ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین

رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین و اطلاع از حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و همین طور حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری امین برای همه داوطلبان مایل به شرکت و پذیرش در این دانشگاه مهم و شناخته شده الزامی به نظر می رسد. در واقع، با اطلاع از رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری است که هر فرد داوطلب می تواند برنامه ریزی مدونی برای مطالعه و پیشرفت خود جهت قبولی داشته باشد. از طرفی، عده ای از داوطلبان هم به دنبال اطلاع از نحوه تخمین رتبه دانشگاه افسری از طریق بررسی و تحلیل کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین توسط مشاور تحصیلی خود هستند. البته بانوانی هم که به دنبال ادامه تحصیل در دانشگاه افسری مخصوص بانوان یعنی دانشگاه کوثر هستند تمایل به کسب اطلاعاتی موثق و صحیح در رابطه با رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان را دارند.

 

در این مقاله، با توجه به اهمیت اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین به دنبال ارائه توضیحاتی در رابطه با این موضوع هستیم. علاوه بر این، می خواهیم در رابطه با این مسئله هم صحبت کنیم که چگونه می توان برای افزایش رتبه خود در کنکور جهت کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین تلاش کرد و حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین را بدست آورد.

 

 البته بحث رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین با توجه به دو مرحله ای بودن جذب دانشجو در این دانشگاه یعنی کنکور سراسری و آزمون ورودی برای آزمون برگزار شده توسط خود این دانشگاه هم اهمیت پیدا می کند و هر فرد داوطلب و متقاضی ادامه تحصیل در این دانشگاه باید از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین اطلاعات کافی را پیدا کنند تا بتواند به مؤفقیت برسد.

 

 

برای آشنایی با رتبه لازم برای پذیرش در دانشگاه افسری امین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

مزایای پذیرش در دانشگاه علوم انتظامی امین

 

 

اهمیت اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین چیست؟

شاید از خود بپرسید که اهمیت اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین قبل از هر گونه اقدامی برای مطالعه و یا ثبت نام در کنکور سراسری و یا آزمون ورودی این دانشگاه چیست؟

چه اهمیتی دارد که از حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و یا حداکثر رتبه قبولی کنکور دانشگاه افسری امین اطلاع پیدا کنم؟

اصلآً این کار چه کمکی به من می کند؟ ما اینجا هستیم تا پاسخ این پرسش مهم و اساسی یعنی اطلاع از رتبه لازم برای دانشگاه افسری امین را به شما دوست عزیز داوطلب بدهیم.

در جواب باید خدمت شما عزیزان داوطلب و متقاضی ورود به دانشگاه افسری امین عرض کنیم که با اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین از طریق بررسی و تحلیل کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین داوطلبان سال های گذشته می توانید برنامه ریزی دقیق تر و بهتری برای مطالعه انواع دروس مورد نیاز برای قبولی داشته باشید.

به این صورت که، زمانی که جهت اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین را بررسی می کنید به آسانی می توانید متوجه شوید که برای کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین یعنی حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و یا حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری امین باید چه درصدهایی در کنکور و یا در آزمون ورودی دانشگاه امین داشته باشید.

بعد هم خود را برای گرفتن درصدهای بالا برای کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین آماده می کنید. حتماً‌ می پرسید چگونه باید این کار را انجام دهم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان عرض کنیم که این کار را باید از طریق تدوین و طرح ریزی بهترین برنامه درسی، داشتن پشتکار و اراده زیاد و همین طور اطلاع از بهترین و کامل ترین منابع برای مطالعه انجام دهید.

این گونه است که می توانید مؤفقیت در کنکور و یا آزمون ورودی دانشگاه افسری امین را از آن خود کنید و به پیشرفتی قابل توجه برسید.

 

 

بهترین روش ها جهت کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین

در این بخش، قصد داریم در مورد بهترین روش ها جهت کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین با شما عزیزان و دوستان داوطلب صحبت کنیم.

روش هایی بسیار مؤثر که به کمک آن ها می توانید حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و یا حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری امین را چه کنکور و چه در آزمون ورودی این دانشگاه بدست آورید.

در واقع قصد داریم روش های مطالعه انواع دروس جهت کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین را به صورت مرحله به مرحله خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کنیم.

روش هایی بسیار کارا و مؤثر در مطالعه که نتیجه آن کسب حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری و شاید هم حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری است.

روش هایی که مسلماً‌ رتبه های برتر هم برای کسب حداکثر رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری امین و داشتن کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین از آن ها استفاده کرده اند.

 

 

اولین روش- کتاب را به صورت روزنامه وار بخوانید و پیش خوانی کنید

دوستان عزیز دقت داشته باشید که پیش خوانی آن هم به صورت خواندن روزنامه وار مطالب و مفاهیم درسی می تواند جهت کسب رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری امین بسیار برایتان کارا و مؤثر باشد.

در اینجا می خواهیم شما را با شیوه اصولی و درست این کار آشنا کنیم. ببینید دوستان عزیز برای پیش خوانی مطالب درسی آن هم به صورت روزنامه وار باید مواردی بسیار مهم را رعایت کنید. مواردی بسیار مهم که در زیر به آن ها اشاره می کنیم.

. تمام متن کتاب را به صورتی گذرا و سطحی بخوانید.

. نگاهی کلی و اجمالی به تیترها و عناوین کتاب درسی داشته باشید.

. از توجه به تصاویر غافل نشوید.

. خلاصه های موجود در کتب را روخوانی کنید.

. درک کلی از محتوا و مفاهیم کتاب های درسی بدست آورید.

 

 

دومین روش- پرسیدن سؤالاتی متنوع از خود

در دومین روش برای مطالعه ای درست و صحیح برای کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین که در قالب حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و یا حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری امین تعریف می شود شما باید سؤالات مختلفی را از متنی که پیشخوانی کرده اید از خود بپرسید.

کارهایی که در این مرحله می توانید انجام دهید شامل مراحل زیر می شود:

. تمامی تیترها و عناوین مندرج در کتاب را تبدیل به سؤال کنید.

. سؤالات را با کلماتی مثل بچه چیزی، چرا، چه کسی و چگونه درست کنید.

. هر سؤالی که به ذهنتان می رسد را سریع در جایی یادداشت بفرمایید.

. استفاده از سؤالات آخر فصل برای درست کردن هر سؤال را فراموش نکنید.

 

 

قبولی در دانشگاه افسری امین می تواند با امتیازاتی بسیار خوب برای هر فرد مایل به تحصیل در آن همراه باشد

 

 

سومین روش- مطالعه مفهومی و عمیق مطالب درسی

در این روش، باید تمامی مطالب و مفاهیم کتاب های درسی را با توجه و تمرکز فراوان و به شکل کاملاً مفهومی مورد مطالعه قرار دهید.

دوستان عزیز در این روش سعی در یافتن جواب هایی درست و دقیق برای سؤالاتی باشید که در روش قبلی برای خود مطرح کرده اید و آن ها را در جایی یادداشت کرده اید.

البته در این جا نکته ای بسیار مهم و کلیدی را نباید هرگز فراموش نکنید.

آن هم این که، در این روش و در واقع مرحله مطالعه به هیچ وجه انتظار یادگیری دقیق و جزء به جزء تمامی مطالب گنجانده شده را نداشته باشید.

شما می توانید در طی دوره های مرور تمامی مطالب را برای خود مرور کرده و در نتیجه به تثبیت یادگیری خود از مطالب و مفاهیم درسی کمک کنید.

 

 

چهارمین روش-یادداشت برداری از مطالب مهم

پس از داشتن مطالعه ای عمیق و مفهومی بر روی مطالب و مفاهیم درسی هر کدام از کتاب ها نوبت به یادداشت برداری از تمامی محتوای مهم و کلیدی کتاب ها می رسد.

روشی که می تواند به شما در کسب رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری امین کمک شایان توجهی کند.

 پس استفاده از این روش را برای کسب رتبه قبولی برای دانشگاه افسری امین هرگز فراموش نکنید.

چه بسیار داوطلبانی که در طول سال های قبل برگزاری کنکور و یا آزمون ورودی دانشگاه افسری امین از این شیوه برای کسب حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین و یا حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری امین استفاده نکرده اند.

روشی که موجب شده که این قبیل از افراد بهترین درصدها را در کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین داشته باشند.

 فقط کافیست کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین این قبیل از داوطلبان را مورد بررسی قرار دهید تا به درصدهای عالی این قبیل از داوطلبان پی ببرید.

در این مرحله، باید سعی در خلاصه وار نوشتن همه نکات درسی داشته باشید. به صورتی که با انداختن نگاهی اجمالی و مختصر به آن ها مطالب اصلی کتب درسی را به خاطر بیاورید.

در واقع، در انتخاب کلمه ها دقت زیادی را به خرج دهید. چون هر یک از این کلمه ها باید نشان دهنده یکی از مفاهیم و مطالب مهم کتاب باشد.

هرگز کل متن را نت برداری و یادداشت برداری نکنید و فقط نکته های مهم و کلیدی را که به نظرتان در کنکور از آن ها سؤال طرح می شود را یادداشت بفرمایید.

 

 

 رتبه و تراز کنکور برای دانشگاه علوم انتظامی

 

پنجمین روش- مطالب را با صدای بلند برای خود توضیح بدهید

البته اسم این روش را می توانید روش کنفرانس هم بگذارید.

 روشی که استفاده از آن می تواند برای داشتن کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین و حتی کسب رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان برای شما بسیار مهم و مؤثر باشد.

در این روش برای کسب رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری فقط کافیست که خود را سر کلاس درس تصور کنید.

بله درست شنیدید. شما در این روش باید تصور کنید که معلم یک کلاس درس هستید و روبروی دانش آموزان ایستاده اید و مطالب درسی را آموزش می دهید.

فقط یادتان باشد که بدون باز کردن کتاب درسی باید مطالب را با صدای بلند ادا کنید.

اینجاست که متوجه می شوید کدام مطلب را دقیق و مفهومی یاد گرفته اید و کدام را هنوز دقیق و کامل نمی دانید.

 

 

ششمین روش- مرور مطالب خوانده شده

در ششمین روش جهت کسب رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین نوبت به مرور مطالب خوانده شده می رسد. پیشنهاد می کنیم برای مرور مطالب درسی زمان های خاصی را اختصاص دهید.

یعنی اوقات مشخصی از روز یا هفته یا ماه را برای مرور مطالب و مفاهیم مهم جهت کسب رتبه قبولی برای دانشگاه افسری امین بگذارید.

 

 

بررسی کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین در کنار مشاوری خبره

دوستان عزیز پیشنهاد اکید ما این است که بررسی کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین را در کنار مشاوری خبره و کاردان انجام دهید.

مشاوری که بتواند شما را از مندرجات و محتویات مندرج در کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین داوطلبان پذیرفته شده در طول سال های قبل آشنا کند.

دقت داشته باشید که این کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین هم شامل کارنامه کنکور و هم کارنامه آزمون ورودی برگزار شده به وسیله مسئولین دانشگاه امین می شود.

حتماً می پرسید که چرا بهتر است کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین را در کنار مشاوری آگاه و خبره بررسی و تحلیل کنم؟

دلیل تأکید ما روی این موضوع این است که مشاور با داشتن تجربه و اطلاعات زیاد در این زمینه می تواند یاری گر خوبی برای شما دوست عزیز داوطلب باشد.

در واقع، یک مشاور می تواند به شما بگوید که برای کسب حداقل یا حداکثر رتبه چه درصدهایی را باید در آزمون بدست آورید.

در نهایت هم راهکارهای لازم برای کسب این درصدها را با ارائه توضیحاتی مفصل به شما می دهد.

چه چیزی بهتر از این نه؟!

 

 

رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان چند است؟

اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان برای داوطلبان خانم مایل به ادامه تحصیل در این دانشگاه نظامی شناخته شده بسیار ضروری و مهم است.

آیا می دانید رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان چند است؟ آیا نیاز به اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان دارید؟

برای اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان برای داوطلبان سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

تخمین رتبه دانشگاه افسری امین را جدی بگیرید

تخمین رتبه دانشگاه افسری امین هم برای کنکور و هم برای آزمون ورودی خود این دانشگاه از ضروریات است.

 در واقع، شما با تخمین رتبه دانشگاه افسری امین می توانید از این موضوع مطلع شوید که خب با درصدهایی که در آزمون ها بدست آورده ام چه رتبه ای را می توانم کسب کنم.

اما دوستان برای تخمین رتبه دانشگاه افسری امین بهترین راه حل چیست؟

اصلاً‌ چگونه می توان تخمین رتبه دانشگاه افسری امین را انجام داد؟

بهترین راه برای تخمین رتبه دانشگاه افسری امین استفاده از مشاوری خبره و مطمئن است.

 مشاوری که بتواند کار تخمین رتبه دانشگاه افسری امین را با بهترین شیوه برای شما دوست عزیز داوطلب انجام دهد.

 به این ترتیب می توانید متوجه شوید که رتبه قبولی کنکور برای دانشگاه افسری امین چقدر است و آیا با توجه به درصدهای خود امکان قبولی در این دانشگاه را دارید یا خیر.

 

 

برای آشنایی با شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام و پذیرش دانشگاه علوم انتظامی امین از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 

رتبه قبولی در دانشگاه شاهد

تبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین

2.8/5 - (21 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین چیست؟ 

برای اطلاع از رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین با مشاوران ایران تحصیل در این زمینه تماس حاصل فرمایید.

حداکثر رتبه قبولی دانشگاه افسری و حداقل رتبه کنکور برای دانشگاه افسری امین چند است؟ 

برای اطلاع از حداکثر و حداقل رتبه برای قبولی در دانشگاه افسری امین با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

چگونه می توانم برای تخمین رتبه دانشگاه افسری اقدام کنم؟ 

برای انجام تخمین رتبه دانشگاه افسری می توانید از کمک مشاوران خبره ما استفاده کنید.

مزیت بررسی کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین چیست؟ 

با بررسی و تحلیل کارنامه قبولی دانشگاه افسری امین می توانید از درصدهای مورد نیاز برای قبولی در این دانشگاه مطلع شوید.

رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان چند است؟ 

برای اطلاع از رتبه قبولی دانشگاه افسری بانوان با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. Avatar photo
  Mobina
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من دوازدهم تجربی هستم میخواستم ببینم برای دانشگاه کوثر اول باید کنکور بدیم و بعد برای ثبت نام اقدام کنیم ؟و حداقل رتبه قبولی برای بانوان چقدر هست؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر
   بله از طریق کنکور سراسری پذیرش دارد اما در خال حاضر دانشگاه افسری کوثر جذب ندارد.

 2. Avatar photo
  م
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  آیا جای بخیه زیبایی بر روی صورت به اندازه یک نقطه برای گزینش دانشگاه افسری مشکلی دارد؟؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بستگی به جای زخم دارد و اینکه اثبات بشه مشکلی ندارد

 3. Avatar photo
  م
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقت بخیر
  در صورت عمل زیبایی بینی امکان ورود به دانشگاه افسری هست؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   احتمالش پایین هست اما سایر شرایط تان همباید مورد بررسی قرار بگیرد

   • Avatar photo
    م
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

    یعنی اگه با بقیه شرایط موافق بودن این یه مورد اشکالی نداره؟

    • Avatar photo
     مشاور صادقی
     ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

     سلام
     باید بررسی بشه

 4. Avatar photo
  م
  ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  تعداد شرکت کنندگان امسال چند نفره آزمون ۹‌دی آزمون استخدامی ارتش برای نیروی هوایی ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۷

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای درباره ی تعداد نفرات شرکت کننده در آزمون امسال وجود ندارد .

 5. Avatar photo
  م
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

  سلام هردرسی باید چند درصد زد که نیروی هوایی قبول شیم منظورم آزمون ۹ دی ۱۴۰۱ دانشگاه افسریه پایین ترین درصدو میخوام ؟امسال نسبت به پارسال تعداد داوطلبان کم ترن یا بیشترن ؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقت بخیر.
   درصد های قبولی ازمون دانشگاه افسری به طور دقیق مشخص و در دسترس نیست و نیروی هوایی هم معمولا داوطلبان زیادی دارد پس باید تلاشتون مناسب باشد

 6. Avatar photo
  م
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۳

  سلام هردرسی باید چند درصد زد که نیروی هوایی قبول شیم منظورم آزمون ۹ دی ۱۴۰۱ دانشگاه افسریه .

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۶

   سلام وقت بخیر
   قبولی در ازمون افسری بستگی به نتیجه همه داوطلبان دارد ولی بطور کلی اگر بالای 70 درصد باشه شانس قبولی تون خیلی خوب میباشد

 7. Avatar photo
  محمد
  ۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام آیا برای ورود به دانشگاه افسری امین از طریق کنکور هم میتوان اولیت بندی کرد یا فقط از طریق آزمون ورودی دانشگاه باید وارد دانشگاه شد ممنونم

 8. Avatar photo
  محمدی م
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام
  زمان ثبت نام افسری امسال تموم شده یا هنوز وقت هست ؟
  اگه تموم شده وقتش
  سال بعد میشه اقدام کرد؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله هست

 9. Avatar photo
  محمدی م
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام
  و خسته نباشید

  برای ثبت نام افسری الان میشه اقدام کرد یا وقتش تموم شده؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید.

 10. Avatar photo
  محمدی م
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام و خسته نباشید
  اگه معدل کل کمتر از ۱۴ باشد امکان ورود به دانشگاه افسری هست و (دارای کارت بسیج فعال در حوضه هم باشم))

  و اگه نیست راه دیگری هم وجود دارد.

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام روزبخیر
   اگر سهمیه ایثارگران یا شهدا و…. داشته باشین امکان پذیره.

 11. Avatar photo
  سیده فاطمه حسینی
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام
  شماره ای که برای تماس گذاشتید انگار اشتباهه
  من هرچی تماس میگیرم به مشکل میخوره
  راه ارتباط دیگ ای نیست؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر
   با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 12. Avatar photo
  بی نام
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  ببخشید میشه بگید زمان ثبت نام کیه

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. Avatar photo
  Reyhaneh
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام
  اگرعینکی باشیم میتونیم در دانشگاه افسری شرکت کنیم؟

  • Avatar photo
   rahimi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

   سلام وقت شما بخیر. متشکریم از پیامتون. برای پذیرش در دانشگاه های افسری امین شرایط جسمانی بسیار مهم است و نمره دقیق چشم شما نیز در این مسئله موثر خواهد بود.

 14. Avatar photo
  بهزاد
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام من دوسال هستش کنکور میدم معافیت تحصیلی ام تا آخر شهریور ۱۴۰۱ هستش. امسال میتونم برای دانشگاه افسری از کنکور یا … اقدام کنم؟ یا باید دانشگاه های پیام نور ثبت نام کنم و معافیت تحصیلی داشته باشم

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 15. Avatar photo
  امیر
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

  سلام پس باید به چه طریقی وار د دانشگاه افسری شد ومنابع ازمونش چه درسی است وباید چطور از زمان ثبت نام برای دانشگاه افسری اقدام کرد

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

   سلام وقت بخیر دیپلم رشته های نظری و مصاحبه برا ی کسب اطلاعات دقیق به مقالات سایت رجوع فرمایید

 16. Avatar photo
  امیر
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

  با سلام برای دانشگاه افسری در رشته انسانی برای کنکور درس عمومی حذف خواهد شد؟؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

   سلام وقت بخیر دانشگاه افسری هیچ ارتباطی به کنکور سراسری ندارد

 17. Avatar photo
  ماهان
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام معدل برای دانشگاه افسری رشته انسانی باید چند باشه؟؟؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر
   حداقل معدل کتبی 10 و معدل کل 14

 18. Avatar photo
  رها
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام بببخشید من الان 18 سالمه وکنکوری هستم رشتمم در فنی وحرفه ای هستش و کامپیوتره من در بسیج فعالم ودوست و اشناهام هم کسانی هستند که پلیسن من هم دلم میخواد پلیس شم و داداشمم جانبازه میتونم در دانشگاه افسری شرکت کنم ؟
  میخوام بدونم چه زمانی ثبت نام میکنند یا الان من باید چجوری واسه ی کنکور دانشکده ی افسری ثبت نام کنم ؟
  لطفا جواب بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   با دیپلم فنی حرفه ای افسری نمیشود ثبت نام کرد راه های دیگری وجود دارد با مرکز تماس بگیرید

 19. Avatar photo
  رها
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام بببخشید من الان 18 سالمه وکنکوری هستم رشتمم در فنی وحرفه ای هستش و کامپیوتره من در بسیج فعالم ودوست و اشناهام هم کسانی هستند که پلیسن من هم دلم میخواد پلیس شم و داداشمم جانبازه میتونم در دانشگاه افسری شرکت کنم ؟
  میخوام بدونم چه زمانی ثبت نام میکنند یا الان من باید چجوری واسه ی کنکور دانشکده ی افسری ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   با دیپلم فنی حرفه ای افسری نمیشود ثبت نام کرد راه های دیگری وجود دارد با مرکز تماس بگیرید

 20. Avatar photo
  هانیه
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

  سلام بببخشید من الان 18 سالمه وکنکوری هستم رشتمم در فنی وحرفه ای هستش و کامپیوتره من در بسیج فعالم ودوست و اشناهام هم کسانی هستند که پلیسن من هم دلم میخواد پلیس شم و داداشمم جانبازه میتونم در دانشگاه افسری شرکت کنم ؟
  میخوام بدونم چه زمانی ثبت نام میکنند یا الان من باید چجوری واسه ی کنکور دانشکده ی افسری ثبت نام کنم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   با دیپلم فنی حرفه ای افسری نمیشود ثبت نام کرد راه های دیگری وجود دارد با مرکز تماس بگیرید

 21. Avatar photo
  رضا درویشی
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام تلفن ثابت نداریم چطور با خط همراه با مشاوره ارتباط داشته باشیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام . ارتباط با مرکز مشاوره ایران تحصیل فقط از طریق تلفن ثابت می باشد

 22. Avatar photo
  زینب
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام من دوازدهم تجربی هستم هم اکنون ،
  پذیرش از طریق کنکور برای بانوان امکان داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقت به خیر
   تنها دانشگاه افسری بانوان دانشکده نیروی انتظامی کوثر است.در صورت اعلام فراخوان جذب میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط دانشگاه افسری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 23. Avatar photo
  امیرحصین
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

  حدقل طراز برای قبولی دانشگاه افسری در کنکور چقدره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام
   تراز مشخصی برای این دانشگاه هنوز ذکر نشده

 24. Avatar photo
  زهرا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام خسته نباشید
  برای پلیس زن شدن اگر آمادگی جسم داشته باشیم ولی مهارت رزمی نداشته باشیم قابل قبوله؟
  و اینکه در دانشگاه های افسری بانوان بعد گرفتن مدرک لیسانس میتونن مشغول به کار تو سازمان های مربوط بشن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش در دانشگاه افسری کوثر تمامی قابلیت ها و شرایط شما بررسی می شود در صورتی که مورد قبول واقع شوید میتوانید وارد این دانشکده شوید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 25. Avatar photo
  زهرا باقری
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۲

  سلام من دوازدهم ریاضی هستم
  سوالم این بود که برای خانم ها امسال پذیرش از طریق کنکور امکان داره ؟ و اینکه اگر بخوایم ثبت نام کنیم هنگام ثبت نام کنکور باید دانشکده افسری رو هم انتخاب کنیم؟ و اینکه اگر از طریق کنکور قبول بشیم نیاز هست که دوباره ازمون علمیش رو شرکت کنیم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   در صورت قبولی در کنکور نیازی به شرکت در ازمون عملی نیست.

 26. Avatar photo
  حسین
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام
  برای قبول شدن وانتخاب رشته چه رتبه ای باید بیاریم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام . بدون کنکور میباشد

 27. Avatar photo
  محمد
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

  وقت بخیر هرساله تعدادشرکت کننده های دانشگاه افسری امین چقدره؟ رتبه قبولی چنده؟وداشتن کارت بسیج فعال و ایثار گری در قبولی دانشگاه تا ثیر میزاره یا خیر
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲

   سلام وقت بخیر هر ساله متغیره ایثار و بسیجی بودن امتیاز محسوب میشه و تاثیر داره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 28. Avatar photo
  حمید
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

  سلام ببخشید میخواستم بدونم واسه ی امسال چقدر شرکت کننده هست ورتبه قبولی رو بگید واسه امسال؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام وقت بخیر ورودی ها هرساله متغیره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 29. Avatar photo
  امیر کیماسی
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم میخواستم بدونم توی کنکور دانشکده علوم انتظامی چند تا سوال رو باید درست جواب بدی تا قبول بشی

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام حدودانصفشوجواب بدید

 30. Avatar photo
  ریحانه
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

  سلام
  ببخشید بعد از پایان دانشکاه افسری مستقیم میریم سرکار؟ مثل دانشگاه فرهنگیان؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام .بله

 31. Avatar photo
  ریحانه
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام
  شرایط دانشگاه افسری چیه هست برای خانم ها؟ ایا رتبه‌ای کنکور هم تاثیر داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر بله از طریق طراز کنکور و با ازمون خود ارگان میتونید بریا ورود به دانشگاه افسری اقدام کنید

 32. Avatar photo
  زهرا
  ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام وقتتون بخیر تو این اطلاعیه ثبت نامی که ارتش منتشر کرده خانم ها هم میتونن ثبت نام کنن؟من ۲۱ سالمه امکان داره ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقتتون بخیر برای اطلاعیه قعلی فقط اقایان پذیرش میشوند

 33. Avatar photo
  یگانه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام
  اگر که پاشینه پا بخیه خورده باشد یا عمل شده باشد امکان شرکت در رشته افسری را دارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام در شرایط پزشکی خیلی سخت گیر هستند و احتمال قبولی شما کم هستش

 34. Avatar photo
  فاطمه خواجوی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

  سلام وقتتون بخیر دانشگاه کوثر رتبه ی کنکور رو لحاظ میکنن یا آزمون جدا دارن ؟!
  و اینکه علاوه بر آزمون های عقیدتی و سیاسی از کتب درسی هم آزمون ورودی گرفته میشه ؟!
  اگه گرفته میشه کدام کتاب هاست ؟!
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   سلام وقت بخیر.ازمون جدا داره.مشابه کنکور هست و علاوه بر آن سوالات اطلاعات عمومی و هوش و… هم در آزمون هست.

   • Avatar photo
    سلام
    ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۹

    بلاخره در نتیجه اگه کسی تو کنکور افتاد کوثر قبول می کنه دیگه؟
    فقط آزمون کوثر مهمه.

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

     سلام وقت بخیر برای دانشگاه اقسری اگر از طریف کنکور نخواید اقدام کنید بله خود ازمون دانشگاه مهمه

 35. Avatar photo
  فاطمه خواجوی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

  سلام وقتتون بخیر
  آیا دانشگاه کوثر از طریق کنکور سراسری پذیرش داره؟!
  منظور از خواندن کتب درسی برای آزمون ورودی خود دانشگاه کدام کتاب هاست؟!
  و علاوه بر آزمون های عقیدتی و سیاسی از کتاب های درسی هم آزمون میگیرن؟!

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام وقت بخیر.پذیرش از طریق کنکور نیست.ولی ازمونش مشابه کنکور است.علاوه بر مطالب درسی سوالات اطلاعات عمومی و هوش و… هم مطرح میشود.

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

    سلام بامارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید

 36. Avatar photo
  مهدی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام تا چه زمانی دانشگاه افسری از طریق کنکور نیرو نمیگیره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۱

   سلام
   دانشگاه افسری از طریق کنکور پذیرش دانشجو داره

   • Avatar photo
    مهدی
    ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

    ممنون

 37. Avatar photo
  مبین
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام وقت بخیر اساتید گرامی
  من دوازدهمی هستم آیا بعد ثبت نام اولیه آزمون ورودی دانشکده در چه زمانی گرفته میشود؟
  مثلا در ماه مهر ثبت نام کردی بعد چه مدتی برای امتحان ورودی دعوت میکنند؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام بستگی به این داره که نوبتتون کی باشه

 38. Avatar photo
  دایی نیما
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  باسلام خسته نباشید
  پایه دوازدهم انسانی میخواستم بدونم ک کنکور دانشکده سوال های خودشو داره یعنی بخش دیگه یا باید با بقیه کنکور بدم؟اصلا چ کتاباییو بخونم برا امتحان ک رتبه قبولی بگیرم؟
  چ رتبه ای حدنصاب قبولیه؟
  سوال دیگه اینکه دانشگاه افسری بدون کنکور سراسری پذیرش داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

   سلام وقتتون بخیر
   جهت اطلاع از شرایطهریک ازمشکلاتتون با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 39. Avatar photo
  king
  ۱۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام میخاستم بدونم هر ساله چند نفر شرکت میکنن در ازمون افسری ارتش و چه رتبه ای لازم برای قبولی و سطح ازمون چطوریه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام وقت بخیر
   حداقل رتبه جهت انتخاب رشته 20000 هست

   • Avatar photo
    محمد مهدی
    ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

    سلام ببخشین من سال بعد باید توی کنکور سراسری شرکت کنم رتبه کنکورم باید چند بشه تا قبول بشم رشته انسانی هستم.

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

     سلام پذیرش دانشگاه افسری امین از کنکور نمیباشد از طریق سایت گزینش انتظامی میباشد الان ثبت نام داره

     • Avatar photo
      محمد مهدی
      ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

      یعنی دیگه کلا از طریق کنکور نیرو نمیگیره؟

     • Avatar photo
      کارشناس ارشد
      ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۹

      سلام
      خیر

 40. Avatar photo
  مهدی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام خسته نباشید ایا داشتن یه خط جزئی روی بازو گیر میده‌پزشک ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقت به خیر باید به بررسی گزینشگر برسد.

 41. Avatar photo
  شایان بیگی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام وقت بخیر
  من امسال دیپلم علوم انسانی گرفتم ، خواستم برای دانشگاه علوم انتظامی اقدام کنم ، باید چه کتابهایی رو برای آزمون که مث کنکور هس بخوانم ، ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام برای پذیرش در دانشگاه افسری باید مجموعه سوالات درسی دبیرستان و سوالات احکام-سیاسی اجتماعی کامپیوتر و هوش را بخوانید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام

   معارف اسلامی ادبيات فارسی زبان انگليسی
   زبان عربی تست هوش اطلاعات عمومی

 42. Avatar photo
  سینایادگاری
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

  ببخشید چه درصدی برای قبولی در ازمون ورودی دانشگاه افسری لازم هست بزنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۴

   سلام رتبه زیر 10000 و بله برای دانشگاه های افسری مصاحبه خیلی مهمه که از نظر جسمی و روانی سالم باشید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

   سلام شرایط هر ساله متفاوت هست ولی شما اگه درصد متوسط هم بزنید احتمال قبولی شما وجود داره

 43. Avatar photo
  امیر حسین
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام وخسته نباشی رشته کار ودانش هم امکان شرکت علوم انتظامی را دارد

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام برای افسری انتظامی نه ولی برای درجه داری امین میتونی

 44. Avatar photo
  امیر حسین
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام وخسته نباشی رشته کار ودانش میتواند دانشکده افسری شرکت کند یا نه

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام برای افسری نمیتونی ولی برای درجه داری امین میتونی

 45. Avatar photo
  احمدی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

  رتبه پسران برای ورودی به دانشگاه افسری سپاه پاسداران باید چند باشه.

  و داشتن تتو روی سینه ایا مشکلی هست عکس مرحوم پدرم هست

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام رتبه زیر 10000 و بله برای دانشگاه های افسری مصاحبه خیلی مهمه که از نظر جسمی و روانی سالم باشید

 46. Avatar photo
  علی حسنی
  ۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام،بنده دهم تجربی هستم و میخواهم از طریق تجربی دانشگاه نظامی تهران دربیام،رتبه چند نیازه؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام علی حسینی
   حداقل رتبه جهت انتخاب رشته 20000 هست

 47. Avatar photo
  آیدا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام برای کنکور چه کتابهایی بخونیم که شانس قبولی دانشگاه افسری بیشتر باشه

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام آیدا
   جهت دریافت نمونه سوالات و منابع مورد نیاز دانشگاه افسری امین با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون ارسال کنند

  • Avatar photo
   حسام
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   من دانشجوی سال اول دانشکده ی ستاری هستم ،نیروی هوایی.
   شما کتاب های خودتان را در حد خوب بخون،قبول میشی.منم همین کارو کردم

 48. Avatar photo
  آیدا
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام برای کنکور چه کتابهایی بخونیم که شانس قبولی دانشگاه افسری بیشتر باشه؟

 49. Avatar photo
  هانیه
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۴

  سلام خواستم بپرسم وقتی برای کنکور ثبت نام کردم گفتن برای افسری وقتی که رتبت بیاد باید پیگیری کنی ایا درست گفتن ؟ و اینکه باید رتبت چند باشه واسه دانشکده افسری ؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام هانیه
   رتبه مورد نیاز برای انتخاب رشته افسری امین حداقل باید 20000 باشد تا مجاز به انتخاب رشته باشین

 50. Avatar photo
  یاراحمدی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام میشه بگید حداقل رتبه برای دانشگاه افسری چقدر باید باشد؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۸

   سلام یاراحمدی
   حداقل رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین 20 هزار

 51. Avatar photo
  پوریا
  ۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام من یازدهم تجربی هستم میشه لطف کنید بگید در آزمون داخلی چه کتابی بیشتر مهمه ؟؟؟؟؟

 52. Avatar photo
  Naghmeh
  ۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام من یازدهم ریاضی هستم میخواستم بدونم میشه از این رشته علوم انتظامی بخونم یا نه اگه امکانش هست باید چه رتبه ای بیارم ؟؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۲

   سلام وقت بخیر کتاب
   ریاضی ،معارف ،عربی ، انگلیسی بخونید

 53. Avatar photo
  زرا
  ۲۸ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام ایا درسته که برای نیرو انتظامی بانوان دیگر نیرو استخدام نمی کنند؟

 54. Avatar photo
  مانی
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۵

  ببخشید بجز قبولی در کنکور آزمون داخلی هم داره؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام مانی
   دانشگاه افسری امین ازمون بجز کنکور هم جهت جذب نیرو پذیریش میکند

 55. Avatar photo
  امیررضا
  ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام ببخشید رتبه ی لازم برای ورود به دانشگاه افسری چنده

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام
   رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین حداکثر 20000 تا مجاز به انتخاب رشته باشین

 56. Avatar photo
  مریم طلاوری
  ۱۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۹

  سلام
  من دوازدهم تجربی هستم خواستم بدونم تو کنکور باید چه رتبه ای بیارم که بتونم دانشگاه افسری بانوان قبول بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

   برای قبولی در دانشگاه افسری بانوان رتبه مورد نیاز باید زیر بیست هزار باشه تا مجاز به انتخاب رشته باشین

 57. Avatar photo
  احمدی
  ۲۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۶

  سلام دانشگاه افسری امین از سال ۹۷ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور و از طریق آزمون داخلی انجام میشود

 58. Avatar photo
  حسین
  ۲۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۴۰

  من از بچه گی تا الان عاشق پلیس ها بودم
  چون روز و شب رو به خاطر ارامش ما بیدارند
  من هم دوست دارم مثل انها به مردمم خدمت کنم
  من یازدهم انسانی هستم
  و آرزویم خدمت به مردم است

مطالب مرتبط

تماس با مشاور