ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 | ایران تحصیل

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 اعلام شد. دانشگاه افسری ارتش جهت استخدام کادر افسری نیروهای هوایی، زمینی، دریایی و سازمان های وابسته به ارتش جمهوری اسلامی هر ساله اقدام به برگزاری آزمون می کند. افراد متقاضی باید هنگام ثبت نام آزمون دانشگاه افسری، کارت ورود به جلسه را از سایت aja.ir دریافت کنند. زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری سال گذشته در اوایل دی ماه بود. امسال آزمون دانشگاه افسری 1402 – 1403 نیز روز جمعه 9 دی ماه برگزار شد.

به منظور شرکت در آزمون، داوطلبان تحصیل در رشته های ارائه شده دانشگاه‌ های افسری خاتم الانبیاء، امام علی، نیرو هوایی شهید ستاری، فارابی و علوم دریایی امام خمینی (ره) باید فرم اینترنتی ثبت نام دانشگاه افسری 1402را تکمیل نمایند. داوطلبان پس از مطالعه دفترچه راهنمای اسم نویسی دانشگاه افسری، تا زمان برگزاری آزمون فرصت دارند تا منابع آزمون را به طور دقیق مطالعه کنند و خود را برای جلسه آزمون آماده کنند. انتظار می رود در سال آینده نیز این آزمون برگزار شود. از این رو در ادامه لازم است در خصوص زمان برگزاری آزمون افسری و نکات مهم آمادگی برای حضور در جلسه امتحان توضیحاتی را ارائه دهیم. پس تا انتهای مقاله با ما باشید.

 

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش 1402

👈🏽 دانشگاه افسری برای تأمین کادر افسری، با انتشار فراخوان از طریق سایت اختصاصی این دانشگاه هر ساله اقدام به برگزاری آزمون استخدامی می کند. متقاضیانی که مایل به استخدام در کادر افسری نیروی زمینی، هوایی، دریایی و سازمان های وابسته به دانشگاه افسری باشند، باید در بازه زمانی اعلام شده، برای نام نویسی و تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی اقدام کنند. لازم به ذکر است تاریخ برگزاری آزمون معمولا نیمه دوم سال می باشد.

👈🏽 سال گذشته در تاریخ اعلام شده از سوی دانشگاه افسری، با دریافت کارت ورود به جلسه و کسب اطلاع از حوزه امتحانی، می بایست مطابق با جدول زمانی تعیین شده، با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه دانشگاه افسری، در جلسه امتحانی آزمون حاضر می شدند. در سال جاری، برگزاری آزمون دانشگاه افسری در روز جمعه 9 دی ماه بود. برای حضور در آزمون کتبی، داوطلبان باید کارت ورود به جلسه و مدارک لازم را آماده می کردند.

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ارتش

 

📣 اطلاعیه 📣

آزمون دانشگاه افسری 1402 – 1403 در تاریخ 9 دی ۱۴۰۲ برگزار شد.

 

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری 1402

👈🏽 کارت ورود به جلسه یکی از مدارک ضروری است که حتما باید آن را به همراه خود داشته باشید تا بتوانید در آزمون شرکت کنید. آن دسته از متقاضیانی که برای آزمون دانشگاه افسری ارتش، ثبت نام کرده اند و فرم اینترنتی ثبت نام را تکمیل نموده‌اند، باید حتما با ورود به سایت دانشگاه افسری به آدرس gozinesh.aja.ir با وارد نمودن اطلاعات ثبت نامی خود، برای دریافت کارت اقدام کنند و آن را روز امتحان با خود داشته باشند.

👈🏽 کارت ورود به جلسه، غالباً چند روز قبل از زمان برگزاری آزمون افسری ارتش منتشر می شود. لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه افسری سال جاری در اوایل دی ماه به نشانیgozinsh.aja.ir فعال شد.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون افسری

🔗 برای آشنایی با نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک کلیک کنید.

 

نکات مهم برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402

👈🏽 افراد متقاضی شرکت در آزمون دانشگاه افسری باید حتما قبل از حضور در جلسه، برای دریافت کارت ورود به جلسه خود اقدام کنند، چرا که به همراه داشتن کارت برای داوطلبان ضروری می باشد و حتما اطلاعات کارت شناسایی با کارت شرکت در آزمون، تطابق داده می شود و چنانچه اطلاعات اشتباه باشد، از شرکت داوطلبان در آزمون، جلوگیری بعمل می آید.

✔️ از جمله نکات در زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری است که حتما علاوه بر کارت ورود به جلسه، مدارک شناسایی از جمله کارت ملی را نیز به همراه داشته باشید.

✔️ علاوه بر این از به همراه داشتن هر گونه وسیله اضافی از جمله ماشین حساب، تلفن همراه، کیف، ساعت مچی هوشمند، و پیجر خودداری کنید. داشتن هر کدام از این وسایل در زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری ممنوع می باشد.

✔️ قبل از ورود به جلسه آزمون نیز کارت ورود به جلسه را با سنجاق به سمت چپ سینه خود الصاق کنید.

🔗 جهت اطلاع از رشته های دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک کلیک نمایید.

 

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دانشگاه افسری 1402

👈🏽 داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی دانشگاه افسری ارتش 1402 – 1403 بی صبرانه منتظر نتایج هستند. برای مشاهده نتایج داوطلبان باید به سایت نزاجا به آدرس سایت gozinesh.aja.ir مراجعه نموده و با ورود به بخش مشاهده نتایج و وارد کردن کد ملی و شماره داوطلبی  که در تاریخ برگزاری آزمون دانشگاه افسری بر روی کارت ورود به جلسه داوطلبان درج شده بود، نتیجه اولیه آزمون را مشاهده کنند.

👈🏽 سال گذشته نتیجه آزمون کتبی دانشگاه افسری در اواخر در اواخر دی ماه منتشر شد. با توجه به اعلامیه های دانشگاه افسری، انتظار می رود امسال نیز نتیجه اولیه آزمون اواخر دی بر روی سایت نزاجا قرار بگیرد. داوطلبان با پیگیری اخبار و اعلامیه های منتشر شده نزاجا، می توانند از طریق سایت gozinesh.aja.ir برای دریافت نتایج اقدام کنند و خود را برای شرکت در مرحله مصاحبه آماده سازند.

زمان اعلام نتایج اولیه آزمون دانشگاه افسری

برای کسب اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری 1402

👈🏽 داوطلبان پس از دریافت نتایج آزمون کتبی و کسب نمره حد نصاب، باید خود را برای مرحله مصاحبه آماده کنند. چنانچه داوطلبان بتوانند مرحله مصاحبه را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند، برای دریافت نتایج نهایی آزمون می توانند از طریق سایت gozinesh.aja.ir اقدام کنند. زمان اعلام نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری از طریق سایت نزاجا و اعلامیه های رسمی این سازمان اعلام خواهد شد. پس از مشاهده نتایج نهایی، افراد پذیرفته شده می توانند در زمان مقرر، برای ارائه مدارک لازم و مراجعه به مرکز استخدام دانشگاه افسری اقدام کنند.

 

برای کسب اطلاع از موضوع دانشگاه افسری بدون کنکور روی لینک آبی کلیک کنید.

 

جدیدترین اخبار پیرامون برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402

📌 آزمون دانشگاه افسری ارتش در کرمانشاه برگزار شد

فرمانده قرارگاه منطقه غرب ارتش گفت: بیست هزار شرکت کننده در سراسر کشور، در این آزمون شرکت کرده اند که از این تعداد یک هزار و  997 نفر از استان کرمانشاه می باشند.

امیر طاهری اشاره کرد: نتایج این آزمون 27 دی در سامانه ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام خواهد شد و پس از مراحل گزینش و بررسی سلامت جسمی، در نهایت دو هزار نفر برای دانشگاه افسری پذیرفته می شوند.

📌 برگزاری آزمون ورودی دانشگاه‌ های افسری ارتش در اردبیل

به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مرکز اردبیل، رییس مرکز گزینش و عضویابی نیروی زمینی ارتش در اردبیل گفت: دانشگاه‌های افسری ارتش شامل چهار دانشگاه نیروی زمینی، نیروی هوایی، نیروی دریایی و پدافند هوایی همه ساله با برگزاری آزمون اختصاصی همرزم می‌ پذیرند.

سرهنگ بهرخ افزود: این آزمون در حوزه اردبیل با حضور 300 متقاضی که دارای دیپلم رشته‌ های تجربی، ریاضی و علوم انسانی هستند یا در پایه دوازدهم رشته‌ های مذکور مشغول به تحصیل می باشند، در دبیرستان مدرس برگزار شد.

جدیدترین اخبار پیرامون برگزاری آزمون دانشگاه افسری

📣 اطلاعیه 📣

نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری 1402 اواخر دی ماه از سوی سازمان ارتش جمهوری اسلامی اعلام خواهد شد.

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 پرداختیم. دانشگاه افسری هر ساله برای تأمین کادر افسری نیروی هوایی، زمینی، دریایی و سازمان های وابسته اقدام به جذب نیرو می نماید. آزمون دانشگاه افسری 1402 – 1403 در تاریخ 9 دی ماه برگزار شد و داوطلبان باید با به همراه داشتن کارت ورود به جلسه، در روز جمعه در جلسه امتحان کتبی حاضر می شدند.

لازم به ذکر است نتایج اولیه و نتایج نهایی آزمون دانشگاه افسری، از طریق سایت gozinesh.aja.ir در دسترس خواهد بود و سازمان نزاجای ارتش، از طریق اعلامیه های رسمی خود، زمان دریافت نتایج را اعلام خواهد کرد. چنانچه شما داوطلب گرامی در ارتباط با تاریخ برگزاری آزمون دانشگاه افسری و نحوه دسترسی به نتایج آزمون کتبی، نیاز به راهنمایی داشته باشید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

🔗 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 چه تاریخی می باشد؟

آزمون دانشگاه افسری 1402 در تاریخ 9 دی ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

اعلام نتایج آزمون دانشگاه افسری چه زمانی است؟

نتایج آزمون دانشگاه افسری 1402، اواخر دی ماه سال جاری اعلام خواهد شد.

برای دریافت نتایج آزمون دانشگاه افسری به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

برای مشاهده و دریافت نتایج باید به سایت ارتش جمهوری اسلامی aja.ir مراجعه نمایید.

نظرات

12 دیدگاه دربارهٔ «زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo آرمان گفت:

  سلام
  هرساله آزمونش یعنی امتحان تو برگه ای دانشگاه امین چه زمانی برگزار می شود ؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   زمان فراخوان ها متفاوت بوده.سایت ثبت نام را بررسی نمایید.

 2. Avatar photo حسین خراسانی گفت:

  سلام.پسر من پایه دهم هست و 16 سالش هست.رفته شرکت کرده و قبول شده نیروی دریایی برای مصاحبه؟مگه ارتش دیپلم نمیگیره؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک برای پذیرش افسری ارتش دیپلم رشته های نطری میباشد

 3. Avatar photo قادر گفت:

  سلام خسته نباشید، زمان اعلام نتایج چند روز بعد از زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری هست؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقتتون بخیر، به طور معمول و طبق الگوس سال های قبلی تا سه هفته بعد از زمان برگذاری آزمون دانشگاه افسری نتایج م اعلام می گردد.

 4. Avatar photo ارسلان گفت:

  سلام وقتتون بخیر، میخواستم بپرسم زمان برگزاری آزمون دانشگاه افسری 1402 کی هست؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقت بخیر، زمان برگذاری آزمون دانشگاه افسری ۹ دی ماه بود.

 5. Avatar photo N گفت:

  وقت بخیر.
  بجز دیپلم های نظری، دیپلم فنی حرفه ای هم قبوله و آیا می تونه شرکت کنه؟

  1. Avatar photo مشاور جوادی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر دوست گرامی متاسفانه نمیشه اقدام کرد
   شما میتونید به صورت حضوری به مرکز گزینش مراجعه فرمایید.

   1. Avatar photo A گفت:

    سلام وقت بخیر
    کسی که رفته فنی حرفه ای و دیپلم فنی دارد
    اگر میخاهد عضو شود باید چکار کند راهی دارد؟

    1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

     سلام وقت بخیر برای دانشگاه افسری صرفا از طریق رشته های نظری میتوانید اقدام بفرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز

  معرفی دانشگاه شهید چمران اهواز + لیست امکانات، مزایا و معایب

  دانشگاه شهید چمران اهواز که به عنوان دانشگاه جندی شاپور شناخته می‌شود، تحت نظارت وزارت علوم فعالیت دارد و یکی از  دانشگاه‌های سطح یک کشور به شمار می‌آید. این دانشگاه براساس رتبه‌بندی بین المللی نشریه تایمز در سال ۲۰۲۰ به...
 • پشتیبانی سامانه منادا

  پشتیبانی سامانه منادا + شماره تماس و پیگیری | monada

  دانشجویان برای پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزاد می‌توانند از طریق پشتیبانی سامانه منادا اقدام کنند. سامانه منادا یکی از سامانه‌های دانشگاه آزاد است که در حوزه نقل و انتقالات دانشجویان خدمات مختلفی را ارائه می‌کند و افراد از طریق...
 • دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد

  دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد + ثبت درخواست | saorg.ir

  برای دریافت کد صحت مدرک تحصیلی در سجاد داوطلبان باید از طریق آدرس saorg.ir اقدام کنند این سامانه برای پیگیری امور دانشجویان از طرف وزارت علوم راه اندازی شده است. افراد می‌توانند از طریق آن پیگیر مسائل مربوط به فارغ...
 • هزینه ثبت نام لاتاری

  هزینه ثبت نام لاتاری 2025

  یکی از روش های مهاجرت به آمریکا ثبت نام لاتاری است که هر ساله طی قرعه کشی برگزار می شود. همه افراد در صورت داشتن شرایط می توانند در آن ثبت نام کنند. شما به عنوان یکی از داوطلبان باید...
تماس با مشاور