ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
شرایط ثبت نام مدارس شاهد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای تمامی داوطلبان و متقاضیان اعلام شد. تمامی داوطلبان باید قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام از شرایط ثبت نام مدارس شاهد اطلاع حاصل کنند. در واقع، در صورت نداشتن شرایط لازم برای ثبت نام در مدارس شاهد امکان ثبت نام برای هر فرد وجود ندارد. به عبارت دیگر، هر دانش آموزی باید بداند که چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند و این افراد چه شرایطی باید داشته باشند.

 

در این نوشته، اطلاعات لازم را در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس شاهد در اختیار شما عزیزان دانش آموز قرار می دهیم. اگر به دنبال یافتن پاسخی مناسب برای این سؤال یعنی چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند هستید مطالعه مقاله حاضر را به شدت به شما دوستان عزیز توصیه می کنیم. به این ترتیب می توانید پاسخی دقیق و موثق را در رابطه با این سؤال یعنی چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند پیدا کنید. 

 

 

جهت اطلاع از شرایط و ضوابط ورود به مدارس شاهد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند

 

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد شامل چه مواردی می شود؟

همان طور که در بالا خدمت شما دوستان عزیز توضیح دادیم ثبت نام در مدارس شاهد تحت شرایطی خاص برای هر فرد متقاضی صورت می گیرد.

شرایطی که هر فرد در صورت تمایل به ثبت نام در مدارس شاهد باید اطلاعاتی را در رابطه با آن ها بدست آورد و از این موارد مهم مطلع شود.

باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزان شاهد در دو دسته عمومی و علمی قرار می گیرند.

اما در رابطه با دانش آموزان غیر شاهد قضیه کمی متفاوت است و آن ها علاوه بر شرایط عمومی و علمی باید از شرایط دیگری هم برخوردار باشند و امتیازاتی را برای خود جمع آوری کنند تا بدین ترتیب بتوانند به ثبت نام در مدارس شاهد بپردازند.

در ادامه با شرایط ثبت نام مدارس شاهد در خدمت شما دوستان و عزیزان دانش آموز هستیم و تمامی شرایط علمی و همین طور عمومی ثبت نام در این مدارس را خدمت شما عزیزان ذکر می کنیم.

با توضیحات ارائه شده در این بخش می توانید پاسخی مناسب برای این پرسش یعنی چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند پیدا کنید.

 

 

مدارس شاهد یکی از بهترین و شناخته شده ترین مدارس کشور هستند و ادامه تحصیل در آن ها برای هر فردی ممکن نیست

 

 

شرایط علمی ثبت نام در مدارس شاهد

 در این بخش با ذکر شرایط علمی لازم برای ثبت نام در مدارس شاهد در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. در صورتی که برای پایه اول ابتدایی در مدارس شاهد ثبت نام می کنید الزاماً باید از شرایط عمومی ثبت نام برخوردار باشید و از طرفی امتیازات لازم را براساس جدول امتیازبندی بدست آورده باشید تا بدین ترتیب مؤفق به انجام فرایند ثبت نام شوید.

. اگر برای ورود به پایه هفتم مدارس شاهد اقدام به ثبت نام می کنید باید در تمامی دروس خود مقیاس خیلی خوب را کسب کرده باشید.

البته در صورت کسب مقیاس خوب تنها در یکی از دروس و مقیاس خیلی خوب در مابقی درس ها نیز می توانید برای ثبت نام اقدام کنید.

. در صورتی که در قصد ورود به مدارس شاهد در پایه دهم را دارید باید معدل پایه قبلی تان یعنی پایه نهم حداقل 17 باشد و کمترین نمره سالانه شما در دروس مختلف نیز پانزده باشد.  

دوستان عزیز دقت داشته باشید که براساس اطلاعات مندرج در جدیدترین آیین نامه منتشر شده در رابطه با ثبت نام مدارس شاهد دانش آموزان پایه دوم متوسطه که امتیاز ایثاگری دارند در صورت بدست نیاوردن نمره حد نصاب در دو درس باز هم امکان ثبت نام در مدارس شاهد را دارند و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

 

در رابطه با زمان، نحوه و شرایط ثبت مدارس شاهد اردبیل به لینک مربوطه مراجعه کنید

 

 

 شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد

در این بخش، شرایط عمومی ثبت نام در مدارس شاهد را خدمت شما دوستان و عزیزان ذکر می کنیم.

. ملتزم بودن خانواده به تربیت دینی و همین طور ارزش های اسلامی

. داشتن صلاحیت رفتاری و اخلاقی

. پایبندی به آیین نامه ها و قوانین آموزشی، تربیتی و همین طور انضباطی تدوین شده برای دانش آموزان مشغول به تحصیل در مدارس شاهد

. سکونت فرد دانش آموز در محدوده و منطقه ای که به وسیله مدرسه شاهد مورد نظر تعیین شده است.

. فرد داوطلب باید پوشش مناسبی داشته باشد و این مورد را باید رعایت کند. به خصوص این که داشتن حجاب برتر یا همان چادر برای دختر خانم های مشغول به تحصیل در مدارس شاهد الزامی به نظر می رسد.

 

 

در مورد شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموز غیر شاهد چه می دانید؟

دوستان عزیز باید خدمت شما عرض کنیم که افراد غیر شاهد هم امکان ثبت نام در مدارس شاهد را در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد را دارند.

در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزان غیر شاهد باید خدمت شما عرض کنیم که هر فرد به جز داشتن شرایط علمی و همین طور عمومی ذکر شده در بالا باید شرایط دیگری هم داشته باشند و امتیازاتی را نیز برای خود جمع آوری کرده باشند.

آیا اطلاعی از شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزان غیر شاهد دارید؟

آیا می دانید شرایط ثبت نام مدارس شاهد شامل چه مواردی می شود؟

در صورت نیاز به اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد در رابطه با دانش آموازان غیر شاهد می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با شرایط ثبت نام مدارس شاهد در اختیارتان قرار دهند.

 

 

در مورد نحوه ثبت نام مدارس شاهد در پایه های مختلف چه می دانید؟

در رابطه با نحوه ثبت نام مدارس شاهد در پایه های مختلف باید عرض کنیم که کلیه داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده برای ثبت نام و در صورت داشتن شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

تمامی دانش آموزان متقاضی باید برای ثبت نام در مدارس شاهد در پایه های هفتم، اول ابتدایی و همین طور دهم به سایتی تحت عنوان sajja.medu.ir مراجعه کنند و ثبت نام خود را در این سامانه انجام دهند.

پس از ورود به سامانه مذکور نوبت به درج شماره سریال شناسنامه و همین طور کد ملی دانش آموز می رسد.

بعد از درج این دو مورد در فیلدهای مربوطه دانش آموز باید اقدامات لازم را برای تکمیل فرم های ثبت نام گنجانده شده در سایت انجام دهد.

اما در رابطه با نحوه ثبت نام در مدارس شاهد در پایه های دیگری به جز پایه های اول ابتدایی، دهم و همین طور هفتم شما دوست عزیز باید به صورت حضوری به مدرسه مورد نظر خود بروید و کلیه اقدامات لازم برای ثبت نام را در مدارس انجام دهید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با ثبت نام اینترنتی و همین طور ثبت نام حضوری مدارس شاهد هستید می توانید از کمک مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل نهایت استفاده را ببرید.

فقط کافیست با مشاوران حاضر در مجموعه ما تماس حاصل فرمایید تا هر آن چه را که باید در رابطه با نحوه ثبت نام حضوری و البته اینترنتی مدارس شاهد فرا بگیرید و با مراحل انجام آن ها آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

مدارس شاهد

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام در مدارس شاهد اقدام کرد؟

در صورتی که تصمیم قطعی خود را برای ثبت نام در مدارس شاهد گرفته اید باید از زمان دقیق ثبت نام در این مدارس شناخته شده اطلاعاتی را بدست آورید.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان دقیق ثبت نام در مدارس شاهد برای پایه های مختلف تحصیلی ارائه شده در این مدارس هستید می توانید با مشاورانی کارکشته و خبره در این حوزه مشورت بفرمایید.

 

 

مزیت ادامه تحصیل در مدارس شاهد چیست؟

مدارس شاهد همواره از سال های گذشته تاکنون به عنوان یکی از بهترین مدارس ایران شناخته شده و افراد زیادی خواستار ادامه تحصیل در آن ها هستند.

اما باید دید که چرا مدارس شاهد یکی از بهترین مدارس موجود در کشور هستند و طرفداران ادامه تحصیل در آن ها نیز کم نیستند.

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که مدارس شاهد فرصت استفاده از بهترین امکانات آموزشی و همین طور اساتیدی مجرب و کارکشته را برای شما دوست عزیز داوطلب تحصیل در این مدرسه فراهم می کنند.

از طرف دیگر، وجود محیط آموزشی عالی در این مدارس هم می تواند دلیلی دیگر برای تمایل دانش آموزان و همین طور خانواده های آن ها برای ادامه تحصیل در این مدارس باشند.

 

 

آیا تحصیل در مدارس شاهد با پرداخت شهریه همراه است؟

 شاید این سؤال برای شما دوست عزیز نیز مطرح شود که آیا تحصیل در مدارس شاهد نیز با پرداخت شهریه برای من همراه است؟

در این صورت چه مبلغی را باید برای ورود به این مدارس پرداخت کنم؟

در پاسخ به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بله هر دانش آموز برای ادامه تحصیل در مدارس شاهد ملزم به پرداخت شهریه است.

اما این که مبلغ این شهریه چقدر است و آیا باید مبلغ زیادی را هر ترم تحصیلی پرداخت کرد یا خیر می توانید از کمک مشاورانی آگاه در این زمینه بهره بگیرید.

البته بد نیست اگر اطلاعاتی را هم در این رابطه که آیا شهریه مدارس شاهد در طول زمان تغییر می کند یا خیر و این که مقدار این افزایش چقدر است نیز بدست آورید.

مشاوران تیم ایران تحصیل در این رابطه در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستند و هر آن چه را که نیاز باشد را در اختیارتان قرار می دهند.

 

 

برای اطلاع از هزینه ثبت نام در مدرسه های شاهد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

اگر شرایط ادامه تحصیل در مدارس شاهد را نداشتم چه؟

شاید شما دوست عزیز دانش آموز هم با توجه به تعریف و تمجیدهایی که از مدارس شاهد شنیده اید تمایل زیادی به تحصیل در مدارس شاهد پیدا کرده باشید.

اما بعد از اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد و یافتن پاسخ این سؤال که چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند به این نتیجه رسیده باشید که خیر به هیچ وجه نمی توانید در مدارس شاهد ثبت نام کنید.

حال تکلیف چیست؟ با این شرایط باید زانوی غم بغل کرد؟! نکند می خواهید خود را در اتاقتان حبس کنید؟! شاید هم اعتصاب غذا کنید؟!

دوستان عزیز لطفاً صبر کنید. درست است که با یافتن جواب این سؤال یعنی چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند به این نتیجه رسیده اید که خیر راهی برای ثبت نام برای شما وجود ندارد اما این پایان راه نیست.

شما می توانید شانس خود را در مدارس دیگری همچون مدارس نمونه دولتی و یا مدارس تیزهوشان امتحان کنید.

شاید تمامی شرایط ثبت نام در این مدارس مذکور و مدارس دیگر را داشته باشید.

پس غصه نخورید و فکر نکنید که اتفاق خیلی بدی افتاده است. پشتکار داشته باشید و در صورت داشتن شرایط لازم خود را برای قبولی در آزمون تیزهوشان، نمونه دولتی و دیگر مدارس آماده کنید.

در صورت داشتن عزم و اراده ای قوی می توانید به یکی از این مدارس نام برده وارد شوید و فرصت تحصیل در آن را بدست آورید.

اگر اطلاعی از شرایط، زمان، نحوه و حتی محیط تحصیلی در مدارس مختلفی از جمله مدارس تیزهوشان، نمونه دولتی و مدارس دیگر ندارید می توانید از کمک مشاوران خبره و با تجربه ایران تحصیل کمک بگیرید.

مشاوران ما با داشتن اطلاعاتی بالا در موارد مذکور در خدمت شما هستند و راهنمایی های لازم را برای شما به عمل می آورند.

 

 

برای آشنایی با شرایط دانش آموزان غیر شاهد برای ورود به مدارس شاهد و ادامه تحصیل در آن از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شرایط تحصیل در مدارس شاهد تهران

تفاوت مدارس شاهد با مدارس عادی

بهترین دبستان دخترانه منطقه 1 تهران

سامانه ثبت نام مدارس شاهد تبریز

شرایط ثبت نام مدارس شاهد

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط ثبت نام مدارس شاهد چیست؟ 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام مدارس شاهد برای دانش آموزان می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چه کسانی میتوانند در مدارس شاهد ثبت نام کنند؟ 

تنها افرادی که شرایط لازم برای ثبت نام در مدارس شاهد را دارند می توانند اقدامات لازم برای ثبت نام را انجام دهند.

شرایط ثبت نام مدارس شاهد در چند دسته تقسیم می شوند؟ 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد در دو دسته شرایط عمومی و علمی دسته بندی می شوند.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور