ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 {دهم، یازدهم، دوازدهم}

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۳ بهمن ۱۴۰۲
بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور 1403 پیش از شروع ارزیابی آنلاین ایران تحصیل به دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم اعلام می‌شود. داوطلبان کنکور سراسری برای پیشرفت بیشتر در این رقابت سخت و طاقت فرسا، لازم است علاوه بر مطالعه دروس تخصصی در آزمون‌های آزمایشی معتبر که به صورت هماهنگ و سراسری انجام می‌شود، از برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور مطلع شوند.

دانلود و مشاهده برنامه راهبردی آزمون آزمایشی کنکور، به عنوان نقشه راه که از مهر تا پایان خرداد را شامل می‌شود، کمک کننده است. چنانچه سوالی درباره بودجه بندی‌ها و آزمون آزمایشی کنکور داشتید، با مشاوران مجرب ما در ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

ضرورت اطلاع از برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور

آزمون‎های شبیه ساز کنکور سراسری ایران تحصیل 10 تا است که به صورت ماهانه برگزار می‌شود. اطلاع از بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور می‌تواند نقشه‌ای راهبردی و جامع برای دانش آموزانی باشد که می‌خواهند از منابع این ارزیابی مجازی آگاه باشند تا با توجه به آن، برنامه ریزی کنکور کنند.

ضرورت اطلاع از برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور 1403 می‌تواند ذهن داوطلب را برای آزمون آزمایشی آماده کند. این آزمون شبیه ساز کنکور، استرس دانش آموزان را کاهش می‌دهد و میزان تسلط شرکت کنندگان را براساس معیارهای کنکور بالا می‌برد. به همین خاطر بودجه بندی این آزمون در هر پایه و هر رشته متفاوت است.

ضرورت اطلاع از برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور

این آزمون آزمایشی مجازی 1 روز پیش از آزمون‌های قلمچی برگزار می‌شود و به صورت مرحله‌ای و ماهانه است. دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته انسانی، ریاضی و تجربی برای کسب موفقیت و آمادگی لازم برای کنکور سراسری؛ می‌بایست در این آزمون شرکت کنند و قبل از شروع ارزیابی مطابق با بودجه بندی، دروس تخصصی را مطالعه کنند.

مزیت بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور 1403

دانش آموزانی که به دنبال رشد و ارتقای سطح دانش و علمشان هستند، باید با برنامه راهبردی آزمون آمادگی کنکور قبل از شرکت در آزمون آزمایشی ایران تحصیل، آشنا شوند. این بودجه بندی که مختص به ارزیابی مجازی کنکور 1403 است، مزیت‌های زیادی دارد که عبارت است از:

☑️ بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور سراسری، دانش آموزان را آماده می‌کند.

☑️ برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور به صورت رایگان به داوطلبان داده می‌شود.

☑️ بودجه بندی آزمون شبیه ساز کنکور به عناون نقشه راه، تعداد آزمون‌ها را مشخص می‌کند.

☑️ برنامه راهبردی آزمون آنلاین کنکور تغییر نمی‌کند و در صورت تغییر به دانش آموزان اطلاع داده می‌شود.

دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم

آزمون‌های شبیه ساز کنکور سراسری ایران تحصیل، به صورت مرحله‌ای است و تقریبا در هر ماه برگزار می‌شود. زمان شروع این آزمون‌های مجازی و شبیه سازی شده 1 روز قبل از آزمون‌های قلمچی است و در مرور کتاب‌های تخصصی می‌تواند موثر باشد.

بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم در رشته‌های انسانی، ریاضی و تجربی متفاوت است و به غیر از اینکه از 10 دوره مجزا تشکیل شده، دو آزمون جامع برای نیمسال اول و خرداد ماه دارد. در واقع دانش آموزان با دانلود برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور می‌‎‌توانند از دروسی که باید بخوانند، اطلاع یابند و برای امتحانات نهایی علاوه بر کنکور آماده شوند.

دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم

برای اطلاع بیشتر از بودجه بندی آزمون آزمایشی ایران تحصیل، پایه دهم رشته انسانی، تجربی و ریاضی لینک هر کدام را در جدول قرار داده‌ایم:

دانلود برنامه راهبردی آزمون آزمایشی کنکور پایه دهم
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم انسانی
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم ریاضی
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دهم تجربی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم انسانی کلیک کنید.

دانلود برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور پایه یازدهم

بودجه بندی آزمون آزمون آزمایشی کنکور پایه یازدهم ایران تحصیل، پیش از شروع آزمون‌ها در دسترس دانش آموزان قرار خواهد گرفت. داوطلبان آزمون سراسری که می‌خواهند به سرعت خودشان را به رقبای قوی‌تر برسانند، باید علاوه بر مطالعه دروس تخصصی که پنج الی شش ساعت در روز زمان بر است، در آزمون‌های شبیه ساز کنکور شرکت کنند.

شرکت در این آزمون‌ها برای پیشبرد بهتر برنامه‌های درسی و آمادگی دانش آموزان در کنکور و امتحانات نهایی، موثر است. بودجه بندی آزمون‌ مجازی کنکور پایه یازدهم 1403 در هر رشته متفاوت بوده و برنامه راهبردی منحصربه‌فردی دارد.

دانلود برنامه راهبردی آزمون مجازی کنکور

افرادی که می‌خواهند در آزمون‌های آزمایشی شرکت کنند، لازم است ابتدا با بودجه بندی که متخصصین آکادمی ایران تحصیل آماده کرده‌اند، آشنا شوند و سپس فرآیند ثبت نام در آزمون‌های شبیه ساز آزمون سراسری را انجام دهند:

دانلود بودجه بندی آزمون مجازی کنکور پایه یازدهم
دانلود برنامه راهبردی آزمون آمادگی کنکور پایه یازدهم انسانی
دانلود برنامه راهبردی آزمون آمادگی کنکور پایه یازدهم ریاضی
دانلود برنامه راهبردی آزمون آمادگی کنکور پایه یازدهم تجربی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون آزمایشی کنکور سال یازدهم ریاضی کلیک کنید.

دانلود بودجه بندی آزمون مجازی کنکور پایه دوازدهم

داوطلبان آزمون سراسری که می‌خواهند با آمادگی بیشتر برای کنکور آماده شوند، می‌توانند بودجه بندی پایه دوازدهم و رشته‌ای که در آن مشغول به تحصیل هستند را دانلود کنند و در آزمون‌های مجازی ایران تحصیل شرکت نمایند. این آزمون برای آمادگی در امتحانات نهایی دوازدهم و کنکور طراحی شده که به صورت دوره‌ای و مرحله‌ای می‌باشد.

آکادمی ایران تحصیل برای موفقیت بیشتر داوطلبان در کنکور و راهنمایی دانش آموزان برای رسیدن به هدفی که دارند، می‌بایست با بودجه بندی آزمون مجازی کنکور و آزمون‌های شبیه سازی شده آشنا شوند تا تمام دروس تخصصی خود را تا پایان خرداد ماه مرور کنند.

دانلود بودجه بندی آزمون مجازی کنکور پایه دوازدهم

آزمون‌های آزمایشی ایران تحصیل در پایه دهم، یازدهم و دوازدهم از مهر ماه آغاز شده و تا پایان خرداد ماه ادامه دارد. علاقه‌مندان به شرکت در این ارزیابی تستی و چهار گزینه‌ای که مطابق با قوانین و استانداردهای کنکور است، می‌بایست برنامه راهبردی آزمون مجازی را دانلود و بررسی کنند:

دانلود برنامه راهبردی آزمون آزمایشی کنکور پایه دوازدهم
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دوازدهم انسانی
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دوازدهم ریاضی
دانلود بودجه بندی آزمون آمادگی کنکور پایه دوازدهم تجربی

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره آزمون آزمایشی کنکور سال دوازدهم تجربی کلیک کنید.


خلاصه مقاله بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور

بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور سال 1403 ایران تحصیل، پیش از شروع آزمون‌های آزمایشی آنلاین به داوطلبان کنکور داده می‌شود. دانش آموزان باید این برنامه‌های راهبردی را با توجه به پایه تحصیلی و رشته انسانی، ریاضی و تجربی دانلود نمایند.

بزرگترین مزیت این بودجه بندی، تغییر ناپذیر بودن آن و آمادگی دانش آموزان برای ارزیابی تستی است. هر دانش آموز پس از شرکت در آزمون‌های شبیه سازی شده، ترغیب به مطالعه دروس تخصصی می‌شوند و به نوعی هدف و آینده خود را در تلاش بیشتر در این دوره‌ها می‌بینند.

بنابراین بودجه بندی به عنوان نقشه راه قوی در آزمون‌های مجازی ایران تحصیل است. در صورت داشتن هرگونه سوال درباره بودجه بندی کنکور با مشاوران ما در ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

برای دانلود فایل PDF مقاله کلیک کنید.

3/5 - (2 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بودجه بندی آزمون آزمایشی ایران تحصیل چیست؟

بودجه بندی آزمون مجازی، برنامه‍ای راهبردی مطابق با قوانین و سرفصل‌های کنکور سراسری است.

مهم‌ترین مزیت بودجه بندی آزمون مجازی کنکور چیست؟

آمادگی برای امتحانات نهایی و کنکور از مزیت‌های بودجه بندی آزمون کنکور می‌باشد.

برنامه راهبردی آزمون آمادگی کنکور چند مرحله است؟

بودجه بندی آزمون آزمایشی کنکور حدودا 10 آزمون مرحله‌ای دارد.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • آیین نامه آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد

  آیین نامه آزمون جامع دکتری دانشگاه آزاد 1403 + راهنما جامع

  آیین نامه آزمون جامع دکتری تخصصی دانشگاه آزاد هر سال برای داوطلبانی که به دنبال تکمیل رساله خود در مقطع دکتری هستند، منتشر می‌شود. به این ترتیب دانشجویان باید دوره پژوهشی خود را با موفقیت بگذرانند تا بتوانند نمره قبولی...
 • زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای

  زمان ثبت نام کنکور فنی حرفه ای 1403+ تاریخ دقیق

  دانشگاه‌های فنی حرفه ای از متقاضیان و فارغ التحصیلان هنرستان‌ها، دارندگان مدارک دیپلم کار و دانش، فنی حرفه ای و حتی رشته های نظری، جهت ورود به رشته های مختلف هر ساله با ظرفیت مشخص استقبال می‌کند. با توجه به...
 • ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان 1403 + زمان، شرایط پایه ها | irantahsil

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان برای دانش‌آموزانی مناسب است که بعد از انتخاب رشته، متوجه می‌شوند به رشته خود علاقه ندارند. هم دانش‌آموزان پایه دهم می‌توانند برای تغییر رشته به یازدهم اقدام کنند و هم دانش‌آموزان پایه یازدهم، می‌توانند...
 • حذفیات آزمون وکالت

  حذفیات آزمون وکالت 1403 + مباحث مهم و پرتکرار | ایران تحصیل

  در آزمون وکالت سال آینده، برخی از دروس حذف خواهند شد. اطلاع از حذفیات آزمون وکالت برای شرکت کنندگان بسیار مهم است. چراکه برخی از سوالات مربوط به هر درس بسیار سخت هستند و اگر حذف شوند، شانس قبولی داوطلبان...
تماس با مشاور