ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان دانشگاه آزاد پس از مشاهده کارنامه خود لازم است نسبت به دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اقدام نمایند. برخی از داوطلبان در تماس با مشاورین ایران تحصیل این موضوع را عنوان می نمایند که شناسه انتخاب رشته را فراموش کرده اند و در این صورت مشاوران ما برای دریافت کد دسترسی راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد. در ادامه در رابطه با اینکه کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟ و همچنین نحوه مشاهده آن اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه خواهیم نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد   از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

من شناسه انتخاب رشته را فراموش کرده ام

 شناسه انتخاب رشته همان کد هفت رقمی انتخاب رشته دانشگاه آزاد برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد می‌باشند الزامی است. کلیه داوطلبان عزیز می‌توانند در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به اینکه کنکور دانشگاه سراسری و دانشگاه آزاد به صورت هماهنگ می‌باشد، لذا داوطلبان لازم است به کارنامه اولیه کنکور مراجعه نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده اند می توانند برای دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد  اقدام  نمایند. بنابراین با توجه به اینکه هر یک از داوطلبان می‌تواند به صورت هم‌زمان هم در انتخاب رشته دانشگاه آزاد و هم در رشته‌های دانشگاه‌های سراسری شرکت نمایند، نهایت دقت عمل را در وارد نمودن کد رشته های خود داشته باشید.

داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج ،موفق به دریافت کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد نشده‌اند، دانشگاه آزاد فرصت دوباره‌ای را در اختیار این دسته از داوطلبان قرار داده است که با توجه بدان می‌توانند نسبت به دریافت مجدد شناسه دانشگاه آزاد اقدام نمایند. شایان ذکر است که انتخاب رشته دانشگاه‌های سراسری و آزاد به صورت جداگانه صورت می پذیرد.

آن دسته از داوطلبانی که مشکل شناسه انتخاب رشته را فراموش کرده ام را دارند، پس از دریافت این شماره می‌توانند تنها به انتخاب 20 کد رشته محل بپردازند. بنابراین تعداد انتخاب‌های متقاضیان دانشگاه‌های سراسری بسیار بیشتر از دانشگاه آزاد می‌باشد و همین مسئله دقت بیشتری را در انتخاب رشته می‌طلبد.

کلیه متقاضیان محترم می‌توانند برای مشاهده کد انتخاب رشته با شماره پشتیبانی دانشگاه آزاد  9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا به اطلاعات جامعی در این زمینه دست‌یابید.

 

 

نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲

وارد نمودن کد مربوطه در تمامی گروه‌های آزمایشی به صورت الکترونیک امکان پذیر می‌باشد. داوطلبان می‌توانند با استفاده از سامانه سنجش و آموزش کشور به‌راحتی اقدام به مشاهده این کد نمایند. شناسه انتخاب رشته آزاد یک کد 7 رقمی است که برای هر داوطلب به صورت منحصر به فرد و جداگانه می‌باشد و در صورت دارا بودن این کد، داوطلب می‌تواند اقدام به انتخاب رشته نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که در جلسه کنکور حضور داشته اند، می‌توانند کد دسترسی انتخاب رشته را مشاهده نمایند. پس از ذخیره‌سازی این کد، می‌توانید به سامانه دانشگاه آزاد مراجعه نموده و اقدام به انتخاب رشته نمایید. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که کد مربوطه برای رشته های با آزمون دانشگاه آزاد می باشد.

 

راهنمای دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد

متقاضیان گرامی در راستای سهولت امر انتخاب رشته و انجام مراحل انتخاب رشته و دریافت شناسه ثبت نام را به صورت گام به گام برای شما تشریح می کنیم شایان ذکر است در صورت بروز مشکل در هر یک از مراحل ثبت نام – انتخاب رشته و دریافت کد هفت رقمی انتخاب رشته آزاد می توانید از ساعات 8 صبح الی 1 شب ( حتی ایام تعطیل ) با شماره های مذکور تماس بگیرید.

گام اول : متقاضیان محترم جهت انتخاب رشته اینترنتی دانشگاه آزاد در زمان مقرر وارد سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی اینترنتی وارد می شوید.

گام دوم : در صفحه ای که مشاهده می نمایید وارد قسمت انتخاب رشته با کنکور ۱۴۰۲ می شوید.

گام سوم : تمامی اطلاعات هویتی متقاضی و اطلاعات مربوط به شرکت در آزمون متقاضی اعم از رمز و شناسه ثبت نام باید وارد شود.

توجه : در صورتی که کد 7 رقمی انتخاب رشته دانشگاه آزاد مربوط به خود را مفقود نموده اید می توانید با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) تماس بگیرید.

گام چهارم : متقاضی گرامی در این مرحله پس از مطالعه دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲ دانشگاه آزاد از کد رشته محل های موجود مطلع گشته و کد رشته های انتخابی خود را به ترتیب اولویت در لیست مورد اعلام نمایید.

 

 

برای کسب اطلاعات از سایت منادا وارد شوید.

 

 

 دریافت مجدد شناسه دانشگاه آزاد

 

 دریافت مجدد شناسه دانشگاه آزاد

دریافت مجدد شناسه دانشگاه آزاد

 

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟ در واقع همان شناسه ای است که به شما امکان انتخاب رشته را فراهم می نماید. بنابراین لازم است داوطلبان و متقاضیان عزیز ابتدا به دریافت شناسه مذکور اقدام نموده و پس از آن ، بتوانند به سامانه دانشگاه آزاد جهت انتخاب رشته اقدام نمایند. پس از وارد کردن این شناسه شما لازم است مراحل بعدی را جهت انتخاب رشته پشت سر بگذرانید.

توصیه می نماییم که حتما قبل از انتخاب رشته ، ابتدا رشته های مورد نظر و اولویت های خود را یادداشت نمایید و سپس به انتخاب رشته دست بزنید. هر گونه اشتباهی در این مرحله می تواند موجب پذیرش شما در رشته های دیگر شود. در نتیجه استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته بسیار می تواند در رسیدن به اهدافتان کمک کننده باشد.

 

 

شناسه انتخاب رشته را فراموش کردم

 

شناسه انتخاب رشته را فراموش کردم

شناسه انتخاب رشته را فراموش کردم

 

برخی از داوطلبان متاسفانه پس از دریافت شناسه هفت رقمی نیز با مشکلاتی از قبیل گم کردن کارنامه خود ، عدم یادداشت شماره شناسه انتخاب رشته و … مواجه می گردند. به همین دلیل امکان انتخاب کد رشته محل های دانشگاه آزاد برای این دسته از داوطلبان وجود نخواهد داشت.

با توجه به اینکه فرصت انتخاب رشته محدود می باشد و در روزهای پایانی به علت شلوغ بودن خطوط اینترنت ممکن است داوطلبانی که انتخاب رشته را به روزهای پایانی موکل می نمایند، انتخاب آنها ثبت نگردد. خوشبختانه امکان دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ۱۴۰۲ به صورت مجدد وجود دارد. بنابراین در صورت فراموش نمودن این شناسه، حتما هر چه سریع تر نسبت به دریافت آن اقدام نمایید.

 

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟

یکی از سوالاتی که برخی از داوطلبان از مشاوران دانشگاه آزاد ایران تحصیل دارند این است که رمز ثبت نام دانشگاه آزاد چیست؟ ثبت نام در اکثر رشته های دانشگاه آزاد به صورت بدون آزمون می باشد و داوطلبان و متقاضیان این دانشگاه می توانند در ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن ، نسبت به انتخاب رشته این دانشگاه اقدام نمایند. اما برخی از رشته های این دانشگاه نیز، تنها با استفاده از آزمون سراسری داوطلبان را جذب می نمایند.

دریافت رمز شناسه دانشگاه آزاد را می توان مساوی دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد دانست. به عنوان مثال آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های با آزمون دانشگاه آزاد می باشند، می توانند با استفاده از این کد به سامانه مورد نظر متصل شده و به انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد   از تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 ( استان تهران)

پاسخگویی از ساعات 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال راهنمای دریافت شناسه انتخاب رشته آزاد

کانال راهنمای دریافت شناسه انتخاب رشته آزاد

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با نحوه دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. در صورتی که هنوز هم مشکل شناسه انتخاب رشته برای شما رفع نشده است، می توانید برای مشاهده کد دسترسی انتخاب رشته با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد آیا باید به صورت حضوری به دانشگاه آزاد مراجعه نماییم؟

خیر. دریافت شناسه تنها به صورت الکترونیک امکان پذیر است.

من شناسه انتخاب رشته را فراموش کرده ام آیا راهی برای بازیابی دوباره آن وجود دارد؟

خوشبختانه این مشکل قابل حل می باشد. کافی است اطلاعات شخصی خود را وارد نمایید.

کد دسترسی انتخاب رشته دانشگاه آزاد چیست؟

کد دسترسی به انتخاب رشته در واقع همان شماره 7 رقمی است که در انتهای کارنامه کنکور وجود دارد.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)