ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

ثبت نام امریه بنیاد مسکن + شرایط و پیگیری | ورود bme.ir

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۹ اسفند ۱۴۰۲
ثبت نام امریه بنیاد مسکن
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

انجام خدمت سربازی برای تمام آقایانی که به سن 18 سالگی رسیده اند، الزامی است؛ از این رو مشمولین چنانچه قصد ادامه تحصیل در دانشگاه های سراسر کشور را نداشته باشند و یا دارای شرایطی خاص برای گرفتن معافیت دائم سربازی نباشد باید هر چه سریع تر به یکی از دفاتر پلیس +10 مراجعه کرده و دفترچه اعزام به خدمت یا برگ سبز سربازی دریافت کنند. مشمولینی که دارای مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد و یا دکتری هستند می توانند مراحل ثبت نام امریه بنیاد مسکن و یا سایر ارگان های امریه پذیر را طی کنند و شروع به انجام خدمت سربازی خود کنند. در این مقاله شما را با سایت و شرایط امریه بنیاد مسکن آشنا خواهیم کرد. همچنین می توانید به کمک مراحل گفته شده در این مقاله به نشانی اینترنتی bme.ir مراجعه کنید و جهت پیگیری امریه بنیاد مسکن اقدام کنید.

مشمولین گرامی توجه داشته باشید که باید پیش از ورود به سایت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از لیست رشته های مورد نیاز و قوانین و مقررات خدمت در این بنیاد مطلع شوید. ما در این مقاله به بررسی کامل تمامی اطلاعات مورد نیاز برای دریافت امریه این ارگان دولتی پرداختیم؛ با این حال می توانید در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا اطلاع از تاریخ ثبت نام امریه بنیاد مسکن، با کارشناسان مجرب ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

آشنایی با سایت امریه بنیاد مسکن | bme.ir

سازمان ها و ارگان های امریه پذیر مختلفی وجود دارند که هر یک خواهان سربازانی متخصص در رشته های خاص هستند و به آن ها فرصت انجام خدمت در مراکز دولتی و غیر نظامی را می دهند. یکی از این سازمان های دولتی، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است. افرادی که درخواست ثبت نام امریه بنیاد مسکن آن ها پذیرفته شده است، بدون نیاز به تن کردن لباس نظامی و به صورت کارکنان وظیفه می توانند خدمت خود را آغاز کنند.

آشنایی با سایت امریه بنیاد مسکن

سایت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به آدرس اینترنتی bme.ir نیز به همین جهت راه اندازی شده است تا به افراد واجد شرایط امریه بنیاد مسکن، فرصت نام نویسی و سنجش توانایی های آن ها داده شود و در صورت شایسته بودن پذیرفته شده و به عنوان کارمندی در این اداره، مشغول به کار شوند. البته توجه داشته باشید که سایت مذکور تنها مربوط به ثبت نام امریه بنیاد مسکن نیست و افراد می توانند از سایر اطلاعات مربوط به این بنیاد نیز در این سامانه مطلع شوند.

از جمله بخش های سایت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی که ممکن است مورد نیاز متقاضیان امریه قرار گیرد می توان به بخش های زیر اشاره کرد:

◀ بخش معاونت ها و امور مجامع: با مراجعه به این بخش می توانید از مجموعه های زیر نظر بنیاد مسکن مطلع شده و در رابطه با امکان استفاده از تخصص و مهارت شما در این بخش ها اطلاعات کافی را کسب کنید.

◀ بخش استان ها: با انتخاب این گزینه می توانید از نشانی اینترنتی سامانه های بنیاد مسکن استان های مختلف آگاه شده و با مراجعه به این سایت ها از پذیرش یا عدم پذیرش نیروی امریه در استان محل سکونت خود مطلع شوید.

◀ بخش قوانین و مقررات: در این بخش سامانه نیز آیین نامه ها، بخشنامه ها، دستور العمل ها، طرح ها و … بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار داده شده است و امکان استعلام گیری از وجود یا عدم وجود طرح امریه برای سال های مختلف و در استان های مختلف وجود دارد.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا نحوه ثبت نام از طریق سایت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را به صورت راهنمای تصویری شرح دهیم. با ما همراه باشید.

برای اطلاع از زمان و شرایط اخذ امریه سازمان ثبت اسناد و املاک کشور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

نحوه ثبت نام امریه بنیاد مسکن چگونه است؟

ثبت نام و دریافت امریه سربازی از چندین جهت دارای مزیت است؛ باتوجه به طولانی بودن مدت خدمت سربازی (24 ماه، معادل 2 سال) اگر شما در منطقه ای نظامی و یا غیر مربوط به تخصص خود مشغول به خدمت شوید، تجربه چندانی کسب نخواهید کرد که پس از اتمام خدمت سربازیتان برایتان کارآمد باشد و ممکن است در سال های بعدی زندگی تان به ندرت از آن ها استفاده کنید. اما اگر درخواست ثبن نام شما به عنوان یک متخصص در ارگانی چون بنیاد مسکن پذیرفته شود، سابقه کاری ارزشمندی را کسب خواهید کرد و در صورت داشتن عملکرد مناسب، امکان استخدام رسمی را خواهید داشت.

نحوه ثبت نام امریه بنیاد مسکن چگونه است؟

برای آشنایی با امریه وزارت دفاع روی لینک بزنید.

از طرفی میزان حقوقی که دریافت خواهید کرد کمی بیشتر از سربازان عادی خواهد بود و ساعات خدمت شما، همان ساعات اداری خواهد بود. البته لازم به ذکر است که گاه ممکن است ارگان مربوطه در ساعات غیر کاری نیز از مهارت شما استفاده کند و حقوق اضافی ای را به عنوان اضافه کار به شما پرداخت نکند. با این حال اخذ امریه در ارگانی دولتی مانند بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می تواند در نهایت تصمیمی عالی برای انجام تعهد سربازی و کسب تجربه به صورت همزمان باشد.

در این بخش نحوه ثبت نام امریه بنیاد مسکن را در سامانه رسمی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به نشانی اینترنتی bme.ir شرح خواهیم داد. این مراحل عبارتند از:

◀ در ابتدا لازم است تا عبارت «سایت امریه بنیاد مسکن» یا نشانی اینترنتی «bme.ir» را در قسمت جستجوی مرورگر خود وارد کنید. (برای ورود مستقیم به این سامانه می توانید بر روی آدرس ذکر شده کلیک کنید.) بر روی اولین لینک نشان داده شده کلیک کنید.

‼ نکته مهم: لازم به ذکر است که هر دو نشانی اینترنتی bme.ir و bonyadmaskan.ir شما را به یک صفحه یکسان راهنمایی خواهند کرد و هیچ تفاوتی باهم ندارند.

اولین مرحله ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

◀ با کلیک بر روی لینک نشان داده شده با صفحه ای مانند تصویر زیر مواجه خواهید شد. در این سامانه اطلاعات مختلفی در خصوص بنیاد مسکن انقلاب اسلامی وجود دارد.

دومین مرحله ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

◀ برای ثبت نام امریه بنیاد مسکن می بایست کمی پایین تر آماده و از بخش مربوط به خدمات بنیاد مسکن، بر روی گزینه «درخواست امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی» کلیک کنید. (همانند تصویر)

سومین مرحله ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

◀ با ورود به صفحه جدید می بایست بر روی عبارت «فرم درخواست امریه» کلیک کنید.

چهارمین مرحله ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

◀ در این مرحله با فرم ثبت نام امریه بنیاد مسکن رو به رو خواهید شد که می بایست تمامی اطلاعات خواسته شده را به دقت در سایت امریه بنیاد مسکن وارد کنید. پس از آپلود مدارک خواسته شده، مراحل نام نویسی شما تمام می شود و باید به انتظار اعلام نتایج نهایی بمانید.

پنجمین مرحله ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

برای اطلاع از امریه سربازی کلیک نمایید.

◀ چه مدارکی برای ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد نیاز است؟

✅ ارائه فایل اسکن شده از تمامی صفحات شناسنامه متقاضی.

✅ ارائه فایل اسکن شده از کارت ملی متقاضی.

✅ ارائه فایل اسکن شده از صفحات شناسنامه همسر و فرزندان متقاضی. (در صورت متاهل بودن)

✅ ارائه فایل اسکن شده از آخرین مدرک تحصیلی متقاضی.

✅ ارائه فایل اسکن شده از برگه اعزام به خدمت یا برگ سبز سربازی.

✅ برگه تکمیل شده واکسیناسیون پزشکی.

✅ تکمیل فرم درخواست امریه در سایت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی.

✅ تکمیل فرم عدم وابستگی به کارکنان بنیاد مسکن.

✅ تکمیل فرم تعهد نامه به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی.

✅ ارائه معرفی نامه از کمیته امداد امام خمینی و یا سازمان بهزیستی کشور. (در صورت وجود)

✅ ارائه معرفی نامه از بنیاد شهید. (در صورت وجود)

 

برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام امریه وزارت صمت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه پیگیری امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی به چه صورت است؟

در صورتی که تمایل به پیگیری امریه بنیاد مسکن دارید، باید بدانید که متاسفانه هیچ راهی وجود ندارد. برای پیگیری امریه بنیاد مسکن سامانه ای و یا شماره تلفنی وجود ندارد و تنها راه موجود، انتظار است. چنانچه شما واجد شرایط امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بوده باشید تقریبا 20 روز قبل از تاریخ اعزام به خدمت، پذیرش شما به صورت تلفنی اطلاع رسانی خواهد شد.

اگر کمتر از 20 روز به تاریخ شروع خدمت شما مانده باشد و تماسی با شماره تلفن شما صورت نگرفته باشد، دیگر نیازی به پیگیری امریه بنیاد مسکن نخواهید داشت. چرا که معنای آن عدم پذیرش درخواست امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی می باشد.

نحوه پیگیری امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چگونه است؟

 

برای اطلاع از نحوه و تاریخ ثبت نام امریه بنیاد ملی نخبگان بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

قوانین و شرایط امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چیست؟

برای دریافت امریه بنیاد مسکن، متقاضیان می بایست دارای شرایط عمومی و اختصاصی مد نظر این سازمان باشند. برخورداری از این شرایط بسیار مهم است و در صورت عدم داشتن آن ها، در هر مرحله ای که تخلف متقاضی مشخص شود، درخواست امریه وی ابطال خواهد شد و محل خدمت او به یکی از مراکز نظامی تغییر داده خواهد شد. در ادامه می توانید قوانین و شرایط امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را مشاهده کنید.

قوانین و شرایط امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چیست؟

◀ شرایط عمومی امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عبارتند از:

✅ داشتن تابعیت و شهروندی جمهوری اسلامی ایران.

✅ اعتقاد داشتن به دین مبین اسلام یا سایر ادیان ذکر شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی.

✅ التزام و پایبندی به قانون اساسی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران.

✅ عدم داشتن سابقه کیفری، فساد اخلاقی و فحشا.

✅ عدم داشتن اعتیاد به مواد مخدر، روان گردان ها و … .

✅ عدم داشتن سابقه عضویت در گروهک های ضد نظام و انقلاب اسلامی ایران.

✅ متقاضیان باید فاقد هرگونه غیبت سربازی بوده باشند.

✅ متقاضی ثبت نام امریه بنیاد مسکن می بایست تنها درخواست نام نویسی به این ارگان داده باشد و از نام نویسی در فراخوان های ارگان های دیگر بپرهیزد.

✅ مشمولانی که سرپرستی خانوار را بر عهده دارند.

✅ مشمولانی که تحت حمایت سازمان بهزیستی کشور و کمیته امداد امام خمینی میباشند.

✅ مشمولان وظیفه ای که معافیت از رزم گرفته اند.

✅ مشمولان متاهل و صاحب فرزند.

✅ مشمولانی که عضو خانواده شهدا، جانباز و ایثارگر هستند.

 

◀ شرایط اختصاصی امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عبارتند از:

✅ داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد (پذیرش مشمولین دارای مدرک کارشناسی نیز در برخی فراخوان ها صورت می گیرد.)

✅ تناسب داشتن مدرک و رشته تحصیلی متقاضی با رشته های مطرح شده در فراخوان امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی.

✅ نمره معدل متقاضی امریه بنیاد مسکن در آخرین مقطع تحصیلی می بایست حداقل 15 باشد.

✅ داشتن شرایط انجام خدمت در هر محلی که سازمان نظام وظیفه عمومی مشخص می کند؛ چرا که در صورت دریافت امریه، امکان انتقال و یا جا به جایی محل خدمت بدون داشتن مجوز از سوی ستاد کل نیروهای مسلح امکان پذیر نیست.

✅ معمولا در پذیرش متقاضیان امریه افراد بومی در اولویت قرار داده می شوند؛ اما فرصت ثبت نام به متقاضیان غیر بومی نیز داده می شود (مگر در شرایطی که در فراخوان جذب صراحتا اعلام شود که تنها متقاضیان بومی پذیرفته می شوند). منظور از متقاضی بومی و غیر بومی بدین صورت است:

‼ متقاضی بومی: افرادی متقاضی بومی تلقی می شوند که فاصله شهر محل سکونت آن ها تا محل خدمت، کمتر از 35 کیلومتر باشد.

‼ متقاضی غیر بومی: افرادی متقاضی غیر بومی تلقی می شوند که فاصله شهر محل سکونت آن ها تا محل خدمت، بیش از 35 کیلومتر باشد و مجبور شوند در آن شهر محل خدمت بیتوته کنند.

شرایط اختصاصی امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

◀ قوانین و مقررات جذب امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عبارتند از:

✅ لازم به ذکر است که بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با پذیرش سربازان امریه هیچ‌ گونه تعهدی را در قبال استخدام فرد پس از اتمام خدمت سربازی نمی دهد.

✅ اداره محل خدمت متقاضیان از سوی ستاد کل نیروهای مسلح مشخص می شود؛ به همین دلیل نیز افراد دریافت کننده امریه بنیاد مسکن می بایست بتوانند تا زمان اتمام امریه خدمت خود در محل مشخص شده حضور یافته و انجام وظیفه کنند.

✅ امکان انتقال و یا جابه جایی افراد دریافت کننده امریه سربازی بنیاد مسکن حتی از یک شعبه به شعبه ی دیگر همین بنیاد تنها با داشتن مجوز ستاد کل نیرو های مسلح وجود دارد و بدون داشتن مجوز، حتی نقل و انتقالات بین سازمانی نیز منجر به باطل شدن امریه خواهد شد.

✅ افرادی که درخواست ثبت نام امریه بنیاد مسکن آن ها پذیرفته شود، از حقوق و مزایایی هم طراز با هم درجه های خود در ارتش بهره مند خواهند شد و حقوق آن ها کمی بیشتر از سربازان عادی خواهد بود.

✅ در صورتی که سرباز امریه بنیاد مسکن برای انجام ماموریتی به مسافتی بیش از 50 کیلومتر، حقوق ماموریت روزانه فرد به میزان یک دوازدهم حقوق و مزایا او خواهد بود.

✅ کارکنان وظیفه بنیاد مسکن در صورت مجرد بودن 12 روز و کارکنان وظیفه متاهل 30 روز مرخصی خواهند داشت. علاوه بر آن، مرخصی پایان دوره آموزشی نیز جز مرخصی استحقاقی محاسبه نخواهد شد.

✅ توجه داشته باشید که به ازای هر روز غیبت شما در بنیاد، دو روز اضافه خدمت دریافت خواهید کرد و در صورتی که بیش از 15 روز غیبت داشته باشید، به عنوان سرباز فراری تلقی شده و به یگان مربوطه معرفی خواهید شد.

✅ مشمولین پذیرفته شده به عنوان کارکنان وظیفه بنیاد مسکن لازم است تابع مقررات این بنیاد باشند و از نظر ساعات ورود و خروج و خدمت نیز همانند سایر کارکنان، می بایست در ساعات اداری حضور یابند. توجه داشته باشد که در صورت نیاز، سازمان می تواند از خدمات و توانایی های سرباز امریه در ساعات غیر اداری استفاده کرده و دستمزدی را نیز به عنوان اضافه کار نپردازد.

✅ چنانچه تمایل به ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی دارید، می بایست دارای هیچ‌ گونه نسبت فامیلی نسبی و سببی با کارکنان شاغل در بنیاد مسکن نداشته باشید؛ چنانچه وجود هر گونه نسبت فامیلی در مرحله بعد از دریافت امریه مشاهده شود، امریه شما باطل شده و جهت انجام مدت زمان باقی مانده از خدمت سربازی به یگانی نظامی معرفی خواهید شد.

قوانین و مقررات جذب امریه سربازی در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی

مشمولین گرامی توجه داشته باشید که در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر و یا داشتن سوال در رابطه با نحوه پیگیری و شرایط امریه بنیاد مسکن می توانید با کارشناسان مجرب ایران تحصیل به صورت روزانه از ساعت 8 صبح الی 12 شب از طریق شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

 

برای اطلاع از مدارک، شرایط و نحوه ثبت نام امریه وزارت راه و شهرسازی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

چه شهرهایی پذیرای سربازان امریه بنیاد مسکن هستند؟

فراخوان جذب سرباز امریه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هر استان براساس ظرفیت و میزان کمبود نیروی مورد نیاز مشخص شده و اعلام می گردد. توجه داشته باشید که ممکن است هر سال تمامی شعب بنیاد مسکن در سرتاسر ایران نیاز به نیروی امریه نداشته باشند. به همین دلیل نیز باید از لیست شهر ها و استان های ارائه کننده این امریه ها مطلع باشید. یکی از راه ها مراجعه به بخش استان ها در سایت امریه بنیاد مسکن است و دیگری تماس با واحد امور اداری استان ها.

چه شهرهایی پذیرای سربازان امریه بنیاد مسکن هستند؟

در ادامه این مقاله جدولی از لیست استان های ایران به همراه شماره تلفن واحد امور اداری بنیاد های مسکن انقلاب اسلامی ارائه شده است. شما می توانید برای اطلاع از وجود فراخوان جذب امریه سربازی در استان محل سکونت خود با شماره های ذکر شده تماس بگیرید.

لیست شماره های واحد امور اداری استان های مختلف عبارتند از:

استان محل سکونت شماره تماس واحد امور اداری کد استان
آذربایجان شرقی / تبریز 8 – 36603001 و 7 – 4 – 2 – 36603201 041
آذربایجان غربی / ارومیه 7 – 33851586 و 33829760 و 33826781 و 33820160 044
اصفهان 19 – 37779918 031
اردبیل 5 و 2 – 33812701 و 33819034 045
ایلام 33337415 و 33337182 084
بوشهر 7 – 33559856 و 33557591 و 33538214 077
تهران (داخلی 126) 20- 66521315 و 66553655 و 66555446 021
قم 15 – 32856612 025
البرز  4 – 32547533 026
چهارمحال بختیاری / شهرکرد 32223645 – 32226959 و 32260546 038
خراسان رضوی / مشهد 5 – 38685320 051
خوزستان / اهواز 9 – 33925036 و 33925020 و 33925041 061
خراسان شمالی 32246556 و 32241788 و 32244233 058
خراسان جنوبی 32431905 و 32420771 و 32440258 056
زنجان 33334600 و 33334500 و 3126000 024
سمنان 31625800 و 31624937 و 31624988 و 31627705 023
سیستان بلوچستان / زاهدان 9 – 33230107 054
فارس 5 – 37328170 و 3 – 37328162 071
کرمان 08 – 17 – 16 – 32517313 034
کرمانشاه / باختران 38370258 و 38361516 و 38370068 083
کردستان / سنندج 33230155 و 33235003 087
کهکیلویه وبویراحمد 33334421 و 9 – 33334618 074
قزوین 33330800 و 13 – 33353011 و 33330321 028
گلستان 4 – 32435032 و 32480281 و 32480282 017
گیلان 30 – 33605527 و 33664564 و 33665503 013
لرستان / خرم آباد 2 – 33221061 و 33230097 066
مازندران / ساری 33361668 – 33364415 و 2 – 33350031 011
مرکزی / اراک 6 – 33663035 و 33677754 و 33685546 086
همدان 38282092 و 38256667 و 38268003 و 38260308 081
هرمزگان / بندرعباس 2 – 33670580 076
یزد 3 – 35250901 و 35235299 و 32535299 035
دفتر مرکزی بنیاد مسکن انقلاب 217 – 88337091 021

 

برای اطلاع از تاریخ و نحوه استخدام بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شامل چه رشته هایی می شود؟

با انتشار فراخوان جذب شعب بنیاد های مسکن سرتاسر کشور، لیست رشته ها و مقاطع تحصیلی مورد نیاز آن بنیاد اعلام می گردد. بر این اساس متقاضیان می توانند در صورت داشتن شرایط مورد نیاز، برای ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کنند.

امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شامل چه رشته هایی می شود؟

توجه داشته باشید که مرتبط بودن رشته و مدرک تحصیلی متقاضی با شرایط امریه بنیاد مسکن در ردیف شغلی مورد نیاز، الزامی است. اما به صورت کلی رشته هایی که در ادامه اعلام می شود، بیشتر مورد تقاضای این سازمان هستند و عبارتند از:

◀ مهندسی عمران

◀ مهندسی معماری

◀ مهندسی شهر سازی

◀ مهندسی صنایع

◀ مهندسی کامپیوتر

◀ مهندسی مکانیک

◀ مدیریت

◀ حقوق

◀ حسابداری

مشمولین گرامی توجه داشته باشید که در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر در خصوص مورد پذیرش بودن رشته تحصیلی تان با امریه بنیاد مسکن، می توانید با مشاوران کاردان مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

 

امریه سربازی پسادکتری چیست؟ برای اطلاع از شرایط و مزایا بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

تاریخ و نحوه ثبت نام امریه بنیاد مسکن به چه صورت است؟ چگونه می توان برای پیگیری امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اقدام کرد؟ نشانی سایت امریه بنیاد مسکن چیست؟ خدمت سربازی از جمله تعهد های اجباری است که تمامی آقایان با رسیدن به سن 18 سالگی مشمول انجام آن می شوند. پس از ارسال دفترچه اعزام به خدمت، محل خدمت سربازی هر مشمولی توسط سازمان نظام وظیفه عمومی مشخص می گردد و فرد باید در تاریخ اعلام شده در آن محل حضور یابد.

با توجه به اینکه سطح سواد و تخصص مشمولین سربازی متفاوت است و تخصص و توانایی های مختلفی در ارگان ها و سازمان های متفاوت، به کار گرفته می شود؛ به افراد متخصص در رشته های مختلف فرصت دریافت امریه در سازمان هایی چون بنیاد مسکن داده می شود. در این مقاله به صورت تخصصی به بررسی نحوه ثبت نام و شرایط امریه بنیاد مسکن پرداختیم و اطلاعات مورد نیاز در خصوص انواع قوانین و مقررات و لیست استان های امریه پذیر بنیاد مسکن را ارائه کردیم.

پس از مطالعه دقیق مقاله فوق چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی داشتید، می توانید با کارشناسان مجرب مجموعه ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید. ما روزانه (حتی در ایام تعطیل) نیز از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی سوالات شما هستیم. هم چنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما نوشته و ارسال کنید. در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما خواهیم بود.

 

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله ثبت نام امریه بنیاد مسکن بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

5/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چه مدارکی برای ثبت نام امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مورد نیاز است؟

متقاضیان گرامی می بایست جهت نام نویسی در امریه این سازمان مدارکی چون: فتوکپی شناسنامه و کارت ملی، یک قطعه عکس سه در چهار، فرم اطلاعت شخصی و برگه درخواست به اعزام یا همان برگ سبز سربازی و ... را ارائه کنند. برای مشاهده لیست کامل به مقاله فوق مراجعه کنید.

ثبت نام امریه ارگان بنیاد مسکن به چه صورت است؟

نحه حضوری و یا اینترنتی بودن ثبت نام امریه بنیاد مسکن با انتشار فراخوان جذب نیرو توسط هر استان به متقاضیان آن اعلام می شود. در مقاله فوق می توانید نحوه ثبت نام امریه را به صورت تصویری مشاهده کنید. 

شرایط مورد نیاز برای دریافت امریه بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چیست؟

جهت دریافت امریه این بنیاد متقاضیان می بایست دارای برخی شرایط عمومی و اختصاصی مانند: نداشتن نسبت فامیلی نسبی و یا سببی با کارکنان این سازمان، متناسب بودن نوع مدرک و رشته تحصیلی متقاضی با موارد ذکر شده در فراخوان و ... باشند. برای مشاهده تمامی شرایط به مقاله فوق مراجعه کنید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور