ثبت نام دانشگاه افسری امین
ثبت نام دانشگاه افسری امین

دانشگاه افسری علوم انتظامی امین یکی از دانشگاه هایی است که به دلیل مزایا و استخدام قطعی که دارد داوطلبان در هر یک از رشته ها و گروه های آزمایشی علاقه مند به ادامه تحصیل در این دانشگاه هستند. در زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین هر یک از داوطلبان می توانند با ورود به سامانه یا سایت ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین جهت تکمیل ثبت نام اقدام نمایند و یا از طریق شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه افسری امین اقدام به ثبت نام نمایند.

متقاضیان محترم ثبت نام دانشگاه نیروی انتظامی امین جهت ثبت نام ، اطلاع از شرایط و رشته های موجود از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرند

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9092305587 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

مهلت ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99

مهلت در نظر گرفته شده برای ثبت نام متقاضیان در سایت دانشگاه علوم انتظامی امین حدودا یک ماه تا 45 روز می باشد. لذا پس از طی شدن زمان مقرر برای ثبت نام، سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت خودکار بسته خواهد شد و امکان ثبت نام میسر نخواهد بود.

به اطلاع متقاضیان محترم می رسانیم دانشگاه نیروی انتظامی امین در ادوار مختلف برای پذیرش نیروی انسانی در حوزه درجه داری نیز نیروی انسانی گزینش می کند شایان ذکر است استخدام درجه داری دانشگاه نیروی انتظامی از طریق سامانه gozinesh.police.ir انجام می گیرد.

 

 ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به صورت دقیق از چه زمانی آغاز می شود؟

شرایط عمومی جهت ثبت نام چیست؟

شرایط اختصاصی برای ثبت نام داوطلبان چیست؟

حداقل معدل لازم برای پذیرش در هر یک از رشته های علوم انتظامی چند است؟

هزینه ثبت نام برای دانشگاه علوم انتظامی امین چقدر است؟

مدارک مورد نیاز برای ثبت نام چیست؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از نحوه و زمان ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین  و کسب راهنمایی لازم برای سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران)

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین 99

ثبت نام اینترنتی دانشگاه افسری امین
ثبت نام اینترنتی دانشگاه افسری امین

برای ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین هر یک از داوطلبان در هر رشته ای لازم است از شرایط عمومی و همچنین شرایط اختصاصی برخوردار باشند. خوشبختانه برای هر یک از داوطلبان امکان ثبت نام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه مورد نظر وجود دارد. بدیهی است داوطلبانی می توانند در این آزمون شرکت نمایند که تابعیت جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند.

با توجه به اینکه دانشگاه علوم انتظامی امین یکی از دانشگاه هایی است که وابسته به سازمان های دولتی است به همین دلیل داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین به هیچ عنوان نباید به ارگان دولتی خاصی وابسته باشند و با به حزب خاص تعهد داشته باشند.

داوطلبان متقاضی شرکت کننده در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین نباید دارای سو پیشینه باشند. همچنین از نظر سلامت جسمی و عدم اعتیاد به هرگونه مواد مخدر متقاضیان باید پاک باشند. با توجه به اینکه هر یک از رشته های این دانشگاه شرایط خاصی را می طلبد، به همین دلیل داوطلبان باید از نظر شرایط کاری نیز دارای این شرایط تحصیل و احراز شغل در رشته مورد نظر باشند.

همانطور که می دانید دانشگاه علوم انتظامی امین یکی از دانشگاه های نظامی است و در این دانشگاه ها تمرین های نظامی وجود دارد و همچنین به تناسب رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین داوطلبان متقاضی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین لازم است از شرایط جسمانی مورد نیاز برای رشته تحصیلی برخوردار باشند.

با توجه به تفاوت هایی که پذیرش ارگان های نظامی نسبت به سایر ارگان های دیگر دارند، به همین دلیل توصیه می نماییم که قبل از ثبت نام حتما با مشاوران ما به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام ، تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

 

ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین در مرحله اولیه به صورت الکترونیک بوده و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز ناجا نخواهد بود.

 

 

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امین
سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه امین

آن دسته از داوطلبان پسر که مایل به ثبت نام در این دانشگاه می باشند، در صورت دارا بودن مدرک دیپلم یا پیش دانشگاهی باشند می توانند در هر یک از رشته ها و گروه های آزمایشی تجربی، علوم انسانی، علوم ریاضی امکان ثبت نام را خواهند داشت. خوشبختانه امکان ثبت نام برای دانش آموزانی که پایه دوازهم می باشند وجود خواهد داشت.

داوطلبانی که در پایه دوازدهم می باشند، در صورتی می توانند در ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین شرکت نمایند که مدرک خود را تا پایان خرداد ماه دریافت نموده باشند. متقاضیان لازم است از شرایط سنی لازم برای ثبت نام برخوردار باشند. حداقل سن لازم برای داوطلبان 18 سال و حداکثر سن مورد نیاز برای داوطلبان 25 سال می باشد.

داوطلبانی که دارای عضویت بسیج می باشند، لازم است مدارک خود را مبنی بر این عضویت ارائه نمایند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که دارای کارت پایان خدمت سربازی می باشند این کارت را به هنگام بارگزاری در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین بارگذاری نمایند. این مورد به استثنای داوطلبانی است که دارای کارت معافیت از خدمت می باشند.

خانواده های محترم شاهد، ایثارگران، شهدا و جانبازان که مایل به ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین  فررندان خود می باشند، تنها می توانند برای فرزند پسر خود اقدام به ثبت نام نمایند. این دسته از داوطلبان بدیهی است که در اولویت استخدام می باشند و مشمول شرایط ارفاقی می باشند.

 

برای اطلاع دقیق از نحوه تحصیل در سربازی کلیک کنید

 

نکات ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

با توجه به اینکه ثبت نام به صورت الکترونیک صورت می پذیرد، لذا داوطلبانی که در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین اقدام به ثبت اطلاعات می نمایند، لازم است در زمان مقرر برای ثبت نام اقدام نمایید در غیر این صورت سامانه بسته خواهد شد و امکان ثبت نام را نخواهید داشت.

داوطلبانی که در ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین موفق به ثبت اطلاعات خود شده اند، سامانه کد رهگیری را در اختیار این داوطلبان قرار می دهد که به منزله اتمام ثبت نام می باشد. به همین دلیل در حفظ و نگهداری این کد رهگیری کوشا باشید .

متقاضیانی که در ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین ثبت نام خود را تکمیل نموده اند نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از مراکز پلیس و نیروی انتظامی نخواهند داشت. داوطلبان برای ثبت نام جدید اقدام ننمایند زیرا اطلاعات آنان ثبت شده است و به همین دلیل نیازی به ثبت نام مجدد نخواهید داشت.

برای استخدام سپاه پاسداران کلیک کنید.

 

تذکرات ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین

داوطلبان عزیزی که مایل به ثبت نام می باشند لازم است ثبت نام خود را به صورت الکترونیک و تنها با سیتم عامل های ویندوز به انجام برسانند. توجه داشته باشید که برای ثبت نام در صورتی که از فیلتر شکن استفاده نمایید نمی توانید وارد سامانه مذکور وارد شوید و به همین دلیل امکان ثبت نام را نخواهید داشت.

چنانچه وب سایت مشابه آدرس سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه افسری امین اقدام به دریافت وجه جهت ثبت نام نماید این وب سایت تقلبی می باشند. زیرا داوطلبان برای ثبت نام نیازی به پرداخت وجه ثبت نام نخواهند داشت و به همین دلیل به صورت رایگان می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

با توجه به مراجعه دوباره ای که متقاضیان لازم است به سامانه مذکور مراجعه نمایند، برای ورود لازم است از کد ملی به عنوان کد داوطلبی خود استفاده نمایند. همچنین رمز عبور برای داوطلبان در واقع همان شماره داوطلبی وی می باشد و نیازی به ایجاد رمز توسط داوطلب نخواهد بود.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به تکمیل فرآیند استخدام دانشگاه افسری امین نشده اند می توانند قبل از اینکه مهلت ثبت نام به اتمام برسد، برای ثبت نام مراجعه نموده و اقدام به ثبت نام نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که ثبت نام آنان به منزله اتمام و استخدام در سازمان ناجا نخواهد بود.

تذکر : به هنگام وارد نموده اطلاعات و همچنین مدارک خود جهت ثبت نام دانشگاه افسری امین نهایت دقت عمل را داشته باشید زیرا در صورت هر گونه اشتباهی در زمینه مدارک ثبت شده در این سامانه و از داوطلب خاطی به عنوان متخلف یاد خواهد شد به همین دلیل حتی در صورت کسی رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین ثبت نام و پذیرش شما لغو خواهد گردید.

 

برای اطلاع دقیق از لیست ارگان های امریه سربازی و اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام استخدام ارتش جمهوری اسلامی روی لینک کلیک کنید

 

شرایط پذیرش در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین

همانطور که در سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین ذکر شده است، داوطلبانی که مایل به ثبت نام در این سامانه می باشند لازم است از شرایط معدلی لازم برخوردار باشند. نمره در نظر گرفته شده برای معدل داوطلبان در هر یک از گروه های آزمایشی مختلف می باشد.

همانطور که در سامانه استخدام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین قابل مشاهده می باشد، یکی از شرایط جسمانی اشاره شده برای واجدین شرایط ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین دارا بودن حداقل قد 170 می باشد. بدین معنا که داوطلبان کوتاه تر این قد امکان ثبت نام و پذیرش را نخواهند داشت.

برای کسی اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین و همچنین دریاقت لینک سامانه ثبت نام اینترنتی دانشگاه علوم انتظامی امین با مشاوران ما به شماره های 9099072952 (تماس از طریق تلفن ثابت) تماس حاصل نمایید تا تمامی اطلاعات را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. همچنین ثبت نام شما را بدون هیچ گونه خطایی به انجام برسانند.

 

سوالات پرتکرار پیرامون ثبت نام دانشگاه افسری امین

 

مزایای تحصیل ثبت نام در دانشگاه افسری امین چیست؟

یکی از بهترین مزایای این دانگشاه تعهئ خدمتی است که این دانشگاه به دوطلبان ارائه می نماید. همچنین برای آن دسته از آقا پسرا که مشمول خدمت سربازی می باشند، نیازی به گرفتنمارت پایان خدمت سربازی پس از فراغت از تحصیل نواهند داشت. داوطلبانی که قبل از ثبت نام در این دانشگاه سربازی خود را گذرانده اند نیز، درصورت دارا بودن مارت پایان خدمت این میزان به سابقه آنها جهت کار افز.ده می شود. از دیگر مزایای این دانشگاه دریافت حقوق به هنگام تحصیل در این دانشگاه می باشد. همچنین پذیرفته شدگان از امکانات رفاهی همچون خوابگاه و بیمه خدمت درمانی نیز بهره مند می باشند.

 

پس از پذیرش در دانگشاه امین برای تقسیم بندی محل خدمت چگونه می توانیم دست به انتخاب بزنیم؟

همانطور که می دانید دانشگاه افسری امین همانند سایر دانگشاه های نظامی دیگر کشور می باشد و داوطلبان پذیرفته شده این دانگشاه در صورتی می توانند مشغول به خدمت شوند که دانشگاه مربوطه با توجه به محل خدمت خود در این رابطه تصمیم گیری نموده باشد. انتخاب رشته در این دانگشاه بر اساس اولویت های مورد نیاز و همچنین پذیرش بر اساس شرایط در نظر گرفته شده این دانشگاه برای استان های مختلف امکان پذیر می باشد. لازم به ذکر است که تحصیل در  این دانشگاه به صورت شبانه روزی می باشد.

چکونه می توانم کد رهگیری ثبت نام را دریاقت نمایم؟

داوطلبان عزیز توجه داشته باند که بدون دریافت کد رهگیری هیچ یک از متفاضیان امکان شرمت در فراخوان را نخواهند داشت. پس از اینکه به مظالعه دقیق شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام پرداختید می توانید بر روی گرینه “پذیرش شرایط و ثبت نام ” کلیک نموده و تمامی مراحل ثبت نام را به صورت پشت سرهم طی نمایید. اطلاعات ا.لیه مورد نیاز برای وارد نمودن در سامانه شامل مشخصات هویتی افراد – تصویر امنیتی  و … می باشد. پس از طی نمودن تمامی مراحل مربوط به ثبت نام داوطلبان امکان ورود به سامانه را خواهند داشت. کد رهگیری مورد نیاز ئر انتهای فرآیند ثبت نام قابل دریت یابی می باشد.

 

سهمیه در نظر گرفته شده برای خانواده های محترم شاهد و ایثارگران چند نفر می باشد؟

آیا امکان پذیرش بدون آزمون در دانشگاه افسری امین وجود دارد؟

درآمد ماهیانه پس از فارغ النحصیلی در دانشگاه امین به طور میانگین چقدر است؟

درجه ای که پس از فارغ التحصیلی به پذیرفته شدگان اراده می شود چیست؟

حداقل معدل لازم برای مدرک دیپلم دانش آموختگان رشته علوم انسانی چند است؟

بنده در سال های گذشته در یکی از ارگان های دولتی مشغول به خدمت بوده ام  اما بنا به دلایلی انصرا داده ام آیا امکان ثبت نام در این دانشگاه علوم انتظامی امین را دارم؟

جهت دریافت پاسخ سوالات در مورد ثبت نام دانشگاه افسری امین با مشاوران ما برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9092305587 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام ، تعطیل تماس حاصل نمایید

 

اعلام نتایج ثبت نام دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین

زمان اعلام نتایج دانشگاه افسری نیروی انتظامی امین پس از اتمام زمان ثبت نام در سامانه اعلام می شود اما اگر بخواهیم به صورت حدودی بگوییم همه ساله در شهریور ماه لینک اعلام نتایج دانشگاه علوم انتظامی امین در سامانه فعال می گردد لذا پس از مشاهده نتایج دانشگاه افسری امین متقاضیان پذیرفته شده می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین بصورت حضوری با مراجعه به لیست آدرس هایی که در اطلاعیه اعلام نتایج اعلام می شود جهت تکمیل روند ثبت نام مراجعه نمایند.

 

 

خلاصه مقاله : در این مقاله در مورد ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین- مدارک مورد نیاز داوطلبان جهت پذیرش ، شرایط ثبت نام دانشگاه افسری امین و نحوه ورود به سامانه ثبت نام دانشگاه علوم انتظامی امین توضیحاتی ارائه کردیم تا متقاضیان ورد به این دانشگاه اطلاعات اولیه ای جهت انجام امور داشته باشند لذا متقاضیان گرامی می توانند جهت توضیحات بیشتر و پاسخ سوالات خود می توانند از طریق تلفن ثابت با شماره تلفن دانشگاه علوم انتظامی امین 9099072952 پاسخگویی 8 صبح الی 12 شب.