تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دندانپزشکی بدون کنکور تهران

دندانپزشکی بدون کنکور تهران + ثبت نام

دندانپزشکی بدون کنکور تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دندانپزشکی بدون کنکور تهران از جمله مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد اما حقیقت ماجرا این است که در حال حاضر اصلا چیزی تحت عنوان دندانپزشکی بدون کنکور در شهر تهران وجود ندارد.

رشته های زیر نظر وزارت بهداشت فقط و فقط یکبار در اپاخر دهه ۸۰ فقط در یکی از دانشگاه های پردیس ارائه می شد، استقبال زیاد متقاضیان رشته تجربی از این امکان موجب این شد که همواره شبهه ها و ضد و نقیض های بسیاری وجود دارد.

 

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 99 هیچ نوع اطلاعیه ای در رابطه با جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر نکرده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور تهران در سال های گذشته با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

 برای اینکه در شهر تهران بتوانید در رشته دندانپزشکی تحصیل نمایید بدون کنکور نمی توانید اقدام به این کار نمایید، پس صرفا تنها راه شما شرکت در کنکور تجربی و انتخاب رشته خواهد بود.

اگر علاقه ای به شرکت و قبولی در کنکور تجربی ندارید می توانید برای تحصیل در رشته مورد علاقه اقدام به پذیرش در دانشگاه های خصوصی خارج از کشور نمایید.

 

 

 

در صورتی که نیاز به دریافت مشورت دارید می توانید با تماس گرفتن با مرکز مشاوره ای ایران تحصیل از خدمات مشاوره کنکور آنلاین در این مرکز استفاده نمایید.

 

 

 

دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان

یکی از موارد بسیار مهمی که برای ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان وجود داشت، دارا بودن شرایط معدلی است که بدین معناست شما باید از معدل بالای 16 و یا 17 برخوردار باشید. البته این تنها شرط لازم برای ورود به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس های خودگردان نخواهد بود. لازم به ذکر است که امکان ثبت نام و پذیرش در سال های گذشته تنها در چند دانشگاه محدود صورت می پذیرفت. 

اما در حال حاضر برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور عملا هیچ گونه راهی وجود ندارد و فرد علاقه مند باید در کنکور سراسری شرکت نماید تا بتواند به رشته مورد علاقه خود وارد گردد.

 

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی

 

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی

 

 

نوع دیگر ورود به رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس های خودگردان می باشد، اما می توان تفاوت آن را از جمله میزان شهریه دانست. برای این مورد، داوطلبان در صورتی که بتوانند رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل را کسب نمایند، خواهند توانست در دانشگاه های پردیس خودگردان که از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشند، نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت در آزمون لیسانس به دندانپزشکی تنها برای رشته های خاص امکان پذیر می باشد به همین دلیل شما با دارا بودن هر نوع لیسانس امکان ثبت نام و شرکت در این آزمون را نخواهید داشت. شرط ورود به این رشته تنها برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که در رشته های مرتبط با رشته های پزشکی و یا پیراپزشکی ادامه تحصیل داده باشند در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای آنان وجود نخواهد داشت.

 

 

در صورتی که دانشگاهآزاد تصمیمی در این مورد بگیرد می توانید از طریق سایت پایگاه خبری دانشگاه آزاد از این موضوع مطلع گردید.

 

تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تهران

 

پس از مطالعه این مقاله ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد که تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تهران، چه تفاوتی با سایر دانشگاه های دیگر خواهد داشت؟ خب در اولین تفاوت باید به نوع مدرک و دانشگاه اشاره نماییم. چنانچه شما در هر دانشگاهی غیر از دانشگاه های سراسری در این رشته ادامه تحصیل دهید، مهر دانشگاه های دولتی بر روی مدرک شما نخواهد بود. اما پس از فارغ التحصیلی در این دانشگاه، شما می توانید مدرک دانشگاه های سراسری را داشته باشید.

 

برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران

 

ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران

 

حال ممکن است پس از مطالعه و همچنین مقایسه ای که ایجاد نمودیم، شما به فکر ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران بیوفتید. برای این کار شما ابتدا لازم است که مدارک خود را برای ثبت نام آماده نمایید. همانطور که از نام این دانشگاه نیز کاملا مشخص است، برخی ازدا.طلبانی و دانشجویان آن را خارج از کشور تشکیل می دهند. به همین دلیل حتما قبل از ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

مسئله ای که وجود دارد این است که ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی در تهران وجود نداشته و دانشگاه پردیس بین الملل کیش در بازه ای ۲ تا ۳ ساله اقدام به انجام این کار می کرد که پس از گذشت مدتی جلوی آن هم گرفته شد.

 

میزان تاثیر سوابق تحصیل برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور به چه میزان است؟

دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های بدون کنکور می کردند، شرایطی را برای ثبت نام و همچنین پذیرش در نظر می گیرند که بر اساس آن متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. از جمله این شرایط می توان به تاثیر و یا عدم تاثیر معدل اشاره نمود. با توجه به اینکه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر نیست سوابق تحصیلی تاثیری ندارد.

آیا می توان نسبت به درخواست انتقالی در دانشگاه اقدام نمود؟

خوشبختانه این امکان برای تمامی داوطلبانی که در دانشگاه های خارج از کشور پذیرفته شده اند ایجاد شده است. هر یک از این دانشجوبان در صورتی که 72 ماده واحد درسی را در دانشگاه های خارج از کشور مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران گذرانده باشند، امکان ثبت نام در این دانشگاه را خواهند داشت. همچنین موافقت دانشگاه مربوطه برای انتقالی نیز، از جمله شرایط تعیین کننده در این مورد خواهد بود که در سال های گذشته امکان پذیر بود.

 

خلاصه مطلب

آغاز فعالیت دانشگاه های پردیس زیر نظر دانشگاه های سراسری موجب شده بود تا در مدت زمان کوتاهی ورود به رشته های پزشکی بدون کنکور وجود داشته باشد و همین مسئله مورد استقبال شدید متقاضیان قرار بگیردو

در حال حاضر هیچکدام از دانشگاه های پردیس و آزاد چه در تهران و چه در باقی شهر های ایران اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته تجربی نمی کنند و تنها دانشگاه کیش در سال های آخر دهه ۸۰ این اقدام را برای متقاضیان فراهم کرده بود.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

4.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یا امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون آزمون 1401-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون کنکور  وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته  دندانپزشکی در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، دندانپزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته  دندانپزشکی بدون آزمون وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. فرانک نریمانی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  باتلفن ثابت تماس گرفتم پاسخگونبودن وزنگ نمیخوره

  • alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام وقت بخیر . مجددا تماس بگیرید

 2. afsoon
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  من هر كاري ميكنم نميتونم تماس بگيرم

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام از طریق تلفن ثابت باید تماس بگیرید

 3. کیانی ومیرزایی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

  بله مشاورخوبین خانم قربانیان

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام بله آفرین به مشاورخوب ایران تحصیل خانم قربانیان ممنون

 4. عامری
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۹

  الان دوهفتست خانم میرزایی وخانم کیانی جهان پیمان بارم خانم قربانیان مشاورشون عالیه

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام بله مشاوره خانم قربانیان گل عالیست ممنون

ایران تحصیل
تماس با مشاور