تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور

ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران 1400

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

برای ورود به رشته موسیقی راه های مختلفی وجود دارد. که از جمله این راه ها می توان ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران 1400-1401 باشد. به عنوان مثال شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور به نسبت دانشگاه های مختلف می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل هر یک از داوطلبان می توانند در زمان قرار داده شده برای ثبت نام اقدامات لازم را انجام دهد.

خوشبختانه امکان ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران برای کلیه داوطلبان واجد شرایط به وجود آمده است . از بین شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی امکان ثبت نام و همچنین ادامه تحصیل در این رشته وجود دارد. به همین دلیل داوطلبان و علاقه مندان به این رشته می توانند با استفاده از این لیست در زمان مقرر نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند.

 

چگونه می توانیم نسبت به ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور اقدام نماییم؟

دانشگاه های دارای رشته موسیقی به طور کلی شامل چه دانشگاه های می شوند؟

رشته موسیقی دانشگاه علمی کاربردی چه تفاوتی با سایر دانشگاه ها دارد؟

شرایط ثبت نام در لیست رشته های بدون کنکور چیست؟

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران و شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران 

برای ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران ابتدا باید نوع دانشگاهی که مایل به ثبت نام آن هستید را مشخص نمایید. به عنوان مثال چنانچه دانشگاه انتخابی شما دانشگاه آزاد و یا علمی کاربردی می باشد، نوع ثبت نام و همچنین مراجعه به سامانه های مورد نظر می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل بسته به نوع دانشگاه انتخابی شما شرایط تعیین شده نیز تا حدودی متفاوت خواهد بود.

برای ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران در دانشگاه علمی کابردی هر یک از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه سنجش و آموزش کشور در زمان مقرر نسبت به ورود به سامانه ثبت نام اقدام نمایند. همانطور که می دانید برای تحصیل در دانشگاه علمی کابردی شما ابتدا لازم است مدرک کاردانی را دریافت نمایید و پس از آن مدرک کارشناسی را اخذ نمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران در دانشگاه آزاد نیز با مراجعه به پایگاه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به وجود خواهد آمد. به همین دلیل داوطلبان می توانند با مراجعه به این پایگاه الکترونیک در زمان تعیین شده که مهر و بهمن می باشد، نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. بدیهی است که در رابطه با شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور  بین این دو دانشگاه تفاوت هایی وجود دارد.

 

 

 

 

 

برای ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران همزمان با انتشار دفترچه انتخاب رشته می توانید تنها در زمان مقرر و با استفاده از زمان های تعیین شده نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایید.

 

 

 

دانشگاه های دارای رشته موسیقی بدون کنکور

 

دانشگاه های دارای رشته موسیقی بدون کنکور

دانشگاه های دارای رشته موسیقی بدون کنکور

در سطح کشور دانشگاه های متعددی وجود دارند که هر یک از این دانشگاه ها در برخی از رشته ها داوطلبان را پذیرش می نمایند. به عنوان مثال دانشگاه علمی کابردی یکی از دانشگاه هایی است که متقاضیان را در مقاطع کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد ثبت نام می نماید. البته در حال حاضر و فعلا ما در مقطع دکتری این دانشگاه ثبت نام و همچنین پذیرش نخواهیم داشت.

همانطور که اشاره شد یکی دیگر از دانشگاه هایی که اقدام به ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران می نماید، دانشگاه آزاد می باشد. دانشگاه آزاد بر خلاف دانشگاه علمی کاربردی ، در مقطع کاردانی داوطلبان را پذیرش نخواهد نمود. بلکه این پذیرش در مقطع کارشناسی می باشد. همچنین امکان ادامه تحصیل نیز برای پذیرفته شدگان در مقطع کارشناسی ارشد نیز وجود خواهد داشت.

دانشگاه فنی و حرفه ای و همچنین دانشگاه پیام نور در هیچ از مقاطع تحصیلی اقدام به  ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران نمی نمایند. آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در کنکور هنر می باشند نیز، در صورت موفقیت در آزمون عملی رشته آهنگسازی می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. قبولی در دانشگاه های سراسری به صورت نیمه متمرکز صورت خواهد پذیرفت.

 

 

برای اطلاع دقیق از منابع کنکور هنر سازمان سنجش کیلک کنید.

رشته موسیقی دانشگاه های علمی کابردی

 

دانشگاه علمی کابردی در رشته های مختلفی در سطح تمامی دانشگاه ها اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید. به همین دلیل اگر بخواهیم به شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور  اشاره نماییم، باید بگوییم که این رشته ها شامل نوازندگی ساز ایرانی حرفه ای ایرانی می باشد که در دو مقطع کاردانی و کارشناسی قابل ثبت نام و ارائه می باشد.

همچنین از دیگر ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران می توان به رشته آواز ایرانی اشاره نمود. این رشته تنها در یک مقطع کاردانی داوطلبان را پذیرش می نماید و در سایر مقاطع دیگر متاسفانه پذیرشی نخواهد داشت. مقاطعی که در آن داوطلبان و علاقه مندان به رشته موسیقی پذیرش می شوند می تواند متفاوت باشد. به همین دلیل به نسبت رشته انتخابی شما این موضوع می تواند متفاوت باشد.

یکی از شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور علمی کاربردی برای رشته هایی همچون رهبری ارکستر و آهنگسازی ایرانی در مقاطع کارشناسی داوطلبان را پذیرش خواهند نمود. به همین دلیل مقاطع هر یک از دانشگاه ها و رشته ها همانطور که ذکر گردید، در دانشگاه های مختلف به تناسب امکانات می تواند متفاوت باشد.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های دانشگاه هنر تهران کیلک کنید.

 

 

شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور

 

شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور

شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور

 

شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور در سال های اخیر دچار تغییراتی شده است. شرایط ثبت نام در هر یک از دانشگاه ها به هنگام ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام و همچنین دفترچه انتخاب رشته تعیین می شود. به همین دلیل برای ثبت نام و همچنین انتخاب رشته ابتدا لازم است به شرایط تعیین شده دقت نمایید و پس از آن نسبت به تعیین رشته اقدام نمایید.

قبل از ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران ابتدا به صورت دقیق شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور را مطالعه نمایید. زیرا رویکرد و سیستم آموزشی دانشگاه آزاد و دانشگاه پیام نور کاملا با یکدیگر متفاوت می باشد. بنابراین ابتدا اطلاعات جامعی را در این زمینه کسب نمایید و پس از آن برای ثبت نام در این دانشگاه اقدام نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران و همچنین اطلاع دقیق در رابطه با شرایط و لیست دانشگاه های موسیقی بدون کنکور با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

سوالات پر تکرار در مورد ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران

بنده دیپلم ریاضی و فیزیک دارم آیا می توانم نسبت به ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور ثبت نام نمایم؟

دانشگاه فنی و حرفه ای برای آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم می باشند، نخواهد بود زیرا این دانشگاه تنها مختص به افرادی است که در هنرستان ها و یا مراکز فنی و حرفه ای اقدام نموده اند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که چنانچه فارغ التحصیل فنی و حرفه ای و یا هنرستان می باشند، می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور اقدام نمایند.

دانشگاه تهران در چه رشته های موسیقی داوطلبان را پذیرش می نماید؟

دانشگاه هنر تهران برای ثبت نام داوطلبان خود از بین رشته های موسیقی  نوازندگی اقدام به ثبت نام می نماید. ظرفیت طور معمول 30 نفر می باشد. این تعداد 15 نفر در رشته نوازدگی موسیقی ایرانی و 15 نفر دیگر در رشته نوازندگی موسیقی جهنی اقدام به ثبت نام داوطلبان می نمایند. این رشته ها بدون کنکور نمی باشد و در دو نوبت روزانه و شبانه داوطلبان را پذیرش می نمایند.

 

آیا لازم است برای آزمون عملی رشته موسیقی به کلاس های موسیقی برویم؟

حداقل معدل لازم برای قبولی در رشته موسیقی چند است؟

آیا مدارک دانشگاه های دارای رشته موسیقی بدون کنکور دارای اعتبار می باشد؟

شهریه دانشگاه های بدون کنکور رشته موسیقی چند است؟

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه ثبت نام و همچنین نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران با شماره های مشاوران 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

زیر گروه های کنکور هنر

بهترین منابع مطالعه کنکور سراسری

آیا امکان انتخاب رشته موسیقی بدون آزمون وجود دارد؟

بله، امکان انتخاب رشته موسیقی بدون آزمون وجود دارد.

ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور در چه مقاطعی صورت میگیرد؟

ثبت نام رشته موسیقی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی صورت میپذیرد.

شرایط شرکت در رشته موسیقی بدون کنکور چیست؟

برای انتخاب رشته موسیقی بدون کنکور باید واجد شرایطی باشید که بهتر است اقدام به مطالعه مقاله بفرمایید.

نحوه ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران در دانشگاه آزاد چگونه است؟

ثبت نام بدون کنکور رشته موسیقی تهران در دانشگاه آزاد نیز با مراجعه به پایگاه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به وجود خواهد آمد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. علی
  27 مهر 1400 ساعت 15:56

  داخل دانشگاه چه ساز هایی رو باید بلد باشیم؟؟
  رشته نوازندگی موسیقی ایرانی

  • کارشناس ارشد
   27 مهر 1400 ساعت 16:06

   سلام با کارشناسان مرکزتماس بگیرید

 2. نیما
  3 مهر 1400 ساعت 13:13

  من سالهاست به تلفن ثابت دسترسی ندارم واسه مشاوره، یه فکری بکنید دیگه

  • کارشناس ارشد
   3 مهر 1400 ساعت 16:33

   سلام وقتتون بخیر متاسفانه تنها راه ارتباطی ما تلفن ثابت 9099072952 است

 3. ... E
  19 تیر 1400 ساعت 19:45

  ببخشید من الان تازه دارم میرم دهم برای رفتن به رشته موسیقی باید چکار کنم؟

  • moshaverarshad
   20 تیر 1400 ساعت 09:33

   سلام هنرستان بخون بعد از گرفتن دیپلم کنکور هنر میتونی بدی بدون کنکور هم موسیقی دارن که دانشگاه ازاد و علمی کاربردی هستن

 4. محمد
  16 اسفند 1399 ساعت 11:29

  موسیقی پاپ راک درس نمیدن

ایران تحصیل
تماس با مشاور