ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ {جدول 1402} | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲۹
 • تاریخ بروزرسانی: ۶ خرداد ۱۴۰۲
حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حقوق دانشگاه افسری چقدر است؟ این سؤالی است که معمولاً برای تمامی افرادی که مایل به ادامه تحصیل و استخدام در رشته‌های دانشگاه افسری ارتش هستند به مراتب مطرح می‌شود. در واقع، به جز دستیابی به اطلاعاتی در رابطه با شرایط و نحوه پذیرش در دانشگاه‌های افسری، کسب اطلاعاتی در مورد حقوق دانشگاه افسری ارتش نیز برای داوطلبان الزامی و مهم است.

لازم است بدانید که میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی با یکدیگر تفاوت دارد و دانشجویان هرکدام از این دانشگاه‌ها با توجه به شرایطی که دارند، حقوق مشخصی دریافت می‌کنند. حقوق دانشگاه افسری به اندازه‌ای است که افراد بتواند به عنوان کمک هزینه تحصیلی روی آن حساب کنند و نیاز به اشتغال در خارج از دانشگاه نداشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم مشاوره کاردان و حرفه‌ای ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین نحو یاری کنند.

اطلاعیه

قبل از هرگونه اقدامی برای ثبت‌نام در دانشگاه‌های افسری مختلف از لیست حقوق دریافتی ماهیانه آن‌ها برای هر فردی مطمئن شوید.

 

 آشنایی با دانشگاه‌های افسری ارتش

سازمان ارتش جمهوری اسلامی دارای دانشگاه‌های افسری مختلفی از جمله دانشگاه افسری امام علی، دانشگاه افسری امام خمینی و دانشگاه افسری شهید ستاری می‌باشد. دانشگاه افسری امام علی در بخش نیروی زمینی و واقع در شهرستان تهران است. دانشگاه افسری شهید ستاری مربوط به علوم و فنون هوایی و در شهرستان تهران می‌باشد و دانشگاه افسری امام خمینی نیز مربوط به علوم دریایی (نیروی دریایی) و واقع در بندر بوشهر است. جهت ورود به این دانشگاه‌ها شما باید از طریق کنکور سراسری اقدام نمایید. پس از اینکه در این آزمون نمره حد نصاب را کردید، باید یک آزمون ورودی و مصاحبه را انجام دهید. پس از قبولی در این آزمون شما عضو رسمی ارتش به حساب خواهید آمد.

 آشنایی با دانشگاه‌های افسری ارتش

چگونگی ورود به دانشگاه افسری ارتش

ارتش جمهوری اسلامی به عنوان برگزارکننده آزمون دانشگاه افسری از افراد علاقمند به تحصیل در این دانشگاه ثبت‌نام به عمل می‌آورد. ثبت‌نام در دانشگاه افسری یک بار در سال انجام می‌شود و شما می‌توانید فرم اینترنتی ثبت‌نام در بازه‌های زمانی تعیین شده در سایت آجا به نشانی gozinesh.aja.ir انجام دهید. پس از آن بر اساس اطلاعیه مختلف اعلام خواهد شد که باید به سامانه گزینش آجا مراجعه کنند و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را تکمیل نمایند. اما بسیاری این سؤال را دارند که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ که در ادامه به این سؤال پاسخ خواهیم داد.

برای کسب اطلاع از محل برگزاری آزمون دانشگاه های افسری ارتش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری چقدر است؟

بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در دانشگاه‌های افسری این سؤال را دارند که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ در مجموع باید گفت که دانشگاه‌های افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی هرکدام پرداختی‌های متفاوتی به دانشجویان دارند و حقوق دانشجویان دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در بازه‌های زمانی مختلفی به حساب دانشجویان واریز و هرکدام از آنها از حقوق مشخصی برخوردار خواهند شد.

 دانشجویان این دانشگاه علاوه بر حقوق دانشجویی دارای امتیازهای دیگری نیز هستند. این افراد می‌توانند پس از فارغ التحصیلی در این دانشگاه استخدام شوند. استفاده از خوابگاه دانشجویی و امکانات رفاهی از دیگر مزایای این دانشگاه است. حقوق دانشگاه افسری ارتش به اندازه‌ای است که شما بتوانید به عنوان کمک هزینه تحصیلی روی آن حساب باز کنید و نیاز به اشتغال در خارج از دانشگاه نداشته باشید. آن دسته از افرادی که در ارتباط با حقوق این سؤال این پرسش که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ باید بگوییم که حقوق دانشگاه افسری ارتش امام علی، ستاری و امام خمینی با یکدیگر تفاوت دارد و شما باید براسا هر ترم تحصیلی، با مراجعه حضوری به دانشگاه از میزان دریافتی خود مطلع شوید. بنابراین میزان حقوق این دانشگاه، براساس شرایط دانشجویان متغیر می‌باشد.

برای آشنایی با رشته های دانشگاه افسری ارتش روی لینک کلیک کنید.

میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری چقدر است؟

اطلاعیه

چنانچه در ارتباط با این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است، ابهام و سوالی دارید، کافی است از طریق تماس با شماره 9099075307 با مشاوران مجرب مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

 مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

در ارتباط با این سؤال که میزان حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر صحبت کردیم. رقابت برای پذیرفته شدن در دانشگاه افسری ارتش بسیار زیاد است. وجود برخی از امتیازاتی که در دانشگاه افسری ارتش در نظر گرفته شده است موجب شده بسیاری از داوطلبان علاقه بسیاری برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش داشته باشند.

ارتش حقوق و مزایای بسیاری برای دانشجویان در نظر می‌گیرد. از مهمترین مزایای دانشگاه افسری ارتش برخورداری از وام خرید مسکن و دیگر امتیازات تعاونی، اعطای درجه ستوان دومی و ستوان سومی برای فارغ التحصیلان در مقطع کاردانی و کارشناسی، برخورداری از امکانات رفاهی در دوران تحصیل، اختصاص حقوق برای دانشجویان دانشگاه افسری و اعطای هزینه خدمات درمانی می‌باشد.

 مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

جهت کسب اطلاعات در مورد ثبت‌نام دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک کلیک کنید.

 

زمان ثبت‌نام در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری

همان گونه که می دانید قبولی در دانشگاه‌های افسری مزایای بسیاری دارد. به همین دلیل سالانه افراد زیادی به دنبال ثبت‌نام در آزمون ورودی این دانشگاه‌ها هستند. خوب است بدانید که زمان ثبت‌نام در آزمون ورودی دانشگاه افسری در دی ماه و بهمن ماه آغاز می‌شود که داوطلبان عزیز می‌توانند در آن نام‌نویسی کنند. در ادامه آخرین اطلاعات به دست آمده، زمان ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری کشور را برای سال ۱۴۰۲ به شرح زیر است.

دانشگاه امام حسین برای اطلاع از زمان ثبت‌نام به هسته گزینش سپاه در منطقه خود مراجعه کنید.
دانشگاه نیروی انتظامی زمان ثبت‌نام از ۲ آبان تا ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۲
دانشگاه افسری زمان ثبت‌نام از ۵ آبان تا ۱۵ آذر ۱۴۰۲
نیروی دریایی ارتش زمان ثبت‌نام از ۱۹ مهر تا ۲۶ آبان ۱۴۰۲
پدافند هوایی ارتش زمان ثبت‌نام از ۲۳ مهر تا ۳۰ آبان ۱۴۰۲

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان وارد لینک مربوطه شوید.

بنر کال تو اکشن

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه افسری ارتش

تاریخ استخدام دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۲

افرادی که مایل به ثبت‌نام در دانشگاه افسری ارتش هستند، می‌توانند در تاریخ مشخص ثبت‌نام خود را انجام دهند. سال گذشته آغاز ثبت‌نام از اول آبان ماه تا ۱۵ آذرماه انجام شد. در حال حاضر زمان آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۲ منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعات در مورد زمان ثبت‌نام دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۲ این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

مهم‌ترین مدارک برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش

بسیاری از افرادی که علاقمند به تحصیل و استخدام در دانشگاه افسری ارتش هستند، باید مدارکی را برای مرحله مصاحبه آماده کنند. این مدارک شامل اصل شناسنامه و کارت ملی و داشتن پنچ سری کامل از تمام صفحات پشت و رو، داشتن ۱۵ قطعه عکس سه در چهار پشت نویسی شده ، ۵ نسخه از کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر، برادر و خواهر، پدربزرگ و مادربزرگ، ارائه اصل گذرنامه داوطلب استخدام در دانشگاه افسری ارتش، ارائه مشخصات کامل شناسنامه افراد حسبی و نسبی از جمله مادر، پدر، خواهر ، برادر، مادربزرگ، پدربزرگ،  ناپدری و نامادری، تکمیل کردن فرم معرفی نامه ضامن، دوستان، همسایگان و آدرس محل سکونت قبلی و فعلی، ارائه آدرس پستی و کروکی از ۱۰ سال گذشته محل سکونت تاکنون، ارائه مدرک تحصیلی اصل گواهی موقت می‌باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه افسری ارتش

برای اطلاع از رشته های دانشگاه افسری ارتش وارد لینک مربوطه شوید.

 خلاصه مطالب

 در این مقاله سعی کردیم در ارتباط با این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ توضیحاتی ارائه کنیم. باید بگوییم که حقوق دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی به طور مشخص و در بازه‌های زمانی متفاوت به دانشجویان تعلق می‌گیرد.  دانشجویانی که در دانشگاه افسری ارتش از جمله دانشگاه امام علی، امام خمینی و شهید ستاری مشغول به تحصیل هستند، در حین تحصیل از حقوق و مزایایی برخوردار می‌شوند.

مبلغی که به حساب دانشجویان دانشگاه پرداخت می‌شود به گونه‌ای است که افراد نیاز به اشتغال به تحصیل در خارج از دانشگاه برای تأمین هزینه‌های خود نداشته باشند. بنابراین فقط می‌توانند به عنوان یک کمک هزینه روی آن حساب کنند. چنانچه شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش هستید، می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

 

 

3/5 - (23 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟

برای اطلاع از میزان حقوق دانشگاه افسری ارتش باید به هرکدام از دانشگاه های ارتش مراجعه کنید.

حقوق دانشگاه افسری ارتش و حقوق دانشگاه افسری نیروی انتظامی چقدر است؟

پرداختی ماهیانه دانشگاه افسری ارتش و نیروی انتظامی مناسب است و می تواند به فرد در تأمین هزینه های تحصیل کمک کند.

نحوه پذیرش دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

داوزلبان می توانند در زمان مقرر از طریق سایت رسمی این سازمان برای تکمیل فرایند ثبت نام خود اقدام کنند.

 

 

نظرات

 1. Avatar photo
  امید
  ۶ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام ببخشید با رشته برق صنعتی میشه به دانشگاه افسری ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۳۴

   سلام وقت به خیر
   پذیرش و ثبت نام دانشگاه های افسری از بین داوطلبین با دیپلم های رشته های نظری انجام می شود.

 2. Avatar photo
  علی
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۱۶

  سلام، پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه افسری ارتش در نیروی زمینی حداقل حقوق یا میانگین حقوق چقدره برای ستوان دومی؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام دوست عزیز بستگی به میزان تحصیلات و مجرد یا متاهل بودن خواهد داشت.

 3. Avatar photo
  محمد
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۳

  سلام وقت بخیر اگر سه دندان کشیده و شش دندان پر کرده داشته باشیم، داخل معاینه پزشکی دانشگاه افسری ارتش رد می شویم.

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که در ظاهر شما بی تاثیر اشد خیر

 4. Avatar photo
  رئوف
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام وقت بخیر
  آیا شرایط خاصی برا اهل تسنن در دانشگاه های افسری وجود دارد یا فرقی نمیکند؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت به خیر
   یکی از شروط پذیرش در دانشگاههای افسری اعتقاد به دین اسلام است.

 5. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام ببخشید افرادی که کارت فعال بسیج ندارن میتونن پذیرش نیروی زمینی یا دریایی بشن ؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر
   بستگی به بقیه رزمه شما دارد درصورتی که واجد شرایط باشید میتوانید اقدام کنید

 6. Avatar photo
  متین
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  روند و مراحل تحصیل در دانشگاه ستاری به چه صورته؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام دوست عزیز، شما از طریق کنکور سراسری و انتخاب دانشگاه ستاری میتونید وارد این دانشگاه بشوید.

 7. Avatar photo
  ابولفضل
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس مشاوره می گیرم می خواستم بدونم می تونم پذیرش نیرو هوایی رو بگیرم آره یا نه؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

   سلام وقت بخیر در ارتش به عنوان کارمند تجربی اقدام بفرمایید البته در صورت پذیرش رشته شما در ارگان مربوطه

 8. Avatar photo
  Hoseinfarzi
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم اگر کسی در خدمت سربازی معافیت پزشکی داشت ولی بعدش خوب بشه و ایچ مشکلی نداشته باشه میتونه مراحل پزشکی رو بگذرونه ؟اخه من خیلی دوست دارم به کشورم و به پرچم مقدسم خدمت کنم
  بزای همین دوست ندارم مردود بشم

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

   سلام وقت بخیر اگر مشکل پزشکی داشته باشید و برطرف شده باشد کمیسیون ارتش تصمیم میگیرد

 9. Avatar photo
  علی
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام ببخشید با مدرک دیپلم کارو فناوری میشه دانشگاه افسری ثبط نام کرد

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام دوست عزیز خیر فقط فارغ التحصیلان رشته های نظری امکان ثبت نام دارند.

 10. Avatar photo
  آریا قنبری آذر خیاو
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۱

  سلام بنده بدلیل اینکه در آموزش سربازی بسر میبرم نتوانستم در سایت دانشگاه ثبت نام کنم الان که هنوز آزمون برگزار نشده هیچ راهی وجود ندارد که من هم آزمون بدهم لطفا راهنمایی کنید من خیلی دوست دارم امسال وارد دانشگاه شوم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۶

   سلام دوست عزیز خیر راه دیگری وجود ندارد و شما باید منتظر فراخوان ثبت نام بعدی باشید.

 11. Avatar photo
  سمیه
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام می خواستم بدونم که حقوق دانشگاه افسری برای خانم ها چقدر هست؟ آیا تفاوتی میان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری بین داوطلبان زن و مرد وجود دارد؟ بین خانم های متاهل و مجرد چی؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام
   بله برای بررسی دقیق وضعیت تون لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 12. Avatar photo
  علی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام آیا حقوق دانشجویانی که مدرک دیپلم ریاضی دارند با اونهایی که مدرک دیپلم انسانی دارند در دانشگاه های افسری یکسان است؟
  آیا در حقوق دانشجویان افسری مجرد با متاهل نیز تفاوتی وجود دارد؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقتتون بخیر بله تفاوت وجود دارد برای برسی بیشتر با ایران تحصیل تماس بفرمایید

 13. Avatar photo
  علیرضا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  باسلام وعرض ادب بنده متولد ۸۴ پایه یازدهم رشته تجربی هستم الان خیلی دوست دارم به کشور خودم خدمت کنم گفتم ببینم میشه دردانشگاه افسری ثبت نام کنم یانه

  • Avatar photo
   isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

   سلام بمحض شروع پایه دوازدهم بایداز طریق سامانه پذیرش اقدام به ثبت نام دانشگاه افسری کنید

 14. Avatar photo
  حسین
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم رشته کامپیوتر را دارم دانشگاه افسری امین میشه ثبت نام کرد

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام
   برای ورود به دانشگاه افسری نیازه رشته تحصیلی شما از شاه های نظری باشد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور