ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ {جدول 1403} | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۵۱
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۹ آذر ۱۴۰۲
حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حقوق دانشگاه افسری چقدر است؟ این سؤالی است که معمولا برای تمامی افرادی که مایل به ادامه تحصیل و استخدام در رشته‌های دانشگاه افسری ارتش هستند به مراتب مطرح می‌شود. در واقع، به جز دستیابی به اطلاعاتی در رابطه با شرایط و نحوه پذیرش در دانشگاه‌های افسری، کسب اطلاعاتی در مورد حقوق دانشگاه افسری ارتش نیز برای داوطلبان الزامی و مهم است.

لازم است بدانید که میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی با یکدیگر تفاوت دارد و دانشجویان هرکدام از این دانشگاه‌ها با توجه به شرایطی که دارند، حقوق مشخصی دریافت می‌کنند.

حقوق دانشگاه افسری به اندازه‌ای است که افراد بتواند به عنوان کمک هزینه تحصیلی روی آن حساب کنند و نیاز به اشتغال در خارج از دانشگاه نداشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با تیم مشاوره کاردان و حرفه‌ای ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 تماس بگیرید تا شما عزیزان را به بهترین نحو یاری کنند.

 آشنایی با دانشگاه‌های افسری ارتش

سازمان ارتش جمهوری اسلامی دارای دانشگاه‌های افسری مختلفی از جمله دانشگاه افسری امام علی، دانشگاه افسری امام خمینی و دانشگاه افسری شهید ستاری می‌باشد. دانشگاه افسری امام علی در بخش نیروی زمینی و واقع در شهرستان تهران است.

دانشگاه افسری شهید ستاری مربوط به علوم و فنون هوایی و در شهرستان تهران می‌باشد و دانشگاه افسری امام خمینی نیز مربوط به علوم دریایی (نیروی دریایی) و واقع در بندر بوشهر است.

جهت ورود به این دانشگاه‌ها شما باید از طریق کنکور سراسری اقدام نمایید. پس از اینکه در این آزمون نمره حد نصاب را کردید، باید یک آزمون ورودی و مصاحبه را انجام دهید. پس از قبولی در این آزمون شما عضو رسمی ارتش به حساب خواهید آمد.

 آشنایی با دانشگاه‌های افسری ارتش

چگونگی ورود به دانشگاه افسری ارتش

ارتش جمهوری اسلامی به عنوان برگزارکننده آزمون دانشگاه افسری از افراد علاقمند به تحصیل در این دانشگاه ثبت‌نام به عمل می‌آورد. ثبت‌نام در دانشگاه افسری یک بار در سال انجام می‌شود و شما می‌توانید فرم اینترنتی ثبت‌نام در بازه‌های زمانی تعیین شده در سایت آجا به نشانی gozinesh.aja.ir انجام دهید.

پس از آن بر اساس اطلاعیه مختلف اعلام خواهد شد که باید به سامانه گزینش آجا مراجعه کنند و اطلاعات فردی و تحصیلی خود را تکمیل نمایند. اما بسیاری این سؤال را دارند که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ که در ادامه به این سؤال پاسخ خواهیم داد.

برای کسب اطلاع از محل برگزاری آزمون دانشگاه های افسری ارتش بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری چقدر است؟

بسیاری از افراد علاقه مند به تحصیل در دانشگاه‌های افسری این سؤال را دارند که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ در مجموع باید گفت که دانشگاه‌های افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی هرکدام پرداختی‌های متفاوتی به دانشجویان دارند و حقوق دانشجویان دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی در بازه‌های زمانی مختلفی به حساب دانشجویان واریز و هرکدام از آنها از حقوق مشخصی برخوردار خواهند شد.

برای اطلاع از دانشگاه افسری چند سال طول میکشد؟ روی لینک کلیک کنید.

دانشجویان این دانشگاه علاوه بر حقوق دانشجویی دارای امتیازهای دیگری نیز هستند. این افراد می‌توانند پس از فارغ التحصیلی در این دانشگاه استخدام شوند. استفاده از خوابگاه دانشجویی و امکانات رفاهی از دیگر مزایای این دانشگاه است. حقوق دانشگاه افسری ارتش به اندازه‌ای است که شما بتوانید به عنوان کمک هزینه تحصیلی روی آن حساب باز کنید و نیاز به اشتغال در خارج از دانشگاه نداشته باشید.

آن دسته از افرادی که در ارتباط با حقوق این سؤال این پرسش که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ باید بگوییم که حقوق دانشگاه افسری ارتش امام علی، ستاری و امام خمینی با یکدیگر تفاوت دارد و شما باید براسا هر ترم تحصیلی، با مراجعه حضوری به دانشگاه از میزان دریافتی خود مطلع شوید. بنابراین میزان حقوق این دانشگاه، براساس شرایط دانشجویان متغیر می‌باشد.

میزان حقوق دانشجویان دانشگاه افسری چقدر است؟

اطلاعیه

چنانچه در ارتباط با این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است، ابهام و سوالی دارید، کافی است از طریق تماس با شماره 9099075307 با مشاوران مجرب مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

 مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

در ارتباط با این سؤال که میزان حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر صحبت کردیم. رقابت برای پذیرفته شدن در دانشگاه افسری ارتش بسیار زیاد است. وجود برخی از امتیازاتی که در دانشگاه افسری ارتش در نظر گرفته شده است موجب شده بسیاری از داوطلبان علاقه بسیاری برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش داشته باشند.

ارتش حقوق و مزایای بسیاری برای دانشجویان در نظر می‌گیرد. از مهمترین مزایای دانشگاه افسری ارتش برخورداری از وام خرید مسکن و دیگر امتیازات تعاونی، اعطای درجه ستوان دومی و ستوان سومی برای فارغ التحصیلان در مقطع کاردانی و کارشناسی، برخورداری از امکانات رفاهی در دوران تحصیل، اختصاص حقوق برای دانشجویان دانشگاه افسری و اعطای هزینه خدمات درمانی می‌باشد.

 مزایای تحصیل در دانشگاه افسری ارتش چیست؟

جهت کسب اطلاعات در مورد ثبت‌نام دانشگاه افسری ارتش بر روی لینک کلیک کنید.

زمان ثبت‌نام در آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری

همان گونه که می دانید قبولی در دانشگاه‌های افسری مزایای بسیاری دارد. به همین دلیل سالانه افراد زیادی به دنبال ثبت‌نام در آزمون ورودی این دانشگاه‌ها هستند. خوب است بدانید که زمان ثبت‌نام در آزمون ورودی دانشگاه افسری در دی ماه و بهمن ماه آغاز می‌شود که داوطلبان عزیز می‌توانند در آن نام‌نویسی کنند. در ادامه آخرین اطلاعات به دست آمده، زمان ثبت‌نام آزمون ورودی دانشگاه‌های افسری کشور را برای سال ۱۴۰۳ به شرح زیر است.

دانشگاه امام حسین برای اطلاع از زمان ثبت‌نام به هسته گزینش سپاه در منطقه خود مراجعه کنید.
دانشگاه نیروی انتظامی زمان ثبت‌نام از ۲ آبان تا ۲۰ آبان ماه ۱۴۰۳
دانشگاه افسری زمان ثبت‌نام از ۵ آبان تا ۱۵ آذر ۱۴۰۳
نیروی دریایی ارتش زمان ثبت‌نام از ۱۹ مهر تا ۲۶ آبان ۱۴۰۳
پدافند هوایی ارتش زمان ثبت‌نام از ۲۳ مهر تا ۳۰ آبان ۱۴۰۳

 

برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت‌نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی بانوان وارد لینک مربوطه شوید.

بنر کال تو اکشن

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه افسری ارتش

تاریخ استخدام دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۳

افرادی که مایل به ثبت‌نام در دانشگاه افسری ارتش هستند، می‌توانند در تاریخ مشخص ثبت‌نام خود را انجام دهند. سال گذشته آغاز ثبت‌نام از اول آبان ماه تا ۱۵ آذرماه انجام شد. در حال حاضر زمان آزمون استخدامی دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۳ منتشر نشده است. به محض انتشار اطلاعات در مورد زمان ثبت‌نام دانشگاه افسری ارتش در سال ۱۴۰۳ این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

مهم‌ترین مدارک برای استخدام در دانشگاه افسری ارتش

بسیاری از افرادی که علاقمند به تحصیل و استخدام در دانشگاه افسری ارتش هستند، باید مدارکی را برای مرحله مصاحبه آماده کنند. این مدارک شامل اصل شناسنامه و کارت ملی و داشتن پنچ سری کامل از تمام صفحات پشت و رو، داشتن ۱۵ قطعه عکس سه در چهار پشت نویسی شده ، ۵ نسخه از کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی پدر و مادر، برادر و خواهر، پدربزرگ و مادربزرگ، ارائه اصل گذرنامه داوطلب استخدام در دانشگاه افسری ارتش، ارائه مشخصات کامل شناسنامه افراد حسبی و نسبی از جمله مادر، پدر، خواهر ، برادر، مادربزرگ، پدربزرگ،  ناپدری و نامادری، تکمیل کردن فرم معرفی نامه ضامن، دوستان، همسایگان و آدرس محل سکونت قبلی و فعلی، ارائه آدرس پستی و کروکی از ۱۰ سال گذشته محل سکونت تاکنون، ارائه مدرک تحصیلی اصل گواهی موقت می‌باشد.

جدیدترین اخبار پیرامون دانشگاه افسری ارتش

برای اطلاع از رشته های دانشگاه افسری ارتش وارد لینک مربوطه شوید.

خلاصه مطالب

در این مقاله سعی کردیم در ارتباط با این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ توضیحاتی ارائه کنیم. باید بگوییم که حقوق دانشگاه افسری ارتش، سپاه و نیروی انتظامی به طور مشخص و در بازه‌های زمانی متفاوت به دانشجویان تعلق می‌گیرد.  دانشجویانی که در دانشگاه افسری ارتش از جمله دانشگاه امام علی، امام خمینی و شهید ستاری مشغول به تحصیل هستند، در حین تحصیل از حقوق و مزایایی برخوردار می‌شوند.

مبلغی که به حساب دانشجویان دانشگاه پرداخت می‌شود به گونه‌ای است که افراد نیاز به اشتغال به تحصیل در خارج از دانشگاه برای تأمین هزینه‌های خود نداشته باشند. بنابراین فقط می‌توانند به عنوان یک کمک هزینه روی آن حساب کنند. چنانچه شما عزیزان پس از مطالعه این مقاله نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این سؤال که حقوق دانشگاه افسری ارتش هستید، می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید تا اطلاعات لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله کلیک کنید.

3.5/5 - (39 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟

برای اطلاع از میزان حقوق دانشگاه افسری ارتش باید به هرکدام از دانشگاه های ارتش مراجعه کنید.

حقوق دانشگاه افسری ارتش و حقوق دانشگاه افسری نیروی انتظامی چقدر است؟

پرداختی ماهیانه دانشگاه افسری ارتش و نیروی انتظامی مناسب است و می تواند به فرد در تأمین هزینه های تحصیل کمک کند.

نحوه پذیرش دانشگاه افسری ارتش چگونه است؟

داوزلبان می توانند در زمان مقرر از طریق سایت رسمی این سازمان برای تکمیل فرایند ثبت نام خود اقدام کنند.

 

 

نظرات

151 دیدگاه دربارهٔ «حقوق دانشگاه افسری ارتش چقدر است؟ {جدول 1403} | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo ایوب گفت:

  سلام
  ببخشید من ۱۸ سالمه ولی دیپلم هنوز نگرفتم امکانش هست که برای دانشگاه
  افسری نزاجا ثبت نام کنم.
  و سوال دوم اینکه حقوق یک ستوان در نزاجا چقدر است
  اگه میشه بنده رو راهنمایی کنید
  و سوال بعد اینکه من درسم خیلی خوبه و مطمئن هستم اگه ادامه بدم یه دانشگاه خوب قبول میشم وفقط به خاطر علاقه ای که دارم می‌خوام برم داخل ارتش حالا به نظر شما برم یانه؟؟ 🌺

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر

   مدرکتون اول دریافت کنید

 2. Avatar photo A گفت:

  سلام خسته نباشید اگر در امتحانات نهایی مردودی داشته باشم و در شهریور ماه قبول بشم معدل رو 14کنم میتونم دانشگاه افسری ثبت نام کنم و سهمیه هم دارم

  1. Avatar photo مشاور ارشد ذوالنورنیا گفت:

   سلام بله اگر بالای 14 باشه میتونید

 3. Avatar photo امیر مهدی محمدی گفت:

  سلام
  با دیپلم فنی حرفه ای میشه وارد دانشگاه افسری شد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام
   بله میتوانید شرکت نمایید

 4. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  سلام با قدم ۱۶۰ هست میتونم برای ثبت نام اقدام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   حداقل قد برای آقابان 170 است.

 5. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام چجوری باید از طریق کنکور وارد ارتش شد منظورم اینه تو فرم انتخاب رشته چه دانشگاهی باید انتخاب کرد رتبه مورد نیاز برای رشته های پیرا پزشکی و پزشکی ارتش چقدره؟کدوم دانشگاه های رشته های پزشکی رو دارند و اینکه شرایطش چطوره

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   از طریق کنکور سراسری فقط میتوانید وارد دانسگاه علوم پزشکی ارتش بشوید اگر بقیه رشته های ارتش مد نظرتون میباشد میتوانید از طریق دانشگاه افسری ارتش اقدام کنید

 6. Avatar photo زینب گفت:

  سلام من خانم هستم امسال۲۵ ساله میشم و کارشناسی شیمی محض دارم میتونم وارد دانشگاه افسری بشم؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه افسری از دیپلمه های نظری تا حداکثر 23 سال پذیرش دارد.

 7. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  سلام خسته نباشید من تمام مراحل گزینش دانشگاه افسری قبول شدم فقط تحقیقات محلی هنوز نیومدن تحقیقات محلی چه زمانی شروع و چه زمانی تمام میشن

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیق و مشخصی ندارد.

   1. Avatar photo مهدی پهلوان راد گفت:

    سلام وقت بخیر رشته های پزشکی و پیرا پزشکی رو میتونم تو دانشگاه ارتش بخونم ؟؟بعد از کنکور میشه ثبت نام کرد تو برگه انتخاب رشته کدوم دانشگاه ها رو باید انتخاب کنم؟؟؟؟

    1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

     سلام وقت بخیر
     بله میتوانید اقدام کنید باید رشته های علوم پزشکی ارتش را انتخاب کنید

 8. Avatar photo متین گفت:

  سلام ببخشید من 15 سالمه یعنی از 16 سالگی میتونم برم افصری

 9. Avatar photo امیر گفت:

  سلام
  من معدل کل دیپلم رشته تجربی ام بالای ۱۴ است ولی معدل کتبی ام زیر ۱۰ هستش خواستم بدونم میتونم ثبت نام کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید اقدام کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط استخدام آموزش و پرورش

  شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

  امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
 • دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت

  دریافت کارت ورود به جلسه آزمون سراسری وکالت سال 1403

  داوطلبان رشته حقوق برای دریافت پروانه وکالت ابتدا باید جز واجدین شرایط باشند تا بعد برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت اقدام نمایند. دریافت کارت، به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه دریافت کارت ورود به جلسه...
 • ثبت نام آزمون وکالت

  ثبت نام آزمون وکالت 1403 + زمان، شرایط و مدارک

  ثبت نام آزمون وکالت توسط دو نهاد قوه قضاییه و دادگستری به صورت مجزا بر گزار می‌گردد و افرادی که قصد گرفتن پروانه وکالت دارند باید در این آزمون‌ها شرکت نمایند. طبق اطلاعیه جدید، متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت...
تماس با مشاور