ثبت نام سامانه ملی کارآموزی karamoz.irost.org

ثبت نام سامانه ملی کارآموزی آغاز شد. برای ورود به سامانه کارآموزی karamoz.irost.org می توانید در زمان مقرر اقدام نمایید. کلیه دانشجویان سراسر کشور می توانند با ورود به سامانه جامع کارآموزی دوره کارورزی خود را با موفقیت به انجام برسانند. تمامی دانشجویان و فارغ التحصیلان می توانند انجام ثبت نام سایت کارورزی را در همین سامانه انجام دهند. برای انجام سامانه ملی کارآموزی جدید و دریافت راهنمایی با کارشناسان سامانه ملی کارورز ما مجرب تماس حاصل نمایید.

تمامی دانشجویانی که در سایت karamoz.irost.org ثبت نام می نمایند، باید با موافقت استاد راهنمای خود را برای دوره کارآموزی دریافت نمایند. موافقت واحد مورد نظر با جذب هر یک از کارآموزارن و صدور گواهی، به دانشگاه تحویل داده خواهد شد. در واقع هدف از ایجاد این سامانه این است که دانشجویان بتوانند کلیه امور مربوط به کارآموزی را با سرعت و سهولت بیشتری انجام دهند. بنابراین تفاوتی ندارد در کدام یک از دانشگاه ها مشغول به تحصیل باشید.

 

 

برای انجام ثبت نام سامانه ملی کارآموزی karamoz.irost.org و دریافت راهنمای ورود به سامانه و رفع خطای تائید مشخصات با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

تمامی مراحل ثبت نام سامانه ملی کارآموزی karamoz.irost.org به صورت الکترونیک و در همین سامانه قابل انجام است.

 

 

نحوه ثبت نام سامانه ملی کارآموزی برای دانشجویان karamoz.irost.org

برای ثبت نام سامانه ملی کارآموزی ویژه دانشجویان ابتدا باید وارد سایت karamoz.irost.org شوید. پس از اینکه وارد سامانه مورد نظر شدید، حال لازم است در بین گزینه های موجود در سایت، بر روی ثبت نام دانشجو کلیک نمایید و وارد صفحه ای به نام ثبت مشخصات دانشجو شوید.

 

 

پس از طی نمودن این مراحل، حال باید اطلاعات خود را به طور دقیق و کامل ثبت نمایید و پس از اتمام آن، روی دکمه ثبت نام کلیک کنید. پس از اینکه برای انجام ثبت نام اقدام نمودید و پس از ورود به سامانه و وارد کردن اطلاعاتی همچون کد ملی و رمز عبور ، در صورتی که اطلاعات خود را به درستی وارد نموده باشید، پس از آن می توانید به کارتابل اختصاصی خود وارد شوید.

در صورتی که رمز عبور خود را برای ورود به سامانه جامع کارآموزی را فراموش نموده باشید، حال لازم است بر روی دکمه “کلمه عبور را فراموش کرده ام ” کلیک کنید. برای اینکه مجددا به رمز عبور خود دسترسی داشته باشید می توانید در لینک مربوطه پس از وارد نمودن کد ملی و شماره همراه خود بر روی دکمه بازیابی کلیک کنید.

همچنین برای بازیابی رمز عبور خود می توانید با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب تماس حاصل نمایید.

 

برای استعلام چک با کد ملی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

مراحل ثبت درخواست در سامانه karamoz.irost.org

دانشجویانی که مایل به ثبت درخواست در سایت کارورزی می باشند، لازم است برای ثبت درخواست خود در سامانه پس از ورود به آن بر روی ثبت نام دانشجو کلیک نمایند. پس از کلیک بر روی این گزینه سامانه فرم ثبت نام را در اختیار شما قرار خواهد داد که لازم است نام، نام خانوادگی، استان، شهرستان، شهر و تلفن را تکمیل نمایید. همچنین علاوه بر آن اطلاعات کاربری همانند کد ملی و کلمه عبور را نیز تعیین نمایید تا در مراجعات بعدی خود بتوانید به راحتی وارد شوید.

 

ورود به سامانه جامع کارآموزی karamoz.irost.org
ورود به سامانه جامع کارآموزی karamoz.irost.org

 

پس از اینکه تمامی امور مربوط به فرم سامانه ملی کارورز را به انجام رساندید، حال باید به صفحه مورد نظر وارد شوید. همانند تصویر زیر، بر روی دکمه ” ورود به سامانه” که در قسمت سمت چپ سایت قرار دارد کلیک نمایید.

 

karamoz.irost.org
karamoz.irost.org

 

پس از کلیک بر روی ورود به سامانه کارآموزی karamoz.irost.org با صفحه ای همانند تصویر زیر مواجه خواهید شد که لازم است نام کاربری و رمز عبور خود را که از قبل تعریف نموده اید وارد نمایید.

 

سامانه ملی کارآموزی جدید
سامانه ملی کارآموزی جدید

 

برای ورود به سامانه ملی کارآموزی جدید و انتخاب گزینه زیر می توانید وارد سامانه شوید. با انتخاب گزینه “کارتابل کارآموز” به صفحه شخصی وارد شوید.

 

سامانه ملی کارورز
سامانه ملی کارورز

 

پس از اینکه امکان ورود به سامانه ملی کارورز را پیدا کردید، حال لازم است بر روی گزینه مربوط به “درخواست کارآموزی جدید” مراحل بعدی را پشت سر بگذارانید.

 

سامانه ملی کارورز

 

پس از اینکه فرم مربوطه را در سایت کارورزی تکمیل نمودید، حال لازم است برای تکمیل فرم، اطلاعات دانشگاهی و تحصیلی دانشجو را برای ثبت درخواست اقدام نمایید.

 

سایت کارورزی karamoz.irost.org
سایت کارورزی karamoz.irost.org

 

برای مشاهده ابلاغیه قضایی با موبایل بر روی لینک کلیک کنید

 

در صورت تکمیل دقیق فرم موجو در سایت کارورزی حال باید منتظر تائید درخواست خود بمانید. لازم به ذکر است که درخواست شما توسط مسئول کارآموزی دانشگاه به ثبت می رسد. در صورت تائید مسئول دانشگاه، حال گزینه جایابی و تعیین واحد برای شما فعال خواهد شد و می توانید آن را انتخاب نمایید. نهایت انتخاب شما برای واحد مقصد می تواند سه اولویت به عنوان واحد مقصد باشد. و پس آز آن باید منتظر تائید واحد انتخاب شده باشید.

 

برای ورود به سامانه karamouz.irost.ir بر روی لینک کلیک کنید

 

 

راهنمای ثبت دانشگاه در سامانه ملی کارآموزی جدید

پس از اینکه وارد سامانه ملی کارورز شدید، حال لازم است بر روی گزینه مربوط به ثبت نام دانشگاه ها کلیک نمایید. پس از انتخاب گزینه مورد نظر، سامانه ایمیلی برای مسئول کارآموزی شرکت ارسال خواهد کرد. همچنین در صورت فراموشی کردن رمز عبور ، این امکان وجود دارد که شما با استفاده از ایمیلی که در سامانه ثبت نام نموده اید مجددا از طریق ایمیل رمز عبور را بازیابی نمایید.

یکی از مهم ترین مواردی که برای ثبت دانشگاه در ورود به سامانه جامع کارآموزی باید مد نظر داشته باشید این است که دانشگاه مستقل باشد. در واقع یکی از مهم ترین بندهای مربوط به این موضوع تعیین نمودن مستقل و یا غیر مستقل بودن دانشگاه می باشد. دانشگاه های مستقل دارای شناسه ملی 11 رقمی اختصاصی خواهد بود و وارد نمودن این شناسه در فیلد مربوطه الزامی می باشد.

برای ورود به سامانه جامع کارآموزی و انجام ثبت نام دانشگاه هایی که مستقل نمی باشند، با توجه به اینکه این دانشگاه ها زیر نظر دانشگاه های مستقلی می باشند، می توانند به هنگام ثبت نام مرکز مستقل را انتخاب نمایید. در صورتی که در مرکز مورد نظر قبلا د ثبت نام نموده اید، نام مرکز اصلی ظاهر خواهد شد و در غیر این صورت مرکز مستقل بالاتر می تواند را می توانید انتخاب نمایید.

 

 

برای متصل شدن به سامانه سنجش آموزش و پرورش aee.medu.ir بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه تایید درخواست دانشجویان در سایت کارورزی karamoz.irost.org

پس از تایید درخواست دانشجو به قسمت تایید شده به دانشجو این امکان را می دهد تا جابه جایی را انجام دهد. با توجه به اینکه کلیه امور مربوط به این دانشگاه برای صنعت به شکل خودکار تولید و مسئول کارآموزی دانشگاه می توانید در کارتابل مربوط به خود مشاهده نمایید.

لازم به ذکر است که با توجه به نوع صنعت ممکن است علاوه بر معرفی نامه الکترونیکی، درخواست معرفی نامه رسمی دانشگاه بر روی سربرگ به مهر و امضا نیازمند باشد. در صورتی که مرکز مستقل بالاتر در این سامانه ثبت نام نموده باشند، نام مرکز به صورت خودکار در ورودی اصلی ظاهر می شود و در غیر این صورت باید به دنبال مرکز مستقلی باشید.

 

برای اتصال بهپشتیبانی سامانه گلستان بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه ورود به سامانه جامع کارآموزی

برای کلیه افرادی که جهت ثبت نام سامانه ملی کارآموزی اقدام نموده اند علاوه بر معرفی نامه الکترونیک دانشگاه، اطلاعاتی همچون گواهی پایان دوره الکترونیک از محل کارآموزی (صنعت پذیرنده کارآموز) را در ستون مربوط به ملاحظات درخواست دانشجو مشاهده نمایند. مشخصات کامل دانشجو در فرم مربوطه شامل : تاریخ درخواست، فصل کارآموزی، شماره دانشجویی، واحدهای گذرانده، معدل، مقطع تحصیلی، رشته نحصیلی، گرایش تحصیلی، استاد کارآموزی، نوع دانشگاه و نام دانشگاه را وارد نمایید.

 

 

برای دریافت راهنمای کلاس های مجازی دانشگاه آزادبر روی لینک کلیک کنید

 

 

نکات مهم در ورود سامانه ملی کارورز

یا توجه به راهنمای سایت کارورزی به نشانی karamoz.irost.org شرط اول این است که پذیرش دانشجو توسط صنعت باید وجود داشته باشد. پذیرش قطعی و نهایی هر یک از دانشجویان برای آغاز دوره کارآموزی در آن مرکز معرفی نامه الکترونیکی دانشگاه برای صنعت بایستی صادر شده باشد و همچنین توسط مسئول کارآموزی صنعت مشاهده شده باشد.

لازم به ذکر است که کلیه مراحل کارآموزی به صورت الکترونیک می باشد. صدور پایان نامه دوره کارآموزی توسط صنعت محترم دریافت می شود. مسئول محترم در صورتی که نامه الکترونیک مهر شده دانشگاه محل تحصیل دانشجو را دریافت نماید. زمان مشاهده معرفی نامه الکترونیکی دانشگاه پذیرش فرد را لغو خواهد کرد و قوانین و قواعد را رعایت ننموده است.

لازم به ذکر است که دانشگاه ها ممکن علاوه بر دریافت پایان نامه الکترونیک، درخواست پایان دوره رسمی از صنعت بر روی سربرگ همراه با مهر و امضا نماینده که برای انکار در داخل سامانه با انتخاب گزینه چاپ پایان دوره، می توانید پایان نامه دوره را بر روی سربرگ شرکت پرینت مهر و امضا نمایند. تمامی موارد را به هنگام ثبت درخواست و تائید آن به صورت دقیق بررسی نمایید و پس از آن اقدام نمایید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ورود به سایت ثبت نام سامانه ملی کارآموزی به نشانی karamoz.irost.org ارائه نماییم. در صورتی که برای ورود به سامانه ملی کارآموزی جدید مشکلی دارید و یا مایل به انجام کلیه امور سایت karamoz.irost.org توسط کارشناسان ما می باشید، می توانید با مشاورین ما که شماره های آنان در وب سایت موجود است تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

 

برای اطلاع از رشته های مورد نیاز جامعه و اطلاع از رتبه قبولی در هر یک از دانشگاه های دولتی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد

سامانه پایش دانشگاه آزاد

شهریه دانشگاه نوبت دوم

karamoz.irost.org

ورود به سامانه کارآموزی

سامانه ملی کارآموزی جدید

برای انجام ثبت نام سامانه ملی کارآموزی کجا باید مراجعه نماییم؟

برای انجام کلیه امور می توانید با ورود به سامانه کارآموزی karamoz.irost.org تمامی مراحل را پشت سر بگذارنید.

آیا سامانه ملی کارآموزی جدید تنها برای دانشجویان می باشد؟

خیر. ثبت دانشگاه و همچنین ورود به سامانه جامع کارآموزی برای دانشجویان ، دانشگاه و اساتید خواهد بود.

آیا انجام ثبت نام در سایت کارورزی تنها برای دانشگاه خاصی می باشد؟

خیر. کلیه دانشجویان سراسر کشور می توانند با مراجعه به سایت karamoz.irost.org برای انجام ثبت نام اقدام نمایند.

من پس از انجام ثبت نام سامانه ملی کارآموزی رمز عبور خود را فراموش نموده ام آیا امکان بازیابی وجود دارد؟

پس از ورود به سامانه کارآموزی می توانید با وارد نمودن ایمیل خود رمز عبور را بازیابی نمایید.