ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

جزوه آزمون مشاوران حقوقی

جزوه آزمون مشاوران حقوقی 1401 | شیوه دانلود جزوه آموزشی + مشاوره قبولی

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
جزوه آزمون مشاوران حقوقی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا از نحوه دسترسی به جزوه آزمون مشاوران حقوقی 1401 آگاهی دارید؟ به نظر شما تهیه این جزوه چه اهمیتی دارد؟ رمز موفقیت پذیرفته شدگان آزمون های قبلی چیست؟ در این مقاله قصد داریم تا به این سوالات پاسخ دهیم و متقاضیان عزیز را با دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی آشنا کنیم.

کارشناسان مجرب ایران تحصیل به دلیل سابقه طولانی که در امر مشاوره بسیاری از آزمون ها دارند، همواره آماده ارائه راهنمایی در جنبه های مختلف به داوطلبان گرامی است. این دوستان می توانند علاوه بر طرح سوالات خود، از مشاوره اختصاصی قبولی نیز بهره مند شوند.

 

 

برای دانلود جزوه آزمون مشاوران حقوقی کانون وکلا و قوه قضاییه برای دریافت کارنامه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

ضرورت و نحوه تهیه جزوه آزمون مشاوران حقوقی در چیست؟

 

ضرورت و نحوه تهیه جزوه آزمون مشاوران حقوقی در چیست؟

 

بر اساس جدیدترین اطلاعیه های منتشر شده، فرایند ثبت نام آزمون مشاوران حقوقی در سال جاری به زودی آغاز و داوطلبان بایستی در چند ماه آینده با یکدیگر به رقابت بپردازند. این رشته که از طرفداران زیادی برخوردار است، از دو طریق، یعنی آزمون وکالت کانون وکلای دادگستری و آزمون مشاوران قوه قضاییه به جذب مشاوران حقوقی می پردازد.

اما به هر حال، قبولی در هر دو شیوه متضمن آگاهی از چگونگی روند برگزاری آزمون و پاسخگویی به سوالات می باشد. به توجه به آنکه امروزه سطح پیچیدگی و مفهومی بودن سوالات افزایش یافته است، به دست آوردن نمره حد نصاب در آزمون تستی دشوارتر شده و رقابت نیز به طبع بیشتر می گردد.

ب همین دلیل، به نظر می رسد که داشتن جزوه آزمون مشاوران حقوقی یکی از مهم ترین الزامات موفقیت باشد تا بتوان از رقبا پیشی گرفت. بر این اساس، داطلبان می توانند با کمک متخصصان ایران تحصیل برای دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی اقدام کرده و با اطمینان خاطر بیشتری برای پذیرش در این آزمون برنامه ریزی کنند.

 

 

جهت آگاهی از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مشاوران حقوقی وارد لینک شوید

 

 

ویژگی های جزوه آزمون مشاوران حقوقی

حال به ضرورت دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی آشنا شدیم، احتمالا برای شما هم این سوال مطرح می شود که خصوصیات این جزوه چیست و چه ویژگی هایی باعث می شود تا آن را به سایرین ترجیح دهیم. یک جزوه خوب:

 

 • از تجربیات و راهکارهای افرادی که در آزمون های قبل پذیرفته شده اند برای راهنمایی متقاضیان استفاده می کند.

 

 • سوالات دروس عمومی را پوشش می دهد. گرچه ضریب دروس عمومی کمتر از دروس اختصاصی است، اما به هیچ وجه نباید از اهیمت آن غافل شد.

 

 • همه منابع و کتب دروس اختصاصی را شامل می شود. دروس اختصاصی سهم بسزایی در قبولی داوطلب دارند و لازم است که فرد با مباحث سوال خیز آشنا شده تا آمادگی بیشتری کسب کنند.

 

 • دارای نمونه سوالات آزمون های گذشته می باشد. آگاهی با نحوه طراحی سوالات بسیار کمک کننده است.

 

 • مباحث را به صورت گام به گام و درس به درس توضیح داده و سوالات مرتبط را ارائه نماید.

 

 • سوالات گلچین شده و یا جامع در پایان کتب می توانند شناخت کلی را بالا ببرند.

 

 • از پاسخنامه تشریحی برخوردار باشد. کلید سوالات نمی توانند کمک چندانی به بالا بردن سطح دانش فرد کند و بهتر است پاسخ ها را به صورت تشریحی مطالعه نمایید.

 

 • دارای نکات خلاصه برای روزهای پایانی و دوران جمع بندی است.

 

 

به منظور آشنایی با مراحل جذب مشاوران حقوقی بر روی لینک کلیک فرمایید

 

 

منابع مورد استفاده در آزمون مشاوران حقوقی

 

دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی

 

همانطور که اشاره شد، یکی از مهم ترین دلایل دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی آشنایی با منابع و نمونه سوالات آن ها می باشد. آزمون تستی دارای دو دسته سوالات عمومی و اختصاصی است. برای اینکه متقاضیان عزیز از لیست منابع اختصاصی اعلام شده سال جاری مطلع شوند، در جدول زیر آن ها را ذکر می کنیم. اما جهت آگاهی از تمامی کتب مرجعه و کمک آموزشی بخش عمومی و اختصاصی می توانید از راهنمایی های همکاران ما بهره ببرید.

 

 

حقوق مدنی آیین دادرسی مدنی

 

قانون مدنی مصوب سال ۱۳۰۷ با اصلاحات بعدی

 قانون امور حسبی مصوب سال ۱۳۱۹ با اصلاحات بعدی

قانون مسئولیت مدنی مصوب سال ۱۳۳۹

قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال ۱۳۵۶

قانون روابط موجر و مستاجر مصوب سال ۱۳۷۶

قانون تملک آپارتمان‌ها مصوب سال ۱۳۴۳ با اصلاحات بعدی

قانون پیش فروش ساختمان مصوب سال ۱۳۸۹

قانون بیمه اجباری خسارات وارد شده به شخص ثالث در اثر حوادث ناشی از وسایل نقلیه مصوب سال ۱۳۹۵

 قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب در امور مدنی مصوب سال ۱۳۷۹ با اصلاحات بعدی

 قانون اجرای احکام مدنی مصوب سال ۱۳۵۶ با اصلاحات بعدی

قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی مصوب سال ۱۳۹۴

قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری مصوب سال ۱۳۹۲

 قانون حمایت خانواده مصوب سال ۱۳۹۱

 قانون شوراهای حل اختلاف مصوب سال ۱۳۹۴

آیین نامه اجرایی ماده ۱۸۷ قانون برنامه سوم توسعه مصوب سال ۱۳۹۷ .

آیین دادرسی کیفری حقوق اساسی

 

 قانون آیین دادرسی کیفری مصوب سال ۱۳۹۲

آیین نامه اجرای احکام مصوب رییس قوه قضائیه سال ۱۳۹۸

قانون اساسی به همراه نظریات تفسیری و مشورتی شورای نگهبان
حقوق جزای عمومی و اختصاصی فقه

 

قانون مجازات اسلامی مصوب سال۱۳۹۲ (مطابق با آخرین اصلاحات) به همراه بخش تعزیرات از قانون مجازات اسلامی مصوب سال ۱۳۷۵

 قانون کاهش مجازات حبس تعزیری (مصوب ۱۳۹۹)

 قانون جرایم رایانه ای مصوب سال ۱۳۸۸

 قانون مبارزه با پولشویی مصوب سال ۱۳۸۶ با اصلاحات بعدی

 قانون مجازات اخلالگران در نظام اقتصادی مصوب سال ۱۳۶۹ با اصلاحات بعدی

قانون تشدید مجازات مرتکبین ارتشا اختلاس و کلاهبرداری مصوب سال ۱۳۶۷

کتاب الوکاله

 کتاب القضاء

 کتاب الشهادات

کتاب الاقرار

کتاب الایمان

 

 

حقوق ثبت حقوق تجارت

 

 قانون ثبت اسناد و املاک مصوب سال ۱۳۱۰ با اصلاحات بعدی

 قانون افراز و فروش املاک مشاع مصوب سال ۱۳۵۷

قانون تعیین تکلیف وضعیت ثبتی اراضی و ساختمانهای فاقد سند رسمی مصوب ۱۳۹۰

 قانون اصلاح بعضی از مواد قانون ثبت و قانون دفاتر اسناد رسمی مصوب ۱۳۲۲

 

قانون تجارت مصوب سال ۱۳۱۱

لایحه قانونی اصلاح موادی از قانون تجارت مصوب سال ۱۳۴۷

قانون بخش تعاونی اقتصاد جمهوری اسلامی ایران مصوب سال ۱۳۷۰ با اصلاحات بعدی

 قانون صدور چک مصوب سال ۱۳۹۷

قانون اداره تصفیه ورشکستگی مصوب سال ۱۳۱۸ .

 

 

چنانچه مایل به اطلاع از رشته های مورد تایید آزمون مشاوران حقوقی هستید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

نحوه برنامه ریزی بر اساس جزوه آموزشی مشاوران حقوقی

 • برنامه ریزی شما باید شخصی باشد. بدین معنا که متناسب با شرایط و روحیات شخص شما باشد نه اینکه بر اساس قالب های معمول که در سایرین می بینید. برای مثال، ساعات بازدهی خود را بشناسید و دروس مهم را به زمان هایی که تمرکز بالا دارید، موکول نمایید.

 

 • فاصله زمانی و مدت استراحت که بین ساعات مطالعه در نظر می دهید را متناسب با شرایط خود تعیین کنید. سعی کنید این زمانبندی به گونه ایی باشد که نه باعث خستگی ذهنی شود و نه زمان را از دست بدهید.

 

 • گرچه جزوه آزمون مشاوران حقوقی می تواند یک راهکار و کمک کننده بسیار عالی است، اما هیچ گاه بدون تلاش و پشتکار شما ثمربخش نخواهد بود. بنابراین، نحوه اجرایی کردن را یک فاکتور مهم بدانید.

 

 • مطالعه را به ماه ها یا روزهای پایانی واگذار نکنید. به طور معمول، 6 ماه زمان برای مطالعه نیازمند است تا بتوان تسلط خوبی بر منابع یافت.

 

 • یکی از مشکلاتی که بسیاری از داطلبان در جلسه با آن مواجه می شوند، کمبود زمان در جلسه واقعی می باشد. بهتر است، برای چند بار آزمون هایی را مشابه سازی نموده و تست زنی زمان دار را تمرین کنید.

 

 • در روزهای ابتدایی، شروع مطالعه کمی دشوار خواهد بود و احتمالا سرعتتان پایین است. نا امید نشوید و پلیه پله سرعت خود را بالا ببرید.

 

 • در روزهای پایانی نیز به دلیل خستگی و استرس، درس خواندن با خستگی همراه است. اگر بتوانید انگیزه قوی داشته و برنامه درستی بچینید، از میزان این خستگی بسیار کم خواهد شد.

 

 

جهت دریافت منابع آزمون مشاوران حقوقی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

آگاهی از ماهیت آزمون مشاوران حقوقی

در کنار مزیت استفاده از جزوه آزمون مشاوران حقوقی ، یکی دیگر از عوامل موفقیت را می توان آشنایی با ماهیت آزمون و مراحل جذب مشاوران حقوقی دانست.

اگر از متقاضیان آزمون کانون وکلای دادگستری باشید، باید بدانید که این آزمون دو مرحله ایی می باشد. بدین مفهوم که ابتدا یک آزمون کتبی برگزاری می شود و سپس پذیرفته شدگان بدون نیاز به گذراندن مصاحبه، می بایست یک دوره کاراموزی 18 ماهه را طی کنند تا به آن ها پروانه وکالت تعلق گیرد. البته قبولی درآزمون اختبار نیز ضروری خواهد بود.

اما در آزمون وکالت قوه قضاییه در واقع سه مرحله پیش رو داوطلبان است. در مرحله اول که همان آزمون تستی می باشد، از قبول شدگان برای مصاحبه دعوت به عمل می آید. چنانچه این مرحله نیز موفقیت  طی گردد، در صورت تائید تحقیقات محلی، شخص باید دوره کارآموزی را سپری نماید. بدین ترتیب، بهتر است داوطلبان با توجه به هدف خود، جزوه مورد نظر را تهیه و مطالعه کنند.

 

 

اگر می خواهید از زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وکالت  مطلع شوید، وارد لینک قرمز شوید

 

 

مشاوره مزیت های دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی

داوطلبانی که بدون هیچ آشنایی قبلی در جلسه آزمون مشاوران حقوقی حاضر می شوند، مسلما یک و یا شاید بهتر است بگوییم چند پله از رقبای دیگر عقب هستند.

به طور طبیعی کم پیش می آید که فردی چندین بار در این آزمون شرکت نماید و تجربه بالایی داشته باشد. بعلاوه، کسب تجربه همیشه پرهزینه ترین راه به شمار می رود، چرا که زمان، انرژی و حتی هزینه مالی را با خود به همراه دارد.

اما اگر به جای تجربه شخصی، یک جزوه آزمون مشاوران حقوقی را در دسترس داشته و با استانداردهای لازم آن را مطالعه کنیم، مسلما نتیجه بسیار مطلوب تر خواهد بود. البته باز هم تاکید می کنیم که نحوه مطالعه این جزوات و روش تسلط بر آن ها اهمیت دارد و از شخصی به شخص دیگر متفاوت خواهد بود. اما به طور کلی، مزیت آن بر هیچ کسی پوشیده نیست.

 

 

برای آشنایی با نحوه تاثیر سهمیه آزمون مشاوران حقوقی لینک قرمز را انتخاب نمایید

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله بحث ما در مورد نحوه دانلود، خصوصیات و مزیت های دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی بود و نکاتی را در باب منابع نیز متذکر کردیم.

همکاران ما در تلاشند تا به همه عزیزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند، تمامی اطلاعات لازم را ارائه دهند. بدین ترتیب، همه متقاضیان می توانند نه تنها مشاوره قبولی بلکه جدیدترین اخبار مربوط به نام نویسی، برگزاری آزمون و اعلام نتایج را از طریق شماره های درج شده در جدول زیر در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 12 شب دریافت نمایید.

 

 

جهت دسترسی به نمونه سوالات و جزوه آزمون مشاوران حقوقی بر اساس جدیدترین تغییرات برای دریافت کارنامه از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل  فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام آزمون قضاوت

چگونه در آزمون سردفتری قبول شویم؟

مدارک مورد تایید آزمون سردفتری چیست؟

جزوه آزمون مشاوران حقوقی

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه جزوه آزمون مشاوران حقوقی را دانلود کنیم؟

دوطلبان گرامی می توانند از طریق تماس با کارشناسان ایران تحصیل به لینک دانلود جزوه آزمون مشاوران حقوقی دسترسی یابید.

ویژگی جزوه آموزشی مشاوران حقوقی چیست؟

از جمله ویژگی های یک جزوه خوب برخورداری از نمونه سوالات، در برداشتن منابع، توضیحات ساده و روان و ... می باشد.

چگونه یک برنامه ریزی درست برای آزمون مشاوران حقوقی داشته باشیم؟

در این مقاله می توانید ویژگی های یک برنامه ریزی درست را مطالعه فرمایید.

مزیت های دانلود جزوه آموزشی مشاوران حقوقی چیست؟

مهم ترین مزیت این جزوه را می توان بالا بردن سطح تسلط بر منابع و دروس آزمون به شمار آورد.

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور