تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته بهداشت محیط بدون کنکور

رشته بهداشت محیط بدون کنکور 1401

رشته بهداشت محیط بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

در حال حاضر، تمایل داوطلبان به قبولی و پذیرش در رشته های گروه پزشکی و پیراپزشکی از جمله رشته بهداشت محیط بدون کنکور 1401 قوت گرفته است. رشته ای کاربردی که بیشتر تمرکز آن بر روی جنبه های انسانی و بهداشتی محیط زیست است. اما این قبیل از افرا در ابتدا باید بدانند که آیا امکان تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون را دارند یا خیر؟

 

آیا ثبت نام رشته بهداشت محیط دانشکاه آزاد برایشان میسر است؟ در صورت ارائه این رشته به صورت بدون آزمون دانشگاه های دارنده رشته بهداشت محیط بدون کنکور آزاد و سراسری کدام ها هستند. در مطلب پیش رو به تمامی این سؤالات در رابطه با رشته بهداشت محیط بدون کنکور پاسخ می دهیم.

 

 

جهت شناخت دانشگاه پذیرنده خارجی پذیرنده رشته بهداشت محیط از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

رشته بهداشت محیط بدون آزمون

 

 

تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور از چند سال پیش تاکنون

داوطلبان گرامی دقت بفرمایید که حتی در طول سال های قبل نیز هیچ داوطلبی نمی توانست به تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور در هیچ دانشگاهی بپردازد.

به بیان دیگر، ثبت نام رشته بهداشت محیط دانشگاه آزاد و سراسری در دوره بدون آزمون برای تمامی متقاضیان تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور غیر ممکن بود.

البته این امر تنها در یک صورت بسیار خاص آن هم با بستن بار سفر و رفتن به کشوری خارجی و گذراندن تعداد هفتاد و دو واحد از دروس رشته بهداشت محیط و بعد انتقالی گرفتن به یکی از دانشگاه های پردیس خودگردان ایران جهت افراد مایل به تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون فراهم بود.

اما در طول یکی دو سال اخیر تا به حال به هیچ وجه این قانون برای متقاضیان و داوطلبان مایل به داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته بهداشت محیط بدون آزمون اجرا نمی شود.

دیگر این که، در صورت مهاجرت و اقامت هر کدام از داوطلبان در کشوری خارجی وی به هیچ وجه من الوجوهی تا گذراندن آخرن ترم تحصیلی خود در رشته بهداشت محیط نمی تواند به میهن برگردد.

پس ملاحظه می فرمایید که در ایران امکان داشتن تحصیلات دانشگاهی در رشته بهداشت محیط بدون آزمون برای داوطلبان گروه علوم تجربی و دانش آموزان عزیز وجود ندارد و فقط باید تمام تلاش خود را برای قبولی در دوره بدون کنکور این رشته در انواع دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی به خرج داد.

 

 

رشته بهداشت محیط تنها به صورت با آزمون در دانشگاه های مختلف ارائه می شود

 

ادامه تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور را به کل از سرتان بیرون کنید

با توجه به توضیحات و بحث مفصلی که در بالا ارائه شد حتماً تاکنون به این قضیه واقف شده اید که اصلاً و ابداً نمی توانید در رشته بهداشت محیط بدون آزمون ادامه تحصیل بدهید.

اما این به معنای در گوشه ای نشیتن و زانوی غم بغل کردن نیست. باور کنید آسمان به زمین نیامده است. بله عزیزان به هر حال همیشه یک راه میانبری جهت تحصیل در رشته بهداشت محیط دانشگاه آزاد و سراسری به صورت بدون آزمون وجود دارد.

پس انقدر ناراحتی به خود راه ندهید. ولی باز هم موکداً عرض می کنیم که اگر تمام دفترچه را هم زیر و رو کنید دانشگاه های دارنده رشته بهداشت محیط بدون آزمون را نمی توانید پیدا کنید.

پس خود را به دردسر نیندازید. ولی این خبر خوش را به شما می دهیم که می توانید در صورت داشتن شرایطی تحصیل در دانشگاهی خارج از ایران در رشته بهداشت محیط بدون آزمون را آغاز کنید.

البته نه این که فکر کنید در تمام دانشگاه های خارجی ارائه دهنده این رشته می توان به تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون پرداخت. اصلاً این طور نیست. شما تنها در دانشگاه هایی می توانید رشته بهداشت محیط را بخوانید که به تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده باشند.

فقط دقت داشته باشید که ادامه تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون در صورت شرایط و ضوابطی برای فرد متقاضی صورت می گیرد و به همین آسانی هم نیست.

 

 

ثبت نام رشته بهداشت محیط دانشگاه آزاد

 

 

آیا از لیست دانشگاه های دارنده رشته بهداشت محیط بدون کنکور مطلع هستید؟

حال که بعد ازخواندن توضیحات مفصل ارائه شده در بالا کاملاً متوجه این موضوع که تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور امکان پذیر نیست قدم بعدی به نظر شما چیست؟

بله درست متوجه شدید. در حال حاضر شما فقط باید از منابع مختلف پرس و جو کنید و ببینید که خب بالاخره کدامیک از مراکز دانشگاهی موجود در کشورهای خارجی می توانند رؤیای شما را در زمینه تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون برآورده کنند.

اما شاید این سؤال به ذهنتان برسد که اطلاعات موثق را از کدام منبع می توانم به دست آورم؟

دوستان عزیز منبع پیشنهادی ما به پیشنهادی ما به شما کمک گرفتن از مشاوران ایران تحصیل است که با کمال میل در این زمینه در خدمتتان هستند.

 

 

آیا به شهریه دانشگاه های خارجی برای تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون آزمون فکر کرده اید؟

بعد از کسب اطلاعاتی در مورد دانشگاه های دارنده رشته بهداشت محیط بدون کنکور مورد دیگری که باید به دنبال اطلاع از آن باشید چیست؟

آفرین دقیقاً به هدف زدید. بحث شهریه که همیشه تا بحث درس و دانشگاه پیش می آید محال است در رابطه با آن حرفی زده نشود.

از طرف دیگر، شهریه تحصیل در مراکز دانشگاهی کشورهای خارجی از ایران بسیار بالاتر است و شما دو راه بیشتر جلوی رویتان نیست.

یکی اینکه خودتان توانایی مالی پرداخت این هزینه را داشته باشید و شخصاً عهده دار آن شوید. دوم این که با طی مراحل و فرآیندهای لازم بورس تحصیلی برای دانشگاه مورد نظرتان بگیرید.

اگر می خواهید بدایند که فرآیند پرپیچ و خم دریافت بورس چگونه است و چگونه باید اقدام برای دریافت آن اقدام کنید با مشاوران خبره ایران تحصیل مشورت کنید.

 

 

جهت شناخت لیست رشته های بدون کنکور سراسری و آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

رشته گیاهان دارویی بدون کنکور 

رشته پروتز دندان دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته مدیریت مالی بدون کنکور 

رشته عکاسی بدون کنکور 

نحوه پذیرش داروسازی بدون کنکور

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان تحصیل در رشته بهداشت محیط بدون کنکور نیز وجود دارد؟ 

خیر. به هیچ وجه نمی توان در رشته بهداشت محیط بدون آزمون به تحصیل پرداخت.

آیا ثبت نام رشته بهداشت محیط دانشگاه آزاد تحت شرایط خاصی انجام می شود؟ 

ثبت نام در رشته بهداشت محیط دانشگاه آزاد به هیچ وجه برای شما مقدور نیست.

دانشگاه های دارنده رشته بهداشت محیط یدون کنکور در خارج از ایران کدام ها هستند؟ 

برای اطلاع از این دانشگاه ها می توانید از کمک مشاوری خبره در حوزه تحصیلی استفاده کنید.

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور