ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی + sateb.uast.ac.ir

راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آشنایی با راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی به آدرس sateb.uast.ac.ir بسیار اهمیت دارد. سامانه آموزش تکمیلی بین سطوح دانشگاه علمی کاربردی که چند سالی است راه‌اندازی شده، دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی از طریق آن قابل پیگیری می‌باشد. ثبت نام پودمان‌های آموزشی نیز پس از دریافت رمز مربوط به حساب کاربری توسط واحدهای استانی دانشگاه به صورت غیر حضوری از طریق سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی صورت خواهد گرفت.

یکی از اهداف ایجاد سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی تسهیل امور یادگیری دانشجویان از طریق انواع طرح‌های آموزشی در قالب دوره های کوتاه مدت و پودمان‌ها می‌باشد. ثبت نام برای عموم افراد آزاد خواهد بود و تنها از طریق سایت sateb.uast.ac.ir  امکان‌پذیر می‌باشد.

 اطلاعیه

برای ورود به سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی کلیک نمایید.

معرفی سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی sateb.uast.ac.ir 

سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی یکی از سامانه‌هایی است که برای تربیت مهارتی دانشجویان ایجاد شده است و افراد پس از فارغ التحصیل می‌توانند از طریق مهارت‌ها در شغل مورد نظر خود کارآفرینی کنند. از سال ۹۹ دوره های کوتاه مدت یا دوره های پودمان آموزشی از سوی دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان علاقمند ارائه شده و امکان افزایش سطح مهارت‌های فنی و اشتغال زایی را برای افراد به وجود آورده است.

از جمله سامانه‌هایی که امکان نام نویسی در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی را به وجود آورده است، سامانه آموزش تکمیلی بین سطوح دانشگاه علمی کاربردی می‌باشد که از آن به عنوان سامانه ساتب نیز یاد می‌شود.

سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sateb.uast.ac.ir است و افراد می‌توانند از جزئیات نام نویسی برگزاری و اعلام نتایج دوره های کوتاه مدت و پودمانی اطلاعات لازم را کسب کنند. لذا آشنایی با راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی بسیار اهمیت دارد.

معمولاً در بیش از یک دوره تک پودمان، تک درس و آزاد به ترتیب با رعایت سقف مجموع ساعات درسی 480 / 100 / 30  ساعت مجاز می‌باشد. دورهایی که در سامانه ساتب برگزار می‌شود مانند دوره های جهاد دانشگاهی است و اغلب با صرف هزینه و زمان کمتری می‌توان مهارت‌های لازم را کسب کرد. پس از اتمام دوره مهارت آموزی گواهینامه همان پودمان به افراد ارائه خواهد شد.

معرفی سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

جهت بررسی فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک شوید. 

آشنایی با راهنما سامانه ساتب به دانشگاه علمی کاربردی 

 برای اطلاع از جزئیات مربوط به نام نویسی دوره های کوتاه مدت، آشنایی با راهنما سامانه ساتب به دانشگاه علمی کاربردی بسیار اهمیت دارد و افراد می‌توانند از جزئیات هر پودمان آموزشی باخبر شوند. سامانه ساتب با سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی که مخصوص ثبت نام دانشجویان جدید الورود است، متفاوت می‌باشد.

افرادی که قصد دارند در سامانه آموزش تکمیلی بین سطوح دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند، باید از طریق مراحل زیر اقدام نمایند. ابتدا سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی با آدرس sateb.uast.ac.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید.

گام اول ورود به سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

سپس گزینه‌ای که پس از ورود به سامانه وارد صفحه اصلی می‌شوید و با توجه به نوع کاربری خود که دانشجوی دانشگاه علمی کاربردی هستید و یا قصد اجرای یکی از دوره ها  را دارید می‌توانید گزینه مورد نظر را انتخاب کنید.

گام دوم ورود به سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

دانشجویان نیز علاوه بر دانشجویان علمی کاربردی می‌توانند براساس نوع رشته تحصیلی و لیست دروس ارائه شده اقدام به ثبت نام در یکی از دوره ها  کنند. شرکت در این دوره ها  می‌تواند تکمیل کننده آموزش اساتید در دانشگاه باشد و باعث افزایش مهارت دانشجویان شود.

چگونگی ثبت نام در دوره های دانشگاه علمی کاربردی سامانه ساتب

برخی از افراد در ارتباط با ثبت نام در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی سؤال دارند و می‌خواهند از طریق راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی در این دوره ها  شرکت کنند. در ادامه نحوه ثبت نام در دوره های کوتاه مدت برای دانشجویان و مجریان ارائه شده است.

برای اطلاع از شرایط ورود به دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور وارد لینک شوید. 

نحوه ثبت نام در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان

افرادی که با راهنما سامانه سایت به دانشگاه علمی کاربردی آشنایی دارند و می‌خواهند در کلاس‌های پودمانی و آموزشی شرکت کنند، ابتدا باید به سامانه آموزش تکمیل بین سطوح دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند.

پس از ورود به آدرس sateb.uast.ac.ir و مراجعه به صفحه اصلی می‌توانند لیست دوره های در حال ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده کرده و با توجه به علاقه خود گزینه ثبت نام را انتخاب کنند.

گام اول ثبت نام در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی

اطلاعات درخواستی از جمله مشخصات هویتی و آدرس محل سکونت را وارد کرده و گزینه ذخیره را انتخاب نمایید. توجه کنید که تاریخ آغاز و اتمام دوره های آموزشی سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی به همراه هزینه دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی در جدول انتهایی این صفحه درج خواهد شد.

گام دوم ثبت نام در دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی

افراد مختلف می‌توانند بر اساس برنامه‌ریزی خود در دوره های دانشگاه علم کاربردی شرکت کنند. چنانچه هزینه ثبت نام یا زمان شروع کلاس‌ها بر خلاف میل داوطلبان باشد، می‌توانند از تکمیل فرم ثبت نام انصراف داده و منتظر برگزاری دوره های بعدی باشند.

 اطلاعیه

 آن دسته از افرادی که نسبت به دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی اعتراض دارند، می‌توانند به سامانه شکایت دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایند.

مراحل ثبت نام مجریان دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی

برخی از افرادی که خودشان مایل هستند به عنوان مجری یکی از دوره های آموزشی دانشگاه علمی کاربردی باشند، اقدام به جذب مهارت آموز می‌کنند. دانشگاه علمی کاربردی برای پذیرش این دسته از افراد در سامانه ساتب بخشی را طراحی کرده که استادان مربیان و افرادی که در رشته‌های مورد نیاز برای نام نویسی اقدام کرده‌اند، باید به بخش ثبت نام متقاضیان مراجعه نمایند.

گام اول ثبت نام مجریان دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی

در گام بعد باید لیست مدارک و آدرس ستادهای استانی را برای دریافت کد مجری دریافت نمایند. متخصصان پس از تهیه مدارک باید به صورت حضوری به یکی از واحدهای استانی دانشگاه علمی کاربردی مراجعه کنند و کد مجری و کد عبور سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی را دریافت کنند.

گام دوم ثبت نام مجریان دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی

پس از اینکه افرادی که متقاضی شرکت اجرای دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی کد مجری را دریافت کردند، باید به سایت ساتب دانشگاه عملی کاربردی مراجعه کرده و وارد پورتال اصلی خود شوند.

برای بررسی زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی وارد لینک شوید. 

خدمات سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

افرادی که با راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی آشنایی داشته باشند، می‌توانند به امکانات مختلف آن نیز دسترسی پیدا کنند. علاوه بر ارائه دوره های کوتاه مدت و پودمان‌ های آموزشی امکانات و کاربردهای دیگری در این سامانه وجود دارد که در سربرگ آن لیستی از این امکانات قرار گرفته شده است.

در صفحه اصلی گزینه‌ای به عنوان “شیوه برگزاری دوره” وجود دارد و افراد می‌توانند با کلیک بر روی آن انواع زیر مجموعه سایت ساتب از جمله جدول زمانی مربوط به هر یک از دوره ها ، سرفصل‌ها مواد درسی، پودمان‌های آموزشی، نشانی و شماره تماس مجریان دوره و آدرس واحدهای استانی را دریافت کنند.

یکی دیگر از بخش‌های سامانه، مربوط به اخبار و اطلاعیه‌ها است که در آن اخبار عمومی، اخبار فوق التحصیلی دانشگاه علمی کاربردی، اخبار کاردانی و کارشناسی و آیین نامه‌های دانشگاه ارائه شده است.

بخش دیگر مربوط به پیوندهای مرتبط سایت علمی کاربردی است که در آن دانشگاه علمی کاربردی و آدرس سایت هر واحد استان ارائه شده است.

در سربرگ بعد اطلاعات مربوط به آدرس و شماره تماس همه واحدهای اجرایی دانشگاه علمی کاربردی در استان‌های مختلف ارائه شده است.

توجه داشته باشید که برخی مواقع در راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی بخشی به عنوان ثبت نام تحصیل همزمان سربازان دانشگاه علمی کاربردی نیز فعال می‌شود و افراد مشمول می‌توانند علاوه بر گذراندن دوران خدمت سربازی، در یکی از دوره های آموزشی کوتاه مدت شرکت کنند و گواهی آن را دریافت نمایند. برای دریافت مشاوره دانشگاه علمی کاربردی می‌توانید با همکاران ما در ایران تحصیل در تماس باشید. 

خدمات سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی

خلاصه مطالب

در مقاله اطلاعات مفیدی را در خصوص راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی به نشانی sateb.uast.ac.ir در اختیار شما عزیزان قرار دادیم. سامانه آموزش تکمیلی بین سطوح دانشگاه علمی کاربردی هر ساله کلاس های آموزشی پودمانی را برگزار می‌کند. دوره های کوتاه مدت دانشگاه علمی کاربردی برای مجریان و دانشجویان و عموم افراد در دسترس خواهد بود.

افرادی که در سایت آموزش تکمیلی دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کرده‌اند، می‌توانند برای شرکت در دوره‌ یا اجرای دوره ها  اقدام کنند. چنانچه شما عزیزان در ارتباط با راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی و نحوه اسم نویسی در آن سؤال و ابهامی دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و سؤالات خود را با مشاوران ما در میان بگذارید.

برای دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی چیست؟

نشانی سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی به آدرس sateb.uast.ac.ir می‌باشد.

نحوه ثبت نام در سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی چگونه است؟

در این مقاله به نحوه ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان و مجریان اشاره کردیم.

دوره های کوتاه مدت آموزشی دانشگاه علمی کاربردی برای چه افرادی ارائه می‌شود؟

عموم افراد از جمله افراد عادی، دانشجویان و اساتید می‌توانند در این دوره ها  شرکت کنند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور