ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

دندانپزشکی بدون کنکور تهران + ثبت نام

دندان پزشکی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دندانپزشکی بدون کنکور تهران از جمله مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد اما حقیقت ماجرا این است که در حال حاضر اصلا چیزی تحت عنوان دندانپزشکی بدون کنکور در شهر تهران وجود ندارد. رشته های زیر نظر وزارت بهداشت فقط و فقط یکبار در اواخر دهه ۸۰ فقط در یکی از دانشگاه های پردیس ارائه می شد، استقبال زیاد متقاضیان رشته تجربی از این امکان موجب این شد که همواره شبهه ها و ضد و نقیض های بسیاری وجود داشته باشد. علاوه بر این برخی از دانشجویان معتقد هستند که امروزه صندلی های رشته دندان پزشکی برای مرکز پردیس خودگردان به فروش می رسد که ما در ادامه قصد داریم جزییات این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.

آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند در دانشگاه‌های کشور ترکیه یا اتحادیه اروپا دندانپزشکی بخوانند، با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل قادر خواهند بود ظرف کمتر از یک سال به صورت تضمینی پذیرش یک دانشگاه معتبر اروپایی را بدست آورند. با تماس با شماره 02148810144 می‌توانید اطلاعات تکمیلی را از همکاران ما دریافت کنید. 

همچنبن با کلیک روی عکس زیر به پایگاه اینترنتی کالج ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

پزشکی بدون کنکور

برای آشنایی با انتخاب رشته دندانپزشکی دانشگاه آزاد روی لینک بزنید.

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

نحوه پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

 برای اینکه در شهر تهران بتوانید در رشته دندانپزشکی تحصیل نمایید بدون کنکور نمی‌توانید اقدام به این کار نمایید، پس صرفا تنها راه شما شرکت در کنکور تجربی و انتخاب رشته خواهد بود.

اگر علاقه ای به شرکت و قبولی در کنکور تجربی ندارید می توانید برای تحصیل در رشته مورد علاقه اقدام به پذیرش در دانشگاه های خصوصی خارج از کشور نمایید.

در صورتی که نیاز به دریافت مشورت دارید می توانید با تماس گرفتن با مرکز مشاوره ای ایران تحصیل از خدمات مشاوره کنکور آنلاین در این مرکز استفاده نمایید.

شرایط تحصیل در رشته دندان پزشکی بدون کنکور

 

متقاضیانی که داوطلب تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های سراسری کشور از جمله دانشگاه تهران هستند، راهی جز شرکت در کنکور سراسری ندارند. بد نیست بدانید که کسب نتیجه از کنکور سراسری با کسب مشاوره و تهیه یک برنامه درسی مطابق با توانایی‌هایتان، اصلا غیرممکن نیست. با تهیه مشاوره درسی دقیق و تهیه منابع درست از طریق آکادمی ایران تحصیل می‌توانید همین امسال رتبه مورد نظر را بدست آورید.

برای کسب اطلاعات تکمیلی روی عکس زیر کلیک کنید تا به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل شوید. 

آکادمی

دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان

یکی از موارد بسیار مهمی که برای ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان وجود داشت، دارا بودن شرایط معدلی است که بدین معناست شما باید از معدل بالای 16 و یا 17 برخوردار باشید. البته این تنها شرط لازم برای ورود به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس های خودگردان نخواهد بود. لازم به ذکر است که امکان ثبت نام و پذیرش در سال های گذشته تنها در چند دانشگاه محدود صورت می پذیرفت. 

اما در حال حاضر برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور عملا هیچ گونه راهی وجود ندارد و فرد علاقه مند باید در کنکور سراسری شرکت نماید تا بتواند به رشته مورد علاقه خود وارد گردد.

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام آزمون ملی دندان پزشکی روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی در پردیس خودگردان

نوع دیگر ورود به رشته دندانپزشکی دانشگاه پردیس های خودگردان می باشد، اما می توان تفاوت آن را از جمله میزان شهریه دانست. برای این مورد، داوطلبان در صورتی که بتوانند رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل را کسب نمایند، خواهند توانست در دانشگاه های پردیس خودگردان که از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشند، نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت در آزمون لیسانس به دندانپزشکی تنها برای رشته های خاص امکان پذیر می باشد به همین دلیل شما با دارا بودن هر نوع لیسانس امکان ثبت نام و شرکت در این آزمون را نخواهید داشت. شرط ورود به این رشته تنها برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که در رشته های مرتبط با رشته های پزشکی و یا پیراپزشکی ادامه تحصیل داده باشند در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای آنان وجود نخواهد داشت.

در صورتی که دانشگاه آزاد تصمیمی در این مورد بگیرد می توانید از طریق سایت پایگاه خبری دانشگاه آزاد از این موضوع مطلع گردید.

تحصیل در رشته دندانپزشکی سایر دانشگاه ها بدون شرکت در کنکور سراسری

علاوه بر ارائه رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری، دانشگاه های علمی کاربردی و آزاد نیز 85 درصد از ظرفیت پذیرش خود را به جذب دانشجویان بر اساس سوابق تحصیلی و بدون کنکور اختصاص می دهند. اگرچه رشته های متعددی در این مراکز به صورت بدون کنکور ارائه می شوند؛ اما رشته های پزشکی و دندان پزشکی جزء این موارد نخواهند بود.

پزشکی بدون کنکور

لازم است بدانید بر خلاف رشته دندانپزشکی، امکان تحصیل در رشته های پیراپزشکی بدون کنکور وجود داشته و  برخی از دانشگاه های علوم پزشکی تحت شرایط خاص نسبت به پذیرش داوطلبان صرفا در مقطع کاردانی رشته هایی چون مامایی، هوشبری، اتاق عمل، علوم آزمایشگاهی و… به صورت بدون آزمون وجود دارد. پذیرش این دسته از متقاضیان با ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری تفاوت دارد به طوری که باید پس از شرکت در کنکور تجربی و انتخاب کد رشته هایی که به صورت بدون آزمون ارائه شده اند، در مصاحبه نیز شرکت نمایید.

جزییات تحصیل در رشته دندان پزشکی بدون کنکور

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام رشته پروتز دندان روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

نکات مهم در پذیرش رشته دندان پزشکی با سوابق تحصیلی

میزان تاثیر سوابق تحصیل برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور به چه میزان است؟

دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های بدون کنکور می کردند، شرایطی را برای ثبت نام و همچنین پذیرش در نظر می گیرند که بر اساس آن متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. از جمله این شرایط می توان به تاثیر و یا عدم تاثیر معدل اشاره نمود. با توجه به اینکه ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور امکان پذیر نیست سوابق تحصیلی تاثیری ندارد.

آیا می توان نسبت به درخواست انتقالی در دانشگاه اقدام نمود؟

خوشبختانه این امکان برای تمامی داوطلبانی که در دانشگاه های خارج از کشور پذیرفته شده اند ایجاد شده است. هر یک از این دانشجوبان در صورتی که 72 ماده واحد درسی را در دانشگاه های خارج از کشور مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران گذرانده باشند، امکان ثبت نام در این دانشگاه را خواهند داشت. همچنین موافقت دانشگاه مربوطه برای انتقالی نیز، از جمله شرایط تعیین کننده در این مورد خواهد بود که در سال های گذشته امکان پذیر بود.

برای آشنایی با رتبه قبولی دندانپزشکی سراسری روی لینک بزنید.

یک گام تا رتبه شدن

خلاصه مطلب

آغاز فعالیت دانشگاه های پردیس زیر نظر دانشگاه های سراسری موجب شده بود تا در مدت زمان کوتاهی ورود به رشته های پزشکی بدون کنکور وجود داشته باشد و همین مسئله مورد استقبال شدید متقاضیان قرار بگیرد و در حال حاضر هیچکدام از دانشگاه های پردیس و آزاد چه در تهران و چه در باقی شهر های ایران اقدام به پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته تجربی نمی کنند و تنها دانشگاه کیش در سال های آخر دهه ۸۰ این اقدام را برای متقاضیان فراهم کرده بود. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری در رابطه با دندانپزشکی بدون کنکور تهران داشتید، می توانید از طریق شماره 9099075307 با کارشناسان ما تماس بگیرید.

داوطلبان تحصیل در رشته دندانپزشکی در دانشگاه‌های اروپا یا ترکیه می‌توانند با با پشت سر گذاشتن یک دوره یک ساله به عنوان کالج تخصصی پزشکی در ایران، پذیرش خود را در یک دانشگاه معتبر اروپایی تضمین کنند. می‌توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در این مورد با شماره 02148810144 تماس بگیرید تا همکاران ما در این زمینه راهنمایی‌تان کنند. 

 

برای دانلود pdf مطلب کلیک کنید.

4.7/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

یا امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون آزمون ۱۴۰۲-۱۴۰۳ وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون کنکور  وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته  دندانپزشکی در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، دندانپزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته  دندانپزشکی بدون آزمون وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

8 دیدگاه دربارهٔ «دندانپزشکی بدون کنکور تهران + ثبت نام»

 1. Avatar photo فرانک نریمانی گفت:

  باتلفن ثابت تماس گرفتم پاسخگونبودن وزنگ نمیخوره

  1. Avatar photo alizadeh گفت:

   سلام وقت بخیر . مجددا تماس بگیرید

 2. Avatar photo afsoon گفت:

  من هر كاري ميكنم نميتونم تماس بگيرم

  1. Avatar photo fathollahi گفت:

   سلام از طریق تلفن ثابت باید تماس بگیرید

 3. Avatar photo کیانی ومیرزایی گفت:

  بله مشاورخوبین خانم قربانیان

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام بله آفرین به مشاورخوب ایران تحصیل خانم قربانیان ممنون

 4. Avatar photo عامری گفت:

  الان دوهفتست خانم میرزایی وخانم کیانی جهان پیمان بارم خانم قربانیان مشاورشون عالیه

  1. Avatar photo کارشناس ارشد گفت:

   سلام بله مشاوره خانم قربانیان گل عالیست ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور