ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

درصدهای قبولی داروسازی آزاد

درصدهای قبولی داروسازی آزاد

درصدهای قبولی داروسازی آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته داروسازی به جز دو رشته محبوب تجربی یعنی دندانپزشکی و پزشکی از جمله رشته های پرمتقاضی در گروه تجربی به شمار می آید. بازار داغ ورود و تحصیل در این رشته رقابت را در هر دو دانشگاه آزاد و سراسری سخت کرده است. در این میان، اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد و سراسری می تواند زمینه قبولی فرد در دانشگاهی سطح بالا را فراهم کند.

 

بعلاوه، داوطلبان دانشگاه آزاد نیز همواره به دنبال کسب اطلاعاتی در مورد آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی آزاد و یا تراز قبولی داروسازی آزاد نیز هستند. هر چند به دلیل اهمیت قبولی داوطلبان در دانشگاه های سراسری به دلیل کیفیت بالای آن ها اطلاع از رتبه آخرین نفر قبولی داروسازی سراسری و تراز قبولی داروسازی سراسری نیز اهمیت زیادی در قبولی فرد پیدا می کند.

 

 

جهت اطلاع از دانشگاه های دارای رشته های پزشکی و پیراپزشکی در خارج از ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

کارنامه قبولی داروسازی

 

 

اهمیت اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد

یکی از بزرگترین اهداف داوطلبان گروه تجربی را می توان قبولی در رشته داروسازی دانشگاه آزاد در نظر گرفت. این موضوع از موقعیت مناسب شغلی، جایگاه و منزلت اجتماعی و درآمد عالی حاصل از خدمت به عنوان دکتر داروساز نشأت می گیرد.

از جمله موارد مهمی که کمک مؤثر و بسزایی در انجام عالی و بی عیب و نقص انتخاب رشته دانشگاه آزاد می کند تحلیل و بررسی درصدهای قبولی داروسازی آزاد است. با دسترسی به کارنامه قبولی داروسازی آزاد می توان از درصدهای قبولی داروسازی آزاد مطلع شد.

با اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد به وسیله کارنامه قبولی داروسازی می توانید سروسامان بیشتری به مطالعه و برنامه ریزی خود برای قبولی و پذیرش در رشته داروسازی دانشگاه آزاد بدهید.

مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله و همزمان با انتشار کارنامه نتایج اولیه داوطلبان کنکور اقدام به تعیین درصدهای قبولی داروسازی آزاد می توان از تراز قبولی داروسازی آزاد و یا آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی اطلاع پیدا کرد.

این گونه به مراتب می توان در تصمیم بهتر و معقولانه تری در رابطه با برنامه ریزی یکساله خود تا آزمون ورودی دانشگاه آزاد گرفت که نهایتاً به قبولی و پذیرش در یکی از بهترین دانشگاه های آزاد دارنده رشته داروسازی منجر می شود.

 

 

ادامه تحصیل در داروسازی در دانشگاه آزاد تنها به صورت با آزمون امکان پذیر است و به هیچ وجه نمی توان به تحصیل بدون کنکور در این رشته در دانشگاه آزاد پرداخت

 

تحلیل و بررسی کارنامه قبولی داروسازی

همانگونه که می دانید رشته داروسازی از جمله شناخته شده ترین رشته های گروه پزشکی در بین علاقمندان به شمار می رود. رشته ای که از سال های دور تاکنون تغییرات و تحولات اساسی زیادی را تجربه کرده است. در ادامه متن پیش رو با ذکر درصدهای قبولی داروسازی آزاد در خدمت شما عزیزان داوطلب هستیم. 

 

 

حداقل درصدهای لازم جهت قبولی داروسازی آزاد

از جمله مهم ترین بخش های کارنامه قبولی داروسازی دانشگاه آزاد وجود درصدهای قبولی داروسازی آزاد در این رشته است. چیزی که باید در مورد درصدهای قبولی داروسازی آزاد در این رشته است.

چیزی که باید در مورد درصدهای قبولی داروسازی آزاد بدانیم این است که باید از حداقل درصد لازم برای دروس اختصاصی و حداقل درصد لازم را برای دروس عمومی اطلاع حاصل کنیم.  

 

 

نام دروس درصدهای دروس درصدهای دروس
شیمی 60 70
فیزیک 45 30
ریاضی 35 80
زیست شناسی 78 57
زمین شناسی 45 25
زبان انگلیسی 62 65
دین و زندگی 78 52
زبان عربی 39 50
ادبیات فارسی 80 48
تراز 9400 9300
دانشگاه مورد قبولی دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران واحد آیت الله آملی-ظرفیت خودگردان

 

 

باید اشاره کنیم که درصدها و ترازهای مذکور در بالا به طور تقریبی و براساس اطلاعات بدست آمده از کنکورهای سال های قبل نوشته شده اند. در نتیجه نمی توان به طور قطعی به آن ها استناد کرد.

 

 

 

آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی آزاد

آیا اطلاعی در مورد تراز قبولی داروسازی سراسری دارید؟

از آن جایی که، عده زیادی از داوطلبان تمایل به قبولی در رشته داروسازی دانشگاه های سراسری دارند تحلیل کارنامه قبولی داروسازی سراسری و تراز قبولی داروسازی سراسری از اهمیت بالایی برخوردار است.

این گونه، می توانید از رتبه آخرین نفر قبولی داروسازی سراسری اطلاع حاصل کنید و در نتیجه برنامه ریزی حساب شده تر و با دقت بالایی را برای کنکور سراسری داشته باشید.

جهت کسب اطلاعات دقیقی در رابطه با تراز قبولی داروسازی و یا آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی آزاد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

مشاوران ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را با تحلیل و بررسی به فرض 50 کارنامه قبولی با رتبه و تراز رشته داروسازی آزاد و سراسری در اختیار شما قرار دهند. 

 

 

دانشگاه های پذیرنده داروسازی دانشگاه آزاد را بشناسید

علاوه بر اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد هر داوطلب از دانشگاه های آزاد پذیرنده رشته داروسازی نیز باید اطلاعاتی را کسب کند. اگر نمی داتید که در کدام یک از دانشگاه های آزاد می توانید در رشته داروسازی ادامه تحصیل بدهید و یا اطلاعی از کیفیت دانشگاه های موجود ندارید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

جهت اطلاع از وجود یا عدم وجود رشته های پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط 

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته داروسازی بدون کنکور کیش

هزینه داروسازی بدون کنکور 99-1401

سامانه مشاوره آنلاین هدایت تحصیلی

تست رغبت سنجی شغلی هالند

خرید خدمت سربازی در سال 99

3/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

از مزایای اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد چیست؟ 

مزیت اطلاع از درصدهای قبولی داروسازی آزاد کمک به افراد و داوطلبان جهت داشتن انتخاب رشته ای بهتر است.

چرا باید به بررسی کارنامه قبولی داروسازی بپردازیم؟ 

بررسی کارنامه قبولی داروسازی که منجر به بررسی تراز قبولی داروسازی سراسری و یا تراز قبولی داروسازی آزاد می شود به فرد داوطلب در انتخاب رشته ای بهتر کمک می کند.

لزوم اطلاع از آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی سراسری و یا آخرین رتبه قبولی رشته داروسازی آزاد چیست؟

لزوم اطلاع از آخرین رتبه قبولی داروسازی دانشگاه سراسری و یا آزاد کمک به فرد در داشتن برنامه ریزی هر چه قوی تر و بهتر و پذیرش در رشته داروسازی است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور