تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 1400

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم، سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچ نوع اطلاعیه ای مبنی بر جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر ننموده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

دانشگاه های مختلف در سراسر کشور در رشته های متفاوت، داوطلبان را پذیرش می نمایند. از جمله این رشته ها می توان به رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز اشاره نمود که در سال های گذشته اقدام به پذیرش داوطلبان می نمود. برای آشنایی متقاضیان ، این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز در سال های گذشته اختصاص داده ایم. همچنین در ادامه به موضوع پذیرش بدون کنکور دندانپزشکی و چارت دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز نیز مطالب مفیدی را ارائه خواهیم نمود.

 

شرایط پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز چیست؟

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز شامل چه رشته هایی می باشد؟

میزان شهریه بدون کنکور دندانپزشکی برای واحدهای عملی و نظری به چه میزان است؟

چگونه می توان در رشته های بدون کنکور دانشگاه شیراز پذیرفته شد؟

رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

 

جهت اطلاع دقیق از رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز سال های گذشته، شرایط و مراحل پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

جزئیات رشته دندانپزشکی شیراز با سوابق تحصیلی سال های گذشته

 

هرساله بر تعداد رشته های بدون کنکور افزوده می شود. به همین دلیل برای پذیرش بدون کنکور در هر یک از دانشگاه ها ، شرایط خاصی وجود دارد که با توجه به آن می توان برای ثبت نام و همچنین انتخاب رشته اقدام نمود. شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز با توجه به تغییراتی که در سال های اخیر به وجود آمده است قابل دریافت خواهد بود.

اولین سوالی که داوطلبان به دنبال پاسخ در رابطه با آن می باشند، به این موضوع مربوط می شود که آیا رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز وجود دارد؟ زیرا پاسخ این سوال می تواند در پذیرش و یا عدم پذیرش داوطلبان و همچنین آینده تحصیلی و شغلی آنان بسیار موثر باشد. به همین دلیل به دنبال پاسخ این سوال به سایت ما مراجعه نموده اند.

امکان ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور در برخی از دانشگاه در سال های گذشته امکان پذیر بوده است. به همین دلیل برای ثبت نام لازم است به نسبت شرایط تعیین شده هر دانشگاه و همچنین با توجه به زمان ثبت نام برای آنان اقدام نمایید. در ادامه در رابطه با شرایط پذیرش بدون کنکور مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود تا بتوانید اطلاعات جامع و مناسبی را در این زمینه به دست آورید.

 

 

 

 

امکان پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز تنها در سال های گذشته امکان پذیر بوده است و برای سال 1400 این امکان وجود نخواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

 

شرایط پذیرش برای رشته های بدون کنکور در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است که به همین دلیل نمی توان در مورد شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون با قطعیت برای تمامی سال ها (حتی در صورت امکان پذیرش) یک شرایط را ارئه نمود. به عنوان مثال برخی از دانشگاه ها شرایط معدلی را برای داوطلبان متقاضی رشته های بدون کنکور را به میزان صفر درصد در نظر می گیرند. به همین دلیل شما تنها با انتخاب کد رشته مربوطه ، خواهید توانست در رشته مورد نظر خود پذیرفته شوید.

حقیقت این است که پزشکی بدون کنکور در ایران تنها محدود به چند دانشگاه در گذشته می بود. همچنین در برخی از سال ها نیز ما با محدودیت هایی مواجه می باشیم که این محدودیت ها موجب می گردد هر فردی امکان شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز را نداشته باشد. همچنین هزینه بالای شهریه های این رشته ها نیز، از جمله عوامل دیگری است که موجب می شود داوطلبان از این دانشگاه ها صرف نظر نمایند.

 

توصیه ما به شما داوطلبان عزیزی که به دنبال ثبت نام و پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز می باشید این است که با توجه به عدم پذیرش در این رشته در سال جاری ، چنانچه امکان مالی و همچنین از مهارت زبان انگلیسی بالایی برخوردار می باشید، از ثبت نام پزشکی بدون کنکور در دانشگاه های خارج از کشور استفاده نمایید. شرایط انتقالی که برای این دانشگاه ها وجود دارد، به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید تحصیلات خود را در کشور ایران به اتمام برسایند.

 

 

 

برای اطلاع از شهریه پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

 

 

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز

 

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلفی دانشجویان را پذیرش می نماید. هر یک از داوطلبان گروه های آزمایشی مختلف می توانند با توجه به لیست موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه آزاد می توانند از لیست مورد نظر اطلاعات دقیقی کسب نمایند. در ادامه برای آشنایی داوطلبان و متقاضیان عزیز ، به برخی از رشته های دانشگاه شیراز اشاره خواهیم نمود.

زبان و ادبیات فارسی

زبان و ادبیات عربی

فقه و حقوق اسلامی

تربیت دبیر تربیت بدنی و علوم ورزشی

آموزش و پرورش ابتدایی

مدیریت بازرگانی

آموزش ریاضی

آمار

مهندسی تکنولوژی الکترونیک

مهندسی تکنولوژی برق – قدرت

مهندسی تکنولوژی مکانیک خودرو

مهندسی تکنولوژی ساخت و تولید

علوم سیاسی

مدیریت بازرگانی

مدیریت بیمه

مدیریت صنعتی

حسابداری ، آب و هواشناسی

فیزیک

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به ثبت نام در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد می باشند نیز ، می توانند دفترچه کنکور و انتخاب رشته این دانشگاه را به صورت دقیق مطالعه نمایند و پس از آن نسبت به ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور اقدام نمایند. شهرهای دارای رشته پرستاری بدون کنکور محدود بوده و همچنین دانشگاه های مربوطه با تعداد ظرفیت اندک داوطلبان و متقاضیان واجد شرایط را پذیرش خواهند نمود.

 

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز 98

شهریه رشته دندانپزشکی

 

شهریه رشته دندانپزشکی بدون آزمون شیراز در هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. با توجه به اینکه هر دانشگاهی برای ثبت نام داوطلبان و همچنین متقاضیان خود، شرایط متفاوتی را در نظر می گیرند و امکانات رفاهی برای هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد. بنابراین بسته به امکاناتی که به دانشجویان خود ارائه می نمایند، این شهریه ها متفاوت خواهد بود.

پذیرش در دانشگاه های آزاد با کنکور و بدون کنکور متفاوت خواهد بود. به همین دلیل قبولی در این دانشگاه ها با توجه به شهریه های در نظر گرفته شده صورت خواهد پذیرفت. به عنوان مثال دانشگاه های پردیس به دلیل سطح بسیار بالایی که دارند ، ر رشته های با آزمون داوطلبان را با رتبه های پایین و همچنین با میزان اخذ شهریه بالا پذیرش خواهد نمود به همین دلیل میزان شهریه بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها خواهد بود.

هر گونه سوال در رابطه با رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز و همچنین شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون کنکو پردیس را می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل در میان بگذارید. متخصصین ما  همه روزه ، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می اشند. کلفی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا به اطلاعت کامل و جامعی دست یابید.

 

 

برای اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

آیا چارت درسی رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز با سایر دانشگاه ها متفاوت می باشد؟

چارت هر رشته توسط وزارت علوم و یا وزرات بهداشت برای رشته های مختلف تعیین می گردد. اما بعضا برخی از دانشگاه ها با توجه به سیاست های برنامه ای خود، ممکن است به تغییر این چارت درسی اقدام نمایند. این تغییر ممکن است محدود به چند درس در این رشته و یا سایر رشته های دیگر شود ولی در بسیاری از دروس و اصول کلی این رشته ها با یکدیگر، هیچ گونه تفاوتی قابل مشاهده نخواهد بود.

 

آیا مدرک رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز معتبر است؟

دانشگاه هایی که در رشته های بدون آزمون یا همان بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می نمایند، چنانچه تحت نظارت وزرات علوم و تحقیقات باشند و این دانشگاه ها به ثبت رسمی رسیده باشند، قطعا قابل استناد بوده و همچنین مدرک آن ها کاملا معتبر می باشد و به همین دلیل هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت. در این زمینه هیچ گونه تفاوتی برای رشته های با آزمون و بدون آزمون وجود نخواهد داشت. بنابراین ، ملاک مورد نظر، تائید و یا عدم تائید دانشگاه ها می باشد.

برای پذیرش در رشته دندانپزشکی شیراز در سال های اخیر باید بتوانید در کنکور رتبه لازم را جهت پذیرش به دست آورید.

 

آیا داوطلبان بومی برای این رشته در اولویت پذیرش خواهند بود؟

ظرفیت پذیرش امسال برای این رشته چگونه است؟

آیا می توان در صورت پذیرش در رشته بدون کنکور دندانپزشکی ، نسبت به انتقالی اقدام نمود؟

آیا امکان افزایش رشته های بدون کنکور دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد شیراز وجود خواهد داشت؟

تعداد ظرفیت قبولی در هر رشته بدون کنکور چند نفر می باشد؟

شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی چیست؟

 

جهت دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

مطالب مرتبط :

ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی

برای قبول شدن در رشته پزشکی چه باید کرد؟

شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون آزمون شیراز

آیا امکان انتخاب رشته دندان پزشکی بدون کنکور شیراز وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته دندان پزشکی در دانشگاه آزاد شیراز موجود است؟

خیر، دندان پزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته دندان پزشکی بدون آزمون وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور ممکن است.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت.

نظرات

 1. رامین
  ۰۴ اسفند ۹۸

  سلام حداقل شرایط قبولی دندانپزشکی بدون کنکور شیراز چیه؟

  • drnaqizade
   ۱۰ اسفند ۹۸

   سلام و وقت بخیر
   توضیحات کامل در خصوص داندنپزشکی بدون کنکور شیراز با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور