ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

بانک سوالات کنکور انسانی

  • دسته بندی:
  • دیدگاه ها: ۰
  • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
بانک سوالات کنکور انسانی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

قبل از کنکور ، حتما برای یک بار بانک سوالات کنکور انسانی را مطالعه نمایید. با توجه به اینکه بسیاری از سوالات کنکور هر ساله مشابه می باشند، لذا دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی می تواند به صورت دقیق شما را با ساختار کنکور آشنا نماید. بانک سوالات نظام جدید کنکور انسانی مطابق با تغییرات ایجاد شده در رابطه با محتوای سوالات می باشد. بانک سوالات کنکور نظام قدیم انسانی نیز مختص به این دسته از داوطلبان می باشد.

 

 

برای دریافت بانک سوالات کنکور انسانی – تحلیل هر یک از سوالات کنکور زبان، اطلاع از بودجه بندی سوالات و مشاوره برنامه ریزی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

بانک سوالات کنکور انسانی ایران تحصیل چه ویژگی هایی دارد؟

سوالات کنکور انسانی نیز به دو دسته عمومی و اختصاصی تقسیم می شوند. سوالات عمومی در رشته علوم انسانی در درس ادبیات کمی متفاوت با سایر رشته های دیگر  می باشد. همچنین با توجه به اینکه درس عربی برای رشته علوم انسانی از جمله دروس اصلی محسوب می شود، به همین دلیل درس عربی برای این رشته کمی تخصصی تر می باشد. دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی هم شامل سوالات داخل کشور و هم شامل سوالات خارج کشور می باشد. با تسلط بر این سوالات می توانید به راحتی بر سوالات کنکور تسلط یابید.

یکی از ویژگی های بانک سوالات کنکور انسانی این است که سوالات آزمون را به صورت تشریحی پاسخ ارائه نموده ایم و همچنین به تحلیل دقیق و ارائه نکات در کتاب های مورد نظر می پردازیم. برخی از سوالات در کنکور انسانی به گونه ای است که مفهومی می باشند و به همین دلیل شما با مطالعه ساده کتاب نخواهید توانست بر مباحث کتاب تسلط لازم را داشته باشید. بنابراین برای اطلاع از روش مطالعه کنکور در این رابطه با این موارد می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید.

علاوه بر ارائه بانک سوالات، ما جزوه ای را به همراه آن ارائه خواهیم نموده ایم که حاوی مهم ترین نکات می باشد و بر اساس بودجه بندی کنکور انسانی ۱۴۰۲ می باشد. فایل های مورد نظر به صورت پی دی اف می باشد و یا در صورت تمایل می توانیم فایل های پرینت گرفته شده را نیز به شما داوطلبان عزیز ارائه نماییم. در صورتی که سوالی در رابطه با تحلیل سوالات داشتید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا به تحلیل هر یک از این سوالات بپردازیم.

 

 

چگونه می توانیم برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی اقدام نماییم؟

 

چگونه می توانیم برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی اقدام نماییم؟

چگونه می توانیم برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی اقدام نماییم؟

 

برای دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی می توانید به سامانه تعیین شده ما مراجعه نمایید. برای دریافت لینک دانلود می توانید با شماره های 9099075307 (از سراسر کشور) و 9099075307 (از استان تهران) از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب با مشاوران ما تماس حاصل نمایید تا لینک دانلود را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

آیا داشتن بانک سوالات نظام جدید کنکور انسانی ضرورت دارد؟

اگر به بودجه بندی کنکور انسانی دقت داشته باشید، متوجه این مسئله خواهید شد که برخی از مباحث از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند. به طوری که هر ساله سوالات زیادی از آن مطرح می گردد. اما استاندارد سوالات کنکور را می توان با سایر سوالات کنکور های آزمایشی متفاوت دانست. تصور کنید شما معلمی دارید که همیشه آموزش ها را از خود او دریافت نموده اید و حال در زمان امتحان، شما کاملا می دانید که چه مباحثی برای معلم شما مهم است و امکان طرح سوالات از کجا بیشتر خواهد بود؟

با توجه به اینکه بانک سوالات کنکور انسانی از تمامی سوالات کنکور های سراسری سال گذشته می باشند و همانند همان مثال ارائه شده خواهد بود. شاید این تصور را غیر واقع بینانه بدانید، اما حقیقت این است که تسلط بر این سوالات همانند این است که شما سوالات کنکور را از خود سازمان سنجش اخذ نموده اید و به راحتی می توانید در زمان آزمون، با صرف زمان کم، به تست های ارائه شده پاسخ دهید.

یکی از دغدغه هایی که داوطلبان نظام جدید دارند، این است که نگران تغییرات ایجاد شده در کتب درسی می باشند. ما اصول استاندارد طراحی سوالات را بر هم نزده ایم، اما متناسب با تغییرات ایجاد شده در رابطه با محتواهای کتاب درسی، سوالات را به گونه ای تهیه نموده ایم که با کتاب های شما یکسان باشد.

 

 

بانک سوالات کنکور نظام قدیم انسانی

 

بانک سوالات کنکور نظام قدیم انسانی

بانک سوالات کنکور نظام قدیم انسانی

 

داوطلبانی که در سال های گذشته موفق به کسب رتبه مجاز کنکور نشده اند، دیگر زمانی برای از دست دادن آن نخواهید داشت. رقابت در بین داوطلبان نظام قدیم کمی کمتر از داوطلبان نظام جدید می باشد. به همین دلیل شاید شانس شما برای قبولی بیشتر شود. یک نکته مهم این است که شما حتما سوالات دانلود شده را تحلیل نمایید. در غیر این صورت داشتن بانک سوالات کنکور انسانی  به هیچ عنوان نمی تواند به شما کمک کند. تکرار و تکرار کنید تا در ذهنتان به صورت کامل تثبیت شود.

بانک سوالات انسانی نیز هم در رابطه با آزمون های سراسری کنکور داخل و خارج از کشور می باشد. در رابطه با لزوم تحلیل سوالات و همچنین مطالعه فراوان سوالات هیچ گونه تفاوتی بین داوطلبان نظام جدید و قدیم وجود ندارد.

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با بانک سوالات کنکور انسانی نظام قدیم و جدید ارائه نماییم. در صورتی که مایل به تحلیل سوالات توسط رتبه های برتر کنکور انسانی می باشید و یا اینکه از لینک دانلود فایل مورد نظر اطلاعی ندارید، می توانید با مشاوران ما تماس حاصل نمایید. مشاوران ما همه روزه، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاوران ما در هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما عزیزان باشند.

 

 

مطالب مرتبط

ضرایب دروس کنکور انسانی

برنامه‌ریزی هفتگی کنکور انسانی با استفاده از تجربه رتبه های برتر

دانلود سوالات کنکور انسانی 98 به همراه پاسخنامه تشریحی

 

2.5/5 - (4 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا بانک سوالات کنکور انسانی تنها مختص به داوطلبان نظام جدید می باشد؟

خیر. ما امکان دانلود رایگان سوالات و پاسخنامه ۲۰ سال کنکور انسانی را برای داوطلبان نظام قدیم و جدید را فراهم نموده ایم.

 

آیا محتوای موجود در بانک سوالات نظام جدید کنکور انسانی با کتب جدید هماهنگی دارد؟

ما سوالاتی را که در محتوای آن تفاوت هایی با کتب درسی وجود دارد را متناسب با استاندارد سوال هماهنگ نموده ایم.

 

آیا دریافت بانک سوالات کنکور نظام قدیم انسانی به صورت رایگان می باشد؟

بله برای دریافت لینک دانلود سوالات می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

 

 

نظرات

مطالب مرتبط

تماس با مشاور