ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره 1401

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چنانچه علاقمند به تحصیل و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره می باشید، لازم است به اطلاعتان برسانیم که این دانشگاه زیر نظر وزارت علوم تحقیقات و فناوری رشته های خود را به دو صورت با آزمون و بدون آزمون ارائه می دهد. کلیه افراد می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره اقدامات لازم را انجام دهند. البته در این میان کسب اطلاعاتی در رابطه با لیست رشته های ارائه شده در زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره الزامی است.

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای هر یک از افراد مایل به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره الزامی و مهم به نظر می رسد از این رو یاری خواستن از مشاوری کاردان و حرفه ای در این رابطه می تواند بسیار مهم و مفید واقع شود. برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره می توانید با تیم مشاوره حرفه ای ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره 

اطلاع از زمان در نظر گرفته شده برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره یکی از مهم ترین مواردی است که هر فرد داوطلب باید به آن توجه لازم را داشته باشد. در رابطه با زمان اختصاص داده شده برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره باید عرض کنیم که این زمان برای افراد ورودی سال جاری از مرداد ماه شروع شد و تا مهر ماه نیز ادامه یافت. دقت داشته باشید که تعیین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره بر عهده سازمان سنجش آموزش کشور است و توسط این سامانه به اطلاع داوطلبان و افراد متقاضی می رسد. مورد مهم دیگر این که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره طی دو دوره یعنی مهر و همین طور بهمن ماه برای تمامی داوطلبان انجام می شود و پذیرش داوطلبان طی دوره است.

 

 

برای اطلاع از نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای تمامی داوطلبان و متقاضیان ورود به این مرکز دانشگاهی به صورت اینترنتی انجام می شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست. به این ترتیب که هر یک از افراد باید در زمان اختصاص یافته برای ثبت نام به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند. نکته بسیار مهم این که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره برای تمامی افراد متقاضی طی مراحل و فرآیندهایی انجام می شود که به مراتب کسب اطلاعاتی در رابطه با آن ها بسیار الزامی و مهم است.

در صورت عدم اطلاع از این مراحل مهم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره نمی توان اقدامی برای ثبت نام کرد. دقت داشته باشید که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره با لیست رشته های معرفی شده در این دوره بدون آزمون آشنایی لازم را پیدا کنید و در ادامه اقدامات لازم را برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره انجام دهید.

 

شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره تحت شرایطی خاص برای هر یک از افراد و متقاضیان انجام می شود. شرایطی که در دو دسته عمومی و اختصاصی برای داوطلبان و افراد متقاضی قرار می گیرند. در ادامه این نوشته با ذکر شرایط لازم برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره در خدمت شما دوستان و عزیزان مایل به ادامه تحصیل در این مرکز دانشگاهی هستیم.

 

شرایط عمومی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

. داشتن مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم برای داوطلبان الزامی است.

. ارائه مدرک پیش دانشگاهی نظام قدیم برای افراد متقاضی ثبت نام در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره

. تحویل مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم جهت افراد مایل به ثبت نام در دوره بدون آزمون سوره

. اعتقاد و باور به نظام جمهوری اسلامی و همین طور دین مبین اسلام

. برخورداری از کارت معافیت از سربازی و یا کارت پایان خدمت برای داوطلب ذکور الزامی است.

. عدم عضویت در گروه های معاند سیاسی  و دسته های مخالف با نظام جمهوری اسلامی ایران

 

 

شرایط لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

شرایط اختصاصی لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

. اگر دانشجوی دوره روزانه هستید می توانید بعد از قبولی در دانشگاه سوره برای انصراف از دانشگاه قبلی خود اقدام کنید.

. دانشجویان مراکز آموزش عالی دولتی تا زمانی که انصراف ندهند امکان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره را ندارند.

. اگر شما هم جزء فارغ التحصیلان رشته های وزارت بهداشت هستید الزاماً باید طرح تعهد خدمتتان به اتمام رسیده باشد.

. اگر جزء فارغ التحصیلان هنرستان ها هستید داشتن مدرک کاردانی و یا پیش دانشگاهی برای شما لازم است.

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره 

شاید برای شما هم این سؤال مطرح شود که آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره به تهیه مدارکی هم نیاز دارد یا خیر؟ در پاسخ باید عرض کنیم که ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره به مدارک خاصی نیاز ندارد و تنها باید عکسی را در سامانه سنجش آموزش کشور بارگذاری کنید. اما دقت داشته باشید که این عکس الزاماً باید ویژگی های خاصی داشته باشد و در غیر اینصورت امکان بارگذاری آن در سامانه وجود ندارد. در ادامه با ذکر ویژگی های این عکس در سایت سازمان سنجش آموزش کشور در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

. عکس آپلود شده الزاماً باید رنگی باشد.

. داشتن زمینه سیاه و سفید برای عکس الزامی است.

. عکس مورد بارگذاری به هیچ وجه نباید حاشیه های زاید داشته باشد.

. حداقل اندازه در نظر گرفته شده برای هر عکس 300×200 و حداکثر سایز آن باید 400× 300 باشد.

. عکسی که حجم آن بیشتر از هفتاد کیلوبایت باشد را نمی توان در سامانه سنجش آپلود کرد.

. فرمت تعیین شده برای هر عکس jpg است که باید به آن توجه کرد.

. اندازه هر یک از عکس ها باید 4×3 و یا 4×6 باشد و به جز این مورد قبول نیست.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور سراسری وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره 

هر یک از داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام باید با لیست رشته های ارائه شده در این دوره آشنایی لازم را پیدا کنند تا در نتیجه اقدامات لازم را برای ثبت نام انجام دهند. در این بخش با ذکر لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره در خدمت شما دوستان عزیز هستیم. دقت داشته باشید که ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در رشته های ارائه شده در سه گروه آزمایشی ریاضی فنی، علوم انسانی و همین طور هنر انجام می شود.

 

معماری داخلی
مهندسی شهرسازی
مهندسی معماری
روابط عمومی
روزنامه نگاری
مدیریت فرهنگی هنری
ادبیات نمایشی
طراحی صحنه
کتابت و نگارگری
نمایش عروسکی
هنر اسلامی

 

 

رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره

 

 

شهریه هر ترم تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی سوره چقدر است؟

با توجه به این که دانشگاه سوره جزء دانشگاه های غیرانتفاعی است در نتیجه واریز شهریه در هر ترم تحصیل در این دانشگاه الزامی است. شهریه پرداختی برای تحصیل در دانشگاه غیرانتفاعی سوره برای هر یک از افراد قبول شده در این مرکز دانشگاهی در چند دسته شهریه ثابت و همین طور متغیر تقسیم بندی می شوند. دقت داشته باشید که این مبلغ شهریه در هر سال تحصیلی تغییر می کند و با افزایش مواجه است. بدین ترتیب این گونه نیست که تا پایان مدت تحصیل در این مرکز دانشگاهی مبلغ مشخصی شهریه را پرداخت کنید.

 

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی سوره چقدر است؟

به جز اطلاع از لیست رشته های ارائه شده در دوره بدون کنکور دانشگاه سوره کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت پذیرش در این دانشگاه شناخته شده و معتبر نیز از الزامات است. در رابطه با ظرفیت پذیرش بدون کنکور دانشگاه سوره با توجه به دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور منتشر شده در سال جاری باید عرض کنیم که برای ورود به هر یک از رشته های مورد پذیرش در این مرکز دانشگاهی ظرفیت شصت نفری در نظر گرفته شده است که در کل ظرفیت بالایی است. در نتیجه، نباید نگرانی از بابت عدم قبولی در پذیرش بدون آزمون دانشگاه سوره برای افراد متقاضی وجود داشته باشد و شانس قبولی افراد شرکت کننده در طرح ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره بالاست.

 

 

برای اطلاع از لیست دانشگاه های غیرانتفاعی بدون آزمون وارد لینک مربوطه شوید.

 

 

آیا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در سامانه سنجش آموزش کشور نیاز به پرداخت هزینه هم دارد. در سال جاری هزینه پرداختی برای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره مبلغی معادل سی و هفت هزار تومان بود که هر فرد باید به صورت اینترنتی برای واریز آن اقدام می کرد. شاید این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شود که آیا مدرک دریافتی از دانشگاه سوره از اعتبار کافی برخوردار است یا خیر؟ در جواب باید خدمت شما عرض کنیم که مدرک دریافتی از دانشگاه سوره اعتبار بالایی دارد و مشکلی در این رابطه نیست. با اخذ مدرک از این دانشگاه می توانید به راحتی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های معتبر خارجی اقدام کرده و یا کار مورد نظر خود را در ارگان ها و سازمان های مختلف پیدا کنید.

آیا شناختی از دانشگاه سوره دارید؟

مسلماً قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام و انتخاب رشته در این دانشگاه باید شناخت کافی را در رابطه با این دانشگاه معتبر و شناخته شده بدست آورید. باید عرض کنیم که دانشگاه سوره جزء بهترین دانشگاه های غیرانتفاعی است که در شهر تهران احداث شده است و با ارائه رشته هایی در چند گروه آزمایشی ریاضی فنی، هنر و همین طور علوم انسانی در خدمت داوطلبان و افراد متقاضی است. دانشگاه غیرانتفاعی سوره در سال 1372 در شهر تهران احداث گردید و از آن زمان با ارائه رشته هایی در چند مقطع کاردانی، کارشناسی و همین طور ارشد پذیرای دانشجویان است.

 

 

مدرک دریافتی از دانشگاه سوره

 

اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

ثبت نام بدون آزمون دانشگاه سوره از ۱۳ مهر آغاز می‌شود

پذیرفته‌ شدگان مقطع کارشناسی بدون آزمون دانشگاه سوره در رشته‌های مهندسی معماری، شهرسازی، معماری داخلی ۱۳ مهر و رشته های روزنامه‌نگاری، روابط عمومی و مدیریت فرهنگی و هنری روز یکشنبه ۱۴ مهر می توانند برای ثبت‌نام خود اقدام کنند.

دانشگاه سوره در دوره دکتری ارتباطات دانشجو می‌پذیرد

رئیس دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره از پذیرش دانشجو در مقطع دکتری خبر داد و گفت: این دانشگاه نخستین دانشگاه غیر انتفاعی است که در مقطع دکتری ارتباطات، دانشجو می‌پذیرد.

 

زمان و نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره

 

خلاصه مطلب

دانشگاه سوره، به عنوان یکی از معتبرترین مراکز آموزشی غیرانتفاعی شناخته می شود که طی سالیان اخیر مقصد بسیاری از علاقه مندان به رشته های هنری بوده است. بسیاری از داوطلبان خواهان برخورداری از اطلاعات کافی از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در مقاطع گوناگون هستند و سوالات بسیاری پیرامون حضور در این دانشگاه و رشته هایی که هر سال ارائه می شود، دارند. با توجه به ضرورت آگاهی داوطلبان، مشاوران مجرب ایران تحصیل با داشتن سال ها در تجربه در امر مشاوره، می توانند شما متقاضیان گرامی را در امر ثبت نام و سوالات شما  به بهترین نحو راهنمایی کنند.

 

 

برای دریافت پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

2.5/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره چگونه است؟

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره باید وارد سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org شوید.

زمان ثبت نام در دانشگاه سوره بدون کنکور ۱۴۰۱ به چه صورت خواهد بود؟

طبق آخرین اخبار، ثبت نام برای ورودی مهر ماه سال ۱۴۰۱، از روز ۲۰ اسفند ماه لغایت ۶ شهریور ماه سال جاری نیز ادامه خواهد داشت.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در چه رشته هایی انجام می شود؟

از میان رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره می توان از رشته هایی همچون روزنامه نگاری و روابط عمومی نام برد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  مشاور محمدی
  ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  سلام وقت به خیر
  پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری ،غیرانتفاعی و پیام نور تا تاریخ 12 دی ماه در سایت سنجش انجام میپذیرفت.

 2. Avatar photo
  فرناز
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  الان بايد چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید؟قسمت اصلاحات پذیرش براساس سوابق تحصیلی کد رشته محل زده خذف شده یعنی ظرفیت دانشگاه سوره پر شده؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقت بخیر در صورت انتخاب رشته بدون کنکور سوره باید منتظر اعلام نتایج از سایت سنجش باشید

 3. Avatar photo
  فرناز
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام وقت بخير من ميخوام كارشناسي ناپيوسته ارتباط تصويري بخونم.ميخواستم بدونم دانشگاه سوره ثبت نام بدون كنكور داره؟
  ثبت نام حضوري؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام دوست عزیز دانشگاه سوره این رشته رو با سوابق ارائه نمیدهد و ثبت نام بصورت اینترنتی میباشد.

   • Avatar photo
    زهرا
    ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۳

    سلام ثبت نام دانشگاه سوره برای ترم بهمن ماه کی شروع میشه؟

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

     سلام وقت بخیر
     نیازه برای بررسی زمان ونحوه ثبت نام دانشگاه سوره شما سایت سازمان سنجش را بررسی کنید

   • Avatar photo
    tahmasebi
    ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

    الان بايد چیکار کنم؟میشه راهنمایی کنید؟قسمت اصلاحات پذیرش براساس سوابق تحصیلی کد رشته محل زده خذف شده یعنی ظرفیت دانشگاه سوره پر شده؟

    • Avatar photo
     tahmasebi
     ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

     سلام دوست عزیز، سایت انتخاب رشته برای سوره بدون کنکور به پایان رسیده است.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

    سلام زمان ثبت نام دانشگاه سوره با سوابق تحصیلی دیگه تمدید نمیشه؟
    میتونم حضوری برم ثبت نام کنم؟

    • Avatar photo
     مشاور ابراهیمی
     ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

     سلام
     روزتون بخیر
     احتمال خیلی کم وجود داره که سایت رو باز کنند ولی می تونید حضوری هم تشریف ببرید

 4. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

  سلام خسته نباشی ثبت نام ترم بهمن ماه کی شروع میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

   باسلام و احترام ثبت نام ترم بهمن از سوم بهمن شروع شد و تا دوازدهم یعنی امشب تمدید شد

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

    دیگه تمدید نمیشه؟

    • Avatar photo
     مشاور اقازاده
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

     سلام وقت بخیر
     نیازه از طریق سامانه بررسی کنید

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با ثبت نام دانشگاه های صرفا براساس سوابق تحصیلی از جمله دانشگاه سوره سایت برای ثبت نام باز هست .لطفا جهت اطلاع از شرایط وضوابط جدید سازمان سنجش با مشاورین مرکز ایران تحصصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    فاطمه
    ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

    یعنی هنوز سایت بازه؟

    • Avatar photo
     مشاور ملکی
     ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

     سلام وقت بخیر
     خیر زمان ثبت نام به اتمام رسیده است.

 5. Avatar photo
  مهتاب
  ۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام خسته نباشید
  برای ثبت نام ورودی بهمن اگه دیپلم نداشته باشیم و باید دی امتحان بدیم برای معدل کتبی چی باید بزنیم

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با ثبت نام وانتخاب رشته دانشگاه های صرفا براساس سوابق تحصیلی یکسری شرایط باید بررسی شود از جمله معدل .رشته دانشگاه انتخابی .پر متقاضی بودن رشته انتخابی.هدف و…. دررابطه باثبت معدل احتمالی با توجه به اینکه اشتباه وارد کردن معدل برابر حذف شماست .شما باید یک معدل حدودی در هنگام ثبت نام ثبت بکنید واین حدود معدل هم شرایط دارد .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. Avatar photo
  Reyhane
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام روزتون بخیر
  برای ثبت نام بدون کنکور در کارشناسی ارشد هم دفترچه برای بهمن ماه میاد به صورت جداگانه یا همون دفترچه سراسری مربوط به کارشناسی ارشد هم میشه؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقتتون بخیر هنوز دفترچه ی بدون ازمون ارشد منتشر نشده است برای دریافت اطلاعات فراگیر ارشد ب ما تماس بفرمایید

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

   سلام وقت بخیر
   در مقطع کارشناسی ارشد ورودی بهمن ثبت نامی صورت نمیگیرد مگر اطلاعیه ای منتشر شود که در سایتمان قرار میگیرد.

 7. Avatar photo
  مطهره
  ۲۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام ببخشید من یه سوال داشتم ممکن هست که دانشگاه غیر انتفاعی برای ورودی بهمن امسال پذیرش نداشته باشه؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز هنوز دفترچه انتخاب رشته براساس سوابق تحصیلی ورودی بهمن ماه منتشر نشده است وبه صورت قطعی نمیتوان گفت که ایا دانشگاه غیرانتفاعی ارائه میدهدیاخیر

 8. Avatar photo
  زینب
  ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

  ثبت نام کارشناسی ارشد بدون کنکور چه زمانی است؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۱ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای مقطع فراگیر هنوز چیزی اعلام نشده.

 9. Avatar photo
  مهتاب
  ۱۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام خسته نباشید دفترچه انتخاب رشته بهمن ماه چه زمانی میاد ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت به خیر
   تاریخ دقیقی برای زمان ثبت نام اعلام نشده است.از طریق سایت مرکزی دانشگاه آزاد پیگیری نمایید.

 10. Avatar photo
  Shima
  ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  سلام
  با دیپلم تجربی معدل ۱۹ به بالا شانس قبولی تو رشته معماری هست؟
  و اینکه برای ورودی بهمن ماه بدون کنکور چه تاریخی برای ثبت نام مراجعه کنیم؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شانستون برای قبولی خوبه
   حدودا در اواسط بهمن ماه باید برای انتخاب رشته اقدام کنید.

 11. Avatar photo
  لیلا
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام با معدل کل ۱۸.۸۷ دیپلم گرافیک میتونم رشته مهندسی معماری یا رشته معماری داخلی دانشگاه سوره قبول شم ؟

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله امکان قبولی شما متوسط هست

 12. Avatar photo
  Hoori
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

  سلام و درود
  آیا با داشتن مدرک کاردانی معماری(دانشگاه علمی کاربردی) این امکان هست که برای کارشناسی معماری در دانشگاه سوره ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد.

 13. Avatar photo
  پدیده سادات ابطحی
  ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

  سلام
  من دیپلمه کارودانش رشته ی راهنمای گردشگری امسال هستم ایا میتونم بدون کنکور درسوره ثبت نام کنم ??

  • Avatar photo
   مشاور منصوری
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام بله مشکلی ندارد

   • Avatar photo
    فاطمه فراهانی
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

    سلام وقتتون بخیر
    آیا با داشتن مدرک کاردانی پیوسته گرافیک از دانشگاه آزاد سما ، امکان ثبت نام بدون ازمون کارشناسیِ همین رشته تو دانشگاه سوره هست ؟

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۹

     سلام بله در صورتیکه دانشگاه سوره اعلام پذیرش کرده باشد میتوانید متقاضی پذیرش شوید

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.بستگی به رشته ی مورد نظرتان دارد که ایا دانشگاه سوره ان رشته را ارائه داده است یا خیر که اگر ارائه شده باشد مشکلی بابت ثبت نام شما وجود ندارد. لطفا برای اطلاعات بیشتربا مجموعه تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   نغمه
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

   سلام برای ثبت نام در بهمن در رشته ارشد معماری امکان ثبت نام هست؟ چه شرایطی می‌خواد ؟
   معدلم ۱۷/۳۰

   • Avatar photo
    مشاور بهروزی
    ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۵

    شما امکانم این را دارید که برای استعداد های درخشان یا برای فراگیر اقدام کنید

 14. Avatar photo
  مهتاب
  ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام خسته نباشید
  میشه بپرسم برای رشته روابط عمومی دانشگاه سوره بدون آزمون هم برای بهمن پذیرش دارند ؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید دفترچه انتخاب رشته بهمن ماه چک بشه که هنوز نیومده…..

 15. Avatar photo
  پریسا شکری
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  رشته طراحی لباسم داره این دانشگاه؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های بدون آزمون را از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام بررسی نمایید.

 16. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام
  دقیقا چه زمانی دفترچه ترم بهمن میاد؟؟

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی حدودا آذر ماه میاد

 17. Avatar photo
  کیا
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

  سلام برای ورودی بهمن رشته کارگردانی تئاتر بدون کنکور از کی میتونم ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   در بازه آذر ماه دفترچه میاد

 18. Avatar photo
  منا
  ۱۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام وقت بخیر تاربخ تکمیل ظرفیت برای ترم بهمن اعلام شده و هنوز امکان ثبت نام هست ؟

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام روزتون بخیر هنوز خیر اما میتوانید برای اطلاع از زمان ثبت نام مطالب داخل مقاله را مطالعه فرماید

 19. Avatar photo
  هانیه
  ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

  سلام من کاردانی عکاسی از دانشگاه علمی کاربردی دارم با معدل ۱۵
  الان برای ثبت نام کارشناسی عکاسی دانشگاه سوره باید دوباره کنکور بدم؟چون توی رشته های بدون کنکور ثبت نامی نیست

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر
   اذر ماه دفترچه با سوابق تحصیلی میاد.
   جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 20. Avatar photo
  محمدی
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

  با معدل کل ۱۹/۲۷ و معدل کتبی ۱۶/۶۱ رشته انسانی،میشه طراحی صحنه ثبت نام کنم؟؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما شانستون برای قبولی خوبه.

 21. Avatar photo
  Nastaran
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام رشته انیمیشن بدون کنکور نیست؟ اخه تو یه سایت دیگه زده بود بدون کنکور ولی اینجا اسمی ازش نبرده بودین

  • Avatar photo
   karimi
   ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام برای چه دوره ای میخواین برین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 22. Avatar photo
  Nihan zamni
  ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلام رشته بازیگری کارگردانی بدون کنکور نمیشه؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقتون بخیر
   منعی برای شما وجود ندارد . میتوانید با بررسی دفترچه های ثبت نام اقدام کنید .

 23. Avatar photo
  مریم
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۰

  تقریبا با چه رتبه ای میشه تو دانشگاه سوره رشته های با ازمون قبول شد مثلا بازیگری یا کارگردانی
  واسه کسایی ک دیپلم نظام جدید هستن امکان تحصیل در مقطع کارشناسی پیوسته هست هم رشته های با ازمون هم بدون ازمون

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

   سلام وقت بخیر در هردو مورد ارایه میشوند و رتبه های بالا نیاز است

 24. Avatar photo
  مریم
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۶

  سلام من امسال دیپلم گرفتم رشته گرافیک با معدل کتبی ۱۸.۷۷و معدل کل ۱۹.۳۲ الان میتونم واسه ثبت نام ترم مهرماه اقدام کنم یا وقتش تموم شده؟

  • Avatar photo
   abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام وقت بخیر زمان ان چند روز پیش تمام شده است

 25. Avatar photo
  مهسا
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام وقتتون بخیر من منتظر کارنامه سبز بودم که متفاوت با سالهای پیش بود میخواستم بدونم که من الان هم میتونم حضوری برم دانشگاه سوره و ثبت نام کنم ؟!؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی باید به سازمان سنجش درخواست بزنید

   • Avatar photo
    چطوری باید درخواست بزنم ؟
    ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

    لطفا میگین چطوری درخواست بزنم؟

    • Avatar photo
     JAVADI
     ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

     در سامانه پاسخگویی سنجش باید درخواست ثبت کنید
     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 26. Avatar photo
  سارا
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۵

  سلام و خسته نباشید من دانشگاه سوره می‌خواستم ثبت نام کنم هنوز وقت هست یا باید دی ماه مراجعه کنم؟

  • Avatar photo
   isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

   سلام وقتتون بخیر
   باید اواسط مهر ماه اقدام کنید .

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام روزبخیر
   متاسفانه زمانش تموم شده
   باید برای ترم بهمن اقدام کنید.

 27. Avatar photo
  منوخدام
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۲

  سلام خداقوت من دیپلم حسابداری معدلم خوب شده
  ولی کاردانی اوکی نیس
  میتونم بدون کنکورثبتنام کنم؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 28. Avatar photo
  جاهد
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام.ببخشید زمان ثبت نام بدون کنکور تمام شده ؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   ثبت نام اولیه از طریق سایت سنجش انجام میشد.

 29. Avatar photo
  Sajede
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام..کارشناسی ارشد رشته پژوهش هنر و هنر اسلامی بدون کنکور میشه ثبت نام کرد؟دفترچه ثبت نام چه تاریخی میاد؟

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام وقت بخیر
   این رشته به صورت فراگیر ، استعداد درخشان و در پردیس های بین الملل بدون کنکور ارائه میشوند

 30. Avatar photo
  سرخیل
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام من دیپلم عکاسی دیجیتال از هنرستان کارو دانش دارم با معدل ۱۹ و ۸۰ آیا میتونم در دانشگاه سوره ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام روز بخیر شما با مدرک دیپلم میتوانید در ازاد یا علمی کاربردی کاردانی پیوسته بخوانید

 31. Avatar photo
  مبینا
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام میخواستم بدونم دانشگاه سوره رشته ادبیات نمایشی بدون کنکور و برای ورودی بهمن هم ارایه میده ؟ و با معدل کل 18 و نیم تجربی چقدر شانس پذیرش دارم ؟

  • Avatar photo
   javadi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز حدودا شانستون بالاست
   برای ترم مهر بله ولی برای ترم بهمن باید دفترچه بیاد.

 32. Avatar photo
  حدیث
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام
  با معدل کل ۱۸ رشته انسانی
  میشه ادبیات نمایش قبول شد؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 33. Avatar photo
  نوشین
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  با معدل کتبی 16/93 و معدل کتبی 19/47 دیپلم تجربی شانس قبولی در دانشگاه سوره بدون ازمون رو دارم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقت به خیر
   حداقل معدلی برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی تعیین نشده اما هر چه معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر است.

 34. Avatar photo
  سحر
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام من معدل کتبیم ۱۷.۸۹ و معدل کل ۱۹.۲۵ هست در رشته ی تجربی میتونم مهندسی معماری بدون کنکور سوره قبول شم؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   شانسش را دارید.

 35. Avatar photo
  Nzi
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۳

  سلام. امسال کنکور دادم و دیپلم گرافیک دارم . رتبم در زیرگروهم شده ۳ هزار و خورده ای و معدل کل دیپلمم شده ۱۸.۷۷ . آیا در رشته عکاسی دانشگاه سوره قبول میشم ؟

  • Avatar photo
   rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه سوره معمولا با آزمون پذیرش میکنه و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 36. Avatar photo
  Nazi
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام امسال ۱۴۰۱ تازه کنکور دادم و دیپلم گرافیک دارم . معدل کل دیپلم هم شده ۱۸.۷۷ ‌آیا میتونم در دانشگاه سوره رشته عکاسی قبول بشم؟

  • Avatar photo
   rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه سوره معمولا با آزمون پذیرش میکنه و شما میتونید برای اطلاعات بیشتر با مجموعه تماس بگیرید

 37. Avatar photo
  شادی
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  مبلغ شهریه درحال حاضر چقدره؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

   سلام روز بخیر
   برای هر دانشگاه متفاوته
   برای اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگرید.

 38. Avatar photo
  atefe
  ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام وقت بخیر
  دانشگاه سوره رشته نقاشی بدون کنکور دارد؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   باید دفترچه چک شود.

 39. Avatar photo
  Mobina
  ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام خسته نباشید دانشگاه سوره در مقطع کاردانی برای رشته گرافیک پذیرش بدون کنکور داره ؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های بدون آزمون را از طریق دفترچه های انتخاب رشته چک کنید.

  • Avatar photo
   isaei
   ۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر
   خیر پذیرش بر اساس آزمون صورت میگیرد.

  • Avatar photo
   maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 40. Avatar photo
  سارنگ
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

  سلام لیست رشته های بدون کنکور منتشر شده؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه سوره را از طریق دفترچه های منتشر شده از سوی سازمان سنجش چک بفرمایید.

 41. Avatar photo
  حدیث
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

  چرا تماس میگیریم جواب نمی‌دید ؟؟؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر . با تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 42. Avatar photo
  مهر ناز
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  ثبت نام بدون کنکور در مقطع ارشد در رشته معماری چه زمانی است؟؟؟؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۸

   سلام وقت بخیر اطلاعیه دفترچه بدون کنکور آخرین بار مربوط به آذر 98 بود

 43. Avatar photo
  مهناز
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

  ثبت نام بدون کنکور در مقطع ارشد در رشته معماری چه زمانی است؟؟؟؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

   سلام وقت بخیر این دانشگاه در مقطع ارشد بدون ازمون جذب نمی کند

 44. Avatar photo
  مهناز امیرخانی
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۸

  ثبت نام بدون کنکور در مقطع ارشد در رشته معماری چه زمانی است؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام ارشد بدون کنکور دانشگاه سراسری و ازاد جذب دارن که برای اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام با مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 45. Avatar photo
  R
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۷

  سلام آیا میشه بدون کنکور در دانشگاه سوره نقاشی بخونم ؟
  در بخش غیر انتفاعی چی در اون نمیشه نقاشی بدون کنکور خوند

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی را از دفترچه های منتشرشده از سوی سایت سنجش پیگیری نمایید.

 46. Avatar photo
  نصراللهی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام خسته نباشید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره در سایت سنجش باید قسمت فنی حرفه و موسسات غیر انتفاعی و غیر دولتی رو انتخاب کنم یا یک فراخوان مستقل دانشگاه برای سایت میزاره؟؟؟
  و اینکه دانشگاه سوره بدون کنکور مقطع کارشناسی داره؟؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت به خیر
   لیست رشته های مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه های غیرانتفاعی از طریق دفترچه با سوابق تحصیلی منتشر شده از سوی سازمان سنجش اعلام می شود.

 47. Avatar photo
  ندا
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام ثبت نام نیم سال دوم در چه ماهی انجام میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر ثبت نام دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه های سراسری در نیمه دوم سال در بازه های دی یا بهمن ماه اقدام فرمایید موفق باشید

   • Avatar photo
    ندا
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

    ممنون بابت پاسخ گویی تون 🙂

    دانشگاه سوره توی نیم سال دوم، ادبیات نمایشی پذیرش داره؟

    • Avatar photo
     alizadeh
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۷

     سلام وقت بخیر . باید منتظر دفترچه باشید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

   • Avatar photo
    ندا
    ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

    ببخشید دانشگاه غیر انتفاعی چه در ماهی پذیرش داره؟

    • Avatar photo
     ekhlasi
     ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

     سلام وقت بخیر ثبت نام در مقطع کارشناسی پیوسته در ماه های مرداد و شهریور میاد

 48. Avatar photo
  El
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۴

  میشه لطفا بگید عکاسی دانشگاه سوره بدون کنکوره یا نه؟
  هرجا یه چیزی نوشته، توی خود سایت دانشگاه هم چیزی گفته نشده راجع به این

  • Avatar photo
   heydari
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام وقت بخیر
   منتظر انتشار دفترچه امسال بمونید

 49. Avatar photo
  Yas
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷

  سلام .من دیپلم تجربی نظام جدید با معدل دیپلم ۱۹ دارم.امکان ثبت نام در رشته ی گرافیک بدون کنکور دانشگاه سوره رو برای مهر امسال دارم؟
  و اینکه این رشته در مقطع کارشناسی پیوشته ارائه میشه؟یا…

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۰

   سلام رشته گرافیک در دانشگاه سوره بدون کنکور پذیرش دانشجو ندارد

 50. Avatar photo
  امیرعلی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام و خسته نباشید
  من ترم آخر کاردانی هستم در رشته گرافیک
  امکان این هست که برای کارشناسی در دانشگاه سوره بدون کنکور رشته سینمایی شرکت کنم؟؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت به خیر
   در صورت ارائه شدن رشته سینما از طریق دانشگاه سوره میتوانیدبرای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانیدبا مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 51. Avatar photo
  mohamadmirzade19@gmail.com
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

  سلام رشته سینما بدون کنکور دانشگا سوره می پذیرش دارد.

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام بله دانشگاه سوره بدون کنکور پذیرش دانشجو دارد

 52. Avatar photo
  mohamadmirzade19@gmail.com
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۸

  سلام رشته سینما چه دروسی دارد در دانشگاه

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   سلام چارت درسی رشته ها ی بدون کنکور در دانشگاه سوره ارائه شده است

 53. Avatar photo
  mohamadmirzade19@gmail.com
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

  سلام خسته نباشید من امسال دیپلمم برق میگیرم می خواستم بدون میشه بدون کنکور رشته کار گردانی خوند توی دانشگاه سو

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت به خیر
   برای اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه سوره دفترچه انتخاب رشته را چک و یا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   باتوجه به این که شما نظام جدید هستید هیچ محدودیتی برای انتخاب رشته ندارید و میتوانید در صورت داشتن شرایط اقدام به تحصیل در رشته داشته باشید

 54. Avatar photo
  mohamadmirzade19@gmail.com
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

  سلام خسته نباشید من می خواستم بدونم میشه بدون کنکور رشته کار گردانی خوند تو ی دانشگاه سوره امسال. دیپلم برق میگرم

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

   سلام وقت بخیر دانشگاه سوره بدون کنکور رشته کارگردانی را ارائه نمیدهد

 55. Avatar photo
  پروین
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام وقت بخیر من لیسانس برق دارم میخواستم معماری داخلی دانشگاه سوره بدون کنکور بخونم
  زمان ثبت نام کی هست؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت به خیر
   محدودیتی از جهت اخذ لیسانس مجدد وجود ندارد،اما طبق دفترچه راهنمای ثبت نام هر دانشگاه برای هر دوره رشه های مختلفی ارائه می دهد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 56. Avatar photo
  moj
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۸

  با سلام ، من دیپلم برق هستم (سال 82) آیا میتونم برای ثبت نام معماری داخلی سوره ثبت نام کنم ؟ البته معدل دیپلم پایین هست ولی تا مقطع کارشناسی ادامه دادم ، با تشکر

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر شانس پایینی دارید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

   • Avatar photo
    Melika
    ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

    سلام وقتتون بخیر
    من دیپلم تجربی نظام جدید هستم میتونم تو رشته ادبیات نمایشی دانشگاه سوره بدون کنکور ثبت نام کنم؟

    • Avatar photo
     aghazade
     ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

     سلام وقت بخیر
     بعله شما باتوجه به رزمه تحصیلی و سوابق تحصیلیتون میتوانید در بازده زمانی مشخص اقدام به ثبت نام برای رشته های بدون کنکور انجام دهید

 57. Avatar photo
  Mohammad
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۸

  سلام خسته‌نباشید
  من با دیپلم انسانی میتونم در رشته هنر(خلاقیت نمایشی) بدون کنکور شرکت کنم؟
  با همراه داشتن کارت پایان خدمت

  • Avatar photo
   haghipor
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

   سلام وقت بخیر
   امکان شرکت در رشته های زیر گروه هنر برای شما هست

  • Avatar photo
   karimi
   ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

   سلام بله

 58. Avatar photo
  امیر
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  ببخشید یک سوال داشتم من رشته ریاضی و معدل نهاییم شد ۱۵ خواستم بپرسم احتمال اینکه مهندسی معماری دانشگاه سوره قبول بشم هست؟ و اینکه حداقل نمره قبولی دانشگاه سوره رشته مهندسی معماری حدودا چنده ممنون 🙏🏽

  • Avatar photo
   fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه سوره برای پذیرش رشته های بدون آزمون شرط معدلی خاصی ندارد و شما تنها با سایر افرادی که متقاضی ورود به این رشته و دانشگاه هستند مقایسه و سنجیده میشوید.

 59. Avatar photo
  کیاوش
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام ، من مدرک کارشناسی از دانشگاه دولتی در رشته مهندسی دارم . میخواستم بدونم امکان تحصیل مجدد در دانشگاه سوره در مقطع کارشناسی رو دارم یا خیر ؟

  • Avatar photo
   fattahi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که مشکل نظام وظیفه نداشته باشید محدودیتی برای تحصیل مجدد در دانشگاه سوره ندارید.

 60. Avatar photo
  زهره
  ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام و خسته نباشید
  رشته انیمیشن ( کارشناسی ) برای دانشگاه سوره چه رتبه ای لازم است ؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام
   قبولی در این رشته بستگی به بقیه شرکت کننده ها هم دارد برای مشاوره در این زمینه با مشاورین ما تماس بکیرید

 61. Avatar photo
  پویا
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام
  امسال ( 1401 ) ادبیات نمایشی ارشد بدون کنکور برای ترم مهر پذیرش داره سوره؟ کارشناسی مهندس برق بودم من

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام خیر دانشگاه سوره در هیچ رشته ای در مقطع ارشد پذیرش بدون آزمون ندارد.

 62. Avatar photo
  عسل
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام خسته نباشید ^^
  ببخشید بنده توی هنرستان رشته گرافیک رایانه خوندم معدل دیپلمم ۱۸ و خورده ایه
  میتونم بدون کنکور توی دانشگاه سوره ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام
   اگر دیپلم شما نظام جدید هستش میتوانید اقدام کنید

   • Avatar photo
    عسل
    ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۸

    بله برای همین سال قبل هست
    ممنونم بابت پاسخ دهی سریعتون🥺🤍

 63. Avatar photo
  مهدی
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام
  دیپلم تجربی دارم و کنکور تجربی دادم آیا می تونم تو رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره قبول بشم ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام
   قبولی شما صرفا بر اساس صوابق تحصیلی شما میباشد

 64. Avatar photo
  یونس
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

  آیامنظور ازدیپلم ۴ساله داشتن یعنی بعداینکه دیپلم گرفتیم ۴سال منتظرتونم تامددک دیپلم بشه ۴ساله بعد بیایم گزینش
  ینی سن ۱۹.۱۸هنرجونمی پذیرید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه سوره از بین فارغ التحصیلان دیپلم برای دو ورودی مهر و دی ماه پذیرش انجام می دهد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 65. Avatar photo
  سارا
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

  پیوسته یا ناپیوسته؟

 66. Avatar photo
  سارا
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  سلام، گرافیک بدون کنکور در دانشگاه سوره در چه مقطعی هست؟کارشناسی پیوسته یا ناپیوسته؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام
   این رشته در مقطع کارشناسی میباشد

 67. Avatar photo
  Rom Rom
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام من در حال حاضر دانشجو معماری داخلی از دانشگاه علمی کاربدی هستم میخواستم بپرسم میتونم در دانشگاه سوره بره ادانه کارشناسی اقدام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام . خیر. دانشگاه سوره مقطع کارشناسی ناپیوسته ارائه نمیدهد.

 68. Avatar photo
  مریم
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۵

  سلام،بنده مدرک کارشناسی مهندسی داشتم،میخوام بدونم ایا میشه ارشد نقاشی شرکت کنم؟واینکه ثبت نام ارشد نقاشی دانشگاه سوره چه زمانی هستش اگرامکانش هست؟🙏🏻

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   با سلام.امکان ان را دارید و برای ورود باید از طریق کنکور سراسری اقدام نمایید.

  • Avatar photo
   ابوالفضل قادریان
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

   من امسالدیپلم کامپیوترهنرستان می گیرم و دانش اموز هستم می تونم در ثبت نام بدون ازمون شرکت کنم

   • Avatar photo
    bagheri
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

    با سلام میتوانید در مهندسی کامپیوتر بدون ازمون شرکت کنید

 69. Avatar photo
  سحر
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام من بدون کنکور با معدل ۱۷/۷۶ میتونم دانشگاه سوره ثبت نام کنم‌ رشته ی معماری داخلی؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   لطفا عنوان مدرک دیپام خود به همراه سوال خود را مجدد بیان کنید.

 70. Avatar photo
  امیرمحمد طهماسبی
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

  تاریخ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره چه زمانی هست و از کجا اطلاع رسانی میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

   در مرداد ماه و از طریق سایت سازمان سنجش است.

 71. Avatar photo
  مریم
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

  سلام وقت شما بخیر . من مدرک کاردانی حقوق از دانشگاه علمی کاربردی دارم … آیا میتونم مهر امسال در رشته نقاشی دانشگاه سوره ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   با سلام.دانشگاه سوره در دوره کاردانی به کارشناسی جذب دانشجو ندارد.میتوانید برای مقطع کارشناسی پیوسته اقدام نمایید.

 72. Avatar photo
  رضا
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

  سلام وقت بخیر آیا دانشگاه سوره رشته سینما هم داره ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

   با سلام.دفترچه راهنمای ثبت نام بدون کنکور 1400 را مطالعه نمایید.

 73. Avatar photo
  مریم
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام وقت شما بخیر .من کاردانی گرافیک دارم از دانشگاه آزاد واحد یادگار .برای مهر ماه می‌خوام که با سوابق تحصیلی ،کارشناسی ناپیوسته گرافیک در دانشگاه سوره ثبت نام کنم .معدل کاردانی ۱۸/۷۹.ایا ثبت نام فقط اینترنتی هست یا امکان ثبت نام حضوری هم هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   با سلام.باید ثبت نام اینترنتی انجام دهید.

 74. Avatar photo
  سارا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام مهندسی معماری بدون کنکور کارشناسی پیوسته هست یا ناپیوسته؟ و حداقل معدل باید چقدر باشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر هم در کارشناسی پیوسته هست ناپیوسته

 75. Avatar photo
  ریحانه
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام من ۲تا درسم رو افتادم و دیپلمم حاضر نیست،نمیتونم برای ترم بهمن به یه نحوی ثبت نام کنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام . خیر . ورودی مهرماه میتوانید . باید دیپلم رو تمام کنید

 76. Avatar photo
  ریحانه سلگی
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۳

  با چه معدلی پذیرش دارن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   در حال حاظر زمان ثبت نام دانشگاه سوره به اتمام رسیده اما برا اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 77. Avatar photo
  ریحان
  ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من کارشناسی روزنامه نگاری دارم میخوام ارشد دانشگاه سوره بدون کنکور کارگردانی یا تهيه کنندگی بخونم
  امکانش هست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیراگر دانشگاه رشته مورد نظر رو ارایه میده و معدلتون هم در محدوده مجاز باشه بله میتونید شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 78. Avatar photo
  Zahra
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۳

  سلام من امسال در رشته انسانی دیپلم میگیرم میخواستم بدونم بدون کنکور میتونم در دانشگاه سوره تهران رشته سینما بخونم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام وقت بخیر بستگی به ارائه دانشگاه دارد

 79. Avatar photo
  آتنا
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم گرافیک نظام قدیم هستم با توجه به بخشنامه جدید نمیتونم مدرک پیش دانشگاهی دریافت کنم برای ورود به دانشگاه سوره بدون آزمون میتونم تو مقطع کارشناسی ثبت نام کنم لطفا راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سوره شما نیازمند مدرک دیپلم نظام قدیم به همراه پیش دانشگاهی و یا دیپلم نظام جدید 6-3-3 هستید.میتوانید برای تطبیق مدرک تحصیلی اقدام نمایید.
   برای اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 80. Avatar photo
  امیر
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

  سلام من دیپلم رشته نقاشی با معدل ۱۷.۵از هنر های زیباس اصفهان دارم میتونم ثبت نام کنم من دیپلمم سه ساله هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر بله از نظر معدل و نوع دیپلم منعی نداره برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 81. Avatar photo
  حدیث
  ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام من کنکور ۹۹ ریاضی بودم و الان میخوام برم دانشگاه آزاد هنر رشته گرافیک بخونم ، شرایطی داره یا اصلا میشه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۳

   سلام
   شما میتوانید برای وروردی بهمن امسال برای دانشگاه آزاد اقدام کنید

 82. Avatar photo
  Soha
  ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

  سلام، من کاردانی ناپیوسته گرافیک دارم و میخوام برای کاردانی به کارشناسی دانشگاه سوره بدون کنکور ثبت نام کنم.
  آیا امکانش هست؟ و اینکه چه رشته‌هایی دارن برای کاردانی به کارشناسی؟
  ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

   با سلام و وقت بخیر دوست عزیز شما میتوانید بدون کنکور در دانشگاه سوره ثبت نام بفرمایید دفترچه کنکور کاردانی به کارشناسی 1400 را چک بفرمایید

 83. Avatar photo
  ساناز
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴

  سلام و درود، من فارغ التحصيل ارشد نقاشي دانشگاه سوره هستم. ميتونم كارشناسي ناپيوسته گرافيك همين دانشگاه رو ثبت نام كنم؟ و اينكه بدون كنكور هستش يا با كنكور ؟ ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

   پاسخ داده شد

 84. Avatar photo
  ساناز
  ۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۲

  سلام و درود، من فارغ التحصيل ارشد نقاشي دانشگاه سوره هستم. ميتونم كارشناسي ناپيوسته گرافيك همين دانشگاه رو ثبت نام كنم؟ و اينكه بدون كنكور هستش يا با كنكور ؟ ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

   سلام وقت بخیر بله رشته گرافیک درمقطع کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه سوره ارائه میشود

 85. Avatar photo
  A_n
  ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۷

  سلام ثبت نام ترم بهمن رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره کی آغاز میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام دی ماه آغازمیشود

 86. Avatar photo
  Ali
  ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  با سلام
  من ارشد صنایع دستی دانشگاه سوره قبول شدم.آیا راهی وجود داره که وارد رشته ارتباط تصویری همین دانشگاه بشم.
  متاسفانه در کنکور ارشد برای ارتباط تصویری مجاز نشده بودم.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام
   باید دفترچه پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع ارشد امسال را بررسی کنید

 87. Avatar photo
  سپیدههه
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام وقتتون بخیر ، من رشتم تجربی است ، ایا از رشته تجربی هم می توان وارد رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره شد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

   • Avatar photo
    کیمیا
    ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

    سلام من امسال دیپلم نقاشی میگیرم میتونم بدون کنکور با معدل ۱۸.۱۴ رشته نقاشی دانشگاه سوره شرکت کنم

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

     با سلام.اگر امسال بدون کنکور پذیرش ان صورت بگیرید امکان ورود برای شما وجود دارد.

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

     سلام وقت بخیر
     بله شرایط قبولی در دانشگاه سوره را دارید.

 88. Avatar photo
  زهرا قلی پور
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۶

  سلام وقت به خیر من امسال دیپلم گرافیک گرفتم میتونم بدون کنکور تو دانشگاه سوره رشته عکاسی برم یا حتما باید مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی باشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۸

   سلام
   در صورتی که دیپلم نظام جدید باشید و رشته های مد نظر در دانشگاه سوره ارایه داده شود بله میتونین شرکت کنین

 89. Avatar photo
  Mahdi
  ۱۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام خسته نباشید من دیپلم نرم‌افزار دارم تو هنرستان درس خوندم ولی‌ فوق دیپلم ندارم ميتونم ثبت‌نام کنم برای دانشگاه سوره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر.بله میتونید.الان که زمان ثبت نام ترم مهر تموم شده ولی اگر برای بهمن بر اساس سوابق تحصیلی ارائه بده میتونید ثبت نام کنید.یا اینکه سال بعد در کنکور شرکت کنید و هم رشته های با ازمون و هم بدون ازمون های دانشگاه سوره را انتخاب کنید.

 90. Avatar photo
  A_n
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام در چه تاریخی میتونم برای ترم بهمن در دانشگاه سوره شرکت کنم؟
  و اینکه عدم قبولی در این دانشگاه چیه؟
  چون باتوجه به سوابق تحصیلیه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام پذیرش براساس سوابق تحصیلی هستش و برای ورودی بهمن ماه باید دیماه از سایت سنجش اقدام کنید

 91. Avatar photo
  yegi
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  سلام
  الان که از زمان ثبت نام تو سایت سنجش برای دانشگاه های غیر انتفاعی مثل سوره گذشته من میتونم حضوری برم دانشگاه اقدام کنم برای ثبت نام؟
  یا باید صبر کنم تا ورودی بهمن ماه؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام بدون ازمون دانشگاه سوره مشکلی برای ثبت نام در صورت مراجعه حضوری و قبول درخواست شما وجود ندارد و در صورت عدم قبولی در ورودی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 92. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام دانشگاه سوره پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد هم داره؟؟؟؟؟ثبت نام از کی شروع میشه؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

   سلام وقتتون بخیر.
   دفترچه ثبت نام ارشد بدون کنکور در آبان ماه منتشر خواهد شد.

 93. Avatar photo
  سما
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

  سلام و ارادت
  من با مدرک دیپلم هنرستان با رشته گرافیک کامپیوتری از هنرهای تجسمی
  میتونم بدون کنکور وارد دانشگاه بشم؟
  یا حتما نیاز به داشتن کاردانی یا حتی پیش دانشگاهی هست؟
  لطف کنید راهنمایی کنید💫

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر.بله امکان ثبت نام برای شما در دانشگاه علمی کاربردی ودانشگاه سوره وجود دارد.

   • Avatar photo
    Sami
    ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

    سلام وقتتون بخیر من دیپلم انسانی دارم میتونم رشته کارگردانی دانشگاه سوره بدون کنکور ثبت نام کنم؟
    یعنی پذیرش بدون کنکور دارن تو کارگردانی
    ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏

    • Avatar photo
     ekhlasi
     ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

     سلام وقت بخیر کارگردانی بدون کنکور در حال حاضر نداریم

     • Avatar photo
      Sami
      ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

      به نظرتون کدوم دانشگاها برای کارگردانی و سینما بدون کنکور آینده دار تر هستن؟

     • Avatar photo
      ekhlasi
      ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۴

      با سلام وقت بخیر . دانشگاه های دولتی و آزاد و علمی کاربردی به ترتیب بهترین دانشگاه ها هستند

 94. Avatar photo
  اتنا سادات
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام من دیپلم ریاضی دارم ، ولی کنکور هنر دادم میتونم دانشگاه سوره رشته تئاتر یا نقاشی رو انتخاب کنم؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

   سلام اره میتونید بر اساس سوابق تحصیلی میتونید انتخاب رشته دانشگاه رو انجام بدید

 95. Avatar photo
  علیرضا
  ۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام تا کی مهلت داره ثبت نام

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۴

   سلام ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سوره برای کارشناسی پیوسته هفته دوم مرداد اعلام خواهد شد

 96. Avatar photo
  هادی
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام من کی میتونم بیام ثبت نام کنم رشته تاتر یا سینما لطفا ی وقت دقیق بدید برای ثبت نام ک ما بیایم ممنونم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام هادی
   جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه سوره با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون انجام بدهند کارای ثبت نام

 97. Avatar photo
  ابوالفضل عشوري
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام : برادرخودم فارغ التحصيل از غير انتفاعي سوره مي باشد در رشته ي گرافيك ودوست دارم پسرم نيز ازاين دانشگاه فارغ التحصيل شود تقاضا دارم كمك وراهنمايي فرماييد باسپاس

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام دانشگاه سوره دو هفته دیگر دفترچه های بدون کنکور و رشته هارا از سنجش اعلام میکنه

تماس با مشاور