سامانه خدمات الکترونیک سخا

سامانه خدمات الکترونیک سخا برای کلیه افراد آماده به خدمت سربازی در پادگان های مختلف جهت دریافت کد سخا اینترنتی فعال شد. شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و عزیزان ایجاد شود که کد سخا چه می تواند باشد؟ در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که کد سخا کدی است در پنج رقم که هر یک از افرادی که در شرف اعزام به پادگان ها جهت خدمت نظام وظیفه هستند لزوماً باید آن را در اختیار داشته باشند. شاید بپرسید که در اختیار داشتن این کد پنج رقمی چگونه امکان پذیر است؟ آیا اگر استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا میسر باشد آیا استعلام کد سخا از طریق پیامک نیز امکان پذیر است؟ در مورد سامانه epolice.ir و استعلام سربازی با کد ملی چه می دانید؟

 

در این نوشته جامع، قصد ارائه بحث مفصلی با شما در رابطه با سامانه خدمات الکترونیک سخا را داریم. بعلاوه، می خواهیم از این موضوع نیز مطلع شویم که آیا استعلام کد سخا از طریق پیامک نیز امکان پذیر است؟ در مورد استعلام سربازی با کد ملی چه می دانید؟ البته بد نیست اگر کمی هم در رابطه با سامانه epolice.ir با شما صحبت کنیم و در مورد کاربرد این سایت صحبت کنیم.

 

 

جهت اطلاع از نحوه استعلام آنلاین کد سخا و دریافت کد سخا سازمان نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

استعلام سربازی با کد ملی سخا

 

 

آیا جهت دریافت کد سخا باید به سامانه خدمات الکترونیک سخا وارد شد؟

همان طور که در بخش بالا هم اشاره شد اخذ کد سخا برای کلیه مشمولان خدمت نظام وظیفه از واجبات و ضروریات است وی می تواند کاربرد زیادی برای آن ها داشته باشد.

اما آیا دقیقاً می دانید این کد مهم چه می تواند باشد؟ اگر مایل به شناخت دقیق کد سخا هستید ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید تا به طور دقیق با این کد مهم و کاربردی آشنا شوید.

نکته مهمی که باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بدون در اختیار داشتن این کد مهم انجام و پیگیری کلیه امور مربوط به خدمت نظام وظیفه سربازان نظام وظیفه در سایت مربوطه یعنی epolice.ir غیرممکن است.

در واقع، از کد سخای پنج رقمی می توان برای پیگیری و انجام تمامی کارهای مربوط به سربازی هر فرد مشمول خدمت نظام وظیفه استفاده کرد.

به طور مثال، اگر فرد مشمول بخواهد پیگیر کارهای معافیت یا کسری خدمت خود باشد باید از کد سخا استفاده کند و آن را در اختیار داشته باشد.

یا این که اگر بخواهید پیگیر درخواست خود برای امریه نظام وظیفه در سایت epolice.ir باشید می توانید از طریق در اختیار داشتن این کد مهم پیگیر این موضوع باشید.

اما در این جا این سؤال مهم و اساسی مطرح می شود که اصلاً استعلام دریافت کد سخا به چه صورت انجام می شود؟

آیا برای اخذ کد سخا باید از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا اقدام کرد یا این که نه روش دیگری هم جهت دریافت کد سخا به جز سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود دارد؟

در ادامه با ارائه پاسخی جامع و کامل در رابطه با نحوه استعلام دریافت کد سخا در خدمت شما دوستان و عزیزان همراه هستیم.

به عنوان مثال، دریافت کد سخا اینترنتی تنها از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا امکان پذیر است یا این که هر فرد مشمول از طریق حضوری هم می تواند برای این مورد اقدام کند؟

شاید هم استعلام کد سخا از طریق پیامک هم امکان پذیر باشد نه؟ یا حتی فرد بتواند برای استعلام سربازی با کد ملی هم اقدام کند.

در ادامه این نوشته جامع قصد داریم در رابطه با این موضوع که آیا دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا امکان پذیر است یا این که خیر با شما دوستان و عزیزان صحبت کنیم.

در صورت اطلاع دقیق از نحوه دریافت کد سخا حال یا به وسیله مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک سخا و یا استعلام کد سخا از طریق پیامک دیگر دل نگرانی از بابت این موضوع ندارید و می توانید اقدامات لازم را برای دریافت این کد مهم انجام دهید.

 

 

استعلام دریافت اینترنتی کد سخا - epolice.ir

 

 

 

آیا اخذ کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا حقیقت دارد؟

همان گونه که بالاتر خدمت شما عزیزان مشمول خدمت نظام وظیفه عرض کردیم اخذ کد سخا جهت کلیه افراد سرباز برای اطلاع از وضعیت امریه، مشخص شدن درخواست معافیت و همین طور بررسی وضعیت درخواست استفاده از انواع کسری خدمت کاملاً‌ الزامی و مهم به نظر می رسد.

یعنی این گونه نیست که شما نیازی به این کد نداشته باشید.

در واقع، اگر حتی مایل به استعلام سربازی با کد ملی خود هم باشید باید کد سخا را در اختیار داشته باشید و اطلاع از آن جهت استعلام سربازی با کد ملی واقعاً‌ ضروری است.

اما در این جا با این پرسش مهم روبرو هستیم که آیا می توان از طریق مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک سخا برای دریافت این کد مهم اقدام کرد و یا این که نه استعلام کد سخا از طریق پیامک و یا به صورت حضوری هم امکان پذیر است؟

در این قسمت از مطلب حاضر، سعی در پاسخگویی به این سؤال مهم را برای شما دوست عزیز مشمول داریم که آیا می توان برای استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا اقدام کرد یا این که نه استعلام کد سخا از طریق پیامک یا روش های دیگری امکان پذیر است.

ببینید دوستان خیلی رک خدمت شما عرض کنیم که چیزی به عنوان سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود نداشته و ندارد.

حتی اگر چندین ساعت را نیز پای اینترنت برای اطلاع از سامانه خدمات الکترونیک سخا صرف کنید متوجه این موضوع می شوید که خیر سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود ندارد و امکان دریافت کد سخا اینترنتی نیست. 

پس دیگر حتی به وجود سامانه خدمات الکترونیک سخا حتی فکر هم نکنید و دریافت کد سخا اینترنتی را به کل فراموش کنید.

بنابراین، حال که خبری از سامانه خدمات الکترونیک سخا نیست پس لطفاً فکر استعلام دریافت کد سخا اینترنتی را از سرتان بیرون کنید.

حتماً می پرسید حال که امکان دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود ندارد و اصلاً چیزی تحت عنوان سامانه خدمات الکترونیک سخا نداریم پس چگونه می توان برای دریافت کد سخا اقدام کرد؟

مثلاً‌ این که استعلام سربازی با کد ملی و یا استعلام کد سخا از طریق پیامک امکان پذیر باشد.

در ادامه این مطلب پاسخی قانع کننده در رابطه با این سؤال که استعلام دریافت کد سخا چگونه امکان پذیر است با شما عزیزان داریم.

 

 

امکان دریافت کد سخا به وسیله مراجعه به سازمان پلیس +10 برای مشمولان خدمت نظام وظیفه به آسانی میسر است

 

 

دست آخر چگونه به کد سخا دسترسی داشته باشیم؟

حتماً‌ دیگر به این موضوع پی برده اید که استعلام دریافت کد سخا به صورت اینترنتی میسر نیست و سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود خارجی ندارد.

در این قسمت با ذکر نحوه دریافت کد سخا در خدمت شما عزیزان هستیم.

ببینید دوستان عزیز در اولین قدم برای دریافت کجا سخا شال و کلاه کردن شما و رفتنتان به دفاتر پلیس+ 10 الزامی است.

پس از این که کلیه اطلاعات شما در سیستم به ثبت رسید برگه سبز سربازی خدمتتان داده می شود.

از طریق این برگه می توانید از زمان دقیق اعزام به خدمت سربازی خود اطلاع حاصل کنید و از آن مطمئن شوید.

برای اطلاع از کد سخا می توانید از پرسنل محترم دفاتر پلیس+10 کمک بگیرید.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در مورد نحوه دریافت کد مهم سخا می توانید از کمک مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل استفاده کنید.

 

 

آیا می دانید کد سخا چه کاربردها و استفاده هایی دارد؟

دیگر همه می دانیم که هیچ کس دلش نمی خواهد به خدمت سربازی برود و به قول جوانان امروزی عمر خود را تلف کند.

 اینجاست که همه به دنبال راهی برای دریافت معافیت سربازی حال به هر قیمتی که شده هستند.

یعنی جدیت آن ها در گرفتن معافیت سربازی و نرفتن به خدمت زیر پرچم آن قدر بالاست که اگر هم نتوانند معافیت بگیرند در نهایت به دریافت امریه خدمت سربازی روی می آورند و تمام تلاش خود را برای گرفتن امریه سربازی به خرج می دهند.

حتی عده ای هم هستند که مدام در جستجوی گرفتن معافیت موقت و یا هر چه سریع تر تمام شدن این مدت طولانی و طاقت فرسا هستند.

اما همه این کارها در صورتی امکان پذیر است که شما درخواستتان را در سامانه نظام وظیفه عمومی یعنی سایت epolice.ir جهت رسیدگی و ارزیابی ثبت بفرمایید.

ولی دوستان دقت داشته باشید که بدون داشتن کد سخا هیچ کدام از این اقدامات را نمی توانید در سایت epolice.ir انجام دهید.

زیرا دسترسی به کد سخا برای ورود به سایت epolice.ir و استفاده از خدمات ارائه شده در آن الزامی به نظر می رسد.

اگر می خواهید جهت ثبت درخواست برای تعویق دوره خدمت، ارائه درخواست برای خروج از ایران و حتی اطلاع از این که به کدام یک از پادگان ها برای خدمت اعزام می شوید اقداماتی را در سایت epolice.ir انجام دهید باید به کد سخا جهت ورود به سامانه نظام وظیفه یعنی epolice.ir دسترسی داشته باشید.

 

 

آیا اطلاعی از سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه دارید؟ 

سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه یا همان سامانه cris.ir سامانه ای است که بسیار مورد استفاده طلاب حوزه های علمیه است. 

در حقیقت، انجام کلیه خدمات اینترنتی به وسیله این سامانه شناخته شده برای کلیه طلاب مشغول به تحصیل در حوزه های علمیه کشور میسر است. 

جالب اینجاست که این سامانه تحت عنوان سامانه سخا هم نامیده می شود و به این نام هم مشهور است. هر طلبه برای ورود به این سایت باید نام کاربری داشته باشد و بدون وجود آن امکان ورود به این سایت برای وی وجود ندارد. 

حتماً‌ می پرسید طلاب حوزه های علمیه از این سامانه به چه منظوری استفاده می کنند؟ 

در جواب باید خدمت شما عزیزان و عزیزان عرض کنیم که استفاده از این سایت جهت دریافت وام، استفاده از کلیه تسهیلات بیمه و البته دریافت وام در بین طلاب رایج است. 

اما آیا از نحوه کار با این سایت اطلاعی دارید؟ آیا می دانید چگونه می توانید برای ورود به آن اقدام بفرمایید؟

آیا از گزینه های مختلف موجود در این سایت معتبر و کارایی آن ها مطلع هستید؟ 

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه می توانید از کمک مشاورانی حرفه ای و کارکشته در این زمینه استفاده کنید. 

مشاورانی همچون مشاوران مجموعه ایران تحصیل که با دادن اطلاعاتی کامل و دقیق در این زمینه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و می توانند به طور مفصل در مورد سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه توصیحاتی را خدمتتان ارائه کنند. 

 

 

آیا با خرید خدمت نظام وظیفه می توان از شر رفتن به خدمت راحت شد؟ 

شاید به جز معافیت و کسری خدمت این موضوع به ذهنتان برسد که اگر مؤفق به گرفتن کسری خدمت و یا معافیت نشدم در نهایت می توانم پول بدهم و سربازی ام را بخرم. مانند کلی آدم که در طول سال های قبل دست به این کار زده اند. 

این گونه دیگر از دنگ و فنگ های خربد دفترچه نظام وظیفه و پیگیری وضعیت خود از طریق سایت epolice.ir هم راحت می شوم. اما باید خدمت شما عرض کنیم که دیگر خبری از خرید خدمت سربازی نیست. 

به عبارت دیگر، از سال قبل تاکنون دیگر امکان خرید سربازی برای داوطلبان و متقاصیان وجود ندارد. پس شما دوست عزیز فعلاً نمی توانید برای خرید خدمت نظام وظیفه اقدام کتید. 

این موضوع تنها در صورتی امکان پذیر است که نظر سازمان نظام وظیفه در این رابطه تغییر کند و هر فرد بتواند برای خرید خدمت  سربازی اقدامات لازم را انجام دهد. 

برای کسب اطلاعاتی به روز و دقیق در مورد قانون سابق خرید خدمت سربازی و این که آیا امسال این امکان برای سربازان میسر است یا خیر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای آشنایی با کاربردهای کد سخا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

آیین نامه جدید معافیت پزشکی

پروژه کسری خدمت عمران

قانون استخدام سربازان وظیفه

استخدام سپاه پاسداران

سامانه خدمات الکترونیک سخا

آيا برای استعلام دریافت کد سخا باید از ظریق مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک سخا اقدام کنیم؟ 

خیر. روش دیگری برای اطلاع از کد سخا باید به سازمان پلیس+10 مراجعه بفرمایید. به بیان دیگر امکان دریافت کد سخا اینترنتی وجود ندارد.

آیا امکان استعلام سربازی با کد ملی برای داوطلبان و مشمولان وجود دارد؟ 

برای کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با امکان یا عدم امکان استعلام سربازی با کد ملی با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

سایت epolice.ir چیست؟ 

این سایت همان سامانه نظام وظیفه است.

آیا امکان استعلام کد سخا از طریق پیامک نیز وجود دارد؟ 

خیر. برای دریافت کد سخا تنها باید به صورت حضوری اقدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *