ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 همزمان با اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته دانشگاه پیام نور آغاز می‌گردد. طبق اطلاعیه‌ای که از طرف سازمان سنجش بر روی سایت ایران تحصیل مبنی بر آغاز زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 منتشر خواهد شد. داوطلبان می‌توانند نسبت به شرکت در تکمیل ظرفیت پیام نور اقدام نمایند. برای اطلاع از زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور با ما همراه باشید.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 97 مختص به داوطلبانی است که موفق به پذیرش در انتخاب رشته خود نگردیده‌اند و یا در زمان تعیین شده انتخاب رشته شرکت نکرده اند، بنابراین می‌توانند در انتخاب رشته تکمیل ظرفیت ثبت نام نمایند. دانشگاه‌هایی که ظرفیت آن‌ها در زمان انتخاب رشته تکمیل نگردیده است، اطلاعیه‌ای مبنی بر تکمیل کردن ظرفیت رشته‌های خود را منتشر می‌نمایند.

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 97
ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98

سامانه ثبت نام در رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

نحوه ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 همانند سال‌های گذشته به صورت اینترنتی و با مراجعه به سایت سازمان سنجش و آزموزش کشور امکان‌پذیرخواهد بود. رشته های دانشگاه پیام نور در دفترچه تکمیل ظرفیت که همزمان با زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور منتشر می‌گردد، قابل مشاهده و دسترسی خواهد بود. لذا کلیه داوطلبان می‌توانند در بین لیست رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور ، رشته های موردنظر خود را انتخاب نمایند. 

داوطلبانی که مایل به شرکت در تکمیل ظرفیت پیام نور بهمن می‌باشند، می‌توانند در مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند. متقاضیان ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 لازم است که مبلغی را مبنی بر ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 در سایت سازمان سنجش و آزموش کشور به صورت الکترونیک پرداخت نمایند. و بعد از در اختیار داشتن شماره سریال، می‌توانند ثبت نام خود را آغاز نمایند.

ثبت نام بدون کنکور پیام نور بهمن و ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور را به روزهای پایانی موکول نکنید. زیرا چنانچه در فرایند ثبت نام شما مشکلی به وجود آمده باشد و یا موفق به اقدام مناسب در زمان مهلت ثبت نام دانشگاه پیام نور نشوید، ثبت نام شما با مشکل روبه رو خواهد شد. در وارد نمودن اطلاعات خود در فرم ثبت نام، داوطلبان لازم است نهایت دقت عمل را داشته باشند.

 

داوطلبان همزمان با ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 می توانند رشته مورد نظر خود را انتخاب نمایند

 

 

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور 98

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور
زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 برای آن دسته از داوطلبانی که در انتخاب رشته با آزمون دانشگاه پیام نور شرکت نموده‌اند ، اما موفق به پذیرش در این رشته محل‌های انتخابی خود نشده‌اند، می‌توانند در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور ، از بین رشته‌های مورد علاقه خود، دست به انتخاب بزنند.

آن دسته از داوطلبانی که در تکمیل ظرفیت با آزمون دانشگاه پیام نور شرکت نکرده‌اند، می‌توانند در لیست رشته‌های دانشگاه پیام نور که در زمان تکمیل ظرفیت اعلام می‌گردد ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور و انتخاب رشته نمایند. در واقع می‌توان گفت زمان تکمیل ظرفیت پیام نور مختص به داوطلبانی است که هم در رشته‌های با آزمون و هم بدون آزمون دانشگاه پیام نور شرکت می‌نمایند.

کلیه داوطلبان توجه داشته باشند که همزمان با آغاز زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور ، می‌توانند در رشته های بدون کنکور پیام نور ترم بهمن شرکت نمایند. آن دسته از داوطلبانی که موفق به پذیرش در رشته های بدون کنکور دانشگاه پیام نور نشده‌اند، می‌توانند در نیمسال دوم یا همان ترم بهمن ، در بین لیست رشته های دانشگاه پیام نور شرکت نمایند. 

 

نحوه انتخاب رشته تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

داوطلبان با انجام ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 همزمان لازم است رشته های موردنظر خود را انتخاب نمایند. توجه داشته باشید که پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت در ترم بهمن وارد دانشگاه خواهند شد. همچنین داوطلبانی که در نیمسال دوم بدون کنکور دانشگاه پیام نور شرکت نموده‌اند، در بین لیست رشته های بدون کنکور پیام نور دست به انتخاب می‌زنند.

انتخاب رشته در هر دانشگاهی ، نیازمند مهارت و دقت بسیار زیادی دارد فرقی نمی‌کند شما در رشته های با آزمون و یا بدون آزمون دانشگاه پیام نور شرکت نموده باشید و یا اینکه در زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور ، ثبت نام خود را انجام داده باشید. در هر صورت دقت در انتخاب رشته و انتخاب رشته متناسب با علایق خود، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می‌باشد.

به دلیل اشتباهات فراوانی که توسط کافی نت ها در ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 و همچنین فرایند انتخاب رشته در سال‌های اخیر شاهد آن بوده‌ایم، توصیه می‌نماییم که این امر را به کارشناسان و متخصصین آن بسپارید. به دلیل اینکه فرایند انتخاب رشته در زمان تکمیل ظرفیت پیام نور به صورت همزمان رخ می‌دهد، لذا کار را کمی برای داوطلبان سخت‌تر خواهد نمود.

 

جهت اطلاع از ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98 و زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور
کانال اطلاع رسانی ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور

بیشتر بخوانید

شهریه کارشناسی ارشد فرگیر پیام نور

شرایط ثبت نام ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور بهمن

برای اطلاع از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

برای اطلاع از شرایط پذیرش پردیس های بین المللی

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

ثبت نام تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور 98

زمان ثبت نام تکمیل ظرفیت پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.