ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشجویان دانشگاه آزاد هر ساله می توانند با اطلاع از چگونگی انتقالی و تغییر در دانشگاه آزاد نسبت به دریافت انتقالی اقدام کنند. در این میان این سؤال برای دانشجویان مطرح می شود که شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1401 چیست؟ در این نوشته سعی داریم در رابطه با شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد در دوره بدون آزمون با شما دانشجویان عزیز صحبت می کنیم.

 

شایان ذکر است با توجه به اینکه بسیاری از دانشجویان در ترم های گذشته به دلیل عدم آگاهی از شرایط نقل و انتقال مجبور به انصراف از دانشگاه آزاد شده اند لذا حتما باید قوانینی را در رابطه با نحوه انتقالی در دانشگاه آزاد تصویب شده بدانید. اطلاع از روش انتقالی گرفتن دانشگاه آزاد می تواند به شما کمک کند که بدون دردسر و به آسانی جهت گرفتن انتقالی البته در صورت داشتن شرایط جدید انتقالی آزاد اقدام بفرمایید.

 

برای کسب اطلاع از شرایط انتقالی دانشگاه آزاد روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

جهت شناخت ضوابط و شرایط مهمانی و انتقالی دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد

 

 

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور چیست؟

در ابتدا باید سؤال مهمی را مطرح کنیم و آن هم این که آیا دانشجویانی که به صورت بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد شده اند هم می توانند برای گرفتن انتقالی اقدام کنند یا خیر؟ با توجه به عدم اطلاع رسانی در مورد نقل و انتقالات در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد سعی بر این داریم اطلاعات لازم را در این اطلاعیه به شما بدهیم با ما همراه باشید.

 در صورت امکان پذیر بودن این امر شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور چیست؟ آیا شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور شامل شرایط عمومی و اختصاصی می شود؟

در ادامه این نوشته سعی در پاسخگویی به این سؤالات مهم برای شما عزیزان دانشجو را داریم.

 

 

برای دریافت مشاوره انتخاب موضوع پایان نامه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

آیا برای دوره بدون کنکور شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور وجود دارد؟

موضوع مهمی که در این بخش باید خدمت شما عزیزان عرض کنیم این است که امکان گرفتن انتقالی برای دانشجویانی که مشغول به تحصیل در رشته های بدون آزمون آزاد هستند به هیچ وجه وجود ندارد.

در واقع، تنها افرادی می توانند برای ثبت نام در مهمانی دانشگاه آزاد اقدام کنند که از طریق آزمون سراسری و دوره با کنکور وارد این دانشگاه شده اند.

پس با این اوصاف می توان گفت که براساس اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد شامل دوره های بدون آزمون نیست و شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور در هیچ اطلاعیه ای از طرف این دانشگاه اعلام نشده است.

اما گرفتن مهمانی برای دانشجویان دوره بدون آزمون بلامانع است و مشکلی از این بابت وجود ندارد.

 

 

انتقالی دانشجویان بدون کنکور به جز شرایط بسیار ضروری مندرج در آیین نامه از طریق ثبت نام مهمانی دانشگاه آزاد انجام می گیرد

 

 

چگونگی انتقالی و تغییر در دانشگاه آزاد

در بخش های بالا متوجه شدید انتقالی دانشگاه آزاد تنها برای رشته های با آزمون است و شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور پیش بینی نشده است.

حال در این قسمت به دنبال اطلاع از روش گرفتن انتقالی دانشگاه آزاد بر طبق اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد را برای شما عزیزان داریم.

 

 

چگونگی انتقالی دانشگاه آزاد

 

 

روش انتقالی گرفتن دانشگاه آزاد چیست؟

در ابتدا باید عرض کنیم که بر طبق اطلاعیه جدید انتقالی آزاد نحوه انتقالی دانشگاه آزاد به این صورت است که هر دانشجو در ابتدا باید  اقدام به ثبت نام در سایت نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در سامانه منادا جهت ثبت درخواست انتقالی نماید.

حتماً می پرسید این ثبت نام چگونه انجام می شود؟ باید عرض کنیم که ثبت نام جهت گرفتن انتقالی آزاد در سامانه ای به نام منادا به آدرس monada.iau.ir صورت می گیرد.

هر فرد بعد از مراجعه به این سامانه جهت ثبت نام در ابتدا باید  اقدام به دانلود و مطالعه دقیق اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد کند.

در این دفترچه تمامی شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد درج و چگونگی انتقالی و تغییر در دانشگاه آزاد شرح داده شده است.

حتماً می پرسید که شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد چیست؟ در ادامه به ذکر شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد براساس اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد برای شما می پردازیم.

 

 

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد شامل چه مواردی می شود؟

درست است که انتقالی به دانشجویان بدون آزمون آزاد تعلق نمی گیرد و شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور نیز برای این قبیل از افراد تعریف نشده است اما جهت اطلاع شما دوستان می خواهیم شرایط دانشگاه آزاد برای گرفتن انتقالی برای دوره با آزمون را خدمت شما برشماریم.

در ادامه توضیحی کوتاه در رابطه با شرایط عمومی و اختصاصی قید شده در اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد برای شما عزیزان دانشجو می دهیم.

جهت کسب اطلاعات کامل و دقیقی در رابطه با شرایط انتقالی دانشگاه آزاد البته شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد منتشر شده در اطلاعیه جدید این دانشگاه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

شرایط عمومی انتقالی چه مواردی را شامل می شود؟

دانشگاه آزاد شرایط عمومی زیادی را جهت دادن انتقالی به دانشجویان در نظر گرفته است. در ادامه شماری از آن ها را نام می بریم.

. به هیچ وجه امکان گرفتن انتقالی مگر در شرایطی خاص برای دانشجویان دوره دکتری وجود ندارد.

. دانشجو به هیچ وجه نمی تواند در نیمسال آخر تحصیل خود اقدام به گرفتن انتقالی کند.

. دانشجویان مشغول به تحصیل در دوره های خودگردان تنها می توانند به واحدهای دانشگاهی مجری دوره های خودگردان انتقالی بگیرند.

 

 

شرایط اختصاصی انتقالی آزاد چه مواردی را در برمی گیرد؟

شرایط اختصاصی در نظر گرفته شده برای گرفتن انتقالی آزاد شامل حال افراد مختلفی از جمله اشخاصی که بعد از انتخاب رشته در دانشگاه آزاد ازدواج کرده یا طلاق گرفته اند، کارکنان دانشگاه آزاد، اعضاء هیأت علمی این دانشگاه، قهرمانان ملی و افراد دیگر می شود.

اگر به دنبال اطلاع دقیق از شرایط اختصاصی گرفتن انتقالی در دانشگاه آزاد هستید از کمک مشاوری خبره در این زمینه بهره می گیرید.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در طرح انتقالی آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

نتایج انتقالی دانشگاه آزاد 

ثبت نام انتقالی دانشگاه آزاد 

اعلام نتایج میهمانی دانشگاه آزاد

انتقال دانشجویان دانشگاه آزاد به محل زندگی

مدارک لازم برای میهمانی دانشگاه آزاد

انتقال از دانشگاه علمی کاربردی به آزاد

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور

پشتیبانی سامانه آموزشیار دانشگاه آزاد

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط انتقالی دانشگاه آزاد بدون کنکور چیست؟ 

امکان انتقالی در دانشگاه آزاد برای دوره بدون آزمون وجود ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتری در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

چگونه می توانم از شرایط جدید انتقالی دانشگاه آزاد براساس اطلاعیه جدید انتقالی دانشگاه آزاد مطلع شوم؟ 

برای اطلاع از چگونگی انتقالی دانشگاه آزاد براساس آخرین اطلاعیه منتشر شده در مورد روش انتقالی دانشگاه آزاد در این رابطه با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نحوه انتقالی در دانشگاه آزاد چگونه است؟ 

باید عرض کنیم که چگونگی انتقالی و تغییر در دانشگاه آزاد برای افراد مختلف متفاوت است. یه عبارت دیگر، قوانین دانشگاه آزاد برای افراد متأهل، طلاق گرفته با یکدیگر فرق دارد.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور