ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام ۱۴۰۲

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام آغاز شد. به اطلاع کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی متقاضی تحصیل در مدارس سلام می رساند پیرو آخرین اطلاعیه ثبت نام مدارس سلام ثبت نام اینترنتی مدرسه سلام همانند سال های گذشته از طریق ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام و کسب حد نصاب علمی توسط دانش آموز است. ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم و ثبت نام مدارس سلام پایه دهم برای تمامی دانش آموزان امکان پذیر بوده و متقاضیان گرامی حتماً قبل از اقدام جهت ثبت نام نسبت به آماده سازی مدارک مورد نیاز برای دوره پیش ثبت نام مدرسه سلام اقدام کنند.

 

شایان ذکر است ثبت نام مدارس سلام در دو مرحله انجام می پذیرد مرحله اول پیش ثبت نام اینترنتی از طریق سایت ثبت نام مدارس شاهد و ثبت حضوری که پس از احراز هویت دانش آموز انجام می گیرد. در واقع، همانند ثبت نام مدارس شاهد و ثبت نام مدارس تیزهوشان ثبت نام دبیرستان های سلام به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم صورت می پذیرد.

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام در آزمون ورودی مدرسه های غیرانتفاعی سلام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

چه زمانی می توان برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام اقدام کرد؟

از جمله مواردی که هر یک از دانش آموزان مایل به ثبت نام در مدارس سلام قبل از انجام پیش ثبت نام مدرسه سلام باید از آن مطلع باشند در رابطه با زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام است.

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام برای دانش آموزان ورود به پایه های مختلف ارائه شده در این مدرسه در سال جاری به پایان رسیده است.

در رابطه با زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام برای دانش آموزان و داوطلبان سال آینده هم فعلاً نمی توان نظری در این رابطه صادر کرد و همچنان باید منتظر اعلام مسئولین مربوطه در این رابطه بمانیم.

 

 

شرایط در نظر گرفته شده برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام چیست؟

ثبت نام در آزمون ورودی مدارس سلام برای تمامی داوطلبان و دانش آموزان مایل به ورود به این قبیل از مدارس تحت شرایطی انجام می شود.

شرایطی که قبل از هر گونه اقدامی برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام باید از آن ها مطلع شوید. در صورت عدم آشنایی با شرایط اعلام شده برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام در ادامه این نوشته با ما همراه باشید. 

. هر فرد مایل به ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام الزاماً باید معدل بالایی داشته باشد.

. هر فرد مایل به ثبت نام در آزمون ورودی مدارس سلام باید برای تحصیل در این مدرسه مبلغی را نیز پرداخت کند.

 

 

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام به چه مدارکی نیاز دارد؟

ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام برای تمامی دانش آموزان به عنوان پیش ثبت نام مدرسه سلام به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. 

آیا اطلاعی از لیست مدارک لازم برای آزمون پیش ثبت نام مدرسه سلام دارید؟ در صورت عدم اطلاع از لیست مدارک مورد نیاز برای آزمون پیش ثبت نام مدرسه سلام در ادامه این نوشته با ما همراه باشید. 

. ارائه شناسنامه فرد داوطلب

. تحویل کارت ملی فرد متقاضی ثبت نام اینترنتی مدارس سلام

 

 

نحوه ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام

همانطور که ذکر شد، برای ثبت نام  لازم است به سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم مراجعه نمایید.

آدرس در نظر گرفته شده برای هر یک از این مقاطع یکسان است و داوطلبان پس از وارد نمودن اطلاعات خود می توانند به انجام مراحل بعدی برای ثبت نام اینترنتی مدرسه سلام بپردازند.

متقاضیان ثبت نام اینترنتی مدرسه سلام توجه داشته باشند که در وارد نمودن اطلاعات خود نهایت دقت عمل را داشته باشید.

جهت انجام ثبت نام  مدارس سلام پایه هفتم و مدارس سلام پایه دهم همانند تصویر، داوطلبان باید پر کردن فرم اینترنتی ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم و ثبت نام مدارس سلام پایه دهم اقدامات لازم را انجام دهندو

همانطور که می دانید امکان برای تمامی پایه ها (از مقطع پیش دبستانی تا دوازدهم دبیرستان) امکان پذیر است.

به همین دلیل، به هنگام ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم و همین طور ثبت نام مدارس سلام پایه دهم یکی از مواردی که لازم است تکمیل نمایید فیلد مربوط به مقطع تحصیلی است.

همچنین، دانش آموزان متوسطه دوم باید در زمان ثبت نام اینترنتی مدرسه سلام برای وارد کردن رشته تحصیلی مورد نظر نیز اقدام کنند.

 

 

نحوه ثبت نام مدارس سلام

 

 

همانطور که در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم ملاحظه می نمایید. ثبت نام دبیرستان های سلام برای پایه های صادیقه ، تجریش ، یوسف آباد، ونک، ایران زمین، سهرودی، همت و سعادت آباد است.

سامانه ثبت نام برای هر یک از مدارس گفته شده جداگانه است و به همین دلیل امکان ثبت نام برای این مدارس با تنها با استفاده از سامانه مورد نظر امکان پذیر است.

 

 

برای اطلاع از قبولی در دبیرستان انرژی اتمی  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

ثبت نام مدارس سلام از مقطع پیش دبستان تا دبیرستان در تمامی رشته ها واجدین شرایط ثبت نام را ثبت نام و پذیرش می کند

 

 

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم

 

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم

 

 

ثبت نام مدارس سلام پایه هفتم نیز همانند سایر پایه ها در سامانه مورد نظر به نشانی register.salamsch.com صورت می گیرد.

به همین دلیل، کلیه داوطلبان عزیز می توانند با استفاده از این سامانه و انتخاب پایه تحصیلی و جنسیت خود در مرحله اولیه برای وارد نمودن سایر اطلاعات همانند تصویر قبلی کلیه اطلاعات خود را در زمان ثبت نام اینترنتی مدرسه سلام وارد نمایند.

یکی از سوالاتی که برای برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام مدارس سلام پیش می آید ، این است که آیا سایر شهرها و یا استان هایی غیر از تهران امکان ثبت نام را دارند؟

در این رابطه باید بگوییم همانند فرم اینترنتی که در این سامانه وجود دارد شما می توانید محل سکونت خود را در هر استان مورد نظر در فرم تهیه شده وارد نمایید و خوشبختانه امکان ثبت نام مدارس بعثت نیز وجود دارد.

یکی از مواردی که علاوه بر پایه تحصیلی مورد نظر خود لازم است وارد نمایید، انتخاب مدرسه مورد نظر خود است.

این مورد در فرم ثبت نام که در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم  وار شده است با عنوان “متقاضی کدام مدرسه هستید؟ می باشید؟” است. بنابراین در انتخاب نوع مدرسه خود نهایت دقت عمل را داشته باشید.

 

 

برای ثبت نام دبیرستان البرز پایه دهم  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

ثبت نام مدارس سلام دوره اول

همانند سایر پایه های تحصیلی ، ثبت نام مدارس سلام دوره اول در مدارس دخترانه و پسرانه در مناطق مختلفی همچون صادقیه، تجریش، یوسف آیاد، ونک، ایران زمین ، سهروردی ، همت ، سعادت آباد می باشد. که برای هر یک از مدارس مورد نظر می توانید به پایگاه اینترنتی آن مراجعه نمایید . با توجه به خاص بودن این مدارس  دانش آموزان در طول دوران تحصیلی خود باید بتوانند معدل بالایی را کسب نمایند.

مناطق مورد انتخابی برای مدارس و ثبت نام دبیرستان های سلام شامل 5 منطقه می باشند. که پیشنهاد می نماییم چنانچه ساکن تهران می باشید، نزدیک ترین منطقه به محل سکونت خود را انتخاب نمایید. با توجه به شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای داوطلبان لازم است مدرسه قبلی خود را که در آن تحصیل نموده اید را وارد نمایید.

شرایط معدلی در نظر گرفته شده برای داوطلبان و متقاضیان ورود به این مدارس بسیارسخت است.

به همین دلیل، حتما قبل از انجام ثبت نام مدارس سلام دوره اول لازم از معدل لازم اطمینان یابید.

ثبت نام برای دوره های هفتم ، هشتم و نهم امکان پذیر است. به همین دلیل هر یک از داوطلبان با توجه به نیاز خود به انتخاب پایه مورد نظر بپردازند.

 

 

جهت اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم

سامانه ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام مشترک است. برخی از داوطلبان به هنگام ثبت نام در رابطه با ورود به صفحه مورد نظر برای پایه تحصیلی به هنگام ثبت نام مدارس سلام سؤالاتی دارند و یا دچار سردرگمی در این زمینه می شوند که برای رفع این مشکل می توانند با توجه به پایه تحصیلی خود، آن را در نوار جستجو وارد کرده و به صورت مستقیم به سامانه وارد شوید.

مشکلاتی و سؤالاتی که برای برخی از دانش آموزان در مرحله ثبت نام مدارس سلام به وجود می آید در برخی از موارد به دلیل عدم انجام ثبت نام به صورت صحیح و اصولی است. 

به همین دلیل، این مسئله متقاضیان را دچار سردرگمی کرده و در انجام ثبت نام در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم می گردد. از این رو، توصیه ما این است که برای ثبت نام خود در منازل به انجام این کار اقدام نمایید.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با ثبت نام در مدارس سلام و همچنین انجام ثبت نام مدارس نمونه دولتی با مشاوران و متخصصان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

 

برای اطلاع از لیست شهریه مدارس غیرانتفاعی در سال جاری بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

آیا برای قبولی و ادامه تحصیل در مدارس سلام نیازمند عبور از آزمون خواهیم داشت؟

تمامی مدارسی که با شرایط خاص داوطلبان را پذیرش می نمایند و همچنین امکانات فراوانی را در اختیار آنان قرار می دهند. 

با توجه به آزمون های ورودی می توانند داوطلبان را پذیرش نمایند.

پذیرش هر یک از داوطلبانی که بتوانند رتبه و تراز لازم را برای قبولی در هر پایه به دست آورند ، می توانند در این مدارس پذیرفته نهایی شوند و نسبت به ثبت نام حضوری اقدام نمایند.

 

 

آیا ثبت نام برای دانش آموزان مقطع ابتدایی در مدارس سلام امکان پذیر است؟

مدارس سلام در مقاطع مختلفی کلیه دانش آموزان را پذیرش می نمایند. که از جمله آنان نیز مدارس ابتدایی است.

شرایط ثبت نام  همچنین پذیرش در این مقطع نسبت به سایر مقاطع مدارس سلام متفاوت است.

به همین دلیل قبل از انجام ثبت نام به صورت اینترنتی ، می توانید با شماره های موجود در سایت برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط ثبت نام تماس حاصل فرمایید.

 

 

برای اطلاع از لیست مبلغ شهریه مدارس تیزهوشان برای فرهنگیان وارد لینک مربوطه شوید

مبلغ شهریه مدارس سلام چقدر است؟

همان طور که بالاتر نیز خدمت شما دوستان و همراهان عزیز عرض کردیم لزوم ادامه تحصیل در مدارس سلام پرداخت شهریه آن است.

در رابطه با مبلغ شهریه پرداختی برای تحصیل در مدارس سلام باید خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این میزان برای دانش آموزان نسبتاً‌ بالاست و از این رو خانواده ها برای از داشتن توانایی مالی لازم برای پرداخت این مبلغ شهریه برای مدرسه فرزند خود مطمئن شوند.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با مبلغ شهریه مدارس سلام در زمان ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام هستید در این رابطه با تیم مشاوره ای کاردان و حرفه ای تماس حاصل فرمایید.

 

 

آیا از لیست مدارس سلام برای دوره های مختلف تحصیلی اطلاعی دارید؟

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان، نحوه و همین طور شرایط لازم برای ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام آشنایی با لیست مدارس سلام در استان تهران نیز برای هر یک از افراد متقاضی ثبت نام الزامی و مهم است. 

در این بخش از مقاله حاضر شما را با لیست شماری از معروف ترین مدارس سلام در استان تهران آشنا می کنیم. پس با ما همراه باشید.

 

 

لیست مدارس سلام
شهدای خلیج فارس یاسین
فرزندان ایران زمین پیروز
صادقیه سبز
همت سرو
فرشتگان یاسین منان

 

 

ثبت نام ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام از چه زمانی آغاز می گردد؟

میزان شهریه مدارس سلام برای هر ترم تحصیلی چقدر است؟

حداقل تراز لازم بری قبولی در ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام چند است؟

تعداد ظرفیت پذیرش در هر یک از مدارس سلام چند نفر است؟

چگونه می توانم  برای ثبت نام مدارس سما اقدام نمایم؟

آیا مدارس سلام در تمامی استان ها وجود دارند ؟ یا این مدارس تنها مختص به شهر تهران می باشند؟

 

 

 

برای آشنایی با شرایط لازم برای شرکت در آزمون ورودی مدارس غیرانتفاعی سلام از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پیش ثبت نام مدارس امام صادق

ثبت نام دبیرستان مفید

ثبت نام مدارس انرژی اتم

اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی 

 ثبت نام مدارس سلام

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام مدارس سلام، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

به سامانه register.salamsch.com مراجعه کنید.

چگونه در سامانه ثبت نام مدارس سلام هفتم و دهم ثبت نام کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

آیا سایر شهرها و یا استان هایی غیر از تهران امکان ثبت نام در مدارس سلام را دارند؟

امکان ثبت نام مدارس بعثت برای آن ها وجود دارد.

شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام چیست؟

از میان شرایط ثبت نام آزمون ورودی مدارس سلام می توان به داشتن معدلی بالا در طول دوران تحصیل اشاره کرد.

 

مطالب مرتبط

نظرات

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)