ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بهترین رشته های آینده ایران

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۳۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
بهترین رشته های آینده ایران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین رشته های آینده ایران اعلام شد. اطلاع از رشته های آینده دار در ایران از مهم ترین مواردی است که هر فرد داوطلب باید در زمان انتخاب رشته توجه کافی را به آن مبذول دارد. زیرا در صورت عدم توجه به رشته های مورد نیاز جامعه و بهترین رشته پولساز در ایران نمی توان انتظار مؤفقیت در رشته دانشگاهی و در ادامه کسب درآمد بالا را داشت. در واقع، این گونه فقط چند سال از عمر خود را صرف رشته ای می کنید که در آینده هیچ سود و منفعتی برای شما دوستان به همراه ندارد و تنها وقت و انرژی خود را بیهوده صرف کرده اید.

 

با توجه به اهمیت اطلاع از بهترین رشته های آینده ایران در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری کمک گرفتن از مشاوری خبره و همه چیز دان در این زمان الزامی به نظر می رسد. اگر در این رابطه نیاز به کمک داشته و تمایل به شناخت بهترین رشته های مورد نیاز جامعه و یا بهترین رشته پولساز در ایران داشتید می توانید با مرکز مشاوره انتخاب رشته در این رابطه تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو ممکن شما را راهنمایی و هدایت کنند و اطلاعات مورد نیاز را در اختیارتان قرار دهند.

 

 

جهت اطلاع از بهترین رشته های تحصیلی آینده دار در ایران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

با اطلاع از بهترین رشته های آینده دار و رشته های پولساز می توانید آینده حرفه ای و کاری خود را تضمین کنید

 

 

رشته های آینده دار در ایران

 

 

چرا باید از لیست بهترین رشته های آینده ایران مطلع شویم؟

بحث انتخاب رشته از میان انواع گروه های آزمایشی از جمله جنجال برانگیزترین بحث هایی است که همواره در بین دانش آموزان و افراد مایل به ورود به رشته های دانشگاهی متداول بوده است.

از جمله ملاک ها و معیارهایی که هر فرد در زمان انتخاب رشته در نظر می گیرد انتخاب رشته از میان رشته های آینده دار در ایران است.

علت این موضوع از آنروست که افراد باید رشته ای را انتخاب کنند که در آینده برای آن ها سوددهی داشته باشد و از طریق اشتغال در آن به درآمدی عالی و قابل توجه جهت امرار معاش و گذراندن زندگی با آرامش برسند.

با توجه به این که بسیاری از افراد و داوطلبان قصد ادامه تحصیل در همین کشور خودمان را دارند و مایل به مهاجرت به کشورهای خارجی نیستند باید رشته ای را انتخاب کنند که مورد نیاز جامعه بوده و از بازار کار خوبی در آینده برخوردار باشد.

با این تفاسیر دیگر باید به اهمیت اطلاع از بهترین رشته پولساز در ایران پی ببرید و این قبیل از رشته های مورد نیاز جامعه را بشناسید.

 

 

معرفی بهترین رشته های آینده ایران

در مورد بهترین رشته های آینده ایران چه می دانید؟ آیا اطلاع و شناختی از بهترین رشته پولساز در ایران دارید؟

 در ادامه این بحث با ارائه اطلاعاتی در این رابطه و معرفی 10 رشته تحصیلی آینده دار مورد نیاز جامعه ایران در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

امیدواریم با مطالعه این بخش از نوشته مرتبط با معرفی بهترین رشته آینده ایران اطلاعات خوب و موثقی را در رابطه با این رشته های تحصیلی دانشگاهی بدست آورید.

 

 

معرفی 10 رشته تحصیلی آینده دار مورد نیاز جامعه ایران

در این قسمت، قصد معرفی 10 رشته تحصیلی آینده دار مورد نیاز جامعه ایران را برای شما دوستان داریم.

رشته های مورد نیاز جامعه که با اشتغال در آن ها می توانید آینده ای درخشان را برای خود رقم بزنید و به پیشرفت و مؤفقیت قابل توجهی برسید.

 

 

برای اطلاع از لیست کامل رشته های دانشگاهی ریاضی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

. نخستین رشته-رشته علوم آزمایشگاهی از گروه رشته های علوم پزشکی

رشته علوم آزمایشگاهی را می توان از جمله بهترین رشته های آینده ایران معرفی کرد.

رشته ای که جزء بهترین رشته پولساز در ایران است و بعد از فارغ التحصیلی در آن می توانید انتظار ورود به بازار کار و کسب درآمدی عالی و قابل توجه را داشته باشید.

با دانش آموختگی در این رشته می توان به علل ایجاد انواع بیماری ها از جمله سرطان های رایج پی برد.

رشته علوم آزمایشگاهی از جمله رشته هایی است که در بین داوطلبان گروه آزمایشی طرفداران و متقاضیان زیادی دارد و افراد از ورود به آن استقبال زیادی می کنند.

با توجه به اهمیت بهداشت عموم مردم و توسعه آن این رشته در ایران از بازار کار خوبی برخوردار است و می توان به داشتن درآمد بالایی از طریق اشتغال در آن بعد از پایان تحصیلات دانشگاهی امید زیادی داشت.

 

 

. دومین رشته-رشته داروسازی از گروه آزمایشی تجربی

رشته داروسازی از جمله بهترین رشته های دانشگاهی است و می توان آن را جزء بهترین رشته پولساز در ایران برشمرد.

رشته ای که همواره و از سالیان دور تاکنون جزء رشته های مورد نیاز جامعه بوده و می توان به کسب درآمدی در آن از طریق اشتغال در اماکن مختلف امید داشت.

اگر جزء فارغ التحصیلان رشته داروسازی هستید می توانید در جاهای مختلفی از جمله کارخانه های مختلف لوازم آرایشی و بهداشتی، صنایع غذایی و به خصوص داروخانه ها مشغول به کار و فعالیت شوید.

اگر امکان تأسیس و راه اندازی داروخانه ای را در شهر خود داشته باشید که دیگر نور علی نور است و می توانید آینده حرفه ای خود را تأمین کنید.

 

 

رشته های مورد نیاز جامعه

 

 

. سومین رشته-رشته محبوب دندانپزشکی

براساس پیش بینی های انجام شده امکان افت بازار کار این رشته تحصیلی در سال های آینده به دلیل پیشرفت های قابل توجه در بهداشت فردی وجود دارد.

اما در حال حاضر رشته دندانپزشکی یکی از رشته های مورد نیاز جامعه است و می توان بر روی درآمد بالای حاصل از آن حساب ویژه ای باز کرد.

موضوع مورد توجه این که استخدام دندانپزشک در مناطق محروم هر روز بیش از پیش احساس می شود و مردم در آن مناطق نیاز بیشتر به وجود یک دندانپزشک دارند.

 

 

. چهارمین رشته-رشته تحصیلی فیزیوتراپی

رشته تحصیلی فیزیوتراپی را می توان یکی دیگر از رشته های مورد نیاز جامعه دانست که افراد بسیاری از گروه آزمایشی علوم تجربی برای تحصیل در آن اقدام می کنند.

رشته فیزیوتراپی را می توان از جمله رشته های آینده دار در ایران برشمرد که بازار کار بسیار خوبی دارد.

دقت داشته باشید که امکان فعالیت دانش آموختگان رشته فیزیوتراپی در انواع درمانگاه ها و همین طور بیمارستان های کشور وجود دارد.

البته بعد از گذشت چند سال و داشتن شرایط لازم هر فرد دانش آموخته می تواند برای راه اندازی کلینیک شخصی اقدامات لازم و ضروری را انجام دهد و فعالیت خود را کاملاً مستقل کند.

 

 

جهت آشنایی با لیست رشته های گروه علوم تجربی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

 

 . پنجمین رشته-رشته محبوب و مورد توجه پزشکی

رشته پزشکی را می توان یکی از رشته های آینده دار در ایران برشمرد.

رشته ای که بازار کار فوق العاده خوب و عالی دارد و می تواند آینده حرفه ای و کاری فرد را به بهترین شکل ممکن جلو ببرد.

از میان اماکنی که هر فرد بعد از فراغت از تحصیل در رشته پزشکی می تواند برای اشتغال در آن اقدام کند شامل درمانگاه ها و بیمارستان های خصوصی و دولتی،‌ مطب شخصی، انواع مراکز بهداشت روستایی و شهری و انواع سازمان های خصوصی و دولتی است.

 

 

. ششمین رشته-رشته دانشگاهی رادیولوژی

رشته رادیولوژی از جمله رشته های آینده دار در ایران به شمار می آید که از بازار کار بسیار خوبی در میان سایر رشته های تحصیلی ارائه شده در دانشگاه ها برخوردار است.

دیگر همه می دانیم که در حال حاضر کمتر کسی است که مراجعه ای به بخش رادیولوژی بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی نداشته باشد.

در واقع، سالمندان، معلولان جنگی و همین طور کسانی که به علت تصادفات رانندگی آسیب دیده اند از جمله مراجعه کنندگان به بخش رادیولوژی هستند.

از جمله مراکزی که فارغ التحصیلان رشته دانشگاهی رادیولوژی به عنوان یکی از بهترین رشته های آینده ایران می توانند در آن به کار مشغول شوند می توان به درمانگاه ها و بیمارستان های دولتی اشاره کرد.

 

 

هفتمین رشته- رشته مهندسی کامیپوتر

به جرأت می توان گفت که رشته مهندسی کامپیوتر یکی از رشته های آینده دار در ایران است که هر ساله افراد زیادی برای تحصیل و یا اشتغال در آن اقدام می کنند.

با توجه به همگانی شدن فناوری اطلاعات و توسعه قابل توجه و روزافزون آن رواج و استقبال گسترده داوطلبان از ادامه تحصیل در این رشته تحصیلی دور از انتظار نیست.

البته افراد دانش آموخته گرایش نرم افزار رشته مهندسی کامپیوتر فرصت بیشتری برای داشتن درآمدی بالا دارند.

 

 

. هشتمین رشته-رشته حسابداری از گروه تجربی، ریاضی و انسانی

رشته حسابداری را نیز می توان از جمله بهترین رشته های آینده ایران به حساب آورد.

خوشبختانه تمامی شرکت های کوچک و بزرگ و دولتی یا خصوصی به استخدام و به کارگیری حسابدار نیاز دارند.

با توجه به گسترده بودن بازار کاری رشته حسابداری هیچ نگرانی از بابت پیدا نکردن کار مناسب برای این رشته تحصیلی وجود ندارد.

در نتیجه، اگر شما هم جزء فارغ التحصیلان رشته حسابداری هستید هیچ نگرانی از بابت استخدام و به کارگیری در اماکن مختلف از جمله شرکت های دولتی و خصوصی نداشته باشید.

 

 

. نهمین رشته-رشته حقوق از گروه انسانی

رشته حقوق نیز یکی دیگر از بهترین رشته های آینده ایران به شمار می آید و در صورت داشتن تجربه کاری و دانش و اطلاعات بالا می توان به درآمد بسیار خوبی در آن رسید و مؤفقیت قابل توجهی را در حوزه پولی و مالی کسب کرد.

کلیه فارغ التحصیلان این رشته تحصیلی می توانند در مراکز خصوصی و دولتی در سمت مشاور حقوقی، بانک های مختلف، شهرداری ها، وزارتخانه ها، سردفتری دفاتر اسناد رسمی و اماکن دیگر مشغول به کار و فعالیت شوند.

 

 

. دهمین رشته-رشته مدیریت اجرایی یا MBA

دوستان عزیز رشته MBA یا همان مدیریت اجرایی یکی از بهترین رشته های آینده ایران به شمار می آید که در طی سال های اخیر پیشرفت های خوبی در آن روی داده و استقبال گسترده ای از تحصیل در آن به عمل آمده است.

خوشبختانه شمار زیادی از ارگان ها و شرکت های مختلف به استخدام فرد دانش آموخته این رشته تحصیل نیاز دارند و این گونه نیست که فرد گزینه های کاری زیادی را پیش روی خود نداشته باشید.

کارشناس و مدیر فروش، مدیر سازمان های مختلف، مدیر اداری و اجرایی و دپارتمان های بازاریابی از جمله پست های مهم کاری است که هر فرد تحصیل کرده در رشته مدیریت اجرایی می تواند آن ها را برای ورود به بازار کار انتخاب کند.

 

 

برای آشنایی با بهترین رشته پولساز و آینده دار در گروه ریاضی فیزیک، تجربی و انسانی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

بهترین رشته های تحصیلی در دنیا

پرکارترین رشته های دانشگاهی

رشته های جدید دانشگاهی

رشته های اشباع شده دانشگاهی

بهترین رشته های آینده ایران

 

3.6/5 - (31 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهترین رشته های آینده ایران کدام رشته ها هستند؟ 

از میان بهترین رشته های آینده دار در ایران می توان از رشته هایی همچون فیزیوتراپی، دندانپزشکی و پزشکی یاد کرد.

چگونه می توانم از لیست رشته های مورد نیاز جامعه ایران مطلع شوم؟ 

برای اطلاع از لیست رشته های مورد نیاز جامعه ایران با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

بهترین رشته پولساز در ایران کدام رشته است؟ 

بهترین رشته پولساز در ایران رشته پزشکی و یا رشته های گروه پیراپزشکی است.

نظرات

 1. علی
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  کلیه فارغ التحصیلان این رشته تحصیلی می توانند در مراکز خصوصی و دولتی در سمت مشاور حقوقی، بانک های مختلف، شهرداری ها، وزارتخانه ها، سردفتری دفاتر اسناد رسمی و اماکن دیگر مشغول به کار و فعالیت شوند.
  این خطو لطفا حذف کنید ادمینه عزیز چون استخدامیا تو هر شهر فقط دو نفره یه نفر مرد یه نفر زن اونم با پارتی یا سهمیه اتفاقا رشته حقوق بیکارترینه تو ایران چون اولا که سردفتری چند ساله ی باره قضاوتم پذیرشش هفت گانس به این راحتیا هرشخصی نمیتونه از فیلترا رد شه میمونه وکالت گیریم وکالتم قبول شی کی الا توانایی مالی وکیل گرفتن داره اگه داشتن این همه دعوی و پرونده نبود دادگاه ها

 2. علی
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  توایران فقط رشته آش بقیه رشته ها با پول میشه درست کرد اومدبالا یکی دکتر میشه یکی مهندس یکی معلم یکی یکی …..بعدش دکتر آدمارو میکشه که کسی جوابگو نمیشه مهندس ساختمان آوار میکنه بازم کسی جواب نمیده وغیره غیره خلاصه تو این هوای سرد بهترین رشته رشته آش

 3. ابولفضل
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  توایران فقط رشته آش بقیه رشته ها با پول میشه درست کرد اومدبالا یکی دکتر میشه یکی مهندس یکی معلم یکی یکی …..بعدش دکتر آدمارو میکشه که کسی جوابگو نمیشه مهندس ساختمان آوار میکنه بازم کسی جواب نمیده وغیره غیره خلاصه تو این هوای سرد بهترین رشته رشته آش

 4. yosefi
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۵

  چجوریه کشورمون تولیدات انجام بشه پیشرفت میکنه و همش رشته های پزشکی که فقط بلدن مردم رو بچاپن تو بورسن ان .از نظر اقتصادی هر کشوری که تولیدات بالایی داشته باشه موفق تره .مهندسین و حسابداران لازم ان .فقط تو گوشمون کردن دکتر بهتره .جالبه

  • JAVADI
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

 5. Ali
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۳۴

  سلام
  بازار کار مهندسی صنایع چگونه است؟

  • isaei
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۹

   سلام وقتتون بخیر
   جهت بررسی وضعیتتون با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 6. ...
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

  همش شد پزشکی ک یعنی هنر هیچ‌چی آینده شغلی نداره .پس من برای چی میخوام بخونم

  • isaei
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. رضا مسیبیان
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۸

  بهترین رشته، رشته ای است که در آن علاقه و استعداد دارید، در کنار آن به آینده ی شغلی آن رشته نیز تا حدودی باید توجه کنیم. بنابراین، این شمایید که رشته را می سازید، نه رشته شما را.

  • gholizadegan
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام بله دقیقا

 8. ...
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

  سلام من یه یک سال دیگه باید انتخاب رشته کنم و کاملان گیج شدم نمی دونن به چه رشته علاقه دارم نمی دونن ولی احساس می کنم خیلی سخته گیج کندس

  • hedayati
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر جهت بررسی روانشناسی و بازار کار بهترین رشته ها با ایران تحصیل تماس بگیرید.

 9. Abolfazl
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام وقت بخیر به رشته حسابداری علاقه زیادی دارم اما نگران نبودکار هستم. آیا بازار کار خوبی دارد؟

  • ekhlasi
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۴

   سلام وقت بخیر رشته حسابداری از دسته رشته هایی است که بازارکار آن همیشه مورد نیاز میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 10. بیتا
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  بازار کار مهندسی هوا فضا در ایران اینده دار هست ؟ یا اشباع شده

  • alizadeh
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

   سلام وقت بخیر با توجه به پیشرفت های موشکی و بالستیک فضایی کشور اینده این رشته بسیار مطلوب هست

 11. سامیه
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

  به نظرم رشته پرستاری عالیه چون خیلی راحت میشه با مدرکش مهاجرت کرد و خیلی هم راحت در کنکور قبول شد

  • صحرا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۱

   ببخشید میشه بگین چجورییی راحت میشه قبول شد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

   • مشاور عیسائی
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

    سلام وقت بخیر
    جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. H
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۶

  رشته معماری بهتر هست یا رشته کامپیوتر؟ من بین این دوو رشته موندم

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

   با سلام هر کدام از این دو رشته مزایای خود را دارد و شرایط ورود هم متفاوت است به عواملی مثل علاقه و وضعیت شخص و … بستگی دارد با مرکز برای راهنمایی تماس بگیرید

 13. محمد
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

  با سلام رشته ی روانشناسی رشته آینده داری نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   هر رشته ای اینده دار هست ولی بستگی به شرایط ادامه تحصیل و معدل و… دارد.

 14. دل بانو
  ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام ببخشید چه رشته ای برداریم رشته ی مهندسی کامپیوتر بخونیم؟ به نظرتون رشته ی پولسازیه؟! دروس تخصصیش چی هست؟! من واقعا نگرانم که اینده ی این شغل چیه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام . در انتخاب رشته به یکسری مولفه ها باید بررسی شود . با کارشناسان مرکز تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید

 15. Hossein
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

  یعنی فقط رشته های پزشکی نیازه فقط؟؟یعنی رشته های مهندسی که شبب پیشرفت میشه نیازنیست دیگه اصلا؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

  • سامیه
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۴

   به نظرم الان رشته های مهندسی اشباع شده و کار خیلی سخت پیدا میشه

 16. کارن
  ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۹

  ممنون🙏♥️

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

   .

  • شیوا
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

   من پزشکی رو خیلی دوست دارم خانواده ام همه پزشک هستم ولی خوب نمی‌دونم تو پزشکی چه رشته ای و انتخاب کنم

   • abbasi
    ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

    سلام وقت بخیر
    منظور شما گرایش های مختلف است یا رشته های غیر پزشکی ؟
    برای بررسی شرایط بهترین رشته ها میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 17. علی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۰

  عالی،خیلی سپاس😘🌹🙏❤

مطالب مرتبط

تماس با مشاور