تدریس در دانشگاه پیام نور 99

برای تدریس در دانشگاه پیام نور ابتدا باید منتظر فراخوان ایجاد شده در سامانه جذب حق التدریس دانشگاه پیام نور باشید. تقاضای استخدام تدریس در این دانشگاه زمانی امکان پذیر است که سامانه فرم تقاضا را ایجاد نموده باشد. در ادامه برای آشنایی شما عزیزان نمونه نامه درخواست را برای شما ارائه خواهیم نمود. توجه داشته باشید که حقوق حق التدریس دانشگاه پیام نور در واقع کمتر از اساتید رسمی این دانشگاه می باشد. نحوه تدریس در دانشگاه پیام نور با توجه به تشکیل محدودتر کلاس ها، با تعداد ساعات کمتری صورت می پذیرد.

 

 

برای اطلاع از شرایط تدریس در دانشگاه پیام نور 99 – اطلاع از تعداد پذیرش مدرس در رشته های مختلف با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

نحوه تدریس در دانشگاه پیام نور

 

"نحوه

 

در صورتی که مایل به تدریس در این دانشگاه می باشید، ابتدا مطابق با قوانین این دانشگاه باید به عنوان حق التدریسی مشغول به کار شوید که در این صورت مزایا و حقوق شما بسیار کم خواهد بود. تعداد ساعت های شما کم است.اما در صورتی که استخدام رسمی این دانشگاه شوید، شاید بتوان گفت امنیت شغلی نخواهید داشت.

پس از اینکه شما چند سال در دانشگاه پیام نور موفق به تدریس شوید، این امکان برای شما ایجاد خواهد شد که بتوانید از حقوق حق التدریس دانشگاه پیام نور بالاتر بروید و در این دانشگاه به عنوان هیئت علمی جذب شوید. هیئت علمی دانشگاه های مختلف بسته به نوع تقاضای دانشجویان متفاوت خواهد بود و همچنین در زمان تعیین شده برای جذب هیئت علمی باید برای ثبت نام اقدام نمایید که در این صورت شما رسما به عنوان مدرس دانشگاه پیام نور خواهید بود.

نوع دیگر استخدام در دانشگاه پیام نور به عنوان مدرس بدین صورت است که شما می توانید به صورت بورس وارد در زمان تعیین شده این دانشگاه با توجه به شرایط تدریس در دانشگاه پیام نور 99  استخدام شوید.

 

با توجه به اینکه زمان تعیین شده برای هر یک از انواع تدریس متفاوت می باشد، برای انجام ثبت نام و اطلاع از فراخوان های جذب دانشجو، می توانید با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

تقاضای استخدام تدریس در دانشگاه علمی کاربردی

جهت درخواست تدریس  ابتدا باید فرم تقاضانامه را تکمیل نمایید و پس از طی نمودن مراحل تکمیل فرم، درخواست شما ثبت خواهد شد و می توانید سایر مراحل را پشت سر بگذارنید. لازم به ذکر است که این فرم مخصوص به سامانه تعیین شده خواهد بود و نیازی به ارائه این موارد به صورت حضوری نخواهید داشت.

مراحل نمونه نامه درخواست تدریس در دانشگاه پیام نور بدین شرح است :

تذکر : فرم تقاضا نامه برای هر یک از دانشگاه ها ممکن است دارای تفاوت هایی باشد اما به طور کلی، مراحل زیر به صورت عمومی برای تمامی متقاضیان تعیین شده است.

 

فرم اول نمونه نامه درخواست تدریس دانشگاه پیام نور

در فرم اول اطلاعاتی را لازم است تکمیل نمایید که شامل مواردی همچون : مشخصات متقاضی است. که در این فرم شما باید اطلاعات مربوط به ویژگی های شخصی و هویتی خود را وارد نمایید در صورت متاهل بودن لازم است اطلاعات مربوط به مشخصات مربوط به همسر خود را نیز به درستی وارد نمایید.

برای آن دسته از متقاضیان که سابقه ایثارگری داشته اند و یا جزو خانواده محترم ایثارگران می باشند، وارد نمودن اطلاعات مربوطه الزامی خواهد بود. تصویر داوطلب که در اندازه 3*4 و با حجم تعیین شده حداکثر 30 کیلوبایت باید باشد و وارد نمودن کد محرمانه که حتما باید این کد را به خاطر داشته باشید.

 

فرم دوم ثبت نام تدریس در دانشگاه پیام نور

در فرم دوم شما لازم است که اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی و نشانی متقاضی را وارد نمایید. به عنوان مثال سوابق تحصیلات که شامل همان مدارک دانشگاهی شما می باشد، در این فرم الزامی خواهد بود. نام مراکزی که شما در آن تحصیل نموده اید نیز از جمله موارد بسیار مهم می باشد.

برای تائید اطلاعات وارد شده در سامانه جذب حق التدریس دانشگاه پیام نور داوطلبان لازم است تصویر اسکن شده مربوط به آخرین مدرک تحصیلی خود را در اندازه و حجم حداکثر 140 کیلوبایت وارد نمایند. همچنین وارد نمودن نشانی متقاضی نیز در این فرم ضروری خواهد بود.

 

فرم شماره سوم سامانه جذب حق التدریس دانشگاه پیام نور

 

با توجه به اینکه برای تدریس در دانشگاه پیام نور شما باید سابقه تدریس داشته باشید، لذا در این فرم لازم است تا اطلاعات مربوط به سوابق تحصیلی که شامل ثبت سوابق آموزشی و پژوهشی می باشد را وارد نمایید. توجه داشته باشید که وارد نمودن حداقل سه مورد الزامی خواهد بود.

 

فرم شماره چهارم ثبت نام حق التدریسی

 

یکی از موارد مهمی که برای ثبت نام در دانشگاه پیام نور برای تمامی دانشگاه ها مدنظر قرار داده می شود، این است که متقاضی قبل از ثبت نام، حتما دارای سابقه اشتغال به تدریس باشد. بنابراین آنچه در فرم شماره 4 متقاضی باید سوابق تحصیلی اشتغال خود را وارد نماید.

 

فرم شماره پنجم

 

وارد نمودن اطلاعات مربوط به فرم تدریس در دانشگاه پیام نور در این فرم مربوط به اطلاعات معرفان علمی خواهد بود. به عنوان مثال باید تمامی مشخصات معرفان علمی مربوط به فرد داوطلب که به عنوان معرف می باشد را وارد نماییید.

 

فرم شماره شش نمونه نامه درخواست تدریس دانشگاه پیام نور

 

شما برای تدریس در این دانشگاه در فرم های مربوطه باید هم معرف علمی و هم معرف عمومی را وارد نمایید. در فرم شماره 6 باید تمامی اطلاعات مربوط به معرف خود را وارد نمایید.

 

فرم شماره هفت

فرم شماره 7 در واقع آخرین فرم مربوط به نمونه نامه درخواست تدریس در دانشگاه پیام نور می باشد که در این فرم شما لازم است توضیحات نهایی و تکمیلی را وارد نمایید. که معرفی مختصری در رابطه با زادگاه ، محل تحصیل و … باید داشته باشید و همچنین اشاره ای به فعالیت های فرهنگی ، سیاسی و اجتماعی را به تمامی افراد ارائه نمایید و سایر توضیحات لازم را نیز وارد نمایید.

 

فرم شماره 8

 

فرم شماره هشت همان فرمی است که شما در واقع به عنوان تائید نهایی آن را تکمیل خواهید نمود که توصیه می نماییم قبل از تائید نهایی، حتما تمامی اطلاعات آن را بار دیگر به صورت دقیق چک نمایید.

 

نمونه نامه درخواست تدریس در دانشگاه پیام نور

 نام:
مورد نیاز
 نام خانوادگی:
مورد نیاز
 نام پدر:
مورد نیاز
 محل صدور شناسنامه:
مورد نیاز
 شماره شناسنامه:
مورد نیاز
 شماره ملی:
مورد نیاز
 محل تولد:
مورد نیاز
 جنسیت:

 

مورد نیاز
 تاریخ تولد:
    تقويم مورد نیاز
 دین:
مورد نیاز
 تابعیت:
مورد نیاز
 وضعیت تاهل:

 

مورد نیاز
 آدرس منزل:
مورد نیاز
 شماره تلفن منزل:
مورد نیاز
 شماره تلفن محل کار:
 شماره تلفن همراه:
مورد نیاز
 آدرس پست الکترونیک:
مورد نیاز
 آدرس وب سایت:
 اطلاعات آخرین مدرک تحصیلی…………………………………………………………….
 مقطع تحصیلی:
مورد نیاز
 میانگین:
مورد نیاز
 دانشگاه محل تحصیل:
مورد نیاز
 رشته تحصیلی با ذکر گرایش:
مورد نیاز
 تاریخ شروع به تحصیل:
    تقويم مورد نیاز
 تاریخ اخذ مدرک:
    تقويم مورد نیاز
 عنوان پایان نامه:
مورد نیاز
 تاریخ دفاع:
    تقويم مورد نیاز
 نمره پایان نامه:
مورد نیاز
 ***** در صورت اخذ مدرک از دانشگاه های خارج از کشور، مدرک ترجمه شده باید به تایید وزارت علوم رسیده باشد ******
 اطلاعات استخدامی………………………………………………………………………………
 الف:عضو هیات علمی مدعو پیام نور:
 ب:عضو هیئت علمی مدعو سایر دانشگاه های مورد تایید:
 ج:مدرس مدعو شاغل:
 فعالیتهای آموزشی……………………………………………………………………………..
 الف:دارای سابقه تدریس در دانشگاه :

 

مورد نیاز
 ب:سوابق تدریس در پیام نور و سایر دانشگاه ها و موسسات:
 ج:دروسی که توانایی تدریس آنها را در این دانشگاه دارید؟:
مورد نیاز
 فعالیتهای پژوهشی……………………………………………………………………………….
 فعالیتهای پژوهشی(تالیف،ترجمه،مقاله،کنفرانس و…):
 فعالیتهای اجرایی……………………………………………………………………………
 اجرایی پیام نور:
 اجرایی سایر موسسات و ارگان ها:
 گروه های آموزشی که تمایل به تدریس دروس آنها را دارید جهت ارجاع به مدیر گروه مربوطه انتخاب نمایید:

 

مورد نیاز
  مورد نیاز

 

ارسال

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با نحوه ثبت نام برای تدریس در دانشگاه پیام نور 99 ارائه نماییم. نمونه نامه درخواست برخی از دانشگاه ها را ارائه نمودیم تا بتوانید با نوع فرم مورد نیاز برای انجام کار آشنا شوید. در صورتی که مشکلی در رابطه با سامانه جذب حق التدریس دانشگاه پیام نور دارید، می توانید این موارد را از مشاوران ما جویا شوید. همچنین کلیه داوطلبان برای اطلاع از حقوق حق التدریس دانشگاه پیام نور می توانند با متخصصین دانشگاه غیر انتفاعی و پیام نور ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

اعتبار مدرک دانشگاه پیام نور

سامانه ثبت نام غیرحضوری دانشگاه پیام نور

ورود به سامانه سهبا دانشگاه پیام نور

شرایط تدریس در دانشگاه آزاد

شرایط تدریس در دانشگاه فنی حرفه ای

سامانه جذب حق التدریس دانشگاه پیام نور

برای تدریس در دانشگاه پیام نور 99 چه مدارکی لازم است؟

برای تقاضای تدریس در دانشگاه پیام نور 99 ابتدا باید نسبت به تکمیل فرم مورد نظر اقدام نمایید. مدارک مورد نیاز هم شامل مدارک هویتی و هم شامل مدارک تحصیلی شما خواهد بود.

 

 

چگونه می توانم نمونه نامه درخواست تدریس در دانشگاه پیام نور را مشاهده نمایم؟

برای مشاهده کامل نمونه تقاضانامه به سایت وارد شوید.

 

 

حقوق حق التدریس دانشگاه پیام نور چقدر است؟

به طور معمول در صورت ارائه فراخوان جداگانه توسط دانشگاه های مختلف ، پذیرقته شدگان در مرحله اولیه حق التدریسی خواهند بود و به همین دلیل حقوق شما با توجه به ساعت های کلاس های مورد تدریس مشخص خواهد شد.