ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط دانشگاه امام صادق برای خواهران 1403-1404 | ایران تحصیل

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط دانشگاه امام صادق برای خواهران در سال 1403 اعلام شد. بانوانی که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه امام صادق هستند، باید از شرایط و همچنین نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران اطلاعات کافی را داشته باشند. واحد دانشگاه امام صادق پردیس خواهران یک واحد دانشگاهی مختص بانوان و متعلق به دانشگاه امام صادق می‌باشد.

این واحد ۸ سال پس از تأسیس دانشگاه امام صادق واحد برادران در سال 1369 به ریاست خانم مهدوی کنی پایه گذاری شد تا به تعلیم و تربیت و رشد بانوان جوان به عنوان مدرس، مبلغ علوم دینی و اسلامی و پژوهشگر بپردازد.

اهمیت اطلاع از شرایط دانشگاه امام صادق برای خواهران 1403

متقاضیان آزمون سراسری پس از دریافت کارنامه اولیه و مشاهده نتایج خود می‌توانند در هنگام انتخاب رشته، دانشگاه امام صادق را به عنوان یکی از اولویت‌های خود انتخاب کنند. پذیرش این دانشگاه در دو مرحله ثبت نام و تکمیل فرم اطلاعات و همچنین مرحله مصاحبه می‌باشد.

افرادی که در مرحله انتخاب رشته پذیرش شوند، باید وارد مرحله مصاحبه شوند. اما آن دسته از بانوان متقاضی که مایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند، باید قبل از هر چیز نسبت به شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران اطلاعات لازم را کسب کنند، چرا که پذیرش دانشجویان در واحد برادران و خواهران این دانشگاه متفاوت است.

طبیعتاً افرادی که شرایط اعلام شده در دفترچه در سامانه دانشگاه امام صادق را نداشته باشند، نمی‌توانند فرایند انتخاب رشته را انجام دهند و یا اینکه مورد پذیرش از سوی دانشگاه قرار نخواهند گرفت.

یکی دیگر از مراحل پذیرش دانشگاه در مرحله مصاحبه است. اگر دانشجویی شرایط اعلام شده در دانشگاه را داشته باشد، اما در مرحله مصاحبه عملکرد مناسبی نداشته باشد، نمی‌تواند در این دانشگاه ادامه تحصیل دهد.

از این رو برای اینکه بتوانید شانس پذیرش خود را در دانشگاه امام صادق واحد خواهران افزایش دهید، باید پیش از اسم نویسی شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران در سال 1403 را به طور دقیق بررسی کنید.

اهمیت اطلاع از شرایط دانشگاه امام صادق برای خواهران

برای اطلاع از آینده شغلی دانشگاه امام صادق وارد لینک شوید.

سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران 1403

علاقمندان به تحصیل در دانشگاه امام صادق باید از طریق سامانه این دانشگاه مراحل نویسی خود را انجام دهند. همانطور که می‌دانید سایت دانشگاه امام صادق خواهران و برادران با یکدیگر متفاوت است و هر کدام از این دو گروه باید به صورت جداگانه مراحل اسم‌نویسی خود را انجام دهند.

سایت دانشگاه امام صادق واحد خواهران به نشانی isuw.ac.ir است و همه اطلاعات برای آشنایی با این واحد دانشگاهی، اعلام کارگاه‌ها، فراخوان‌ها، آشنایی با اساتید و گروه‌های علمی در این سامانه ارائه شده است.

در ادامه لینک ورود به سامانه دانشگاه امام صادق پردیس خواهران قرار داده شده و می‌توانید با دسترسی به این سامانه شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران را نیز بررسی کنید.

سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران

برای ورود به سامانه isuw.ac.ir بر روی لینک کلیک کنید.

معرفی شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران 1403

واحد خواهران دانشگاه امام صادق ۸ سال پس از واحد برادران یعنی در سال ۱۳۶۹ ایجاد شد. اما شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران از سال ۱۳۹۶ به بعد تغییراتی داشته است، چراکه قبل از این تاریخ علاقمندان و متقاضیان دانشگاه امام صادق تهران باید برای اسم نویسی در کنکور سراسری گزینه علاقمندی به ثبت نام در دانشگاه امام صادق را در فرم تقاضانامه اینترنتی خود ثبت می‌کردند.

اما پس از تغییر روال همه فرایند اسم نویسی دانشگاه امام صادق پردیس خواهران به خود واحد دانشگاهی سپرده شد و متقاضیان می‌توانند علاوه بر اعلام علاقه‌مندی در هنگام اسم نویسی، برای کنکور در زمان فراخوان دانشگاه امام صادق اقدامات لازم را برای اسم‌نویسی در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امام صادق به آدرس isuw.ac.ir و تکمیل اطلاعات درخواستی را انجام دهند.

داوطلبان علاوه بر داشتن شرایط عمومی آزمون باید شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران را که شامل موارد زیر می‌باشد را در نظر بگیرند:

 1. داشتن تدین به دین اسلام و مذهب شیعه اثنی عشری
 2. داشتن التزام به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه
 3. داوطلبان باید متولد سال 1381 و بعد از آن باشد.
 4. داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی
 5. داشتن مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی، و گذاندن واحدهای درسی پایه یازدهم و دوازدهم
 6. شرکت در آزمون یکی از گروه های آزمایشی انسانی، علوم تجربی، ریاضی و فنی و قبولی در کنکور

معرفی شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران

جهت آشنایی با شرایط گزینش دانشگاه افسری امام صادق وارد لینک شوید.

شرایط مرحله مصاحبه دانشگاه امام صادق برای خواهران 1403

مصاحبه دانشگاه امام صادق پردیس خواهران از میان پذیرفته شدگان آزمون سراسری که فرم ثبت نام در سامانه دانشگاه امام صادق را تکمیل کرده باشند، به عمل می‌آید. لیست داوطلبان چندین برابر ظرفیت از سوی سازمان سنجش در سامانه سنجش اعلام خواهد شد.

داوطلبان برای حضور در مرحله مصاحبه شفاهی باید اقدامات لازم را انجام دهند. در این مرحله از ثبت نام دانشگاه امام صادق صلاحیت‌های عمومی و علمی داوطلبان مورد بررسی قرار می‌گیرد. در روز مصاحبه پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم باید شماره تماس و آدرس دقیق دو نفر از مسئولین مدرسه دو نفر از دوستان صمیمی و دو نفر از بستگان به عنوان معرف را ارائه کنند.

شرایط پذیرش مصاحبه علمی برای واحد خواهران سوابق تحصیلی است و هرچه امتیاز بیشتری در صلاحیت‌ها کسب کرده باشند، احتمال پذیرش در داوطلبان بیشتر خواهد بود. از شرایط اصلی پذیرش در مرحله مصاحبه به تمام موارد زیر اشاره کرد:

 • ارائه ریزنمرات و معدل سالیانه
 • معدل کتبی نهایی و معدل کل
 • ارائه نمره و رتبه کل آزمون سراسری

جهت بررسی سوالات مصاحبه دانشگاه امام صادق وارد لینک شوید.

خلاصه مطالب

علاقمندان به تحصیل در دانشگاه امام صادق باید قبل از هر چیز بدانند که دانشگاه امام صادق چه شرایطی برای پذیرش دانشجویان اعلام کرده است. شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران در سال 1403 مطابق با تغییراتی است که از سال ۱۳۹۶ اعمال شده و افراد می‌توانند با مراجعه به سامانه isuw.ac.ir از شرایط اختصاصی ثبت نام خود آگاه شوند.

در این مقاله سعی کردیم اطلاعات کاملی در ارتباط با شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران و همچنین شرایط مرحله مصاحبه ارائه کنیم. برای دریافت اطلاعات تکمیلی در این زمینه می‌توانید با مشاوران خبره و برجسته آکادمی ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را در این زمینه یاری کنند.

برای دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اهمیت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق برای خواهران چیست؟

داوطلبان با اطلاع از شرایط اعلام شده از سوی این دانشگاه می‌توانند بررسی کنند که آیا واجد شرایط اسم نویسی و ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند یا خیر.

سامانه ثبت نام دانشگاه امام صادق پردیس خواهران چیست؟

دانشجویان باید از طریق سامانه isuw.ac.ir برای اسم نویسی خود در این دانشگاه امام صادق واحد خواهران اقدام کنند.

شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق واحد خواهران چیست؟

در متن مقاله به طور کامل در مورد شرایط ثبت نام دانشگاه امام صادق واحد خواهران توضیحاتی ارائه کردیم.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + راهنما استعلام و مشاهده Isaar.ir

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید و نیروی انتظامی یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه‌ها به خصوص سهمیه ایثارگران می‌تواند در ارتقاء رتبه داوطلبان موثر باشد. شورای عالی...
 • معلم شدن بدون آزمون استخدامی

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی + شرایط و مراحل | medu.ir

  معلم شدن بدون آزمون استخدامی امکان‌پذیر است؟ با توجه‌ به سخت بودن آزمون استخدامی آموزش‌ و پرورش و همچنین وجود شرایط سنی، خیلی‌ از افراد پذیرفته نمی‌شوند. از همین رو به دنبال روش‌‌های دیگری برای رسیدن به این شغل هستند....
 • صدور گواهی اشتغال به تحصیل

  صدور گواهی اشتغال به تحصیل 1403 + فرم دریافت اینترنتی | راهنما

  دانشجویانی که قصد درخواست صدور گواهی اشتغال به تحصیل دارند، می‌توانند از طریق مراجعه به سامانه سجاد برای این امر اقدام نمایند. گفتنی است که گواهی اشتغال به تحصیل دانشجویان غیرحضوری و حضوری، به صورت اینترنتی بوده و دیگر نیازی...
 • چارت انتخاب واحد رشته دندانپزشکی

  چارت انتخاب واحد رشته دندانپزشکی + بروزرسانی 1403 | ایران تحصیل

  چارت انتخاب واحد رشته دندانپزشکی یک راهنمای تحصیلی است که شامل لیست دروس واحد‌های مورد نیاز در دوره دندانپزشکی است. این چارت ترمی دندانپزشکی، ترتیب دروس و تعداد واحد های رشته دندانپزشکی را مشخص می‌کند. هدف اصلی این چارت درسی...
تماس با مشاور