شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در رشته های با آزمون و بدون آزمون متفاوت است. دانشگاه غیر انتفاعی در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن دانشجویان را پذیرش می‌نماید. داوطلبان متقاضی رشته‌های بدون کنکور می توانند با توجه به دارا بودن شرایط بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

با توجه به اطلاعیه سنجش و آموزش کشور، پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی منوط به دارا بودن شرایط پذیرش دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشد. واجدین شرایط می توانند با توجه به زمان مقرر شده جهت ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن، در سامانه ایران تحصیل  ثبت نام و انتخاب رشته نمایند.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی  و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی و اعتبار مدرک دانشگاه غیر انتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اطلاعیه شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 

پیرو اطلاعیه منتشر شده مبنی بر اعلام ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی هرساله با توجه به تغییراتی که در سیستم آموزشی صورت می پذیرد، تغییراتی در این شرایط را شاهد می باشیم. متقاضیان محترم واجد شرایط، می‌توانند در رشته های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن شرکت نمایند. هرساله میزان تغییراتی در رشته ها و همچنین شرایط پذیرش این دانشگاه اعمال می‌گردد و به همین دلیل ، دارا بودن شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی شرط پذیرش محسوب می گردد.

کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده‌اند و موفق به کسب رتبه مجاز جهت انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی شده اند، می‌توانند در رشته های با آزمون  دانشگاه غیر انتفاعی شرکت نمایند. آن دسته از داوطلبانی که در کنکور شرکت ننموده‌اند و یا مجاز به انتخاب رشته نشده اند، فرصت شرکت در رشته های بدون آمون دانشگاه غیر انتفاعی را خواهند داشت. روند ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی همانند سال های گذشته می باشد.

داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز جهت انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی شده اند، می‌توانند با توجه به رتبه کسب شده، رشته های مورد نظر را انتخاب می نمایند. پذیرش در رشته های بدون آزمون بر حسب سوابق تحصیلی داوطلبان می باشد و با توجه به این موارد ، داوطلبان می‌توانند در رشته های بدون آزمون شرکت نمایند. برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی می‌توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی 97-98

 

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی 97-98 برای کلیه متقاضیان محترم واجد شرایط، امکان پذیر می‌باشد. شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی در برخی از رشته های عملی متفاوت می باشد .تفاوتی در شرایط ثبت نام نیمسال اول و نیمسال دوم وجود ندارد و کلیه داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند. رشته های بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی با توجه به تعداد مشخصی که برای انتخاب هر داوطلب در نظر گرفته شده است،داوطلبان را پذیرش می نماید.

نحوه ثبت نام برای کلیه داوطلبان ترم مهر و ترم بهمن بدون آزمون به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور صورت می‌پذیرد. داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی می‌باشند، می‌توانند در زمان مقرر شده برای ثبت نام، با مراجعه به سامانه سازمان سنجش اقدامات لازم را انجام دهند.

شایان ذکر است که هیچ یک از مراحل ثبت نام به صورت حضوری صورت نمی‌پذیرد و کلیه داوطلبان حتماً باید از طریق سایت سازمان سنجش و پس از خرید کارت اعتباری ثبت نام و دریافت شماره سریال ، فرم ثبت نام را تکمیل نمایند.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی برای رشته های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن یکسان می باشد.

 

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

متقاضیان در هر دو نوبت‌ ترم مهر و ترم بهمن امکان ثبت نام را خواهند داشت. لذا توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی  در هر دو نوبت لازم و ضروری می باشد. داوطلبان می‌توانند جهت ثبت نام در ترم مهر هم‌زمان با انتخاب رشته نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و رشته های مورد نظر خود را انتخاب نمایند. مطابق با ضوابط و قوانین ، شرایط پذیرش در لیست رشته های بدون کنکور غیر انتفاعی در هر دو نیمسال اول و دوم یکسان می‌باشد.

ثبت نام در نیمسال دوم نیز به صورت الکترونیک و با مراجعه به سایت سنجش امکان پذیر می‌باشد. بنابراین کلیه داوطلبان می‌توانند با توجه به شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی  نسبت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته  اقدام نمایند. تعداد کل رشته محل‌های انتخابی برای هر داوطلب، 150 کد رشته محل می‌باشد که می‌توانند این تعداد را با توجه علاقه‌مندی و همچنین استعداد خود انتخاب نمایند.

کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که هر گونه خطا و مشکل در ثبت نام و انتخاب رشته با توجه به شرح کاملی که در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ذکر گردیده است، به کلیه داوطلبان مربوط می‌باشد و داوطلبان باید نهایت دقت عمل را در رابطه با این مراحل داشته باشند.

 

سامانه ثبت نام بدون آزمون ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل متشکل از متخصصین کنکوری می باشد که کلیه اخبار و اطلاعیه های کنکوری را به داوطلبان ارائه می نماید. داوطلبان با توجه به این اطلاعات ، می توانند در زمان های مقرر نسبت به ثبت نام، انتخاب رشته ، شهریه غیر انتفاعی ، انتقالی و… اقدامات لازم را انجام دهند. ما برای کلیه داوطلبان این فرصت را فراهم می نماییم که  با برقراری تماس با مشاورین ایران تحصیل در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی اطلاعات جامع و کاملی را کسب نمایند.

سایت ایران تحصیل با گروه مشاورین و متخصصینی که در زمینه های مختلف دارد، می تواند پاسخگوی تمامی سوالات و مشکلات و همچنین ابهامات شما داوطلبان گرامی باشند.جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی را به صورت کامل، با برقراری ارتباط با مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب نمایید . همچنین کلیه داوطلبان می توانند انجام ثبت نام تکمیل ظرفیت غیرانتفاعی و انتخاب رشته را به متخصصین ما بسپارند.

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی و شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اعلام شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

کانال اعلام شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

 

بیشتر بخوانید

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد 97 – 98

لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97 – 98

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

رفتن به نوارابزار