ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین رشته های بورسیه دار علوم انسانی

رشته های بورسیه دار علوم انسانی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افرادی که در رشته های انسانی مشغول به تحصیل یا فارغ التحصیل شده اند و علاقه مند به تحصیل در خارج از کشور هستند، بایستی در مورد رشته های بورسیه دار علوم انسانی شناخت کافی داشته باشند. این افراد چناچه در جریان معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا قرار گیرند، می توانند بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا را انتخاب کنند.

 

 

برای آگاهی از رشته های بورسیه دار علوم انسانی– شرایط پذیرش دانشگاه های مختلف و هزینه تحصیل با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

رشته های بورسیه دار علوم انسانی را بشناسیم

 

رشته های بورسیه دار علوم انسانی را بشناسیم

رشته های بورسیه دار علوم انسانی را بشناسیم

 

نه تنها در کشور ما بلکه در همه کشورها گاهی دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های متعدد به دلایل مختلفی تصمیم می گیرند که در دانشگاه های خارج از کشور ادامه تحصیل دهند. رشته علوم انسانی نیز از این قاعده مستثنی نیست. اما برخی از داوطلبان آگاهی کاملی از رشته های بورسیه دار علوم انسانی ندارند و این مسئله احتمالا آن ها را سردرگم می کند. 

به طور کلی از چند طریق می توان بورسیه تحصیلی گرفت. برای مثال شرایط دریافت بورسیه هلند با شرایط دانشگاهی مثل کانادا تفاوت هایی دارد. به همین دلیل باید به دنبال معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا و سایر قاره ها بود تا تصمیم درستی گرفته شود. در ادامه بهترین رشته های علوم انسانی را با ذکر جزئیات معرفی خواهیم کرد.

بورس های رشته علوم انسانی عبارتند از: رشته های علوم اجتماعی، علوم سیاسی، کسب و کار، اقتصاد، فلسفه، میراث فرهنگی، روانشناسی، حسابداری، مدیریت و چندین رشته دیگر. برای اطلاع دقیق از لیست رشته های بورسیه دار علوم انسانی می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و اطلاعات دقیق را کسب کنید.

 

 

معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا

 

معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا

معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا

 

همانطور که می دانید بورسیه تحصیلی به طور کلی شامل کمک هزینه هایی است که تحت شرایط خاصی به دانشجو داده می شود تا در دانشگاه مقصد به تحصیل بپردازد. اگر برای مشاوره بورسیه تحصیلی رایگان اقدام کنید متوجه خواهید شد که برخی از دانشگاه های اروپایی حتی تمامی هزینه ها را متقبل می شوند و تحصیل کاملا رایگان خواهد بود.

اما در ادامه به معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا می پردازیم و شرایط اپلای را هر کدام را توضیح خواهیم داد.

 

رشته حقوق

پر متقاضی ترین رشته علوم انسانی و البته شاید بتوان گفت سنگین ترین آن ها است. کشورهای انگلستان و فرانسه مهد این رشته محسوب می شوند. برای اطلاعات بیشتر می توانید شرایط بورسیه تحصیلی انگلستان را مطالعه کنید.

 

رشته روانشناسی از معروفترین رشته های بورسیه دار علوم انسانی

 روانشناسی از پرطرفدارترین رشته های علوم انسانی در تمام جهان می باشد. گرایش های این رشته شامل : روانشناسی بالینی، روانشناسی رشد، روانشناسی سلامت، روانشناسی عمومی، روانسنجی و چند گرایش دیگر می شود. کشورهای آلمان، اتریش، انگلیس، یونان، ایتالیا و اسپانیا، یوانان و بلژیک از حامیان رشته های بورسیه دار علوم انسانی مخصوصا روانشناسی هستند.

البته یک نکته مهم در مورد تحصیل در دانشگاه های آلمان و چند دانشگاه دیگر این است که تنها کسب مدرک ارشد برای ورود به بازار کار کافی نیست. فارغ التحصیلان بایستی علاوه بر گذراندن دوره های قابل قبول، تعداد ساعات مصوب این کشور را در دوره های عملی و تئوری بگذارند و سپس برای کسب مجوز هزینه هایی را متقبل شود.

 

جامعه شناسی

این رشته در دانشگاه های کشور آلمان از محبوبیت خاصی برخوردار است. برای مثال دانشجویان می توانند در دانشگاه های هومبولت برلین، فرای برلین، روپرشت کارلز هایدلبرگ تعدادی اپلای بگیرند. این کشور در مقاطع لیسانس، ارشد و دکترا دانشجو می پذیرد. میزان هزینه مورد نیاز برای تحصیل را مشاوره تحصیل در خارج از کشور به اطلاع متقاضیان می رساند.

 

رشته اقتصاد

این رشته علیرغم کاربردی بودن، طرفداران چندانی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور ندارد. با این وجود در کشوری مانند انگلستان، این رشته را حتی هم تراز با رشته پزشکی می بینیم. علاوه بر این، برخی از متقاضیان بدلیل هزینه پایین دانشگاه های ایتالیا در این رشته و کیفیت خوب آموزشی علاقه مند به اپلای در این کشور هستند.

یک شرط مهم برای پذیرفته شدن در این رشته، معدل بالا است. بعلاوه فرد بایستی دارای مدرک آیلتس با نمره بالاتر از 7  و یا تافل با نمره 90 تا 100 باشد. پس اگر علاقه مند به ادامه تحصیل این رشته در خارج از کشور هستید، قبل از هر چیز زبان خود را تقویت کنید. سامانه ایران تحصیل متقاضیان را به برجسته ترین اساتید زبان متصل می نماید.

 

مدیریت

البته می توان گفت که این رشته بین رشته های تجربی، ریاضی و انسانی مشترک است. از آنجا که این رشته یکی از بهترین رشته در اروپا از نظر اشتغال است، افراد بسیاری مایل به ادامه تحصیل آن در خارج از کشور هستند.  در معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا می توان به کشورهای  بلاروس، اتریش و آلمان  اشاره نمود.

یکی از شرایط ضروری اپلای در رشته مدیریت، داشتن سطح زبان پیشرفته می باشد. چرا که شما باید ارتباطات قوی داشته باشید تا بتوانید یک مدیر موفق شوید. این رشته در سه مقطع لیسانس، ارشد و دکترا در کشورهای دیگر از جمله رشته های بورسیه دار علوم انسانی است.

 

علوم سیاسی زیر شاخه رشته های بورسیه دار علوم انسانی

یک نکته جالب در مورد رشته های بورسیه دار علوم انسانی همچون علوم سیاسی این است که کشورهای اروپایی پذیرنده بورسیه، حمایت های مالی خوبی را از دانشجویان خود به عمل می آورند. به همین دلیل این رشته یکی از بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا مخصوصا اتریش، فرانسه و ایتالیا به شمار می رود.

 

حسابداری

بومی بودن این رشته را می توان یکی از معایب آن به شمار می رود. چرا که افرادی که قصد اپلای آن را در خارج از کشور دارند بایستی از شرایط دانشگاه و کشور مقصد به خوبی اطلاع داشته باشند. نروژ، هلند، اتریش، فرانسه و انگلستان در زمره معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا قرار دارند.

 

 

هزینه تحصیل در رشته های بورسیه دار علوم انسانی

 

هزینه تحصیل در رشته های بورسیه دار علوم انسانی

هزینه تحصیل در رشته های بورسیه دار علوم انسانی

 

علیرغم بی مهری که در سال های اخیر نسبت به رشته علوم انسانی در کشور ما به وجود آمده است، کشورهای اروپایی توجه و بهای بسیاری به این رشته تحصیلی می دهند. برای مثال کشور آلمان را می توان بهشت این شاخه از علوم دانست. همانطور که در معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا دید این کشور اغلب رشته های انسانی را اپلای می کند.

اما در مورد هزینه تحصیل در اروپا باید گفت که تعیین هزینه های پیش رو مانند سایر رشته به چند عامل بستگی دارد. علاوه بر این، هر دانشگاه و کشوری دارای شرایط ویژه خود است. برخی از دانشگاه ها بخشی و بعضی دیگر تمامی هزینه ها را متقبل می شوند. برای اطلاع از جزئیات شهریه، هزینه زندگی و اقامت می توانید با مشاوران بورسیه خارج از کشور ما در ارتباط باشید.

اما بطور کلی می توان گفت که اولویت بورسیه های تحصیلی برای نفرات برتر آزمون ها، استعدادهای درخشان، دارندگان مقام در زمینه های علمی، ورزشی و کسانی که دارای مقاله های پژوهشی می باشند، خواهد بود. افرادی که مایل به ثبت نام و ادامه اخد بورسیه تحصیلی می باشند، لازم است واجد یکی از هستند باید دارای یکی از این شرایط ذکر شده باشند.

 

آینده شغلی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا

رشته حقوق را می توان به عنوان پر متقاضی ترین رشته های انسانی برای تحصیل در خارج از کشور دانست. چراکه در کشورهای پیشرفته از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است. اما نکته قابل توجه این است که اپلای این کشورها چندان هم کار آسانی نیست. برای مثال بورسیه تحصیلی آلمان که یکی از معتبرترین کشورها در این زمینه است، برای پذیرش دانشجویان خود حساسیت نسبتا بالایی را به کار می برد.

یکی از ملزومات رشته های بورسیه دار علوم انسانی مخصوصا روانشناسی داشتن رزومه ایی قوی است. گرایش های این رشته نسبتا زیاد است. مسلط بودن به زبان انگلیسی و یا زبان رایج کشور مقصد نیز در اخذ پذیرش تاثیر گذار است. این رشته به دلیل بازار کار بسیار خوب یکی از بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا محسوب می شود.

و اما در مورد رشته محبوب مدیریت در جایی مانند دانشکده اقتصاد لندن در انگلستان که یکی از معتبرترین کالج های این رشته است بسیار محبوب است. متقاضیان آن می توانند در کارشناسی ارشد مدیریت (MM)، کارشناسی ارشد در مدیریت بازرگانی (M.Sc.) و کارشناسی ارشد مدیریت دولتی (MPA) درس خوانده و وارد بازار کار خوبی شوند.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله با معرفی این موارد سعی کردیم اطلاعاتی را ارائه دهیم. چنانچه در مورد رشته های بورسیه دار علوم انسانی سوال یا ابهامی دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. همکاران به شما کمک می کنند تا با شناخت بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا بهترین تصمیم را بگیرید. برای اطلاع از نحوه دریافت مدرک زبان و همچنین دریافت جزوات قبولی در آزمون های ورودی، از سراسر کشور بدون گرفتن کد، با ما در ارتباط باشید.

 

 

مطالب مرتبط

بهترین راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور

برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی با استفاده از تجربه رتبه های برتر را بدانید

معرفی بودجه بندی کنکور انسانی ۱۴۰۲

لیست ضرایب دروس کنکور انسانی

معرفی بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا

رشته های بورسیه دار علوم انسانی

4/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه میتوانم بدانم که آیا میتوانم مشمول تحصیل رایگان رشته های بورسیه دار علوم انسانی هستم یا خیر؟

به دلیل نوسانات و تحریم هایی که در کشور ما صورت می پذیرد، توصیه می نماییم با شماره تماس های 9099075307 (برای شهرستان ها) کشور و  9099075307 (برای تهران) تماس بگیرید تا جزییات کامل را در اختیار شما قرار دهند.

 

بهترین رشته های بورسیه دار علوم انسانی از نظر مشاوران کدام هستند؟

از نظر مشاوران رشته های روانشناسی، حقوق، حسابداری، مدیریت، علوم سیاسی، جامعه شناسی و اقتصاد بهترین رشته های علوم انسانی در اروپا هستند.

 

آیا برای اپلای شدن می توانیم تغییر رشته هم بدهیم؟

هر دانشگاهی شرایط ویژه خود را دارد. ابتدا باید در مورد دانشگاه و کشور مقصد مورد نظر تحقیق کنید.

نظرات

 1. @سالار
  ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۶

  من شماره ثابت ندارم میشه یه اعتباری بدین جهت تماس

  • مشاور محمدی
   ۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   از طریق سایت نسبت به خرید بسته مشاوره اقدام نمایید تا مشاورین مرکز ایران تحصیل با شما تماس بگیرند.

 2. مجله مهاجرت
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام.وقت بخیر .
  در مورد میشه راهنمایی بفرمایید؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام
   برای بررسی شرایط تان و راهنمایی دقیق تماس بگیرید

 3. هیفا
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام
  من امسال انتخاب رشته دارم و به احتمال زیاد انسانی رو بخاطر وکالت انتخاب میکنم میخواستم بدونم اگر معدل دهم یازدهم دوازدهمم اوکی باشه و رتبه کنکور خوبی داشته باشم به علاوه امتیازات ورزشی و… میتونم امیدوار باشم به بورسیه؟
  یا اگه نه توی چه رشته ای بورسیه گرفتن امکانپذیرتره

  • tahmasebi
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام دوست عزیز سوال شما نیاز به بررسی بیشتر دارد. لطفا با مشاورین ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 4. امیر
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام من ۱۶ سالمه و رشته انسانی هستم و به رشته جامعه شناسی و تاریخ علاقه دارم و نمی دونم کدوم رشته رو برم که بهتر باشه و میخواستم بدونم باید رتبت چند باشه که دانشگاه های خارج از کشور از این دورشته قبول بشی و کارشناسی میشود یا کارشناسی ارشد؟؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

   سلام وقت بخیر
   امکان تحصیل در خارج از کشور در صورت مشمول بودن فقط در مقطع کارشناسی ارشد وجود دارد و رشته ی جامعه شناسی از نظر بازار کاری در خارج از کشور شرایط بهتری را دارد .

 5. حسینی
  ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام . برای رشته جمعیت شناسی کدام دانشگاه پذیرش دارد؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام
   در چه مقطعی؟
   برای بررسی شرایط تون تماس بگیرید

  • مشاور محمدی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

   سلام وقت به خیر
   دفترچه راهنمای انتخاب رشته همان دانشگاه و مقطع را بررسی نمایید.

 6. helen
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم اگه از رشته علوم انسانی شاخه تربیت معلمی و برداریم و تو بخش تاریخ زبان خارجی حالا هر زبانی تحصیل کنیم میتونیم تو همون کشور که زبانشو خوندیم یا تو یه کشور دیگه بورسیه بگیریم؟ و اینکه برای بورسیه گرفتن حتما باید رتبه یک رقمی باشه ؟

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

   سلام وقت بخیر . این دو مورد ربطی بهم ندارن برای گرفتن بورسیه

 7. ميم
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام وقت بخير
  براي ارشد مديريت مهندسي يا يكي از شاخه هاي مديريت براي ايتاليا
  ايرادي نداره ليسانسم حقوق؟ ميتونم اپلاي كنم؟و هزينه سالانش چقدر؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. Hana
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

  سلام وقتتون بخیر
  با رشته آموزش زبان به کدوم کشور با بورسیه بالا میتونیم مهاجرت کنیم؟

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام شمابه توضیح بیشتری احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

  • Hiop
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   بنگلادش

 9. پانیذ
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام ببخشید من میخواستم بدونم که چجوری باید بورسیه کانادا رو بگیرم در مقطع کارشناسی برای رشته انسانی میشه مراحلش رو برام توضیح بدید

 10. پرسام
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام من میخوام بدونم که چجوری باید بورسیه کانادا رو بگیرم میشه مراحلش رو برام توضیح بدین

  • پرسام
   ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

   برای رشته انسانی میخواستم بدونم در مقطع کارشناسی چجوری باید بورسیه کانادا رو بگیرم

   • کارشناس ارشد
    ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

    سلام ووقت بخیر برای مقطع کارشناسی بورسیه نداریم

 11. Saghar
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  عذر میخوام با رشته ی انسانی میتونیم ویزای تحصیلی بگیریم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   با سلام.به مقطع و رشته مد نظر شما بستگی دارد.

 12. فاطیما
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام
  امسال کنکور دارم و قصدم روانشناسی هست برای کارشناسی راحت میتونم بورس المان بشم یا که ارشد و برای ارشد چ شرایطی لازمه؟! رتبه کنکورم باید چطور باشه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای بورسیه هم برای کارشناسی میشه هم ارشد نسبتا ارشد راحت تره اما در هر دوحالت بستگی به معدل سوابق درخشان و رشته و کشور مقصد دارد

 13. صدف
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام وقت بخیر من۱۷سالمه و تابستان۱۴۰۱کنکور انسانی شرکت میکنم هدفم تحصیل در رشته علوم اجتماعی هست میخواستم بدونم برای بورس شدن در دانشگاه های خارج کشور باید چه شرایطی داشته باشم و آیا اخذ رتبه سه رقمی به عنوان رتبه ای مطلوب برای بورس شدن کافیه یاخیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام . نوع دانشگاه و معدل و مقالات شما مهم هستند

 14. صدف
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام من۱۷سالمه وتابستان۱۴۰۱کنکور انسانی شرکت میکنم هدفم تحصیل در رشته علوم اجتماعی هستش و میخواستم بدونم برای بورس شدن در چه دانشگاهی در ایران باید اقدام کنم و اینکه اگر جز رتبه های سه رقمی باشم این فرصت رو برای بورس شدن دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام. از دانشگاه های سراسری بهتر میتوان بورس کرد

 15. ساواش
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۱

  سلام خسته نباشید ببخشید من سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم کدوم رشته شغلی در علوم انسانی راحت تر است که بتونم بورسیه ترکیه بگیرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 16. سجاد
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام خسته نباشید ببخشید من رشته انسانی هستم و یک ساله دیگه کنکور دارم میشه راهنمایی کنید که واسه بورسیه کشور . ترکیه. چه رشته ای بهتره وشانس قبولی بورسیه رو دارن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت به خیر
   برای بورسیه رشته های علوم انسانی بستگی به رشته کشور و شرایط شما دارد.برای بررسی شرایط با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 17. اکی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۲

  هیچ جوره نمیتونم از معلمی بورسیه بگیرم؟
  حتی اگه توی دانشگاه شهید رجایی یا فرهنگیان برم؟؟
  و چه رشته های ریاضی اینده دارن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت بخیر اعزام فرهنگیان به خارج داریم در ریاضی رشته های مهندسی اینده دار هستند

   • اکی
    ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

    ممنون
    میشه بگید از دانشگاه فرهنگیان یا شهید رجایی کدوم بهترن برای بورسیه شدن و اینکه فرقشون چیه؟
    و چه حداقل چه رتبه ای رو بیارم تا در یکی از این دو دانشگاه قبول شم؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۳

     سلام وقت به خیر
     تفاوت اصلی دانشگاه فرهنگیان بر رشته‌های علوم انسانی و هنر تمرکز دارد، بر خلاف دانشگاه‌های تربیت دبیر شهید رجایی که بیش‌تر در شاخه‌های فنی مهندسی و فنی حرفه‌ای اقدام به جذب می‌کند.
     برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 18. فاطمه
  ۲۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام
  من قطع کارشناسی در رشته علوم تربیتی هستم
  گرفتن بورسیه واسه مقطع کارشناسی ارشد کدوم رشته و کشور بهتره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقتتون بخیر برای بررسی جزییات شرایطتان و جهت مشاوره بیشتر با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 19. زهرا
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

  سلام خدمت شما میخواستم بپرسم که من لیسانس رشته مترجمی زبان انگلیسی دارم و اگر بخوام برای بورسیه در مقطع کارشناسی ارشد در رشته روانشناسی یا مدیریت بازرگانی بگیرم باید از دانشگاه اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

   سلام .بله . باید مدرکتان را آزاد کنید

 20. زهرا
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  البته منظورم لیسانس مترجمی زبان انگلیسی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

   مشکلی ندارد

 21. زهرا
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام خدمت شما میخواستم بپرسم که من لیسانس رشته مترجمی زبان رو دارم و اگر بخوام در رشته ای بورسیه بگیرم مثل روانشناسی یا مدیریت بازرگانی در مقطع کارشناسی ارشد باید از دانشگاه اقدام کنم ؟ چجوری؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

   از دانشگاه باید شروع کنید مدرکتان را آزاد کنید

 22. M
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام آیا میشه برای مقطع لیسانس رشته مدیریت بورسیه گرفت که دانشگاه هم به زبان انگلیسی تدریس کنه؟
  واینکه آیا سمپادی بودن در رزومه برای اپلای مقطع کارشناسی تاثیر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر برای گرقتن بورسیه باید از طریق خود دانشگاه افدام کنیذ

 23. Aryn
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

  سلام کی باید اپلای کنیم
  به محض قبولی در دانشگاه یا…
  و میشه حدودا هزینه تحصیل رو بگید در رشته ی روانشناسی و مدیریت
  برای تحصیل در المان حتما باید آلمانی بلد باشیم یا میشه اونجا یاد گرفت
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام برای تابستان اقدام
   کنید

   • Aryn
    ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۵

    میشه لطفا جواب همه ی سوال هامو بدید:/

    • کارشناس ارشد
     ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۵

     سلام وقتتون بخیر لطفا سوالتان را مطرح کنید

 24. Ali
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۴

  کی باید اپلای کنیم
  به محض قبولی در دانشگاه یا…

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام . ترم های آخر بهتر است

 25. Aryn
  ۲۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام میشه حدودی هزینش رو برای رشته ی روانشناسی و مدیریت در آلمان بگید
  و اینکه برای اپلای به آلمان حتما باید آلمانی بلد باشیم
  یا میتونیم اونجا به یادگیری زبان بپردازیم
  ممنون از توضیحات کاملتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۰

   سلام . برای کارشناسی باید آلمانی بلد باشید و هزینه تحصیل سالانه حدود 10 هزار یورو

 26. Nezhadshri
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام وقت بخیر من ۱۷سال دارم و دو سال دیگه کنکور دارم رشتم انسانیه ببخشید حداقل معدل و ربته کنکور باید چقدر باشد برای قبولی و توان تحصیل در اروپا

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر برای گرفتن بورسیه یا باید در مجموعه ی رتبه های برتر باشید یا برای دانشگاههایی که بورسیه میکنن درخواست بدید که در مقطع لیسانس سختتر هست به نسبت ارشد

 27. زهرا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  با تلفن ثابت، تماس بر قرار نشد؛ شماره ی دیگه هم دارید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام وقت بخیر.با شماره 909072952 تماس بگیرید.

 28. زهرا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام من ۱۷ سالمه رشته انسانی هستم و یک سال دیگه کنکور دارم میخواستم بدونم کدام رشته ها برای دانشگاه های اروپا بهتر هست که واسش تلاش کنم و اینکه بعد از لیسانس چه رزومه ای باید داشته باشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر.رشته های علوم پایه برای ادامه تحصیل و کار در خارج از کشور رشته های خوبی هستن.

 29. پویا
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۱

  ایا رتبه برتر های کنکور انسانی میتوانند بورسیه شوند ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام بله رشته های درجه یک در علوم انسانی هم بورسیه دارند

 30. ara
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۲

  برای رشتەی آموزش ابتدایی فرهنگیان در مقطع ارشد آیا بورسیەای هست؟ و چطور میشه از فرهنگیان خارج شد و در خارج ادامه تحصیل داد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام
   خیر شما تعهد خدمت دارید و امکان خروج از کشور نیست

 31. رامین
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام و درود
  نتایج قطعی آزمون SAT دقیقا کی اعلام میشه؟
  آیا درسته که میگم اول از YOS برمیدارن و بعدا برای تکمیل ظرفیت از SAT؟
  سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقتتون بخیر.
   نتایج آزمون معمولا 2 هفته بعد از آزمون اعلام میشود و هردوی این آزمون ها برای ورودی پزشکی در ترکیه هست.

 32. کمیل
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۴

  سلام خسته نباشید ببخشید یه سوال داشتم
  بهترین شاخه برای گرفتن بورسیه در رشته علوم انسانی چی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

   سلام وقت به خیر برای بورسیه گرفتن باید دیگر شرایط هم بررسی شود اما بستگی به شرایط پذیرش کشور مقصد،دانشگاه مقطع کارشناسی و داشتن مقاله و … بستگی دارد.

 33. نلبخنکدعنت
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام . مگه رشته انسانی با قانون اساسی ایران پیش نمیره؟ بعد چطور میشه مثلن حقوقو بورسیه گرفت؟ یعنی دوباره باید وقتی کشور دیگعی رفت قانون اونجارو بخونه؟

  • moshaverarshad
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام اره برای گرفتن بورسیه برای رشته های علوم انسانی باید طبف فانون کشور افدام کنی

   • مقیم آلمان
    ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۰۹

    سلام وقت بخیر💐
    ببخشید یسوال
    من دیپلم انسانی دارم ولی ب هنر علاقه مندم میشه با دیپلم انسانی برا اخذ پذیرش در دانشگاه های هنر آلمان فرانسه یا سوئد اقدام کرد یا حتما باید رشتۀ انتخابی دانشگاه با رشتۀ دبیرستان مرتبط باشه؟
    ممنون میشم جواب بدید🌹باتشکر

    • کارشناس ارشد
     ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

     سلام وقت بخیر
     از لحاظ دیپلم منعی وجود ندارد .

  • امیر
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   من با دانشجوهای حقوق صحبت کردم: میگفتن مهاجرت از طریق حقوق تقریبا امکان ناپذیره. چون کلا بیس حقوق ما و بقیه ی دنیا فرق داره. باید زبان فرانسه و انگلیسی فوق العاده قویی داشته باشی. و توی دوره کارشناسی روی قوانین کشور مقصد کاملا تسلط پیدا کنی

مطالب مرتبط

تماس با مشاور