ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد 1403 + نحوه اصلاح | ایران تحصیل

تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

پس از اعلام نتایج انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری کارشناسی ارشد، ممکن است برخی از داوطلبان از رشته محل پذیرفته شده راضی نبوده و تمایل داشته باشند تا رشته خود را تغییر دهند. خدمت این دسته از متقاضیان باید اعلام کنیم که امکان تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد، تنها در بازه زمانی خاصی که از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام می شود امکان پذیر است. در این بازه زمانی متقاضیان با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org می توانند درخواست خود را ثبت کنند.

جهت راهنمایی بیشتر شما داوطلبان گرامی در این مقاله راهنمای تصویری چگونگی ثبت درخواست تغییر اولویت در مقطع کارشناسی ارشد ارائه شده است؛ لازم به ذکر است که در صورت بروز خطا و یا مشکل در هر یک از مراحل ذکر شده، کارشناسان مجموعه ایران تحصیل شما را به صورت روزانه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب راهنمایی خواهند کرد. تنها کافیست با شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

دلایل قابل قبول برای ثبت اعتراض انتخاب رشته کارشناسی ارشد

سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org امکانات مختلفی را برای داوطلبان کنکور سراسری در مقاطع مختلف کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری ارائه می کند. یکی از این امکانات، اعمال تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد می باشد. اما برای ثبت چنین درخواستی می بایست دلایل متقاضی قابل قبول بوده باشد. داوطلبان کنکور می توانند دلایل مختلفی را برای ثبت اعتراض در این سامانه انتخاب کنند؛ اما لازم است بدانند که معلوم نیست با کدام یک از درخواست های آنان موافقت خواهد شد. 

دلایل قابل قبول برای ثبت اعتراض انتخاب رشته کارشناسی ارشد

از جمله دلایلی که داوطلبان کنکور سراسری در مقطع کارشناسی ارشد می توانند بیان کنند، می توان به موارد زیر اشاره کرد:

دلایل قابل قبول برای ثبت اعتراض انتخاب رشته کارشناسی ارشد

اعتراض جهت تغییر دوره قبولی : امکان استفاده از گزینه اعتراض به تغییر دوره مخصوص داوطلبانی است که نتیجه نهایی کنکور سراسری ارشد آن ها اعلام شده است و آن ها نسبت به دوره قبولی معترض هستند.

به عنوان مثال داوطلبی براساس اولویت انتخابی خود در دوره شبانه دانشگاهی پذیرش گرفته است؛ اما پس از مشاهده کارنامه سبز متوجه می شود که در دوره روزانه دانشگاهی دیگر نیز پذیرش تحصیلی گرفته است. در این صورت می تواند از طریق سامانه سنجش جهت ثبت درخواست تغییر دوره قبولی خود اقدام کند.

اعتراض به نتیجه پذیرش به علت عدم به حد نصاب رسیدن محل قبولی : پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته متقاضیان، زمانی که به دانشگاه محل پذیرفته شده مراجعه می کنند، ممکن است متوجه شوند که رشته ای که در آن پذیرش گرفته اند به علت به حد نصاب نرسیدن، برگزار نخواهد شد و ثبت نام آن ها در آن دانشگاه انجام نمی شود.

در چنین حالتی داوطلبان می توانند انتخاب گزینه « به حد نصاب نرسیدن محل قبولی » در سایت سازمان سنجش، به این مرکز اطلاع رسانی کنند. سازمان سنجش درخواست آن ها را بررسی خواهد کرد و دانشگاه و یا رشته ای دیگر را برای ثبت نام در آن، به داوطلب معترض معرفی خواهد کرد. 

درخواست مجوز شرکت در کنکور سال آینده : با مطالعه دفترچه انتخاب رشته منتشر شده از سوی سازمان سنجش، مشاهده خواهید کرد که چنانچه داوطلبی در دوره روزانه دانشگاهی پذیرفته شود و سپس تصمیم به عدم ثبت نام در آن رشته بگیرد و نخواهد ادامه تحصیل دهد، نمی تواند در کنکور سراسری سال آینده شرکت کند و یک سال محروم از آزمون و تحصیل خواهد بود.

برای لغو چنین محرومیتی اما سازمان سنجش راه حلی را قرار داده است و داوطلبان می توانند عدم علاقمندی خود را به ثبت نام در آن دوره روزانه اعلام کرده و درخواست صدور مجوز برای شرکت در کنکور سراسری سال آینده دهند. برای ثبت درخواست صدور مجوز نیز می بایست به سایت این سازمان مراجعه کرده و مراحل ثبت را به اتمام رساند.

درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد : ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد پس از منتشر شدن کارنامه سبز داوطلبان کنکور سراسری صورت می گیرد. به دلیل اهمیت و تقاضای بالایی که داوطلبان برای ثبت این درخواست دارند، به صورت تخصصی در ادامه این مقاله به تشریح این روش تغییر رشته قبولی خواهیم پرداخت. با ایران تحصیل همراه باشید.

برای اطلاع از تفاوت کنکور ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم  بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

نحوه ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد

در زمان انتخاب رشته، هر داوطلبی براساس اولویت بندی خود مجموعه ای از رشته ها و دانشگاه ها را انتخاب می کند و در نهایت نتیجه نهایی محل پذیرش وی براساس رتبه و لیست اولویت بندی وی اعلام می شود. مدتی پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته (حدودا یک ماه بعد) کارنامه ای تحت عنوان کارنامه سبز منتشر می شود که در بردارنده اطلاعت کامل قبولی داوطلبان است.

در واقع کارنامه سبز همانند فرم انتخاب رشته داوطلبان است که وضعیت قبولی داوطلب را در تمامی رشته های انتخاب کرده وی نشان می دهد. گاه ممکن است برخی از داوطلبان در مراحل اولویت بندی انتخاب رشته، رشته ای را به اشتباه پس و پیش درج کرده باشند و یا پس از منتشر شدن کارنامه سبز فکر کنند که اولویت شان با قبولی در رشته ای دیگر بود و بخواهند آن را تغییر دهند؛ در این وضعیت است که امکان ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد سازمان سنجش مورد استفاده قرار می گیرد.

برای ثبت چنین درخواستی می بایست داوطلبان پس از انتشار کارنامه سبز و مشاهده وضعیت قبولی خود در رشته های مختلف، به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org وارد شوند و سپس از طریق سیستم پاسخگویی درخواست بررسی اولویت های بعدی خود را بدهند. برای راهنمایی هر چه بیشتر شما متقاضیان گرامی در ادامه این مقاله راهنمای تصویری تک به تک مراحل را ارائه خواهیم کرد. با ما همراه باشید. 

مراحل مورد نیاز برای ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد عبارتند از:

ابتدا می بایست به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org وارد شوید. (برای ورود مستقیم به این سامانه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.) پس از ورود به این سامانه گزینه « پاسخگویی اینترنتی » را که دارای علامت تلفن در گوشه ی بالای سمت چپ صفحه است، انتخاب کنید. 

مرحله اول ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

در صفحه ای که باز می شود می بایست از میان گزینه های نشان داده شده بر روی عبارت «ورود به سیستم پاسخگویی» کلیک کنید. در این صورت به صفحه ای با نشانی اینترنتی request.sanjesh.org منتقل خواهید شد. (برای ورود مستقیم به این صفحه بر روی آدرس اینترنتی ذکر شده کلیک کنید.)

مرحله دوم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

در این مرحله لازم است تا ابتدا یک اکانت کاربری در سیستم پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش ایجاد کنید. به همین منظور نیز بر روی عبارت «عضویت در سامانه» کلیک کنید. (لازم به ذکر است که چنانچه قبلا مراحل ثبت نام را طی کرده باشید، تنها باید بر روی « ورود به سامانه » کلیک کنید و وارد پنل خود شوید.)

مرحله سوم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

فرم عضویتی را که به شما نشان داده می شود، به دقت تکمیل کنید. توجه داشته باشید که امکان تغییر اطلاعات فردی پس از ثبت نام وجود ندارد و در صورت ثبت اطلاعات غلط درخواست شما نیز مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. به همین دلیل در ثبت اطلاعات خود بسیار توجه کنید. در نهایت نیز کد امنیتی را وارد کرده و تیک مربوط به پذیرش قوانین و تایید اطلاعات درج شده را فعال کرده و بر روی «تایید» کلیک کنید.

مرحله چهارم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

پس از ثبت نام به مرحله قبلی باز گردید و این بار بر روی گزینه «ورود به سامانه » کلیک کنید. ایمیل، رمز عبور و کد ملی خود را وارد کرده و با کلیک کرده بر روی «ورود» به پنل کاربری خود وارد شوید.

مرحله پنجم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

در این مرحله از منوی سمت راست صفحه بر روی گزینه «درخواست جدید» کلیک کنید.

مرحله ششم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

سپس در بخش آزمون گزینه «کارشناسی ارشد» و در بخش سال، سال شرکت در آزمون خود را وارد کنید و سپس بر روی «جستجو» کلیک کنید.

مرحله هفتم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

در این صورت تمامی درخواست هایی که داوطلب می تواند برای بررسی، آن ها را انتخاب کند نمایش داده خواهد شد. از میان تمام این گزینه ها، گزینه «بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضای اولویت بعدی» را انتخاب کنید.

مرحله هشتم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

برای ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد خود، باید شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را به دقت وارد کنید و سپس بر روی گزینه «جستجو» کلیک کنید.

مرحله نهم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

با وارد کردن اطلاعات پرونده و داوطلبی خود لیستی از درخواست های قابل پذیرش نشان داده می شود. برای تغییر اولویت در انتخاب رشته خود آخرین گزینه یعنی «درخواست بررسی اولویت های بعدی» را انتخاب کند. سپس به دقت اطلاعاتی چون: استان، شهر، آدرس محل سکونت و شرح توضیحات خود را وارد کنید. 

مرحله دهم ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد

در نهایت با کلیک بر روی عبارت «تایید» مراحل ثبت درخواست به اتمام خواهد رسید. توجه داشته باشید که هر داوطلب تنها یک بار می تواند نسبت به انجام این مراحل اقدام کند و پس از ثبت نهایی آن، نمی تواند درخواست خود را حذف و یا اصلاح کنید. 

در صورتی که در هر یک از مراحل فوق نیاز به راهنمایی دارید و یا برای نوشتن متن شرح درخواست خود در قسمت پایانی نیاز به راهنمایی داشتید، با کارشناسان مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید. مشاوران ما همه روزه از ساعت 8 صبح الی 12 شب پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

 

برای اطلاع از لیست منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی در سال جاری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

مراحل پس از ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد

پس از ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد چگونه می توان درخواست خود را پیگیری کرد؟ چقدر طول می کشد تا نتیجه درخواست متقاضی اعلام شود؟ این قبیل سوالات پس از ثبت اعتراض و یا تغییر در اولویت بندی انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد ممکن است ذهن متقاضیان را به خود مشغول کند. از این رو در این بخش چگونگی پیگیری را شرح خواهیم داد. در ابتدا باید بدانید که پس از ثبت درخواست، یادداشت کردن کد 7 رقمی رهگیری الزامی است.

مراحل پس از ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد

در واقع به کمک این کد 7 رقمی است که متقاضی می تواند برای پیگیری درخواست خود اقدام کند. در حالت معمول 24 الی 48 ساعت پس از ثبت درخواست، کارشناسان مرکز سنجش به بررسی آن می پردازند و نتیجه را اعلام می کنند؛ اما ممکن است در برخی زمان ها که حجم کاری بالاست، مدت زمان بررسی درخواست طولانی تر شود. در این حالت داوطلبان گرامی می بایست با مراجعه به سیستم پاسخگویی سایت سنجش به نشانی اینترنتی request.sanjesh.org، برای پیگیری اقدام کنند.

پس از ورود به حساب کاربری خود در این سامانه (نحوه ورود به سایت در بخش بالایی به صورت تصویری شرح داده شده است)، از منوی سمت راست صفحه می بایست گزینه مربوط به «درخواست ها و پاسخ ها» را انتخاب کنید.

چنانچه عنوان درخواست شما را با رنگ آبی نشان دهند، به معنی قرار گرفتن درخواست شما در صف بررسی خواهد بود. چنانچه عنوان درخواستتان با رنگ زرد نشان داده شود، یعنی درخواست توسط کارشناسان بررسی شده است و اگر به رنگ سبز نشان داده شود یعنی درخواستتان پاسخ داده شده است.

کال تو اکشن تماس

برای اطلاع از لیست بهترین منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت براساس پیشنهادات رتبه های برتر سال جاری، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

تغییر رشته کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد توسط کارنامه سبز 

کارنامه سبز داوطلبان ثبت نام کرده در دانشگاه آزاد از طریق سایت مرکز سنجش، پذیرش و امور فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی اینترنتی azmoon.org منتشر می گردد. در این کارنامه سبز اطلاعاتی چون رتبه، تراز و مقایسه نتایج کسب شده توسط داوطلب با آخرین نفر قبول شده در دانشگاه و … نشان داده می شود. متاسفانه در دانشگاه آزاد امکان تغییر رشته و یا اعتراض به نتیجه قبول شده از طریق این سامانه وجود ندارد.

تغییر اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

بدین طریق داوطلبان نمی توانند پس از مشاهده کارنامه سبز خود برای تغییر رشته و یا بررسی اولویت انتخاب رشته کارشناسی ارشد، درخواست دهند. این امکان تنها در رابطه با دانشگاه های سراسری و انتخاب رشته در سایت سازمان سنجش آموزش کشور فراهم شده است. دانشجویان دانشگاه آزاد تنها پس از دریافت کارنامه سبز می توانند مشاهده کنند که با آخرین فرد پذیرفته شده در هر یک از رشته های اولویت بندی شان چقدر فاصله دارند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی، مشاوران ایران تحصیل در کنار شما هستند. تنها کافیست با 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنید.

 

برای اطلاع از آخرین تغییرات سهمیه های کنکور ارشد وزارت بهداشت بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

اخبار پیرامون کنکور کارشناسی ارشد

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور گفت: نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد پزشکی در نیمه اول شهریور ماه 1403 اعلام می شود:

کنکور سراسری کارشناسی ارشد در رشته‌ های گروه پزشکی سال 1403 در روزهای 5 و 4 خرداد ماه و با حضور حدود 69 هزار داوطلب برگزار شد. کارنامه اولیه شرکت کنندگان این آزمون در 24 تیر ماه منتشر شد و براساس آن داوطلبان مجاز توانسند در بازه زمانی 25 الی 28 تیر ماه نسبت به انتخاب رشته اقدام کنند.

مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد که در نیمه اول شهریور ماه 1403 نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد رشته‌ های گروه پزشکی اعلام خواهد شد. همچنین طبق ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام در رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد، صلاحیت عمومی متقاضیان مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

برای رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور ارشد روی لینک کلیک کنید.

 

داوطلبان متقاضی تحصیل در دانشگاه شاهد، با وارد کردن کد رهگیری در سامانه اینترنتی مرکز سنجش آموزش پزشکی می توانند نتیجه خود را مشاهده کنند. اسامی اعلام شده چند برابر ظرفیت بوده و صرفا بر اساس اولویت نمره و انتخاب محل داوطلب است و هیچگونه حقی را اعم از قبولی یا مجاز بودن و … برای داوطلب ایجاد نمی کند. زمان مصاحبه رشته های مورد پذیرش دانشگاه شاهد 21 مرداد ماه بوده و داوطلبان برای دریافت اطلاعات تکمیلی می توانند به وب سایت این دانشگاه shahed.ac.ir مراجعه کنند.

 

خلاصه مطلب

اعمال تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد، یکی از امکاناتی است که توسط سازمان سنجش آموزش کشور به داوطلبان کنکور سراسری ارائه شده است. همزمان با اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد، رشته و دانشگاه محل قبولی داوطلبان مشخص می شود و مراحل بعدی برای ثبت نام آغاز می شود. اما در این میان ممکن است برخی از داوطلبان از نتیجه نهایی کنکور خود راضی نبوده و بخواهند آن را تغییر دهند. با مراجعه به مقاله فوق می توانید راهنمای تصویری ثبت درخواست تغییر را مشاهده کنید. 

در مقاله فوق تلاش کردیم تا تمامی نکاتی را که داوطلبان کنکور می بایست در مورد تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد می دانستند، بیان کنیم. با ارائه راهنمای تصویری نیز سعی کردیم تا از طی کردن اشتباه مراحل ثبت درخواست جلوگیری کنیم؛ با این حال چنانچه داوطلبان گرامی نیاز به راهنمایی بیشتری داشتند و یا پاسخ سوال خود را دریافت نکرده بودند، می توانند با مشاوران مرکز ایران تحصیل به شماره 9099075307 (تنها از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد) تماس حاصل کنند. هم چنین می توانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه برای ما نوشته و ارسال کنید. 

 

برای دانلود پی دی اف کامل مقاله تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد چه تاریخی است؟

پس از انتشار کارنامه سبز که حدودا یک ماه بعد از اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری است، متقاضیان می توانند برای ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد اقدام کنند. در حال حاضر تاریخ دقیقی برای ثبت اعتراض منتشر نشده است.

برای ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد به چه سایتی باید مراجعه کرد؟

داوطلبان گرامی می توانند برای ثبت درخواست خود به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی sanjesh.org مراجعه کنند. در مقاله فوق راهنمای تصویری و تمامی مراحل چگونگی ثبت نام درج شده است. 

فرآیند پس از ثبت درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته ارشد چیست؟

پس از نهایی کردن درخواست تغییر اولویت انتخاب رشته می بایست متقاضیان به مدت 24 الی 48 ساعت صبر کنند تا درخواست آن ها بررسی شده و نتیجه اعلام گردد. در مقاله فوق جزئیات بیشتر ارائه شده است.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد

  ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد ۱۴۰۳ + اخرین مهلت

  ثبت نام مجدد انتخاب رشته ارشد آزاد، برای افرادی که در بازه زمانی تعیین شده به هر دلیلی موفق به ثبت نام نشده اند و نیاز به ویرایش فرم انتخاب رشته خود دارند، بسیار مهم است. ثبت نام مجدد انتخاب...
 • رشته های بدون کنکور دکتری

  رشته های بدون کنکور دکتری ۱۴۰۳

  رشته های بدون کنکور دکتری هر ساله همزمان با انتشار فراخوان نام نویسی بدون کنکور سراسری و آزاد اعلام می‌شود. ثبت نام رشته های دکتری بدون آزمون براساس آیین نامه پذیرش بدون آزمون استعدادهای درخشان در دوره تحصیلی دکتری که...
 • انتخاب رشته بدون کنکور

  راهنما انتخاب رشته بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1403 + نکات قبولی

  فرآیند انتخاب رشته‌ بدون کنکور در دوره‌های روزانه، نوبت دوم، دانشگاه پیام نور و غیرانتفاعی و همچنین پردیس خودگردان دو بار در سال انجام می‌شود. مهلت انتخاب رشته بدون کنکور ورودی بهمن از 3 تا 8 بهمن ماه بوده و...
 • رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین

  رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین 1403 + شرایط پذیرش

  دانشگاه علوم انتظامی امین تنها دانشگاه افسری در ایران است که داوطلبان واجد شرایط می توانند از میان یکی از رشته های دانشگاه علوم انتظامی امین رشته دلخواه خود را انتخاب کرده، مشغول به تحصیل شده و فارغ التحصیل شوند....
تماس با مشاور