ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رتبه قبولی پزشکی در تبریز 1401-1403

رتبه قبولی پزشکی در تبریز
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

علاقمندان به ادامه تحصیل در رشته‌ پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بهتر است که از رتبه قبولی پزشکی در تبریز مطلع شوند و براساس رتبه و ترازهای افراد پذیرفته شده در این رشته برنامه‌ریزی خود را انجام دهند. آخرین رتبه قبولی پزشکی در تبریز در سال 1403 می‌تواند برای اولویت‌بندی رشته‌های محل‌های مورد نظر شما بسیار مناسب باشد. رشته پزشکی در حال حاضر یکی از پرمتقاضی‌ترین رشته‌ها در آزمون سراسری است. داوطلبان بسیاری مایل به ادامه تحصیل در رشته‌ پزشکی دانشگاه‌های علوم پزشکی می‌باشند.

در سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی تبریز در نوبت اول و دوم بیش از ۳۰۰ دانشجو در رشته‌های مختلف پذیرش داشت که بخشی از آنها خانم و نیم دیگر داوطلبان مرد بودند. افرادی که مایل به ادامه تحصیل در رشته پزشکی دانشگاه تبریز هستند، می‌توانند از طریق اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز سال قبل اطلاعات مفیدی را کسب کنند و چند گام از رقبای خود جلو بیفتند و برنامه‌ریزی بهتری برای انتخاب رشته خود داشته باشند. در این مطلب قصد داریم که در ارتباط با رتبه و حداقل درصد رشته پزشکی دولتی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در سال ۱۴۰۳ مطالبی را ارائه کنیم. اطلاعات ارائه شده در این مقاله می‌تواند پس از انتشار کارنامه اولیه کنکور سراسری و مرحله انتخاب رشته به متقاضیان کمک کند.

اهمیت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز

بسیاری از داوطلبان آزمون سراسری رویای قبولی در رشته‌ پزشکی را در سر دارند و مایلند که در بهترین دانشگاه‌های کشور ادامه تحصیل دهند. دانشگاه علوم پزشکی تبریز یکی از دانشگاه‌های معروف کشور می‌باشد که در رشته‌های پزشکی هر ساله پذیرش خواهد داشت و داوطلبانی که رتبه و تراز مورد قبول این دانشگاه را کسب کنند، می‌توانند در مقاطع مختلف ادامه تحصیل دهند.

اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی در دوره‌های مختلف روزانه مناطق سه گانه در کنکور سراسری باعث می‌شود که افراد بتوانند در فرایند انتخاب رشته موفق‌تر عمل کنند و در قیاس وضعیت خود با پذیرفته شدگان سال قبل بتوانند فرم انتخاب رشته را به شکل مناسبی تکمیل نمایند. به دلیل اهمیت این موضوع در ادامه قصد داریم آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در مناطق سه گانه در دوره روزانه را ارائه کنیم.

برای آشنایی با نحوه اعتراض به نتایج کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید.  

اهمیت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز

آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در دوره روزانه در منطقه ۱

همانطور که اشاره شد کارنامه کنکور سراسری مدتی پس از اعلام نتایج کنکور در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت. افراد برای اینکه بتوانند فرایند انتخاب رشته را به راحتی انجام دهند، باید به بررسی رتبه و کارنامه‌های قبولی رشته پزشکی دانشگاه تبریز در منطقه ۱ بپردازند. از این رو در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در دوره روزانه در منطقه ۱ ارائه شده است. قابل ذکر است که رتبه‌های مذکور تقریبی هستند و با توجه به تغییر ظرفیت پذیرش پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز بهتر از داوطلبان رتبه‌ها را بر اساس رتبه‌های خوشبینانه در نظر بگیرند.

 

آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در منطقه 1
زمین شناسی 0 0
ریاضیات 61/2 65/59
زیست شناسی 56 62
فیزیک 82/3 70
شیمی 66/69 70/5
رتبه در منطقه 1 400 745
رتبه کشوری 1154 2205
محل سکونت شهر تبریز شهر تبریز

 رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد چقدر است؟ برای اطلاع کافیست تا روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز دوره روزانه منطقه ۲

افرادی که در منطقه سهمیه منطقه ۲ را دارند، می‌توانند با بررسی آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در دانشگاه علوم پزشکی در دوره روزانه نسبت به وضعیت خود اطلاعات بیشتری را داشته باشند. برای اطلاع از سهمیه نهایی خود شما می‌توانید کارنامه اولیه کنکور را مطالعه کنید. در ادامه آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در منطقه ۲ در دوره روزانه ارائه شده است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز در منطقه 2
زمین شناسی 0
ریاضیات 63/4
زیست شناسی 41/4
فیزیک 65/59
شیمی 60
رتبه در منطقه 2 2377
رتبه کشوری 5346
محل سکونت شهر تبریز

 

 آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز دوره روزانه منطقه ۲

آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز دوره روزانه منطقه ۳

منطقه ۳ که به عنوان سهمیه منطقه محروم شناخته می‌شود، بیشترین سهم را در پذیرش داوطلبان دارد. رتبه در سهمیه برای همه افراد هنگام انتخاب رشته بسیار اهمیت دارد، چرا که ملاک پذیرش افراد و بررسی و نظارت بر فرم انتخاب رشته بر اساس رتبه در سهمیه است و هر یک از داوطلبان سهمیه منطقه 3 با دیگر داوطلبانی مقایسه خواهند شد که در همین سهمیه هستند. در ادامه آخرین رتبه و کارنامه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دوره روزانه در منطقه ۳ ارائه شده است.

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه تبریز در منطقه 3
زمین شناسی 0
ریاضیات 56/7
زیست شناسی 65/4
فیزیک 67/8
شیمی 67/69
رتبه در منطقه 3 379
رتبه کشوری 1716
محل سکونت شهر تبریز

 

 اطلاعیه

پس از به پایان رسیدن مهلت انتخاب رشته افراد در انتظار نتایج نهایی کنکور هستند، بنابراین می‌توانند از رشته محل قبولی خود از طریق سامانه سنجش مطلع شوند.

بنر انتخاب رشته کنکور

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز

رشته دندانپزشکی نیز یکی از پرطرفدارترین رشته‌های آزمون سراسری است که همه افراد تلاش می‌کنند در این رشته قبول شوند. در سال گذشته دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این رشته در نیمسال اول و دوم بیش از ۱۵۰۰ دانشجو پذیرفت که بخشی از آنها داوطلبان خانم و بخش دیگر داوطلبان مرد بودند.

از آنجا که آزمون سال قبل نزدیک‌ترین آزمون می‌باشد، اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز برای داوطلبان بسیار اهمیت دارد. آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز می‌تواند به عنوان راهنمای مناسب برای اولویت معنای رشته‌هایی که مد نظر داوطلبان می‌باشد قرار گیرد. از این رو در ادامه مقاله آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی در مناطق سه گانه کنکور سراسری ارائه خواهد شد.

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی روزانه تبریز منطقه ۱

بررسی کارنامه قبولی و آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز دوره‌های روزانه بسیار اهمیت دارد. در ادامه آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز در دانشگاه علوم پزشکی در منطقه ۱ ارائه شده است. شما می‌توانید با توجه به این جدول از رتبه‌های سال‌های گذشته مطلع شوید. توجه داشته باشید که این رتبه‌ها تقریبی هستند و شما باید به ظرفیت پذیرش در رشته‌های دندانپزشکی نسبت به سال‌های گذشته اطلاع داشته باشید. بهتر است که این رتبه‌های قبولی را به عنوان رتبه‌های خوشبینانه در نظر داشته باشند.

رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز در منطقه 1
زمین شناسی 10 10 10 20 10
ریاضیات 70 70 80 80 70
زیست شناسی 90 70 80 80 80
فیزیک 80 80 100 100 70
شیمی 70 90 80 70 70
رتبه در منطقه 1 527 525 541 449 411
رتبه کشوری 1613 1457 1261 1256 1220
محل سکونت شهر تبریز شهر تبریز شهر تهران شهر تبریز شهر تبریز

جهت اطلاع از چگونگی دریافت کارنامه کنکور سراسری وارد لینک شوید. 

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز دوره روزانه منطقه ۲

با اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز در منطقه ۲ افراد می‌توانند به راحتی برنامه‌ریزی مناسبی برای انتخاب رشته خود داشته باشند. به دلیل اهمیت این موضوع در جدول زیر براساس سهمیه منطقه ۲ رتبه آخرین فرد قبول شده در کنکور ۱۴۰۰ – ۱۴۰۱ ارائه شده است.

رتبه قبولی دندان پزشکی تبریز در منطقه 2
زمین شناسی 10 10 10 10 10
ریاضیات 90 80 70 80 90
زیست شناسی 90 80 70 90 80
فیزیک 80 80 80 80 90
شیمی 70 80 80 80 80
رتبه در منطقه 2 836 812 725 620 567
رتبه کشوری 1719 1670 1498 1261 1155
محل سکونت شهر کیان شهر میانه شهر اردبیل شهر بناب شهر مرند

 آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز دوره روزانه منطقه ۳

از آنجا که بررسی کارنامه افراد براساس رتبه در سهمیه می‌باشد و در فرم انتخاب رشته این سهمیه ملاک مهم پذیرش افراد است، در ادامه آخرین رتبه و کارنامه قبولی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز در دوره روزانه منطقه ۳ ارائه شده است.

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز در منطقه 3
زمین شناسی 0 35
ریاضیات 74/5 81/19
زیست شناسی 65/4 56
فیزیک 46/7 85/59
شیمی 56/2 49/59
رتبه در منطقه 3 231 234
رتبه کشوری 1016 1029
محل سکونت تبریز تبریز

برای اطلاع از رتبه قبولی پزشکی در تهران روی لینک کلیک کنید.

بنر انتخاب رشته

 مشاوره قبولی رشته پزشکی تبریز

در این مقاله در ارتباط با رتبه قبولی پزشکی تبریز و در دوره‌های روزانه در سهمیه‌های مناطق سه گانه کنکور سراسری توضیح دادیم. همانگونه که می‌دانید بررسی آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز برای داوطلبانی که مایلند در دانشگاه علوم پزشکی این استان ادامه تحصیل دارند، بسیار اهمیت دارد و افراد می‌توانند برنامه‌ریزی بهتری برای نحوه انتخاب رشته خود داشته باشند.

 مهم‌ترین نکته‌ای که داوطلبان باید به آن توجه داشته باشند این است که در اولویت بندی‌های خود باید گزینش‌های خود را براساس انتخاب‌های خوشبینانه منطقی و بدبینانه قرار دهند. انتخاب‌های خوشبینانه انتخاب‌هایی هستند که افراد شانس قبولی کمتری دارند. انتخاب‌های منطقی انتخاب‌هایی هستند که نسبت به گروه اول شانس بیشتری برای پذیرش خواهند داشت و انتخاب‌های بدبینانه انتخاب‌هایی هستند که افراد به راحتی در این رشته‌ها پذیرش خواهند شد.

شما باید علاوه بر اولویت بندی رشته‌ها باید به علاقه مسیر و کیفیت دانشگاه و شهریه دانشگاهی که می‌خواهید در آن پذیرش بگیرید توجه داشته باشید.

از آنجا که مسیر انتخاب رشته کنکور بسیار اهمیت دارد، شما علاوه بر اطلاع از آخرین رتبه پزشکی تبریز، باید از مشاوره و راهنمایی افراد خبره که می‌توانند بهترین راهنمایی را به شما عزیزان ارائه کنند، توجه داشته باشید. چنانچه مایل به کسب مشاور قبولی رشته پزشکی دانشگاه تبریز هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا به شکل مناسب شما را در این مسیر یاری نمایند.

جهت دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی بر روی لینک کلیک کنید. 

 مشاوره قبولی رشته پزشکی تبریز

آخرین اخبار مربوط به رشته پزشکی تبریز

برگزاری سمپوزیوم سالانه پزشکی در شهر تبریز

 بر اساس گزارش خبرگزاری صدا و سیمای آذربایجان شرقی، سمپوزیوم پزشکی با سخنرانی اساتید ملی و بین المللی از کشورهای آلمان چین، اتریش، ایران استرالیا و حضور آنلاین اساتید از ۲۲ کشور اروپایی و هند برگزار شد.

 تبادل توانمندی‌های دانشگاه علوم پزشکی تبریز و دانشگاه‌های قبرس

بر اساس گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، رئیس دانشگاه بین‌المللی مدیترانه قبرس به همراه اساتید ایرانی به منظور گسترش روابط دانشگاه بین دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تبریز و دانشگاه دولتی مدیترانه قبرس به منظور تبادل توانمندی‌های این دو دانشگاه با حسین استادی رئیس دانشگاه آزاد واحد علوم پزشکی تبریز دیدار کردند. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تبریز گفت: با توجه به اینکه مجوزهای لازم برای جذب دانشگاه‌های خارجی به صورت مهمان در سه ترم وزارت بهداشت درمان و معاونت علوم پزشکی صادر شده است، می‌توانیم در راستای تبادل دانشجو، استاد و انجام طرح‌های پژوهشی اقدام کنیم.

خلاصه مطلب

در این مطلب در ارتباط با آخرین رتبه قبولی پزشکی در تبریز اطلاعاتی را ارائه کردیم. در حال حاضر داوطلبان زیادی هستند که مایل به اخذ پذیرش از دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌باشند و مایلند در این رشته تحصیل کنند. شما با اطلاع از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز و رشته پرزشکی می‌توانید برنامه‌ریزی مناسب برای فرایند انتخاب رشته خود داشته و اولویت بندی‌های خود را به شکل اصولی و مناسب در نظر بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم که در ارتباط با آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی تبریز و همچنین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز اطلاعاتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. چنانچه در مسیر انتخاب رشته نیاز به دریافت اطلاعات تکمیلی دارید، می‌توانید با کارشناسان آکادمی ایران تحصیل تماس بگیرید تا در این مسیر شما را به بهترین شکل راهنمایی و یاری نمایند.

 

 جهت دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

اهمیت اطلاع از آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز چیست؟

شما با اطلاع از آخرین رتبه قبولی در رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تبریز می‌توانید انتخاب رشته مناسبی داشته باشید.

آخرین رتبه قبولی پزشکی روزانه منطقه ۱ تبریز چیست؟

در این مقاله به آخرین رتبه قبولی پزشکی منطقه ۱ دوره روزانه تبریز اشاره شد.

آخرین رتبه قبولی پزشکی دوره روزانه منطقه ۳ تبریز چیست؟

در این مطلب به جدول آخرین رتبه قبولی پزشکی تبریز منطقه ۳ دوره روزانه اشاره شده است.

نظرات

4 دیدگاه دربارهٔ «رتبه قبولی پزشکی در تبریز 1401-1403»

 1. Avatar photo شیلا گفت:

  سلام.. برای پرداخت شهریه پزشکی روزانه چیزی لازم نیس بپردازیم؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام دانشگاه روزانه شهریه ندارد

 2. Avatar photo قادری19 گفت:

  سلام خسته نباشید
  به نظرتون من با رتبه 4000 کشوری میتونم پزشکی تبریز بیارم؟

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام شانس دارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد

  ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد ۱۴۰۳ + اخرین مهلت

  ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد، برای افرادی که در بازه زمانی تعیین شده به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده اند و نیاز به ویرایش فرم انتخاب رشته خود دارند، بسیار مهم است. ثبت نام مجدد انتخاب...
 • رشته های بدون کنکور دکتری

  رشته های بدون کنکور دکتری ۱۴۰۳

  رشته های بدون کنکور دکتری هر ساله همزمان با انتشار فراخوان نام نویسی بدون کنکور سراسری و آزاد اعلام می‌شود. ثبت نام رشته های دکتری بدون آزمون براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری که...
 • انتخاب رشته بدون کنکور

  راهنما انتخاب رشته بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1403 + نکات قبولی

  فرآیند انتخاب رشته‌ بدون کنکور در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان دو بار در سال انجام می‌شود. مهلت انتخاب رشته بدون کنکور ورودی بهمن از 3 تا 8 بهمن ماه بوده و...
 • رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 1403 + شرایط پذیرش

  دانشگاه علوم انتظامی امین تنها دانشگاه افسری در ایران است که داوطلبان واجد شرایط می توانند از میان یکی از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین رشته دلخواه خود را انتخاب کرده، مشغول به تحصیل شده و فارغ التحصیل شوند....
تماس با مشاور