صندوق رفاه دانشگاه پیام نور محل تحصیل خود اقدام کنید.

البته این طور که من متوجه شده ام هزینه وام های دانشجویی پرداختی به دانشجویان هم افزایش پیدا کرده است و دانشجوی متقاضی می تواند مبلغ بیشتری وام را در مقایسه با قبل دریافت کند.

فقط توجه داشته باشید که داشتن شرایط لازم برای دریافت وام جهت پرداخت شهریه فراگیر ارشد بسیار ضروری است.

از طرف دیگر، شما باید مدارک مورد نیاز برای ثبت نام وام دانشجویی را نیز آماده کرده و آن ها را تحویل دهید.

در مجموع، باید تمامی مقدمات لازم برای دریافت وام دانشجویی از دانشگاه پیام نور جهت پرداخت هزینه ی فراگیر پیام نور را فراهم آورید و بعد برای اخذ آن اقدام کنید.

خبر خوبی که جا دارد الان به شما بدهیم این است که شرایط بازپرداخت وام دانشجویی دانشگاه پیام نور بسیار عالی است و از این نظر هیچ نگرانی نداشته باشید.

اگر به دنبال کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای تحصیل در دوره فراگیر از جمله شرایط دریافت، مبلغ پرداختی و یا مدارک لازم برای ثبت نام جهت دریافت آن هستید با مشاوران تحصیلی مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند هر آن چه را که باید در رابطه با وام دانشجویی جهت ادامه تحصیل در دانشگاه پیام نور بدانید را در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند و شما را با فرآیند دریافت وام و مراحلی که باید طی کنید و حتی نحوه بازپرداخت آن آشنا کنند.

در این جا لازم است نکته ای بسیار مهم را خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم و آن هم این که بر طبق روال و قانون دانشگاه پیام نور هر دانشجو در همان زمان ثبت نام و انتخاب واحد در هر ترم ملزم به پرداخت کامل شهریه نیست.

به عبارت دیگر، شما در زمان ثبت نام در هر ترم تحصیلی و انتخاب واحد ملزم به پرداخت تمامی مبلغ شهریه ثابت ارشد فراگیر و نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور نیستید.

البته پرداخت شهریه ثابت در زمان انتخاب واحد ضروری است. اما برای پرداخت نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور تا زمان اتمام امتحانات برگزار شده در هر ترم و اعلام نمرات هر درس زمان دارید.

 

 

شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور

 

 

در چه صورتی می توانم شهریه کمتری را در هر ترم ارشد فراگیر پرداخت کنم؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز هم مطرح شده باشد که در چه صورت می توانم شهریه کمتری را برای تحصیل در ارشد فراگیر پرداخت کنم؟

آيا در این رابطه تبصره ای برای دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه پیام نور وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله تبصره ای برای شماری از دانشجویان وجود دارد.

حتما کنجکاو هستید بدانید که این دانشجویان چه کسانی هستند؟ این دانشجویان کسانی نیستند به جز دانشجویان ممتاز که نمرات و معدل بالایی را در هر کدام از ترم های تحصیلی کسب کرده اند.

این قبیل از دانشجویان، براساس معدل خود می توانند از تخفیف شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور بهره مند شوند و هزینه کمتری را در هر ترمی که معدلشان بالا بوده داشته باشند.

شاید بپرسید که خب این تخفیف شهریه شامل حال دانشجویانی که در المپیادهای دانشجویی مؤفق به کسب رتبه و مقام شده اند و یا کسانی که اختراعی را به ثبت رسانده اند نمی شود؟

یا کسانی که مؤفق به کسب رتبه یا مقامی در مسابقات مختلف ورزشی و یا فرهنگی شده اند هم می توانند از تخفیف شهریه بهره مند شوند؟

این ها سؤالاتی که ممکن است برای شما دوست عزیز مایل به تحصیل در ارشد فراگیر مطرح شود و در جستجوی یافتن بهترین پاسخ برای آن ها باشید.

باید عرض کنیم که بهترین پاسخ این سؤالات مهم را می توانید از مشاوران مجموعه ما دریافت کنید.

مشاورانی که با داشتن اطلاعاتی درست و قوی در رابطه با تحصیل در دانشگاه پیام نور می توانند به راحتی در خدمت شما باشند.

 

 

شهریه هر ترم تحصیل ارشد فراگیر پیام نور چگونه تعیین می شود؟

آیا می دانید شهریه هر ترم تحصیل در ارشد فراگیر پیام نور چگونه تعیین می شود؟ آيا می دانید حدوداً در هر ترم تحصیلی چه مقدار شهریه باید پرداخت کنید؟ 

باید خدمت شما عرض کنیم که مبلغ شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور شما بستگی مستقیم به تعداد واحدهایی دارد که در هر ترم تحصیلی برمی دارید. 

به عبارت دیگر، اگر واحدهای درسی بیشتری بردارید با مبلغ بیشتری شهریه بپردازید. اما در صورت داشتن واحدهای درسی کمتر به مراتب هزینه کمتری را نیز پرداخت می کنید. 

البته، اگر در میان واحدهای درسی خود واحد عملی داشته باشید مسلماً شهریه پرداختی شما بیشتر هم می شود. 

 

 

برای اطلاع از مبلغ شهریه ثابت پرداختی در ارشد فراگیر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

جزوات ارشد فراگیر پیام نور 

نمونه سوالات ارشد فراگیر پیام نور 

کارت ورود به جلسه ارشد فراگیر پیام نور 

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

بهترین رشته ارشد علوم پایه + 10 رشته تاپ

مشاوره دانشگاه پیام نور 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال جاری چقدر است؟

برای اطلاع از جدول شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا نرخ شهریه متغیر ارشد فراگیر پیام نور و همین طور شهریه ثابت ارشد فراگیر پیام نور تغییر می کنند؟ 

بله. در هر سال تحصیلی شاهد تغییر این مبالغ هستیم.

آیا هزینه ی فراگیر پیام نور با مبلغ شهریه پرداختی از طریق دوره با کنکور فرق دارد؟ 

برای اطلاع دقیق از این موضوع با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور