ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام پزشکی پردیس کیش ۱۴۰۲

ثبت نام پزشکی پردیس کیش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته پزشکی از جمله رشته های محبوب و پر تقاضای ایران است که بازار کار خوبی دارد. این رشته در بیشتر دانشگاه های معتبر کشور به صورت سراسری، آزاد و پردیس وجود دارد. یکی از این دانشگاه ها، دانشگاه علوم پزشکی کیش است. این دانشگاه در واقع واحدی از دانشگاه علوم پزشکی آزاد اسلامی تهران است که در استان هرمزگان و شهر کیش قرار گرفته است. شرایط پذیرش در این دانشگاه کمی متفاوت تر از سایر دانشگاه ها است که مهمترین این تفاوت هم، میزان شهریه این دانشگاه است. لازم به ذکر است تا بدانید که رشته های تحصیلی این دانشگاه بسیار محدود هستند، مخصوصا رشته های با کنکور این دانشگاه که فقط شامل رشته پزشکی و دندانپزشکی می شود. به یاد داشته باشید که ثبت نام پزشکی پردیس کیش بدون آزمون و یا همان پزشکی کیش بدون کنکور ممکن نیست. به همین دلیل در ادامه مقاله به بررسی رشته پزشکی این دانشگاه و نحوه ثبت نام پزشکی پردیس کیش خواهیم پرداخت. اگر شما از علاقمندان تحصیل در این رشته دانشگاهی در دانشگاه علوم پزشکی کیش هستید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

 

 

📣 اطلاعیه 📣

انصراف دهندگان از دانشگاه پردیس خودگردان مشمول جریمه نقدی خواهند بود و دانشجویان باید شهریه ثابت ترم های باقی مانده خود را پرداخت کند.

 

معرفی دانشگاه پردیس بین المللی کیش

همانطور که می دانید، دانشگاه تهران یکی از معتبرترین و با سابقه ترین دانشگاه های ایران است که شهرت آن نه تنها در ایران، بلکه به گوش مردمان کشورهای مختلف در خارج از کشور نیز رسیده است. این دانشگاه که به عنوان دانشگاه مادر نیز شناخته می شود، زیر مجموعه هایی دارد که تحت نظارت دانشگاه تهران مشغول به فعالیت و پذیرش دانشجویان می باشند. یکی از این زیر مجموعه ها، دانشگاه پردیس بین المللی کیش است که در سال 1386 در جزیره کیش تاسیس شده است. این پردیس در چارچوب تشکیلات وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و به استناد مصوبه هیأت امنای دانشگاه تهران و بر اساس مفاد اساسنامه و ضوابط و مقررات مربوط به آن اداره می شود.

پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به استناد اساسنامه خود اهداف مختلفی را دنبال می کند که از مهمترین اهداف این پردیس می توان به تربیت نیروی انسانی متخصص مورد نیاز کشور مطابق استانداردهای بین المللی، گسترش آموزش عالی در مناطق آزاد و استفاده از همه ظرفیت های دانشگاه تهران برای بین المللی شدن، ورود به عرصه رقابت بین المللی برای ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و جذب دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی و ارتقای شاخص های علمی دانشگاه و توسعه مرزهای دانش اشاره کرد. شهر کیش با وسعت کم خود دارای 5 دانشگاه است که پردیس بین المللی دانشگاه آزاد اسلامی تهران و دانشگاه صنعتی شریف در بین این پنج دانشگاه از اعتبار و اهمیت بالایی برای تحصیل برخوردار اند. 

 

 

معرفی دانشگاه پردیس بین المللی کیش

برای مشاهده آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس روی لینک کلیک کنید.

ثبت نام پزشکی پردیس کیش

همانطور که گفته شد، دانشگاه علوم پزشکی کیش زیر مجموعه ای از دانشگاه تهران است و پس از پایان تحصیل، زمانی که شما مدرک خود را دریافت می کنید نامی از دانشگاه پردیس کیش در آن برده نمی شود و آن مدرک با نام دانشگاه تهران به شما داده می شود. با این توصیفات، چرا چنین دانشگاه های بین المللی تاسیس شده اند؟ پاسخ ساده است، دانشگاه های پردیس خود گردان و یا بین المللی با هدف جلوگیری از مهاجرت دانشجویان توانمند و با وضع مالی خوب به خارج از کشور و نیز جذب دانشجویان خارجی به ایران است. برای تحصیل در این دانشگاه ها می بایست شهریه هایی کلان بپردازید که این امکان برای هر ایرانی مهیا نیست. برای ثبت نام پزشکی پردیس کیش بدون آزمون و یا با آزمون، علاوه بر پرداخت شهریه هنگفت لازم است شرایطی را داشته باشید که در ادامه این مقاله این شرایط را برای شما متقاضیان عزیز آورده ایم. 

یکی از نکات حائز اهمیت در ثبت نام پزشکی پردیس کیش این است که رتبه در سهمیه و یا به صورت کلی، سهمیه های مناطق و ایثارگری در انتخاب رشته های دانشگاه پردیس کیش بی تاثیر است و سهمیه ای لحاظ نخواهد شد. در درجه اول رتبه کشوری شما مورد اهمیت است و مبنای سنجش و ارزیابی قرار می گیرد و سپس تراز اکتسابی شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت. پس از اعلام نتایج کنکور تجربی، در صورتی که رتبه لازم را برای ثبت نام در پزشکی پردیس کیش کسب کردید، می توانید به صورت همزمان با انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته پزشکی این دانشگاه را انتخاب نمایید. ثبت نام در این دانشگاه در دو نیمسال مهر و بهمن ماه انجام می گیرد و داوطلب در زمان معین شده می بایست به همراه مدارکی که برای ثبت نام لازم است به سامانه سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کرده و ثبت نام خود را نهایی کنند.

 

 

👈 برای آشنایی با سایت سنجش sanjesh.org، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه های پردیس خودگردان

برای دریافت پذیرش در دانشگاه های خودگردان و یا بین المللی لازم است تا دارای یک سری شرایط عمومی و اختصاصی باشید تا بتوانید در این دانشگاه ها ثبت نام کنید. این شرایط عبارتند از: 

اعتقاد داشتن به دین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در جمهوری اسلامی ایران

عدم داشتن سابقه کیفری موثر

عدم داشتن سابقه عضویت در سازمان ها یا گروه های غیرقانونی

داشتن مدرک دیپلم نظام جدید یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم یا مدرک فوق دیپلم (کاردانی) یا مدرک پیش دانشگاهی

داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت خدمت برای داوطلبان آقل

لازم است بدانید که محل تشکیل کلاس ها از سوی دانشگاه تعیین می گردد.

داوطلب می بایست توانایی پرداخت شهریه برای هر نیمسال تحصیلی را داشته باشد.

پذیرش داوطلبان در دانشگاه های پردیس خود گردان  به صورت متمرکز و بدون انجام مصاحبه می باشد.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

 

شرایط ثبت نام در دانشگاه پردیس خود گردان کیش

برای ثبت نام در دانشگاه پردیس خود گردان کیش، علاوه بر شرایط مطرح شده در بخش بالایی باید شرایط عمومی و اختصاصی دیگری نیز داشته باشید که در این بخش از مقاله مطرح خواهد شد. این شرایط عبارتند از:

داوطلب باید دارای سلامت جسمانی و روانی باشد.

داوطلب باید مدرک دیپلم 3ساله و پیش دانشگاهی داشته باشد.

سوابق علمی داوطلب در مصاحبه حضوری بررسی خواهد شد.

داوطلب باید حداقل معدل کتبی 15 را داشته باشد.

داوطلبانی که مدارک بالاتر از دیپلم دارند که با واحد های پزشکی دانشگاه پردیس کیش تطابق ندارد، ثبت نام آن ها بر اساس مدرک دیپلم خواهد بود.

داوطلب باید در کنکور سراسری تجربی رتبه لازم جهت پذیرش را کسب نماید.

داوطلب باید مدرک زبان رسمی در یکی از آزمون های بین المللی زبان انگلیسی مانند آزمون تافل و یا آزمون آیلتس را دریافت نماید.

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام پردیس کیش دانشگاه شریف بدون آزمون با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

شرایط تحصیل پزشکی پردیس کیش بدون آزمون

همانطور که گفته شد تمامی دانشگاه های سرتاسر ایران مجاز به پذیرش دانشجو در رشته پزشکی بدون کنکور نمی باشند. اگر داوطلبی متقاضی تحصیل در رشته پزشکی بدون کنکور در دانشگاه پردیس خودگردان کیش باشد، باید یک مقطع تحصیلی کامل را در خارج از کشور ایران بگذراند. از آن جایی که رشته پزشکی در کشور ایران پذیرش بدون کنکور ندارد، داوطلبان فقط در صورتی می توانند بدون کنکور در ایران، تحصیل کنند که در از سایر کشور ها انتقالی گرفته و برای ادامه تحصیل وارد دانشگاه پردیس خود گردان کیش شوند.

📌 لازم به ذکر است تا بدانید که امکان انتقالی از هر دانشگاهی وجود ندارد و تنها می توان از دانشگاه هایی که مدارک معتبر و مورد قبول وزارت بهداشت ایران را ارائه می دهند، انتقالی بگیرید. پس از دریافت انتقالی باید واحد های پاس شده را در دانشگاه پردیس خود گردان کیش تطبیق دهید. داوطلبان توجه داشته باشند که باید دیپلم علوم تجربی یا ریاضی داشته و معدل بالاتر از 16 دیپلم و معدل بالاتر از 17 پیش دانشگاهی داشته باشند.

 

ظرفیت و رتبه قبولی در دانشگاه پردیس خودگردان کیش

داوطلبین گرامی توجه داشته باشند که تنها رشته های پزشکی، پیرا پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه علوم پزشکی کیش با آزمون ارائه می شود که ظرفیت هر کدام تنها 20 نفر است. طبیعتا داوطلبانی که رتبه های بالاتری را در کنکور سراسری کسب کرده اند، در اولویت پذیرش خواهند بود. با توجه به روند سال های گذشته می توان ادعا کرد که ظرفیت اختصاص داده شده به رشته های با آزمون دانشگاه پردیس کیش یعنی پزشکی و دندانپزشکی هر ساله تغییر می کند و تنها راه دریافت تعداد دقیق این ظرفیت، دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد می باشد. لذا، برای آشنایی شما عزیزان، ما آخرین رتبه قبولی در این دانشگاه در سال گذشته را ارائه خواهیم کرد.

 

رتبه لازم برای رشته پزشکی دانشگاه بین الملل کیش
رتبه در سهمیه رتبه کشوری تراز
916 سهمیه 25 درصد ایثارگران 7465 9586
1219 سهمیه عادی 6461 9689
1536 سهمیه عادی 5165 9836
1957 سهمیه عادی 4070 9758
3106 سهمیه عادی 6617 9672
3428 سهمیه عادی 7315 9601
3613 سهمیه عادی 7743 9556
3842 سهمیه عادی 8115 9544
رتبه لازم برای رشته دندانپزشکی دانشگاه بین الملل کیش
رتبه در سهمیه رتبه کشوری تراز
1677 6216 9148
1712 6290 9216
1783 7156 9346
2100 7314 9450
2295 7560 9509
2480 7638 9580
2516 7784 9637
2864 7971 9744

 

👈 برای اطلاع بیشتر از  آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 👉

 

 

رشته های علوم پزشکی و پیراپزشکی دانشگاه پردیس خودگردان کیش

همان طور که رد بخش های پیشین مقاله بیان کردیم، شما داوطلبان عزیز نمی توانید در پزشکی کیش بدون کنکور ثبت نام کنید. به همین دلیل بهتر است تا با رشته های با آزمون دانشگاه پردیس کیش آشنا شوید. اسامی رشته های علوم پزشکی و پیرا پزشکی که با آزمون در دانشگاه پردیس خود گردان کیش ارائه می شوند عبارتند از: 

پزشکی دندانپزشکی داروسازی پرستاری بینایی سنجی
شنوایی شناسی دامپزشکی رادیولوژی اتاق عمل علوم آزمایشگاهی
مامایی هوشبری فیزیوتراپی ___ ___

 

 

شرایط تحصیل پزشکی پردیس کیش بدون آزمون

 

مزیت های دانشگاه پردیس خودگردان کیش

در این قسمت از مقاله به بررسی مزایای تحصیل در دانشگاه پردیس کیش می پردازیم. این مزایا عبارتند از:

✔️ اگر شما داوطلب کنکور سراسری باشید و دو بار در کنکور سراسری به صورت روزانه قبول شده باشید و در دانشگاه شرکت نکرده باشید، از کنکور سراسری محروم خواهید شد و دیگر نمی توانید در کنکور سراسری شرکت کنید. ولی این مورد در رابطه با دانشگاه پردیس خودگردان چنین نیست. داوطلبی که در پردیس خودگردان قبول شده باشد، چه در دانشگاه ثبت نام کند و چه ثبت نام نکند، می تواند دوباره در کنکور سراسری شرکت کند و از ثبت نام مجدد در کنکور سراسری محروم نخواهد شد.

✔️ اگر دانشجویی که در دانشگاه روزانه مشغول به تحصیل است، بخواهد در کنکور سراسری شرکت کند می بایست تا اواخر بهمن ماه از دانشگاه خود انصراف دهد تا بتواند در کنکور سراسری شرکت کند. علاوه بر این انصراف اجباری، حق انتخاب رشته روزانه کنکور سال بعد را نیز ندارد. اما دانشجویان دانشگاه پردیس خودگردان با محدودیت هایی این چنینی مواجه نیستند و می توانند بدون انصراف از دانشگاه در حال تحصیل خود، در کنکور شرکت کرده و شانس خود را امتحان کنند. در این حالت می توانند پس از قبولی در رشته مورد نظر خود، از دانشگاه انصراف دهند.

 

مزیت های دانشگاه پردیس خودگردان کیش

 

 

اخبار مرتبط با پزشکی پردیس کیش

📝 افزایش ظرفیت دانشجویان پزشکی پردیس کیش بدون آزمون

زهرا حسین زاده، رییس اداره کنسولی دانشجویان بین المللی جزیره کیش، اظهار داشت: دانشجویانی که از ابتدا تا کنون در دانشگاه های جزیره کیش پذیرفته شده اند متعلق به بیش از ۱۰ ملیت دنیا از جمله هند، عراق، پاکستان، نیجریه، غنا، بحرین، لبنان، افغانستان، اندونزی و سوریه هستند که در رشته های مختلف پزشکی، مهندسی، معماری و آی آتی در حال تحصیل هستند. وی اضافه کرد: هم اکنون عمده این دانشجویان با فراوانی ۲۰۰ نفر در رشته های پزشکی در پردیس کیش دانشگاه علوم پزشکی تهران مشغول به تحصیل هستند و بقیه در پردیس های کیش دانشگاه تهران، صنعتی شریف و جامع علمی کاربردی تحصیلات خود را ادامه می دهند.

📝 اهمیت افزایش ظرفیت پزشکی پزشکی کیش بدون کنکور

علی خضریان،سخنگوی کمیسیون اصل نود مجلس، با تاکید بر اهمیت افزایش ظرفیت پذیرش دانشجوی پزشکی و دندانپزشکی بر اساس قانون، گفت: کمیسیون اصل نودم قانون اساسی در راستای وظیفه قانونی خود، مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در خصوص افزایش ظرفیت پذیرش پزشکی و دندانپزشکی را تا اطمینان از حصول نتیجه نهایی پیگیری خواهد کرد.

 

 

📜خلاصه مطلب 📜 

در این مقاله به بررسی نحوه و شرایط ثبت نام پزشکی پردیس کیش پرداختیم. همانطور که مطالعه کردید امکان ثبت نام پزشکی کیش بدون کنکور وجود ندارد و تنها در یک شرایط می توانید در پزشکی کیش بدون کنکور ثبت نام کنید. تنها از طریق، دریافت انتقالی از دانشگاه های مورد تایید وزارت بهداشت است، می توانید در پزشکی کیش بدون کنکور ثبت نام کنید. با مطالعه دقیق این مقاله می توانید نحوه دقیق دریافت این انتقالی و جزئیات آن را مطالعه نمایید. علاوه بر آن شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها نیز گفته شد. داوطلبان گرامی می توانند پس از مطالعه دقیق این مقاله، در صورتی که با اشکال و یا سوالی در رابطه با پزشکی پردیس کیش بدون آزمون مواجه شدند، با کارشناسان مجرب ایران تحصیل تماس بگیرند و جویای پاسخ آن سوال باشند. علاوه بر تماس، همچنین می توانید برای ما کامنت بگذارید. کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخ گوی سوالات شما خواهند بود.

 

📥 برای دانلود پی دی اف کامل مقاله کلیک کنید. 📥

2.4/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

شهریه پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان کیش به چه میزانی است؟

میزان شهریه رشته های پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان به صورت تقریبی برای هر ترم 16 الی 18 میلیون تومان تخمین زده شده است. برای کسب اطلاع دقیق از میزان این شهریه، مقاله بالا را مطالعه کنید.

پذیرش داوطلبان پزشکی در دانشگاه پردیس خودگردان چگونه است؟

از طریق شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه لازم برای قبولی، داوطلبان می توانند برای ثبت نام در رشته پزشکی این دانشگاه اقدام نمایند. 

آیا می توان در رشته پزشکی دانشگاه کیش بدون کنکور مشغول به تحصیل شد؟

خیر؛ پذیرش در رشته پزشکی دانشگاه کیش فقط با شرکت در کنکور تجربی و کسب رتبه لازم امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر، مقاله فوق را مطالعه نمایید.

نظرات

34 دیدگاه دربارهٔ «ثبت نام پزشکی پردیس کیش ۱۴۰۲»

 1. Avatar photo فرزانه گفت:

  سلام رشته های بهداشت هم بدون کنکورپذیرش دارید؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   در پردیس های بین المللی خیر

 2. Avatar photo sana گفت:

  سلام یعنی اگر آیلتس نداشته باشیم ثبت نام نمیشیم مثلا اگر رتبمون بشه بین ۳۰۰۰ تا ۴۰۰۰ کشوری بازهم قبول نمکنن

  1. Avatar photo مشاور صادقی گفت:

   سلام
   باید شرایط تون بررسی بشود برای بررسی دقیق تر بامشاورین مجموعه تماس بگیرید

 3. Avatar photo جعفرزاده گفت:

  پزشکی بدون کنکور میشه تو پردیس بیت المللی خوند یا خودگردان آزاد
  لطفا راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   رشته های پزشکی و پیرا پزشکی بدون کنکور پذیرش ندارند

 4. Avatar photo سعیده گفت:

  سلام.من درکنکور رتبه خوبی نیوردم؛میشه با پرداخت شهریه بیشتر پزشکی کیش خوند؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر

 5. Avatar photo مهدی گفت:

  سلام . داخل فرم انتخاب رشته کنکور سراسری یک عدد کد رشته مربوط به پزشکی آزاد تهران هست که توی توضیحاتش نوشته برگزاری دوره علوم پایه در کیش . این یعنی چی ؟ یعنی علوم پایه که تمام شد طرف برمیگرده تهران؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله

 6. Avatar photo ستایش باغجری گفت:

  سلام من چند بار تماس گرفتم .مدرک آیلتس هم دارم و تراز کنکورم هم 7970 شده آیا امکان ثبت نام دارم در رشته دندان

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   با این تراز قبولی در رشته دندان محتمل به نظر نمی‌رسد.

 7. Avatar photo قلخانی گفت:

  سلام چرا باید فرزندان خودمان را به کشورهای دیگه بفرستیم و این همه هزینه و پول از کشور خارج کنیم خوب در همین دانشگاه پردیس فرزندان مان را مثل خارجیهایی که میپذیرند پذیرش کنید تا در رشته مورد علاقه خود تحصیل کنند و راه خارج از کشور را در پیش نگیرند.شهریه هم مطابق با قوانین دانشگاه بگیرند.بسیارند افرادی که توانایی تحصیل در رشته های پزشکی و…را دارند ولی حوصله کنکور را ندارند.

 8. Avatar photo رویا گفت:

  سلام. عذر میخوام کسایی که پزشکی کیش قبول میشن آیا داشتن مدرک زبان الزامیه؟ امکانش هست کسانی که ندارن همزمان با تحصیل مدرک بگیرن؟ یا حتما باید موقع ثبت نام مدرک آیلس یا تافل داشته باشن؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله مدرک زبان انگلیسی ایلس یا تافل راباید تا قبل از ورود به دانشگاه داشته باشید.

 9. Avatar photo رویا گفت:

  سلام. عذر میخوام کسایی که پزشکی کیش قبول میشن آیا داشتن مدرک زبان الزامیه؟ امکانش هست کسانی که ندارن همزمان با تحصیل مدرک بگیرن؟ یا حتما باید موقع ثبت نام مدرک آیلس یا تافل داشته باشن؟
  و یه سوال دیگه اینکه پزشکی کیش (منقطه دو) با رتبه 3800 تا 4000 امکان قبولی چقدر هست؟

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   مدرک ایلس یا تافل را باید در زمان مصاحبه خود به دانشگاه تحویل بدهید.
   به غیر از کنکور سراسری مدرک زبان انگلیسی هم برای ورود به دانشگاه پردیس کیش الزامی می باشد.

 10. Avatar photo ‌بنده خدا گفت:

  سلام من شنیدم دانشجو های پزشکی پردیس کیش بعد چند سال تحصیل در کیش به دانشگاه تهران میرن درسته این مطلب؟

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   انتقال از پردیس خودگردان به سایر دوره ها امکان پذیر نمی باشد . ممکن است در صورت عدم رسیدن به حد نصاب کلاس ها در دانشگاه تهران برگزار گردد.

 11. Avatar photo تینا گفت:

  یعنی بدون کنکور نمیشه برا دندانپزشکی کیش اقدام کنی؟
  با سوابق تحصیلی

  1. Avatar photo مشاور ملکی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر براساس سوابق تحصیلی امکان پذیر نیست .
   رشته های بدون کنکور پیراپزشکی و پزشکی در دانشگاه های خارج از ایران هست.
   برای اطلاع بیشتر درمورد دانشگاه و شرایط ورود با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 12. Avatar photo غزاله گفت:

  سلام من شرایط قبولی به جز رتبه را دارم میتونم واسه داروسازی اقدام بکنم؟؟از نظر مالی هم مشکلی ندارم اما میخوام ایران تحصیل کنم..

  1. Avatar photo bahraii گفت:

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام در رشته پزشکی پردیس کیش رتبه قابل قبولی باید کسب کنید برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

  2. Avatar photo javadi گفت:

   سلام روزبخیر
   شما میتونی 70 ترم رو در خارج از کشور بگذرونی
   و بعد به ایران انتقالی بگیرید.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید.

   1. Avatar photo هیوا گفت:

    سلام ظرفیت دانشگاه چقدره؟

    1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

     سلام دوست عزیز
     هنوز اعلام نکردند.

 13. Avatar photo Naznin گفت:

  سلام، برای ثبت نام میتوانیم حضوری بیایم !؟اگر همه شرایط ذکر شده برای ثبت نام داشته باشیم به جز رتبه و شهریه بالاتر پرداخت کنیم، امکان ثبت نام هست !؟

  1. Avatar photo hedayati گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید.

 14. Avatar photo علی گفت:

  سلام من میخوام برای پرستاری اقدام کنم شرایط پرستاری چیه؟

  1. Avatar photo hedayati گفت:

   سلام وقت بخیر
   جهت تحصیل و ثبت نام پزشکی پردیس کیش باید دارای یک سری شرایط خاص باشید.

  2. Avatar photo سلطان طلا گفت:

   میری ثبت نام در سازمان سنجش برای کنکور میکنی ی مدت درس بخون بعد قبول میشی امپول زدن میخوای یاد بگیری برو درمانگاه ها یادت میدن

   1. Avatar photo maleki گفت:

    سلام وقت بخیر
    لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo آنسه گفت:

  سلام.وقت بخیر. مدرک آیلتس رو باید موقع ثبت نام ارائه بدیم یا فرصت میدن بعد از ثبت نام؟

  1. Avatar photo alizadeh گفت:

   سلام روزبخیر
   زمان مصاحبه باید ارایه بدین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

  شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۲ + شهریه و رشته ها

  شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۲ اعلام شد.از میان دانشگاه های سراسری که در کشور وجود دارند، دانشگاه های پردیس خودگردان در دسته دانشگاه هایی قرار دارند که در قبال دریافت هزینه به صورت با آزمون و بدون...
 • رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس

  رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس 1401-1402 + درصد دروس

  اطلاع از آخرین رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس برای داوطلبان این رشته اهمیت زیادی دارد. رشته داروسازی یکی از رشته‌هایی است که مورد علاقه تمامی داوطلبان تجربی می‌باشد. پذیرش در این رشته از آرزوهای بسیاری از داوطلبان تجربی است....
 • رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

  رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل ۱۴۰۲

  اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل برای داوطلبان این رشته بسیار اهمیت دارد. دانشگاه پردیس خودگردان زیر مجموعه دانشگاه‌های روزانه می‌باشد که در رشته‌های علوم پزشکی از جمله رشته پرطرفدار دندانپزشکی دانشجو پذیرش می‌کند. داوطلبانی که مایل به...
 • آخرین رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

  رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان 1401 + آخرین قبولی ها | ایران تحصیل

  همانطور که می‌دانید قبولی در پزشکی آرزوی بسیاری از افراد می‌باشد. برای قبولی در رشته پزشکی راه‌های مختلفی وجود دارد که با استفاده از آن می‌توانید به راحتی به آرزوی خود جامه عمل بپوشانید. یکی از راه‌هایی که برای این...
تماس با مشاور