تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

دندانپزشکی بدون کنکور تهران

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
دندانپزشکی بدون کنکور تهران

دندانپزشکی بدون کنکور تهران

 

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 99 هیچ نوع اطلاعیه ای در رابطه با جذب دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر نکرده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور تهران در سال های گذشته با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

نحوه پذیرش دندانپزشکی بدون کنکور در تهران سال های گذشته

دندانپزشکی یکی از رشته هایی است که ورود شما را به حرفه پزشکی با سرعت بیشتری امکان پذیر می نماید. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان علوم تجربی ممکن است این رشته را برای ادامه تحصیل خود انتخاب نموده باشند و یا قصد تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در خارج از کشور را داشته باشند، رقابت سخت آن برای شرکت در کنکور شرایطی را ایجاد نموده است که با توجه به آن بسیاری را از ورود به این رشته ناامید می نماید. همین مساله ما را برآن داشت تا این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع دندانپزشکی بدون کنکور تهران همچنین شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران در سال های گذشته اختصاص دهیم.

یکی از سوالات بسیاری از داوطلبان و علاقه مندان به این رشته در وهله اول این است که آیا ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران امکان پذیر است؟ پاسخ به این سوال می تواند نقش بسیار مهمی در آینده شغلی این افراد داشته باشد. برای ثبت نام بدون کنکور دندانپزشکی راه های مختلفی وجود دارد که ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران یکی از این راه ها در سال گذشته می باشد. در ادامه با ما همراه باشید تا در این رابطه اطلاعات جامعی را در اختیار شما قرار دهیم.

 

شرایط ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران چیست؟

هزینه تحصیل بدون کنکور دندانپزشکی در ایران چقدر است؟

زمان ثبت نام بدون کنکور پزشکی از چه زمانی آغاز می گردد؟

زمان اعلام نتایج پس از ثبت نام بدون کنکور چه زمانی است؟

 

 

دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان سال جاری

در ابتدا باید بگوییم که اگر مایل به انتخاب و ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور تهران می باشید، انتظار نداشته باشید که این کد رشته را بتوانید در دفترچه مشاهده و انتخاب نمایید. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام و پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز می باشند، باید در ضمن شرایطی و در زمان مقرر در صورت انتشار اطلاعیه ای ثبت نام اقدام نمایند. چنانچه دارای دیپلم ریاضی و فیزیک و یا تجربی می باشید، می توانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

یکی از موارد بسیار مهمی که برای ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان وجود دارد، دارا بودن شرایط معدلی است که بدین معناست شما باید از معدل بالای 16 و یا 17 برخوردار باشید. البته این تنها شرط لازم برای ورود به رشته دندانپزشکی بدون کنکور پردیس های خودگردان نخواهد بود. لازم به ذکر است که امکان ثبت نام و پذیرش در سال های گذشته تنها در چند دانشگاه محدود صورت می پذیرفت.

با توجه به اینکه ظرفیت پذیرش در دندانپزشکی بدون کنکور تهران پردیس خودگردان بسیار کم بوده است. به همین دلیل ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور 98 به صورت محدود امکان پذیر است. همچنین با توجه به بین المللی بودن این دانشگاه، ممکن است برای ورود و پذیرش شرط دارا بودن مدرک زبان را برای داوطلبان و علاقه مندان در نظر داشته باشند.

هر ساله شرایط ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور پردیس ممکن است دچار تغییراتی شود که بر اساس آن امکان ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران را به کلیه داوطلبان گروه تجربی می دهد. به همین دلیل قبل از ثبت نام در این دانشگاه ابتدا از تمامی موارد در رابطه با دندانپزشکی بدون کنکور تهران اطلاعات لازم را کسب نمایید. کافی است با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

 

امکان ثبت نام در دندانپزشکی بدون کنکور تهران تنها در سال های گذشته امکان پذیر است همچنین در صورت امکان ثبت نام، اطلاع از شرایط تعیین شده بسیار مهم و ضروری خواهد بود.

 

 

 

 

 

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی

 

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی

شرایط ورود به رشته دندانپزشکی

 

برای ثبت نام در رشته پزشکی چندین راه وجود دارد. چنانچه شما دارای مدرک لیسانس می باشید، نیازی به شرکت دوباره در کنکور نخواهید داشت. به همین دلیل می توانید با مطالعه دقیق منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی و همچینن شرکت در آزمون تعیین شده در زمان مقرر، نسیت به ثبت نام و همچنین انتخاب رشته اقدام نمایید.

نوع دیگر ورود به رشته دندانپزشکی که تقریبا مشابه با دندانپزشکی بدون کنکور تهران می باشد، دانشگاه پردیس های خودگردان می باشد، اما می توان تفاوت آن را از جمله میزان شهریه دانست. برای این مورد، داوطلبان در صورتی که بتوانند رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل را کسب نمایند، خواهند توانست در دانشگاه های پردیس خودگردان که از سطح بسیار بالایی برخوردار می باشند، نسبت به ادامه تحصیل اقدام نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت در آزمون لیسانس به دندانپزشکی تنها برای رشته های خاص امکان پذیر می باشد به همین دلیل شما با دارا بودن هر نوع لیسانس امکان ثبت نام و شرکت در این آزمون را نخواهید داشت. شرط ورود به این رشته تنها برای آن دسته از داوطلبانی می باشد که در رشته های مرتبط با رشته های پزشکی و یا پیراپزشکی ادامه تحصیل داده باشند در غیر این صورت امکان ادامه تحصیل برای آنان وجود نخواهد داشت.

 

 

جهت اطلاع از شهریه پزشکی بدون کنکور 98 کلیک کنید.

 

 

تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تهران

 

پس از مطالعه این مقاله ممکن است این سوال برای شما ایجاد شده باشد که تحصیل در رشته دندانپزشکی بدون کنکور تهران، چه تفاوتی با سایر دانشگاه های دیگر خواهد داشت؟ خب در اولین تفاوت باید به نوع مدرک و دانشگاه اشاره نماییم. چنانچه شما در هر دانشگاهی غیر از دانشگاه های سراسری در این رشته ادامه تحصیل دهید، مهر دانشگاه های دولتی بر روی مدرک شما نخواهد بود. اما پس از فارغ التحصیلی در این دانشگاه، شما می توانید مدرک دانشگاه های سراسری را داشته باشید.

سوال دوم داوطلبان این است که چنانچه ما موفق به کسب رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد شویم، آیا درست تر این نیست که در این دانشگاه ادامه تحصیل دهیم؟ خب این موضوع تا حدود زیادی به هدف ها و شرایط شما باز می گردد. اما به طور کلی دانشگاه های خودگردان معمولا از سطح امکانات بسیار بالاتری برخوردار می باشند. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان دندانپزشکی بدون کنکور تهران را ترجیج می دهند.

موضوع سوم در رابطه با تفاوت داوطلبانی که در ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران شرکت می نمایند و پذیرفته می شوند، به موضوع شهریه دانشگاه پردیس خودگردان آنان باز می گردد. به عنوان مثال شهریه این دانشگاه بسیار بالاتر از سایر دانشگاه های دیگر می باشد. به همین دلیل قبولی در این دانشگاه در صورتی امکان پذیر خواهد بود که شما از تمکن مالی کافی در این زمینه برخودار باشید.

 

 

برای ثبت نام پزشکی بدون کنکور کلیک کنید.

 

 

نحوه ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران در سال های گذشته

 

ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران

ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران

 

حال ممکن است پس از مطالعه و همچنین مقایسه ای که ایجاد نمودیم، شما به فکر ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران بیوفتید. برای این کار شما ابتدا لازم است که مدارک خود را برای ثبت نام آماده نمایید. همانطور که از نام این دانشگاه نیز کاملا مشخص است، برخی ازدا.طلبانی و دانشجویان آن را خارج از کشور تشکیل می دهند. به همین دلیل حتما قبل از ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران زبان انگلیسی خود را تقویت نمایید.

با توجه به شرط معدلی که برای ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران در نظر گرفته شده است، هر یک از متقاضیانی که مایل به ثبت نام می باشند از شرط معدل ذکر شده برای  ورود به دندانپزشکی بدون کنکور تهران برخوردار می باشند می توانند با استفاده از ترمیم معدل، نسبت به ثبت نام اقدامات لازم را به انجام برسانند و معدل خود را بالا ببرند. (این مورد مختص به سال های 94، 96 و 97 ) بوده است.

برای انجام ثبت نام دندانپزشکی بدون آزمون پردیس تهران و همچنین دریافت راهنمایی های بیشتر در این زمینه ، می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نماید. برای اطلاع از شرایط کافی است با متخصصین ما تماس حاصل نمایید تا به ارائه راهنمایی های لازم برای شما داوطلبان عزیز بپردازند.

 

 

میزان تاثیر سوابق تحصیل برای پذیرش در رشته دندانپزشکی بدون کنکور به چه میزان است؟

دانشگاه هایی که اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های بدون کنکور می نمایند، شرایطی را برای ثبت نام و همچنین پذیرش در نظر می گیرند که بر اساس آن متقاضیان می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. از جمله این شرایط می توان به تاثیر و یا عدم تاثیر معدل اشاره نمود. به عنوان مثال برای ثبت نام از جمله شرایط برخی از دنشگاه ها تاثیر معدل به صفر می رسد اما برای برخی دیگر از دانشگاه ها این میزان تاثیر می تواند متفاوت باشد.

آیا می توان نسبت به درخواست انتقالی در دانشگاه اقدام نمود؟

خوشبختانه این امکان برای تمامی داوطلبانی که در دانشگاه های خارج از کشور پذیرفته شده اند ایجاد شده است. هر یک از این دانشجوبان در صورتی که 72 ماده واحد درسی را در دانشگاه های خارج از کشور مورد تائید وزارت بهداشت و درمان ایران گذرانده باشند، امکان ثبت نام در این دانشگاه را خواهند داشت. همچنین موافقت دانشگاه مربوطه برای انتقالی نیز، از جمله شرایط تعیین کننده در این مورد خواهد بود.

 

بنده مشمول خدمت سربازی می باشم آیا می توانم برای ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور اقدام نمایم؟

بهترین دانشگاه بدون کنکور برای رشته دندانپزشکی در ایران کدام است؟

آیا سطح امکانات و همچنین تحصیلات و نحوه تدریس و آموزش در دانشگاه های بدون کنکور دندانپزشکی نسبت به دندانپزشکی متفاوت می باشد؟

شهریه ادامه تحصیل در داشگاه بدون کنکور دندناپزشکی دانشگاه آزاد به چه میزان است؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید

 

 

مطالب مرتبط

مشاوره قبولی لیسانس به پزشکی 98

تاثیر معافیت پزشکی در استخدام

لیست رشته های پیراپزشکی دانشگاه آزاد

رشته های بدون کنکور پیراپزشکی دانشگاه آزاد

4.5/5 - (2 امتیاز)

یا امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون آزمون 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته دندانپزشکی بدون کنکور  وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته  دندانپزشکی در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، دندانپزشکی جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون کنکور انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته  دندانپزشکی بدون آزمون وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته دندانپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور