تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران در واقع شعبه‌هایی از دانشگاه های سراسری می‌باشند که در رشته‌های مختلف در قبال اخذ شهریه ، دانشجو می‌پذیرد. لیست پردیس های بدون کنکور در سال های مختلف بسته به نوع رشته و همچنین ظرفیت‌های در نظر گرفته شده جهت جذب دانشجویان، ممکن است قدری متفاوت باشد.

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران در دو نوبت ترم مهر و ترم بهمن، دانشجویان را جذب می‌نمایند. بنابراین با توجه به زمان اعلام شده در سایت ایران تحصیل، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته و همچنین ثبت نام در رشته‌های بدون کنکور، شرکت نمایند. داوطلبان توجه داشته باشند که ثبت نام خود را به روزهای پایانی مهلت ثبت نام پردیس خودگردان موکول ننمایند.

 

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

 

جهت اطلاع از دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران و لیست پردیس های بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران در رشته های مختلف متفاوت می باشد.

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران شامل دانشگاه های صنعتی شریف، دانشگاه تهران و … می‌باشد. دانشگاه های بین الملل بدون کنکور در رشته‌های علوم تجربی و علوم ریاضی با توجه به رشته‌های خاص اطلاعیه خود را در نیمسال اول و نیمسال دوم جهت جذب دانشجویان اعلام می‌نماید. داوطلبان متقاضی ثبت نام در دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران می‌توانند در رشته‌های بدون آزمون این دانشگاه ها شرکت نمایند.

لیست پردیس های بدون کنکور منحصر به رشته‌های پر متقاضی می‌باشد. یکی از امتیازهایی که دانشگاه پردیس های خودگردان نسبت به سایر دانشگاه دارند، اعتبار مدرک این دانشگاه و همچنین علاوه بر آن، کلیه داوطلبانی که مایل به تحصیل در دانشگاه های سراسری می‌باشند ولی موفق به کسب رتبه مجاز برای انتخاب رشته در این دانشگاه ها نمی‌شوند، می‌توانند در  دانشگاه پردیس خودگردان ثبت نام نمایند.

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران جذب دانشجویان را صرفا بر اساس سوابق تحصیلی و ضمن قرار دادن شرایطی برای ثبت نام در نظر می‌گیرند. البته ذکر این نکته در این مورد ضروری به نظر می‌رسد که میزان شهریه این دانشگاه نسبت به دانشگاه های دیگر بالاتر خواهد بود. شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان  برای برخی از رشته ها همانند تسلط داشتن بر زبان انگلیسی موجب تفاوت در انتخاب از بین لیست پردیس های بدون کنکور می‌باشد.

 

 

لیست پردیس های بدون کنکور

 

لیست پردیس های بدون کنکور

لیست پردیس های بدون کنکور

 

ارائه لیست پردیس های بدون کنکور بسته به رشته انتخابی داوطلبان می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین و با توجه به رشته مورد انتخابی شما ارائه لیست پردیس های بدون کنکور امکان پذیر است. زیرا همان‌طور که می‌دانید شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس در رشته های مختلف هر ساله در حال تغییر می‌باشد و یکی از این تغییرات را می توان به با پذیرش صرفاً به صورت متمرکز و با آزمون در دانشگاه های پردیس بین الملل می‌باشد.

با تماس با مشاورین ایران تحصیل می‌توانید بسته به رشته انتخابی خود، از دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران اطلاع یابید. شرایط و نحوه پذیرش در سال های مختلف در حال تغییر می‌باشد. برخی از انتقادها موجب گردید تا برخی از سایست های دانشگاه پردیس خودگردان تغییر یابند. همچنین با توجه به بین المللی بودن آن در برخی از رشته ها تدریس به زبان انگلیسی می‌باشد.

در دفترچه انتخاب رشته بدون آزمون ترم مهر و ترم بهمن، لیست کامل رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان را می‌توانید ملاحظه نمایید. با توجه به سوابق تحصیلی، داوطلبان می‌توانند از دارا بودن و یا واجد شرایط بودن در رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان اطمینان یابند. با توجه به این شرایط و قوانین داوطلبان می‌توانند اقدام به انتخاب رشته نمایند.

 

 

تفاوت دانشگاه های بین المللی بدون کنکور و با کنکور

در چند سال گذشته لیست پردیس های بدون کنکور تعداد زیادی را به خود اختصاص می‌داد. داوطلبان برای ورود به رشته های دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران نیازمند شرکت در کنکور سراسری نبودند و با توجه به سوابق تحصیلی خود، می‌توانستند نسبت به انتخاب رشته خود اقدام نمایند. و در اقدام های بعدی ممکن است نیازمند مصاحبه یا انجام مراحل دیگر، به دانشگاه وارد می‌شدند.

یکی از عمده‌ترین تفاوت های دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران را با پردیس با آزمون را شاید بتوان در نوع رشته های ارائه شده دانست. در سال های اخیر متأسفانه و یا خوشبختانه رشته های پزشکی از لیست رشته های دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران حذف گردید و پذیرش در رشته های پزشکی  دانشگاه های پردیس خودگردان منحصر به کسب رتبه داوطلب می‌باشد.

 

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران

 

تفاوت سایت ایران تحصیل

سایت ایران تحصیل یکی از سایت های اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های کنکوری برای کلیه داوطلبان می باشد. سعی گروه و تیم مشاوران ایران تحصیل بر این است که جدیدترین اخبار کنکوری را به صورت جامع به داوطلبان عرضه نمایند. مشاورین ما همه روزه و حتی در ایام  تعطیل آماده ارائه خدمات به داوطلبان گرامی می باشند.

گروه مشاورین ایران تحصیل متخصصان مختلفی را شامل مشاورین و متخصصین در زمینه های  مشاوره تحصیلی تلفنی ،  انتخاب رشته، تخمین رتبه، انتقالی و … که در هر زمینه ، شما به کارشناسان پاسخگو مرتبط با آن وصل خواهید شد و پاسخ مناسب و جامعی را می توانید در زمینه دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران و همچنین لیست پردیس های بدون کنکور بیابید.

 

جهت اطلاع از دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران و لیست پردیس های بدون کنکور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

بیشتر بدانید

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خودگردان

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان

پزشکی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان

 ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

لیست دانشگاه های پردیس خودگردان 

دانشگاه های بین المللی ایران بدون کنکور

دانشگاه های بین المللی بدون کنکور ایران 97 – 98

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور