ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

transmission.behdasht.gov.ir + سایت نقل و انتقالات وزارت بهداشت

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۷ خرداد ۱۴۰۳
سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره انتقالی وزارت علوم

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی در صورتی که قصد انتقالی یا میهمانی داشته باشند باید به سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت به آدرس الکترونیکی transmission.behdasht.gov.ir مراجعه کنند. آن‌ها در این سایت با ارائه مدارک خواسته شده برای میهمانی یا انتقالی، درخواست خود را ثبت کنند.

سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت تنها در محدوده زمانی مشخصی در اختیار دانشجویان قرار دارد. لذا آن‌ها باید در این زمان با در دست داشتن مدارک لازم ثبت‌نام کنند. از آنجا که دلایل انتقالی در دانشگاه علوم پزشکی تاثیر بالایی در قبولی درخواست دانشجویان دارد، لذا آن‌ها باید با موثرترین دلایل انتقالی آشنایی داشته باشند.

سامانه ثبت نام نقل و انتقالات وزارت بهداشت transmission.behdasht.gov.ir

برای نقل و انتقال و میهمانی دانشگاه های علوم پزشکی، دانشجویان محترم می‌توانند به سایت transmission.behdasht.gov.ir مراجعه کرده و با وارد کردن شماره دانشجویی و کد ملی خود، درخواست انتقالی خود را ثبت نمایند. انتقال دانشجویان در دانشگاه علوم پزشکی در دو نیمسال تحصیلی مختلف انجام خواهد شد.

سایت نقل و انتقالات وزارت بهداشت

پس از ورود به سامانه نقل و انتقالی، داوطلبان باید فرم مشخصات فردی و تحصیلی خود را تکمیل کرده و همراه با عکس مدارک، آن‌ها را ارسال کنند. لازم به ذکر است که قبل از ذخیره نهایی اطلاعات، داوطلبان باید اطلاعات خود را دقیقاً بررسی کرده و در صورت لزوم، اصلاح نمایند.

برای ورود به سایت انتقالی دانشگاه های علوم پزشکی کلیک کنید.

سامانه ثبت نام نقل و انتقالات وزارت بهداشت transmission.behdasht.gov.ir

زمان ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات علوم پزشکی transmission.behdasht.gov.ir

با اعلام زمان ثبت نام و نتایج موافقت یا عدم موافقت با درخواست دانشجوها، سازمان علوم پزشکی کشور این اطلاعات را بصورت رسمی در سامانه نقل و انتقالات علوم پزشکی خود به آدرس sanjeshp.ir منتشر می‌کند. برای اطلاعات دقیق‌تر درباره اخبار نقل و انتقالات، توصیه می‌شود به وبسایت مربوط به هر یک از فرآیندهای انتقالی و میهمانی مراجعه فرمایید. توجه داشته باشید که ثبت نام نقل و انتقالات در سامانه نقل و انتقالات علوم پزشکی برای ترم مهر و بهمن امکان‌پذیر است.

زمان شروع ثبت نام برای نیمسال اول ۱۴۰۳ از یک اردیبهشت آغاز می‌شود و تا 30 خرداد ادامه خواهد داشت.

با توجه به ممنوعیت انتقال دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی، تصمیم گیری در خصوص انتقالی و میهمانی وزارت بهداشت این دسته از دانشجویان طبق روال سنوات گذشته در کمیسیون موارد خاص انتقال دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی (PhD) انجام خواهد شد.

دانشجویان شاهد و ایثارگر قبولی آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ رشته‌های گروه علوم پزشکی متقاضی انتقال می‌توانند با مطالعه کامل جزئیات نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی ، از نحوه ارائه درخواست و زمان مراجعه به سایت خود به نشانی shahedtransmission.behdasht.gov.ir مطلع شوند.

دانشگاه‌های علوم پزشکی پس از بررسی اطلاعات داوطلبان، جواب درخواست متقاضیان را در زمان اعلام نتایج انتقالی و میهمانی علوم پزشکی اعلام می‌کنند. پس از آن افراد می‌توانند به دانشگاه مقصد مراجعه کرده و ثبت‌نام نهایی خود را انجام دهند. جدول زیر مربوط به بازه‌های زمانی ثبت‌نام نقل و انتقالات دانشگاه‌های علوم پزشکی ۱۴۰۳ است.

اعلام نتایج در سامانه انتقالی وزارت بهداشت transmission.behdasht.gov.ir

به منظور پیگیری درخواست انتقالی به سامانه انتقالی وزارت بهداشت به آدرس transmission.behdasht.gov.ir مراجعه نمایید. با وارد کردن شماره دانشجویی و کد ملی، می‌توانید وضعیت ثبت نام و بررسی‌های انجام شده توسط کارشناسان دانشگاه محل تحصیل خود را مشاهده فرمایید.

توجه داشته باشید که انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر علوم پزشکی در زمان و محل متفاوتی انجام می‌شود. در صورت تایید، آموزش دانشگاه محل تحصیل شما با مدارک ارسالی، درخواست انتقالی را به دانشگاه مقصد ارسال می‌کند. برای تکمیل فرم‌های مرتبط با دانشگاه مقصد و انتقال محل تحصیل خود، به سایت نقل و انتقالات مراجعه کرده و فرم‌ها را تکمیل نمایید. در صورت تأیید، امکان تغییر محل تحصیل فراهم خواهد بود.

برای اطلاع از لیست دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت بر روی لینک کلیک نمایید.

بنر کال تو اکشن

سامانه درخواست نقل و انتقال دستیاران تخصصی بالینی

با ثبت درخواست در سایت انتقال دستیاران تخصصی بالینی specialisttransmition.behdasht.gov.ir، دستیاران پزشکی می‌‌توانند به راحتی اقدام به دریافت انتقالی از شهر تحصیل خود به شهر مورد نظر نمایند. این سامانه فرصت مناسبی برای دستیاران تخصصی بالینی فراهم می‌کند تا با ورود به سایت و پر کردن فرم تعبیه شده، پیگیر درخواست و منتظر پاسخ انتقالی خود باشند.

برای استفاده از این سامانه، دستیاران تخصصی بالینی باید ابتدا به لینک مربوطه در سایت مذکور مراجعه کرده و با وارد کردن شماره دستیاری و کد ملی خود، وارد سایت شده و درخواست خود را ثبت نمایند. این سایت به دانشجویان پزشکان کمک می‌کند تا دانشگاه مبدا خود را به دانشگاه مقصد دیگری تغییر دهند.

شرایط انتقالی و میهمانی دانشگاه‌های علوم پزشکی بطور کامل در سایت درخواست انتقال دستیاران تخصصی بالینی، ذکر شده‌اند. با رعایت این موارد و ثبت درخواست انتقالی، دستیاران می‌توانند به راحتی در دانشگاه مقصد خود به تحصیل ادامه دهند.

 

معرفی سامانه کارمند وزارت بهداشت karmand.behdasht.gov.ir

سامانه کارمند وزارت بهداشت، با هدف ارتقا عملکرد نیروی انسانی راه‌اندازی‌شده‌و آموزش‌های متنوعی را برای رشد و یادگیری کارکنان ارائه می‌دهد که به تحقق اهداف سازمانی کمک می‌کند. هدف اصلی این سامانه، افزایش توانمندی نیروی انسانی است.

سامانه آموزش و توانمندسازی کارکنان با ایجاد برنامه‌های آموزشی مستمر، نیازهای آموزشی کارکنان را با همکاری مسئولان واحدها برطرف می‌کند و مدیران ارشد و میانی را برای انجام موثر وظایف مدیریتی توانمند می‌سازد. همچنین، با بررسی شاخص‌هایی نظیر رضایت کارکنان و بیماران، اثربخشی آموزش‌ها را ارزیابی می‌کند و کارکنان را برای ارتقا شغلی یا پذیرش نقش‌های جدید آماده می‌سازد.

یکی از خدمات سایت کارمند علوم پزشکی به نشانی karmand.behdasht.gov.ir، ثبت‌نام، برگزاری و مشاهده نتایج آزمون توجیهی بدو خدمت است که از طریق صفحه شخصی سامانه قابل دسترسی است. دوره اول این آزمون‌ها تا ۱۵ اسفند ادامه دارد.

نحوه ورود و ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات کارکنان وزارت بهداشت

سامانه نقل و انتقالات کارکنان وزارت بهداشت به منظور تسهیل و تسریع در فرآیند جابجایی و انتقال کارکنان این وزارتخانه ایجاد‌شده‌است. سامانه ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات کارکنان وزارت بهداشت امکان ثبت درخواست‌های جابجایی و انتقال کارکنان را به صورت آنلاین فراهم می‌کند و از طریق این سامانه، کارکنان می‌توانند درخواست‌های خود را پیگیری و وضعیت آن‌ها را مشاهده کنند. ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات کارکنان وزارت بهداشت شامل وارد کردن اطلاعات شخصی، شغلی و درخواست انتقال است. همچنین، کارکنان می‌توانند با استفاده از این سامانه از آخرین اخبار و اطلاعیه‌های مرتبط با جابجایی‌ها مطلع شوند.

لطفاً برای ورود به سامانه کارمند وزارت بهداشت، نشانی karmand.behdasht.gov.ir را در مرورگر خود وارد کنید.

ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات کارکنان وزارت بهداشت 

سپس در قسمت نام کاربری، کد ملی خود و در قسمت رمز عبور، در صورت اولین ورود به سامانه، شماره شناسنامه خود را وارد کنید و بر روی دکمه ورود کلیک کنید.

سامانه نقل و انتقالات پرستاران

این سامانه به پرستاران امکان می‌دهد تا به راحتی درخواست انتقال به مراکز درمانی مختلف را ثبت و پیگیری کنند. از طریق این سامانه، فرآیند انتقال پرستاران به شکل شفاف و منظم انجام می‌گیرد و مشکلاتی مانند کمبود نیروی انسانی در برخی مراکز درمانی کاهش می‌یابد. همچنین، این سامانه به مدیران مراکز درمانی کمک می‌کند تا نیازهای خود را بهتر مدیریت کنند و از توزیع عادلانه نیروی انسانی اطمینان حاصل کنند. مراحل ثبت درخواست در سامانه نقل و انتقالات پرستاران به شرح زیر است:

 • درخواست جابجایی کارمند به مدیر یا مسئول واحد (مدیر پرستاری – مدیر بیمارستان) ارائه می‌شود.
 • در صورت موافقت، باید با هماهنگی مدیر واحد، جایگزین معرفی شود. جایگزین باید حضوری جهت مصاحبه و توجیه شرح وظایف از طرف دفتر پرستاری به بیمارستان مبدا و مقصد مراجعه کند.
 • مکاتبات کارمند و جایگزین باید در سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت transmission.behdasht.gov.ir ثبت شود.
 • در ارتباط با نقل و انتقالات پایان هر فصل در کمیته نقل و انتقالات دانشگاه تصمیم‌گیری می‌شود.
 • در سامانه نقل و انتقالات بر اساس کمیته نقل و انتقالات تشکیل‌شده‌ و نتیجه اعلام و ثبت می‌شود.
 • کارمند می‌تواند در کلیه مراحل از طریق سامانه نقل و انتقالات با کد رهگیری و کد ملی مربوطه از روند کار خود مطلع شود.

مشاوره 24 ساعته

مشاوره 24 ساعته

 

برای دانلود فایل PDF سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت کلیک کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره انتقالی وزارت علوم

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانشجویان علوم پزشکی برای ورود به سامانه نقل و انتقالات وزارت بهداشت به چه اطلاعاتی نیاز دارند؟

دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی به کمک شماره دانشجویی و کد ملی خود می توانند وارد سایت transmission.behdasht.gov.ir شوند.

آیا سامانه درخواست انتقالی دانشجویان وزارت بهداشت همیشه در اختیار دانشجویان قرار دارد؟

خیر؛ این سامانه تنها زمانی در اختیار دانشجویان قرار دارد که فرآیند ثبت‌نام انتقالی در دانشگاه‌های وزارت بهداشت آغاز شده باشد.

آیا کلیه دانشجویان می‌توانند در سایت نقل و انتقالات وزارت علوم پزشکی ثبت‌نام کنند؟

خیر؛ کلیه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد به بالا نمی‌توانند در سامانه transmission.behdasht.gov.ir برای انتقالی یا میهمانی درخواست دهند.

نظرات

10 دیدگاه دربارهٔ «transmission.behdasht.gov.ir + سایت نقل و انتقالات وزارت بهداشت»

 1. Avatar photo مهری گفت:

  سلام دختر من دو ترم پروتز دندان در دانشگاه مورد تایید ترکیه تموم کرده می تونه برای رشته دندانپزشکی یا پروتز دندان در مقطع لیسانس انتقالی بگیره چون در ترکیه پروتز کاردانی هست در واقع هر سال ۷۵ واحد هستش اگه انتقالی باشه کدام دانشگاه هست با چه معدلی دخترم از ۴ معدلش ۳ هست ممنون

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر شما احتمالا بتوانید به دانشگاه پردیس خودگردان انتقالی دریافت کنید

 2. Avatar photo شیما جامعی گفت:

  با سلام من دانشجوی داروسازی در دانشگاه غیر تایید در ترکیه هستم ایا امکان انتقال به دانشگاههای ایران را دارم لطفا راهنمایی بفرمایید.باتشکر

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در صورت که دانشگاه مبدا مورد تایید وزارت بهداشت کشور ایران باشید می توانید درخواست انتقالی داشته باشید

 3. Avatar photo ندا گفت:

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بپرسم کسی که مقطع لیسانس دانشگاه غیرتایید ترکیه باشه و مقطع ارشد و دکتری بره دانشگاه تایید میتونه برگرده ایران کار کنه ؟اجازه کار میده وزارت بهداشت

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. خیر این امکان وجود ندارد.

 4. Avatar photo اله یاری گفت:

  من در دانشگاه اهواز در حال تحصل داروسازی هستم و میخوام انتقالی بگیرم دانشگاه علوم پزشکی تهران اولا شرایط چیه و دوما ایا هزینه بر است>/

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقتتون بخیر
   بسیار سخت و هزینه بر می باشد و شرایط زیادی دارد .

 5. Avatar photo ناصری گفت:

  سلام خسته نباشید
  برای انتقالی گرفتن توی رشته های مهندسی پزشکی هم باید پیگیر وزارت بهداشت باشیم یا چون مهندسیه جزو وزارت علوم حساب میشه؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر رشته ی مهندسی پزشکی زیر شاخه ی وزارت علوم می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

  دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ + دانلود

  دفترچه کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شامل اطلاعات جامع و کاملی در خصوص آزمون‌های ورودی کارشناسی ارشد در رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی است. این دفترچه توسط وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی تهیه و منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با مطالعه...
 • نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت

  نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت 1403 + نحوه مشاهده | ایران تحصیل

  نتایج کنکور ارشد وزارت بهداشت به دو مرحله اولیه و نهایی تقسیم‌ شده‌ و بر روی سایت سنجش پزشکی منتشر می‌شود. داوطلبان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات موردنیاز به نتایج اولیه و نهایی دسترسی پیدا کنند و سپس به انجام...
 • ویرایش انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

  ویرایش انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۳ + راهنما جامع

  زمان ویرایش انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت اعلام شد. در صورتی که اولویت رشته‌های خود را اشتباه وارد کرده‌اید، باید در مهلت ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت، به سامانه سنجش پزشکی کشور به آدرس اینترنتی sanjeshp.ir مراجعه کنید...
 • کار آموزی در عرصه

  کار آموزی در عرصه رشته های تجربی + لیست رشته ‌ها

  کار آموزی در عرصه شامل سپری کردن 8 الی 28 واحد درسی مطابق با نوع رشته در آخرین‌ترم یا سال تحصیلی  می‌شود.  در این ایام دانشجویان باید به محیط‌ها و مراکز درمانی برود. سپس شیفت‌های کاری مختلف را دررابطه‌با بخش‌های...
تماس با مشاور