ثبت نام مدارس میزان

پیش ثبت نام مدارس میزان 98 – 99 آغاز شد. تمامی والدین عزیزی که مایل به ثبت نام فرزندان خود در مقاطع ابتدایی و دبیرستان متوسطه اول می باشند، می توانند نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام مدارس میزان به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس میزان صورت خواهد پذیرفت.

به اطلاع دانش آموزان و اولیا گرامی می رسانیم در صورتی که قصد ثبت نام اینترنتی مدارس میزان را دارید می توانید از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره مرکز ثبت نام 9099072952 تماس بگیرید تا مشاوران مرکز امور شما را به صورت تلفنی تکمیل نمایند.

 

نحوه ثبت نام مدارس میزان چگونه است؟

میزان شهریه در نظر گرفته شده برای ثبت نام به چه میزان است؟

نزدیکترین مدارس به مدرسه میزان کدام یک از مدارس می باشند؟

 

 

جهت انجام ثبت نام مدارس میزان 98 – 99 – آموزش نحوه ورود به سامانه و اطلاع از شرایط و ضوابط ثبت نام در این مدارس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام مدارس میزان 99

 

جهت انجام ثبت نام ، ابتدا لازم است به سامانه ثبت نام مدارس میزان وارد شوید.با توجه به اینکه سن دانش آموزان شرکت کننده در این سامانه پایین می باشد، به همین دلیل راهنمای ثبت نام را برای اولیای محترم به صورت جداگانه قرار داده شده است. پس از ورود به وب سایت با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهید بو که لازم است پایه تحصیلی و همچنین مقطع آموزشی فرزند خود را وارد نمایید.

 

نحوه ثبت نام مدارس میزان
نحوه ثبت نام مدارس میزان

 

پس از انتخاب پایه تحصیلی و مقطع آموزشی ، اولیای محترم با صفحه ای همانند تصویر زیر رو به رو خواهند شد که در آن در رابطه با تربیت فرزندان نیز صحبت می شود . بنابراین از اولیای محترم آنان می خواهند تا در رابطه با روش های تربیتی در مرحله اولیه اطلاعاتی را کسب نمایند و پس از آن به صفحه ثبت نام وارد شوند. مطابق با راهنمای ثبت نام کل فرآیند انجام ثبت نام به مدت 10 دقیقه به طول خواهد انجامید.

 

 

برای قبولی در دبیرستان انرژی اتمی کلیک کنید.

 

نحوه ثبت نام مدارس میزان 2
نحوه ثبت نام مدارس میزان 2

 

همانطور که در راهنمای ثبت نام مدارس میزان ذکر شده است، انجام ثبت نام تنها به مدت 10 دقیقه به طول خواهد انجامید همچنین با توجه به اینکه برخی از فیلدهای مربوط به ثبت نام به صورت اختیاری بوده است، حتما نیازی به تکمیل کردن فرم مربوطه آن نخواهد داشت . جهت وارد شدن به فرم ثبت نام لازم است بر روی ثبت نام کلیک نموده و کد ملی سرپرست خانوار را وارد نموده تا بتوانید به مراحل بعدی برای ثبت نام راه یابید.

 

 

 

 

 

 

امکان ثبت نام مدارس میزان 98 – 99 برای پایه های پیش دبستانی ، دبستان ، دبیرستان متوسطه اول و دبیرستان متوسطه دوم برای کلیه واجدی شرایط وجود خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

 

نزدیک ترین مدارس به مدارس میزان

 

برای آشنایی والدین همچنین دانش آموزان گرامی نزدیکترین مدارس مرتبط با مدارس میزان را ارائه خواهیم نمود. همچنین آدرس هر یک از این مدارس را نیز در ادامه ذکر خواهیم کرد.

 

دبستان غیر دولتی پسران میزانخیابان آزادی، خیابان جبیب الهی،میدان تیموری، بلوار تیموری، کوچه گلناز، پلاک 3
دبستان غیر دولتی پسران میزان مفیدخ ستارخان، خ یکم دریان نو، همایون شهر جنوبی، کوچه ارکیده 4، پلاک 2
دبستان عادی دولتی پسرانه شهید حسینمردیخیابان آزادی، خیابان جواد اکبری، کوچه شهید قاسمی، جنب ورزشگاه شهدای طرشت
دبستان ابتدایی دوره اول و دوم غیر دولتی پسرانه نجمخیبان آزادی، خیابان شهید قاسمی، روبه روی درب تعاونی دانشگاه صنعتی شریف
دبستان ابتدایی عادی دولتی پسرانه شهید غلامعلی رجبیخیابان آزادی، خیابان دکتر هوشیارف جنب ورزشگاه شهید شهسواری
دبستان ابتدایی عادی غیر دولتی پسرانه طهخیابان محمد علی جناح، خیابان شهید صالحی، چهار راه شهید حسینمردی، پلاک 43
دبستان ابتدایی دولتی پسرانه شیخ عبدالکریم حائری 1پل ستارخان، بین ستارخان و سازمان آب، خیابان حاجی پورامیر، پلاک 67

 

اولیای عزیز و دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند که لیست مورد نظر شامل لیست تمامی مدارس نخواهد بود و ارائه این لیست تنها برای آشنایی دانش آموزان با سایر مدارسی که نزدیک به مدارس میزان می باشند ارائه خواهد گردید.

 

برای اطلاع از روش های تست زنی نمونه دولتی کلیک کنید.

 

شهریه مدارس میزان 99-1400

 

همانطور که می دانید رویکرد مدارس میزان بر آموزش اکتشافی می باشد که مطابق با آخرین تحقیقات روانشناسی این نوع آموزش را می توان بهترین نوع روش تدریس و آموزش دانست. یکی از مسائلی که موجب می شود تا سایر مدارس دولتی دیگر به این نوع از آموزش پناه نبرند، تعداد زیاد دانش آزموان می باشد. بنابراین هزینه های مدارس میزان بالا خواهد بود. بنابراین بهتر است قبل از ثبت نام مدارس میزان ابتدا در رابطه با میزان هزینه آن اطلاعات لازم را به دست آورید.

 

میزان شهریه مدارس ابتدایی و پیش دبستان و همچنین دبیرستان مدارس میزان متفاوت می باشد. به عنوان مثال در سال 95 میزان شهریه در سال 95 برای سال تحصیلی ابتدایی حدودا 5 میلیون تومان بوده است که این میزان شهریه هر ساله در حال افزایش است. مطابق با اطلاعیه ثبت نام مدارس میزان میزان تغییر در نظر گرفته شده برای میزان شهریه در این مدارس در ابتدایی حدودا 33 درصد تغییر خواهد بود.

 

همچنین شهریه در نظر گرفته شده برای ثبت نام مدارس میزان در مقطع پیش دبستانی نیز ، حدودا 4 میلیون در سال 95 بده ایت که این میزان در سال های اخیر بسیار افزایش نیز یافته است. اولیای عزیز می توانند برای کسب اطلاعات از آخرین شهریه مدارس میزان در تمامی پایه ها با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایند.

 

 

جهت اطلاع ازشهریه مدارس شاهد 98-99 کلیک کنید.

سامانه اینترنتی ثبت نام مدارس میزان

 

سامانه ثبت نام مدارس میزان
سامانه ثبت نام مدارس میزان

 

همانطور که ذکر شد، ثبت نام برای تمامی پایه ها به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس میزان صورت خواهد پذیرفت. اولیای محترم توجه داشته باشند که زمان در نظر گرفته شده برای مقطع تحصیلی مختلف متفاوت می باشد. همچنین با توجه به ظرفیت محدود این مدارس برای پذیرش دانش آموزان و داوطلبان ،توصیه می نماییم که از زمان دقیق آن اطلاع یابید.

 

همانطور که می دانید ثبت نام مدارس میزان در سامانه ثبت نام مدارس میزان با محدودیت هایی رو به رو خواهد بود. به همین دلیل برای انجام ثبت نام در زمان تعیین شده و در مراحل ابتدایی اقدام نمایید تا بتوانید فرزند خود را در این مدارس ثبت نام نمایید. همچنین خوشبختانه در رابطه با نوع ترتیبت فرزندان نیز ، این مدارس تمهیدات ویژه ای را در نظر گرفته اند تا دانش آموزان عزیز با کمترین مشکل بتوانند ادامه تحصیل دهند.

 

کلیه دانش آموزان و اولیای محترم آنان می توانند برای انجام ثبت نام مدارس میزان با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایند. همچنین برای متصل شدن به سامانه ثبت نام مدارس میزان از طریق درگاه الکترونیک به راحتی به انجام ثبت نام بپردازید. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

سوالات متداول در مورد ثبت نام در مدارس و دبیرستان های میزان

آیا مدارس میزان تنها مختص به مدارس پسرانه می باشند؟

خیر. مدارس میزان در سال های گذشته تنها دانش آموزان پسر را ثبت نام و پذیرش می نمودند . اما در سال های اخیر در برخی از پایه ها ، دانش آموزان دختری که واجد شرایط تعیین شده این مدارس باشند، ثبت نام خواهد نمود. جهت اطلاع والدین لازم است و همچنین دانش آموزان عزیز برسانیم که بر طبق آمار و شواهد موجود، این مدارس در پایه های مختلف تحصیلی موفقیت های فراوانی را به دست آورده اند.

 

ثبت نام در چه پایه هایی امکان پذیر است؟

همانطور که ذکر گردید ، انجام ثبت نام برای جنسیت دختر و پسر در این مدارس وجود خواهد داشت. امکان ثبت نام برای پایه های پیش دبستان و دبستان 1 برای دو جنسیت دختر و پسر وجود خواهد داشت. همچنین امکان ثبت نام دبیرستان 2 برای دختر و پسر وجود خواهد داشو اما در رابطه با کلاس های پایه دبیرستان 1 یا همان مقطع متوسطه اول ، تنها برای آقا پسرها امکان ثبت نام قرار داده شده است.لذا مطابق با آخرین اخباری که در حال حاضر موجئ می باشد، هیچ گونه اماکان ثبت نامی برای دخترخانم ها در این پایه وجود ندارد.

 

آیا امکان پرداخت شهریه مدارس میزان به صورت قسطی نیز وجود خواهد داشت؟

امکانات مدارس میزان نسبت به سایر مدارس دیگر چگونه است؟

مدارس میزان چه مزایا و معایبی دارند؟

زمان دقیق ثبت نام دبیرستان میزان در پایگاه الکترونیک چه زمانی است؟

مدارک لازم برای ثبت نام پیش دبستانی مدارس میزان چیست؟

آیا ثبت نام تنها به صورت الکترونکی صورت خواهد پذیرفت؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریاقت پاسخ سوالات مطرح شده با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ 99

ثبت نام مدارس سلام 98 – 99

ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم 99

تفاوت مدارس شاهد با مدارس عادی

ثبت نام مدارس میزان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *