تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی در رشته های با آزمون و بدون آزمون اعلام شد. دانشگاه غیر انتفاعی در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن دانشجویان را پذیرش می کند. داوطلبان متقاضی رشته‌های بدون کنکور می توانند با توجه به دارا بودن شرایط بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

با توجه به اطلاعیه سنجش و آموزش کشور، پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی منوط به داشتن شرایط پذیرش دانشگاه غیر انتفاعی است. کلیه واجدین شرایط می توانند با توجه به زمان مقرر شده جهت ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن، در سامانه ایران تحصیل ثبت نام و انتخاب رشته کنند.

 

 

برای اطلاع از نحوه پذیرش بدون آزمون غیرانتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

 

 

 شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی با آزمون

کلیه داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده‌اند و موفق به کسب رتبه مجاز جهت انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی شده اند می‌توانند در رشته های با آزمون  دانشگاه غیر انتفاعی شرکت کنند.

روند ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی همانند سال های گذشته است. برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام غیر انتفاعی می‌توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای کلیه متقاضیان محترم واجد شرایط، امکان پذیر است.

تفاوتی در شرایط ثبت نام نیمسال اول و نیمسال دوم وجود ندارد و کلیه داوطلبان می‌توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

در ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی هر فرد با توجه به تعداد رشته هایی که می تواند در فرم انتخاب رشته وارد کند اقدام به ثبت نام می کند.

نحوه ثبت نام برای کلیه داوطلبان ترم مهر به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور و برای داوطلبان ترم بهمن به صورت حضوری انحام می شود.

 

 

شرایط ثبت نام غیر انتفاعی برای رشته های بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن یکسان می باشد.

 

 

زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی

متقاضیان امکان ثبت نام را در هر دو نوبت‌ ترم مهر و ترم بهمن دارند. لذا توجه به شرایط ثبت نام غیر انتفاعی در هر دو نوبت لازم و ضروری است. در سال جاری به علت شیوع ویروس مرگبار کرونا تمامی ثبت نام های مقرر شده برای ورود به مراکز دانشگاهی لغو شد. 

در نتیجه فعلاً نمی توان زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه غیر انتفاعی را به طور دقیق اعلام کرد. اما بنا به اخبار منتشر شده احتمالاً این ثبت نام همزمان با انتخاب رشته دوره های با آزمون و در مرداد ماه انجام می گیرد. 

تعداد کل رشته محل‌های انتخابی برای هر داوطلب 150 کد رشته محل است که می‌توانند این تعداد را با توجه علاقه‌مندی و همچنین استعداد خود انتخاب کنند.

کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که هر گونه خطا و مشکل در ثبت نام و انتخاب رشته با توجه به شرح کاملی که در رابطه با شرایط ثبت نام  غیر انتفاعی در دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ذکر شده به عهده خود آن هاست و در نتیجه باید نهایت دقت عمل را به خرج دهند. 

 

 

جهت مشاوره انتخاب رشته های تحصیلی غیر انتفاعی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اعلام شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی 97

 

مطالب مرتبط

مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد

کارشناسی ارشد بدون کنکور غیرانتفاعی

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی

به این پست امتیاز دهید

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی چیست؟ 

برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون آزمون و با آزمون با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل کنید.

شرایط ثبت نام دانشگاه غیر انتفاعی بدون کنکور چیست؟ 

از جمله شرایط پذیرذش بدون آزمون غیر انتقاعی داشتن مدارک تحصیلی لازم است.

شرایط دانشگاه غیر انتفاعی با آزمون چیست؟

از جمله شرایط دانشگاه غیر انتفاعی با آزمون مجاز شدن برای انتخاب رشته است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. محسن
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

  رشته گردشگری چه جوررشته ایست

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

   گردشگری یکی از بزرگترین بازارهای کار و اشتغال را در سطح جهان دارد. بر اساس آخرین آمار سازمان جهانی گردشگری از هر 10 فرصت شغلی که در جهان شکل می‌گیرد، یک فرصت به گردشگری اختصاص دارد. با این حال گردشگری جزو آن دسته از صنایعی است که متغیرهای زیادی در مسیر توسعه کسب‌ و کارهای آن تاثیرگذار است.

   نوسانات اقتصادی، چالش‌های سیاسی و شیوع بیماری‌های واگیر و مسائلی از این دست می‌تواند بر روی بازار کار گردشگری در سطح داخلی و خارجی تاثیرگذار باشد. با این حال به دلیل اهمیت روزافزون صنعت گردشگری در سطح جهان و درک این اهمیت از سوی کشورها، هر ساله ابعاد توسعه این صنعت فزونی می‌یابد و افراد بیشتری فرصت اشتغال در آن را کسب می‌کنند. نکته مهم در مبحث اشتغال صنعت گردشگری استفاده از فرصت‌های کارآفرینی و تاکید بر تمایز در چارچوب‌های کسب و کار است.

ایران تحصیل
تماس با مشاور