تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 1400

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم، سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچ نوع اطلاعیه ای مبنی بر جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر ننموده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

دانشگاه های مختلف در سراسر کشور در رشته های متفاوت، داوطلبان را پذیرش می نمایند. از جمله این رشته ها می توان به رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز اشاره نمود که در سال های گذشته اقدام به پذیرش داوطلبان می نمود. برای آشنایی متقاضیان ، این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز در سال های گذشته اختصاص داده ایم. همچنین در ادامه به موضوع پذیرش بدون کنکور دندانپزشکی و چارت دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز نیز مطالب مفیدی را ارائه خواهیم نمود.

 

شرایط پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز چیست؟

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز شامل چه رشته هایی می باشد؟

میزان شهریه بدون کنکور دندانپزشکی برای واحدهای عملی و نظری به چه میزان است؟

چگونه می توان در رشته های بدون کنکور دانشگاه شیراز پذیرفته شد؟

رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

 

جهت اطلاع دقیق از رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز سال های گذشته، شرایط و مراحل پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

جزئیات رشته دندانپزشکی شیراز با سوابق تحصیلی سال های گذشته

 

هرساله بر تعداد رشته های بدون کنکور افزوده می شود. به همین دلیل برای پذیرش بدون کنکور در هر یک از دانشگاه ها ، شرایط خاصی وجود دارد که با توجه به آن می توان برای ثبت نام و همچنین انتخاب رشته اقدام نمود. شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر به وجود آمده است قابل دریافت خواهد بود.

اولین سوالی که داوطلبان به دنبال پاسخ در رابطه با آن می باشند، به این موضوع مربوط می شود که آیا رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز وجود دارد؟ زیرا پاسخ این سوال می تواند در پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان و همچنین آینده تحصیلی و شغلی آنان بسیار موثر باشد. به همین دلیل به دنبال پاسخ این سوال به سایت ما مراجعه نموده اند.

امکان ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور در برخی از دانشگاه در سال های گذشته امکان پذیر بوده است. به همین دلیل برای ثبت نام لازم است به نسبت شرایط تعیین شده هر دانشگاه و همچنین با توجه به زمان ثبت نام برای آنان اقدام نمایید. در ادامه در رابطه با شرایط پذیرش بدون کنکور مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود تا بتوانید اطلاعات جامع و مناسبی را در این زمینه به دست آورید.

 

 

 

 

امکان پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز تنها در سال های گذشته امکان پذیر بوده است و برای سال 1400 این امکان وجود نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

 

شرایط پذیرش برای رشته های بدون کنکور در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است که به همین دلیل نمی توان در مورد شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون با قطعیت برای تمامی سال ها (حتی در صورت امکان پذیرش) یک شرایط را ارئه نمود. به عنوان مثال برخی از دانشگاه ها شرایط معدلی را برای داوطلبان متقاضی رشته های بدون کنکور را به میزان صفر درصد در نظر می گیرند. به همین دلیل شما تنها با انتخاب کد رشته مربوطه ، خواهید توانست در رشته مورد نظر خود پذیرفته شوید.

حقیقت این است که پزشکی بدون کنکور در ایران تنها محدود به چند دانشگاه در گذشته می بود. همچنین در برخی از سال ها نیز ما با محدودیت هایی مواجه می باشیم که این محدودیت ها موجب می گردد هر فردی امکان شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز را نداشته باشد. همچنین هزینه بالای شهریه های این رشته ها نیز، از جمله عوامل دیگری است که موجب می شود داوطلبان از این دانشگاه ها صرف نظر نمایند.

 

توصیه ما به شما داوطلبان عزیزی که به دنبال ثبت نام و پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز می باشید این است که با توجه به عدم پذیرش در این رشته در سال جاری ، چنانچه امکان مالی و همچنین از مهارت زبان انگلیسی بالایی برخوردار می باشید، از ثبت نام پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های خارج از کشور استفاده نمایید. شرایط انتقالی که برای این دانشگاه ها وجود دارد، به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید تحصیلات خود را در کشور ایران به اتمام برسایند.

 

 

 

برای اطلاع از شهریه پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

 

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلفی دانشجویان را پذیرش می نماید. هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی مختلف می توانند با توجه به لیست موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند از لیست مورد نظر اطلاعات دقیقی کسب نمایند. در ادامه برای آشنایی داوطلبان و متقاضیان عزیز ، به برخی از رشته های دانشگاه شیراز اشاره خواهیم نمود.

زبان و ادبیات فارسی

زبان و ادبیات عربی

فقه و حقوق اسلامی

تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی

آموزش و پرورش ابتدایی

مدیریت بازرگانی

آموزش ریاضی

آمار

مهندسی تکنولوژی الکترونیک

مهندسی تکنولوژی برق – قدرت

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

علوم سیاسی

مدیریت بازرگانی

مدیریت بیمه

مدیریت صنعتی

حسابداری ، آب و هواشناسی

فیزیک

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ثبت نام در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند نیز ، می توانند دفترچه کنکور و انتخاب رشته این دانشگاه را به صورت دقیق مطالعه نمایند و پس از آن نسبت به ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور اقدام نمایند. شهرهای دارای رشته پرستاری بدون کنکور محدود بوده و همچنین دانشگاه های مربوطه با تعداد ظرفیت اندک داوطلبان و متقاضیان واجد شرایط را پذیرش خواهند نمود.

 

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 98

شهریه رشته دندانپزشکی

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون آزمون شیراز در هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. با توجه به اینکه هر دانشگاهی برای ثبت نام داوطلبان و همچنین متقاضیان خود، شرایط متفاوتی را در نظر می گیرند و امکانات رفاهی برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. بنابراین بسته به امکاناتی که به دانشجویان خود ارائه می نمایند، این شهریه ها متفاوت خواهد بود.

پذیرش در دانشگاه های آزاد با کنکور و بدون کنکور متفاوت خواهد بود. به همین دلیل قبولی در این دانشگاه ها با توجه به شهریه های در نظر گرفته شده صورت خواهد پذیرفت. به عنوان مثال دانشگاه های پردیس به دلیل سطح بسیار بالایی که دارند ، ر رشته های با آزمون داوطلبان را با رتبه های پایین و همچنین با میزان اخذ شهریه بالا پذیرش خواهد نمود به همین دلیل میزان شهریه بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها خواهد بود.

هر گونه سوال در رابطه با رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و همچنین شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون کنکو پردیس را می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در میان بگذارید. متخصصین ما  همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می اشند. کلفی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به اطلاعت کامل و جامعی دست یابید.

 

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

آیا چارت درسی رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز با سایر دانشگاه ها متفاوت می باشد؟

چارت هر رشته توسط وزارت علوم و یا وزرات بهداشت برای رشته های مختلف تعیین می گردد. اما بعضا برخی از دانشگاه ها با توجه به سیاست های برنامه ای خود، ممکن است به تغییر این چارت درسی اقدام نمایند. این تغییر ممکن است محدود به چند درس در این رشته و یا سایر رشته های دیگر شود ولی در بسیاری از دروس و اصول کلی این رشته ها با یکدیگر، هیچ گونه تفاوتی قابل مشاهده نخواهد بود.

 

آیا مدرک رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز معتبر است؟

دانشگاه هایی که در رشته های بدون آزمون یا همان بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می نمایند، چنانچه تحت نظارت وزرات علوم و تحقیقات باشند و این دانشگاه ها به ثبت رسمی رسیده باشند، قطعا قابل استناد بوده و همچنین مدرک آن ها کاملا معتبر می باشد و به همین دلیل هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. در این زمینه هیچ گونه تفاوتی برای رشته های با آزمون و بدون آزمون وجود نخواهد داشت. بنابراین ، ملاک مورد نظر، تائید و یا عدم تائید دانشگاه ها می باشد.

برای پذیرش در رشته دندانپزشکی شیراز در سال های اخیر باید بتوانید در کنکور رتبه لازم را جهت پذیرش به دست آورید.

 

آیا داوطلبان بومی برای این رشته در اولویت پذیرش خواهند بود؟

ظرفیت پذیرش امسال برای این رشته چگونه است؟

آیا می توان در صورت پذیرش در رشته بدون کنکور دندانپزشکی ، نسبت به انتقالی اقدام نمود؟

آیا امکان افزایش رشته های بدون کنکور دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز وجود خواهد داشت؟

تعداد ظرفیت قبولی در هر رشته بدون کنکور چند نفر می باشد؟

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی چیست؟

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

به این پست امتیاز دهید

آیا امکان انتخاب رشته دندان پزشکی بدون کنکور شیراز وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه آزاد شیراز موجود است؟

خیر، دندان پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته دندان پزشکی بدون آزمون وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور ممکن است.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. الهام
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  ببخشید من ۳۴ سال سن دارم آیا میتونم تو رشته پرستاری بدون کنکور شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   با سلام
   رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشوند

 2. Zeinab babaeu
  ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام ببخشید من میخام سال دیگ بعد اینکه کنکور دادم تو دانشگاه ازاد پرستاری بخونم برای ورود ب دانشگاه نیازمند ازمون هست؟و اینکه ازمونش ب چه شکلع؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   سلام
   ورود به رشته های پیراپزشکی درجه یک مثل پرستاری،اتاق عمل، مامایی، رادیولوژی صرفا بر اساس کنکور سراسری میباشد و سنجش بر اساس تراز کنکور شما انجام میگیرد.
   برای دانشگاه آزاد آزمون مجزا گرفته نمیشود.

 3. ح زراعتی
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۰

  سلام میخوام ارشد پرستاری ثبت نام کنم
  لطفا راهنمایی میکنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام پرستاری از طریق کنکور سراسری انجام میشه و بدون ازمون پذیرشی انجام نمیشود

 4. فاطمه راستی
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۰

  دوستان پرستاری بدون آزمون به چه صورته

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام
   داخل ایران پرستاری بدون کنکور ارایه داده نمیشود

 5. آیدا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام ببخشید اطلاعیه پرستاری بدون کنکور هنوز نیومده؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   عمدتا رشته های پزشکی و پیراپزشکی بدون کنکور نداریم!
   ولی از طریق سایت sanjesh.org پیگیر اطلاعیه ها باشید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   رشته های پر متقاضی مثل پژشکی پیراپزشکی و… بدون کنکور ارایه نمیشود

   • علی
    ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

    سلام خسته نباشید
    من بهتون چند بار زنگ زدم میگه درشیکه موجود نمیباشد
    من کنکور تجربی دادم میخواستم رشته پرستاری بدون ازمون شرکت کنم باید چیکار کنم

    • کارشناس ارشد
     ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

     سلام علی
     بدون آزمون پرستاری امکانش نیست

 6. سالاری
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

  سلام ببخشید مزاحم شدم ، من با معدل تجربی ۱۹،۴۷ که البته امثال به دلیل کرونا امتحان زبان ندادم و شهریور میدم و گرنه معدلم بیشتر میشد ، کنکور هم دادم ولی پرستاری نمیارم آیا امکان داره که بر اساس سوابق تحصیلی پرستاری بیارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام در رشته پرستاری بدون کنکور سال 1400 امکان ثبت نام وجود ندارد این رشته فقط از طریق کنکور سراسری امکان پذیرش هست موفق باشید

 7. ریحانه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  با رتبه۵۳۶۸۲با تراز۴۲۰۰ معدل۱۶ میتونم دانشکده پرستاری بدون کنکورشرکت کنم..

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نشده و از کنکور پذیرش میکنه که تراز شما پایین هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقتتون به خیر اگر مد نظرتون ثبت نام با سوابق تحصیلی در دانشگاه باشد که به رتبه و تراز کنکورتون توجهی نمیشه و ملاک پذیرش معدل و سوابق تحصیلی شماست.و ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور سال 1400 از طرف سارمان سنجش اعلام نشده و متاسفانه در این رشته و از قبیل رشته ها بدون آزمون و یا بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداریم.

 8. مصلحی
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۷

  سلام چراشماره تماس مشاوره از تلفن ثابت میگه این شماره تغییر کرده؟
  شماره دیگه ای هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۵

   سلام خیر همان شماره ای که در سایت هست رو بدون پیش شماره بگیرید

 9. رسول
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  با دیپلم انسانی میشه پرستاری بدون کنکور شرکت کرد چه دانشگاهی و چه انسانی داره میشه جواب بدین؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام خیر پرستاری باید حتما کنکور تجربی رو بدی که بتونی وارد دانشگاه بشی بدون کنکور هم پذیرش ندارد

 10. زهرا
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام من دیپلم بهیاری دارم بامعدل کل۱۸/۷۲؛وسن ۱۹ساله می توانم پرستاری بدون آزمون شرکت کنم.

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند.

 11. علی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم
  میتونم بدون کنکور پرستاری دانشگاه آزاد بخونم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام رشته های پیراپزشکی بخصوص پرستاری جز رشته های بدون کنکور نیستند و پذیرشی از هیچ دانشگاهی ندارند

 12. سارا
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام من رشتم زیست سلولی مولکولی هست.هیچ راهی نیست بتونم ارشد پرستاری بخونم؟
  یا اینکه راهی برای قبولی کارشناسی پرستاری بجز کنکور سراسری وجود داره؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام خیر میتونید در ازمون لیسانس به پزشکی شرکت کنی که شرایطش در سایت موجوده ولی برای پرستاری بدون کنکور هیچ گزینه ای نداری

 13. صبا
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  من رشتم تجربیه و معدل کتبی نهایی 13/27 و معدل کل دیپلم 17/79 ایا میتونم رشته پیراپزشکی یا مهندسی معماری یا اموزش زبان انگلیسی قبول بشم

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام بدون کنکور فقط میتونی معماری با زبان انتخاب رشته کنی پرستاری بدون کنکور نیست

 14. میلاد
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من معدل کل 18.5 و کتبی16.2 تجربی نظام جدید هستم پرستاری بدون کنکور میتونم برم؟استان تهران زندگی میکنم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام پرستاری که بدون کنکور نشده ولی میکروبیولوژی و سایر رشته های علوم پایه رو میتونی برای 1400 انتخاب کنی

 15. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام‌لطفا‌راهنمایی کنید با سن بالا هم میشه تو رشته های پیرا پزشکی شرکت کرد زیر چهل سال وچطور میشه با کارشناسی یه رشته دیگه ارشد این رشته ها رو شرکت کرد

 16. آیه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام کاردانی‌ رشته‌معماری و کارشناسی عمران دارم چطور میتونم کارشناسی
  پرستاری، مامایی، یا رشته های دیگر پبرا پزشگی رو بخونم یا اینکه کنکور کاردانی به کارشناسی شرکت کنم

 17. دنیا
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۸

  من میخوام واسه کنکور سال دیگه بخونم تجربی ولی میتونم با همون مدرک دیپلم انسانی نظام جدید ثبت نام کنم با باید دیپلم تجربی داشته باشم و شرایط پرستاری بدون کنکور چطوری میشه بگید

 18. دنیا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

  سلام وعرض ادب ببخشید من دیپلم انسانی دارم اولین سالمه کنکور میدم گفتم میشه برم دانشگاه ازاد برای پرستاری یا همون مدرک خودم یا باید مدرک تجربی داشته باشم

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام دنیا
   شما جهت شرکت در کنکور تجربی در صورتی که نظام قدیم باشین باید دیپلم تجربی داشته باشین

 19. Milad
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام اگه رتبه دولتی وآزاد پرستاری رو نیاریم بازم میتونیم پرستاری بخونیم؟؟!

 20. فاطمه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۳

  سلام وقت بخیر
  میخاستم ببینم میشه با معدل ۱۲ پرستاری بدون کنکور ثبت نام کنم برا ۱۴۰۰.
  ممنون میشم جوابمو بدید.

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۳

   سلام خانم فاطمه
   ن متاسفانه نمیشه با معدل 12 پرستاری بدون کنکور پذیریش بگیرید

 21. پریا
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۱

  سلام ..من فارع التحصیل کارشناسی ارشد حسابداری هستم ،،در ضمن دوران دبیرستان رشته ریاضی ک فیزیک بودم ،،چطور میتونم پرستاری بدون کنکور بخونم؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۵۴

   سلام خانم پریا
   جهت اطلاع از شرایط و زمان ثبت نام رشته پرستاری با مشاروان مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 22. شهرام
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام انمکان تماس وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید

 23. بهناز
  ۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۴۶

  سلام وقت بخیر برای من که فارغ التحصیل رشته دامپزشکیم سال ۹۴ الان میتونم پرستاری بدون کنکور شرکت کنم ؟!

 24. ارش غلامی ابی
  ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۳

  با سلام دیپلم فنی و مدرک فوق دیپلم دارم میتوانم پرستاری بدو ن کنکور ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۵

   سلام رشته های پیراپزشکی از جمله رشته ی پرستاری بدون آزمون ارائه نمی شود.

 25. ELIZABTH
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام وقت بخیر
  چطور می توانم در رشته پرستاری بدون آزمون ثبت نام کنم شرایط کامل هم دارم

 26. Fatemeh
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۴

  سلام من دانشجوی رشته شیمی هستم میخوام پرستاری بدون کنکور بخونم شرایطش چی هستش میشه راهنمایی کنید؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر شرایط تحصیل در رشته های پرستاری بدون آزمون امکان پذیر نیست و دفترچه انتخاب رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته ارائه نشده است .

   • Elahe
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

    سلام من معدلم ۱۴ هست رشت هنرستانم کامپیوتر بوده می تونم وارد رشت پرستاری بدون کنور بشم؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقتتون بخیر رشته پرستاری بدون کنکور ارائه نمیشود

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

 27. امیر
  ۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام میخام بدونم بدون کنکور میتونم برم دانشگاه ازاد رشته پرستاری بخونم؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۴۷

   با سلام و وقت بخیر
   جهت ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور و همچنین اطلاع از شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر تاریخ ثبت نام کی هست؟!
   و تکلیف ما که واقعت نمیدونستیم ک سوابق تاثیر داره و غفلت کردیم و نخوندیم چی؟!
   یعنی ما تو این کشور دیگه هیچ سهمی نداریم؟!

   • moshaverarshad
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

    سلام دفترچه رشته های بدون کنکور هنوز اعلام نشده از سنجش پیگیری کنید

 28. سارا
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۴۵

  سلام هنوزم ثبت نام پرستاری بدون کنکور امکان پذیره ؟

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام جهت اطلاع از کد محل رشته ها با مشاوران مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 29. Fatemeh
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰

  سلام ببخشید هرچی تماس می گیرم وصل نمیشه
  میشه بگید چ طوری باید ثبت نام کرد؟

 30. ماریا
  ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام امسال هم بدون کنکور پذیرش میشه در رشته پرستاری؟

 31. بهار
  ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ،تکلیف ما دهه شصتیا چی میشه که شرط سنی داره هیچ جا نمیتونیم ثبت نام کنیم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام و وقت بخیر
   بخاطر تعهد به خدمت است

 32. آیدا
  ۴ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

  من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته مهندسی منایع آب هستم. به چه طریقی میتونم برای رشته پرستاری بدون کنکور شرکت اقدام کنم؟

  • irantahsil
   ۱۰ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۵۶

   جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 33. hasti
  ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

  سلام. من رشتم انسانیه الا میخام پرستاری بدپن کنکور بخونم. شرایطش چیه

 34. ...
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۵

  ببخشید از طریق سامانه ینی چجوری بابد ثبت نام کنیم؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۶

   سلام جهت ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۶

  رشته ی فیزیوتراپی هم جز رشته های بدون کنکورتون هست؟؟؟؟؟ و برای رشته های بدون کنکوردر چه شهر هایی میتونیم تحصیل کنم ؟؟..

 36. نوشین
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام میخواستم شرایط ثبت نام مامایی بدون کنکور رو بدونم…..لطفا اگه میشه زود بهم جواب بدین

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

   سلام جهت آگاهی دقیق از شرایط ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 37. Hossein
  ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶

  تماس گرفتم ولی به کارشناس وصل نمیشه

  • ایران تحصیل
   ۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۳

   ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 فقط از طریق سامانه می باشد و به علت تعدد کاربران خطوط مشغول است

  • اسدي
   ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۴

   هر چقدر تماس ميگيرم ميگه امكان پذير نيست

   • irantahsil
    ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۱۷

    برای ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید در صورتی شلوغی مجددا تماس بگیرید

    • حمزه لو
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

     سلام من رشتم تجربیه کنکور که دادم پرستاری آزاد آوردم ولی انتخاب رشته که کردم تو اولویتام پرستاری رو نزدم میخواستم بدونم میتونم بدون انتخاب رشته پرستاری ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام تماس بگیرید کارشناسامون پاسخگو هستند

ایران تحصیل
تماس با مشاور