ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

حقوق کارت ایثارگری

حقوق کارت ایثارگری در سال 1401

حقوق کارت ایثارگری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

حقوق کارت ایثارگری در سال 1401 به افرادی تعلق می گیرد که حداقل یک سال حضور در جبهه داشته باشد. سپس پس از تایید شرایط توسط بنیاد شهید می توانند حقوق کارت ایثارگری خود را از طریق اداره پست دریافت نماید و از مزایای آن بهره مند شود.در این مقاله در مورد حقوق ایثارگری ارتش و  حقوق ایثارگری سپاه  و همچنین حقوق ایثارگری ناجا در سال 1401 را شرح داده ایم. در ادامه مقاله ایران تحصیل قصد داریم در مورد مزایای کارت ایثارگری صحبت کنیم با ما همراه باشید.

کارت ایثارگری چیست؟

کارت ایثارگری در برگیرنده اطلاعات و مشخصات ایثارگران می باشد که در پشت کارت نیز مشخصات منسوبین فرد ایثارگر قرار دارد.

ایثارگران شامل کارت ایثارگری می شوند افرادی می توانند این کارت ایثارگری را دریافت نمایند که  جز خانواده معظم شهدا، آزادگان و جانبازان بالای 25 درصد باشند.

افراد ایثارگر با مراجعه به اداره هاتف یا همان اداره ارتباطات و مراجعات مراجعه نمایند ونام کاربری و رمز عبور خود را برای ثبت نام حقوق کارت ایثارگری دریافت نمایند و  سپس در سایت  isaarit.isaar.ir مراجعه و برای ثبت نام حقوق کارت ایثارگری اقدام نمایند . پس از اتمام ثبت نام از طریق پست کارت برای آنها ارسال خواهد شد.

شرایط دریافت حقوق کارت ایثارگری 

شرایط دریافت حقوق کارت ایثارگری در سال 1401 به شرح زیر اعلام شد و رزمندگانی که می خواهند از این حقوق کارت بهره مند شوند باید شرایط مد نظر را داشته باشند که ما این شرایط را بیان می کنیم

شرایط زیر به صورت زیر است:

 •  حضور حداقل یک سال سابقه حضور در جبهه هشت سال دفاع مقدس
 • رزمنده باید دارای کارت ایثارگری باشد.
 • رزمنده باید معسر (زندگی را به سختی سپری کند)باشد و دارای منبع درامدی نباشد.
 • رزمنده ای که  بیش از یکسال سابقه در جبهه داشته باشد ولی برای دریافت  کارت ایثار خود اقدام نکرده باشد  وی هر زمان خواست می تواند  مدارک خود را تکمیل نماید و حقوق کارت ایثارگری خود را دریافت نماید.

برای اطلاع از دریافت کد 12 رقمی ایثارگری کلیک کنید.

نحوه دریافت حقوق ایثارگری سپاه

برای دریافت حقوق کارت ایثارگری سپاه  ابتدا باید درخواست خود را از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار www.isaar.ir بدهید.  پس از ارسال درخواســت پس از طی فرایندهای داخلی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت ایثارگری چاپ شده و از طریق پست به درب منزل جامعه هدف ارسال می گردد.

بخشنامه  کارت حقوق ایثارگری سپاه

 • پیرو ماده (53) قانون خدمت وظیفه عمومی بدین شرح است: افرادی که در حین خدمت وظیفه عمومی در هر یک از دوره‌های ضرورت، احتیاط و ذخیره به سبب انجام وظیفه یا شرکت در عملیات رزمی و یا قیود خدمتی شهید یا فوت یا معلول شوند از لحاظ میزان و نحوه پرداخت حقوق وظیفه و مستمری مشمول قوانین و مقررات مربوط به پرسنل کادر ثابت هم‌درجه می‌باشند و حقوق ایثارگری سپاه و مستمری آنان حسب مورد از بودجه وزارتخانه‌ها یا سازمان‌های مربوطه پرداخت می‌گردد.
 • در صورتی که مشمولین این ماده قبل از ورود به خدمت وظیفه عمومی از کارمندان یا سازمان‌های تابع یا وابسته به دولت بوده و آخرین حقوق دریافتی آنان از سازمان‌های مربوط از میزان حقوقی که برابر این قانون به آنان تعلق می‌گیرد بیشتر باشد حقوق آن ها بر اساس آن حقوق بیشتر پرداخت خواهد شد.
 • افراد تحت تکفل شهید و جانبازان و آزادگان از کار افتاده کلی که در مأموریت نیروهای مسلح شهید و از کار افتاده کلی شده‌اند،‌ همواره همتراز کادر ثابت نیروهای مسلح حقوق و مزایا دریافت خواهند کرد.
 • مطابق ماده (179) قانون مقررات استخدامی سپاه مقرر می‌دارد: پرسنل وظیفه دوره احتیاط و ذخیره سپاه و بسیجیان فعال و عادی که قبل از خدمت از کارمندان دولت بوده‌اند در صورت شهادت، جانباز شدن، فوت و یا معلولیت حقوق مستمری و وظیفه‌ آنان برابر مقررات این قانون در  آخرین حقوق دریافتی از سازمان مربوط و از بودجه همان سازمان پرداخت خواهد شد و چنانچه حقوق آنان در سازمان مربوط کمتر از حقوق پرسنل کادر ثابت همتراز آنان باشد، مابه‌التفاوت آن به افراد پرداخت می شود.
 • مطابق ماده 198 قانون استخدامی سپاه چنین آمده است: تمامی اعضای ارتش در مقابل حوادثی که باعث شهادت، فوت، بیماری، نقص عضو یا از کارافتادگی شوند مشمول ماده 53 قانون خدمت وظیفه عمومی و تبصره‌های آن می‌گردند. در مورد افراد غیرشاغل در سازمان‌ها و دستگاه‌های وابسته به دولت تبصره 1 و 2 ماده (53) قانون خدمت وظیفه عمومی شامل آنان نمی‌گردد، بلکه حسب مورد توسط بنیاد شهید، بنیاد جانبازان یا سازمان‌ تأمین اجتماعی، حقوق وظیفه‌ و مستمری آنان پرداخت خواهد شد.

نحوه ثبت نام حقوق کارت ایثارگری سپاه از طریق سامانه

برای ثبت نام اینترنتی اولین قدم آن است که یگان سپاه یا مرکز بنیاد شهید نزدیک محل خود مراجعه نمایند و شماره کاربری و رمز عبور دریافت نمایند.

سپس وارد سامانه سامانه خدمات الکترونیکی بنیاد شهید و امور ایثارگران به نشانی isaarit.isaar.ir  شوید.

کارت حقوق سپاه

پس از وارد به سامانه عنوان درخواست صدور کارت را انتخاب نمایید 

سپس رمز و نام کاربری که تحویل گرفتید را وارد نمایید و وارد شوید و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

برای اطلاع از سامانه استعلام کسری خدمت ایثارگران کلیک کنید.

 

نحوه دریافت حقوق ایثارگری ارتش :

حقوق کارت ایثارگری ارتش برای تمام رزمندگان ارتشی که ۳ ماه به بالا سابقه خدمت در جبهه دارند تعلق می گیرد و برای آن ها صادر می شود.

افرادی که هنوز این کارت را ندارند و خواهان دریافت حقوق کارت ایثارگری ارتش هستند باید به آخرین یگان مخل خدمت مراجعه نمایند و پس از طی شدن مراحل اداری این حقوق کارت ایثارگری ارتش برای آنها از تهران صادر می شود.

 • برای دریافت  کارت ایثارگری ارتش به صورت غیر حضوری و اینترنتی باید مراحل زیر را طی نمایید.
 • ابتدا وارد سامانه aja.ir  شده و از منوی سمت راست وب سایت روی گزینه آخر یعنی کارت ایثار ملی کلیک کنید.
 • سپس می توانید در این قسمت اطلاعات مورد نیاز دریافت نمایید و یا فرم درخواست کارت را دانلود و آن را پر کنید.
 • میتوانید برای راهنمایی و مشاوره و دریافت حقوق کارت ایثارگری ارتش با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط باشید.

حقوق ایثارگری ناجا

در سال 1399 ابلاغ صدور کارت حقوق ایثارگری ناجا به تمامی ایثارگران صادر شده است و افراد واجد شرایط می توانند اطلاعات خود را در سامانه ایثارگری ناجا بارگزاری کرده و کارت خود را دریافت نمایند. سوابق بعد از کامل شدن وارد دبیرخانه شورای هماهنگی امور رزمندگان ستاد کل نیروهای مسلح شده  و پس از تایید از طریق اداره پست برای آن ها ارسال می شود.

برای دریافت کارت حقوق ایثارگری ناجا مدارک زیر لازم است:

 • از کل صفحات شناسنامه اسکن گرفته شود.
 • از کارت ملی اسکن گرفته شود.
 • 2 قطعه عکس 3*4 جدید که حداکثر تا 2 سال قبل باشد.
 • هرگونه اسناد و مدارکی که حضور در جبهه را تایید نماید.
 • فرم  درخواست کارت حقوق ایثارگری ناجا و امضا مورد  تایید میزان حضور در جبهه که خود افزاد این فرم را در اختیار قرار می دهند.

حقوق ایثارگری ناجا برای افزاد بازنشسته به این صورت است که این عزیزان باید به آخرین یگانی که کارت پایان خدمت خود را دریافت کرده اند مراجعه کنند.

 

اطلاعیه

اعضای وابسته ناجا که بر اساس برآورد به عمل آمده بیش از 42 هزار رزمنده در بازه سنی 40 تا 90 سال داریم و قرار است برای همه این عزیزان کارت ایثار طراحی شود.

 

حقوق کارت ایثارگری متعلق به چه افرادی است؟

کارکنان وظیفه
رزمندگان پایور، نیروهای انتظامی حاضر در مناطق جنگی، عملیاتی یا امنیتی.
پاسداران افتخاری، جوانمردان و نیروهای مردمی رزمنده تحت اختیار نیروهای انتظامی وقت در هشت سال دفاع مقدس

مزایای حقوق کارت ایثارگری

حقوق کارت ایثارگری دارای امتیازات زیادی است که ایثارگران می تواندد از آن بهره مند شوند. حقوق کارت ایثارگری تنها مزایا برای خود فرد ندارد بلکه این مزایا شامل همسر و فرزندان ایثارگران نیز می شود 

برخی از این مزایا به صورت زیر است:

دریافت حقوق برای ایثارگرانی که درآمد ثابتی ندارند.
از دیگر مزایای کارت ایثارگری می توان به اعطای وام ازدواج به فرزندان ایثارگران اشاره کرد.
امکان بهره مندی از تخفیفات فروشگاه های زنجیره ای یا مجموعه های تفریحی و ورزشی.
امکان دریافت وام خود اشتغالی
امکان بهره مندی از سهمیه مسکن
امکان استفاده از سهمیه ایثارگری در کنکور های سراسری و آزمون های استخدامی برای ایثارگران و فرزندان آنها.
کسری خدمت سربازی فرزندان پسر
استفاده از خدمات بیمه ایثارگران برای افرادی که دارای بیمه نمی باشند.
امکان بهره مندی از وام قرض الحسنه یا وام اضطراری.

مزایای حقوق کارت ایثارگری

دریافت وام با کارت ایثارگری

همان طور که از مزایای این کارت ایثارگری صحبت کردیم .یکی از این مزایا دریافت وام است که به دو روش می توانند از این وام بهره مند شوند

با مراجعه به ادارات بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان های سراسر کشور و درخواست فرم وام و تکمیل این فرم 

درخواست دادن وام به صورت الکترونیکی با مراجعه به آدرس اینترنتی به نشانیebshahed.ir

طبق بند 3 ماده 104 لایحه تصویب شده درمجلس دولت سالانه موظف است ده درصد از منابع مالی بانک ها  در اختیار ایثارگران قرار بگیرد و ایثارگران این منابع مالی را به عناوین زیر دریافت می نمایند:

 • وام قرض الحسنه
 • وام مسکن
 • وام خود اشتغالی و غیره 

یکی دیگر از مزایای مهم این کارت ایثارگری دریافت بیمه پایه و مکمل می باشد به این صورت که افرادی که بیمه در هیچ دستگاهی نداشته باشند می توانند دفترچه بیمه دریافت نمایند.

افراد جانباز 70 درصد و بالاتر به دلیل اینکه شرایط فیزیکی مناسبی ندارند میتواند با تایید بنیاد شهید وام مسکن دریافت و از این تسهیلات بهره مند شوند.

کارت ایثارگری و  ثبت نام آزمون های استخدامی

وام خرید خودرو ایثارگران
اطلاعیه
بیمه تکمیلی به کلیه ایثارگران از 5 درصد تا 70 درصد تعلق می گیرد . ( به غیر از ایثارگران شاغل و بازنشسته نیروهای مسلح )

نکات مهم پیگیری حقوق کارت ایثارگری

متقاضیان دریافت کارت ایثارگری، باید تمامی اطلاعات را به درستی وارد کنند و به موارد زیر توجه داشته باشند:

 اگر شماره ملی مندرج بر روی کارت ایثار اشتباه باشد، برای ورود به سامانه، همان شماره ملی اشتباه را وارد کنید.

 اگر با شماره کارت ایثار و شماره ملی مندرج بر روی کارت موفق به ورود به سامانه نشوید، می توانید با شماره ۷۴۵۴۷-۰۲۱ تماس بگیرید.

 اگر اطلاعات هویتی غیر قابل ویرایش با اطلاعات شناسنامه ای ایثارگر مطابقت نداشته باشد، باید گزینه «اطلاعات هویتی درج شده در سامانه با شناسنامه و کارت ملی مغایرت دارد» را انتخاب کنید.

 در صورتی که دکمه انتخاب را تایید کنید و پیغام «اطلاعات با موفقیت ثبت شد» نمایش داده نشود، یکی از موارد اطلاعاتی به درستی وارد نشده است؛ بنابراین باید موارد وارد شده را مجددا بررسی و اصلاح کنید.

نکات مهم پیگیری حقوق کارت ایثارگری

 

اطلاعیه

وام قرض الحسنه توسط صندوق وام ارگان  ارائه خواهد شد. بانک های عامل نقشی در ارائه آن نخواهند  داشت.

 

اخبار پیرامون حقوق کارت ایثارگری

پرداخت مطالبات ایثارگران در سال ۱۴۰۱

رئیس فراکسیون ایثارگران مجلس شورای اسلامی گفت: رشد قابل توجه بودجه بنیاد شهید و امور ایثارگران نشان از اهتمام دولت و مجلس به رفع مشکلات ایثارگران عزیز است و بخشی از مطالبات ایثارگران برای نخستین بار در سال جاری پرداخت خواهد شد.

پرداخت کمک معیشت به ۵۲۰۰ جانباز از پایان خرداد

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: ۵۲۰۰ نفر از جانبازان فاقد شغل و درآمد شناسایی شده‌اند و پرداخت کمک‌معیشت به آنها پایان خردادماه انجام می‌شود.

حقوق جانبازان ازکارافتاده، کم‌تر از حداقل دریافتی کارگران است

گروهی از ایثارگران فقط حقوق کمک‌معیشتی دریافت می‌کنند که قرار بوده این حقوق مبلغی معادل حداقل حقوق کارکنان شاغل دولت باشد، اما این آیین‌نامه به طور کامل اجرا نشده و نارضایتی جانبازان زیر ۲۵ درصد را در پی داشته است.

 

برای دریافت و مطالعه فایل پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله در مورد حقوق کارت ایثارگری صحبت شد که از این حقوق کارت ارگان های می توانند بهره مند شود و حقوق دریافت نمایند مانند حقوق ایثارگری سپاه ، حقوق ایثارگری ارتش و  و همچنین حقوق ایثارگری ناجا همچنین مزایای کارت ایثارگری شرح داده ایم. هم اکنون امیدواریم که شما با مطالعه مطالب بالا به جواب سوالات ابهامات خود رسیده باشید. اما اگر باز هم سوالی داشته باشید اگر سوال داشتید می توانید با کارشناسان مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و یا در زیر مقاله کامنت بگذارید.

3.9/5 - (36 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ایا به افرادی که سابقه 6 ماه حضور در جبهه را دارند حقوقی تعلق خواهد گرفت؟

در صورت دارا بودن شرایط به آنها حقوق تعلق میگیرد.

نحوه دریافت کارت ایثارگری چگونه است؟

دریافت کارت ایثارگری از طریق سامانه خدمات الکترونیک ایثار انجام می شود.

مهم ترین حقوق و مزایای کارت ایثارگری چیست؟

سهمیه ایثارگری در کنکور سراسری، استفاده از سهمیه ایثارگران برای ثبت نام دانشگاه ها و رشته های بدون کنکور، بهره مندی از اولویت های وام اشتغال زایی و... از جمله حقوق و مزایای کارت ایثارگری است.

نظرات

 1. عباسی
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  جناب آقای. کریمی. به. اینجانب. حقوق. تعلق. میگیره یانه. عباسی هستم. جلوتر. فرستادم به کجا مراجعه. کنم. لطفاً. برسی کنید

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   شما در چه بازه ای و در چه محلی خدمت میکردید.شرایط شما نیازمند بررسی بیشتر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. عباسی
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام. اینجانب. ۷۰۶ روز. منطقه دارم. اورگان اعزام کننده ارتش. در منطقه اهواز ۹۲ زرهی توپخانه در بازه زمانی. ۶۱/تا۶۳. کارت هوشمند وکارت تکریم. تازه به دستم رسیده. از هیچ اورگانی. حقوق. دریافت. نمی کنم. و. هیچ. بیمه ی. ندارم آیا. حقوق. برای. این جانب. تعلق میگیرد و. به کجا مراجعه کنم

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   بله با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر خواهد بود و حقوق ایثارگری به شما تعلق خواهد گرفت جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 3. الهویردی رحیملو
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  با عرض سلام معذرت در سال ۹۳ حقوق دریافتی ۱۵۳۱۷۴۹۳ ریال بود که قبلا چهار میلیون تومان اعلام کردم ۰۹۱۴۴۶۲۲۶۰۳

 4. الهویردی رحیملو
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۰

  با عرض سلام معذرت در سال ۹۳ حقوق دریافتی ۱۵۳۱۷۴۹۳ ریال بود که قبلا چها میلیون تومان اعلام کردم ۰۹۱۴۴۶۲۲۶۰۳

 5. الهویردی رحیملو
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

  با عرض سلام معذرت در سال ۹۳ حقوق دریافتی ۲۰۵۰۷۰۲ ریال بود که قبلا چها میلیون تومان اعلام کردم ۰۹۱۴۴۶۲۲۶۰۳

 6. الهویردی رحیملو
  ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  با عرض سلام احتراما قبل ار استخدام در سال ۶۱ سه ماه، نوزده رور جبهه داوطلبانه داشتم و در خدمت سربازی سال ۶۳، ۶۴ بمدت بیست ماه، یازده روز منطقه جنگی دارم که ارتش پانزده ماه اش را داوطلبانه محسوب کرده بعدا که استخدام شرکت توزیع برق ( وزارت نیرو ) در سال ۶۷ در سال ۹۳ در خواست خرید خدمت سربازی کردم نمیدانستم جبهه جنگی تاثیر دارد یا نه دوسال قبل از تقاضا را حساب کردند ۳۳۲۲۰۰۰ تومان قسطی واریز کردم در سال ۹۵ به بازنشستگی نائل شدم که سال ۹۴ حقوقم تقریبا چهار میلیون بود حال میتوانم اعتراض کنم رسیدگی دوباره کنند با تشکر : ارتمند رحیملو ۰۹۱۴۴۶۲۲۶۰۳

  • مشاور عیسائی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام وقت بخیر
   بله شما مجاز به انجام این کار میباشید و میتوانید اعتراض خود را اعلام کنید.جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. عباسی
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  باسلام خدمت شما. اینجانب ۷۰۶روز. منطقه دارم. در. بازه. زمانی. سال. ۶۱. تا۶۳. در منطقه. اهواز. کارت. ایثار. هوشمند. وکارت. تکریم یک ماه. به دستم. رسیده. آیا. حقوق تعلق. میگیره. به. کجا. مراجعه. کنم. راهنمای کنید. با. تشکر

  • مشاور کریمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام حقوق ازجایی دریافت میکنیدیاخیربرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور ابراهیمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۲

   سلام
   بستگی به شرایط زندگی تون داره و اینکه مستمری از جایی دریافت می کنید یا خیر
   برای اطلاعات بیشتر درمورد حقوق و کارت تکریم تماس بگیرید

 8. رحیم صالحی
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام خداقوت بنده رحیم صالحی با ۲۷ونیم ایثارگری و۵۶سال سن دارم واز سال ۹۸ بخدا دیسگ کمر عذابم می دهد وبرای حقوق معیشتی ثبت نام کرده ام ولی متآسفانه هنوز هیچ خبری نشده واز فقر رنج می برم وخانه نشین شدم حتی از خودمم خجالت می کشم اگر نمی دهند مردانه بگوئید خبری نیست ما هم حداقل زجر نمی کشیم

  • مشاور جوادی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به بنیاد امور ایثار گران مراجعه کنید.

 9. رضا
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام منظورتون بنیاد شهید هست

  • مشاور منصوری
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام جهت کسب اطلاعات دقیق تماس بگیرید

 10. بهناز
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۳

  سلام آیا منظورتون بنیاد شهید بود؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام وقت بخیر برای دریافت حقوق و مزایای ایثارگری باید به نزدیکترین بنیاد مراجعه کنید

 11. بهناز
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  با سلام پدر بنده از سال ۶۲ تا ۶۴ در قصر شیرین سرباز بوده بهش کارت ایثار تعلق میگیره؟؟ الان ۲۰ سال هست که فوت کردن و مادرم هیچ درآمدی ندارن مشکل اینجاست که شماره پرونده شون رو نداریم که پیگیری کنیم از محل خدمتش چکار باید بکنیم لطفا راهنمایی کنید ممنون

  • مشاور حمامی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقتتون بخیر بله تعلق میگیرد برای بررسی بیشتر با ما تماس حاصل بفرمایید

 12. رضا
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۴

  سلام پدر بنده از سال ۶۲ تا ۶۴ سربازی خود را در جبهه بودن بهشون کارت ایثار تعلق میگیره؟؟ الان ۲۰ سال هست که فوت شدن و مادرم هیچ درآمدی ندارد ولی شماره پرونده رو نداریم که قصرشیرین خدمت میکردن باید چجوری پروندش رو پیدا کنیم

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام روز بخیر
   به بنیاد مراجعه کنید

   • بهناز
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

    ببخشید منظورتون بنیاد شهید هست؟؟

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • رضا
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

    سلام منظورتون بنیاد شهید هست که مراجعه کنیم

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • رضا
    ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

    سلام منطورتون از بنیاد بنیاد شهید هست ؟

    • مشاور کریمی
     ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 13. جواد
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۲

  با سلام ، پدر بنده ۱۱ ماه و ۲۶ روز سابقه جبهه داره و مراحل کمیسیون های پزشکی رو هم گذرونده و حتی ضایعه مغزی نیز طی عملیاتی اشاره شده و کارت ایثار و تکریم کارت داره و تماسی با ارگانی که اعزام شدن و پرونده ایشون اونجا بود داشتم گفتن پرونده ایشون امتیازش به حد نصاب نرسیده، پدر بنده هیچ در آمد و بیمه ای نداره، تو رو خدا بگید ما چه جوری پیگیر کار ایشون بشیم. ممنونم

  • مشاور عیسائی
   ۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

   سلام وقت بخیر
   شما میتوانید برای حقوق ایثارگری اقدام فرمایید. جهت اطلاع از شرایط و نحوه دریافت حقوق با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. محسن
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام پدر سابقه بالای یه سال تو جبهه داره سرباز وظیفه بود ولی با داشتن چهار ورزند تمام مراحل ثبت نام انجام داده بهش گفتن فقط کارت ایثارگری برات ارسال میشه.آیا مستحق حقوق نیس هیچ درآمدهم ندارد .میشه راهنمایی کنین تهران کجا حضوری برم پیگیر کارت حقوق پدر شم

  • مشاور حمامی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقتتون بخیر از سایت ایثار اقدام بفرمایید و مراجعه حضوری به بنیاد شهید و ایثارگران

 15. رضا
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۲

  باسلام
  پدرم سال ۹۷ به رحمت خدا رفته و در سال ۶۳ تا ۶۵ در منطقه عملیاتی سردشت یگان ژاندارمری خدمت کرده من هم به یگان خدمتیش رفتم و سوابق خدمتی پدرم را که به مدت ۱۲ ماه منطقه داشت درآوردم ومنتظر برای صدور کارت ایثار.
  سوالی که از شما داشتم این هست که آیا مادرم که مستمری بگیر کمیته امداد ماهیانه ۶۰۰ هزارتومان با یک فرزند پسر ۱۶ ساله که هیچ منبع درآمدی نداره و همچنین چون من کارمندم مادر و برادرم را تحت پوشش بیمه ن.م قرار داده ام میتونه مشمول دریافت مستمری کارت ایثار باشه؟؟؟

  • مشاور بهروزی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

   سلام جهت مشاوره و بررسی تماس حاصل فرمایید

 16. خسرویان چترودی
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام خسته نباشید بنده دارای کارت ایثار هوشمند و تکریم کارت می باشم که از انجام خدمت بیست و هشت ماهه خویش هجده ماه و نه روز معادل پنصد و پنجاه و نه روز را در منطقه عملیاتی شمال غرب (حاج عمران ) در خط مقدم سپری کردم و در حال حاضر از هیچ ارگانی حقوق دریافت نکرده و بیمه کارگران ساختمانی هستم آیا به بنده حقوق تعلق میگیرد لطفا راخنملیی کنید ممنونم

  • مشاور جوادی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید به بنیاد امور ایثار گران محل سکونتتون مراجعه کنید.

 17. بهزاد
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام پدر من همه مراحل و کارایی که خواسته بودن اماده کرده تحویل داد ولی بهش گفتن چون ثابقه بیمه داره ۱۲ ساله خودشو بیمه عمر کرده ولی هیچ پولی از بیمه نمیگیره برای همین بهش حقوقی تعلق نمیگیره ایا این مورد تو قانون هستش؟

  • مشاور ملکی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام وقت بخیر
   اگر درامد خاصی از هیچ ارگانی نداشته باشید حقوق ایثار به شما تعلق می گیرد.

 18. علی نوروزی
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام پدر من کارت ایثار و تکریم داره و باز نشسته مشاغل ازاد هستش ایا مستمری هم بهش میدن برای کارت ایثارش؟؟

  • مشاور جوادی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی چند ماه جبهه داشتن؟

 19. سلیمان علی اکبری
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۲

  سلام پدر بند ۲۸ ماه دوران سربازی ارتش تو جبهه بوده کارت ایثارگری هم داره ولی حقوق نمیگیره کجا مراجعه کنیم

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری حقوق ایثارگری از طریق مراجعه حضوری به بنیاد امور ایثارگران اقدام نمایید.

   • بهزاد
    ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

    سلام پدر من همه مراحل و کارایی که خواسته بودن اماده کرده تحویل داد ولی بهش گفتن چون ثابقه بیمه داره ۱۲ ساله خودشو بیمه عمر کرده ولی هیچ پولی از بیمه نمیگیره برای همین بهش حقوقی تعلق نمیگیره ایا این مورد تو قانون هستش؟

    • مشاور ملکی
     ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۵

     سلام وقت بخیر
     اگر هیچ منبع درامدی نداشته باشد حقوق ایثار به پدر شما تعلق می گیرد.

 20. همایون حیدری
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام من پدرم 24 ماه ایثارگری ارتش داره و برای کارت هوشمند ایثارگری به یگان مربوطه مراجعه کرده الان 3 ماه گذشته ولی کارت ارسال نشده . بعد چند ماه کارت صادر میشه ؟ باید مجدد برم به یگان مربوطه و پیگیر شم یا خودشون تماس میگیرن . ممنون میشم راهمایی کنین

  • tahmasebi
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   با سلام.زمان مشخصی برای صدور و یا دریافت کارت ایثارگری مشخص نشده. برای پیگیری میتونید با شماره ی اعلام شده در سایت aja.ir تماس بگیرید.

 21. مهدی
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۳

  سلام پدر من از کارکنان نیروی انتظامی بودند و در زمان جنگ چندین ماه در کردستان بانه بودند و در سال ۷۶ در حین خدمت در پاسگاه محل خدمت فوت کردند ایا من می توانم پیگیر ایثارگری پدرم شوم چون تا الان هیچ مزایایی برای فرزندانش نداشته اند و ایا توانم از مزایای کارت ایثارگری پدرم استفاده کنم؟؟

  • tahmasebi
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   با سلام، بله شما میتونید با توجه به مدت حضور پدرتون در جبهه برای دریافت کارت ایثار اقدام کنید.

 22. ایرانی وطن پرست
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  مدت بیست ماه چهارده روز در مناطق مختلف جنگی ازشمال غرب تا جنوب مشغول خدمت با توپ ضدهوایی آسمان رزمندگان پیاده وتوپخانه پدافند هوایی نمود ه و بخاطر نداشتن امکانات ووسیله ضد صدا وصدای انفجار گلوله توپ وموشک ورگبار گلوله ضدهوایی باعث ازبین رفتن حس شنوایی واعصاب روانم شده است برای دریافت درصد جانبازی به کجا مراجعه نماییم باتشکر

  • مشاور صادقی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام
   بنیاد شهید و امور ایثارگران

 23. محمد زیبایی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام خسته نباشید .پدرم ۲۶ سال سابقه بیمه دارد
  ولی به علت اینکه از ناحیه گردن و نخاع در حین کار مشکل پیدا کرد و کار افتاده شد ولی بیمه کار افتادگیشو قبول نکرد گفتن چند درصد کم داری ولی دکتر تشخیص داد ک کار افتاده است و عمل کرد ولی بازنشسته نشد .۲۶ ماه هم در سپاه در جبهه خدمت کرد و بعد از ۸ ماه کارت ایثارگری با کارت تکریم آمد .ما در هرحال حاضر نه حقوق داریم نه بیمه .میخاستتم بدونم

  • محمد زیبایی
   ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام خسته نباشید .پدرم ۲۶ سال سابقه بیمه دارد
   ولی به علت اینکه از ناحیه گردن و نخاع در حین کار مشکل پیدا کرد و کار افتاده شد ولی بیمه کار افتادگیشو قبول نکرد گفتن چند درصد کم داری ولی دکتر تشخیص داد ک کار افتاده است و عمل کرد ولی بازنشسته نشد .۲۶ ماه هم در سپاه در جبهه خدمت کرد و بعد از ۸ ماه کارت ایثارگری با کارت تکریم آمد .ما در هرحال حاضر نه حقوق داریم نه بیمه .میخاستتم بدونم حقوق به ما تعلق میگیره ؟ بیمه رد میشه ؟ کجا باید مراجعه کنم ک حقوق بیاد واقعن توشرایط سختی هستیم لطفن راهنمایی کنید مارو

   • مشاور کریمی
    ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما جهت دریافت حقوق ایثارگری نیازمند بررسی بیشتر میباشد. جهت اطلاع از اقدامات مورد نیاز جهت دریافت حقوق ایثارگری با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. حقوق و مزایا کارت ایثار گری
  ۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام خسته نباشید من مدت 26 ما در ارتش خدمت سربازیم انجام دادم که از 26 ماه 23ماه خط مقدم جبهه بودم و کارت ایثار گری هم دارم و الان هم بیکار هستم و جانباز هم نیستم آیا حقوق و مزایای دیگر بمن تعلق می‌گیرد اگه می‌گیرد کجا باید مراجعه کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت به خیر
   برای پیگیری دریافت حقوق و استفاده از مزایای ایثارگری به صورت حضوری به بنیاد امورایثارگران مراجعه نمایید.

 25. الهویردی رحیملو
  ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  با عرض سلام احتراما بنده بازنشسته شرکت توزیع برق بیمه سارمان تامین اجتماعی هستم حقوق مناسب میگیرم ولی دو درصد طبق ماده ۸۹ از حقوقم کسر میکنند با توجه بنده سه ماه ، نوزده روز از طریق بسیج سپاه‌ پاسداران قبل از استخدام به منطقه جنگی داوطلبانه اعزام شدم و در خدمت سربازی نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی بیست ماه ، یازده روز منطقه جنگی بودم کارت ایثار و کارت تکریم سپاه را دارم ولی کارت ایثار ارتش قدیمی هست برای کارت هوشمند طبق قانون تمام فرمها را اسکن کردیم سی دی اسکن شده تحویل نماینده ارتش شهر خودمان دادیم حالا خیلی وقت هست نیآمده و ضمنا خودم برادر شهید هستم پسرم متاهل دارای یک فرزند و مستاجر هست در اداره برق محل خدمت خودم آذربایجانغربی شهرستان خوی بعنوان راننده استیجاری با خودرو شخصی بمدت هفت سال کار میکند جهت جذب استخدام بجای خودم قبول نمیکنند با حقوقی که میگیرد کفات سوخت ، لاستیک ، تعمیرات خود رو و زندگانی نمیشود لذا خواهشمندم راهنمایی های لازم را لطف کنید خلاصه در لشگر ۸۱ زرهی کرمانشاه در منطقه جنگی سرپل ذهاب ، قصرشیرین خدمت کرده ام و از پادگان ابوذر نزدیکی سرپل ذهاب حضوری کارت ایثار قدیمی را گرفتم با تشکر از لطفتان /

  • محمد
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   این شماره 909 خالی کردن جیب مردمه دزدی از بینوای که خود مشکل مالی داره نکنید با مردم این کارها رو

   • abbasi
    ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۵

    سلام وقت بخیر . لطفا قبل از اتصال به مشاور به اطلاعیه اپراتور توجه فرمایید

 26. Hpr
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام .من پدرم 19ماه و9روزجبهه رفتن .کارت ایثارهم دارن واسه ثبت پرونده هم مراجعه کردیم الان گفتن کارتمون هوشمندشده وبایدواسمون ارسال بشه .پرونده برای حقوق ومزایاهم پرکردن وپیامکشم اومده ک اوکی شده ولی تا حالا حقوقی نگرفتیم .واین که نمیدونیم به چه حسابی واریز میشه .خواستم ببینم الان ما باید چیکار کنیم؟وبه کجامراجعه کنیم؟

  • abbasi
   ۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   سلام وقت بخیر . به بنیاد شهید رجوع فرمایید

 27. Hamidreza
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۲

  سلام خسته نباشین پدر بنده ۲۷ ماه سابقه جبهه داره کارت ایثار و کارت تکریم گرفته باید برای دریافت حقوق اقدام کنه یا اینکه ب کارت تکریم واریز میشه ممنون میشم راهنمایی کنید

  • abbasi
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام وقت بخیر . می توانید به بنیاد شهید و ایثارگران رجوع نمایید

 28. فرامرز
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

  کارت ایثار ارتش و با ۸۲۵ روز سابقه جبهه سالیان درازی دارم و جدیدا مراجعه کردیم و هوشمند کردن با اولی که هیچکاری واسمون نکردن این هوشمند و پرونده درست کردیم جدیدا اومد پرونده برای کمک معشیتی یا همان حقوق هم پر کردیم از هفت ما گذشته و خبری نشده
  اینم بگم با وجود واجد شرایط بودن مسئول پرونده هر کاری کرد که بگه به شما تعلق نمیگیره که با پافشاری من‌مجبور شد پرونده رو بفرسته
  هردو پرونده را با هم تکمیل کردم حالا کارت ایثار هوشمند اومده ولی از پرونده معشیتی خبری نیست
  فردیس کرج هستیم و یگان مربوطه مرکز آموزش تکاور پادگان پرندک هست

  سوال اینه چقدر برای به نتیجه رسیدن پرونده پرداخت حقوق طول میکشه؟؟

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 29. رضا
  ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

  باسلام‌پدر‌بنده‌۱۸‌ماهو‌۱۵‌روز‌مدت‌حضور‌داره‌کارت‌ایثار‌وتکریم‌
  کارتش‌اومده‌ولی‌پولی‌واریز‌نشده‌تا‌الان‌نمی‌دونم‌به‌کودوم‌
  بانک واریز‌میشه‌رسته‌خدمتی‌اش‌ناجا‌هست‌خواهشن
  راهنمایی‌کنید.

  • JAVADI
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام وقت بخیر
   کارت تکریم هم گرفتن ؟
   حقوق به کارت ایثار زده میشه.

 30. اصغری
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  با سلام خدمت شما پدر من کارت ایثارگری داره و همچنین برای دریافت حقوق کارت ایثارگری به سپاه استان مازندران مراجعه کرده اول تشکیل پرونده کردند ولی پدرم که پیگیری کرده میگن بودجه نداریم مگر خودشون میدن مگر این مسئله کشوری نیست ؟ممنون میشم که راهنمایی کنید.با سپاس

  • maleki
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر
   اگر هیچ منبع درامدی نداشته باشند می توانند برای دریافت حقوق ایثارگری اقدام کنند.

 31. اصغری
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۹

  با سلام آیا پدر من که بیمه آزاد حساب کرده و الان از تامین اجتماعی ماهی دوتومن حقوق میگیره آیا شامل حقوق کارت ایثارگری هم میشود؟ کارت ایثارگری داره.

  • maleki
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت بخیر
   برای گرفتن حقوق ایثارگری نباید هیچ منبع درامدی داشته باشند.

 32. اصغری
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  باسلام خدمت شما پدر من سابقه حضور در جبهه دارد و کارت ایثارگری هم دارد به سپاه استان مازندران مراجعه کرد اول پرونده تشکیل دادند ولی الان که پیگیری می‌کنه فقط میگن بودجه نداریم. نمی‌دانیم دیگه به کجا مراجعه کنیم مگر این مسئله کشوری نیست؟چرا میگن بودجه نداریم مگر خودشون دارند پرداخت میکنند؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.باسپاس

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام مسائل مربوط به حقوق ایثارگران فقط از طریق بنیاد انجام میشود

 33. salehi.rahim06@gmail.com
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۸

  سلام خداقوت کجای این مملکت به ایثارگران حقوق می دهند من۲۷ماه درمنطقه عملیاتی جنوب بودم والان ۵۶سال دارم وحتی آلوده به شیمیائی هم هستم الان نزدیک به ۳ساله بخاطر دیسگ کمر خانه نشین شدم ۲فرزند دم بخت دارم که برای تشکیل خانواده اسرار می کنند به خون شهدا قسم می خورم که بعضی وقتا برای نان شب پول گیر مان نمی آید هرکس پارتی نداشته باشد به هیچ جایی نخواهد رسید از من واجبتر در روستای ما نیست اما متآسفانه دریغ از یک ریال به کی و به کجا بورم شما بگوئید ممنون

  • isaei
   ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام به دفتر بنیاد امور ایثارگران شهرستان محل اقامت تون مراجعه کنید

   • رحیم صالحی
    ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

    سلام مراجعه کردیم به ما می گویند بودجه نیست چرا برای بقیه هست دوستان من بعد از من اقدام کردن وضع اقتصادی نسبت به من بد نیست الان خیلی وقته حقوق معیشتی را می گیرند ولی بنده فکر می کنم روستایی هستم دست بسرم می‌کنند عیب نداره دیگه چقدر دیگه عمر داریم تمام شد خداوند مارا آفریده برای ستم کشیدن برای فقیر عادت کردیم اما این بی عدالتی عزابمان می دهد

    • karimi
     ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 34. علی تاریوردیان
  ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام.ایثارگروضیفه سپاه لشگر زرهی ۵۲ قدس ۳سال سابقه جبهه علی تاریوردیان..خوب عالیه..اجرکم عندالله

 35. جبار علی.
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

  سلام. ایثارگر ارتشی هستم که. شش. ماه. کارت احتیاد. دارم درسال. ۶۱ تا۶۳ حقوق. تعلق. میگیره. واینکه. کارت. ایثارگری هوشمندم. نیامده. چند ماه. طول. می کشه بیاد
  ممنون. میشم راهنمایی. کنید

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   سلام از زمان درخواست صدور کارت ایثارگری حدودا 40 روز

 36. علی تاریوردیان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام اینجانب علی تاریوردیان فرزند فرامرز تولد۱۳۴۱ ۲۸ماه خدمت در سپاه لشگر ۵۲ قدس گیلان محل خدمت جبهه کردستان خوزستان خرمشهر از میهن عزیزمان دفاع کردم .در حال حاضر از هیچ ارگانی هم حقوقی دریافت نمکنم بیکار بی خانه با چهار تا بچه دوتا زن . بازم حاظرم تا امام امر کنه جانم را فدای میهن کنم ۰۹۱۶۸۷۴۴۳۸۰ علی بالا
  تاریوردیان

 37. علی تاریوردیان
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام اینجانب علی تاریوردیان فرزند فرامرز تولد۱۳۴۱ ۲۸ماه سابقه جبهه دارم لشگر ۵۲ قدس گیلان وسنندج کردستان ۲۸ ماه در نوار مرزی ایران عراق از میهن عزیزمان دفاع کردم .در حال حاضر از هیچ ارگانی هم حقوقی دریافت نمکنم بیکار بی خانه با چهار تا بچه دوتا زن . بازم حاظرم تا امام امر کنه جانم را فدای میهن کنم در ۰۹۱۶۸۷۴۴۳۸۰ علی بالا
  تاریوردیان

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

   سلام جهت دریافت تسهیلات ایثارگران به بنیاد محل سکونتتون مراجعه کنید

 38. حسین زاده
  ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام وقت بخیر
  پدر من ۱۹ماه جبهه داره.کارت ایثارگریش ۱ماه دیگه ارسال میشه.شغل ازاد داره ولی بیمه نیست.ایا کارت حقوق هم همراه با کارت ایثارگری براش ارسال میشه؟یا چون شغلش آزاد ثبت شده حقوق بهش تعلق نمیگیره؟

  • behrouzi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 39. abbasi
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام وقت بخیر بله قبل سال 67 به شما تعلق میگیره

 40. جبار علی. عباس
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  باسلام. پدر من۷۰۶. روز. منطقه. دارد. در سالهای ۶۱. تا. سال۶۳. رسته. توپخانه. ۹۲. زرهی. اهواز. ارتش. ای. حقوق. تعلق. میگرد. راهنمای. کنید

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام احتمال کم برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 41. پارسا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام
  خسته نباشید
  پدر من یک سال سابقه حضور در جبهه ابادان و شلمچه خرمشهر را دارد
  کد ایثار گری دارد و کارت ایثار گری را حدودا 8 ماه هست که گرفته
  به مدت ۱۱ سال بیمه کارگران فصلی ( ساختمانی) را پرداخت می کند
  اما به علت تورم و گرانی و نبودن کار نقاشی پدرم به مدت 5 سال است که بیکار است و از جایی درامدی ندارد
  برای حقوق ایثار گری اقدام کرده اما وارد سایتش نکردن به علت اینکه گفتن شما بیمه داری
  قانون حقوق ایثار گری مگر شامل کارگران فصلی نمیشود؟
  اگر می شود پدرم به کجا مراجعه کند؟
  به خیابان ژاندارمری میدان انقلاب برای حقوق مراجعه کردم
  میگویند چون بیمه داری شامل حال شما نمیشود
  اما من بیمه کارگران فصلی را دارم و فاقد شغل و درامد هستم
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید.

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

   سلام همراه تمامی مدارک شناسایی و پایان خدمت باید به نزدیکترین دفتر بنیاد مراجعه کنند و درخواست تشکیل پرونده را بدهند

 42. جبار علی. عباس
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  باسلام خدمت شما اینجانب ۷۰۶روز منطقه دارم در سال۶۱. ۹۲زرهی اهواز توپخانه ارتش برا اینجانب حقوق تعلق می گیره

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   سلام وقت بخیر . بله به شما تعلق میگیرد

 43. جبار علی. عباس
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  باسلام خدمت. شما. اینجانب. ۷۰۶ روز. منطقه. دارم. در سال۶۱ آیا. حقوق. برام. تعلق. میگیرد

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۷

   به بنیاد شهید مراجعه کنید

 44. نادر
  ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

  باسلام
  ارتش افتخار هر کشور است اینجانب 9ماهه درخواست کارت ایثار هوشمند کردم هنوز جوابی نیامده با21ماه حضور درجبهه انتظار داشتم بادرامد کمی که دارم وخودم وخانوادهام بیمه هم نیستیم لاقل یک کمک هزینه ارتش میکرد چرا که بسیجی که سه ماه درجبهه بوده هم 3/5میلیون حقوق میگیره وهم وام بهش دادنند وهر سال ازش تقدیر تشکر هم میکنند وخدمت جبهه اش رادوبابر برایش خدمت نظام حساب کردند نمیدانم چرا این همه فرق در تمام کشورها طبق قوانین بین الملل کسانی که درراه وطن خدمت کردنند بهش حقوق میدهند ، چرا ارتش به نیروهایش نمیرسه با اینکه میدانم در ارتش چرا نداریم لطفا عدالت را اجرا کنید

 45. امير
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۸

  سلام ، شش سال در نيروي دريايي بودم و ٤٥ ماه به صورت داوطلبانه با سابقه فوق ليسانس علوم دريايي از آكادمي ليورنو ايتاليا و گذروندن دوره فوق تخصصي در امريكا و با مدرك ستوان دوم به استخدام نيروي دريايي در اومدم و جنگ شروع شد و تا پايان جنگ هم در خدمت نيرو دريايي بودم و عمليات هاي جنگي زيادي رو فرماندهي كردم و در جنگ نفتكش ها عمليات نجات نيروهايي كه در دريا ميان نفت و آتش بودن رو انجام دادم ، خاطره ي تلخ و شبي سخت ، بچه ها رو مجبور شديم با تور بكشيم بالا … خاطرات دردناكي كه جلوي چشمهامون رفيق هاي همدوره ام با دلاوري و غيرت جونشون رو فدا كردن ، من هم قصر در رفتم بماند،!!! معروف شدم به اميرالنمير… يادمه يه كارت ايثار به من دادن، و فقط يكبار ازش اونم چون شانسي تو كيفم بود بابت نبستن كمربند به پليس نشون دادم 😂 بعد از گذشت ٤٠ سال بدون استفاده از اين كارت و نداشتن هيچ توقعي ، خودشون گفتن بايد ايثارگران بيان و معوقات اضافه مطالبات دوره داوطلبانه رو بگيرن و متاسفانه وقتي مراجعه كردم با توجه به سابقه كاري و شناخت كافي از خدمات بعد از جنگم ، و جايگاه پيشكسوتي و فرماندهي و نزديك به ٣٥،سال ناخدا يكم بودن در كشتي هاي نفتكش و انجام عمليات و بعد از اون به عنوان استاد مشغول به تدريس شدم به دليل مدارك عاليه و هنوز به كارت استادي كه هيچ ربطي به جنگ و جبهه نداشت به من ندادن و تنها كارت ايثارگريم رو با توجهه به مدارك تحصيلي و استادي كه به سه زبان بين المللي تدريس انجام ميده پيگير شدم بلكه به احترام اون كارتم رو بگيرم و نه تنها توجه نكردن ، در عين ناباوري با بي احترامي هم روبه رو شدم ، براي تعويض كارتم مداركم رو تحويل دادم، از اون مطالبات و حق و حقوق و بي حرمتي هم گذشتيم ، اما هنوز هيچ جوابي براي تعويض كارتم با اينهمه پيگيري نيومده، هدفم از گفتن تنها بخش كوچكي از روزمه كاريم اين بود كه بگم هر چند از من گذشت كه به خاطر داشتن عرق وطن و دفاع از خاك و ناموس كشور كه البته بابت آرمانم و وظيفه پشيمون نيستم، اما خوشحالم كه رفقايي كه رفتن نديده اين روزهاي تلخ عاقبت رو …روحشون شاد
  به عنوان برادر بزرگتر براي تك تك عزيزانم يه توصيه دارم …
  عزيزانم من كه اون بودم اين شد حال و روزم…و تحمل غمي سنگين كه نه ميشه گفت نه ميشه فراموش كرد…

  • isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقتتون بخیر
   ممنون از شما که تجربیاتتون را با ما در میان گذاشتید .

   • isaei
    ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

    بسيار سپاسگذارم از اين همه محبت بيكران و توجه بابت تشكر شما از به اشتراك گذاشتن تجربيات شيرين ايثارگران !!!

    • مشاور جوادی
     ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 46. علیرضا ملکی نژاد خیمه سری کدملی 5709608173
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  جانباز وایثارکر نیروی مسلح تاریخ اعزام بعد از گرفتن دیپلم خرداد ۶۱ واعزام طابطلبانه ۱۵/۷/۶۱ تاریخ مجروحیت ۲/۴/۶۳درحین خدمت منطقه عملیاتی خوزستان فکه که ازپنج نقطه بدن مجروع وازهمه مهم تر از ناحیه کمر وپا ودست وگواهی بالینی وبیمارستانی وصورت صانحه درحین انجام وظیفه ۲/۴/۶۳وماده۱۲۰و۱۴۰و۱۰۸ ارتش وتاریخ تشکیل پرونده هم دربنیاد وهم در نیرویمسلح درسال ۸۸ افتخارجانبازیوکارافتادکی در گمیسون عالی نیروی مسلح ودربنیاد شیهید گیلان ومدارک مثبته هم از گواهی خدمتی وکارت جانبازی وکارت ایثارکری ورزمندگی وسایر مدارک موجود درپرونده اکنون مدت ۱۴ساله خانه نشین بدون درامد وحقوق درهیچ نهادی پرداخت نشود وهر چقدر پیگیری حضوری وکتبی کردم یک حرف قانع کنندای دریافت نکردم وبالای شصت سال سن دارم نه بازنشتگی ونه مستهمری ونه مهیشعتی خبری نیست با دو فرزند پسر بزرگسال که خدمت نظام وظیفه کامل انجام وبیکار وبدون درامدوتحصیل کرده هیچ کس جوابگو نیست کدملی ۵۷۰۹۶۰۸۱۷۳ همراه ۰۹۳۰۶۱۹۱۲۷۵ادرس رضوانشهر شهرکولیصر چوکا بلوک ۸ چهار طبقه ها واحد ۱۵۲ تلفن منزل ۰۱۳۴۴۶۰۸۲۱۷ علیرضا ملکی نژاد خیمه سری

  • maleki
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 47. سلام عبدالرضا حسنوند هستم
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

  کارت ایثارگردارم باحضور۸۳۴ روز در منطقه جنگی ولی تاکنون هیچ حقوقی دریافت نکردم لطف کنید راهنمای نماید

  • gholizadegan
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر ، باید از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران به صورت حضوری استعلام وضعیت خود را بگیرید .

 48. سلام عبدالرضا حسنوند هستم
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  من کارت ایثارگری دریافت کرد ام با۸۳۴ روز حضور در منطقه جنگی ولی چرا حقوق نمی دن

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام دوست عزیز باید به بنیاد ایثار گران مراجعه کنید.

 49. غلامرضا اسکندر
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

  جهت اطلاع ایثارگران عزیز
  این کارت به هیچ دردی نمیخوره
  فقط برای سر کار گذاشتن ایثارگرانه
  من بعد از سی سال تازه این کارت به دستم رسیده ؛ از بنیاد شهید گرفته تا هر ارگان دیگری به هر جا مراجعه می کنی میگن شما فقط باید از بنیاد شهید نامه بیاری و کد پیگیری از بنیاد داشته باشی و اینهم در صورتی است که در جبهه شهید شده باشی .
  خلاصه کشک

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیر از به اطلاع گذاشتن تجربه خود با ما سپاس گذاریم.

 50. مجید
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام من ۱۷ ماه جبهه دارم دارای کارت ایثار و الان ۴ سال هست برای حقوق پرونده تشکیل دادم و امسال اردیبهشت بهم زنگ زدن دوباره رفتم ومدارک دادم ولی متاسفانه تاکنون مستمری برایم برقرار نشده ، چرا ؟ چقدر مارو اذیت میکنند .

 51. محرم جعفری
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۷

  باعرض سلام خسته نباشید بنده ۶۸۱روز سابقه جبهه در جنگ ایران و عراق داشته و کارت ایثار هم دریافت کرده ام و کارت ایثاراینجانب ازطرف سپاه است و هیچ درآمدی ندارم کجایی بیمه نیستم و تحت پوشش کمیته امام هستم آیا برام حقوق تعلق می گیره ؟ و درصورت مثبت به کجا مراجعه کنم جهت دریافت حقوق ممنونم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 52. محرم جعفری
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۴

  باسلام از مسئول محترم کارت ایثارسپاه تمنا دارم بنده که ۶۸۱ روز سابقه جبهه هشت سال جنگ ایران و عراق رادادم به سوال اینجانب جواب و راهنمایی نماید آیا برام حقوق تعلق می گیره ؟ کارت ایثارگری دریافت کرده ام ومن به کجا جهت دریافت حقوق مراجعه کنم ممنونم

  • محرم جعفری
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۲

   ببخشید یه مورد یادم رفته بنویسم هیچ درآمدی ندارم وهیجان جا بیمه نیستم و تحت پوشش کمیته حضرت امام هستم فقط ماهانه ۶۰۰هزارتومان مستمری می گیرم آیا برام حقوق تعلق می گیره وبه کجا مراجعمراجعه کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 53. سیدحسین.باقری. درمورد.کارت.ایثارگری
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام.وخسته.نباشید.۱۸.درصدازارتش.دارم.وماد۸۷دادم.درسال۹۷.هنوز.جواب

  • behrouzi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام روزتون بخیر کارت ایثار گری 6 ماه تا 1 سال زمان میبرد

 54. شیما لهراسبی
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۵۵

  بنده برای سابقه جبهه پدرم اقدام کردم و همه کارهاش انجام شده برای ساتا هم ارسال شده فقط الان ۵ ماه روی حقوق نمیاد مبلغ سابقه جبهه میخواستم بپرسم چقد طول میکشه تا واریز بشه و اینکه عقب افتاده هاروهم میدم یا خیر.. ممنون از پاسخگویی

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام روزبخیر
   اگر سابقه جبهه بیش از 6ماه باشه بهشون حقوق تعلق میگیره
   برای پیگیری باید به بنیاد امور ایثار گران مراجعه بفرمایید.

  • مجید
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام من ۱۷ ماه جبهه دارم دارای کارت ایثار و الان ۴ سال هست برای حقوق پرونده تشکیل دادم و امسال اردیبهشت بهم زنگ زدن دوباره رفتم ومدارک دادم ولی متاسفانه تاکنون مستمری برایم برقرار نشده ، چرا ؟ چقدر مارو اذیت میکنند .

   • obeidavi obeidavi
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

    سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 55. ابراهیم
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  با سلام حدود دو ماه پیش برای کارت ایثار گری اقدام کردم ولی هنوز خبری نشده چند ماه طول می کشه که کارت صادر بشه ۱۱ ماه و ۵ روز هم در مناطق جنگی برام ثبث شده

  • javadi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام روز بخیر
   اینو باید از پلیس +10 پیگیری کنید.

 56. صادقی
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام ببخشید پدر من کارت 25 ماه ایثارگری ارتش و خدمت در جبهه داره ولی بازنشسته اداره برقه و حقوق بازنشستگی دریافت میکنه آیا حقوق ایثارگری بهش تعلق میگیره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر ابتدا شما باید کمسیون و پرونده جهت ثبت کارت ایثارگری خود تشکیل دهید.

 57. اکبری
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

  بله به صورت داوطلبانه بود زمان جنگ عراق و ایران و در آذربایجان غربی اگه اشتباه نکنم قبل قطعنامه بوده و در سال ۵۹بوده

  • توفیق البوعبید
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام خسته نباشی .من 13ماه خدمت سرباز سپاه در جنگ ایران عراق هستم چقد حقوق میدن تا الان حقوق نمیدم

   • obeidavi obeidavi
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

    سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 58. اکبری
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام وخیته نباشید ببخشید پدر بنده ۶ماه در جبهه بودن آیا کارت ایثارگری تعلق می گیره وایت تاثیری در استخدامی فرزندان دارد کارت ایثارگری

  • javadi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۳

   سلام روزبخیر
   بعد قطعنامه بوده یا قبلش؟
   به صورت داوطلبانه بوده یا خدمت سربازی؟

   • اکبری
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

    بله به صورت داوطلبانه بود زمان جنگ عراق و ایران و فکر کنم اگه اشتباه نکنم قبل قطعنامه بوده

    • karimi
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 59. زمردی
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  باسلام پدرمن دوسال جبهه خدمت سربازی داره حتی لوح تقدیرم داره نه حقوقی داره نه درامدی نه بیمه ای ایا حقوقی بهش تعلق میگیره کارت ایثارگری ارتشم چن هفته ای هست گرفته میشه راهنمایی کنین ممنون

  • isaei
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقتتون بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 60. شهسراب
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۷

  با سلام ایا حقوق ایثارگری به من با ۲۷ ماه جبهه خدمت سربازی تعلق میگیره کارت ایثارگری ارتش را دارم .

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   حقوق کارت ایثارگری به خدمت بالای 30 ماه تعلق میگیرد .

 61. امیر
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  باعرض سلام و خسته نباشید پدر بنده ۱۵ ماه جبهه دارند و ما تمامی مراحل مورد نیاز و طی کردیم حتی پدرم گوش چپش آسیب دیده و کمیسیون پزشکی رو گذرانده حقوق برای پدرم کی واریز خواهد شد در ضمن من امسال برای آزمون افسری امین شرکت میکنم آیا در استخدام تاثیری دارد یا خیر

  • isaei
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقتتون بخیر
   بله در استخدامی شما تاثیر مثبت دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 62. فلاح
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام ، وقت بخیر
  پدر بنده چند ماهی میباشد که کارت ایثار گرفته و حدودا دو سال سابقه ایثارگری دارند .. بیکار هستند و بیمه تامین اجتماعی رو به صورت ازاد هرماه خودشون پرداخت میکنند …ایا میتوانند حقوق ایثارگری بگیرند؟و به کجا باید مراجعه کنند .

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام روزبخیر
   بله تعلق میگیره
   باید به بنیاد مراجعه کنید.

 63. مریم
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقت بخیر،شرمنده یه سوال داشتم،پدر من 345 روز جبهه داره،الان کارت ایثارگری به همراه یه کارت بانکی براش ارسال شده،الان برای اینکه کارت فعال بشه باید کد ملی رو به یه سر شماره ارسال کنیم،ولی وقتی ارسال میکنیم میگه کد ملی مورد نظر در سامانه وجود ندارد،میشه راهنمایی کنید که چیکار باید کنیم؟؟

  • karimi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام حضوری برین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مجید
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

   سلام به این شماره ای که برای تماس با مشاور دادید هرچی زنگ میزنم میگه شماره درشبکه موجود نیست ، ببخشید مردم رو سرکار گذاشتید ؟

   • isaei
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

    سلام وقتتون بخیر
    با تلفن ثابت شماره 9099075307 بگیرید .

 64. امیر
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

  سلام میخواستم درمورد منقضی خدمتهای56که طی بخشنامه جدید ارتش 6ماه کامل بصورت داوطلبانه محسوب می شود را دستگاههای اجرایی قبول نمیکنند لطفا راهنمایی کنید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 65. امیر
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

  سلام پدر من 6ماه جبهه داره ولی نه شغل ثابتی داره و نه بیمه درمانی برای حقوق و بیمه باید از کجا اقدام کنیم محل زندگی ماهم رشته لطفا راهنمایی کنید چون شدیدا به بیمه نیاز داریم

  • mohammadi
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت به خیر
   به صورت حضوری به بنیاد امورایثارگران مراجعه نمایید.

 66. مهتاب محمدی مندجین
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  همسرم 27ماه درجبهه جنگیده و هیچ چیز بهش تعلق نگرفته فقط کارت ایثارگری داره 27ماه تو پنج وین عراق جنگیده چیکارباید بکنه که حقوق دریافت کنه شغلش آزاده و کار دولتی هم نداره چرا نباید از زحمتی که کشیده نتیجه زحمتهاشو ببینه خواهش میکنم ی راهنمایی بکنید که بتونیم به نتیجه برسیم لطفا

  • javadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز شما باید به بنیاد مراجعه کنید و درخواست بدین تا حقوق رو وصل کنند.

 67. امیر
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  سلام، پدر بنده یه ۱۰ سالی هست که کارت ایثارگری رو گرفته که دارای ۲۴ ماه ایثارگری هست و کار و درآمدی ندارد، آیا حقوق هم به پدر من تعلیق میگیرد؟

  • isaei
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقتتون بخیر .خیر

  • حمیدرضا
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام باید حقوق بگیر و بیمه جایی نباشن اگه این شرایط و دارن میتونن اقدام کنن براش

   • mansuri
    ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

    ممنون از پاسگویی

 68. علیرضا حیدری
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۲

  سلام من ۵۰ ما جبهه بودم موجی شدم شیمیایی و….اما هرگز جای نرفتم زمان جنگ .مشکلات روحی روانی زیاد دارم همیشه گوشهایم سوت می‌کشند بخاطر موج انفجار سال ۶۸ رفتم ذوب آهن بخاطر تب صنعتی ردم کردن پلی آکریل رفتم آن جا هم بعد یکسال در تب صنعتی ردم کردند رزمنده همه از لحاظ شنوایی مشکل دارند . من ازدواج هم نکرد م تا حالا ۵۵ سالمه زن بچه ندارم بخاطر مشکل مالی ازدواج نکردم .خیلی زنده باشم ۱۰ ساله دیگه سالها حضور در جنگ بدنم را فرسوده کرده . زندگی برای امثال من سخته .

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 69. آریا رحمانی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  پدره من بیکاره مجرد هم هست،متولد خرمشهره یعنی جنگ زدست،۵۲۰ روز جبهه داره منطقه عملیاتی ۵۳ روزم داوطلبی داره الان من خرجشو میدم کارت ایثار هم داره ولی باهاش یه پفک نمکی هم بهمون ندادن… یه نفر ازین مسئولای کشور اگر غیرت داشته باشه باید پیگیره وضعیت منو بابام و امثاله ما باشه

  • obeidavi obeidavi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر وضعیتت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 70. غلامرضافرهمندفرد
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  باسلام واحترام.بدینوسیله اززحمات شبانه روزی شماعزیزان ارتش که مارزمندگان رافراموش نکرده ایدوازحق وحقوق مادفاع میکنیدکمال تشکررادارم خداوندازهمه شماعزیزان راضی باشه انشالله موفق باشید.فرهمند۶۰ساله تربت حیدریه خراسان رضوی.

  • maleki
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام وقت بخیر
   شما باید به بنیادشهید ایثارگران مراجعه کنید.

 71. علی اصغر مهری
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  سلام
  سوالی که دارم این است در زمان دفاع مقدس دورهای حضور در جبهه بطور داوطلب چهلوپنج روز بود سه ماه بود شش ماه بود ویک سال وپنجسال که معروف بود به قراردادی وسیع سال هم که با نام رسمی یاد میشد.نکته ای که هست و ظلم شده به کسانی که کمتر از شش ماه جبهه بوده‌اندایا کمتر از شش ماه کسی که جبهه بوده هیچ خدمتی انجام نمی‌دادم اگر انفجاری نزدیکش بوده صدایش به گوش او نمیرسیده تیروترکش نبوده از بخت بدش جانباز نشده باید بطور کلی چون سه ماه اعزام شده درست کم دوازده سالگی از همه امتیازات محروم باشد این طرح از وقتی بعداز جنگ اجراشده من تا چندسال پیش مهم نبود برایم اما اکنون که بچه‌هایم بزرگ شده‌اند متوجه شده‌ام چه اجحافی درخقم شده طراحش خوب می‌دانسته طرحش بعداز سی سال نتیجه میدهد که افرادی که باسن کم برای دفاع از کشورشان رفتند جبهه وقتی به فرزندش امتیازی جهت درس خواندن ندهند چگونه شرمنده فرزندش میشود و سوال فرزندش را نتواند جواب دهد که پدر اشتباه کردی به جبهه رفتی بچه‌ای رزمندگان زیر شش ماه همگی ضد انقلاب شده‌اند بخاطر ظلمی که لمس کرده اند.ونمیدانم چراکمتر از شش ماه جبهه رفته الان هم در سال۱۴۰۱هم دیده نشدن اصلا رازی بودم حتی میگفتند غلط کردکه با دوازده سال سن جبهه آمدی امروز پول مهم نبود برای من وتمام افراد مثل من اما حالا که ادم فقیر ادم بحساب نمیاد چرا باید سکوت کنم وله این راحتی حقم را پایمال کنند چرا؟؟؟؟؟؟

 72. یاسین
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

  سلام ببخشید. منی که کارت ایثارگری رو دریافت کردم.
  چه مدت پس از دریافتش حقوق کارت بهم میدن؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

   سلام وقت بخیر
   مورد شما نیاز به بررسی بیشتر دارد لطفا با مرکز تماس بگیرید.

  • حمیدرضا
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر پدر بنده قبل از عید برای حقوق کمک معیشتی ایثارگران درخواست داده و تمام استعلامات رو هم گرفتن اردیبهشت امسال هم گفتن که پروندشون به تهران ارسال شده اما هنوز خبری نشده لطفا راهنمایی بفرمایید از کجا پیگیر کارشون بشم که بدونم که این حقوق از کی بهشون تعلق میگیره ممنون.

   • isaei
    ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

    سلام وقتتون بخیر .برای بررسی بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 73. کورش
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام
  رزمنده ارتش با ۲۲ ماه حضور در جبهه آیا کمک معیشتی به ایشان تعلق میگرد؟
  ضمننا ایشان به ۷ نفر عائله ، حقوق بازنشستگی ناچیزی معادل ۱۵ روز یعنی یک میلیون و ششصد هزارتومان از تامین اجتماعی دریافت میکند
  اگرشامل میشود لطفا راهنمایی کنید

  • karimi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام احتمال متوسط به پایینه که بدن برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 74. سیروس بهلولی طاقوسطانی
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام ، بسیار ممنون وبا تشکر از مسعولین و مدیریت سایت که راهنمایی فرمودید . بنده رزمنده هستم که در ارتش خدمت سربازی را انجام دادم و دارای کارت ایثار ملی به مدت ۱۴ ماه و هفت روز و از هیچ جا حقوق نمیگیرم ، متاسفانه درست راهنمایی نمیکنند ، متشکر بهلولی

  • obeidavi obeidavi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 75. حسن
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  لطفا پیگیر تبدیل وضعیت ایثارگرای زیر ۶ ماه هم باشید

  • hedayati
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر
   در حال حاضر بخشنامه ای مبنی بر صدور کارت ایثارگری زیر 6 ماه نیامده است.

 76. احمد
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده ۲۷ ماه جبهه دارم و در حال حاضر ۶ سال بیکار بیکارم سنم ۵۵ سال میباشد ایا مستحق حقوق هستم یا خیر ؟

  • behrouzi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام باید به بنیاد ایثارگران مراجعه کنید

 77. نبی اله احمدی
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

  باسلام در مورد بیمه خدمت سربازی هیچ مزایای نیست چرا منطقه سپاه با ارتش فرق داره سپاهی بعدیکسال ازمن رفته ۸ماه کسرخدمت دادن من ارتشی بودم ۴۸ روز در ضمن برج۶ سال۶۷ رفتم رو مین بینیم شکستآخر۶۸بیمارستان ۵۰۴ ارتش عمل کردم درص نرفتم چکار کنم مستاجر خونه برای نشستن نمیتونم اجاره کنم موندیم بیرون کمکم کنید

  • maleki
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • محمدرضا
    ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۳

    سلام بنده ششماه در جبهه حضور داشتم وکارت ایثاردارم وهمکنون بازنشته تاامین اجتمایی هستم ومستمری میکیرم ایا می توانم برای حقوق ایثارکری اقدام نمایم

    • isaei
     ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

     سلام وقتتون بخیر
     حقوق ایثارگری به حضور بیشتر از 30 ماه تعلق میگیرد .

   • محمدحسن دهقانی
    ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

    باسلام. من کارت ایثارگری ارتش دارم ۲۸ ماه در مخابرات کار گزار هستم .آیا شامل منم کارت میشه. وچرا هنوز طرح تبديل وضعیت ایثارگران در مخابرات فارس اجرا نمی‌شود ممنون وتشکر ازشما

    • karimi
     ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۷

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • مجتبی
    ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

    ببخشید شمارتون تو شبکه نیست چجور با شما تماس بگیریم

    • isaei
     ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

     سلام وقتتون بخیر
     با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

  • محمدحسن دهقانی
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   باسلام. من کارت ایثارگری ارتش دارم ۲۸ ماه در مخابرات کار گزار هستم .آیا شامل منم کارت میشه. وچرا هنوز طرح تبديل وضعیت ایثارگران در مخابرات فارس اجرا نمی‌شود ممنون وتشکر ازشما

   • karimi
    ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور