ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ایثار isaar.ir + ورود به سایت بنیاد شهید و امور ایثارگران

سامانه ایثار
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای حل مشکلات سامانه ایثار

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ایثار به آدرس اینترنتی isaar.ir توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران برای ارائه بهتر خدمات به مراجعه کنندگان و همچنین تسهیل در پیگیری امور مربوطه ایجاد شده است. تمام ایثارگران از طریق مراجعه به دفاتر بنیاد شهید و ارائه مدارک نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده و با استفاده از آن می‌توانند در سامانه ایثارگران و جانبازان عضو شده و از خدمات غیر حضوری بهره مند شوند.

بنیاد شهید به منظور دسترسی ایثارگران به امکاناتی چون کارت ایثارگری، مشاهده فیش حقوقی، بررسی نتیجه کمیسیون پزشکی، سامانه ایثار را راه اندازی کرده است. از این رو افراد می‌توانند از طریق وارد کردن نام کاربری و رمز عبور خود از خدمات این سایت بهره‌مند شوند.

چنانچه شما عزیزان در ارتباط با نحوه ورود به سامانه ایثار الکترونیک سوالی دارید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

برای ورود مستقیم به سامانه ایثار وارد لینک isaar.ir شوید.

معرفی سامانه ایثار الکترونیک isaar.ir

افراد با ورود به سامانه ایثار می‌توانند از خدمات و امکانات غیرحضوری بنیاد شهید استفاده کنند. به این ترتیب قرار است در این بخش از مقاله دربراه بخش‌های مهم سایت ایثار به نشانی الکترونیکی isaar.ir توضیحاتی ارائه دهیم:

👈 سایت ایثار بخش‌های مختلفی دارد که افراد برای استفاده از امکانات آن باید نام کاربری و رمز عبور داشته باشند و از قبل اطلاعات مربوط به آن را از بنیاد شهید دریافت کرده باشند. مهم‌ترین بخش‌های سایت ایثار شامل قسمت‌های زیر است:

سامانه ایثار من:

👈 یکی از بهترین بخش‌های سامانه ایثار الکترونیک، سایت ایثار من است. خانواده شهدا و ایثارگران می‌توانند برخی از امور را در این سامانه پیگیری کنند.

بخش استان‌ها:

👈 یکی دیگر از قسمت‌های سامانه ایثار، مربوط به استان‌ها می‌باشد. تمام ادارات بنیاد شهید سراسر کشور در این قسمت معرفی شده‌ است.

بخش اخبار:

👈 یکی دیگر از بخش‌های سامانه ایثار بنیاد شهید، بخش انتشار اخبار است که جدیدترین اخبار مربوط به بنیاد شهید در آن قرار دارد.

ورود به سامانه ایثار الکترونیک

ثبت نام در سامانه ایثارگران و جانبازان

کاربران برای ثبت نام در سامانه ایثار isaar.ir باید ابتدا وارد این وب سایت شوند و سپس برای ثبت نام اقدام کنند. رمز عبور و کد ملی برای ثبت نام در سامانه ایثار الزامی است. چرا که برای ورود به این سامانه، تنها راه از طریق درج رمز عبور و کد ملی می‌باشد.

از این رو در ادامه قصد داریم شما را با مراحل ثبت نام سامانه ایثارگران و جانبازان آشنا خواهیم کرد:

 • ابتدا آدرس سامانه ایثار isaar.ir را در مرورگر گوگل خود نیز جستجو نمایید.

سامانه ایثار من

 • بعد از ورود از منو سمت راست، سامانه ایثار من را کلیک کرده و وارد شوید.

انتخاب گزینه سامانه ایثار من

 • برای ثبت نام به بخشی که بالای صفحه برای اسم نویسی وجود دارد، مراجعه کنید.

ثبت نام در سامانه ایثار

 • در صفحه باز شده، کدملی خود را در جایگاه مورد نظر وارد نمایید و گزینه ادامه را برگزینید.

درج کدملی در ایثار من

 • تاریخ تولد و شماره موبایل خود را در جایگاه مورد نظر ثبت کنید تا به قسمت بعد بروید.

درج شماره همراه و تاریخ تولد در سامانه ایثارگران و جانبازان

 • کد اعتبار سنجی که پیامک خواهد شد را در جایگاه مورد نظر وارد نمایید.
 • سپس گذرواژه و تکرار گذرواژه را به ترتیب ثبت کرده و گزینه ذخیره را انتخاب کنید.

اگر تمام مراحل را به درستی انجام دهید، می‌توانید ثبت نام در سایت ایثار را تکمیل نمایید.

راهنمای ورود به سامانه ایثار بنیاد شهید isaar.ir

سامانه ایثار من، زیر مجموعه سایت ایثار است. کاربران به جای مراجعه حضوری به بنیاد شهید می‌توانند از خدمات و امکانات آنلاین و غیرحضوری این سامانه بهره‌مند شوند. از این رو در این بخش قصد داریم به راهنمای ورود سامانه ایثار بنیاد شهید بپردازیم:

☑️ برای ورود به سامانه ایثار الکترونیک ابتدا کاربران باید به آدرس isaar.ir وارد شوید.

☑️ پس از آن در سمت چپ، لینک ورود به سامانه ایثار قرار دارد که کاربران می‌توانند از این قسمت وارد حساب کاربری خود شوند.

گام اول ورود به سامانه ایثار الکترونیک

☑️ بعد از انتخاب این گزینه صفحه اصلی سامانه ایثار من نمایش داده می‌شود که می‌توانید از قسمت ورود/ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوید.

گام دوم ورود به سامانه ایثار بنیاد شهید

☑️ پس از انتخاب این گزینه صفحه ورود به سامانه نمایش داده می‌شود که شما می‌توانید با وارد کردن کد ملی به مرحله بعد وارد شوید.

گام سوم ورود به سامانه ایثار الکترونیک

☑️ در قسمت بعد باید رمز عبور خود را ثبت کنید.

گام چهارم ورود به سامانه ایثار الکترونیک

☑️ چنانچه اطلاعات شما صحیح باشد، می‌توانید وارد حساب کاربری خود شوید و تمام امور مربوط به خود را در این صفحه پیگیری نمایید.

امکانات سامانه ایثارگران و جانبازان isaar.ir

همانطور که اشاره کردیم سامانه ثبت نام کارت ایثارگران به نشانی اینترنتی isaar.ir دارای خدمات متعددی است و خانواده شهدا و ایثارگران می‌توانند با ورود سامانه ایثار از امکانات مختلف بهره‌مند شوند. در مجموع خدمات زیر در این سامانه ارائه می‌شود:

امکانات سامانه ایثار

معافیت نظام وظیفه سربازی

👈فرزندان خانواده‌های شهدا و ایثارگران دارای معافیت و کسری خدمت سربازی می‌باشند. افراد می‌توانند از طریق ورود به سامانه ایثار من پیگیر وضعیت معافی خود باشند.

وام ازدواج خانواده‌های ایثارگران

👈همانطور که می‌دانید وام ازدواجی که به خانواده ایثارگران تعلق می‌گیرد، متفاوت است. برای دریافت این وام مشمولان باید به سامانه مراجعه کرده و امور مربوط به اخذ وام را پیگیری نمایند.

پیگیری امور بازنشستگی جانبازان

👈 از دیگر قسمت‌های سامانه isaar.ir مربوط به امور بازنشستگان است. در این بخش تمامی اطلاعات و امور مربوط به ایثارگران و جانبازان بازنشسته ارائه شده است.

پیگیری وام مسکن

👈ایثارگران و جانبازان می‌توانند از قسمت سایت ایثار من به بخش وام مسکن مراجعه کرده و اطلاعیه مربوط به این وام را پیگیری کنند.

👈توجه داشته باشید که سایت ایثار علاوه بر امکانات مهمی که به آنها اشاره شد، خدمات و امکانات متعدد دیگری را ارائه می‌کند. شما بدون مراجعه حضوری می‌توانید از طریق سامانه isaar.ir به خدمات مختلف دسترسی داشته باشید.

دریافت کد ایثارگری از سامانه ایثار

بسیاری از ایثارگران برای دریافت کد ایثارگری اشتباها به قسمت سامانه ایثار من مراجعه می‌کنند. اما توجه داشته باشید دریافت کد ایثارگری از طریق ورود به سایت خدمات الکترونیکی ایثار صورت نمی‌گیرد.

بنابراین ایثارگرانی که مایلند کد ایثارگری دریافت کنند باید به صورت حضوری به شعب سازمان بنیاد شهید شهرستان خود مراجعه کنند.

در سایت ایثار به آدرس isaar.ir بخشی وجود دارد که همه شعب اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی شده‌اند. شما می‌توانید آدرس و شماره تلفن مربوط به هر کدام از این شعبه‌ها را مشاهده کنید و برای مراجعه حضوری اقدام نمایید.

بنر کال تو اکشن

کد سهمیه کنکور در سایت ایثار

👈 خانواده ایثارگران و شهدا در آزمون سراسری سهمیه مشخصی دارند. افرادی که مشمول این سهمیخ هستند، در هنگام ثبت نام کنکور سراسری باید عنوان کنند که از این سهمیه برخوردارند. برای استفاده از سهمیه ایثارگران آزمون سراسری داوطلبان باید کد ۱۲ رقمی را ارائه نمایند.

👈 این کد به منزله تأیید سهمیه متقاضیان آزمون سراسری است. توجه داشته باشید که دریافت کد ایثارگری جزو خدمات سامانه ایثارگری نیست. بنابراین شما باید با داشتن مدارک مربوط به سهمیه ایثارگری به اداره بنیاد شهید محل سکونت خود مراجعه کرده تا بتواند کد ۱۲ رقمی را دریافت کنید.

نحوه دریافت کارت ایثارگری از سامانه ایثار الکترونیک

راهنمای تصویری دریافت کارت ایثارگری از سامانه ایثار الکترونیک

از مهمترین خدمات سامانه ایثار الکترونیک ارائه کارت ایثارگری است. افراد با ثبت نام در سامانه ایثار می‌توانند به صورت غیرحضوری کارت خود را اخذ کنند.

☑️ برای دریافت کارت ایثارگری ابتدا باید آدرس اینترنتی isaar.ir را وارد شده و پس از ورود به سامانه ایثار من، باید از منوی بالای صفحه گزینه ورود/ثبت نام را انتخاب کنند.

گام اول دریافت کارت ایثارگری از سامانه ایثار الکترونیک

☑️ پس از انتخاب این گزینه باید کد ملی و رمز عبور خود را ثبت نمایند.

گام دوم دریافت کارت ایثارگری از سامانه ایثار الکترونیک

☑️ پس از وارد شدن به بخش خدمات عمومی باید گزینه صدور کارت ایثارگر را انتخاب کنند.

گام سوم دریافت کارت ایثارگری از سامانه ایثار الکترونیک

☑️ با انتخاب این گزینه موارد درخواستی را در فرم درخواست ثبت کرده و چنانچه مراحل درخواستی را انجام دهند درخواست برای دریافت کارت ایثارگری ثبت خواهد شد.

نحوه دریافت فیش حقوقی از سامانه ایثار

یکی از خدمات سامانه ایثار دریافت فیش حقوقی است. کاربرانی که مراحل ثبت نام در سامانه ایثار بنیاد شهید را انجام داده‌اند، می‌توانند فیش حقوقی خود را دریافت نمایند. البته به غیر از ایثاگران، کارمندان بنیاد شهید برای مشاهده و دریافت فیش حقوقی می‌توانند با انجام مراحل زیر از امکانات گفته شده استفاده کنند.

به این منظور ابتدا افراد باید آدرس سامانه ایثارگران و جانبازان را جستجو کرده و پس از ورود به سامانه از قسمت ورود و ثبت نام اطلاعات کاربری خود را ارائه کنند.

☑️ پس از ورود به سامانه می‌توانند بر روی گزینه دریافت فیش حقوقی ایثارگران کلیک کرده و فیش حقوقی ماه مورد نظر را دریافت نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی در سامانه ایثار

دریافت فیش حقوقی کارکنان در سایت ایثار

کارمندان سازمان بنیاد شهید نیز برای دریافت فیش حقوقی می‌توانند از طریق ورود به سامانه ایثار اقدامات لازم را انجام دهند. افراد پس از ورود به سامانه ایثار می‌توانند از قسمت گزینه و بخش فیش حقوقی کارکنان، فیش حقوقی ماهیانه خود را دریافت نمایند.

نحوه دریافت فیش حقوقی کارکنان در سامانه ایثار

همچنین کارکنان بنیاد شهید برای مشاهده فیش حقوقی ماه‌های پیش می‌توانند وارد سامانه ایثار من شوند و از امکاناتی که برای خانواده ایثارگران در نظر گرفته شده، استفاده کنند.

مشاوره ورود به سامانه ایثار isaar.ir

سامانه ایثار یکی از سایت‌های الکترونیک بنیاد شهید است که برای سهولت دسترسی خانواده‌های ایثارگران و جانبازان برای دریافت کارت ایثارگری، بررسی نتایج کمیسیون‌های پزشکی و مشاهده فیش حقوقی راه اندازی شده است.

افراد با ورود به این سامانه می‌توانند مراحل ثبت نام را نیز انجام دهند.

توجه داشته باشید برای استفاده از امکانات سامانه ایثار من شما باید دارای نام کاربری و رمز عبور باشید و نام کاربری و رمز عبور را قبلاً از بنیاد شهید محل سکونت خود دریافت کرده باشید.

داوطلبان کنکور سراسری که دارای سهمیه ایثارگری هستند، نمی‌توانند از طریق سایت ایثار کد خود را دریافت کنند و حتماً باید به صورت حضوری به بنیاد شهید محل سکونت خود مراجعه نمایند.

از آنجا که ممکن است بسیاری در ارتباط با نحوه ثبت نام در سامانه ایثارگران و جانبازان سوال داشته باشند، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران خبره آکادمی ایران تحصیل اطلاعات لازم را در این زمینه به شما عزیزان ارائه کنند.


خلاصه مقاله سامانه ایثار

سامانه ایثار بنیاد شهید یکی که از سامانه‌های آنلاینی است که بنیاد شهید برای خانواده‌های ایثارگر و جانباز راه‌اندازی کرده تا بتوانند از خدمات متعدد از جمله دریافت کارت ایثارگری، دریافت فیش حقوقی و…استفاده کنند.

از این رو فقط با ورود به سامانه ایثار از طریق وارد کردن آدرس isaar.ir امکان‌پذیر است و افراد پس از انجام مراحل عضویت خود می‌توانند برای ثبت نام در سامانه ایثار الکترونیک نیز اقدام کنند.

در این مقاله سعی کردیم به مهمترین خدمات سامانه ایثارگران و جانبازان اشاره کنیم. چنانچه شما عزیزان نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در ارتباط با سایت ایثار هستید، می‌توانید با همکاران ما تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی را در این خصوص در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

برای دانلود pdf کلیک کنید.

3.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تماس برای حل مشکلات سامانه ایثار

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سامانه ایثار بنیاد شهید چیست؟

افراد برای استفاده از خدمات این سامانه باید به آدرس isaar.ir وارد شوند.

مهم‌ترین امکانات سامانه ایثارگران و جانبازان چیست؟

افراد می‌توانند برای دریافت کارت ایثارگری، مشاهده فیش حقوقی و... به این سامانه مراجعه کنند.

ورود به سامانه ایثار الکترونیک از چه طریقی امکان پذیر است؟

برای ورود به سامانه ایثارگران و جانبازان بایستی با کدملی و رمز عبور وارد ایثار من شوید.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «سامانه ایثار isaar.ir + ورود به سایت بنیاد شهید و امور ایثارگران»

 1. Avatar photo منوچهر گفت:

  سامانه ایثار برای معافی از خدمت بچه های ایثارگران هم کارایی داره ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   از مدارک ایثارگری خود می توانید به عنوان کسری خدمت (به ازای هر یک ماه 12 روز) استفاده نمایید

 2. Avatar photo شریف گفت:

  سلام از سایت ایثار میشه کد سهمیه برای کنکور گرفت؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در سامانه صرفا ارگان ارتش قایل استعلام می باشد برای سایر ارگان ها می بایست به صورت حضوری اقدام نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد

  توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد 1403 + راهنما جامع

  داوطلبان آزمون ارشد پس از حدود سه هفته می‌بایست به سایت سنجش کشور برای مشاهده توضیحات نمونه کارنامه اولیه کارشناسی ارشد مراجعه کنند. کارنامه اولیه معمولا در خرداد ماه منتشر می‌شود تا شرکت‌کنندگان برای بررسی رتبه، تراز و درصد دروس...
 • مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای

  مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 1403 {لیست کامل }

  داوطلبانی که تمایل به ثبت نام در کنکور فنی و حرفه‌ای دارند، باید در زمان مقرر مدارک لازم برای ثبت نام کنکور فنی حرفه ای را آماده کرده و  به سایت sanjesh. org مراجعه نمایند و فرم الکترونیکی مربوطه را...
 • سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود ۱۴۰۳ + ورود سایت

  سامانه ثبت‌نام دانش‌آموزان جدیدالورود کدام است؟ دانش‌آموزان اول ابتدایی، پایه هفتم و دهم که مدرسه آن‌ها تغییر می‌کنند به کجا مراجعه کنند؟ دانش‌آموزانی که به دلایل مختلفی مجبور شدند محل سکونت خود را تغییر دهند چگونه در مدرسه جدیدی مشغول...
 • کارت ورود به جلسه امتحان نهایی

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی + لینک دریافت My medu ir

  کارت ورود به جلسه امتحان نهایی سال 1403 منتشر شد. دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم می‌توانند حداکثر تا 1 ساعت قبل از امتحانات نهایی به سایت my.medu.ir مراجعه و کارت خود را دریافت کنند. همچنین دانش‌آموزان و داوطلبان...
تماس با مشاور