ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله + آیین نامه 1403 | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۶۳
 • تاریخ بروزرسانی: ۵ خرداد ۱۴۰۳
شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشگاه بقیه الله به صورت سالانه از طریق کنکور سراسری اقدام به پذیرش دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می نماید. البته برای پذیرش در این دانشگاه تنها کسب رتبه قبولی کافی نیست و افراد برای این که بتوانند در این دانشگاه پذیرش شوند باید شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله را بر اساس آیین نامه سال ۱۴۰۳ داشته باشند.

این شرایط به سه بخش تقسیم می شود و هر یک از داوطلبان باید تمامی شرایط ذکر شده را داشته باشند تا بتوانند در این دانشگاه تحصیل کنند.

در این مقاله شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله را به صورت کامل بررسی می کنیم و اطلاعاتی را که لازم است شما برای پذیرش در این دانشگاه بدانید در اختیارتان قرار می دهیم.

📢 اطلاعیه 📢

برای اطلاع از آخرین اخبار پذیرش دانشگاه بقیه الله و شرایط تحصیل در این دانشگاه می توانید همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی در روزهای تعطیل با شماره تلفن 9099075307 (از تلفن ثابت) تماس بگیرید و از مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل راهنمایی و مشاوره دریافت کنید.

معرفی دانشگاه بقیه الله

دانشگاه بقیه الله یکی از دانشگاه های معتبر در سراسر کشور است که در رتبه ۱۳ دانشگاه های علوم پزشکی کشور ایران قرار دارد.

این دانشگاه ۴ دانشکده دارد که دانشکده های پزشکی، پرستاری، داروسازی و بهداشت هستند.

خوب است بدانید رشته های این دانشگاه جزء رشته های نیمه متمرکز به حساب می آیند و افراد برای قبولی در هر یک از رشته های این دانشگاه باید شرایط تحصیل در دانشگاه بقیة الله را داشته باشند.

در دانشگاه بقیه الله گروه های آموزشی به دوره های تخصصی و فوق تخصصی و دستیاری تقسیم می شوند که گروه های آموزشی شامل علوم پایه و بالینی هستند.

در گروه‌ های علوم پایه مباحثی مانند علوم تشریح، بیوشیمی، فیزیولوژی، انگل‌شناسی، ایمونولوژی و روانشناسی تدریس می شود. گروه‌ های بالینی هم مربوط به بیماری‌ های داخلی، بیهوشی، جراحی، زنان و زایمان، کودکان، روانپزشکی، چشم‌ پزشکی و جراحی گوش و حلق و بینی می باشند.

همچنین دانشکده پزشکی دانشگاه بقیه الله در رشته‌ های داخلی، بیهوشی، جراحی عمومی، جراحی ارتوپدی، طب فیزیکی،  قلب و عروق، ارولوژی و چشم‌ پزشکی دستیار تخصصی پذیرش می کند.

از جمله دوره‌ های فوق‌ تخصصی این دانشگاه هم می توان به دوره‌ های فوق تخصص گوارش، نفرولوژی و ریه اشاره کرد.

برای خواندن مقاله رشته های متمرکز با شرایط خاص چیست؟ کلیک کنید. 

معرفی دانشگاه بقیه الله

👈🏻 برای اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه بقیه الله بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله

برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله نیز مانند بسیاری از دانشگاه ها لازم است افراد شرایطی را داشته باشند که از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله داشتن شرایط عمومی، شرایط اختصاصی و شرایط علمی است. در ادامه هریک از این شرایط را بیان کرده ایم.

📌 شرایط عمومی لازم برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله

✅ اعتقاد و الزام داشتن به دین مبین اسلام و تعالیم و احکام آن

✅ پایبندی به انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران 

✅ رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران 

✅ نداشتن سابقه محکومیت و یا اقدامات علیه انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران 

✅ داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

✅ نداشتن سابقه فعالیت در احزاب و گروه ها و یا سازمان های غیر اسلامی و غیر قانونی

✅ نداشتن سابقه عضویت در احزاب و گروه های سیاسی مغایر با ارزش های انقلاب اسلامی ایران

داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی لازم متناسب با رشته تحصیلی

✅ نداشتن سابقه اعتیاد به مواد مخدر و قرص های روان گردان

📌 شرایط اختصاصی لازم برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله

✅ داشتن حداقل 16 و حداکثر 20 سال سن برای پذیرش داوطلبان

تبصره ۱: در ازای عضویت بسیج عادی و فعال، به حداکثر سن اضافه می شود. به این صورت که به ازای هر یک سال عضویت بسیج فعال، مدت سه ماه و به ازای عضویت عادی بسیج دو ماه تا یک سال به حداکثر سن افزوده می شود.

تبصره ۲: در صورت انجام خدمت سربازی، مدت زمان مذکور به شرط حداکثر سن افزوده خواهد شد.

تبصره ۳: برای ‌اعضای درجه یک خانواده‌ های شهدا، جانبازان، آزادگان و مفقودالاثرها تا میزان پنج سال قابل افزایش به حداکثر سن می‌ باشد.

تبصره ۴: مجموع سن فرد با احتساب ارفاق سنی حاصل از تبصره ها حداکثر  ۲۵ سال است.

در شرایط برابر و مساوی، اولویت پذیرش با اعضای درجه یک خانواده ایثارگران، جانبازان، شهدا، آزادگان، رزمندگان و همچنین اعضا بسیج است.

✅ وضعیت سربازی و نظام وظیفه برای داوطلبان آقا باید مشخص باشد.

✅ صلاحیت داوطلبان باید در تمامی مراحل سنجش کتبی، مصاحبه شفاهی و تست ورزش و معاینه جسمی روانی تایید شود.

شرایط قبولی در دانشگاه بقیه الله

📌 شرایط علمی لازم برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله

افراد علاقمند به تحصیل در دانشگاه بقیه الله علاوه بر شرایط عمومی و اختصاصی فوق لازم است از لحاظ علمی نیز دارای شرایط زیر باشند:

✅ کسب تراز علمی 9500 و بالاتر در کنکور سراسری برای پذیرش در رشته های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی

✅ کسب تراز علمی 8000 و بالاتر در کنکور سراسری برای پذیرش در رشته های کارشناسی

✅ کسب تراز علمی 7000 و بالاتر در کنکور سراسری برای پذیرش در رشته های کاردانی

 

👈🏻 برای اطلاع از رشته های دانشگاه وزارت اطلاعات بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

بررسی مصاحبه پذیرش در دانشگاه بقیه الله

اکنون که با شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله آشنا شدید باید بدانید تنها کسب رتبه لازم برای پذیرش در این دانشگاه کافی نیست و باید حتما در مصاحبه آن نیز نمره قبولی کسب نمایید.

خوب است بدانید مصاحبه دانشگاه بقیه الله به صورت شفاهی و در اوایل شهریورماه برگزار می شود و نیمی از نمره نهایی قبولی داوطلب، وابسته به نمره مصاحبه است. البته لازم به ذکر است زمان مصاحبه دانشگاه بقیه الله بسته به هر استان ممکن است متفاوت باشد.

یکی از مواردی که لازم است در خصوص مصاحبه دانشگاه بقیه الله بدانید این است که در مصاحبه این دانشگاه سوالات عقیدتی سیاسی، سوالات احکام و همچنین تست آمادگی جسمانی از داوطلبان گرفته خواهد شد. به همین علت داوطلبان آقا جهت آزمون و به هنگام مصاحبه لازم است کفش کتانی برای انجام مصاحبه ورزشی همراه داشته باشند.

معمولاً ده روز از زمان شروع مصاحبه نیز نتایج آن به افراد شرکت کننده در مصاحبه اعلام خواهد شد.

توجه داشته باشید در جلسه مصاحبه معمولاً یکی از افراد مصاحبه کننده روانشناس است و حرکات و زبان بدن شما را مورد سنجش قرار می دهد تا متوجه شود شما چه مقدار صداقت در گفته هایتان دارید.

برای شرکت در مصاحبه دانشگاه بقیه الله لازم است اگر مدارک و سوابق بسیج عادی یا فعال، ایثارگری، خانواده جانباز یا شهدا را دارید آن ها را با خود همراه داشته باشید.

علاوه بر این داشتن مدارک هویتی شامل شناسنامه و کارت ملی و کپی آن ها به همراه فقط ۳ قطعه عکس الزامی است.

شایان ذکر است در محل برگزاری مصاحبه نباید هیچ شخصی به جز فرد داوطلب حضور داشته باشد به همین علت از پذیرش همراه یا همراهان فرد داوطلب به محل مصاحبه جلوگیری می شود.

بررسی مصاحبه پذیرش در دانشگاه بقیه الله

👈🏻 برای اطلاع از گزینش دانشگاه بقیه الله بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

مزیت های تحصیل در دانشگاه بقیه الله

افراد بسیاری هستند که علاقمند به تحصیل در دانشگاه بقیه الله می‌ باشند زیرا این دانشگاه دارای مزیت های بسیاری است. یکی از مزیت‌های این دانشگاه این است که شما از همان ابتدای ورود به استخدام سپاه پاسداران در می آیید و به شما حقوق داده می شود.

افزون بر این بر خلاف سایر دانشگاه های روزانه و دولتی کشور نیازی به پرداخت هزینه خوابگاه و امکانات رفاهی و تغذیه نخواهید داشت.

خبر خوب برای داوطلبانی که خدمت سربازی نرفته اند این است که مدت زمان تحصیل در این دانشگاه به عنوان دوره خدمت سربازی آن ها محسوب خواهد شد و این افراد پس از فارغ التحصیلی نیازی به خدمت سربازی ندارند.

علاوه بر این امکان بورسیه تحصیلی دانشگاه بقیه الله برای داوطلبان و پذیرفته شدگان برتر این دانشگاه وجود دارد تا بتوانند تحصیلات تکمیلی خود را در رشته های پزشکی و  پیراپزشکی ادامه دهند.

در کنار موارد فوق نیز لازم است بگوییم مدت زمان تحصیل دانشجویان این دانشگاه به عنوان سابقه کاری برای آنها در نظر گرفته می شود.

البته یکی از معایبی که در مورد تحصیل در دانشگاه بقیه الله وجود دارد این است که فارغ التحصیلان این دانشگاه باید پس از فارغ التحصیلی دو سال را در مناطق محروم ای که توسط سپاه پاسداران تعیین می شود خدمت نمایند.

رشته های تحصیلی دانشگاه بقیه الله

رشته هایی که در چهار دانشکده پزشکی، پرستاری، داروسازی و بهداشت دانشگاه بقیه الله ارائه می شوند شامل موارد زیر می باشند:

رشته های تحصیلی دانشگاه بقیه الله

اصول و فنون پرستاری   آمار و اپیدمیولوژی تغذیه و بهداشت مواد غذایی مدیریت پرستاری 
فوریت های پزشکی و هوشبری پزشکی شیمی دارویی پرستاری اتاق عمل
پرستاری نظامی  پرستاری بهداشت  فارماکولوژی فارماسیوتیکس
مهندسی بهداشت محیط عالی رسته ای روان پرستاری  مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی
آموزش بهداشت و ارتقای سلامت پرستاری اطفال  فارماکوگنوزی  پرستاری داخلی جراحی
داروسازی بالینی  سلامت در بلایا و پدافند غیرعامل  مهندسی بهداشت حرفه ای

 

👈🏻 برای اطلاع از ثبت نام دانشگاه افسری امام صادق بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

مشاوره تحصیل در دانشگاه بقیه الله

قبولی و پذیرش در دانشگاه بقیه الله آرزوی بسیاری از داوطلبان است. به همین دلیل لازم است نکاتی را در خصوص این دانشگاه به شما عزیزان یادآوری کنیم.

اول اینکه دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در رشته های گروه پزشکی فقط از میان داوطلبان آقا برای پذیرش دانشجو اقدام می کند.

دوم این که تمام افراد پذیرفته شده در دانشگاه بقیه الله باید در همان ابتدای ورود به این دانشگاه دوره عمومی پاسداری را در یکی از مراکز آموزش سپاه طی نمایند.

نکته دیگری که لازم است به آن توجه کنید این است که دانشگاه بقیه الله الزام به خدمت دارد یعنی در زمان تحصیل کمک هزینه دانشجویی، خوابگاه، امکانات رفاهی و تغذیه دریافت می کنید و پس از فارغ التحصیلی باید حتما دو سال در مناطقی که معاونت بهداشت و درمان سپاه پاسداران تعیین می کند خدمت نمایید.

افزون بر این دانشجویان در طول مدت تحصیل خود از امکانات فرهنگی، خوابگاه و غذا بهره مند خواهند شد اما این دانشگاه هیچ تعهدی برای تامین خوابگاه دانشجویان متاهل ندارد و ممکن است خوابگاه متاهلی به برخی از داوطلبان داده نشود.

همچنین پذیرفته شدگان از همان ابتدای ورود به دانشگاه به استخدام رسمی سپاه درآمده و پس از فارغ التحصیلی بر اساس نیاز سپاه به کارگرفته می شوند.

مشاوره پذیرش در دانشکده های بقیه الله

اخبار پیرامون دانشگاه بقیه الله

📢 مجله سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله رتبه علمی پژوهشی کسب کرد.

به گفته مدیر منابع علمی اسناد و انتشارات معاونت تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله، آقای دکتر غلامرضا فرنوش، مجله سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله رتبه علمی پژوهشی کمیسیون نشریات علوم پزشکی کشور را کسب کرد.

ایشان گفتند سومین شماره این مجله در زمستان سال ۱۴۰۱ منتشر شد که سردبیری آن را دکتر حسن ابوالقاسمی بر عهده داشت و مدیر مسئول آن دکتر علیرضا مرندی بود.

دکتر غلامرضا فرنوش همچنین اشاره کردند مجله سلامت معنوی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله برای عموم مردم در دسترس است و با همکاری فرهنگستان علوم پزشکی و پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی به رشته تحریر در می آید.

📢 بیشترین تعداد خوابگاه های متاهلی کشور اختصاص به دانشگاه بقیه الله دارد.

آقای حسن ابوالقاسمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله در همایش بزرگداشت روز ملی جمعیت که در بیمارستان نجمیه برگزار شده بود اعلام کردند دانشگاه پزشکی بقیه الله ۱۶۰۰ دانشجو دارد و برای تشویق دانشجویان خود به فرزندآوری، بیشترین خوابگاه های متاهلی را نسبت به سایر دانشگاه های کشور به افراد متاهل اختصاص داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله همچنین در این همایش اعلام کردند تعداد این خوابگاه های متاهلی کافی نیست و در آینده برای افزایش خوابگاه های متاهلی دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله اقداماتی انجام خواهد شد.

📢 احداث بیمارستان بقیه الله ۲

آقای حسن ابوالقاسمی که ریاست دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله را بر عهده دارند اعلام کردند اولین بیمارستان در دوران کرونا که بیماران کرونایی را پذیرش کرد و توانست واکسن کرونا را تولید کند؛ دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله بود. از این رو ایشان اعلام کردند در آینده بیمارستان بقیه الله ۲ ساخته می شود و اکنون زمین احداث این بیمارستان فراهم شده است.

آقای حسن ابوالقاسمی همچنین اشاره کردند احداث دانشکده پزشکی نیروی زمینی اصفهان و دانشکده نیروی دریایی شیراز از جمله اقدامات سپاه است که این دانشگاه ها تحت نظارت دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله فعالیت خواهند داشت.

 

احداث بیمارستان بقیه الله دو

👈🏻 برای اطلاع از معاینه پزشکی دانشگاه بقیه الله بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

خلاصه مطلب 📝 

در این مقاله به معرفی دانشگاه بقیه الله پرداختیم و گفتیم همه افراد نمی توانند در این دانشگاه پذیرش شوند و برای تحصیل در این دانشگاه نیازمند داشتن شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله است. به همین دلیل شرایط عمومی و اختصاصی پذیرش در این دانشگاه را کامل بیان کردیم.

سپس گفتیم افرادی که رتبه قبولی در این دانشگاه را کسب کنند باید در مصاحبه هم قبول شوند تا امکان تحصیل در دانشگاه بقیه الله برای آن ها فراهم شود.

افزون بر این رشته های تحصیلی دانشگاه بقیه الله را برای شما ذکر کردیم و گفتیم برای اینکه در این دانشگاه قبول شوید لازم است چه کارهایی انجام دهید.

امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد و بتواند شما را برای قبولی در دانشگاه بقیه الله کمک کند. 

شما همراهان گرامی در صورتیکه نیاز به دریافت راهنمایی و مشاوره در خصوص هریک از شرایط و مراحل قبولی در این دانشگاه دارید می توانید از تلفن ثابت بدون گرفتن پیش شماره استانی با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران باتجربه مرکز مشاوره ایران تحصیل شما را یاری رسانند. 

همچنین شما عزیزان می توانید اگر در مورد شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله با سوال یا ابهامی مواجه شدید آن را در انتهای این نوشته برای ما به صورت کامنت بنویسید تا کارشناسان ایران تحصیل در کوتاهترین زمان ممکن به شما پاسخ دهند.

 

👈🏻 برای دانلود فایل پی دی اف مقاله شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله بر لینک آبی رنگ کلیک کنید.

 

4/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله چیست؟

شرایطی که لازم است برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله داشته باشید به طور کامل در مقاله فوق آمده است لطفا مقاله را مطالعه نمایید.

آیا کسب رتبه قبولی برای تحصیل در دانشگاه بقیه الله کافی است؟

خیر افرادی که رتبه قبولی در دانشگاه بقیه الله را کسب کرده اند باید در مصاحبه نیز قبول شوند تا بتوانند در این دانشگاه مورد پذیرش قرار گیرند.

مزیت های تحصیل در دانشگاه بقیه الله چیست؟

از جمله مهمترین مزیت های تحصیل در این دانشگاه می توان به استخدام شدن در سپاه از ابتدای پذیرش، محاسبه طول مدت تحصیل به جای خدمت سربازی برای افراد خدمت نرفته و همچنین لحاظ مدت تحصیل به عنوان سابقه کاری برای دانشجویان اشاره کرد.

نظرات

63 دیدگاه دربارهٔ «شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله + آیین نامه 1403 | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo آزاده گفت:

  سلام وقت بخیر اگر کسی کارشناسی پرستاری روزانه وزارت بهداشت داشته باشه میتونه برای ارشد بقیه الله قبول بشه؟بهش خوابگاه میدن؟در مورد اینکه گفته بودن باید استخدام رسمی نیروهای مسلح باشند میشه بیشتر توضیح بدید
  تشکر

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   شرایط تحصیل در دانشگاه بقیه الله بستگی به کد رشته ای قبولی دارد.شرایط استخدامی و ورود به دانشگاه ها با شرایط خاص داخل دفترچه راهنمای انتخاب رشته قید میشود.
   مشاوره مربوطه در این زمینه سرکارخانم مرادیان داخلی 112 از ساعت 9 الی 17 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما هستند.

 2. Avatar photo فائزه گفت:

  سلام
  برای پذیرش اولیه در دانشگاه باید کد رشته رو هنگام انتخواب رشته ، انتخواب کنیم یا از قبل باید مستقیم در دانشگاه ثبت نام میکردیم؟!

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   شما باید در ایتدا کدرشته را زمان انتخاب رشته درج میکردید

 3. Avatar photo علی میرزاییان @mil.com گفت:

  آیا برای پزشکی پذیرش خانم هم دارند یا فقط آقا

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام
   بله پذیرش خانم نیز دارند

 4. Avatar photo علی میرزاییان گفت:

  اگه کسی بتونه تخصص یا بالاتر در بقیه الله بگیره علاوه بر کار در بیمارستانهای طرف قرار داد آیا می‌تونه در مطب شخصی یا جایی دیگر کار کند

 5. Avatar photo ممم گفت:

  سلام ایا میشه قبل کنکور ثبت نام نکرد بعد هنگام انتخاب رشته علامت زد

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت شما بخیر
   خیر نمی توانید

 6. Avatar photo Angel گفت:

  شرط سنیش برای ارشد چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه بقیه الله برای مقطع ارشد شرط سنی ندارد

 7. Avatar photo رضا اسفندیاری گفت:

  سلام ببخشید به نظر شما امکانش هست با نامه مستقیم سپاه فجر استان فارس فقط با معدل دیپلم در رشته داروسازی دانشگاه بقيه الله پذیرش کنن ؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام خیر بعید هست باید از طریق کنکور سراسری رتبه لازم رو برای پذیرش آورده باشید

   1. Avatar photo نظری گفت:

    سلام اگر بعد انتخاب رشته قبول بشیم برا مصاحبه میتونیم همزمان انتخاب رشته دیگه داشته باشیم یانه خب شاید مصاحبه رد کنم.از دوجا نمونیم

    1. Avatar photo ranjbar گفت:

     سلام وقت بخیر
     اگر بدای کنکور سراسری مدنظر شماست بله این امکان را دارید در رشته دیگر هم انتخاب رشته انجام دهید اما باید توجه داشته باشید که باید از یکسری قوانین مربوطه رعایت کنیو تا بعد مشکلی برای شما ایجاد نشود و انتخاب رشته های شما حذف نشود به منظور برسی تخصصی تر با توجه به شرایط ویژه شما این امکان را دارید با کارشناس ارشد در این بخش اقای فتح الهی در ساعات ۱۷ الی ۲۳روزهای شنبه تا پنج شنبه با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۷ بدون پیش شماره از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات را در اختیارتان قرار دهند

 8. Avatar photo فرهاد گفت:

  سلام من الان ۲۰ سال و دوماه دارم و مشغول سربازی هستم و بدون غیبت اگه کنکور شرکت کنم میتونم دانشگاه بقیه الله رو انتخاب کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله شما در صورت قبولی این امکان را دارید و بعد از پذیرش دانشگاه میتونید ایست خدمت بزنید

 9. Avatar photo علی گفت:

  سلام خسته نباشی در خصوص دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله سوال داشتم
  بنده ۲ کد دانشگاه علوم پ بقیه الله را انتخاب کردم و هردو که کارنامه سبز آمد کد ۲ و ۹ خوردند که یکیشون دعوت به مصاحبه و یکیشون در دست بررسی ، حالا زمان و مکان مصاحبه #مرحله_دوم رو در سایت دانشگاه علوم پ بقیه الله اعلام نمی کنند و زنگ زدیم دانشگاه اول گفت اول آبان بعد گفت ۱۵ آبان و بعدا گفتن اول آذر واقعا نمی دونیم چکار کنیم ؟
  به نظرتون مصاحبه #مرحله_دوم برگزار میشه ؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   به شرط قبولی در مرحله اول مصاحبه مرحله دوم نیز برگزار میگردد

 10. Avatar photo Tina Sotoodeh گفت:

  سلام سوال های سیاسی شما چگونه خواهد بود؟ آیا کسی با معدل ۱۹ داشته باشه و جزو ۱۰ رتبه اول باشه نیازی به مصاحبه هست ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   با سلام
   سوالات سیاسی شامل تشکیلات کشوری خواهد شد و مصاحبه دارد

   1. Avatar photo Mahdi گفت:

    سلام وقت بخیر
    برای پذیرش توی دانشگاه بقیه الله اگه معدل دیپلم به حد نصاب نرسه ولی بعدا ترمیم معدل ثبت نام کنیم و معدل حد نصاب رو بیاریم میشه قبول شد؟ یا فقط نمره ای که توی برگه دیپلم نوشته شده رو لحاظ میکنن واسه پذیرش

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     زمانی که شما ترمیم معدل اجام میدهید معدل جدید برای شما صادر میشود

     1. Avatar photo مهدی گفت:

      سلام من اگر در کنکور حدنصاب را کسب کنم ولی معدلم کمتر باشد میتونم رشته پزشکی رو بزنم با فرزند جانبازی زیر ۲۵ درصد

     2. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

      سلام وقت بخیر
      معدل و کنکور شما به یک کیزان مشخص و یکسان در نتیجه شما تاثیر گذار خواهد بود

   2. Avatar photo Mahdi گفت:

    سلام وقت بخیر
    حد نصاب معدل هم داره؟
    یا فقط تراز کنکور مهمه در باب سوابق تحصیلی؟

    1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

     سلام وقت بخیر
     دانشگاه بقیه الله شرط سنی دارد

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعتراض به نمرات در سایت هم آوا

  راهنما جامع اعتراض به نمرات در سایت هم آوا – ایران تحصیل

  یکی از بحث‌انگیزترین سوال های دانشجویان علمی کاربردی نحوه اعتراض به نمرات در سایت هم آوا می‌باشد. به طوری که آن‌ها قصد دارند بدانند چگونه به نمرات دریافتی خود در آزمون‌های پایان ترم اعتراض کنند تا استادان در نمرات آن‌ها...
 • عواقب مشروط شدن در دانشگاه

  عواقب مشروط شدن در دانشگاه 1403 {دولتی، آزاد و پیام نور}

  از عواقب مشروط شدن در دانشگاه در سال 1403 شامل محدودیت در انتخاب واحد نیمسال تحصیلی بعد است. به این ترتیب طبق قانون در همه دانشگاه‌های سراسری، آزاد، پیام نور و علمی کاربردی کشور اگر معدل کل پایان‌ ترم یک...
 • اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی

  اعلام نتایج آزمون لیسانس به پزشکی ۱۴۰۳ + زمان و نحوه مشاهده

  نتایج آزمون لیسانس به پزشکی دو هفته بعد از برگزاری آزمون اعلام می‌شود. رشته پزشکی پر متقاضی‌ترین رشته گروه آزمایشی علوم تجربی است؛ سالانه دانشجویان زیادی برای قبولی در دانشگاه‌های سراسری پذیرای ورود به این رشته هستند؛ اما تنها تعداد...
 • سایت گلستان دانشگاه پیام نور

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور + ورود به سامانه

  سایت گلستان دانشگاه پیام نور به نشانی reg.pnu.ac.ir با هدف مکانیزه کردن فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی دانشجویان، خدمات غیرحضوری و اینترنتی متعددی را فراهم آورده است. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند با ورود به سامانه آموزشی پیام نور از خدماتی...
تماس با مشاور