ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دکتری بدون آزمون پردیس ۱۴۰۲ + هزینه شرایط و لیست رشته ها

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
دکتری بدون آزمون پردیس
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

تاسیس دانشگاه پردیس بین المللی با هدف ارائه خدمات آموزش به دانشجویان ایران می باشد کلاس ها به صورت بین المللی به زبان انگلیسی تدریس می شوند . شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان و شهریه دکتری پردیس بین الملل با انواع دیگر متفاوت بوده و  داوطلبانی که در دانشگاه پردیس تهران پذیرفته می شوند مکان تحصیلی آنها جزیره کیش می باشد و حضور تمامی پذیرفته شدگان در کلاس ها الزامی است . در آموزش این دانشگاه تعداد واحدها و محتوای آموزشی در هر کدام از رشته ها مطابق با سرفصل ها و تعداد واحدها بر اساس چارت رسمی در دانشگاه تهران می باشد و تفاوتی در رابطه با محتوای آموزشی و کیفیت با آن ندارد . در این دانشگاه امکان تحصیل دکتری بدون آزمون پردیس نیز فراهم شده است.

امکان تحصیل برای شاغلین در صورتی وجود دارد که تعهد نامه رسمی از سوی سازمان مربوطه ارائه کرده باشد و با توجه به اینکه حضور در کلاس ها تمام وقت است و در صورت عدم حضور دانشجویان در کلاس مساوی با ممانعت از تحصیل می باشد . امکان انتقالی و میهمانی پذیرفته شدگان پردیس دانشگاه تهران با سایر پردیس ها و دانشکاهها وجود ندارد و کلاس ها تمام وقت بوده و در تمام روزهای هفته کلاس ها برگزار می شود و حضور دانشجویان در تمام کلاس ها الزامی می باشد . یکی از مهم ترین راه های ورود به دوره دکتری تخصصی داخل کشور ثبت نام در پذیرش های بدون آزمون پولی دانشگاه‌های داخلی است که معمولا در پردیس بین المللی دانشگاه‌ها امکان پذیر است . داوطلبانی که مایلند در مقطع دکتری به تحصیلات خود ادامه دهند اما امکان و وقت شرکت در آزمون را ندارند می توانند با پذیرش در دکترای بدون آزمون پردیس به تحصیل بپردازند .

 

 

برای انجام ثبت نام دکتری بدون آزمون و اطلاع از آخرین شرایط شهریه دکتری پردیس بین الملل با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

انواع پذیرش بدون کنکور پردیس

نوع اول استعدادهای درخشان می باشد که مخصوص فارغ التحصیلان ممتاز در دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه‌ها است . نوع دوم پذیرش گرفتن از پردیس های بین المللی دانشگاه‌ها که بدون آزمون برای مقطع دکتری دانشجو می پذیرند .

 

شرایط پذیرش دکتری بدون آزمون پردیس

در صورت دارا بودن شرایط زیر پذیرش داوطلب در دانشگاه پردیس امکان پذیر است . بررسی سوابق علمی پژوهشی ، افتخارات علمی داوطلب توسط هیئت علمی دانشگاه : اگر داوطلب در بررسی سوابق علمی پژوهشی مشخص شد که شرایط و ضوابط لازم برای حضور در دانشگاه پردیس را ندارد امکان دعوت به مصاحبه برای او وجود نخواهد داشت . پس از بررسی اولیه و موفقیت واجدین شرایط اسامی آنها برای انجام مصاحبه در هریک از رشته های مورد پذیرش اعلام می شود .

شرکت داوطلب در جلسه مصاحبه الکترونیکی در زمان و مکان تعیین شده بر اساس جدول ارزیابی مصاحبه حضوری دکترا و مجازی اجباری خواهد بود . در صورت انجام مصاحبه هیچ تعهدی در مورد پذیرش نهایی وجود ندارد اگر داوطلب بر اساس ارزیابی گروه مصاحبه کننده حداقل امتیاز لازم را کسب نکند دانشگاه امکان پذیرش آنها را نخواهد داشت .

 

تحصیل بدون کنکور در پردیس چه مزایایی دارد؟

امکان تحصیل بدون کنکور یک فرصت بسیار عالی برای کسانی است که بتوانند بدون گذشتن از سد کنکور در رشته دلخواه به تحصیل بپردازند . هرساله رقابت های زیادی در رشته دکتری می باشد که تعداد کمی می توانند در این رشته دلخواه خود موفق شده و به تحصیل ادامه دهند اما این تحصیل بدون کنکور پردیس فرصت استثنایی است تا بدون گذاشتن وقت برای خواندن درسهای کنکور در رشته دکتری به تحصیل بپردازند .

 

 

ویژگی های دکتری بدون آزمون پردیس

 

مدارک لازم برای ثبت نام دکتری بدون آزمون پردیس

دانشجویان برای انجام ثبت نام رشته های موردنظر در سامانه هریک از دانشگاه‌ها باید مدارکی را بارگذاری کنند و ارائه این مدارک الزامی می باشد.

 • بارگذاری عکس داوطلب در ابعاد ۴×۳ پشت زمینه بدون خط و خش و پارگی و بدون مهر و امضا
 • بارگذاری تصویر واضح کارت ملی فرد
 • تکمیل و بارگذاری فرم مشخصات دانشجو
 • بارگذاری گواهی و مدارک تایید شده تحصیلات و همچنین ریز نمرات کسب شده کارشناسی و کارشناسی ارشد .
 • بارگذاری صورت جلسه دفاعی پایان نامه کارشناسی ارشد یا درج نموده درجه پایان نامه

دانشجویان سال آخر کارشناسی ارشد و دکترای حرفه ای لازم است گواهی اشتغال به تحصیل را ارائه بدهند و مدارک دفاع از پایان نامه را در سامانه بارگذاری نمایند . پایان نامه و مقالات علمی و پژوهشی در مجلاتی که به تایید رسیده و همچنین سایر مدارک و سوابق پژوهشی مدارک و شواهد موردنظر لازم است بارگذاری شود . هزینه دکتری دانشگاه پردیس خودگردان مربوط به ثبت نام با استفاده از درگاه‌های الکترونیک واریز می شود لازم به ذکر است که مبلغ موردنظر در صورت پرداخت به هیچ عنوان عودت داده نمی‌شود.  در صورت عدم تکمیل اطلاعات ثبت نام امکان شرکت در آزمون به داوطلبان داده نخواهد شد .

 

 

برای دریافت سوالات مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خود گردان شرایط عمومی

داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران نداشتن سو پیشینه کیفری و در صورت تشخیص مراجع ذی صلاح منع قانونی برای ادامه تحصیل از نظر خدمات وظیفه سربازی .

شرایط اختصاصی دکتری بدون آزمون پردیس

 • دارابودن مدرک کارشناسی ارشد پیوسته یا ناپیوسته از دانشگاههای معتبر و مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات
 • فارغ التحصیلان دکترای حرفه ای دانشگاه‌های داخل و خارج کشور که حتما باید مدرک دکترای خود را به همراه داشته باشند .
 • متقاضیانی که دارای مدرک معادل کارشناسی ارشد می باشند امکان ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان دانشگاه تهران را نخواهند داشت .
 • برای دانشجویان و متقاضیان از شرایط معدلی حداقل معدل ۱۴ از ۲۰ در مقطع کارشناسی ارشد از جمله شرایط الزامی برای شرکت کنندگان می باشد .
 • متقاضیان پسر حتما باید کارت پایان خدمت وظیفه و یا کارت معافیت دائم و معافیت تحصیلی را داشته باشند .

 

 

برای اطلاع از تغییرات ثبت نام آزمون دکتری بر روی لینک کلیک کنید

 

پرداخت شهریه دکتری پردیس بین الملل

پذیرش دکترای بدون کنکور پردیس در کدام دانشگاه‌ها امکان پذیر است . اگر جز استعداد های درخشان نباشید می توانید از پردیس بین المللی دانشگاه‌ها برای ادامه تحصیل کمک بگیرید . پذیرش بدون کنکور دکتری پردیس در پردیس های بین المللی دانشگاه‌های صنعتی شریف و دانشگاه تهران که هردو در کیش واقعند امکان پذیر است . پردیس هیچ دانشگاه دیگری در مقطع دکتری بدون کنکور دانشجو نمی پذیرد . پردیس کیش دانشگاه تهران برای توسعه آموزش بین المللی در راستای ماموریت خود نیمسال اول سال تحصیلی از متقاضیان ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان به عمل می آورد.

ملاک پذیرش سوابق تحصیلی افراد می باشد و هیئت علمی دانشگاه پس از بررسی سوابق علمی ، فعالیت دانشگاهی ، مقالات افراد پذیرش و یا عدم پذیرش آنها را اعلام می کند . بعضی از داوطلبان بعد از بررسی سوابق و مقالات به مصاحبه دعوت می شوند . داشتن مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری از شرایط پذیرش درکیش دانشگاه تهران می باشد . معدل کل دوره کارشناسی باید از ۱۴ بالاتر باشد و کلاسهای دکتری پردیس به زبان انگلیسی برگزار می شود . داشتن مدرک انگلیسی معتبر توانایی داوطلب را تایید می کند و لازم است حداقل نپره آزمون آیلتس نمره ۶  آزمون تافل PBT نمره ۵۲۰ وتافل IBT نمره ۷۰ باشد . حتی برای داوطلب ایرانی نمره آزمون UTEPT نیز مورد تایید است . کسانی که مدرک زبان انگلیسی ندارند در تابستان کلاسهای فشرده در تهران و کیش برگزار می شود و باید در آن کلاسها شرکت کنند .

 

برای ثبت نام در دکتری سال ۱۴۰۲ بر روی لینک کلیک کنید

 

 

شرایط دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 

شرایط دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان صنعتی شریف

 • شرایط دکتری بدون آزمون دانشگاه صنعتی شریف کمی با دانشگاه تهران تفاوت دارد . ملاک پذیرش پردیس دانشگاه صنعتی شریف علاوه بر سوابق تحصیلی قبولی در آزمون اختصاصی است . دارا بودن مدرک کارشناسی ارشد مورد تایید وزارت علوم از دانشگاه داخل و دانشگاه مورد تایید این وزارتخانه در خارج از کشور .
 • داشتن معدل ۱۵ با بالا در کارشناسی ارشد و ۱۳ به بالا درکارشناسی .
 • نداشتن منع خدمت وظیفه عمومی برای داوطلب آقا
 • در صورت پذیرفته شدن برای  داوطلب معافی از خدمت درخواست می شود .
 • شرکت در آزمون اختصاصی و موفقیت در مصاحبه حضوری از شرایط پذیرش دانشگاه صنعتی شریف است .
 • کلاس های درس انگلیسی برگزار می شود پس متقاضیان تا پایان نیمسال اول باید مدرک معتبر زبان ارائه دهند در صورت عدم ارائه مدرک زبان دانشجو از ادامه تحصیل محروم می شود .

 

برای دانلود سوالات استعداد تحصیلی دکتری بر روی لینک کلیک کنید

 

 

پردیس دانشگاه صنعتی شریف در دوره دکتری در چه رشته هایی دانشجو می پذیرد؟

پذیرش بدون آزمون دکتری پردیس بین المللی دانشگاه شریف در رشته های مهندسی ، مکانیک  ، مهندسی مواد ، مهندسی دریا ، دانشجو می پذیرد.

برای ثبت نام دکتری پردیس دانشگاه شریف ارائه چه مدارکی ضروری است ؟

 • شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان بصورت اینترنتی می باشد داوطلبان مدارک لازم را در موعد مقرر باید در وب سایت Kisha  shorif . edu قرار دهند و کد رهگیری دریافت کنند .
 • اسکن تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی
 • اسکن ریز نمرات کارشناسی ارشد و کارشناسی ، کاردانی
 • اسکن مدرک زبان انگلیسی
 • عکس اسکن شده تمام رخ پشت سفید
 • اسکن توصیه نامه سه نفر از اساتید کارشناسی ارشد ، استاد راهنمای پایان نامه مرجح است .
 • پرداخت هزینه تشکیل پرونده و ثبت نام دکتری بدون آزمون پردیس

 

 

برای اطلاع از اعتبار مدرک پردیس خودگردان بر روی لینک کلیک کنید

 

شرایط پرداخت شهریه دکتری پردیس بین الملل

 

 

 

برای اطلاع از نحوه ویرایش انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید

 

 

رشته های دکتری تخصصی
گروه علوم اجتماعی و رفتاری
1 جغرافیای سیاسی
2 جغرافیا و برنامه ریزی شهری
3 جغرافیا و برنامه ریزی روستایی
4 سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی
5 مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت بازاریابی
6 مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت سیاست گذاری بازرگانی
7 مدیریت بازرگانی گرایش رفتار سازمانی و مدیریت منابع انسانی
8 مدیریت دولتی گرایش مدیریت منابع انسانی
9 مدیریت دولتی گرایش تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی
10 مدیریت رسانه ای
11 مدیریت صنعتی  گرایش تولید و عملیات
12 مدیریت صنعتی گرایش تحقیق در عملیات
13 مدیریت صنعتی گرایش سیستم ها
14 کارآفرینی
15 حسابداری
16 علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش بازیابی اطلاعات و دانش
17 علم اطلاعات و دانش شناسی گرایش مدیریت اطلاعات و دانش
18 علوم اقتصادی گرایش اقتصاد بخش عمومی
19 علوم اقتصادی گرایش اقتصاد پولی
20 مالی گرایش مهندسی مالی
21 مدیریت ورزشی
22 رفتارحرکتی
23 فیزیولوژی ورزشی
24 آسیب شناسی ورزشی  وحرکات اصلاحی
25 روان شناسی
26 سنجش و اندازه گیری
27 روان شناسی سلامت
28 روان شناسی تربیتی
29 روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی
گروه علوم انسانی
30 روابط بین الملل
31 حقوق خصوصی
32 حقوق عمومی
33 حقوق بین الملل عمومی
34 حقوق نفت و گاز
35 حقوق کیفری و جرم شناسی
36 آموزش زبان انگلیسی
37 زبان وادبیات  فارسی
گروه فنی و مهندسی
38 مهندسی محیط زیست گرایش آب و فاضلاب
39 مهندسی محیط زیست گرایش منابع آب
40 مهندسی محیط زیست گرایش آلودگی هوا
41 مهندسی سیستم های انرژی گرایش انرژی و محیط زیست
42 محیط زیست گرایش برنامه ریزی محیط زیست
43 علوم و مهندسی آب گرایش سازه های آبی
44  مهندسی نفت
45 مهندسی صنایع
46  مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید
47  مهندسی هوافضا گرایش‌ جلوبرندگی
48 مهندسی هوافضا گرایش آیرودینامیک
49 مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی
گروه علوم پایه
50 علوم و فناوری نانو -نانوشیمی
51 شیمی گرایش شیمی پلیمر
52 بیوانفورماتیک
53 علوم کامپیوتر
54  زیست شناسی سلولی و مولکولی
گروه هنر
55 معماری
56 پژوهش هنر
57 شهرسازی
گروه دامپزشکی
58 بهداشت و بیماری آبزیان
59 بهداشت مواد غذایی
60 اپیدمیولوژی

 

 

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته دکتری بر روی لینک کلیک کنید

 

رشته دکتری بدون آزمون پردیس دانشگاه تهران

پردیس بین المللی دانشگاه تهران در رشته های اصول مدیریت محیط زیست آب و فاضلاب ، منابع آبی،  برنامه ریزی ، آلودگی هوا ، مهندسی سیستم های انرژی ، انرژی و محیط زیست ، آموزش زبان انگلیسی ، معماری ، اقتصاد ، اقتصاد سنجی ، علم نانو ، فناوری نانو ، فناوری زیستی ، کارآفرینی ، در مقطع دکتری پذیرای متقاضیان است . داوطلبانی که قصد درخواست پذیرش دارند باید مدارک زیر را با ایمیل WWW . Kish .attached.  ir ارسال کنند .

 • فرم کامل شده ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان که در سایت به آدرس   Kisha.  UT. ir    موجود است.
 • اسکن دونسخه از توصیه نامه که توسط اساتید رشته درخواستی داوطلب نوشته شده باشد که صلاحیت علمی او را تایید کند .
 • اسکن ریزنمرات داوطلب به زیان انگلیسی
 • اسکن کارت ملی
 • اسکن پاسپورت برای داوطلبان بین المللی
 • اسکن آخرین عکس داوطلب
 • اسکن آخرین گواهینامه زبان انگلیسی
 • اسکن فیش بانکی هزینه ثبت نام و هنگام ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان حضوری نسخه اصلی تمام این مدارک ضروری است ‌.

شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان از نظر مدرک زبان

ارائه اصل مدرک قبولی زبان عمومی برای کسانی که مدرک زبان خود را با شرایطی مندرج در فراخوان کسب کرده اند الزامی است . آن دسته از دانشجویانی که قبلا موفق به کسب حدنصاب لازم در یکی از آزمون های ذکر شده باشند از شرکت در آزمون زبان عمومی تهران معاف می باشند . تمامی پذیرفته شدگان که فاقد مدرک زبان عمومی می باشند ولی موفق به کسب نمره قبولی در آزمون نشده اند هنگام اتمام واحدهای آموزشی و تا قبل از آزمون جامع دکتری فرصت دارند تا نمره قبولی را کسب نمایند . در غیر اینصورت امکان شرکت در آزمون جامع را نخواهند داشت و ادامه تحصیل برای آنها غیر ممکن می باشد . اعتبار مدرک زبان متقاضیان تاریخ برگزاری مدت ۲ سال است

 

 

برای کسب اطلاع بیشتر از دکتری بدون آزمون بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

مطلب آخر

شهریه در نظر گرفته شده برای دکتری بدون آزمون پردیس بدون حساب هزینه خوابگاه و غذا و بیمه و سایر امکانات می باشد . نحوه پرداخت شهریه دکتری پردیس بین الملل برای دانشجویان بصورت قسطی در هشت نیمسال تحصیلی و در ابتدای هر نیمسال می باشد . تمام داوطلبان موظف به پرداخت شهریه دکتری پردیس بین الملل هر نیمسال تحصیلی می باشند حتی اگر در مرخصی باشند . کسانی که موظف به گذراندن دروس جبرانی هستند هزینه دروس مطابق با تعرفه های کارشناسی ارشد در این دانشگاه دریافت می شود و موظف به پرداخت آن هستند . دانشجویانی که مایل به انصراف از دانشگاه هستند و هزینه دکتری دانشگاه پردیس را پرداخت کرده اند این شهریه دکتری پردیس بین الملل به هیچ عنوان عودت نخواهدشد . مسئولیت درستی و صحت تمام مدارک ارائه شده بر عهده خود داوطلب است اگر هر یک از دانشجویان واجد شرایط تشخیص داده شوند اما به هر دلیلی مدارک او مغایر مستندات ارائه شده باشد در هر مرحله از تحصیل به عنوان متخلف شناخته شده و امکان تحصیل برای آنها وجود نخواهد داشت .

 

 

 

برای دریافت مشاوره و اطلاع از شرایط ثبت نام دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۲ و دریافت مشاوره انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط:

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

دکتری بدون آزمون پیام نور

دکتری بدون آزمون آزاد

دکتری بدون ازمون سراسری

رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان

تاثیر مقاله در مصاحبه دکتری

بهترین شیوه مطالعه برای کنکور دکتری

دکتری بدون آزمون ۱۴۰۲

 

4.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا برای پذیرش در دکتری بدون آزمون پردیس ۱۴۰۲ حتما باید مدرک زبان داشته باشیم؟

خیر. مدرک زبان را می توانید تا قبل از آزمون جامع نیز دریافت نمایید.

آیا هزینه شرایط و لیست رشته ها شامل تمامی هزینه ها می باشد؟

آنچه در رابطه با شهریه دکتری پردیس بین الملل قید شده است تنها هزینه هر واحد تحصیلی خواهد بود و شامل هزینه استفاده از امکانات رفاهی نمی باشد.

شرایط دکتری بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان چیست؟

دارا بودن مدرک کارشناسی مورد تائید و همچنین داشتن شرایط معدلی از جمله موارد ضروری می باشد.

لیست رشته های دکتری بدون آزمون پردیس ۱۴۰۲ شامل چه رشته هایی می باشد؟

امکان ثبت نام برای هر یک از رشته ها در هر نیمسال متفاوت خواهد بود.برای مشاهده لیست رشته ها این مقاله را مطالعه نمایید.

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)