ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگ ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
شیوه ثبت نام مدارس فرهنگ 99 - 98
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

ثبت نام مدارس فرهنگ آغاز شد. خوشبختانه مدارس مختلفی برای علاقه مندان در رشته‌های مختلف و با توجه به شرایط مختلف قرار داده شده است. ما در مقالات مختلف در رابطه با معرفی مدارس تیزهوشان ، شرایط ادامه تحصیل در مدارس نمونه دولتی ، سامانه ثبت نام آزمون تیزهوشان و… مطالب مختلفی را به اولیا و همچنین دانش آموزان عزیز ارائه نموده‌ایم.

 

ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ از طریق سامانه اینترنتی دبیرستان بوده و همچنین دانش آموزان و اولیا گرامی می توانند جهت ثبت نام آزمون و مشاهده نتایج آزمون مدارس فرهنگ از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد با شماره 9099075307 تماس بگیرند.

 

جهت ثبت نام دبیرستان های فرهنگ – اطلاع از شرایط ورود و دریافت نمونه سوالات آزمون ورودی از سراسر کشور با مرکز مشاوره و ثبت نام مدارس فرهنگ به شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 – تماس از سراسر کشور 9099075307 تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه ی ثبت نام مدارس فرهنگ

جهت ثبت نام مدارس فرهنگ  لازم است در سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ نیز ثبت نام نمایند. با توجه به این سامانه،  ثبت نام به راحتی امکان پذیر خواهد بود. لذا نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مدارس وجود نخواهد داشت. تمامی مراحل و ارسال مدارک به صورت الکترونیکی امکان پذیر خواهد بود.

این مدرسه ، از جمله مدارس جدیدی است که امکان ادامه تحصیل را با امکانات بیشتری برای کلیه دانش آموزان عزیز فراهم نموده است. پس از ثبت نام مدارس فرهنگ 98 داوطلبان عزیز لازم است در آزمون ورودی شرکت نمایند و در صورت پذیرفته شدن در آزمون می تواند به ادامه تحصیل بپردازند.

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام مدارس فرهنگ 98 ،سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ ، انجام ثبت نام و مشاوره قبولی در آزمون با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ روی لینک کلیک کنید.

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

 

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

 

برای شرکت در آزمون ورودی مدارس فرهنگ ، ابتدا باید وارد سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ شوید و پس از انجام موفقیت آمیز ثبت نام خود، نسبت به انتخاب مدرسه مورد نظر اقدام نمایید. خوشبختانه با توجه به امکاناتی که این مدارس برای دانش آموزان قرار داده است، توانسته است در سال های اخیر مخاطبان خود را برای ثبت نام و شرکت در آزمون ورودی جذب نماید.

با توجه به تفاوت مدارس در استان‌های مختلف ، سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ منحصر به یک سامانه نمی‌باشد. و در هر استان این سامانه می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین برای ثبت نام لازم است ابتدا از سامانه مورد نظر اطلاع یابید و به صورت دقیق در رابطه با شرایط و قوانین و مختلف اطلاع یابید. زیرا پذیرش بر اساس همین شرایط صورت می‌پذیرد.

برای کسب اطلاع در رابطه با سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ در شهر و یا استان شما و همچنین نحوه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ ، ثبت نام مدارس نمونه دولتی و ثبت نام مدارس سلام می توانیدبا مشاورین و متخصصین ایران تحصیل با شماره تلفن های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایند .سامانه ایران تحصیل به انجام کلیه امور مورد نیاز داوطلبان خواهد پرداخت .

 

ثبت نام مدارس فرهنگ متخص به کلیه دانش آموزان علوم انسانی می باشد.

 

 

ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

 

با توجه به تفاوت هایی که در مدارس فرهنگ استان‌های مختلف در رابطه با زمان ثبت نام مدارس فرهنگ وجود دارد. نمی‌توان زمان ثابتی را برای تمامی استان‌ها نام برد. اما در این زمان اندک تغییراتی وجود دارد. بدین معنا که سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ تنها چند روز در هر استان ممکن است تغییر زمانی داشته باشد.

جهت ثبت نام مدارس فرهنگ دانش آموزان عزیز  ملزم به پرداخت فیش واریزی قبل از انجام ثبت نام و  همچنین دار بودن مدارک و اطلاعات دانش آموزی و همچنین هویتی می باشند. زیرا ثبت نام با استفاده از همین اطلاعات صورت خواهد پذیرفت. بنابراین از اولیای عزیز تقاضا داریم که تمامی مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام را با خود به همراه داشته باشند.

در رابطه با مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام مدارس فرهنگ باید این موضوع را عنوان نماییم که هر مدرسه بر اساس شرایط مورد نظر خود مدارک خاصبی را از داوطلبان طلب می‌نماید بنابراین برای اطلاع دقیق از این مدارک لازم است به سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ هر استان مراجعه نمود و پس از آن نسبت به تهیه مدارک مورد نیاز اقدام نمایید.

برای اطلاع از آزمون میان پایه دبیرستان فرهنگ روی لینک کلیک کنید.  

معرفی مدارس فرهنگ

 

معرفی مدارس فرهنگ

معرفی مدارس فرهنگ

 

برای برخی از دانش آموزان و یا اولیای عزیز ممکن است سوالاتی در رابطه با چیستی مدارس فرهنگ وجود داشته باشد. برای آشنایی اجمالی شما عزیزان به توضیح مختصری در این رابطه خواهیم پرداخت. با توجه به مدارس متفاوتی که در پایه های مختلف وجود دارد، دانش اموزان و اولیای عزیز می توانند بسته به انتخاب خود، نسبت به انتخاب یکی از این مدارس اقدام نمایند.

مدارس فرهنگ را می توان منحصر به دانش آموزان علوم انسانی دانست . کلیه دانش آموزانی که از شرایط تعیین شده جهت شرکت در آزمون برخوردارند، می توانند با استفاده از سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ اقدام نمایند. در صورت کسب نمره قبولی در این آزمون ، داوطلبان عزیز  در ثبت نام مدارس فرهنگ 98 پذیرفته خواهند شد.

 

سامانه ثبت نام مدارس فرهنگ ایران تحصیل

 

 متخصصین ایران تحصیل اقدام به طرح ریزی سامانه ای نموده اند که با استفاده از آن ، کلیه دانش آموزان و اولیای عزیز از تمامی سردرگمی های موجود برای ثبت نام مدارس فرهنگ فارغ خواهند شد. در تمامی استان ها این سامانه به صورت یکسان می باشد. به همین دلیل به راحتی و تنها با برقراری یک ارتباط این سامانه قابل دسترسی خواهد بود.

متخصصین ایران تحصیل می توانند لیست کامل منابع و همچنین سوالات آزمون ورودی مدارس فرهنگ را در اختیار تمامی دانش آموزان عزیز قرار دهند. بنابراین قبل از ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ توصیه می نماییم از تمامی جزئیات آزمون مطلع گردید تا فرزند شما در آینده در صورت نپذیرفته شدن دچار یاس و ناامیدی نشود. همچنین کلیه پاسخ سوالات خود را با استفاده از سامانه مورد نظر به دست آورید.

برای کسب اطلاع بیشتر در رابطه با ثبت نام مدارس فرهنگ و همچنین شرایط آن، می توانید با متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. در صورت تمایل می توانید در رابطه با آدرس سامانه ثبت نام مدارس فرهنگ نیز اطلاعات لازم را کسب نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شا عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام آزمون ورودی مدارس فرهنگ ،سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ ، ثبت نام مدارس تیزهوشان با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام مدارس فرهنگ

کانال اطلاع رسانی ثبت نام مدارس فرهنگ

بیشتر بدانید

سامانه نام نویسی تیزهوشان

sampad.medu.ir

azmoon.medu.ir

سفارش کتاب درسی کلاس اول دبستان

امتیاز بندی مدارس شاهد

سامانه ثبت نام آزمون مدارس فرهنگ

ثبت نام مدارس فرهنگ

2.7/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  استعلام ثبت نام مدارس 1403 + مشاهده وضعیت دانش آموز

  سامانه مای مدیو، مسئول ثبت نام دانش‌آموزان در مدارس است و با دریافت مشخصات تحصیلی، شناسنامه‌ای و برخی دیگر از اطلاعات، ثبت نام را انجام می‌دهد. والدین و دانش‌آموزانی که در مدرسه ثبت نام کرده‌اند، در پی استعلام ثبت نام...
 • پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  پیش ثبت نام مدارس اینترنتی + نحوه ثبت نام my.medu.ir

  با راه اندازی سامانه مای مدیو، فرآیند پیش ثبت نام در مدارس اینترنتی شده است. از این پس، دانش‌آموزان می‌توانند با مراجعه به این سامانه، به‌صورت آنلاین و از هر جایی که دسترسی به اینترنت دارند، برای ثبت نام در...
 • ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا

  ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا ۱۴۰۳ + {راهنما تصویری} | لینک ورود

  سامانه ثبت نام پایه اول ابتدایی پادا جهت صرفه جویی در وقت و انرژی والدین و دانش‌آموزان، در این مقطع راه‌اندازی شده‌است. در این سامانه دانش آموزان اول ابتدایی می توانند پیش ثبت نام خود را انجام دهند. هدف از...
 • هزینه ثبت نام جهش تحصیلی

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی 1403 + سایت و روش پرداخت

  هزینه ثبت نام جهش تحصیلی چقدر است؟ یا سایت پرداخت هزینه جهشی کدام است؟ اغلب این سؤالات برای والدین و دانش‌آموزان ایجاد می‌شود، دانستن پاسخ این سؤالات راه را برای ثبت نام جهش تحصیلی بسیار آسان‌تر می‌کند. جهش تحصیلی یکی...
تماس با مشاور