ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان ۱۴۰۲

درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های تیزهوشان را دارند، ابتدا باید با درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان آشنا شوند. این دانش آموزان باید تمامی کتاب های درسی خود، تمامی کتاب های کمک درسی و … را به خوبی مطالعه کنند. علاوه بر این، این دانش آموزان باید برای کسب درصد های قبولی در تیزهوشان، یک برنامه خوب و دقیق داشته باشند. آن ها می توانند برای این کار از یک مشاور خوب کمک بگیرند. 

اگر شما هم جز این دانش آموزان هستید و می خواهید که در این آزمون شرکت کنید، باید با درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان ۱۴۰۲ آشنا شوید. لازم به ذکر است تا بدانید که تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم در هر استان با توجه به آزمون داوطلبان متفاوت می‌باشد. برای آشنایی با این درصدها و آشنایی با نحوه محاسبه این درصدها، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله هر آنچه که باید در رابطه با این موضوع بدانید را برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان

 

 

میزان درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان ششم و نهم

قبل از اینکه به میزان درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان بپردازیم ابتدا لازم است در رابطه با مفهوم درصد برای تمامی دانش آموزان توضیح دهیم. در واقع، به عبارتی ساده تر می توان گفت که درصد را می‌توان معادل نمره دانست. در امتحانات مدرسه، نهایت نمره‌ای که می‌توانید اخذ نمایید، نمره 20 می‌باشد. اما برای آزمون تیزهوشان نهایت نمره 100 است. به همین دلیل هر چقدر نمره شما به 100 نزدیک‌تر باشد، درصد بهتری را داشته‌اید و این نکته مهم هم فراموش نکنیم که کسب رتبه و تراز حوب در آزمون تیزهوشان فقط با بهره گیری از برترین منابع آزمون تیزهوشان میسر خواهد بود.

 

 

 تراز لازم برای قبولی آزمون تیزهوشان

 

 

نحوه احتساب تراز و درصد برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان

اما یکی از سؤالاتی که ممکن است برای داوطلبان به وجود آید، در رابطه با محاسبه درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان است. چرا که تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم، بر اساس همین درصدها مشخص خواهد گردید. درصدها در هر درس با استفاده از تعداد جواب‌ های صحیح و تعداد جواب‌ های غلط و همچنین ضریب هر درس مشخص می‌ گردد.

برای مثال: برای محاسبه درصدهای هر درس که ضریب 3 می‌ باشد، می‌ توانید تعداد سؤالات صحیح در هر درس را در 3 ضرب نمایید و تعداد سؤال‌ های اشتباه را کم کنید و در نهایت عدد به‌ دست‌ آمده را در عدد سه تقسیم نمایید. سپس، حاصل جمع را در 100 ضرب نمایید؛ پاسخ به دست آمده، درصد شما در درس مورد نظر می‌ باشد.

درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان را تقریباً می‌ توان در هر درس درصدهای بالای 70 درصد دانست. البته، این مورد در هر سال بسته به نوع سؤالات و رقابت شرکت‌کنندگان و … می‌تواند متفاوت باشد. اما در کل می‌توان گفت این درصدها به صورت میانگین می‌تواند تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم را برای شما رقم بزند.

 

 

جهت دانلود نمونه سوالات آزمون تیزهوشان و بخش نامه آزمون تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

 • (تعداد سوالات غلط هر درس) – (3*تعداد سوالات صحیح هر درس)=امتیاز خام هر درس در آزمون تیزهوشان
تعداد درست های هر درس را در 3 ضرب و تعداد غلط ها را از آن کم کنید تا امتیاز خام درس مورد نظر به دست بیاید.
 • برای محاسبه نمره درس در آزمون تیزهوشان، لازم است این امتیاز خام را در “ضریب درس” ضرب کنید:
  قرآن و معارف ×3
  ادبیات فارسی ×3
  مطالعات اجتماعی×3
  علوم تجربی ×2
  ریاضی ×3
 • نمره استعداد تحصیلی در آزمون تیزهوشان : مجموع نمرات درس های مختلف
 • برای به دست آوردن نمره استعداد تحلیلی آزمون تیزهوشان : فقط مرحله یک را انجام دهید و نیازی به ضریب نیست.

 

تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم

 

تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم

تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم در هر سال متفاوت است. یکی از نکاتی که دانش آموزان عزیز در رابطه با تراز و اهمیت آن باید آگاه باشند، به موضوع سطح سوالات و همچنین عملکرد سایر داوطلبان شرکت کننده در این آزمون باز می گردد. در نظر داشته باشید که ممکن است شما درصدهای پایینی را در یک درس داشته باشید اما به علت عملکرد سایر داوطلبان این درصدها برای همه آنان کم باشد.

بنابراین، تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم را تا حدود زیادی می توان وابسته به عملکرد رقیبان شما دانست. لذا، این که شما بتوانید چه درصدی را در هر درس کسب نمایید، بسته به عملکرد شما می تواند متفاوت باشد. برخلاف درصدهای هر درس که ممکن است منفی شود، تراز هیچ یک از داوطلبان منفی نخواهد شد.

 

اطلاعیه

سازمان استعدادهای درخشان تراز یا نمره کل در آزمون تیزهوشان نهم به دهم را ملاک قبولی در این آزمون قرار داده است یعنی هر چه عدد تراز بالاتر باشد داوطلب شانس قبولی بیشتری دارد.

 

 

قطعا هر چه تراز یک داوطلب بالاتر باشد، امکان پذیرش او در آزمون تیزهوشان نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین، برای اطلاع از تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم باید به سایر رقبای خود نگاه بیندازید و با استفاده از مقایسه ای که با این داوطلبان انجام می دهید، خواهید توانست به صورت کاملا درست از پذیرش و یا عدم پذیرش خود آگاه شوید.

 

 

مشاوره بالا بردن تراز برای قبولی در آزمون تیزهوشان

 

 

نکته مهمی که باید در رابطه با درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان و همچنین تراز قبولی در آزمون تیزهوشان دقت داشته باشید این است که بهتر است قبل از ناامیدی و همچنین قبل از این که استرس به خود راه دهید، ابتدا به این مسئله واقف باشید که ممکن است سایر دانش آموزان عملکردی به مراتب پایین تر از شما داشته باشند. همچنین اولیای گرامی توجه داشته باشند که صرف هوش و اطلاعات نمی تواند فرزند شما را در این آزمون موفق نماید.

 

 

 

کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان

نمونه آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم و نهم به دهم

دانش آموزانی که می خواهند در این آزمون در پایه های ششم و هفتم شرکت کنند، بهتر است که با نمونه سوالات سال های پیش آشنا شوند. آشنایی و مطالعه آزمون های سال های گذشته به آن ها کمک می کند تا با نحوه طراحی سوالات به خوبی آشنا شوند. به همین دلیل، ما در ادامه چندین نمونه آزمون های تیزهوشان سال های گذشته را ارائه خواهیم داد. 

 

دانلود نمونه آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم

دانش آموزانی که پایه ششم هستند و می خواهند در پایه هفتم در مدارس تیزهوشان درس بخوانند و در آزمون ورودی این مدارس شرکت کرده اند، باید نمونه آزمون های مرتبط با پایه خود را مطالعه نمایند. برخی از نمونه آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم شامل موارد زیر می باشند:

نمونه آزمون های تیزهوشان پایه ششم به هفتم
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال ۱۴۰۲
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1399
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1398
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1397
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1396

 

 

دانلود نمونه آزمون های تیزهوشان پایه نهم به دهم

دانش آموزان پایه نهم، باید همانند دانش آموزان پایه ششم، نمونه آزمون های مرتبط با پایه تحصیلی خود را دانلود کرده و مطالعه نمایند. برخی از مهم ترین این نمونه آزمون ها شامل موارد زیر می باشند: 

 

نمونه آزمون های تیزهوشان پایه نهم به دهم
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال ۱۴۰۲
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1399
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1398
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1397
دانلود سوالات آزمون تیزهوشان سال 1396

 

 

مشاوره کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان

دانش آموزان و اولیای گرامی، برای کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان آنچه شما در ابتدا نیازمند آن می باشید، نداشتن استرس و همچنین اضطراب جهت قبولی در این آزمون می باشد. فراموش نکنید که بخش مهمی از قبولی برای هر داوطلب، منوط به مهارت هایی است که لازم است کسب نمایند. بنابراین، عدم دارا بودن این مهارت موجب می شود تراز لارم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم را به دست نیاورید.

اولیای گرامی توجه داشته باشند که از مقایسه نمودن فرزند خود با سایرین بپرهزید و سعی کنید همراه با فرزند خود حرکت نماید تا بتوانید موفقیت را برای او رقم بزنید. تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم، می تواند در هر استان و هر پایه متفاوت باشد. بنابراین، بهتر است به نسبت استان خود، از این میزان آگاه شوید تا بتوانید در این آزمون پذیرفته شوید.

 

 

مشاوره کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان

 

 

برای کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان متخصصین مشاورین ما به شما کمک خواهند نمود تا هم از خدمات مشاوره ای و هم از برنامه ریزی کاملا اصولی و درست جهت پذیرش در این آزمون موفق شوید. همچنین با استفاده از برقراری تماس با مشاوران ایران تحصیل خواهید توانست تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم را به دست آورید.

 

 

جهت اطلاع از ثبت نام آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و برنامه ریزی قبولی در آزمون تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

مشاوره بالا بردن تراز برای قبولی در آزمون تیزهوشان

شیوه مطالعه یکی از مهم ترین اصول برای قبولی در آزمون تیزهوشان می باشد. اصول صحیح مطالعه می تواند با تعداد ساعت کمتر، شما را به نتیجه دلخواه برساند.

شما عزیزان می توانید علاوه بر موارد پایین جهت بالا بردن تراز قبولی خود، از طریق تماس با مشاوران تیزهوشان ایران تحصیل نیز از بهترین و نوین ترین روش های مطالعه آگاه شوید. همچنین، برای برنامه ریزی درسی برای تیزهوشان، جدول برنامه ریزی تیزهوشان و دریافت لینک نمونه برنامه ریزی تیزهوشان همه روزه حتی ایام تعطیل، با شماره های 9099075307 از سراسر کشور و استان تهران تماس حاصل نمایید.

 

 

جهت مشاهده  دفترچه تیزهوشان نهم به دهم و دفترچه تیزهوشان بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

 • پرهیز از اضطراب
 • برنامه ریزی برای مطالعه بخش های مختلف منابع و نمونه سوالات
 • استفاده از دفتر برنامه ریزی و ثبت برنامه مطالعاتی خود مطالعه 
 • پرهیز از مطالعه دروس به صورت متوالی برای مثال بعد از هر 25 دقیقه ، 5 دقیقه یا بعد از یک ساعت 15 دقیقه استراحت
 • شروع درس خواندن و تست زدن از همین حالا
 • داشتن اعتماد به نفس

 

 

نحوه احتساب تراز و درصد برای قبولی در آزمون مدارس تیزهوشان

 

 

تفاوت تراز برای قبولی دختران و پسران برای قبولی در آزمون تیزهوشان

در زمان ثبت نام تیزهوشان نهم به دهم هر دانش آموز اجازه دارد تا سه مدرسه را به عنوان اولویت خود انتخاب نماید. انتخاب این مدارس در اولویت های شما سرنوشت ساز است چرا که هر مدرسه تیزهوشان دارای یک نمره کف قبولی است و پذیرش در همه مدارس یکسان نیست. هر مدرسه تیزهوشان با توجه به جایگاه خود از نظر علمی و جغرافیایی تعداد متقاضی های متفاوتی دارد که بر این اساس نمره کف قبولی نیز تغییر می‌کند.

بهتر است قبل از آن که در ثبت نام آزمون تیزهوشان رشته خود را تعیین کنید بدانید که با انتخاب رشته تجربی کار خود را برای قبولی آن نیز بسیار سخت تر شده است. آمارها نشان می دهد آن گونه که پذیرش در کنکور تجربی سخت تر است، پذیرش در رشته تجربی ورودی دهم تیزهوشان نیز سخت تر از سایر رشته ها بوده و پس از آن رشته ریاضی عنوان دوم را از آن خود نموده است.

سطح آزمون و شرایط برگزاری آخرین معیار تاثیر گذار بر نمره کف قبولی است. آزمون تیزهوشان بر خلاف آزمون نمونه دولتی به صورت کشوری برگزار می‌ گردد و بدیهی است اگر سطح آزمون پایین و آسان باشد کف قبولی آن نیز بالا رفته و برای پذیرش باید درصد بالاتری را کسب کنید و اگر آزمون سخت باشد به همان نسبت نمره کف قبولی پایین می‌ آید.

 

 

اطلاعیه

کلیه دانش‌آموزان متقاضی ورود به این‌گونه مدارس باید ابتدا در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایند و سپس، در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند.

 

 

آخرین اخبار قبولی در تیزهوشان

 • رضا رنجبر عصر شنبه در نشست برخط بررسی عملکرد مدارس استعدادهای درخشان با بیان اینکه نقاط قوت و آسیب‌های مدارس تیزهوشان را باید در مقایسه با سایر مدارس زمان خودشان بررسی کنیم، اظهار داشت: مهم‌ترین ارزش افزوده این مدارس نسبت به سایر مراکز آموزشی، وجود آزادی بیشتر برای دانش آموزان بود.

رنجبر با اشاره به اینکه همه مشکلات با افزایش بودجه برطرف نمی‌شود اضافه کرد: بسیاری از روش‌های دهه‌های پیشین دیگر در مدارس استعدادهای درخشان جواب نمی‌دهد. پیشنهاد مشخص من آن است که دانش آموزان برای آنکه شخصیت پیدا کنند با ادبیات و تاریخ آشنا شوند. البته روش آموزشی رسمی فعلی این دروس هم اشکال دارد اما اگر می‌خواهید نوجوان شخصیت پیدا کند باید با تاریخ خود انس بگیرد و توانایی زبان نیز کسب کند.

 • کوشا صمیمی در تشریح مشکلات ایجاد شده در طراحی سوالات تیزهوشان اظهار کرد: اساسا چون طراحان سوالات جزء نخبگان هستند و اختلاف سنی زیادی بین آن ها و دانش آموزان وجود دارد، قدرت تشخیص سختی و آسانی سوال را ندارند، در نتیجه زمانی می توان به درجه سهولت و صعوبت سوال پی برد که آن سوال در جامعه آماری بزرگتری سنجیده شود.

جلال کریمیان، کارشناس تعلیم و تربیت با توجه به اینکه آزادی و برچسب تیزهوش بودن می‌تواند آسیب‌زا هم باشد، تصریح کرد: آزادی به دانش آموزان زمانی جواب می‌دهد که همراه با مسئولیت دادن به آنها باشد. به نوجوان باید شوق پرواز بخشید اما در عین حال او را باید با محدودیت‌های خودش و محدودیت‌های پیرامونش آشنا کنیم که متأسفانه در مدارس استعداد درخشان چنین مطلبی رخ نداد.

جهت دانلود pdf مقاله کلیک نمایید.

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی بر آن شده است تا درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان و تراز لازم برای قبولی آزمون تیزهوشان را برای شما عزیزان به صورت کامل شرح دهیم. چنانچه پس از خواندن این مقاله، مجددا سوال یا ابهامی در خصوص تراز لازم برای قبولی در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم برای شما عزیزان پیش آمد، می توانید پاسخ سوالات خود را از طریق مشاوره با کارشناسان مجرب ایران تحصیل دریافت نمایید.

4.3/5 - (46 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه میتوان در آزمون مدارس تیزهوشان شرکت کرد؟

لازم است ابتدا در سامانه ثبت نام مدارس تیزهوشان اقدام به ثبت نام نمایند و پس از آن ، در آزمون تیزهوشان شرکت نمایند.

برای کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم چکاری باید انجام دهیم؟

برای کسب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان ششم به هفتم و نهم به دهم پیشنهاد ما در ارتباط بودت با یک مشاور با تجربه و ماهر است.

آیا تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم یکسان است؟

خیر، تراز لازم برای قبولی در تیزهوشان نهم و ششم در هر سال متفاوت است.

نظرات

 1. حسین
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۲

  باسلام اخرین تراز قبولی تیزهوشان۱۴۰۱ پسرانه بجنورد چند درصده

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۸

   وقت بخیر
   درصد ها در هیچ سامانه ای اظلاع رسانی نمیشود

 2. حسین
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۱

  باسلام اخرین تراز قبولی تیزهوشان۱۴۰۱ پسرانه بجنورد چند درصده؟

 3. محمد پارسا نوعی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۷

  آخرین نمره قبولی تیزهوشان نهم به دهم قزوین پسران تو سال۱۴۰۱ چن درصد بوده؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام وقت بخیر
   تراز فرد قبول شده در مدرسه ی شهید بابایی 35914 می باشد

 4. هشتمی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام من میخواستم در تیزهوشان هشتم به نهم شرکت کنم برای درسهایی به جز ریاضی و علوم لازمه که بقیه درسهارو از روی کتب درسی مطالعه کنیم؟

  • مشاور صادقی
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام بهتره کتاب کمک درسی داشته باشید

 5. sadighehrafiee19@gmail.com
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام نمره قبولی هر درس ششم به هفتم چیه؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام وقت بخیر
   کسب مقیاس خیلی خوب

 6. محمدحسین
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام خسته نباشید بنده نمره کل خردادم در هشتم ۱۹.۵ شد و الان هم پایه نهم هستم میخوام برای دهم تیزهوشان امتحان بدم آنوقت از نظر نمره امکان شرکت دارم یا خیر البته نمره ی نوبت اول نهمم هم ۱۸.۷۹ هست

  • مشاور محمدی
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۰۸

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در ازمون تیزهوشان حداقل معدل 19 در امتحانات نوبت اول پایه نهم را نیاز دارید.

 7. Souri
  ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۱

  من میخوام امسال تو آزمون تیزهوشان نهم به دهم شکرت کنم تو رشته ی تجربی درسم خوبه ولی تست نزدم و خودم رو برای آزمون آماده نکردم
  بنظر شما تو زمان باقی مونده میتونم خودم برای آزمون آماده کنم ؟
  چه کتاب هایی بخونم؟
  از چه کتاب هایی و چه پایه هایی سوال میاد؟
  چکار کنم که شانس قبولیم بیشتر بشه؟

  • مشاور ملکی
   ۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام دوست گرامی
   کتاب های متفاوتی و هم چنین روش های مختلفی برای مطالعه وجود دارد.
   جه کسب اطلاعات بیستر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 8. تیزهوش اگه خدا به خواد
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

  سلام وقت بخیر من چند تا سوال داشتم. اول اینکه امتحانات تیزهوشان کی برگزار میشه وباید چه موقعی ثبت نام کنیم؟ و باید برای قبولی در تیزهوشان حداقل چند کتاب را تست بزنیم و چند بار مرور کنیم؟ میشه کتاب ها را معرفی کنید؟ و سوال دیگه اینکه آیا کتاب هوش اسمارتیز و کتاب ۳۳ آزمون دقت و تمرکز نیترو برای تست زنی خوب هستن؟ و اینکه حد نصاب قبولی در مدارس تیزهوشان قزوین جقدر است؟
  لطفا به سوالات من جواب بدید

  • مشاور صادقی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام
   دوست عزیز قبولی تیزهوشان برای چه مقطعی مد نظرتونه؟

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام دوست عزیز زمان ثبت نام بصورت دقیق فعلا مشخص نیست اما احتمالا در اسفند ماه انجام بشود، مرور و دوره ی کتابها بستگی به نظر و توانمندی خودتون خواهد داشت. حد نصاب قبولی در هر منبع درسی حداقل 50 درصد میباشد.

 9. O
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام وقت بخیر
  من دو سال پیش تیزهوشان شرکت کردم و
  تراز م رو یادم نمیاد چطوری بفهمم تراز م چند بوده؟

  • rahdar
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام وقت بخیر.
   کارنامه و عملکرد شما با توجه به گذشت دو سال دیگر در دسترس نیست.

 10. ه
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

  سلام
  از کجا تراز دو سال پیش تیزهوشان رو می تونم پیدا کنم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

   سلام وقت بخیر تراز قبولی در تیزهوشان متفاوت میباشد و برای پذیرش شدن باید بالای 60 درصد زده باشید

 11. H
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۰

  سلام
  من امسال پایه نهم هستم و می‌خوام توی آزمون تیزهوشان شرکت کنم
  میخواستم بپرسم ک نوع رشته تحصیلی توی ضریب آزمون تاثیر داره؟
  برای مثال منی ک می‌خوام برم ریاضی با اون فردی ک میخواد بره تجربی شانس قبولیمون برابره؟

  • isaei
   ۲۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام وقت بخیر
   بله ضرایب متغییر میباشد.

 12. مهدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام تراز من ۶۶ هزار بود دیروز نتایج اومده ترازم ۵۸ هزار هست چک کردیم دیدیم بعضی از سوال ها که کاملا مطمئنم اشتباه گرفتن امکان غلط اصلاح کردن وجود داره یانه و اعتراض بدسم جواب میدن

  • isaei
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر
   امکان اعتراض وجود دارد.

 13. مهدی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام من در آزمون تیزهوشان ششم از دفترچه اول ۶۰.۹۱ در صد و از دفترچه دوم ۷۸.۳۳ درصد و در کل ترازم ۶۶.۷۲۴ می باشد امکان قبولی از اولویت های۵-۳-۴ در تلریز مباشم یا نه؟ ممنون از زحماتتان

  • bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

   با سلام امکان قبولی طبق درصدهای لازم برای قبولی در تیزهوشان 1401 وجود دارد

 14. مهدی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۱

  سلام از دفترچه اول ۶۰.۹۱ و از دفترچه دوم ۷۸.۳۳ زدم و کل ترازم ۶۶.۷۲۴ میشه آیادر تیزهوشان تبریز از اولویت های ۵-۳-۴ قبول میشوم

  • bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

   با سلام قبولی طبق درصدهای لازم برای قبولی تیزهوشان 1401وجود دارد

 15. مهدی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام من در آزمون تیزهوشان در دفترچه اول ۳۹ درست و ۱۱ تا غلط و ۸ تانزده (دو تا حذف شده) و از دفترچه دوم ۴۷ تا درست و بقیه را نزده بنظرتان در شهرستان تبریز از اولویت های ۵-۳-۴ قبول می شوم یا نه؟

  • bagheri
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۸

   با سلام امکان قبولی طبق درصدهای لازن برای قبولی در تیزهوشان پایین است

 16. محمد ابراهیمی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام من از قراره برم هفتم .تیزهوشان دادم و درصدم تقریبا 65 شده قبول نمیشم؟ شهرستان مرند

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام رتبه های قبولی سالهای گذشته را چک کنید

 17. الپای
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  سلام من با ۹۲ سوال صحیح و ۹ غلط بفیه نزده تو تبریز قبول میشم ؟

  • isaei
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام روز بخیر پذیرش بر اساس تراز شما صورت خواهد گرفت.

 18. 𖥻‎ ִֶָ 𝗪𝖺𝕪𝗭𝖾𝗻𝗡𝕚𝖾 𝐆𝕚𝗿𝗹
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام من هشتم رو تموم کردم و معدلم شد تقریبا 19.80 ریاضیم15 و علومم 18.5 میخوام برای تیزهوشان بخونم هنوز اقدامی نکردم چون میترسم نتونم قبول بشم یا از پسش بر نیام شهریه هاشم خیلی زیاده و اگه نتونم …

  • eshghabadi
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

   سلام وقتتون بخیر..در نظر داشته باشید لزوما مسیر موفقیت سما از تیزهوشان نمیگذره..ضمن اینکه شما نمرات خوبی دارید و میتونید با تلاش بیشتر در ازمون تیزهوشان هم قبول بشید

   • Reyhaneh Hojabri
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

    سلام خسته نباشید
    من کلاس هشتم هستم و قصد دارم نهم آزمون تیزهوشان بدم و اینکه نمرات خیلی خوبی دارم و تا حالا زیر ۱۷ نمره ای نداشتم و معدلمم بالای 19/50 بوده و هست و اینکه میخواستم بدونم امکانش چقدر هست ک قبول بشم در این آزمون ها؟

    • hedayati
     ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

     سلام وقت بخیر
     اگر تلاش کنید شانس شما بالا هست.

 19. آنیتا
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۲

  آقا من با 30درصد دفترچه یک و 70درصد دفترچه 2تهران قبول نمیشم نه ؟؟؟؟؟(فرزانگان ۶ و ۷)

  • aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام
   برای قبولی در مدارس برترنیازه درصد های بقیه افراد هم مشخص شود در صورتی که شبیه به هم بود شانس قبولی میباشد

 20. Parisa
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام من شیراز هستم امسال تراز لازم برای قبولی تیزهوشان نهم ناحیه ۲ چقدر است

  • heydari
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر
   مقاله ی داخل سایت را با دقت بیشتری مطالعه فرمایید

 21. Parisa
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام من برای تیزهوشان نهم به دهم ترازم ۴۵۰۰۰ شده آیا امکان قبولی درسال ۱۴۰۱ دارم
  شیراز

 22. Parisa
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام من برای تیزهوشان نهم به دهم ترازم ۴۵۰۰۰ شده آیا امکان قبولی درسال ۱۴۰۱ دارم

  • aghazade
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام
   بستگی به بقیه شرکت کننده ها و ظرفیت مدرسه دارد

 23. محمدرضا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام

  من در ازمون امسال تیزهوشان ششم به هفتم شرکت کردم
  از ۱۱۸سوال (دوتا حذف شدند)
  از دفترچه اول ۱۰ تا نزده،۱۲ تا غلط و ۳۶ تا درست

  و در دفترچه دوم،۱۲ تا نزده و ۴۸ تارو درست زدم
  شانس قبولیم در تیزهوشان همدان چقدر است؟

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۴

   سلام تماس بگیریدمشاوران ماواستون تخمین رتبه انجام بدهند

 24. مریم
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۲۵

  سلام ببخشید تراز مدرسه فرزانگان اکبر همتی چقدره برای قبولی در تیزهوشان خوی

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   با سلام تراز هر مدرسه هر ساله تقییر میکند برای مطلع شدن مقاله درصد های لازم برای تیزهوشان 1401 بررسی کنید

 25. الینا
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من در تهران هستم و در تیزهوشان ششم در تهران درصدم ۶۸ هست و ترازم ۶۸۰۰۰ است قبول میشم ؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام برای قبولی در تیزهوشان باید نسبت به درصدهای بقیه دانش اموزان نتیجه گیری کرد

 26. Ppp
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۸

  رشته انسانی تراز آخرین قبول شده استان تهران رو لطف کنید

  • bagheri
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

   با سلام مقاله درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان 1401 را مطالعه کنید

 27. الینا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام خسته نباشید
  من در تهران هستم و در تیزهوشان ششم به هفتم ۶۸ درصد شدم و ترازم ۶۸۰۰۰ است قبول میشم ؟؟؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   با سلام امکان قبولی طبق درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان 1401 وجود دارد

 28. الینا
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام خسته نباشید
  من در تهران هستم و در تیزهوشان ششم به هفتم ۶۸ درصد شدم و تراکم ۶۸۰۰۰ است قبول میشم ؟؟؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام برای قبولی در تیزهوشان درصد ها و تراز بقیه دانش آموزان هم تاثیر دارد

 29. من
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  من ب هشتادتا سوال جواب دادم چهل تا دفترچه اول تقریبا چهل تام دفترچه دوم
  شیش تا غلطم داشتم قبول میشم
  توی مدارس فرزانگان مازندران؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام برای قبولی در تیزهوشان درصد های سایر دانش اموزان نیز مهم میباشد

 30. یه شیشمی
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

  من به 80 تا سوال پاسخ دادم و 6 غلط داشتم ایا امکان قبولی در فرزانگان مازندران را دارم؟

  • bagheri
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   با سلانن مقاله صرصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان 1401 را مطالعه کنید

 31. طاهره
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  دخترم آزمون ۲۶ خرداد در رشت بالای ۷۰ درصد زده.فرزانگان رشت قبول میشه؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

   سلام معمولا میانگین درصد بالای 70 شانس زیادی برای قبولی در تیزهوشان دارند

 32. M.m
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام من با ۴۰ درصد به قبولی در تیزهوشان رشته ی ریاضی سنندج امیدوار نباشم؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام معمولا درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان بالای 70 درصد میباشد

 33. پایه ششم
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

  با 50 در صد در مشهد قبول می شم

 34. ستاره
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

  سلام پن امتحان تیزهوشان ششم به هفتم را دادم
  در جیرفت
  ۱۰۰ تا زدم و ۸۲ تا درست و ۱۸ تا غلط آیا امکان قبولی در تیزهوشان را دارم

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام درصد لازم برای قبولی در تیزهوشان 75 به بالا میباشد ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

  • Amir
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۹

   سلام من در مرند استان آذربایجان ش زندگی میکنم ۷۸ درصد زده بودم قبول شدم اخرین نفر شهر ما ۴۹ درصد زده بود
   امیر حسین کشاورز

 35. M.m
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

  سلام من درصدم۴۰ شده ایا در مدرسه ی تیزهوشان رشته ی ریاضی قبول میشم؟(شهرستان سنندج)

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام معمولا بالای 70 در صد شانس بیشتری برای قبولی در تیزهوشان دارند

 36. 💛
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۲

  سلام خسته نباشید من نمرم خودم حساب کردم 73 درصد شد قبول میشم؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام درصد لازم برای قبولی در تیزهوشان 75 درصد میباشد که البته به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 37. A
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام کلاس ششمی هستم
  از جیرفت
  ۱۰۰ تا سوال زدم که ۸۲ تا درست و ۱۸ تا غلط و ۲۰ تا نزده
  آیا شانس قبولی دارم؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   سلام چون پاسخ غلط نمره منفی داره برای همین درصد رو برای شما میاره پایینتر ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی داره

 38. A
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

  سلام کلاس ششم هستم
  ۱۰۰ تا زدم
  ۸۲ تا درست و ۱۸ تا غلط
  آیا شانس قبولی در تیزهوشان دارم

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام درصد لازم برای قبولی در تیزهوشان را تقریبا داری ولی چون نمره منفی داره درصدهای پاسخ صحیح را کاهش میده

 39. Tahereh
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام. دخترم آزمون ششم بیست و ششم را بالای ۷۰ درصد زده میتونه فرزانگان رشت قبول بشه؟

  • abbasi
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام وقت بخیر
   منتظر اعلام نتایج باشید .

 40. هستی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  ششم به هفتم

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

   سلام قبولی در تیزهوشان بستگی به درصدهای سایر دانش اموزان هم دارد

 41. هستی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام من دفترچه یو را ۳۰ تا درست و ۷ تا غلط داشتم بقیه هم نزدم دفترچه دو هم ۳۲ تا درست هیچی غلط بقیه هم نزدم
  قبول نمیشم اره ؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام قبولی در تیزهوشان به درصدهای زده شده بقیه دانش آموزان هم بستگی دارد

 42. یک دانش آموز پایه ششم
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام
  من دیروز ۲۶ خرداد سال ۱۴۰۱ به ۷۲ سوال پاسخ دادم و در واقع به ۶۳ سوال پاسخ درست و به ۹ سوال پاسخ غلط دادم میخواستم بدونم از نظر شما کدام فرزانگان (۴.۷.۸)قبول میشوم؟
  تهران

  • alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

   سلام باید منتظر نتایج باشید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت رجوع فرمایید

 43. یک دانش آموز پایه ششم
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام وقت بخیر من امروز ۲۶خرداد سال ۱۴۰۱ به ۷۲ سوال جواب دادم و در واقع ۶۳ تا درست زدم و ۹ تا غلط داشتم میخواستم بدونم از نظر شما کدام فرزانگان(۴.۷.۸)قبول میشوم؟
  تهران

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

   سلام اگر میانگین بالای 70 درصد زده باشی شانس بالایی برای قبولی در تیزهوشان دارید

 44. یک دانش آموز پایه ششم
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۱

  سلام وقت بخیر من امروز ۲۶ خرداد سال ۱۴۰۱ ،به ۷۲ سوال پاسخ دادم و در واقع ۶۳ تا درست زدم و ۹ تا غلط. میخواستم بدونم از نظر شما کدام فرزانگان (۴.۷.۸)قبول میشوم(تهران)
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

   سلام پذیرش شدن در تیزهوشان بستگی به درصدهای بقیه دانش اموزان هم دارد

 45. یک دانش آموز پایه ششم
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام وقت بخیر. من امروز ۲۶ خرداد۱۴۰۱،به ۷۲ سوال پاسخ دادم که در واقع ۶۳ تا درست زدم و ۹ تا پاسخ غلط.میخواستم بدونم من کدام فرزانگان(۴.۷.۸)درصد قبولی بیشتری دارم؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام پذیرش در تیزهوشان بستگی به درصدهای بقیه دانش آموزان دارد

   • M.m
    ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

    سلام من با ۴۰ درصد به قبولی در تیزهوشان رشته ی ریاضی سنندج امیدوار نباشم؟

 46. نيايش زياري
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۲

  ببخشيد 56 درصد در قبولي تيزهوشان 1401 تا 1402 باعث قبول شدن فرزانگان استان مازندران ميشود

  • bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

   با سلام درصدهای لازم برای قبولی تیزهوشان 1401 مقاله مورد برسی قارار دهید

 47. ششمی
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

  عاقا من با درصد ۵۳ تو تهران قبول نمیشم ن؟💔

  • bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

   با سلام احتمال قبولی بالا است

 48. یه پایه ششمی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

  سلام ، وقت بخیر
  ببخشید ، من نمونه سوال آزمون ورودی پایه هفتم سال ۹۸_۹۹ رو حل کردم . ۸۳ تا درست داشتم ، ۱۱ تا نزده و ۶ تا غلط . میخواستم بدونم اگر اون سال من تو این آزمون شرکت میکردم و این نمره ها رو می‌آوردم ، قبول میشدم؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام وقتتون بخیر
   هر چقدر نمره شما به 100 نزدیک‌تر باشد، درصد بهتری را داشته‌اید و این نکته مهم هم فراموش نکنیم که کسب رتبه و تراز حوب در آزمون تیزهوشان فقط با بهره گیری از برترین منابع آزمون تیزهوشان میسر خواهد بود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را به دقت مطالعه بفرمایید .

 49. مصطفی مقصودیگانه
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

  سلام من میخواستم مدارس تیز هوشان برم هشتم به نهم باید چی کار کنم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

   با سلام وقت بخیر باید به آموزش و پرورش منطقه محل سکونت خود مراجعه بفرمایید

 50. دانش آموز
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  سلام.خسته نباشید.اگه من بتونم ریاضی رو ۳۰درصد و علوم رو ۳۰درصد و مطالعات و ادبیات رو ۱۰۰درصد و پیام و قرآن رو ۸۰درصد و استعداد تحلیلی رو ۳۰درصد بزنم.شانس قبولی در رشته انسانی در مدرسه تیزهوشان شهید بهشتی بابل رو دارم.ضمنا من در آزمون های آزمایشی گاج رتبه یک شهرمون هستم و اینکه ظرفیت پذیرش هم ۲۰نفره.

  • abbasi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام قبولی در مدارس تیزهوشان بستگی به درصدهای سایر دانش اموزان هم دارد

 51. Salma
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

  سلام
  اگه در آزمون تیزهوشان نهم به دهم گرگان استان گلستان مثلا ۶۰ سوال رو درست بزنم و ۱۰ سوال رو غلط بزنم قبول میشم؟
  بعد اگه از الان شروع به خوندن بکنم شانس قبولی دارم؟

  • mohammadi
   ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت به خیر
   برای قبولی در مدارس تیزهوشان به درصد های شما و شرایط بقیه داوطلبان دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 52. آیه
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام
  یعنی هرچی که اولویت زده باشم قبول می شم؟؟؟
  اگه در اون سطح نباشم امکان قبولی در مدارس دیگه تیزهوشان نیست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام تراز شما برای ثبت نام در سه مدرسه تیزهوشانی که خودتان انتخاب کرده اید به ترتیب بررسی میشود و هرکدام را که قبول شوید دیگر گزینه های بعدی بررسی نمیشود و قبولی نهایی در همان مدرسه می آید.

 53. Rj7
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

  سلام خسته نباشید
  من فارسی رو ۶۲ درصد
  عربی ۴۰ درصد
  پیام ۷۳ درصد
  مطالعات ۷۳ درصد
  زبان ۵۳ درصد
  ریاضی -۷ درصد
  علوم ۳۳ درصد
  زدم آیا شانس قبولی در مدرسه تیزهوشان دخترانه بجنورد خراسان شمالی را دارم،؟
  (این درصد ها برا آزمون آزمایشی ک دادم) با تراز ۴۹۱۳ و از اسفند شروع کردم

 54. Rj7
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام خسته نباشید
  من فارسی رو ۶۲ درصد
  عربی ۴۰ درصد
  پیام ۷۳ درصد
  مطالعات ۷۳ درصد
  زبان ۵۳ درصد
  ریاضی -۷ درصد
  علوم ۳۳ درصد
  زدم آیا شانس قبولی در مدرسه تیزهوشان دخترانه بجنورد خراسان شمالی را دارم؟ لطفا جواب بدید

  • Rj7
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   ی نکته باید بگم ک این درصد ها مال آزمون آزمایشی بوده ممنون میشم پاسخ بدید

   • کارشناس ارشد
    ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

    سلام وقت به خیر
    درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان تعیین نشده و بستگی به تعداد داوطلبان،نمره و تراز آن هاو ظرفیت پذیرش مدرسه بستگی دارد.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت به خیر
   درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان تعیین نشده و بستگی به تعداد داوطلبان،نمره و تراز آن هاو ظرفیت پذیرش مدرسه بستگی دارد.

 55. Nazi
  ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام ببخشید منجمعا سه تا خوب دارم (برای ششم به هفتم)
  میدونم نمیزان وارد شم ولی راهی برای اینکه بزارن هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۳

   سلام. برای شرکت در آزمون مدارس سمپاد باید همه نمرا شما خوب باشد و نهایتا 1 درس خوب داشته باشید

  • دانش آموز ششم
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام من ۸۸ تا درست داشتم ۱۲تا رو نزدم و ۲۰ تا رو اشتباه زدم آیا درصد قبولی در شهرستان بندر ترکمن رو دارم؟

   • bagheri
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

    با سلام طبق درصدهای لازم بری قبولی تیزهوشان 1401 امکان قبولی وجود دارد

 56. یه تنها
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۴

  سلام وقت بخیر
  ببخشید برای تیزهوشان نهم از چندم بخونم ششمم ولی برای ورودی یه هفتم نمیتونم شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام . برای قبولی درتیزهوشان دروس هشتم و نهم در آزمون سوال مطرح می شود

 57. سمپاد
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  برای قبولی در تیز هوشان دهم معدل هفتم نیز مهم است؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت به خیر
   شرایط و ضوابط قبولی در مدارس تیزهوشان در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شده.
   برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 58. بنیامین
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام من میخوام امسال تیز هوشان ثبت نام کنم یه کتاب برای تست و یه کتاب درسنامه معرفی کنید و یک برنامه برای ششم و باید چند درصد بزنم قبول شوم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   منابع باید با توجه به رشته مد نظر تعیین شوند

 59. علیسان
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۵۲

  سلام ببخشید اگه من امسال پایه ی ششم بخوام در تیز هوشان قبول شم باید روزانه چقدر تست بزنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام وقت بخیر هرچقدر بیشتر بزنین و تلاش کنین بهتره اما بستگی داه که چه تستی میزنین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 60. نیل
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام ببخشید من امسال نهم به دهم تیزهوشان بدم باید حداقل میانگین کلی تیزهوشان چقدر باشه که بتونم تو مدرسه تیزهوشان ثبت نام کنم و باید چند سوال درست جواب بدم هم برای تیزهوشان هم برای نمونه دولتی و هم برای وابسته به دانشگاه چطور

  محل ازمون در سنندج است

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت به خیر
   ازمون تیزهوشان و آزمون مدارس نمونه دولتی به صورت مجزا برگزار می شود.آزمون تیزهوشان سطح بالاتری نسبت به آزمون نمونه دولتی دارند.به دلیل داشتن نمره منفی بهتر است سوالاتی که از پاسخ آن مطمئن هستید را ثبت کنید.
   برای مشاوره بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 61. نیل
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۸

  سلام ببخشید من امسال تیزهوشان نهم به دهم ثبت نام کنم باید حداقل چند تا رو درست بزنم و چند سواله و میانگین کلی باید چند باشه قبول شی هم درمورد تیزهوشان و نمونه دولتی و..وابسته به دانشگاه هم همینطور

  محل ازمون در سنندج هستش

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام
   برای قبولی در تیزهوشان به طور میانگین باید 75 تا 80 درصد دروس امتحانی را پاسخ بدید

   • Farnaz
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

    سلام ببخشید من ازمون ششم به هفتم رو دادم از ۱۲۰ سوال ۱۳ غلط ۰ نزده داشتم بنظرتون میتونم توی فرزانگان۲ کرمان قبول شم؟؟

    • bagheri
     ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

     با سلام امکان قبولی شما در مدارس تیزهوشان بالا لست

 62. دانش آموز
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام وقتتون بخیر،تو ازمون باید خیلی سریع باشی،اما مسئله ها هم بعضی هاشون وقت گیره،میخواستم ببینم هر درس و چند درصد بزنیم مثلا ریاضیو چند تا سوال بزنیم کافیه؟اگه میشه راهنمایی کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام برای قبولی در تیزهوشان باید ریاضی رو بالای 70 درصد بزنید

   • Omid
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۲۲

    سلام . ریاضی بالای 70 درصد یکم سخت نیست😐

    • کارشناس ارشد
     ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

     سلام .با مطالعه مستمر میتوانید

 63. یونس‌
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

  معدل هشتم من ۱۸.۹۸ شده آیا می تونم تیز هوشان ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقتتون بخیر با توجه به ثبتنامی های استعداد درخشان در مقطع نهم به دهم می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر به مقاله ی موجود در سایت ایران تحصیل مراجعه کنید یا با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

  • حسین عباسی
   ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   نه نمیتونی باید ۱۹ باشی

 64. فاطمه
  ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۵

  سلام. وقت بخیر
  در آزمون تیزهوشان نهم به دهم آیا ضریب هر درس متفاوت هست؟میشه کمی در این باره توضیح دهید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

   سلام .بله . متفاوت است . ضرایب دروس در ازمون را سرچ کنید

 65. علی
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام. من فقط نیاز دارم یه نفر بهم امیدواری بده. نه امیدواری الکی،، لااقل یه کاری کنه انقدر استرس نداشته باشم.
  کمک

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام
   برای مشاوره تحصیلی رایگان تماس بگیرید

 66. نوید
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۹

  سلام . برای قبولی تو هاشمی نژاد یک مشهد باید حداقل چند درصد بزنیم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام
   برای قبولی در تیزهوشان به طور میانگین باید 75 تا 80 درصد دروس امتحانی را پاسخ بدید

 67. مانی
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام ببخشید یه سوال داشتم تراز نمرم ۵۷۰۰۰ بود ولی قبول نشدم و اخرین نمره قبولی ۵۸۵۰۰ بود و قبول نشدم ببخشید من چند سوال صحیح دیگه لازم داشتم تا قبول می شدم و هر سول چند امتیاز دارد ممنون از سایت خوبتون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام بابذ اعتراض بزنید معلوم نیست هر سوال چند امتیاز دارد

 68. مهراد
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۳۹

  سلام من پسرم امسال آزمون ششم شرکت کرده همون روز با پاسخنامه تصحیح کردیم ۷۸ تا صحیح ۱۴ تا نزده و بقیه نزده بود الان نتیجه اومده ۵۷ تا صحیح ۳۴ تا غلط بقیه نزده و تراز ۳۸۰۰۰ !!!!! جالبه که همه نمره ها ۲۰ بوده و جز ۲۰ نفر بالاترین بالاترین تراز قلمچی بوده !!!!! اصلا ‌نظر من درست نیست این نتیجه !😣

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقتتون بخیر.
   در زمان مقرر برای اعتراض میتونید به سامانه مراجعه کنید و اعتراض خودتون رو نسبت به نتیجه اعلام کنید.

  • الینا
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام خسته نباشید
   من کلاس ششم هستم و قصد شرکت دارم.
   بعد از دادن آزمون کی نتایج اعلام میشه
   با تشکر فراوان

   • مشاور اقازاده
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

    سلام وقت بخیر
    زمان بندی مشخصی ندارد اما حدودا 2ماه زمان میبرد

   • rahdar
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

    سلام وقت بخیر .
    بستگی به تاریخ ازمون دارد دوست عزیز ولی میتوانیم مرداد ماه را برای اعلام نتایج درنظر بگیریم.

 69. ابان
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

  من با 66تادرست 15 تا غلط 37 تا نزده شانس قبولی تو تیزهوشان اردبیل رو دارم ?

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

   با سلام
   شما 50 درصد شانس قبولی در ازمون تیزهوشان را دارید

 70. ابان
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴

  سلام من ۶۶ تعداد پاسخ صحیح و ۱۵ غلط و ۳۷ تا نزده است شانس قبولی تو مدرسه تیزهوشان ۲ اردبیل در بیام

 71. حسین
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام من با 85 سوال درست و 9 سوال غلط شانس قبولی در مدرسه تیزهوشان شهید باهنر 3 کرج را دارم

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام چون ازمون نمره منفی داره مثبت ها را کم میکنه ولی کلا درصد خوبی زدی ولی برای تیزهوشان درصدهای سایر دانش اموزان هم مهمه

 72. ....
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام با 80 تا درست و 9 تا هم غلط احتمال
  قبولی تو فرزانگان های استان البرز هست ؟

  • مشاور ارشد
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام همان طور که در مطلب درصد های لازم برای قبولی در تیزهوشان اشاره شده می تونید با درصد های اعلامی قبول شید.

 73. دانیال
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۹

  سلام با 77صحیح 10غلط 32 نزده ششم به هفتم خرم آباد قبول میشم؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   سلام درصد خووبی زدید ولی برای پذیرش درصدهای سایر دانش اموزان هم مهمه و بستگی به درصد و ظرفیت پذیرش مدارس تیزهوشان داره

 74. بردیا
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام
  تراز من با 71 صحیح و 9 غلط در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401 چند درصد میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام چون نمره منفی داره گزینه های درست رو میاره پایین ولی درصدهای بالای 65 شانس خوبی دارند

 75. هستی
  ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۱

  سلام تراز 3380 میتونه توی رشته ی تجربی تیزهوشان قبول بشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام اگه درصد بالای 65 زده باشید اره میتونه ولی برای مدارس تیزهوشان درصدهای سایر دانش اموزان هم تاثیر داره

 76. امیرعلی
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  یعنی اگه یه نفر زیر ۶۵ درصد بزنه قبول نمیشه؟ پارسال تو شهر ما با ۴۰ درصد حتی با ۳۵ درصد هم قبول شدن

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام امیرعلی
   زیر 80 درصد شانس قبولی برای تیزهاشان ندارید

 77. اهورا
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام امسال آزمون تیزهوشان نهم نسبت به سالهای گذشته سخت‌تر بود این تو قبولی دانش آموزا تاثیر ندارع؟ و اینکه امسال تعداد شرکت کننده ها بیشتر بود نسبت به سال قبل یا کمتر؟

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام اهورا
   تعدادشرکت کنندگان بیشتر بود امسال
   و اینک سوالاش سخت تر تاثیری در روند قبولی ندارد

 78. علی
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام با 74 درست و 14 غلط ششم به هفتم بهشتی 2 اهواز که 100 نفر پذیرش دارند و اولویت اولم بوده و بهشتی 1 با پذیرش 100 نفر اولویت دومم امکان قبولی هست؟؟

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 79. علی
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام با 74 درست و 14 غلط بهشتی 2 اهواز که اولویت اولم بود و 100 نفر پذیرش و بهشتی 1 هم 100 نفر و اولویت دومم بود آیا امکان قبولی هست

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 80. امیر
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام با 74 درست و 14 غلط بهشتی 2 اهواز که اولویت اولم بود و 100 نفر پذیرش و بهشتی 1 هم 100 نفر و اولویت دومم بود آیا امکان قبولی هست

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 81. امیر
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۵

  تراز آخرین فرد پذیرفته شده یعنی چی؟ از همون مدرسه یا همه ی مدارس تیزهوشان همون شهر

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 82. امیر
  ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۴

  سلام با 74 درست و 14 غلط بهشتی 2 اهواز قبول میشم 100 نفر پذیرش دارند. بعد تراز آخرین نفر پذیرش واسه همون مدرسه است یا دوتا مدرسه

  • moshaverarshad
   ۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 83. B.M
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۶

  سلام
  تراز من با 71 صحیح و 15 غلط در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401 چند درصد است ؟

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام
   به ازای هر سه تا غلط ی پاسخ درستتون حذف میشه مجموعا 5 تا از سوالای صحیح تون حذف میشه
   درصدتون میشه تقریبا 60
   با این احتاسب هم درصد پذیرشتون کمتر از 50 درصد

 84. یاشیل نصرتی
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۳

  سلام ببخشید من آزمون تیزهوشان امسال رو ۹۰ تا درست ۱۷ غلط و ۱۳ نزده داشتم و درصدم ۷۰.۲ شده در استان گیلان قبول می شم ؟ یا احتمال قبولی دارم ؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 85. Bardiya.M
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام
  من در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401 ترازم 66 درصد بوده آیا شانس قبولی در مدرسه شهید بهشتی (ناحیه 2) شهر سنندج وجود داره ؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 86. بردیا
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام
  من در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم 1400-1401 ترازم 79.2 درصد بود.
  آیا شانس قبولی من در مدرسه شهید بهشتی (ناحیه 2) سنندج وجود دارد ؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام بله ولی به درصدهای سایر دانش اموزان و ظرفیت پذیرش مدارس بستگی دارد

 87. الی
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام درصد های من تو آزمون تیزهوشان
  استعداد تحلیلی ۲۵ تا درست ۲ تا غلط
  قرآن ۳ تا درست ۲ تا غلط
  ادبیات ۶ تا درست ۲ تا غلط
  مطالعات ۵ درست ۰ غلط
  ریاضی ۲ تا درست ۲ تا غلط
  علوم ۱ درست ۰ غلط
  میانگین بالای ۶۵ درصده؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 88. Hasti
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام من تو آزمون ششم به هفتم تیزهوشان
  ۷۹ تا درست و ۹ تا هم غلط دارم احتمال قبولی من تو یکی از ناحیه های ۳,۱,۴ استان البرز هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 89. الی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  سلام درصد های من در آزمون تیزهوشان
  استعداد تحلیلی ۲۴ تا درست ۳ تا غلط
  دینی و قرآن ۴ تا درست ۱ غلط
  ادبیات ۶ تا درست ۲ تا غلط
  مطالعات ۵ درست ۰ غلط
  علوم ۱ درست ۰ غلط
  ریاضی ۲ تا درست ۲ تا غلط
  رشته انسانی شهرستان ساوجبلاغ

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 90. شهرزاد
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  و من رشته انسانی هستم

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 91. شهرزاد
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام من کلاس نهمم و درصد هام اینا هستن
  استعداد تحلیلی ۲۵تا درست ۲تا غلط
  ادبیات ۶ تا درست ۲ تا غلط
  مطالعات ۵ تا درست ۰ غلط
  قرآن ۳ تا درست ۲ تا غلط
  ریاضی ۲ تا درست۲ تا غلط
  علوم ۱ درست۰ غلط

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 92. صنم
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام کف تراز قبولی برای رشته انسانی شهرستان ساوجبلاغ چقدره؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام برای پذیرش در مدارس تیزهوشان باید بالای 65 درصد درست بزنی ولی به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی دارد

 93. S
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۳

  سلام من کلاس ششم هستم من ۴۳ تا درست زدم ۱۹ غلط و نصف را جواب ندادم
  شانس قبولی دارم؟
  و اینکه امتحان امسال خیلی سخت بود و زمانش هم بسیار کم بود

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام پذیرش در تیزهوشان به درصدهای سایر دانش اموزان هم بستگی داره

 94. مهدی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت بخیر برای پی بردن به درصد درس آزمون تیزهوشان باید چطور متوجه درصد شیمبرای مثال من درس معارف 7تا صحیح ضرب 3 میشه 21 منهای 3میشه 19 تقسیم بر 3 میشه 6 ضرب 100 شه چقدر هست درصدش و آیا اینکه تراز مورد نیاز مربوطه بر تراز بالاترین هاست یا باید به حد نصاب برسن؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام قبولی شما در مدارس تیزهوشان بستگی داره به درصدهای بقیه دانش آموزان و همینطور ظرفیت مدارس

   • مهدی
    ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

    درصد رو چطور و جواب نهایی درصد باید بدست بیاریم

 95. سارینا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام
  من ازمون ششم به هفتم شرکت کردم ۸۰صحیح ۱۲ غلط دارم ایا فرزانگان ۳ کرج قبول میشم ممنون جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام درص های درستت خیلی خوبه ولی برای قبولی در تیزهوشان درصدهای بقیه دانش اموزان و همچنین ظرفیت پذیرش مدرسه هم مهم هست

 96. Seyed
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام و خسته نباشید کف تراز امسال نسبت به سال قبل بیشتر میشه یا کمتر.

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام تراز قبولی برای مدارس تیزهوشان معلوم نیس ولی به درصدهای بقیه داوطلبان هم بستگی داره

 97. رشتی زاده
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام با 66% میتونم فرزانگان 8تهران که اولویت دومم هست رو قبول بشم؟ ترازم 66000 میشه تقریبا و پارسال تراز لازم برای این مدرسه 59000 بوده. با توجه به این که اولویت *دوم من هست میتونم قبول بشم؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام درصد لازم برای قبولی بالای 65 درصد هست و شما شانس خوبی دارید ولی به درصدهای بقیه هم بستگی داره

 98. مبین
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

  من با 87 سوال درست و 8 سوال غلط شانس قبولی در مدرسه تیزهنوشان کرج شهید باهنر 1 رادارم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام اره نمره لازم و درصد لازم رو برای قبولب داری

 99. دیانا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام خوبید؟ من امسال 67 درصد زدم(کلاس شیشمم) بعد میخواستم بدونم میتونم در فرزانگان 2 تهران قبول بشم؟ شانس قبولیم چقدره؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام درصد لازم رو برای قبولی در تیزهوشان تقریبا داری ولی بستگی به بقیه داوطلبان هم داره که چند درصد زده باشن

  • حسین
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام من امار نهایی من اینه ببین با این مشخصات قبول میشم ‌در اراک؟

   استعداد تحلیلی۱۷تا درست۸غلط

   قران هدیه ۴تا درست۲تا غلط

   اجتماعی ۴تا درست۲تا غلط

   فارسی ۷تا درست۲تا غلط

   علوم ۵تا درست ۳تا غلط

   ریاضی۲تا درست ۲تا غلط

   • حسین
    ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

    من نهم به دهم هستم

    • moshaverarshad
     ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

     درصد بالای65 شانس قبولی در تیزهوشان را دارند

   • moshaverarshad
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

    در صد لازم برای قبولی در تیزهوشان 65 هستش ولی به درصدهای بقیه هم بستگی داره

 100. میترا
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۱

  ببخشید درصد قبولی در آزمون تیزهوشان سال قبل چند درصد بوده ؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام قبولی در تیزهوشان 1400 بستگی به درصد ها و ظرفیت پذیرش و همینطور درصد بقیه دانش آموزان داره بالای 70 بزنی احتمالش زیاده

   • دانش آموز
    ۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۴

    سلام وقت به خیر، من دانش اموز کلاس نهم هستم و برای تیزهوشان رشته تجربی میخونم، چون هشتم آنلاین شدیم احساس میکنم نمیتونم ریاضی رو بالای 70 بزنم ولی برای بقیه دروس مشکلی ندارم و به طور مداوم میخونم و تست میزنم، سوالم این بود میتونم قبول شم اگر ریاضی رو کم بزنم ولی بقیه ی دروس رو بالای 90 بزنم؟؟؟
    و اینکه اگر شما فرض کنید چیزی از هشتم یادم نیست، چقدر از مطالعه رو به خوندن درسای هشتم اختصاص بدم؟؟
    ممنون میشم جواب بدید، تشکر.

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

     با سلام.بیشتر تایم خود را برای پایه نهم گذاشته و درصد ریاضی خود را حتی الامکان بالا ببرید.

 101. احمد
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  من اگه ۷۲ درصد زده باشم و تو استان یزد باشم چند درصد احتمال قبولی دارم

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام اره بالای 70 بزنی خوبه برای قبولی تیزهوشان1400

 102. تینا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۷

  سلام
  ببخشید اگه از تراز اخرین قبولی سال قبل نهم به دهم ۵۰۰۰تا ۶۰۰۰ تا بیشتر باشه ترازمون چقد شانس قبولی هست؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   سلام بستگی به درصدهای بقیه دانش اموزان هم داره ولی برای قبولی در تیزهوشان بالای 70 قبوله

 103. میترا
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۲

  سلام.ببخشیدآیا سوالات تست نزده هم برای درصد زدن حساب میشود؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام نه فقط جوابهای درست و نادرست.بدون جواب هیچ تاثیری نداره

 104. Sara army
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام خوبین

  من امسال تیزهوشان هفتم رو ۶۶/۵ درصد زدم شانس قبولی واسه شهر خوی رو دارم؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام اره درصد خوبی زدی البته به درصدهای بقیه هم بستگی داره

 105. احمد
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

  خب اگه ۷۰ درصد باشه

 106. مهدی
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۹

  سلام من میخواستم بدونم ایا با زدن استعداد تحلیلی 30 درست و 9 غلط قران 7 درست 2 غلط و فارسی 6 درست 2 غلط و اجتماعی 5 درست 4 غلط و علوم 3 درست 2 غلط و ریاضی 4 درست 3 غلط در علامه جعفری مرند قبول میشم؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام قبولی در تیزهوشان بستگی به ضرایب و درصد ها داره که بالای 65 درصد شانس دارن

 107. احمد
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

  و اینکه کلاس ششم به هفتم هستم

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام ن متاسفانه نمیتونید برای مدرسه تیزهوشان قبولی بگیرید

   • S
    ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

    سلام من کلاس ششم هستم من ۴۳ تا درست زدم ۱۹ غلط و نصف را جواب ندادم
    شانس قبولی دارم؟
    و اینکه امتحان امسال خیلی سخت بود و زمانش هم بسیار کم بود

    • انیر
     ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۱

     احتمالش خیلی کمه

 108. احمد
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

  لطفا سریع بگین

 109. احمد
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۶

  سلام من با ۶۵ درصد تو تیزهوشان یزد قبول میشم یا نه چند درصد احتمال داره قبول بشم
  لطفا زود بهم بگین

 110. ریحانه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۹

  خسته نباشید ببخشید با درصد 60/8 ششم ب هفتم شهر اهواز چقدر شانس قبولی داره؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام ریحانه
   شانس قبولی شما برای تیزهوشان ششم به هفتم 50/50

 111. عرشیا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام برای ورودی پایه هفتم با ۱۲ غلط و ۸ تا نزده میشه قبول شد

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام قبولی در ازمون تیزهوشان بستگی به ظرفیت پذیرش و درصدهای بقیه دانش اموزان داره ولی اگه بالای 70 درصد زده باشی احتمال زیاد پذیرش بشی

 112. زهرا
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام اخرین تراز پذیرش شیراز پارسال برای تجربی دختر چند بوده و ؟ و اینکه من ترازم 48000 هس احتمال قبولی دارم برای دهم؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام درصدهای سایر دانش اموزان شرکت کننده در ازمون تیزهوشان هم مهمه و همچنین ظرفیت پذیرش .بالای 70 درصد باشه خوبه

   • زهرا
    ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

    58 درصد کمه یعنی اصلا احتمال نداره برای نهم به دهم؟

    • moshaverarshad
     ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

     کم نیست اخه درصد سایر دانش اموزان رو نمیدونیم بخاطر همین به ظرفیت هم بستگی داره

 113. علی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  بچه ها من تیزهوشان امسال رو ۵۰ درصد زدم . تراز بنده چند میشه . میشه بگید . برای مشهد و اینکه قبول میشم یا نه؟

  • علی
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

   آخه خوب اولویت اولت مهمه . اولویت اولت چیه ؟

 114. کیانوش ناظران
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام ببخشید درصد 86 بای قبول هاشمی نژاد 3 مشهد خوبه یا کمه

  • اکتای علیلو
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۲

   عالیهههههه😍😍

 115. علی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

  بچه ها لطفا جواب بدید برای تیزهوشان مشهد سال تحصیلی ۱۴۰۰ به ۱۴۰۱ ششم ۵۰ درصد خوبه ؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام 50 درصد شانس متوسطی داری البته به درصدهای بقیه دانش اموزان و همینطور ظرفیت پذیرش مورد انتخابی خودت هم بستگی داره

 116. ملیکا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام خسته نباشید
  اعلام نتایج امسال کی هست؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام اعلام نتایج تقریبا اواخر تیرماه خواهد بود

   • حسین توکلی
    ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

    خیلی زود بیاد اواسط مرداده

 117. آقای او
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

  سلام ببخشید میخواستم بپرسم که تراز مدارس تیزهوشان همون تراز آخرین نفر قبول شده ی همون مدرسه است یا از راه دیگه ای تعیین میشه؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام اگر در صد های بالای 60 زده باشی شانس بالایی داری و برای تیزهوشان 1400 تراز طبق اخرین نفر قبول شده محاسبه میشه

 118. وزیری
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام ، عذر میخوام آخرین درصد قبولی دبیرستان دوره اول شهید هاشمی نژاد یک مشهد ورودی ششم به هفتم چند درصد باید باشه تا پذیرفته شوند

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام اگر در صد های بالای 60 زده باشی شانس بالایی داری و برای تیزهوشان 1400 تراز طبق اخرین نفر قبول شده محاسبه میشه

 119. روژان
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴

  لطفا هر چه سریع تر پاسخ بدید ممنون

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام اگر بالای 70 درصد باشه شما برای قبولی تیزهوشان1400 شانس بالایی دارید

 120. روژان
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام . می خواستم بدونم با ۷۶.۶ درصد
  ۹۵ درست
  ۹ غلط
  ۱۶ نزده
  درکل آزمون ۱۲۰ سوال بود
  در تیزهوشان فرزانگان ۱ یا ۲ اهواز قبول میشم؟ احتمالش هست ؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام اگر بالای 70 درصد باشه شما برای قبولی تیزهوشان1400 شانس بالایی دارید

 121. ناشناس
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام

  • مشاور ارشد
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام وقت بخیر در خدمت هستیم هر سوالی در مورد درصد قبولی برای مدارس تیزهوشان دارید بپرسید

   • زینب
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۱

    با سلام. درصدهای هوش، علوم، ریاضی، فارسی، دینی و مطالعات جهت قبولی در آزمون تیزهوشان باید چند باشه؟

    • moshaverarshad
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام اگر بالای 70 درصد باشه شما برای قبولی تیزهوشان1400 شانس بالایی دارید

     • زینب
      ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

      همه دروس؟
      اجتماعی 86، ریاضی 70، هوش 57، دینی 57، علوم 37 و فارسی 24
      آیا امیدی برای قبولی هست؟

     • moshaverarshad
      ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

      سلام اگر این دروس رو که گفتی بطور میانگین بالای 65 درصد بزنی میتونی برای قبولی در تیزهوشان 1400 شانس بالایی داری ولی به درصدهای بقیه و همینطور ظرفیت پذیرش هم بستگی داره

     • maryam
      ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

      چه استانی هستید؟

   • امیر
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

    امیر

    • Seyed
     ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

     سلام و خسته نباشید بنظر شما کف قبولی امسال نسبت به سال قبل تیزهوشان ششم به هفتم کمتر میشه یا بیشتر ؟

     • moshaverarshad
      ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

      سلام پذیرش امسال نسبت به گذشته بیشتر هستش و درصد های بالای 65 برای قبولی در تیزهوشان شانس بالایی دارن

   • الینا
    ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

    سلام خسته نباشید
    من کلاس ششم هستم و قصد شرکت دارم.
    بعد از دادن آزمون کی نتایج اعلام میشه
    با تشکر فراوان

    • مشاور اقازاده
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام وقت بخیر
     زمان بندی مشخصی ندارد اما حدودا 2ماه زمان بر میباشد

    • rahdar
     ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام وقت بخیر .
     بستگی به تاریخ ازمون دارد دوست عزیز ولی میتوانیم مرداد ماه را برای اعلام نتایج درنظر بگیریم.

 122. علی
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام من آزمون تیزهوشان ۱۴۰۰ _ ۱۴۰۱ ششم رو دادم . میشه بگید با ۵۰ درصد میشه تیزهوشان مشهد قبول شد یا نه ؟لطفا بگید عزیزان

 123. ronak
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  من از ۱۲۰ سوال ۵۴ تارو زدم و مطمعنم همش درسته
  یعنی قبول میشم؟ ۵۴ سوال چند درصد میشه؟😭

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳

   سلام تقریبا 50 درصد زدی و قبولی در تیزهوشان بستگی به درصدهای بقیه داوطلبان هم داره

 124. فاطمه
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  با 66 درصد میشه فرزانگان 5 قبول شد؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام درصد قبولی تیزهوشان بستگی به تعداد پذیرش و درصدهای بقیه دانش اموزان داره

 125. کسی که ارزوش تو دلش مونده
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

  با ۷۱ درصد نمیشه قبول شد؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

   سلام به درصدهای بقیه هم بستگی داره

   • علی
    ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

    سلام اگه ازمون تیزهوشان نهم ب دهم ۱۴۰۱ ۱۴۰۲ ۵۰ تحلیلی رو درست جواب بدی و تحصیلی رو فقط ۱ جواب بدی چقد احتمال قبولی هست؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

     شانس قبولی شما به عوامل مختلفی مثله ظرفیت و… ارتباط دارد

 126. ذتناهختا
  ۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳

  اگه به نفر ازمون رو صد بزنه ترازش چند میشه؟

  • نازنین
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

   بستگی به میزن درصد بقیه افراد داره

 127. امیرحسین امیریان
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۲

  خیلی عالی سایتتون حرف نداره فقط نگفتین برای تیزهوشان مثل نمونه دولتی کل کتاب هست یا صفحاتی داره ممنون میشیم جواب کا رو بدین

  • نازنین
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   نمونه دولتی کاملا با تیزهوشان قرق داره. توی تیزهوشان ششم به هفتم همه ی سوالا هوشی هستن و از کتاب درسی سوالی طرح نشده . اما توی تیزهوشان نهم به دهم 50 درصد سوالات هوشه و 50 درصد سوالا از کتاب میان

  • Abolfazl
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   استعداد تحلیلیه…

 128. رضا
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۸

  سلام سایت خیلی خوبی دارید ممنون از اطلاع رسانیتون.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور