تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور 99

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور 99
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان گرامی می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1400 هیچگونه اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته داروسازی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پیراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

تحصیل در رشته داروسازی به عنوان یکی از بهترین رشته های گروه پزشکی آرزوی شمار زیادی از داوطلبان گروه آزمایشی علوم تجربی است. رشته ای که برای ورود به آن باید رتبه خوب و بالایی را کسب کرد و تحصیل در آن در هر کدام از دانشگاه های سطح بالا کاری مشکل و سخت به نظر می رسد.

 

اما در این میان این سؤال مطرح برای بعضی از داوطلبان مطرح می شود که آیا امکان ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای دانشجویان امکان پذیر است؟ در صورت وجود شرایط ثبت نام داروسازی بدون کنکور آزاد چیست؟ در این نوشته پاسخگوی همه این پرسش های مهم برای شما هستیم.

 

 

جهت کسب اطلاعاتی در مورد تحصیل بدون آزمون داروسازی در دانشگاه آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

 

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور امکان پذیر است یا خیر؟

تحصیل و همین طور فعالیت به عنوان یک داروساز برابر است با کنار آمدن با تعداد زیادی از درس های حفظی و به ذهن سپاری اسامی شمار زیادی از داروهای ریز و درشت که حتی برخی اسامی بسیار سخت و عجیب و غریبی هم دارند.

اما با این حال پرستیژ اجتماعی و درآمد بالای حاصل از فعالیت در این رشته موجب جذب داوطلبان به تحصیل در این رشته شده است.

دوستان عزیز اگر در فکر ادامه تحصیل  و ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون آزمون هستید باید عرض مهمی را به اطلاع شما برسانیم.

داوطلبان عزیز دقت داشته باشید که امکان ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور اصلاً وجود ندارد. پس با این اوصاف اصلاً تصور ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور و تحصیل در این رشته را هم نداشته باشید و فکرش را هم نکنید.

برای یک دکتر داروساز شدن هیچ راهی به جز خواندن درس های گروه تجربی و شرکت در آزمون سراسری این رشته تحصیلی پیش روی شما نیست و کلاً داروسازی بدون آزمون دانشگاه آزاد را فراموش بفرمایید.

 

 

امکان تحصیل در رشته داروسازی آن هم به صورت بدون آزمون در کشورمان ایران وجود ندارد

 

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور از سال های قبل تاکنون

دوستان عزیز باید خدمت شما عرض کنیم که حتی در سال های قبل هم امکان ثبت نام داروسازی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای هیچ دانش آموز و داوطلب کنکوری وجود نداشت.

تنها در یک مورد و آن هم عزیمت به کشوری خارجی و پاس کردن تعداد 72 واحد درسی از رشته داروسازی و سپس بازگشت به ایران (گرفتن انتقالی) و تحصیل در این رشته آن هم در یکی از پردیس های خودگردان این امر برای افراد علاقمند به تحصیل در رشته داروسازی فراهم بود.

ولی از یکی دو سال قبل دیگر شاهد اجرای این قانون در کشور نیستیم و اگر متقاضیان برای تحصیل به خارج از کشور می روند تا زمان اتمام مدت تحصیل حق بازگشت به ایران را ندارند.

در نتیجه، برای تحصیل داروسازی در ایران دانش آموزان و داوطلبان کنکور تنها باید از طریق ورود با آزمون اقدام بفرمایند.

 

 

هرگز به تحصیل داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور در ایران فکر هم نکنید

با توضیحات جامع و کاملی که در بالا خدمتتان عرض کردیم حتماً‌ تا الان متوجه این قضیه شده اید که به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی نمی توانید اقدام به ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور کنید.

ولی صبر کنید. شما نباید ناامید شوید و فکر کنید دنیا به آخر رسیده است. بله دوستان عزیز به هر حال یک راهی وجود دارد که شما بتوانید بدون نیاز به کنکور داروسازی بخوانید.

البته باز هم تأکید می کنم که این امکان در ایران برایتان وجود ندارد. اما در خارج از کشور آن هم در دانشگاهی باکیفیت و مرکزی که به تأیید وزارت علوم و وزارت بهداشت رسیده باشد می توانید تحصیل بدون آزمون داروسازی را داشته باشید.

برای تحصیل در سال های اخیر داوطلبان لازم است بتوانند در آزمون سراسری موفقیت لازم را کسب نمایند. البته این ادامه تحصیل در صورتی اتفاق می افتد که شما شرایط ضروری را داشته باشید و به قول معروف هلو برو تو گلو نیست.

 

 

آیا دانشگاه های پذیرنده داروسازی بدون آزمون را می شناسید

خب حالا که پس از کش و قوس های فراوان متوجه شوید که خیر به هیچ وجه نمی توانید اقدام به ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور نمایی نوبت به چه می رسد؟

آفرین درست حدس زدید. الان زمان آن است که پرس و جو کنید و ببینید کدام یک از دانشگاه های خارج از کشور دانشجویان داروسازی را جذب و پذیرش می کنند.

بعلاوه، باید بدانید که کدام دانشگاه ها از بقیه بهتر و باکیفیت تر هستند. اما چگونه می توانید اطلاعات خوبی را در این مورد بدست آورید؟

خیلی ساده می توانید به این اطلاعات دست پیدا کنید. کافیست با شماره تماس درج شده در سایت ایران تحصیل تماس حاصل کنید و با اسامی دانشگاه ها، کیفیت، امکانات و مواردی از این قبیل آشنا شوید.

 

 

آیا می دانید چه میزان شهریه برای تحصیل داروسازی در کشوری خارجی باید پرداخت کنید؟ 

خب پس از بحث دانشگاه ها نوبت به چه چیز مهم دیگر می رسد؟ بله درست است بحث شهریه که از قضا اهمیت بسیاری هم برای افراد مایل به تحصیل داروسازی در دانشگاهی خارجی دارد. 

اهمیت این موضوع زمانی بیشتر می شود که بدانید در کل هزینه تحصیل در دانشگاه های خارجی برای انواع رشته ها از جمله رشته داروسازی بالاست.

پس شما دو راه بیشتر پیش رو ندارید. یا باید استطاعت مالی لازم برای پرداخت شهریه دانشگاه را داشته باشید و یا باید از طریق گرفتن بورس تحصیلی اقدام به تحصیل کنید. 

اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد شهریه های پرداختی و یا نحوه دادن درخواست برای گرفتن بورس تحصیلی به خارج از کشور بدست آورید از کمک مشاورانی خبره در این زمینه بهره بگیرید. 

 

 

جهت شناخت دانشگاه های پذیرنده داروسازی در خارج از کشور از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

رشته داروسازی بدون کنکور کیش

هزینه رشته داروسازی بدون کنکور 

آزمون لیسانس به داروسازی 

رشته روانشناسی چگونه است؟

تست زنی مهندسی معکوس

بهترین کتاب فیریک کنکور

ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور 

آیا امکان ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای من وجود دارد؟

خیر. امکان ثبت نام و ادامه تحصیل در داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای هیچ کس در ایران وجود ندارد.

شرایط تحصیل داروسازی بدون آزمون دانشگاه آزاد چیست؟ 

امکان تحصیل داروسازی بدون آزمون دانشگاه آزاد برای برای شما داوطلب عزیز وجود ندارد.

نحوه ثبت نام داروسازی دانشگاه آزاد بدون کنکور چگونه است؟ 

دوست عزیز در ایران نمی توان در رشته داروسازی بدون کنکور آزاد تحصیل کرد.

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور