services.epolice.ir

سامانه خدمات الکترونیک سخا به نشانی services.epolice.ir برای کلیه افراد آماده به خدمت سربازی در پادگان های مختلف جهت دریافت کد سخا اینترنتی فعال شد. شاید این سؤال در ذهن شما دوستان و عزیزان ایجاد شود که کد سخا چیست؟ در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که کد سخا کدی است در پنج رقم که هر یک از افرادی که در شرف اعزام به پادگان ها جهت خدمت نظام وظیفه هستند لزوماً باید آن را در اختیار داشته باشند. شاید بپرسید که در اختیار داشتن این کد پنج رقمی چگونه امکان پذیر است؟ آیا اگر استعلام دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا میسر باشد آیا استعلام کد سخا از طریق پیامک نیز امکان پذیر است؟ در مورد سامانه services.epolice.ir و استعلام سربازی با کد ملی چه می دانید؟

 

سامانه استعلام اینترنتی کد سخا برای متقاضیان و مشمولین نظام وظیفه فعال شد. شاید بپرسید که کد سخا چیست؟ عرض کنیم که این کد 5 رقمی شناسه ای است که تمامی مشمولان و سربازان باید اقدام به دریافت آن از طریق سامانه استعلام اینترنتی کد سخا و یا هر روش دیگر می کنند.

 

اما سؤالی که در اینجا مطرح می شود این است که نحوه دریافت کد سخا به صورت اینترنتی به چه صورت انجام می شود؟ و یا کد سخا را از کجا بگیریم؟از آن جایی که شما لزوماً باید شیوه دریافت این کد مهم را بدانید در این نوشته سعی در ارائه توضیحاتی درباره سامانه استعلام کد سخا را برای شما عزیزان داریم و از طرفی می خواهیم درباره نحوه دریافت این کد نیز نکاتی را خدمتتان عرض کنیم.

 

 

جهت اطلاع از نحوه استعلام آنلاین کد سخا و دریافت اینترنتی کد سخا سازمان نظام وظیفه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

استعلام سربازی با کد ملی سخا

 

آیا جهت دریافت کد سخا باید به سامانه خدمات الکترونیک سخا وارد شد؟

همان طور که در بخش بالا هم اشاره شد اخذ کد سخا برای کلیه مشمولان خدمت نظام وظیفه از واجبات و ضروریات است و می تواند کاربرد زیادی برای آن ها داشته باشد.

اما آیا دقیقاً می دانید این کد مهم چه می تواند باشد؟ اگر مایل به شناخت دقیق کد سخا هستید ما را در ادامه این مقاله همراهی کنید تا به طور دقیق با این کد مهم و کاربردی آشنا شوید.

نکته مهمی که باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که بدون در اختیار داشتن این کد مهم انجام و پیگیری کلیه امور مربوط به خدمت نظام وظیفه سربازان نظام وظیفه در سایت مربوطه یعنی services.epolice.ir غیرممکن است.

در واقع، از کد سخای پنج رقمی می توان برای پیگیری و انجام تمامی کارهای مربوط به سربازی هر فرد مشمول خدمت نظام وظیفه استفاده کرد.

به طور مثال، اگر فرد مشمول بخواهد پیگیر کارهای معافیت یا کسری خدمت خود باشد باید از کد سخا استفاده کند و آن را در اختیار داشته باشد.

یا این که اگر بخواهید پیگیر درخواست خود برای امریه نظام وظیفه در سایت services.epolice.ir باشید می توانید از طریق در اختیار داشتن این کد مهم پیگیر این موضوع باشید.

اما در این جا این سؤال مهم و اساسی مطرح می شود که اصلاً استعلام دریافت کد سخا به چه صورت انجام می شود؟

آیا برای اخذ کد سخا باید از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا اقدام کرد یا این که نه روش دیگری هم جهت دریافت کد سخا به جز سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود دارد؟

در ادامه با ارائه پاسخی جامع و کامل در رابطه با نحوه استعلام دریافت کد سخا در خدمت شما دوستان و عزیزان همراه هستیم.

به عنوان مثال، دریافت کد سخا اینترنتی تنها از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا services.epolice.ir امکان پذیر است یا این که هر فرد مشمول از طریق حضوری هم می تواند برای این مورد اقدام کند؟

شاید هم استعلام کد سخا از طریق پیامک هم امکان پذیر باشد نه؟ یا حتی فرد بتواند برای استعلام سربازی با کد ملی هم اقدام کند.

در ادامه این نوشته جامع قصد داریم در رابطه با این موضوع که آیا دریافت کد سخا از طریق سامانه خدمات الکترونیک سخا امکان پذیر است یا این که خیر با شما دوستان و عزیزان صحبت کنیم.

در صورت اطلاع دقیق از نحوه دریافت کد سخا حال یا به وسیله مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک سخا و یا استعلام کد سخا از طریق پیامک دیگر دل نگرانی از بابت این موضوع ندارید و می توانید اقدامات لازم را برای دریافت این کد مهم انجام دهید.

 

 

استعلام دریافت اینترنتی کد سخا - services.epolice.ir

 

 

کد سخا را از کجا بگیریم؟

بسیاری از مشمولان نمی دانند که این شناسه را چگونه و از کجا باید تهیه نمایند و از ما می پرسند که نحوه دریافت کد سخا چیست؟ حتی برخی تصور می کنند که به دلیل پیامکی بودن این کد، می توان آن را از طریق سایت و اینترنت گرفت. به همین خاطر در ادامه به این مسئله می پردازیم و روش های دریافت و راهنمای تصویری گام به گام اخذ کد سخا را توضیح می دهیم.

  1. ابتدا مشمولان عزیز به منظور معرفی و دریافت دفترچه خدمت به یکی از دفاتر پلیس + 10 محل سکونت خود مراجعه می کنند.
  2. همراه داشتن تمامی مدارک لازم، اعم از وضعیت فراغت به تحصیل، کارت ملی، شناسنامه و غیره ضروری است.
  3. کارمندن و مسئولین مربوطه پس از ارائه دفترچه خدمت سربازی، برگه سبز خدمت را در اختیار مشمول عزیز قرار می دهند. در این برگه زمان اعزام مشخص شده است.
  4. پس از ورود و ثبت تمامی اطلاعات مربوطه، کارمند مربوطه یک کد پنج رقمی به نام کد سخا را در اختیار فرد مراجعه کننده قرار می دهد.
  5. از این به بعد برای بررسی و اطلاع از تمامی موارد مرتبط با خدمت سربازی، باید از طریق این کد وارد سامانه سخا شوید.
  6. مشمولان گرامی بایستی در حفظ و نگهداری این کد کوشا باشند و آن را تا روزهای پایان خدمت در اختیار داشته باشند.

 

 

امکان دریافت کد سخا به وسیله مراجعه به سازمان پلیس +10 برای مشمولان خدمت نظام وظیفه به آسانی میسر است

 

 

دسترسی به کد سخا از طریق services.epolice.ir

حتماً‌ دیگر به این موضوع پی برده اید که استعلام دریافت کد سخا به صورت اینترنتی میسر نیست و سامانه خدمات الکترونیک سخا وجود خارجی ندارد.

در این قسمت با ذکر نحوه دریافت کد سخا در خدمت شما عزیزان هستیم.

ببینید دوستان عزیز در اولین قدم برای دریافت کجا سخا شال و کلاه کردن شما و رفتنتان به دفاتر پلیس+ 10 الزامی است.

پس از این که کلیه اطلاعات شما در سیستم به ثبت رسید برگه سبز سربازی خدمتتان داده می شود.

از طریق این برگه می توانید از زمان دقیق اعزام به خدمت سربازی خود اطلاع حاصل کنید و از آن مطمئن شوید.

برای اطلاع از کد سخا می توانید از پرسنل محترم دفاتر پلیس+10 کمک بگیرید.

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در مورد نحوه دریافت کد مهم سخا می توانید از کمک مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل استفاده کنید.

 

 

برای اطلاع از نحوه دریافت کد سخا از طریق پیامکوارد لینک مربوطه شوید

 

 

کاربرد کد سخا چیست؟

 

کاربرد کد سخا چیست؟

 

پس از دریافت کد سخا، بایستی از طریق سامانه خدمات وظیفه عمومی و همانند عکس بالا وارد پنل شخصی خود شوید. بری دریافت آدرس دقیق این سامانه و چگونگی ورود می توانید از مشاورین ما کمک بگیرید. حالا که دانستیم کد سخا را از کجا بگیریم؟ به سراغ کاربردهای آن می رویم. از جمله خدمات الکترونیکی مهم سامانه نظام وظیفه اعلام زمان اعزام هر مشمول و اینکه در چه جایی قرار است خدمت کند می باشد.

مشمولان همچنین می توانند درباره انواع معافیت ها همچون، معافیت تک پسری سال 99، معافیت پزشکی، معافیت تحصیل،معافیت جریمه غایب، معافیت دندان، چشم، بیماری های گوارشی و معافیت موارد خاص اطلاع یابد و بداند که آیا با درخواست او موافقت شده یا خیر. همچنین بسیاری از افراد به دنبال کسب امریه سربازی هستند، چرا که شرایط آن نسبت به خدمت در پادگان بهتر است،بنابراین می توانند از این طریق پیگیری کنند،

بعد از دریافت کد سخا خدماتی که در سایت نظام وظیفه انجام آن ها به وسیله کد سخا امکان پذیر است شامل مواردی همچون موارد زیر می شود:

. درخواست تعجیل در اعزام به خدمت مقدس سربازی و یا تمدید زمان آن

. دادن درخواستی جهت خروج از ایران

. اطلاع سرباز نظام وظیفه از محل خدمت

 

نحوه استفاده از کد سخا در سامانه پیامکی

در حال حاضر خوشبختانه از سه طریق پیامکی، سایت و تلفن گویا قابل دسترسی می باشد. چنانچه قصد استفاده از سامانه پیامکی را دارید، می توانید علامت سوال را به شماره 110206010 ارسال نمایید. سپس از گزینه های موجود متناسب با نیاز خود انتخاب کنید. برای مثال به منظور اطلاع از آخرین وضعیت مشمولان بایستی عدد (1) را به همراه کد سخایی که قبلا دریافت نموده اید و همچنین کد ملی خود پیامک کنید.

در مورد سایر گزینه های نیز به همین ترتیب عمل کنید. روش دیگر ارتباط گیری با سازمان نظام وظیفه سامانه اینترنتی خدمات الکترونیک سخا سربازی – epolice.irمی باشد. در این سامانه نیز پیگری تمامی موارد مرتبط با خدمت سربازی امکانپذیر است. شما می توانید پس ورود به سایت پرتابل نظامی، کد سخا و شماره خود را وارد کرده و هر کدام از گزینه های مورد را از قبیل کسری خدمت، معافیت، زمان خدمت و … انتخاب نمایید.

روش سوم نیز به تلفن گویا مربوط می شود. سامانه تلفن گویای این سازمان با یک کار منظم به طور شبانه قابل دسترسی است و خدمات ارائه می دهد. هنگام ورود به شما چهار گزینه معرفی می شود که هر کدام به بخش خاصی مریوط می شود. برای دریافت شماره تلفن گویا و نحوه کار با هر کدام از سامانه های استعلام گیری سازمان نظام وظیفه عمومی می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت کد سخا چیست؟

حال که مشمولان عزیز پاسخ این سوال که کد سخا را از کجا بگیریم؟ دریافت کردند و همچنین روش های دریافت و راهنمای تصویری گام به گام اخذ کد سخا را بررسی کردیم، بد نیست در مورد مدارک لازم نیز اطلاعاتی کسب کنیم. قبل از هر چیز مشمولان بایستی مدارک عمومی را که شامل برگه یک است، تکمیل نمایند. توصیه می کنیم که حتما تمامی قسمت ها را به دقت پاسخ دهید، چرا که سازمان نظام وظیفه حساسیت بالایی دارد.

پس از ین مرحله نوبت به انجام معاینات اولیه می شود. مشمولان با مراجعه به پزشک ویژه این سازمان یک سری آزمایشات اولیه را انجام داده و بعد از آن نسبت به تکمیل برگه معاینات اولیه اقدام نمایند. پلیس + 10 تمامی برگه را در اختیار این عزیزان قرار می دهد. علاوه بر این، انجام واکسیناسیون نیز در این مرحله الزامی است. وقتی همه مراحل ذکر شده به اتمام رسید و تحویل دفتر پلیس + 10 گردید، سپس به مشمولان کد سخای پند رقمی داده می شود.

 

کاربرد سامانه services.epolice.ir چیست؟

دیگر همه می دانیم که هیچ کس دلش نمی خواهد به خدمت سربازی برود و به قول جوانان امروزی عمر خود را تلف کند.

اینجاست که همه به دنبال راهی برای دریافت معافیت سربازی حال به هر قیمتی که شده هستند.

یعنی جدیت آن ها در گرفتن معافیت سربازی و نرفتن به خدمت زیر پرچم آن قدر بالاست که اگر هم نتوانند معافیت بگیرند در نهایت به دریافت امریه خدمت سربازی روی می آورند و تمام تلاش خود را برای گرفتن امریه سربازی به خرج می دهند.

حتی عده ای هم هستند که مدام در جستجوی گرفتن معافیت موقت و یا هر چه سریع تر تمام شدن این مدت طولانی و طاقت فرسا هستند.

اما همه این کارها در صورتی امکان پذیر است که شما درخواستتان را در سامانه نظام وظیفه عمومی یعنی سایت services.epolice.ir جهت رسیدگی و ارزیابی ثبت بفرمایید.

ولی دوستان دقت داشته باشید که بدون داشتن کد سخا هیچ کدام از این اقدامات را نمی توانید در سایت services.epolice.ir انجام دهید.

زیرا دسترسی به کد سخا برای ورود به سایت services.epolice.ir و استفاده از خدمات ارائه شده در آن الزامی به نظر می رسد.

اگر می خواهید جهت ثبت درخواست برای تعویق دوره خدمت، ارائه درخواست برای خروج از ایران و حتی اطلاع از این که به کدام یک از پادگان ها برای خدمت اعزام می شوید اقداماتی را در سایت services.epolice.ir انجام دهید باید به کد سخا جهت ورود به سامانه نظام وظیفه یعنی services.epolice.ir دسترسی داشته باشید.

 

 

آیا اطلاعی از سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه دارید؟

سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه یا همان سامانه cris.ir سامانه ای است که بسیار مورد استفاده طلاب حوزه های علمیه است.

در حقیقت، انجام کلیه خدمات اینترنتی به وسیله این سامانه شناخته شده برای کلیه طلاب مشغول به تحصیل در حوزه های علمیه کشور میسر است.

جالب اینجاست که این سامانه تحت عنوان سامانه سخا هم نامیده می شود و به این نام هم مشهور است. هر طلبه برای ورود به این سایت باید نام کاربری داشته باشد و بدون وجود آن امکان ورود به این سایت برای وی وجود ندارد.

حتماً‌ می پرسید طلاب حوزه های علمیه از این سامانه به چه منظوری استفاده می کنند؟

در جواب باید خدمت شما عزیزان و عزیزان عرض کنیم که استفاده از این سایت جهت دریافت وام، استفاده از کلیه تسهیلات بیمه و البته دریافت وام در بین طلاب رایج است.

اما آیا از نحوه کار با این سایت اطلاعی دارید؟ آیا می دانید چگونه می توانید برای ورود به آن اقدام بفرمایید؟

آیا از گزینه های مختلف موجود در این سایت معتبر و کارایی آن ها مطلع هستید؟

جهت کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با سامانه خدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه می توانید از کمک مشاورانی حرفه ای و کارکشته در این زمینه استفاده کنید.

مشاورانی همچون مشاوران مجموعه ایران تحصیل که با دادن اطلاعاتی کامل و دقیق در این زمینه در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و می توانند به طور مفصل در مورد سامانهخدمات اینترنتی مرکز خدمات حوزه علمیه توصیحاتی را خدمتتان ارائه کنند.

 

 

 

برای آشنایی با کاربردهای کد سخا از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

آیین نامه جدید معافیت پزشکی

پروژه کسری خدمت عمران

قانون استخدام سربازان وظیفه

استخدام سپاه پاسداران

بیمه افراد بدون کارت پایان خدمت

سامانه خدمات الکترونیک سخا

services.epolice.ir

فراموشی کد سخا

آيا برای استعلام دریافت کد سخا باید از ظریق مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک سخا اقدام کنیم؟

خیر. روش دیگری برای اطلاع از کد سخا باید به سازمان پلیس+10 مراجعه بفرمایید. به بیان دیگر امکان دریافت کد سخا اینترنتی وجود ندارد.

آیا امکان استعلام سربازی با کد ملی برای داوطلبان و مشمولان وجود دارد؟

برای کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با امکان یا عدم امکان استعلام سربازی با کد ملی با مشاوران ما در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

سایت epolice.ir چیست؟

این سایت همان سامانه نظام وظیفه است.

آیا امکان استعلام کد سخا از طریق پیامک نیز وجود دارد؟

خیر. برای دریافت کد سخا تنها باید به صورت حضوری اقدام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *