ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان ثبت نام آزمون وکالت 1403

زمان ثبت نام آزمون وکالت
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ثبت نام آزمون وکالت را سازمان‌هایی که مجوز برای برگزاری آزمون دارند، تعیین می‌کنند. داوطلبین زیادی هر ساله برای فعالیت در شغل وکالت، جذب رشته علوم انسانی می‌شوند. این افراد باید پس از گذراندن تحصیلات خود، در آزمونی تحت عنوان آزمون وکالت شرکت کرده و پس از گذراندن دوره کارآموزی خود، مجوز کار کردن در حوزه وکالت را دریافت نمایند.

یکی از این سازمان‌ها کانون وکلای دادگستری و دیگری قوه قضاییه می‌باشد. ثبت نام این آزمون از طریق سازمان سنجش و به صورت کاملاً اینترنتی صورت می‌گیرد. داوطلبانی که مایلند فرایند نام‌نویسی را در مهلت ثبت نام وکالت انجام داده تا از شرکت در این رقابت جا نمانند، بهتر است اخبار مربوط به تاریخ ثبت نام آزمون وکالت را پیگیری کنند.

تاریخ ثبت نام آزمون وکالت 1403

👈 قوه قضاییه و کانون وکلای دادگستری، دو مجری برگزار کننده آزمون وکالت قوه قضاییه و آزمون کانون وکلا دادگستری هستند که فرایند نام نویسی آزمون در هریک از این دو مرکز متفاوت است. زمان اسم نویسی، هر سال توسط سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اطلاع رسانی می‌شود و افراد علاقه مند می‌توانند در زمان مقرر جهت ثبت نام اقدام نمایند.

ثبت نام آزمون وکالت به صورت کاملاً اینترنتی است. البته سازمان سنجش برای هر دو آزمون یک فرصت برای مهلت ثبت نام وکالت در نظر می‌گیرد تا افرادی که از ثبت نام جا مانده و یا ثبت نام خود را تکمیل نکرده‌اند، بتوانند در آن فرصت چند روزه ثبت نام خود را نهایی کرده و در آزمون شرکت نمایند.

 

بنر کال تو اکشن

زمان ثبت نام آزمون کانون وکلا 1403

👈 یکی از مجریان برگزار کننده آزمون وکالت، کانون وکلا دادگستری است که یک بار در سال برای تأمین کارآموز مورد نیاز کانون وکلا انجام می‌شود و افرادی که منابع آزمون وکالت را به طور کامل مطالعه کرده باشند، شانس قبولی بالاتری نسبت به دیگر متقاضیان دارند.

معمولاً آزمون وکالت کانون‌های وکلای دادگستری در فصل پاییز، به طور ویژه در ماه‌های آبان یا آذر برگزار می‌شود. فرآیند انتشار آگهی و ثبت نام داوطلبان نیز در ماه‌های مهر یا شهریور همان سال آغاز می‌شود.

تاریخ برگزاری آزمون مرکز وکلای قوه قضاییه معمولاً در ماه‌های شهریور یا مهر هر سال است. فرآیند ثبت نام نیز معمولاً حدود ۲ ماه قبل از برگزاری آزمون آغاز می‌شود.

با این حال، در سال‌های اخیر به دلیل تأثیر عواملی مانند بیماری کرونا و موارد دیگر، تغییراتی در تاریخ ثبت نام آزمون وکالت رخ داده است. از این رو؛ برای دریافت تاریخ دقیق نام نویسی در آزمون وکالت ۱۴۰۳، باید منتظر اعلام رسمی مسئولان مربوطه باشید.

به محض انتشار زمان ثبت نام آزمون وکالت متن این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

مهلت ثبت نام وکالت

زمان ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه 1403

👈 یکی دیگر از مجریان برگزار کننده آزمون وکالت، قوه قضاییه می‌باشد که هر ساله با برگزاری این آزمون از طریق سازمان سنجش نیروهای مورد نیاز خود را جذب می‌کند.

زمان ثبت نام آزمون وکالت قوه قضائیه 1403 هنوز مشخص نشده است، اما؛ پیش بینی می‌شود امسال هم مانند سال قبل لینک نام نویسی برای این آزمون سرنوشت ساز، در مرداد ماه ۱۴۰۳ فعال شود.

بعد از اعلام دقیق تاریخ ثبت نام این مطلب بروزرسانی می‌شود.

کال تو اکشن تماس

زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت

👈 افرادی که واجد شرایط ثبت نام آزمون وکالت هستند، باید پس از انجام مراحل ثبت نام، منتظر انتشار کارت ورود به جلسه آزمون باشند. با توجه به اینکه زمان دقیق آزمون وکالت در سال جدید هنوز مشخص نشده است.

بنابراین؛ اطلاع دقیقی از زمان انتشار کارت ورود به جلسه آزمون وکالت نیز در دسترس نمی‌باشد. زیرا در زمان انتشار دفترچه ثبت نام تاریخ دقیق زمان کارت ورود به جلسه آزمون نیز مشخص می‌شود.

اما؛ طبق روال سال‌های گذشته، قبل از آغاز آزمون این کارت قابل مشاهده می‌باشد. قابل ذکر است داشتن کارت ورود به جلسه برای آزمون وکالت الزامی است و در صورتی که بدون کارت در آزمون شرکت نمایید، محروم خواهید شد.

برای پشتیبانی آزمون وکالت کلیک کنید.

تاریخ ثبت نام آزمون وکالت

مشاوره ثبت نام آزمون وکالت 1403

📚 قابل ذکر است که زمان ثبت نام آزمون وکالت مطابق سال‌های گذشته قابل تمدید بوده و داوطلبان می‌توانند از این فرصت دوباره جهت ثبت نام، تکمیل یا ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود استفاده نمایند.

📚 زمان و مراحل ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه و کانون وکلا دادگستری متفاوت است. همچنین دروس امتحانی و دیگر موضوعات مربوط به آزمون این دو مرکز متفاوت هستند.

📚 پیشنهاد ما به شما این است که نام‌نویسی را در مهلت ثبت نام وکالت، برای هر دو آزمون وکالت قوه قضاییه و وکلا دادگستری انجام دهیدتا شانس پذیرش شما بیشتر شود، زیرا افرادی که در هر یک از این دو آزمون پذیرفته شوند، امکان دریافت پروانه وکالت دارند.

مشاوره ثبت نام آزمون وکالت

خلاصه مطلب زمان ثبت نام آزمون وکالت

آزمون وکالت از طریق قوه قضاییه و کانون وکلا دادگستری برگزار می‌شود و زمان ثبت نام آزمون وکالت هر یک از این دو مرکز برگزار کننده متفاوت است. لازم به ذکر است که هنوز مهلت ثبت نام وکالت 1403 اعلام نشده است.

افرادی که قصد نام نویسی دارند، باید اخبار مربوط به زمان ثبت نام و برگزاری آزمون را پیگیری کنند. هرگونه اطلاعیه و خبر جدید در خصوص این آزمون در پایگاه خبری اختبار اطلاع‌ رسانی خواهد شد و شما می‌توانید در اسرع وقت فرایند نام نویسی را تکمیل کنید.

برای دانلود فایل pdf مقاله زمان ثبت نام آزمون وکالت کلیک کنید.

 

3.4/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام آزمون وکالت ۱۴۰۳ در چه زمانی انجام می‌شود؟

زمان ثبت نام آزمون وکالت دادگستری ۱۴۰۳ هنوز اعلام نشده است. به محض اعلام تاریخ نام نویسی این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

از چه طریقی می‌توان برای شرکت در آزمون وکالت دادگستری 1403نام نویسی کرد؟

ثبت نام در این آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می‌شود.

زمان ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه 1403 چه تاریخ است؟

تاریخ ثبت نام آزمون وکالت قوه قضاییه 1403 هنوز اعلام نشده، اما؛ پیش بینی می شود فرایند نام نویسی در مرداد ماه آغاز شود.

نظرات

37 دیدگاه دربارهٔ «زمان ثبت نام آزمون وکالت 1403»

 1. Avatar photo کلاغ سفید گفت:

  ببخشید به طور قطعی میخام بدونم امکان ویرایش هست به نظرتون؟

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   به صورت قطعی نمیتوان گفت اما میتوانید قبل از دریافت به سایت مراجعه کرده در صورت فعال بودن اقدام به ویرایش داشته باشید

 2. Avatar photo کلاغ سفید گفت:

  سلام.میخواستم بپرسم امکان ویرایش اطلاعات قبل از آزمون وکالت وجود داره؟
  میخوام شهرِ روز آزمون رو تغییر بدم.

  1. Avatar photo مشاور اقازاده گفت:

   وقت بخیر
   هرزمان که کارت ورود به جلسه بارگزاری شد اگر امکان ویرایش وجود داشت امکان تغییر وجود دارد

 3. Avatar photo رسول گفت:

  شرط معدل هم داره آزمون ؟؟؟ با معدل ۱۴؟؟؟؟؟

  1. Avatar photo rezai گفت:

   سلام وقت بخیر .بله

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • حقوق نیروی انتظامی

  حقوق نیروی انتظامی در سال 1403 + جدول مزایا با مدرک

  حقوق نیروی انتظامی شامل مجموعه‌ای از مزایا و حقوق مالی است که به کارکنان این نهاد پرداخت می‌شود. این حقوق بر اساس درجه، سابقه کاری و میزان مسئولیت‌های هر فرد تعیین می‌شود. علاوه‌بر حقوق پایه، مزایایی مانند اضافه‌کاری، حق ماموریت،...
 • استخدام دانشگاه افسری ارتش

  استخدام دانشگاه افسری ارتش 1403 + زمان، مدارک و شرایط

  علاقه‌مندان به استخدام دانشگاه افسری ارتش باید ابتدا در دوره‌های آموزشی شرکت کنند تا بتوانند در نهایت استخدام دانشگاه افسری ارتش شوند. به این ترتیب تمامی فارغ‌التحصیلان واجد شرایط رشته‌های ریاضی فیزیک، علوم تجربی و علوم انسانی می‌توانند در تاریخ...
 • استخدام نیروی هوایی ارتش

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 + زمان، شرایط و مدارک aja.ir

  استخدام نیروی هوایی ارتش 1403 در سایت آجا آغاز شده است. ارتش همانند سایر ارگان‌ها هر سال برای تامین نیروی انسانی خود در بخش‌های مختلف فراخوانی را برای استخدام منتشر می‌کند. یکی از این بخش‌ها، نیروی هوایی ارتش است. داوطلبین...
 • مراحل گزینش درجه داری ناجا

  مراحل گزینش درجه داری ناجا ۱۴۰۳ + دلایل رد یا قبولی

  مراحل گزینش درجه داری ناجا شامل مواردی مانند ثبت نام، گزینش، تشکیل پرونده و در آخر استخدام در این نهاد می باشد، افراد برای استخدام در نیروی انتظامی دو راه دارند که یکی از آن ها تحصیل در دانشگاه علوم...
تماس با مشاور