ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه امام علی

ثبت نام دانشگاه امام علی 1401

ثبت نام دانشگاه امام علی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام دانشگاه امام علی 1401 آغاز شد. کلیه متقاضیان و داوطلبان می توانند در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی اقدام به ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه امام علی کنند. البته این نکته مهم را فراموش نکنید که در صورت نداشتن شرایط استخدام دانشگاه افسری امام علی برای داوطلبان وجود ندارد. مورد مهم این که، تمامی افراد متقاضی برای ثبت نام در این دانشگاه باید فرم اینترنتی ثبت نام را در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی تکمیل کنند.

 

در این نوشته، قصد ارائه توضیحاتی مفصل را در رابطه با ثبت نام این دانشگاه را برای شما دوستان عزیز داوطلب داریم. توضیحاتی که مسلماً در زمان ثبت نام در این دانشگاه شناخته شده در سامانه ثبت نام دانشگاه و در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی به کارتان می آید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش در دانشگاه امام علی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی

 

 

ثبت نام دانشگاه امام علی چه زمانی انجام می شود؟

ثبت نام این دانشگاه در سامانه ثبت نام دانشگاه در سال گذشته از آذر ماه آغاز شد و تا اواسط دی ماه نیز ادامه داشت.

در واقع، داوطلب در صورت برخورداری از شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی تعیین شده می توانست برای ثبت نام در این دانشگاه در سایت ثبت نام دانشگاه اقدامات لازم را انجام دهد.

در رابطه با زمان ثبت نام دانشگاه در سایت ثبت نام در سال جاری و برای ورودی های جدید هنوز نمی توان رأی و نظر قطعی و مشخصی را اعلام کرد.

زیرا براساس نظر و تصمیم سایت اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران کلیه اقدامات لازم برای گزینش و جذب دانشجویان دانشگاه امام علی به دلیل مصون ماندن داوطلبان از ابتلا به ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

در نتیجه، فعلاً قادر به اعلام زمان دقیق و مشخصی برای ثبت نام این دانشگاه در سامانه ثبت نام دانشگاه برای شما داوطلبان و متقاضیان عزیز نیستیم.

اما در صورت مساعد بودن بودن و بازگشت اوضاع به شرایط قبلی تا زمان معمول ثبت نام در همان زمان شاهد ثبت نام دراین دانشگاه در سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی هستیم.

 

 

 

ادامه تحصیل در انواع دانشگاه های افسری ارتش می تواند بهترین گزینه برای گذراندن دوران دانشجویی شما دوستان عزیز داوطلب باشد

ثبت نام دانشگاه امام علی چگونه انجام می شود؟               

برای ثبت نام در مجموعه دانشگاهی امام علی در سامانه ثبت نام باید مراحل و فرایندهایی را طی کرد.

اولین مورد مهم این که، ثبت نام در این دانشگاه به صورت اینترنتی و از طریق سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی برای کلیه داوطلبان انجام می گیرد و در نتیجه امکان ثبت نام به صورت حضوری وجود ندارد.

 در این قسمت با ذکر مفصل فرآیند ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی به صورت تصویری در خدمت شما دوستان گرامی هستیم.

. در اولین قدم برای ثبت نام باید وارد سامانه ثبت نام دانشگاه شوید.

سامانه ای به نشانی gozinesh.aja.ir که در صورت داشتن شرایطی خاص و ویژه می توانید برای ثبت نام در این دانشگاه به آن مراجعه کنید.

. پس از ورود به سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی باید از میان سه لینک فعال تعبیه شده در قسمت انتهایی سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی لینک خرید کارت اعتباری را بزنید.

. پس از کلیک بر روی لینک مذکور در سایت استخدام دانشگاه افسری امام علی در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی باید وجه درخواستی را طی مراحلی چند واریز کنید.

. پس از واریز وجه در نظر گرفته شده برای ثبت نام در این دانشگاه در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی در سامانه ثبت نام دانشگاه نوبت به تعیین حوزه ثبت نامی و همین طور رشته تحصیلی مورد امتحان می رسد.

. بعد از درج اطلاعات مذکور و از جمله شماره تلفن همراه متقاضی در سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی نوبت به کلیک بر روی گزینه تأیید و پرداخت می رسد.

. پس از این کار برای انجام مابقی مراحل ثبت نام دانشگاه باید به صفحه نخست سایت برگردید و بر روی گزینه تکمیل فرم ثبت نام کلیک بفرمایید.

. در مرحله بعدی و برای کامل شدن فرآیند و مراحل ثبت نام دانشگاه در سامانه ثبت نام دانشگاه نوبت به درج کد رهگیری و کد ملی بر روی فیلدهای مربوطه و همین طور کلیک بر روی گزینه تأیید می رسد.

. گام بعدی برای ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی بارگذاری و آپلود عکس پرسنلی و همین طور درج اطلاعات مورد نظر همچون نوع سهمیه، معدل کل، رشته تحصیلی، وزن، قد، کد ملی، نام و نام خانوادگی می رسد.

. در انتهای عملیات ثبت نام در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی باید گزینه تأیید نهایی را بزنید و منتظر بررسی درخواست بمانید.

به عبارت دیگر، با تأیید درخواست شما شماره پرونده ثبت نام برای شما دوستان عزیز داوطلب ارسال می شود.

دقت داشته باشید که در صورت عدم دریافت شماره پرونده ثبت نام به هیچ نمی توانید ثبت نام خود را در این دانشگاه در سایت رسمی دانشگاه افسر ارتش تأیید شده بدانید.

. بعد از اتمام ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه لزوماً باید اقدام به گرفتن پرینت از برگه ثبت نام خود کنید و آن را تا زمان اعلام نتایج نهایی ثبت نام دانشگاه در نزد خود نگه دارید.

 

 

 

مزایای تحصیل در دانشگاه افسری

 

 

نکته هایی مهم در زمان ثبت نام در سایت ثبت نام دانشگاه امام علی

در این بخش از نوشته مربوط به ثبت نام مجموعه دانشگاهی امام علی در سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی با ذکر نکته هایی مهم در زمان ثبت نام در این دانشگاه در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

نکاتی که مسلماً در زمان ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه در زمان پذیرش این دانشگاه افسری به کار شما دوستان عزیز می آید.

. اولین نکته مهم این که، کلیه افرادی که متأسفانه از مشکلات روحی و یا جسمی رنج می برند و یا کسانی که متأهل هستند به هیچ وجه امکان استخدام دانشگاه افسری امام علی را ندارند.

. مورد بسیار مهم بعدی این که، تمامی داوطلبان باید در زمان پذیرش دانشگاه افسری امام علی اقدام به تعیین رشته تحصیلی خود در سایت دانشگاه افسری امام علی کنند.

. دقت کنید که بعد از انتخاب رشته مورد نظر به هیچ وجه امکان تغییر آن را ندارید.

. مورد دیگر این که، در صورت دریافت کارت اعتباری اما فراموش کردن کد رهگیری به راحتی می توانید در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی و با طی مراحلی این کد را با طی مراحلی دریافت کنید.

به این صورت که به شماره سفارش بانک و همین طور کد ملی تان را در سایت استخدام دانشگاه افسری امام علی وارد کرده تا کد رهگیری مجدداً به شما داده شود.

. در طول زمان ثبت نام در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی در زمان استخدام دانشگاه افسری هرگز بر روی گزینه برگشت یا همان refresh نزنید.

زیرا این گونه، مجبور به ثبت نام مجدد در زمان استخدام دانشگاه افسری امام علی می شوید.

. کلیه داوطلبان در زمان استخدام دانشگاه افسری امام علی در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی فقط یک بار می توانند برای خرید کارت اعتباری اقدام کنند.

در واقع، سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی هرگز این اجازه را به شما داوطلب عزیز نمی دهد تا در زمان استخدام دانشگاه افسری امام علی باز هم اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام کنید.

. دقت داشته باشید که در زمان ثبت نام جهت استخدام دانشگاه افسری ارتش امکان ویرایش کد ملی خود را به هیچ وجه من الوجوهی ندارید و از طرفی با این کد ملی فقط یک بار می توانید کارت اعتباری را خریداری کرده و ثبت نام خود را در سایت رسمی این دانشگاه افسری انجام دهید.

. در زمان ثبت نام در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی در زمان استخدام دانشگاه افسری امام علی حتماً نزدیک ترین محل آزمون را برگزینید.

در غیراینصورت، به هیچ وجه امکان تغییر محل آزمون را در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی ندارید.

 

 

شرایط ثبت نام در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی چیست؟

همان طور که بالاتر خدمت شما دوستان عزیز داوطلب عرض کردیم ثبت نام در این دانشگاه افسری معروف و شناخته شده در گرو داشتن شرایطی چند است.

شرایط عمومی و اختصاصی مهمی که در صورت نداشتن آن ها امکان استخدام دانشگاه افسری ارتش را ندارید.

در ان بخش، با ذکر شماری از این شرایط برای استخدام دانشگاه افسری امام علی در خدمت شما عزیزان هستیم.

برای اطلاع از کلیه شرایط استخدام دانشگاه افسری امام علی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

شرایط اختصاصی استخدام دانشگاه افسری امام علی چیست؟

در این بخش، با ذکر تعدادی از شرایط اختصاصی استخدام دانشگاه افسری ارتش در خدمت شما هستیم.

. هیچ کدام از متقاضیان و داوطلبان به هیچ وجه نباید تعهدی برای خدمت به دستگاه ها و سازمان های دولتی کشور داشته باشند.

. در صورتی که سابقه فعالیت در بسیچ را داشته اید (البته بسیجی فعال) و یا حافظ کل قرآن هستید برای استخدام دانشگاه افسری امام علی در اولویت قرار دارید.

. افرادی که تمایل به انتخاب و ادامه تحصیل در رشته خلبانی هواپیما دارند لزوماً باید معدل کتبی آن ها دوازده باشد و معدل کل آن ها نیز حداقل 15 باشد.

. شرط معدل کتبی لازم برای ثبت نام در تمامی رشته های ارائه شده در این دانشگاه 10 است.

. اگر جزء فارغ التحصیلان دو رشته ریاضی فیزیک و همین طور علوم تجربی هستید حداقل معدل کل دیپلم شما باید 14 باشد.

. اگر در سال های قبل دانشجوی این دانشگاه بوده اید و در حال حاضر دانشجوی انصرافی هستید به هیچ وجه امکان ثبت نام مجدد جهت استخدام دانشگاه افسری امام علی را ندارید.

 

 

شرایط عمومی استخدام دانشگاه افسری امام علی چیست؟

در این قسمت، قصد ذکر شماری از شرایط عمومی استخدام دانشگاه افسری امام علی را برای شما عزیزان داریم.

. قد داوطلبان متقاضی نباید به هیچ وجه کمتر از 165 سانتی متر باشد.

. برخورداری از سلامت کامل روانی و جسمی برای کلیه افراد متقاضی ضروری است.

. اگر تمایل به ادامه تحصیل در رشته خلبانی دارید نباید سنتان بیشتر از 20 سال باشد.

. نداشتن وابستگی به گروه ها و احزاب سیاسی و عضویت نداشتن در آن ها

 

 

منابع مورد مطالعه برای قبولی در دانشگاه امام علی چه منابعی هستند؟

آیا از منابع مورد نیاز برای قبولی و پذیرش در دانشگاه امام علی اطلاعی دارید؟ آیا می دانید چه کتبی را باید در شرکت در آزمون ورودی این دانشگاه مطالعه کنید؟

باید عرض کنیم که منابع مورد مطالعه برای ثبت نام در این دانشگاه افسری شامل دروس عمومی و اختصاصی معمول برای مطالعه جهت قبولی در کنکور سراسری در انواع گروه های آزمایشی می شوند.

اگر مایل به کسب اطلاعاتی دقیق تر در رابطه با این منابع جهت پذیرش در دانشگاه امام علی هستید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

البته، مسلماً‌ در کنار این منابع معتبر استفاده از کتب کمک آموزشی نیز جهت قبولی در این دانشگاه افسری مورد نیاز است.

پس به وسیله استفاده از مشاوره تحصیلی خبره با این کتب آموزشی معتبر نیز آشنایی لازم را پیدا کنید.

 

 

آیا با لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه امام علی آشنایی دارید؟

دوستان عزیز باید عرض کنیم که ادامه تحصیل در این دانشگاه نظامی تنها در رشته هایی خاص برای شما مقدور است.

 رشته هایی که چه درس خواندن و چه فعالیت در آن ها می تواند جذابیت های خاصی برایتان داشته باشد.

آیا از لیست رشته های ارائه شده در دانشگاه امام علی مطلع هستید؟

آیا می دانید کدام یک از رشته های تحصیلی ارائه شده در این دانشگاه ها بهتر از بقیه است؟

ورود به کدام یک از رشته های ارائه شده در دانشگاه امام علی آسان تر و ورود به کدام یک سخت تر است؟

این ها سؤالاتی است که در صورت تمایل به یافتن جواب هایی موثق و صحیح برای آن ها می توانید با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید تا پاسخ دقیق سؤالات خود را پیدا کنید.

 

 

ادامه تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش چه مزیت هایی دارد؟ 

تحصیل در دانشگاه های افسری ارتش با مزیت های زیادی برای هر فرد داوطلب همراه است.

امتیازهایی که شما را به ثبت نام در این دانشگاه ها از جمله ثبت نام در دانشگاه امام علی تشویق و ترغیب کند. 

آیا می دانید در صورت پذیرش و قبولی در انواع دانشگاه های افسری از جمله دانشگاه امام علی چه امتیازاتی در انتظار شماست و این کار چه مزیت هایی برای شما دارد؟ 

جهت اطلاع از مزیت های ادامه تحصیل و قبولی در انواع رشته های دانشگاه های افسری ارتش از جمله دانشگاه افسری امام علی با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید تا پاسخ این پرسش مهم و اساسی را پیدا کنید. 

مشاوران خبره مجموعه ما می توانند اطلاعات خوب و مفیدی را در این رابطه در اختیار شما دوستان عزیز قرار دهند. 

 

 

برای آشنایی با لیست رشته های معرفی شده در  دانشگاه امام علی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی در دانشگاه افسری ارتش 

شرایط ورود به دانشگاه امام علی 1401

دانشگاه افسری بدون کنکور

رتبه مورد نیاز برای دانشگاه افسری امین

شرایط ورود به دانشگاه افسری بانوان

3.7/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای انجام ثبت نام دانشگاه امام علی به چه سامانه ای باید مراجعه نماییم؟

کلیه متقاضیان واجد شرایط می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام دانشگاه امام علی به نشانی gozinesh.aja.ir اطلاعات خود را وارد نموده و ثبت نام خود را انجام دهند.

آیا هزینه ثبت نام را باید در سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی پرداخت نماییم؟

بله. هزینه ثبت نام باید در همان سایت ثبت نام دانشگاه افسری امام علی واریز شود. برای اطلاع از مبلغ دقیق پرداختی برای ثبت نام با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

زمان پذیرش در دانشگاه افسری امام علی در سال جاری چه زمانی است؟ 

برای اطلاع از زمان دقیق پذیرش در دانشگاه افسری ارتش و استخدام دانشگاه افسری امام علی در سال جاری با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی چیست؟ 

سایت رسمی دانشگاه افسری امام علی جهت ثبت نام سایتی با عنوان gozinesh.aja.ir است.

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور